10 راهبرد شرکت حسابداری برای کاهش بار مالیاتی

10 راهبرد شرکت حسابداری برای کاهش بار مالیاتی شرکت شما

ممکن است شما این را ندانید ، اما در راهبرد شرکت حسابداری اقدامات قانونی وجود دارد که می تواند برای کاهش تأثیر بار مالیات بر یک فعالیت انجام شود. با این حال ، اگرچه اجرای برخی از آنها بسیار ساده به نظر می رسد ، اما ضروری است که  برای جلوگیری از اشتباه ، با احتیاط عمل کرده و به توصیه های مالیاتی اعتماد کنید  .هنگامی که کاهش به درستی انجام شود ، بدون خطرات مالیاتی ، کسب و کار تعادل مثبت بیشتری را در جریان نقدینگی خود حفظ می کند ، پول بیشتری برای انجام تعهدات خود دارد و برای سرمایه گذاری و رقابت بیشتر مازاد تولید می کند.

در این متن ، در مورد اقداماتی که می توان برای کاهش قانونی مالیات انجام داد صحبت خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که اگر به طور کارآمد اعمال شوند ، چه مقدار می توانند کمک کنند.

1. ازراهبرد شرکت حسابداری سازماندهی شرکت

برای صرفه جویی در مالیات ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که تجارت خود را ساماندهی کنید. در دست داشتن اسناد و كنترل كامل بر واقعيت مالي شركت ضروري است. بنابراین ، فکر کردن در مورد استراتژی هایی با هدف کاهش بار مالیاتی آسان تر است.

برای این کار از مدیران و شرکت حسابداری  خوب کمک بگیرید. با هم می توانید استراتژی های خوبی برای بهینه سازی اقدامات شرکت خود و تصمیم گیری مبتنی بر داده های قابل اعتماد و دقیق ایجاد کنید. برای این کار ، متخصصان شرکت حسابداری خوب  می توانند کنترل هایی از قبیل:

 • جریان نقدی استاندارد و پیش بینی شده و روش نگهداری و تجزیه و تحلیل
 • شاخص های مالی لازم و دوره تناوب ارزیابی هر یک از آنها ؛
 • گزارش سفارشی حسابداری و / یا داده های مالی.

2. از راهبرد شرکت حسابداری بهترین چارچوب قانونی را کشف کنید

 

بنابراین ، برای انتخاب ، ضروری است که شما واقعیت تجارت خود را بدانید و مشاوره مالیاتی خوبی داشته باشید. کمک به متخصصان واجد شرایط ضروری است ، زیرا آنها قانون را عمیقاً می دانند و می فهمند که چیست:

 • نقض
 • روش های پرداخت؛
 • استفاده از  معافیت  و غیره

مهم است که به خاطر داشته باشید که ساده ترین استراتژی همیشه از نظر اقتصادی مناسب ترین و مقرون به صرفه نیست. بسته به فعالیت آن ، یک رژیم پیچیده تر می تواند مزایای خاصی به همراه داشته باشد و پس انداز کند.

به عنوان مثال ، در حالی که سود واقعی به بازده بیشتری در طول سال نیاز دارد ، اما فقط سود شرکت را با بالاترین مالیات و نه کل درآمد آن را مالیات می دهد. بنابراین ، اگر سود حاصل از فعالیت ها کم باشد ، ممکن است اقتصادی ترین انتخاب رژیم مالیاتی باشد.

از طرف دیگر ، سود مفروض همچنین برای سنگین ترین مالیات خود دارای سیستم مالیات بر سود است ، با این وجود نرخ ها را بر روی درصدهای خاص فرض سود اعمال می کند.

 

بدون تحقیق و انجام حساب های خاص تصمیم نگیرید. شما باید تجزیه و تحلیل کاملی از تجارت خود انجام دهید.

3. از راهبرد شرکت حسابداری استفاده ازمعافیتهای مالیاتی

موضوع مهم دیگری که به میزان قابل توجهی در کاهش تأثیر بار مالیاتی کمک می کند ، معافیتهای  مالیاتی است. در این سازمان ، سازمان در ازای سهام شرکت ، سرمایه گذاری در زمینه های خاص یا ورودی در برنامه های دولتی ، کاهش یا معافیت از مالیات بر درآمد و کمک های اجتماعی را در نظر گرفته است.

قوانین مالیاتی را تجزیه و تحلیل کنید و دریابید که آیا مورد خاصی برای فعالیت شما وجود دارد یا خیر. در مورد احتمال پیوستن به برنامه مراقب باشید ، زیرا آنها همیشه به شرکت هایی هدایت می شوند که تحت رژیم های خاص مالیاتی قرار دارند.

این مزایا ، علاوه بر ایجاد پس انداز ، معمولاً اقدامات با هدف فرهنگ ، آموزش یا مسئولیت پذیری و آگاهی اجتماعی را تشویق می کند ، که به وجهه شرکت شما در جامعه کمک می کند و برای کسب و کار شما اعتبار ایجاد می کند.

4- از راهبرد شرکت حسابداری هزینه ها را کاهش دهید

ممکن است شما این را ندانید ، اما مالیات بر درآمد برای این مشکل اعمال می شود  . با این حال ، در مورد تقسیم سود سالانه ، هیچ. مشارکتهای تأمین اجتماعی نیز از مشمولان کارگری گرفته می شود که با توجه به میزان این برداشت افزایش می یابد.

اگرچه پرداخت آن ضروری است ، اما اینکه کارآفرین در بیشترین دامنه سهم قرار گیرد اجباری نیست. بنابراین ، می توانید برداشت را در مقادیر کمتری حفظ کنید تا از این طریق سهم نیز کاهش یابد.

با حسابدار خود صحبت کنید و به فکر یک استراتژی برای کاهش هزینه ها و افزایش سود باشید. این به شما در پس انداز کمک می کند و کاملاً قانونی است. به یاد داشته باشید که باید با شرکای خود نیز صحبت کنید و این عمل را به روشی تنظیم کنید که برای همه سودمند و برابر باشد.

5- در صورت وجود ، شرکت را تقسیم کنید

در برخی شرایط ، تقسیم می تواند راهی برای کاهش تأثیر مالیات باشد. درصورتی که شرکت بیش از یک فعالیت انجام دهد ، هنگام اتخاذ این معیار ، می توانید هر فعالیت را در بهترین رژیم مالیاتی قرار دهید و اقتصاد جهانی را بدست آورید ، حتی اگر برای برخی از فعالیت ها ، مالیات افزایش یابد.

در غیر این صورت ، حتی با یک فعالیت ، زیرمجموعه می تواند با کاهش پایه محاسبه هر قسمت از شرکت و در نتیجه ایجاد نرخ مالیات پایین تر ، بار مالیاتی را کاهش دهد.

لازم است قبل از تصمیم گیری ، مورد خاص را تجزیه و تحلیل کنید و از واقعیت مالی شرکت آگاه شوید. با این حال ، این اقدام باید در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال دیگر ، می توان به شرکتی که خودرو می فروشد و خدمات تعمیر و نگهداری خودرو ارائه می دهد نیز اشاره کرد. برای ارائه خدمات ، گزینه سود واقعی یا فرضی مناسب تر است.

 

6. ازراهبرد شرکت حسابداری برنامه ریزی مالیاتی را انجام دهید

این اقدام برای پس انداز ایمن شما ضروری است. با دانستن تمام مالیاتی که فعالیت را تحت تأثیر قرار می دهد و کنترل شدید جریان نقدی و تراز مالی شرکت ، می توان به فکر راهکارهای قانونی کاهش مالیات بود.

از جمله این استراتژی ها ، می توان به جبران اعتبارات مالیاتی ، اتخاذ اقداماتی اشاره کرد که از انجام واقعیت های مشمول مالیات جلوگیری می کند و موارد دیگر. برنامه ریزی مالیاتی باید با زمان و با حمایت متخصصانی انجام شود که شناخت کاملی از قوانین فعلی و خصوصیات شرکت شما دارند.

