درباره شرکت آرمان پردازخبره
با بیش از 25 سال تجربه، ما مجموعه ای کامل از مالیات، حقوق و حسابداری خدمات برای افراد، شرکت ها، املاک و اعتماد و سازمان های غیر انتفاعی ارائه می دهیم. ما راه حل های بهینه ای را ارائه می دهیم که کسب و کارها و افراد را قادر می سازد سودآورتر شوند. ما با نظارت و مدیریت امور مالی و نگرانی های تجاری ما، با حفظ و حفظ ارزش های خالص خود در طولانی مدت، به مشتریان خود کمک می کنیم. مالیات اجتناب ناپذیر است، اما مالیات های نادرست می تواند منجر به پرداخت بیشتر به دولت نسبت به ضرورت شود. استراتژی های کارآمد مالی می تواند بر دارایی های شما تأثیر بگذارد … صرفه جویی بیشتر برای خودتان.

 

25 سال از صرفه جویی در پول شما
خدمات حسابداری، شرکت آرمان پردازخبره، مالیات و خدمات مالی شرکت کانتیکت است که از سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرده است. مدیران این شرکت بیش از 25سال تجربه در حسابداری و تهیه مالیات دارند. آنها در هر دو بخش دولتی و خصوصی مشغول به کار بوده و دارای تجربه در املاک، اعتماد و مناطق غیر انتفاعی نیز هستند. این دانش و تعهد را برای این فصل مالیه برای شما بگذارید!

ایستاده توسط ما
مشتریان
در حسابداری خدمات، شرکت، رویکرد ما این است که از مهارت های حسابداری و مالی ما قوی برای ارائه یک راه حل خلاق مناسب است که نیازهای کسب و کار فردی مشتریان خود را. با قانون مالیات همواره در حال تغییر است، شانس نگیرید. آگاه باشید آماده باشید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما برای شما انجام می دهیم،

 

شرکت‌ حسابداری؛ فرصت‌ها و مزایا

 

مقدمه

تمامی کسانی که دنیای تجارت را تجربه کرده‌اند، به خوبی می‌دانند که تجارت بدون حسابرسی دقیق و اصولی، تنها یک خودکشی اقتصادی است! محاسبات دقیق فروش، سود، زیان، دستمزد، هزینه‌های جاری، مالیات، بیمه، دارایی و… به شما در مدیریت پایدار کسب و کار تان کمک خواهد کرد و این مسئله، در تمام جهان، اصلی ثابت است. در همین راستا علم حسابداری به عنوان علمی کاربردی و حیاتی برای دوام تجارت‌ها پایه گذاری شده و شرکت‌حسابداری به عنوان متولیان انجام تمامی امور مربوط به حسابداری و مالی کسب و کارها شروع به فعالیت کرده‌اند.

امروزه شرکت حسابداری دارای تعریفی معین، چارچوبی مشخص و قلمروی فعالیت خاص خود است و بسیاری از شرکت‌ها به جای ایجاد یک واحد مالی گسترده در درون سازمان، تمامی فعالیت‌های مالی شرکت را به صورت برون سپاری به این گونه شرکت‌ها واگذار می‌کنند. در این مقاله قصد داریم درباره ماهیت یک شرکت حسابداری، وظایف، ویژگی‌ها و مزایای استفاده از آن صحبت کنیم.

 

 

آشنایی با تاریخچه حسابداری

 

 

با آن‌که تمام جهان «پاسیولی» را به عنوان پدر علم حسابداری مدرن می‌شناسند، اما پیشینه علم حسابداری در میان انسان‌ها نه از قرن 15 میلادی بلکه از هزاران سال پیش و هم زمان با آغاز داد و ستدهای بشر در بازارها محسوب می‌شود. در کتیبه‌های مصری، الواح بسیاری به داد و ستدهای تاجرانی که برای محاسبه سود و زیان خود تمامی معاملات خود را ثبت می‌کردند تعلق دارد.