از طریق آن ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ، می توانید تعداد خطاهای رویه ای را کاهش دهید ، از پرداخت جریمه اجتناب کنید و حتی خطر دعاوی حقوقی یا دادرسی اداری را کاهش دهید.

در برنامه ریزی مالیاتی ، یکی از بهترین روشها شبیه سازی حسابهای مالیاتی در سایر تنظیمات است ، همانطور که در مثال بالا با بررسی همه احتمالات ، این کار را کردیم.

برای این کار ، علاوه بر پیش بینی های ثابت حداقل برای سه ماه آینده ، باید از نتایج واقعی ماههای آخر هزینه ها و درآمدهای شرکت استفاده شود تا نتایج قابل اتکایی حاصل شود.

پس از این تجسم و مقایسه هایی که این عمل امکان پذیر می کند ، مشاهده اینکه کدام استراتژی مناسب ترین رژیم است یا حداقل نحوه اصلاح فرایندها برای صرفه جویی در همان چارچوب بسیار راحت تر و روشن تر می شود.

7. از راهبرد شرکت حسابداری حسابهای شخصی و حسابهای شرکت را مخلوط نکنید

با مخلوط کردن هزینه های خود و هزینه های شرکت ، می توانید به مدیریت آسیب برسانید و مالیات را بالاتر ببرید. با این کار ، علاوه بر پرداخت مالیات بیشتر و ضرر و زیان با برداشت ماهانه و سود سالانه ، همچنان می توانید به مراحل اداری پاسخ دهید و جریمه های عدم صحت در محاسبات یا ارائه نادرست گزارش ها را پرداخت کنید.

از این وضعیت آگاه باشید ، زیرا این یک اشتباه بسیار رایج است. و بدترین: بیشتر اوقات ، با حواس پرتی.

در امور اداری و مدیریتی ، بیشترین تأثیر در این نوع خطا ، جریان وجوه نقد است. به دلیل ورود و خروج اشتباه ، کنترل برای همیشه عقب مانده و عینیت خود را از دست می دهد. بنابراین ، اگر توسط مدیر برای تجزیه و تحلیل یا تصمیم گیری استفاده شود ، مطمئناً متخصص را به خطا می کشاند زیرا دقیق و قابل اعتماد نیست.

افراد و شرکت ها باید حساب بانکی جداگانه داشته باشند. و محصولات ارائه شده توسط بانک ها ، مانند کارت های اعتباری ، نمی توانند به صورت مقطعی مورد استفاده قرار بگیرند ، مانند اقساط روی کارت شخصی برای خرید رایانه هایی که دارایی شرکت خواهند بود.

8- ازراهبرد شرکت حسابداری فعالیت های غیر ضروری را برون سپاری کنید

برون سپاری  غیر ضروری فعالیت های این شرکت کمک می کند تا با کاهش بار مالیاتی. به این دلیل که هرچه تعداد کارمندان شما بیشتر باشد ، مالیات بیشتری نیز باید پرداخت کنید و تعهدات بیشتری نیز داشته باشید.

بنابراین ، به چگونگی سازماندهی کار بدون به خطر انداختن خدمات و خدمات به مشتری فکر کنید و سپس مشخص کنید که کدام موضوع را می توان به خارج از کشور تأمین کرد. علاوه بر صرفه جویی ، شما همچنین می توانید روی تیم های واجد شرایط و متخصصان به روز ، با تمرکز ویژه بر روی منطقه عملیاتی حساب کنید.

به عنوان مثال ، شرکت می تواند به جای پرداخت کل ساختار برای راه اندازی بخش مالی و حسابداری ، حسابداری را برون سپاری کند و حتی در این صورت ، از طریق مشاوره تخصصی روی متخصصان این حوزه حساب باز کند.

با این کار در مواردی مانند:

 • استخدام ابزارهای فناوری
 • خرید دارایی ، مانند رایانه و مبلمان ؛
 • پرداخت های با دستمزد بالا برای کارمندان انحصاری
 • حقوق کارگری مختلف مانند تعطیلات ، حقوق سیزدهم و صندوق ضمانت.

همین مورد را می توان برای مناطق دیگر مانند نظافت و نگهداری و بازاریابی نیز طراحی کرد.

9. از راهبرد شرکت حسابداری اینست که اصلاح کار را درک کنید

تغییرات ایجاد شده در قانون کار و قوانین مربوط به آن ، همچنین می تواند برای شرکت ها در کاهش بار مالیاتی و حتی سایر بارهای هزینه ای باشد.

به عنوان مثال ، قرارداد کاری که به کارگر مزد بهره وری را می دهد ، قانونی شده است. بنابراین ، این می تواند برای کارفرمایان هنگام استخدام در موقعیت های خاص جالب باشد ، که معمولاً طاقت فرساست و بهترین بازده سرمایه گذاری در حقوق و حقوق پرداخت شده را می توان استخراج کرد.

راهبرد شرکت حسابداری

10. از راهبرد شرکت حسابداری روی مشاوره حسابداری خوب حساب کنید

همانطور که در متن مشاهده کردید ، اقدامات مختلفی می تواند به شما در پس انداز مالیات کمک کند. با این حال ، اشتباهات می تواند منجر به فرار مالیاتی شود ، که مطمئناً شما آنها را نمی خواهید.

بنابراین ، قبل از استفاده از این استراتژی ها ، به  دنبال شرکت حسابداری بگردید  و وضعیت شرکت خود را به آنها ارائه دهید. این باعث می شود با خیال راحت عمل کنید و خیالتان راحت باشد. کاهش بار مالیاتی یک ضرورت است ، اما این باید به روش صحیح انجام شود ، زیرا این تنها راه بهینه سازی سود است.

راهبرد شرکت حسابداری در استراتژی مالیاتی = ذر پرداخت مالیات به صورت قانونی صرفه جویی کنید

 

 

راهبرد شرکت حسابداری می تواند به منظور بهینه سازی بار مالیاتی از یک شرکت یا فرد تعریف شده، و ما حتی آشکارا می توان گفت که هدف آن است که به منظور کاهش پرداخت مالیات از نظر قانونی و کارآمد ، استفاده از ابزارهای برنامه ریزی مالی برای مدیریت مناسب جریان نقدی ، یک برنامه خرید ، بودجه هزینه و سرمایه گذاری در دارایی ها و غیره وسایر روشها اتخاذ گردد.

 

قابل توجه است که راهبرد شرکت حسابداری سه مشخصه اصلی دارد

 

 

 

1. بار مالیاتی یک شرکت یا فرد را بهینه می کند.

2. او همیشه این کار را در حاشیه قانون انجام می دهد.

3. برای دستیابی به رشد و تداوم تجارت پیگیری می شود.

پرداخت مالیات کمتر یکی از اهداف بزرگی است که باید حاصل شود ، و در صورت مشاهده هزینه های زیاد پرداخت برخی از مالیات هایی که افراد و اشخاص حقوقی را تحت تأثیر قرار می دهد ، اظهارنامه درآمد به کاری تبدیل شده است که نگرانی زیادی ایجاد می کند.

شرکت حسابداری معتبر در این زمینه معمولاً مشاوره هایی دارند که می توانند راه حل پرداخت مالیات کمتر را پیدا کنند.

واقعیتی که می خواهم برجسته کنم این است که همیشه قوانینی وجود خواهد داشت که به ما امکان پس انداز پول را می دهد. نکته اصلی دانش است: دانستن وجود آنها باعث می شود مالیات کمتری را به طور قانونی پرداخت کنیم.

اصلی ترین مشکلی که بیشتر مردم در اجاره اضافه هزینه می کنند این است که به موقع عمل می کنند. به عبارت دیگر ، آنها پس انداز در درآمد را با تنظیم اظهارنامه مالیاتی اشتباه می گیرند. اینها چیزهای بسیار متفاوتی هستند.

 

راهبرد شرکت حسابداری برای پرداخت مالیات کمتر چیست؟

 

بیشتر مودیان مالیاتی به زمان پس انداز مالیات فکر می کنند که زمان رسیدگی به پرونده فرا رسیده است. واقعیت این است که در آن مرحله گزینه های پس انداز نسبتاً محدود خواهد شد. وقتی صحبت از بهینه سازی مبلغی است که باید به خزانه پرداخت شود ، باید بین پس انداز با برنامه ریزی برای پرداخت مالیات و پس انداز با تنظیم اظهارنامه تفاوت قائل شوید. اولین گزینه جالبترین است.

 

 

با برنامه ریزی برای پرداخت مالیات پس انداز کنید.

برنامه ریزی برای درآمد در طول سال چیزی است که واقعاً به ما امکان می دهد با انجام اقداماتی با کاهش هزینه ها ، مالیات بر درآمد را پس انداز کنیم.

 

چگونه شرکت ها می توانند مالیات کمتری پرداخت  کنند

 

شرکت ها به دنبال اجتناب از پرداخت مالیات ناشی از فعالیت های اقتصادی خود هستند.

این کار از طریق مهندسی به اصطلاح مالیاتی انجام می شود ، استراتژی ای که از مزایای قانونی و مالیات متفاوت بین کشورها برای پرداخت مالیات کمتر بهره می برد.

این یک عمل حقوقی است و بنابراین ، اجرای آن متضمن یک ناراحتی اخلاقی است و نه یک بی نظمی مالی.

در مورد قانونی بودن آن ، توجه به این نکته مهم است که از نظر اجتناب از مالیات ، صورتهای مالی خود را برای به حداقل رساندن بار مالیات ، ترتیب می دهد. با این حال ، فرار از پرداخت مالیات جرم است ، زیرا درآمد آن برای جلوگیری از پرداخت مالیات پنهان است.

در ماه های اخیر ، این موضوع که سالهاست در بهشتهای مالیاتی در حال اجرا است ، قهرمان اصلی آن بوده است. شرکت های بزرگ فناوری این کار را برای پرداخت حداقل مبالغ مربوط به گردش مالی خود انجام می دهند.

از راهبرد شرکت حسابداری اینست که با با استفاده از دانش خود  از مزایای قانونی و معافیت مالیاتی  استفاده می کند تا به طور کارآمد پرداخت مالیات  را بهینه کند.

کسانی هستند که استراتژی مالی را با یک فعالیت غیرقانونی اشتباه می گیرند ، در حالی که این در واقع ابزاری است که باعث می شود هر شرکتی در انجام تعهدات خود برای کمک به هزینه های عمومی کارآمد و مسئول باشد.

اگرچه به نظر می رسد برنامه ریزی مالیاتی فقط برای شرکت های بزرگ اختصاص دارد ، اما در حال حاضر ابزاری است که باید در اختیار همه مودیان قرار گیرد.

این امر با توجه به اینکه برنامه ریزی یاراهبرد شرکت حسابداری نه تنها گزینه ای برای کارآمدتر کردن پرداخت مالیات است ، بلکه دسترسی به آن حق مالیات دهنده ای است که اعمال آن به هیچ وجه غیرقانونی نیست. علاوه بر این کار ، فرصت کارآیی بیشتر و در نتیجه رقابت در این دنیای تجارت جهانی از بین می رود.

سیستم مالیاتی از داشتن سادگی ، انعطاف پذیری ، شفافیت و انصاف لازم دور است ، که در نتیجه اجتناب و فرار مالیاتی را تشویق می کند ، و هزینه های اداره سیستم مالیاتی را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

یکی از اهداف اصلی دولت ایجاد نرخ های مالیاتی قابل مقایسه با نرخ های رایج در کشورهایی است که در بازارهای بین المللی با ایران رقابت می کنند تا امکان ادغام موفقیت آمیز اقتصاد ایران در بازارهای جهانی مالی ، کالا و خدمات فراهم شود. .

بر اساس موارد فوق ، پرداخت مالیات باید به روشی ساده ، واضح و کم بار و همچنین عادلانه و متناسب تبدیل شود. اما هیچکدام از آنها اتفاق نمی افتد.

در واقعیت مالیات هر شرکت ایران ،  یک کار پیچیده  است.

در نتیجه ، تنها راه رسیدن به رقابتی که مطلوب است ، اما قانون فعلی چنین اجازه ای را نداده است ، توسل به طرح هاو راهبرد شرکت حسابداری معتبر است که از مالیات دهندگان برای حمل مالیاتی که از نظر قانونی مطابق با قانون او نیستند ، اما بدون برنامه ریزی جلوگیری می کند. و مشاوره مناسب مطمئناً جواب می دهد.

راهبرد شرکت حسابداریابزاری است که هر شرکتی باید برای تطابق با تعهدات خود برای کمک به هزینه های عمومی کارآمد و مسئولانه استفاده کند.

در مجموع ،راهبرد شرکت حسابداری مترادف با اطمینان در انجام تعهدات مالیاتی ، با توجه به اصول عدالت و تناسب مالیاتی است.

در پایان ، اگر شرکت ها و به طور کلی هر کسب و کاری در ایران  آرزوی موفقیت داشته باشند ، آنها موظفند از حق خود در پرداخت مالیات خود به طور هوشمند و کارآمد از طریق یک استراتژی مالیاتی مسئول استفاده کنند.

با حمایت از قانون و دست متخصصان ، رقابت و تداوم آن را به عنوان یک نگرانی ادامه دار تضمین می کند.

 

چگونه استراتژی مالی مناسب را از استراتژی نا مناسب  تشخیص دهیم؟ این توسط سادگی و هماهنگی آن متمایز است:

 

“یک طرح مطلوب می تواند طرحی باشد که امکان ایجاد درآمد اضافی با یک برنامه ریزی ساده جریان را فراهم کند ، اعم از پرداخت تأمین کنندگان ، هزینه های ثابت یا سرمایه گذاری.”

این استراتژی ساده برای برنامه ریزی مالیاتی که شامل جریان نقدی است ، به منظور هماهنگ سازی درآمد با هزینه های ذاتی شرکت مورد استفاده قرار می گیرد و امکان سرمایه گذاری صحیح منابع بدون ایجاد مالیات غیرضروری را فراهم می کند.

این یک استراتژی موثر مالیاتی در نظر گرفته می شود ، و هیچ خطری ندارد ، اطمینان از پرداخت مالیات مناسب را می دهد.

 

راهبرد شرکت حسابداری در برنامه ریزی مالیاتی است که به معنای حذف ریسک نیست ، بلکه به منظور اطمینان از پذیرش به موقع خطرات صحیح است!

 

برنامه ریزی مالیاتی = امنیت مالیاتی + پس انداز

رعایت بیت المال به معنای پرداخت نکردن کمتر از آنچه لازم است ، اما پرداخت نکردن بیش از بدهی در چارچوب قانونی بودن و شفافیت است.

ما مالیات را به عنوان یک هزینه ضروری در نظر می گیریم.

اما اگر آنها همچنین منبع پس انداز درآمد باشند ، چه می شود؟

شما می توانید مالیات کمتری را به طور قانونی پرداخت کنید.

نکته اصلی این است که از قبل برنامه ریزی کنید و یک سری استراتژی ها را برای کاهش هزینه ها به کار بگیرید.

 

بدانید که چگونه مالیات شرکت خود را به طور قانونی کاهش دهید

برای باز نگه داشتن درها ، کارآفرین باید یک استراتژی مالیاتی دقیق داشته باشد و به دنبال روش های قانونی برای پرداخت مالیات کمتر است. با متن زیر نحوه انجام این کار را در شرکت خود بررسی کنید.

بدانید که چگونه مالیات شرکت خود را به طور قانونی کاهش دهید

بار مالیاتی در ایران بر هزینه های یک تجارت سنگین است. با در نظر گرفتن حدود 25٪ سود برای تعهدات قانونی ، بسیاری از کارآفرینان درهای خود را می بندند زیرا قادر به پرداخت به موقع آنها نیستند و در عین حال ، تا حدی سودآوری را حفظ می کنند. با این حال ، بدانید که روشی برای کاهش مالیات در شرکت با رعایت احکام قانونی وجود دارد.