همچنین در ایران نیز لوح‌های گلی کشف شده در محدوده تخت جمشید، نشان از سیستم جامع حسابداری در زمان هخامنشیان دارد. در این لوح‌ها که اسناد مربوط به ساخت بنای تخت جمشید هستند، مسائل مختلفی مانند دستمزد هر کارگر، هزینه تامین مصالح و مواد اولیه و… ثبت شده است. جالب است بدانید که بر روی این اسناد، نشانه‌هایی دال بر حق اولاد، مرخصی زایمان، بیمه بازنشستگی کارکنان، معافیت مالیاتی تمامی کارگران تخت جمشید و… نیز وجود دارد و تمامی این‌ها نشان‌دهنده یک سیستم جامع حسابداری در سده ششم پیش از میلاد مسیح است.

 

تاریخچه حسابداری مدرن در ایران

 

 

با این وجود نخستین جوانه‌های حسابداری مدرن در ایران پس از انقلاب مشروطه در سده گذشته به بار نشست و در سال 1315 بود که بانک ملی تازه تاسیس ایران، نخستین گروه دانشجو را برای تحصیل در رشته حسابداری، به انگلستان فرستاد و همین گروه 12 نفره دانشجویان را می‌توان به عنوان نخستین جمع تحصیل کرده حسابداری در ایران به رسمیت شناخت. دکتر فضل‌الله اکبری به عنوان پدر حسابداری نوین ایران شناخته می‌شوند که نخستین ایرانی فارغ‌التحصیل مقطع دکتری در رشته حسابداری دانشگاه استانفورد آمریکا بوده‌اند و از سال 1337 به عنوان مدرس حسابداری دانشکده حقوق دانشگاه تهران به تدریس آکادمیک این رشته پرداخته‌اند.

امروزه رشته حسابداری و گرایشات مختلف آن در تمامی مقاطع تحصیلی در دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شود و علم حسابداری به عنوان علمی پایه و ضروری در میان تمامی علوم، به رسمیت شناخته می‌شود. رشته حسابداری در زمره رشته‌های پرطرفدار و مملو از بازار کار در ایران و تمام جهان است. شرکت حسابداری نیز به عنوان نهادی مستقل که وظیفه انجام تمامی امور حسابداری شرکت‌های مختلف را بر عهده دارد، به اشکال مختلف در حال گسترش است و بسیاری از سازمان‌های کوچک و بزرگ، برای به حداکثر رساندن سود تجاری خود، اقدام به عقد قرارداد با شرکت‌های حسابداری می‌کنند. در ادامه درباره شرکت‌های حسابداری و جزئیات مربوط به آن‌ها صحبت خواهیم نمود.

 

دلایل همکاری با شرکت حسابداری چیست؟

 

 

در ابتدا مدیران کسب و کار‌های کوچک، امور مربوط به حسابداری خود را به تنهایی انجام می‌دادند؛ اما رفته رفته با بزرگ‌تر شدن گستره کسب و کار‌ها و پیچیده شدن معاملات بازار، محاسبه تمامی عوامل مالی دشوارتر و پیچیده‌تر شد و به مرور، مدیران به این فکر افتادند که افراد متخصص و با استعدادی را جهت انجام امور مالی و حسابداری کسب و کار خود استخدام نمایند. پس از آن با بزرگ‌تر شدن سازمان‌ها و پیچیده شدن قوانین مربوط به بیمه، مالیات، دارایی و… دیگر یک فرد به تنهایی قادر به انجام کلیه امور مالی شرکت نبوده و به این ترتیب، تیم‌های حسابداری در شرکت‌ها مستقر شدند.

امروزه مدیران کسب و کارهای متوسط و بزرگ به خوبی می‌دانند که استقرار یک تیم در درون سازمان چقدر می‌تواند باعث هزینه شود و این هزینه از اشغال فضای محدود درون سازمانی تا تامین ابزارها و سیستم‌های مورد نیاز می‌تواند گسترده باشد. به علاوه استخدام یک تیم بیشتر به معنای پذیرفتن هزینه‌های بیمه و مالیاتی بیشتر نیز خواهد بود. به همین دلایل نیز برون سپاری امور حسابداری به یک شرکت حسابداری امروزه بسیار رایج گردیده و سازمان‌ها از انجام این کار، منافع بیشتری را نصیب خود می‌کنند.