برخی از استراتژی ها و تکنیک ها توسط قانون مالیاتی مجاز است که می تواند بار مالیاتی را به شدت کاهش دهد. علی رغم استفاده گسترده ، اکثر کارآفرینان هنوز ذهن خود را نسبت به این امکانات باز نکرده اند و یا از اتخاذ آنها می ترسند .

با فکر کردن ، تصمیم گرفتم این مقاله را بنویسم. در آنجا چند مرحله ساده برای کاهش مالیات در شرکت خود پیدا خواهید کرد. دنبال کردن!

فشار مالیاتی چگونه بر شرکت من تأثیر می گذارد؟

پرداخت مالیات تعهدی است که به هر یک از مشاغل تشکیل شده از نظر قانونی تحمیل می شود. بنابراین ، شرکتی که از پرداخت مالیات خود به روز نیست ، می تواند علاوه بر اینکه بعداً مجبور به وصول آن است ، جریمه پرداخت کند و دچار بحران شود.

این اتفاق می افتد که در صورت عدم مدیریت کارآمد مسائل مالیاتی شرکت ، این شرکت می تواند از این پرداخت ها رنج ببرد. یافتن سازمانی که در مدت زمان کوتاهی ورشکسته شده اند کار سختی نیست ، فقط به این دلیل که آنها نمی دانند چگونه یک کار مالیاتی را انجام دهند یا از عهده مدیریت مالیات خوبی برخوردار نیستند.

چگونه مالیات شرکت را در چارچوب قانون کاهش دهیم؟

با درک اهمیت سازماندهی مالیات برای اطمینان از پایداری تجارت شما ، چند استراتژی ساده به شما نشان می دهم که می تواند شرکت شما مالیات کمتری را پرداخت کند ، همه اینها در چارچوب قانون و احترام به دستورات اخلاقی است. به خواندن ادامه دهید!

ازراهبرد شرکت حسابداری برنامه ریزی مالیاتی را انجام دهید

اول از همه ، شما باید یک راهبرد مالیاتی کارآمد داشته باشید که تمام مالیات های تولید شده توسط هر فعالیتی را که شرکت شما انجام می دهد ، پوشش دهد. این اولین قدم است که باید به سمت یک بار مالیاتی نرم و عادلانه بردارید.

از راهبرد شرکت حسابداری استراتژی مالیاتی مناسب را انتخاب کنید

علت اصلی مالیات زیاد و ناکافی انتخاب نادرست مدل مالیات است. در حال حاضر ، بیشتر شرکت ها در یکی از سه روش ثبت شده اند: سود واقعی ، سود فرضی

بسیاری بر این باورند که یک استراتژی بهتر یا بدتر از رژیم دیگر است و این یک اشتباه مهلک برای هر شرکتی است. آنچه باید انجام شود ، تجزیه و تحلیل دقیق با در نظر گرفتن تمام خصوصیات مالی ، حسابداری و استراتژیک و همچنین مزایا و معایبی است که هر روش برای کسب و کار شما فراهم می کند.

در پایان این تجزیه و تحلیل ، شما ، همراه با حسابداری خود ، رژیم مالیاتی را انتخاب خواهید کرد که در آن یک مالیات برای یک سال مالی محاسبه می شود.

برخی از خدمات را به خارج از کشور برسانید

با برون سپاری ، شرکت شما نیروی متخصصی برای مراقبت از خدمات قابل واگذاری مانند تمیز کردن ، حمل و نقل ، امنیت ، مالی یا حسابداری به دست می آورد. بنابراین ، این شرکت علاوه بر کاهش تقاضا با مدیریت مردم ، بخشی از هزینه ها را با مالیات کاهش می دهد.

ازراهبرد شرکت حسابداری هزینه شرکا را کاهش دهید

انصراف شرکا منوط به پرداخت مالیات بر درآمد و تأمین اجتماعی است. بنابراین ، پرداخت این مالیات با توجه به میزان کارگر افزایش می یابد. یک جایگزین قانونی برای حل این مشکل وجود دارد و حسابدار شما می تواند به شما کمک کند.

از او بخواهید که روش های کاهش این بازده و جبران مبلغ پرداختی به شرکا را به عنوان تقسیم سود ، که مشمول مالیات بر درآمد و تأمین اجتماعی نیست ، جبران کند. فقط از این برداشت ها سو not استفاده نکنید تا بعداً در بسته شدن تعادل مشکلی ایجاد نشود.

ازراهبرد شرکت حسابداری مشوق های مالیاتی را تحلیل کنید

سازمان امور مالیاتی  تمایل دارند که مزایای مالیاتی را به شرکت های بخشهای خاص ، واقع در مکانهایی که نیاز به سرمایه گذاری و رشد دارند ، ارائه دهند.

این می تواند یک صفحه کامل برای تجارت شما باشد. بنابراین ، اگر انگیزه مالیاتی در منطقه شما وجود دارد ، بررسی کنید و احتمال تغییر مقر یا محل ارائه برخی خدمات را که شرکت شما انجام می دهد ، در نظر بگیرید.

مهم است که این جستجو برای کسب و کار شما سودمند باشد. شما باید در نظر بگیرید که هزینه های لجستیکی و کارگری در این روند وجود دارد. بنابراین ، لازم است ارزیابی شود که آیا تلاش برای کاهش بار مالیاتی باعث افزایش سایر هزینه های شرکت شما نمی شود.

از راهبرد شرکت حسابداری تعهدات را به موقع پرداخت کنید

به تأخیر انداختن جمع آوری مالیات می تواند تسکین دهنده لحظه ای صندوقدار باشد. با این حال ، این نگرش در آینده ، یا با اضافه کردن جریمه و یا با مسدود کردن حساب شرکت و مالکان ، هزینه بیشتری خواهد داشت.

اهمیت حرفه ای حسابداری برای برنامه ریزی مالیاتی چیست؟

ابتدای هر سال برای تصمیم گیری در این که شرکت در آن دوره تعیین شده در کدام استراتژی مالیاتی فعالیت خواهد کرد بسیار مهم است. حداقل در کسانی که برنامه ریزی مالیاتی انجام می شود.

در این مرحله ، برخی از جنبه های استراتژیک باید در نظر گرفته شود ، مانند برآورد درآمد ناخالص سالانه ، حاشیه سود پیش بینی شده و پیش بینی هزینه ها با حقوق و دستمزد.

بدون یک شرکت حسابداری معتبر ، این تصمیم بسیار پیچیده خواهد بود. این متخصص باید به مدیریت مشاغل کمک کند و فقط راهنمای مالیات را ارسال نکند. مشارکت شما برای انتخاب بهترین استراتژی عملیاتی ، یافتن نقاط ضعف یا ضعف های قانونی و سخت کوشی برای کاهش مالیات ضروری خواهد بود.

یک شرکت حسابداری حرفه ای  را انتخاب کنید که پشتیبانی گسترده ای در امور حسابداری و مالیاتی ارائه دهد ، یک شریک برای کمک به شما در پیروی از قوانین و مهلت های پرداخت ، برای محاسبه صحیح مالیات و بررسی نادرستی برای مبارزه با شما. بازیابی این مالیات ها

برای رشد یک شرکت ، همچنین نیاز به برنامه ریزی هزینه عملیاتی ، قیمت گذاری ، حاشیه سود و سایر موارد است. این تحلیل ها مزایای دیگری است که حسابداری دوستانه ارائه می دهد.

آیا دیدید که چگونه می توان مالیات را در شرکت کاهش داد بدون اینکه کارهای قانونی  را شروع کنید؟ اگر این نیاز شماست ، از یک شرکت حسابداری بخواهید سابقه تجارت شما را ارزیابی کند و بفهمد کدام یک از این اقدامات را می توان اعمال کرد. امیدوارم این نکات به سودآوری و رشد شما برای سالهای زیادی کمک کند.

 

راهبرد شرکت حسابداری برای کاهش مالیات در شرکت های متوسط ​​و متوسط

استراتژی های مالی برای کاهش مالیات در SME ها

یک عامل مشترک که به شکست شرکت ها کمک می کند ضعف مدیریت مالی است ، زیرا آنها نمی دانند چگونه از عهده مقابله با مالیات های سرمایه گذاری و افزایش رشد برآیند. به عبارت دیگر ، هیچ مدیریت سرمایه ای وجود ندارد.

این اتفاق می افتد که شما یک ایده تجاری درخشان دارید ، آن را شروع می کنید و “ساز” می کنید ، فروش بهبود نمی یابد ، شما به سختی می توانید هزینه ها را در بهترین موارد تأمین کنید ، زیرا بسیاری از آنها پس از یک سال ضرر می کنند و حتی متوسل  به وام می شوند .

به همین دلیل ، از زمانی که استارت آپ شما متولد شده است ، توصیه می شود که به طور جدی در مورد امکان دستیابی به منابع مالی آینده فکر کنید یا اگر شرکت شما از قبل فعالیت می کند ، به این فکر کنید که چگونه می توانید منابعی را برای ماندن در بازار به دست آورید و رشد شرکت خود را تقویت کنید. .

علی رغم این واقعیت که امروزه حمایت های دولتی و شرکت های مالی برای تقویت رشد شرکتها و مشاغل خانوادگی  افزایش یافته است.

اکثر شرکت ها کسی را ندارند که در مورد تصمیمات استراتژیک به آنها مشاوره دهد ، آنها همچنان از منابع مالی با ریسک بالا و همچنین منابع شخص ثالث خود برای حفظ یا تقویت رشد خود استفاده می کنند.

 

 

 

راهبرد شرکت حسابداری برای کاهش مالیات برای شرکت های متوسط ​​و متوسط

 

از طرف دیگر ، مسئله پرداخت مالیات نامشخص است ، زیرا بسیاری از تعهدات رسمی وجود دارد که باید انجام شود و بار سنگین مالیاتی که باید متحمل شود آنقدر زیاد است که برنامه ریزی مالیاتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

به همین دلیل انجام بازرسی های مالیاتی امری حیاتی است ، اهداف اصلی بازرسی مالیاتی داخلی این است که بتواند بدهی ها و اعتبارات ایجاد شده در یک دوره را نشان دهد و به درستی کمی کند.

از طرف دیگر ، حسابرسی خارجی نگاهی است از خارج ، به هزینه های هر فرآیند ، به عنوان مثال تعیین قیمت های فروش که بازار برای محصول شما قبول می کند ، دانستن پیشنهادی که ارائه می دهید و کمیت کل هزینه ساخت محصول شما و که ممکن است قابل کسر باشد.

در برخی موارد ، شرکت ها در کسر مالیات و پرداخت به دلیل نقض تعهدات ، ضرر می کنند ، پولی که می تواند دوباره سرمایه گذاری کند.

مواردی که باید در خاطر داشته باشید:

 • تأمین کنندگان و حساب های پرداختنی:

بررسی کنید که پرداخت های شما با تأمین کنندگان با فاکتورهایی انجام می شود که هزینه ها را ثابت می کند . رسیدهایی را که از ارائه دهندگان دریافت می کنید ، تأیید کنید. در سیسستم مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده باشند.

 • فروش ، صورتحساب و انتقال:

بیاموزید چه موقع فاکتور بگیرید و مهلت صدور فاکتور برای کالاهای خود در هنگام خرید مشتریان ، یعنی کنترل مالی مشتریان خود را انجام دهید.

 • حسابداری و مالیات:

 

 • تجارت خارجی:

اگر محصول وارد می کنید ، صحت ثبت در ثبت گمرک را تأیید کنید. هزینه های مالیاتی که باید با آنها روبرو شوید را مرور کنید و از گزینه های باز کردن بازپرداخت صادرات بدانید.

به همین ترتیب ، باید بررسی کنید که آیا از مزایای مالیاتی که اعمال می شود یا خیر ، کمک می کند و باعث کاهش هزینه های نهایی فعالیت شما می شود ، استفاده می کنید.

برخی از مزایا اقتصادی و برخی دیگر مالی هستند ، اولی به شما امکان می دهد میزان مالیات را کاهش دهید و دومی با به تعویق انداختن پرداخت آن در وقت صرفه جویی می کنید ، اگر در نحوه انجام این کار شک دارید ، با شرکت حسابداری معتبر مشورت کنید که با کمال میل به شما کمک می کند تا وضعیت مالی شما را تنظیم کند

 

مزایای استفاده از راهبرد شرکت حسابداری معتبر به شرح ذیل می باشد:

 • این دانش عمیق در مورد وضعیت اقتصادی و مالی کسب و کار شما را ارائه می دهد.
 • پیش بینی خطرات مالی و تسهیل برنامه ریزی مالی.
 • درک بهتری از هزینه ها و هزینه ها می دهد.
 • استفاده از منابع را برای بهبود سودآوری بهینه می کند.
 • از تصمیم گیری مالی پشتیبانی می کند.
 • برنامه ریزی مالیاتی را تسهیل می کند و به کاهش بار مالیات کمک می کند.
 • این امکان را برای ارزیابی سطح مناسب بدهی برای تجارت فراهم می کند.

29_DECEMBER_6_TIP_FOR_TAINING_UNA_ORGANIZED_ACCOUNTING_4.jpg

 

 راهبرد شرکت حسابداری در  مورد نحوه نگهداری منظم حسابداری  چیست؟

 1. عملیات حسابداری را رقمی کنید. صدور فاکتورهای الکترونیکی از قبل در مکزیک یک تعهد است. این امر شرکت ها را مجبور به تهیه نرم افزاری کرده است که علاوه بر این عملکرد ، به کاهش خطاهای ورود اطلاعات ، ثبت دقیق و ارزیابی درآمد و هزینه ها ، برآورد هزینه ها و غیره نیز کمک می کند.
 2. اسناد را بر اساس نوع جمع کنید. سفارش به ساختار نیاز دارد ، بنابراین ایجاد دسته های سند و سپس پر کردن آنها ، به صورت دستی یا الکترونیکی ، اطمینان می دهد که همیشه اسناد مورد نیاز خود را در دست داشته و هیچ یک از آنها بدون حساب باقی نمی ماند.
 3. فاکتورهای صادر شده را به ترتیب تاریخ دهید . هر فاکتور یک شماره دارد و ثبت آنها به ترتیب معتبر یا لغو شده برای کنترل بهتر درآمد است.
 4. اگر مشاغل شما فاکتور صادر نمی کند بلکه فقط بلیط خریداری می کند ، ضروری است که خسارت های نقدی روزانه و گزارش های صادر شده توسط صندوق های پول را ثبت و بایگانی کنید .
 5. بررسی کنید که اطلاعات مطابقت داشته باشد. اعم از فاکتور یا رسید نقدی ، کلیه سوابق باید با پولی که به حساب شرکت وارد شده مطابقت داشته باشد. بررسی دوره ای آن به تشخیص زودهنگام خطاها کمک می کند و تشکیل پرونده مالیاتی در پایان هر دوره مالیاتی را تسهیل می کند.
 6. مانده حساب های بانکی را بررسی کنید تا سپرده ها تأیید شود و مطمئن شوید که خروج ها موجه است. به همین ترتیب ، چک های صادر شده و نقل و انتقالات الکترونیکی انجام شده را پیگیری کنید.

 7. برای کنترل هزینه ها و انجام رویه های مالیاتی قابل اجرا ، به موقع همه ادغام و مدیریت نقدی خرد را ثبت کنید.
 8. بدهی ها را به موقع ثبت کنید و پرداخت آنها را به موقع تأیید کنید.
 9. فهرست حقوق و دستمزد شرکت را ثبت کرده و پرداختها را برای کلیه مفاهیم حقوق و دستمزد ثبت کنید و همچنین بازپرداخت مالیات قابل اجرا را به موقع انجام دهید.
 10. فقط در فاکتورهای صادر شده به نام شرکت در حسابداری ثبت نام کنید. یک اشتباه رایج این است که بخواهید بن کارت به نام مالکان ، شرکا یا کارمندان درج کنید ، اما این می تواند منجر به مشکلات مالیاتی دست و پاگیر و پرهزینه ای شود.
 11. از اسناد درآمد و هزینه به طور منظم محافظت کنید تا فقط افراد مجاز بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.
 12. حساب های بانکی را ماهانه تطبیق کرده و منشا درآمد و مقصد هزینه ها را تأیید کنید ، هم برای اهداف مالی شرکت و هم برای برآورد صحیح مالیات پرداختی در هر دوره.
 13. مقاله

  6 راهبرد شرکت حسابداری برای بهبود حسابداری مدیریتی شرکت شما

  در چارچوب تجارت ، حسابداری مدیریتی یا هزینه ای شاخه ای از حسابداری است که فرایند شناسایی ، تهیه و ارتباطات معاملات داخلی را که شرکت برای تصمیم گیری در مورد فعالیت اقتصادی نیاز دارد ، بنا می کند.

  از این نظر ، گزارش های تهیه شده در نتیجه حسابداری هزینه ،  مکمل دیگری برای اطلاعات پردازش شده معاملات اقتصادی است که شرکت با جهان خارج انجام می دهد. بعلاوه ، از آنجا که آنها تصمیمات کوتاه مدت در داخل شرکت هستند ، این تمایل  ذهنی است و برنامه های خود را به سمت افرادی هدایت می کند که قدرت تصمیم گیری بر فعالیت شرکت دارند. در هر صورت ، بهبود روش تصمیم گیری از طریق استفاده از اطلاعات حسابداری با توجه به محدود بودن ماهیت عملکرد آن ، منوط به الزامات رسمی یا قانونی است یا به هیچ وجه ، بنابراین یکی از کمترین شعب حسابداری است استاندارد شده (هرچند مفید) برای شرکت.

  ایده هایی برای بهبود  سودآوری شرکت شما

  به این ترتیب ، طرح اصلی حسابداری مدیریتی به شرح زیر خواهد بود: ورود اطلاعات (وقایع اقتصادی که در یک سازمان در یک دوره زمانی خاص رخ می دهد و ثبت می شود) ، فرآیند (مجموعه روشهای محاسبه و طبقه بندی که اجازه می دهد تا جزئیات ، داده ها ، اطلاعات) ، خروجی (گزارش های مربوط به وضعیت میراثی یا ظرفیت تولید منابع ، مانند ترازنامه یا حافظه) ، بازخورد (بازخورد آموزنده پس از فرآیند ، که در آن اطلاعات دوباره پردازش می شوند) برای به دست آوردن گزارش های جدید) و کنترل (مجموعه ای از اصول و استانداردهایی که به گزارش ها امکان مطابقت با ویژگی های مورد درخواست کاربران را می دهد).

  بنابراین ، اگرچه بسیاری از شرکت ها راهبرد شرکت حسابداری را ثانویه یا حتی غیرضروری می دانند ، اما این شرط بندی استراتژیک است که در نهایت منجر به سودآوری شرکت می شود. زیرا گرچه هزینه اضافی برای اقتصاد شرکت در نظر گرفته است ، اما ارزیابی اطلاعات حسابداری موجود منافع بیشتری نسبت به اتلاف به همراه دارد. به این معنا ، مجموعه ای از زمینه های خاص وجود دارد که در آنها بهبودهایی را که استفاده از این نوع حسابداری نشان می دهد ، می توان مستقیماً ارزیابی کرد.

   

   در اینجا راهبرد شرکت حسابداری  برای بهبود حسابداری مدیریتی یک شرکت آورده شده است.

  1. طبقه بندی هزینه ها

  همانطور که توسط وب سایت شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره توضیح داده شده است ، با حسابداری مدیریتی می توان طبقه بندی هزینه های شرکت را بر اساس ماهیت آنها بسیار ساده کرد. به عبارت دیگر ، این در مورد ارائه جزئیات دقیق تر از هزینه های انجام شده ، به منظور بهبود کنترل و مدیریت آنها است.

   

  بنابراین ، در شرکتی با تعداد زیادی کارگر سیار ، حسابداری مالی (تنها شرط اجباری) ، به ما می گوید که بطور کلی کارمندان برای سفرهای کاری چه میزان هزینه می کنند. حداکثر می توانید میزان اسکان ، میزان حمل و نقل و غیره را مشخص کنید. اما حسابداری هزینه فراتر می رود و به شما امکان می دهد نوع هزینه ها به ویژه جزئیات بیشتری را ارائه دهد: چه مقدار در تاکسی ، در حمل و نقل عمومی ، در مسافت پیموده شده با ماشین شخصی … طیف وسیعی از جزئیات حسابداری که بدون این نوع پیگیری فرار می کندبنابراین توصیه می شود طبقه بندی هزینه ها در استراتژی حسابداری مدیریتی انجام شود.

  2. از راهبرد شرکت حسابداری تشخیص هزینه های حسابداری می باشد

  در این راستا ، و با استناد به مثال فرضی ، می تواند اینگونه باشد که صف تاکسی بیش از حد بالا باشد ، به لطف آن شرکت می تواند تصمیمات جدیدی را که باید اتخاذ شود ، مانند تلاش برای مذاکره با یک نرخ ثابت با شرکت ، مطالعه کند. بیشترین استفاده از شرکت تاکسی ، ترویج استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای سفرهای تجاری ، سرمایه گذاری در خرید وسایل نقلیه شرکت مانند اتومبیل یا موتور سیکلت برای سفرهای شهری ، یا حتی تهیه دوچرخه برای کارگران. و این است که با اطلاعات دقیق و به روز تصمیمات می توانند با شرایط موجود ، سیاست های شرکت و نیازهای کارگران سازگار شوند. مهم است ،راهبرد شرکت حسابداری  برای شناسایی هزینه های غیرضروری حسابداری به منظور افزایش ظرفیت تصمیم گیری و کنترل اقدامات انجام شده.

  3.از راهبرد شرکت حسابداری  کنترل بیشتر بودجه می باشد

  به همین ترتیب ، بهبود مدیریتی که در رابطه با هزینه ها انجام می شود ، از طریق کنترل بهتر عملکرد بودجه انجام می شود. اجرای بودجه را می توان برای شناسایی مشکلات ، انحرافات ، اقدامات بد یا هزینه های غیرمنتظره با جزئیات دنبال کرد ، همیشه با هدف کنترل کامل استفاده از منابع مالی شرکت. بنابراین ، و با ادامه مثال قبلی ، در صورت افزایش هزینه برای آوارگی کارگران ، تشخیص منشا آن بسیار آسان تر خواهد بود: اگر نرخ تاکسی افزایش یابد ، قیمت بنزین افزایش می یابد و غیره. به همین دلیل ،داشتن ابزاری که امکان تشخیص این انحرافات حسابداری را فراهم کند تا بتواند بودجه جاری (اما به ویژه بودجه های بعدی) را بر اساس بازخورد اطلاعاتی دریافت شده ضروری باشد.

   

  4-

  از راهبرد شرکت حسابداری اینست  که

  محاسبه سودآوری را تسهیل می کند

  از طرف دیگر ، همانطور که مقاله اشاره می کند ، حسابداری مدیریت همچنین امکان تخصیص بهتر هزینه ها توسط ادارات ، توسط مراکز هزینه را فراهم می کند. 

   

  حتی برای مشتری ها و پروژه ها با استفاده از این اطلاعات می توان سودآوری کار انجام شده را مورد بررسی قرار داد ، تا بدانی که هر مشتری خاص یا هر سفارش چه مقدار درآمد کسب کرده است. این امر همچنین بهبود کارایی شرکت را امکان پذیر می سازد: توانمندسازی مشتریان یا انواع پروژه هایی که سودآوری بیشتری نسبت به دیگران دارند ، در صورت لزوم جهت گیری مجدد تجارت یا تجزیه و تحلیل هزینه های غیرمستقیم افزایش سودآوری بنابراین ، تمرکز حسابداری مدیریتی در تجزیه و تحلیل سودآوری خطوط تجاری می تواند برای تعیین ارزش آنها مهم باشد.

  5- از مزایای استفاده از

  از راهبرد شرکت حسابداری اینست که

  امکان ایجاد سودآوری توسط بخشها را فراهم می کند

  همچنین ، این مورد به همان اندازه در بخشها یا مراکز هزینه شرکت قابل استفاده است. با حسابداری مدیریت می توان سودآوری را محاسبه کرد ، اما علاوه بر عوامل مالی ، عوامل دیگری را نیز در نظر گرفت. به عنوان مثال ، در صورت داشتن چندین موسسه ، به ما این امکان را می دهد که بدانیم کدام یک سودآورتر است. یا دانستن بازده حاصل شده توسط بخش بازاریابی یا بخش مالی ، دو حوزه ای که به درستی تولید نمی شوند و بدون حسابداری دستورالعمل ، هیچ ارزشی برای شرکت ندارند. بنابراین مهم است که از ابزاری استفاده کنید که به شما امکان می دهد سودآوری خود را خارج از داده های کاملاً تولیدی کمی کنید.

  6. راهبرد شرکت حسابداری برای مدیریت هزینهای شرکت استفاده از اتوماسیون ورود اطلاعات می باشد

  سرانجام ، ابزارهای مدیریت هزینه وجود دارد که می تواند اطلاعات بسیار مهمی را فراهم کرده و در تحقق برنامه حسابداری مدیریت صرفه جویی کند ، و به کاربران خود اجازه می دهد طبقه بندی سریع ، چابک و خودکار هزینه های سفر شغلی را با توجه به نوع آنها انجام دهند. ، بلکه همچنین توسط ادارات ، مراکز هزینه یا حتی کارگران ، اشکال پرداختی و غیره از این نظر ، ایجاد پایگاه های داده قدرتمند با داده های به دست آمده برای بهبود حسابداری مدیریتی ضروری است. بنابراین ، یکی از سریعترین پیشرفتها ، اتوماسیون ورود اطلاعات است ، زیرا بدون ابزارهایی که بتوانند در این زمینه صرفه جویی کنند ، تجزیه و تحلیل آنها و در نتیجه بهبود عملکرد مالی یک شرکت بسیار دشوار است

   

راهبرد شرکت حسابداری در  برنامه ریزی مالیاتی شرکتهاچیست؟

 نقش برنامه ریزی مالیاتی چیست؟ در واقع ، مصرف کنندگان می توانند چیزهای زیادی در مورد برنامه ریزی مالیاتی و نقش برنامه ریزی مالیاتی بیاموزند ،.

 نقش و راهبرد شرکت حسابداری در برنامه ریزی مالیاتی

: برنامه ریزی مالیاتی می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت و به حداکثر رساندن سود شود. از یک طرف ، پرداخت مالیات برای شرکت ها یک تعهد اجتناب ناپذیر است. از طرف دیگر ، سود شرکت ها منهای هزینه های مختلف از جمله اقلام مالیاتی است. بنابراین ، اگر بتوان مالیات را کاهش داد ، سود شرکت به طور حتم افزایش می یابد. بنابراین ، اگر شرکت ها بتوانند قبل از شروع فعالیت های اقتصادی برنامه معقولی داشته باشند ، می توانند بارهای مالیاتی را کاهش دهند و سود را به حداکثر برسانند.
 نقش دوم برنامه ریزی مالیاتی: بهبود آگاهی از مالیات بر شرکت ها. برای کاهش بار مالیاتی ، بسیاری از شرکت ها از  مالیاتی فرار می کردند ، اکنون اکثر شرکت ها از این عمل غیرقانونی دست کشیده و آن را به یک دامنه پیش برنامه ریزی منطقی و قانونی تبدیل کرده اند. تغییر در آگاهی و رفتار عمدتا به دلیل گسترش دانش مالیات است.
 نقش سوم برنامه ریزی مالیاتی: ایجاد ساختار محصول و منابع شرکت برای تنظیم و تخصیص منطقی تراز رابرد شرکت حسابداری می باشد. باید اذعان کرد که شرکتها برای ایجاد برنامه ریزی مالیاتی همه کار ممکن را انجام می دهند و ساختار محصول ، مقیاس سرمایه گذاری یا روشهای تأمین مالی را به طور مداوم تنظیم می کنند. فقط در این روش است که می توانند به سیاستهای ترجیحی مربوط به قانون مالیات ادامه دهند ، که به نوآوری و توسعه مستقل شرکت کمک خواهد کرد.

 نقش چهارم برنامه ریزی مالیاتی: جلوگیری از خطرات مالیاتی. از آنجا که الزامات برنامه ریزی مالیاتی در یک محدوده مالیاتی منطقی انجام می شود ، این قطعاً بهتر از فرار مالیاتی کورکورانه خواهد بود. می توان گفت که خطر صفر است.

 برنامه ریزی مالیاتی تأثیرات زیادی بر شرکتهای اقتصادی دارد که اکثر آنها مثبت و خوب است. استفاده از راهبرد شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  می تواند به  تجارت کمک کند تا برنامه های منطقی اجتناب از مالیات را برای رسیدن به هدف به حداکثر رساندن سود شرکت ها تنظیم کنند.

هدف و راهبرد شرکت حسابداری در برنامه ریزی مالیاتی شرکتها چیست ؟

 

صحبت از برنامه ریزی مالیاتی ، بیشتر دوستان من باید با آن آشنا باشند. همه ما می دانیم که راهبرد شرکت حسابداری در برنامه ریزی مالیاتی معقول یک شرکت می تواند به شرکت ها در دستیابی به اجتناب از مالیات کمک کند. با این حال ، تأثیر برنامه ریزی مالیاتی فقط کمک به شرکت ها برای جلوگیری از مالیات نیست. برای برنامه ریزی مالیات شرکت ها ، هنوز هم عملکردهای نسبتاً زیادی وجود دارد.  ، برنامه ریزی مالیاتی علاوه بر کمک به شرکت ها در پس انداز مالیات ، چه نقشی دارد .

 

مزیتهای برنامه ریزی مالیاتی توسط شرکت حسابداری شامل موارد ذیل می باشد

برنامه ریزی مالیاتی علاوه بر پس انداز مالیات چه نقشی دارد؟

1- خطرات مالیاتی شرکت ها را برطرف کنید

شرکت حسابداری در روند برنامه ریزی مالیات شرکتها ،  صورتهای مالی شرکت را جمع آوری و تحلیل می کند ، یکی اینکه به شرکت در تحقیق در مورد برخی از خطرات مالیاتی که ممکن است شرکت داشته باشد ، کمک کند و سپس با آن مقابله کند و برای برنامه ریزی بعدی مالیات برنامه ریزی کند. محیط خوب ثانیا ، این کمک به شرکت ها برای تجزیه و تحلیل برخی از نکات کلیدی است که می تواند برای برنامه ریزی مالیاتی مورد استفاده قرار گیرد و هدف وراهبرد شرکت حسابداری برای انجام یک برنامه ریزی جامع مالیاتی برای به دست آوردن نتایج بهتر برنامه ریزی مالیاتی برای شرکتها می باشد.

2. ساختار تجاری را ارتقا دهید

برای شرکت ها ، اگر درک درستی از مالیات نداشته باشند ، از برخی از فروش های دسته ای برای مشاغل شخصی خود استفاده می کنند و سپس در نظر بگیرند که می توانند محصولات بیشتری را همزمان بفروشند. اگرچه این روش صحیح است ، اما در حسابداری مالی نیز محاسبه به صورت یکجا انجام می شود که باعث می شود شرکت مالیات نسبتاً بیشتری بپردازد. از آنجا که چین باید بالاترین نرخ مالیات را به عنوان مبنای مالیاتی این نوع تجارت رایانه ای همراه محاسبه کند ، این امر نسبتاً بار مالیات شرکت های خود را افزایش می دهد. شرکت حسابداری  از طریق برنامه ریزی مالیاتی ، می تواند به شرکتها کمک کند تا منطقی برخی از بخشها را انجام دهند ، و در عین حال در نظر بگیرند که شرکتها را برای انجام برخی از بخشهای تجاری به یک شرکت مستقل و گرفتن برخی سیاستهای ترجیحی کمک کنند.

3. از فرار  مالیاتی خودداری کنید

شرکتهای تجاری هنگام برخورد با مسائل مالیاتی درگیر می شوند. با این حال ، برنامه ریزی مالیاتی این است که به طور موثر از جرایم مالیاتی جلوگیری شود و اطمینان حاصل شود که در مقررات سیاست مالیاتی که فرار مالیاتی محسوب می شوند ، قرار نمی گیرد.

چهارم ، بهبود توانایی حسابداری شرکت ها

برای توسعه برنامه ریزی مالیاتی شرکت ها ، برنامه ریزی مالیاتی به شرکتها کمک می کندمتا برخی از روش های منطقی پس انداز مالیات را درک کنند ، به شرکت در ایجاد یک سیستم سطح متوسط ​​مالی مناسب ، استاندارد سازی توانایی مدیریت حسابداری شرکای همکاران و بهبود سطح مالیات شرکت کمک کند.

بنابراین ، برنامه ریزی مالیاتی شرکتها تنها به کمک به شرکت ها در پس انداز مالیات محدود نمی شود. از راهبرد شرکت حسابداری اینست که برای شرکتهای تجاری وتولیدی   برنامه ریزی مالیاتی را  به طور منطقی ، قانونی و صحیح انجام دهند ، تا شرکتها بتوانند سیستم مالیاتی خود را بهینه کنند.

 

 با راهبرد شرکت حسابداری می توانید ساختارو تخصیص منطقی منابع را ارتقا دهید

 

پس از برنامه ریزی مالیاتی ،شرکت ها می توانند متناسب با ساختار شرکت تجاری ویا تولیدی  و نحوه سرمایه گذاری شرکت ، تنظیمات معقول انجام دهند تا با سیاست های ترجیحی مربوطه که شرکت در قانون مالیات مربوطه در آینده از آن بهره مند خواهد شد ، سازگار شوند. برنامه ریزی مالیاتی. همه جنبه های فعالیت های اقتصادی کسب و کار را به طور علمی از قبل ترتیب دهید ، که به بهبود سطح مدیریت تجارت کمک می کند.

 

 با راهبرد شرکت حسابداری می توانیدبرنامه ریزی و مدیریت مالیات را تقویت کنید

 

تقویت برنامه ریزی و مدیریت مالیاتی توسط شرکت تجاری  نه تنها می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها و هزینه های شرکت ها شود ، بلکه سود عملیاتی را نیز به حداکثر می رساند. کاهش موثر مالیات پرداخت شده نقشی مهمی در دستیابی به هدف حداکثر سود برای شرکتهای تجاری  و کاهش بار مالیاتی دارد. از طریق برنامه ریزی مالیاتی ، شرکتها می توانند به کاهش حداکثر بار مالیات ، کاهش نسبی نسبت مالیات و تأخیر در پرداخت مالیات دست یابند تا سودشرکتها را به حداکثر برسانند.

موارد فوق علاوه بر كمك به شركتها در پس انداز ماليات ، نقش برنامه ريزي مالياتي است. راهبرد شرکت حسابداری براي شركت ها ، هنگام انجام برنامه ريزي مالياتي ، هميشه بر پس انداز ماليات شركت ها تمركز نمي كنند ، اگرچه مزاياي فعلي بسيار زیاد است. ،

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه

مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید آرمان پرداز خبره
خدمات مالی
مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید

در این نوشته برای شما توضیح می دهیم که چگونه یک مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید و به او اعتماد کنیم. در پایان اعتماد شما را به آرمان پرداز خبره جلب می کنیم. مشاور مالیاتی معتبر

ادامه مطلب »
اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
خدمات مالی
اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و اهمیت مشاور مالیاتی در آن اهمیت مشاوره در زمینه مالیات کسب

ادامه مطلب »
انتخاب کارشناس حسابداری و مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت توسط آرمان پرداز خبره
خدمات مالی
مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت

در این نوشته می خواهیم در مورد نکاتی در خصوص انتخاب مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت و نحوه انتخاب کارشناس حسابداری بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید و جهت هرگونه نیاز به مشاور مالیاتی

ادامه مطلب »
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی
خدمات مالی
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی

در این نوشته میخواهیم به شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی در سازمان امور مالیاتی بپردازیم. جهت هرگونه سوال در خصوص مشاور مالیاتی با ما در ارتباط باشید. مشاور مالیاتی کیست؟ مشاور مالیاتی کسی است که

ادامه مطلب »
انواع هزینه ها در حسابداری و مالی توسط مشاور مالیاتی
حسابداری
انواع هزینه ها در حسابداری

در این نوشته میخواهیم در خصوص انواع هزینه ها در حسابداری و مالی ، بهبود هزینه ها توسط مشاور مالیاتی و همچنین در خصوص انواع هزینه بپردازیم انواع هزینه ها در حسابداری یکی از مهم‌ترین مفاهیم

ادامه مطلب »
مدارک مثبته
حسابداری
مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می پردازیم. مدارک مثبته یا اسناد مثبته مدارک مثبته اسناد نشان‌دهنده وقوع

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟
خدمات مالی
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی و امور مالیاتی کشور به صورت مفصل صحبت می کنیم. با

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی
خدمات مالی
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور مالیاتی هستند. با ما باشید زیرا در این نوشته به این

ادامه مطلب »
مفاصا حساب مالیاتی
مشاور مالیاتی
مفاصا حساب و نحوه دریافت مفاصا حساب

درخواست گواهی مفاصا اولین کاری است که مودی و یا مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی وی ملزم است برای دریافت گواهی مفاصا حساب مالیاتی انجام دهد. براساس ماده ۲۳۵ قانون مالیات های مستقیم، اداره امور مالیاتی

ادامه مطلب »
مشاور مالی را چگونه انتخاب کنیم
خدمات مالی
مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد

اشخاص حسابرس و مشاور مالیاتی در هدایت مالیات دهندگان برای رعایت قوانین، در تمام امور مالی، حسابداری و پرداخت مالیات نقش مهمی دارد. بسته به وضعیت مالیات دهنده، خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می‌دهد، متفاوت

ادامه مطلب »
مالیات بر ارزش افزوده
خدمات مالی
مالیات املاک و مستغلات

مالیات املاک و مستغلات ، نوعی از مالیات می باشد، که از درآمدهای به دست آمده از ملک محسوب می شود. املاک و مستغلات شامل سه نوع مالیات می شوند: مالیات بر درآمد اجاره از املاک

ادامه مطلب »
تکنولوژی نرم افزار
حسابرسی
موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی

    موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی     جمع داراییهای شرکتی ۲۰۰ میلیارد ریال است. حسابرس معتقد است تحریف داراییها بالای ۲۰ درصد، منجر به اظهار نظر مردود می‌شود (برای پرهیز از تردیدهای احتمالی در

ادامه مطلب »
بیمه‌ای به کارفرمایان
شرکت حسابداری
مدیریت سود چیست؟

مدیریت سود چیست؟   در کسب و کار برای حفظ عملیات، ارائه خدمات بهتر، و ارائه محصولات جدید، آن نیاز به سود می باشد. در هر کسب و کار، سود همیشه با زیان های خاص همراه است. مهم

ادامه مطلب »

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...