 

شرکت حسابداری چیست؟

 

شرکت حسابداری در واقع نهادی خصوصی، نیمه دولتی یا دولتی اما مستقل است که گستره فعالیت آن تنها در حوزه امور مالی سازمان‌ها و مسائل دیگری مانند قراردادها، بیمه، مالیات، دارایی و… خواهد بود. به عبارت دیگر چنین شرکتی فارغ از اینکه با چه نوع شرکتی و در چه ابعادی طرف است، تنها وظیفه حسابرسی سالانه و ارائه گزارش‌های رسمی به مدیران سازمان را بر عهده می‌گیرد.

تا پیش از روی کار آمدن نرم افزارهای جامع حسابداری، برون سپاری امور مالی شرکت‌ها و سازمان‌ها کار دشواری محسوب می‌شد و حمل و نقل تمامی اسناد مالی به طور مرتب کار غیر منطقی به نظر می‌رسید. اما امروزه شرکت‌ها می‌توانند تنها با استخدام یک تیم کارشناس حسابداری که امور ثبت اطلاعات مالی سازمان را بر عهده دارد، با ارائه دسترسی به شرکت‌های حسابداری، تمامی اسناد و اطلاعات مالی شرکت را به طور روزانه در اختیار این نوع شرکت‌ها قرار داده و گزارش‌های مهم و اساسی را از آن‌ها دریافت نمایند.

امروزه شرکت‌های حسابداری می‌توانند امور مختلف یک سازمان را در حوزه مسائل مالی و مالیاتی به عهده بگیرند و گزارش‌های کاربردی و مهمی را از نحوه عملکرد اقتصادی آن‌ها به مدیران ارائه دهند. این شرکت‌های می‌توانند در حوزه‌های مختلفی مانند مشاوره مالی، مشاوره مالیاتی، وکالت پرونده‌های مالی و مالیاتی، نظارت مالی و یا تکمیل دفتر کل و محاسبات تمامی صورت‌های مالی شرکت به سازمان‌ها کمک کنند.

یک شرکت حسابداری می‌تواند شامل تیم‌های گسترده‌ای از کارشناسان حسابداری، وکلاتی حقوقی، وکلای مالیاتی، مشاوران مالی و… باشد. در ادامه درباره وظایف مختلف یک شرکت حسابداری و همچنین مزایایی که همکاری با این نوع شرکت‌ها خواهد داشت، صحبت خواهیم کرد.

 

انواع فعالیت‌های یک شرکت حسابداری

 

 

 

یک شرکت حسابداری بسته به نیاز یک سازمان می‌تواند به شکل‌های مختلفی خدمات مالی خود را ارائه دهد. به عبارت دیگر چنین شرکت‌هایی دارای پکیج گسترده‌ای از خدمات مالی و حسابداری هستند که هر سازمان بسته به شرایط و موقعیت خود می‌تواند از این خدمات به انتخاب خود بهره ببرد. در ادامه این مقاله درباره اینکه هر سازمان به چند طریق می‌تواند با یک شرکت حسابداری وارد قرارداد شود و این قرارداد همکاری چه مزایایی خواهد داشت، قطعاً صحبت خواهیم نمود. اما در اینجا قصد داریم درباره انواع فعالیت‌های یک شرکت حسابداری توضیحاتی را ارائه دهیم:

 1. انجام امور مالیاتی سازمان‌ها

امور مالیاتی سازمان‌ها می‌تواند شامل گستره وسیعی از خدمات باشد که توسط شرکت‌های حسابداری ارائه می‌شود. هر سازمانی در پایان سال مالی، موظف به ارائه دفتر حسابرسی، اسناد مالی و اظهارنامه مالیاتی به اداره مالیات است. انجام درست این کار از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که تکمیل ناصحیح اظهارنامه ممکن است به رد آن توسط کارشناسان اداره مالیات بیانجامد که در این صورت، این اداره شما را مکلف به پرداخت مالیاتی با مبلغ اعلام شده خواهد کرد. در حوزه مالیات، کارهایی که یک شرکت حسابداری می‌تواند برای شما انجام دهد عبارت است از:

 

 

 • تنظیم اظهارنامه مالیاتی

 

 

در هر شرکت حسابداری، افرادی حضور دارند که به وکلای مالیاتی معروف هستند و تخصص آن‌ها، ارائه خدمات مالیات به شرکت‌ها است. وکلای مالیاتی با تسلطی که بر رویه جاری در حوزه مالیات دارند، به خوبی می‌دانند چگونه اسناد موجود در منابع مالی شرکت را توجیه کنند و به چه صورت اظهارنامه مالیاتی یک سازمان را تکمیل کنند که احتمال رشد شدن آن به حداقل رسیده و یا میزان اختلاف، از حد خاصی پیشی نگیرد.

 

 

 • مشاوره در خصوص مالیات ارزش افزوده

 

 

 

از جمله خدمات دیگری که در حوزه مالیات سازمان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، مالیات ارزش افزوده است. ارزش افزوده، مالیاتی است که مصرف کننده نهایی هنگام خرید کالا یا دریافت خدمات در مرحله نهایی، علاوه بر قیمت کالا آن را پرداخت می‌کند. در مورد محصولات و کالاهای دارای قیمت معین، وضعیت مالیات ارزش افزوده مشخص است و خریدار هنگام خرید، آن را به عنوان بخشی از قیمت کالا در نظر خواهد گرفت؛ اما در مورد برخی از خدمات، تعیین نرخ مالیات ارزش افزوده به روشنی کالاها نیست و ممکن است در این حین نیز اختلافات و دعاوی خاصی از سوی صاحبان مشاغل، شرکت‌ها و سازمان‌ها به طرفیت اداره مالیات عرضه شود. در اینجا استفاده از تخصص شرکت‌های حسابداری می‌تواند بسیار کارساز باشد.

 

 

 • پشتیبانی مالیاتی

 

تنظیم و ویرایش اظهارنامه مالیاتی، بهترین نقطه برای استفاده از شرکت‌های حسابداری برای کاهش میزان مالیات نیست؛ بلکه سازمان‌های سیستماتیک و دارای تجربه کافی، پیش از زمان مقرر برای اظهار نامه مالیاتی از مشاوران مالیاتی برای پشتیبانی در این زمینه کمک می‌گیرند. حقیقت این است که اسناد مالی تنظیم‌شده باید به نوعی تنظیم شوند که باعث پرداخت حداقلی مالیات گردند. نظارت بر قراردادهای منعقد شده، بررسی نحوه پرداختی‌ها و دریافتی‌های کلی شرکت و همچنین معرفی راه‌های استفاده از معافیت‌های مالیاتی از دیگر فعالیت‌هایی است کارشناسان یک شرکت حسابداری در حین پشتیبانی مالیاتی برای سازمان‌ها انجام می‌دهند.

 

 

 • پذیرش وکالت پرونده مالیاتی شما و دادرسی مالیاتی

 

 

 

یکی از مسائل شایع در سازمان‌های مختلف، رد اظهارنامه مالیاتی توسط کارشناسان ادامه مربوطه و بروز اختلافات مالیاتی است. در این شرایط شما نیاز به وکیلی مسلط به امور مالیاتی خواهید داشت که به جای شما، در محل حل اختلافات مالیاتی حضور یافته و با ارائه دفاعیات، وکالت پرونده مالیاتی شما را به عهده بگیرد. شرکت‌های حسابداری در این حوزه نیز می‌توانند به شکل چشمگیری به شما و منافع سازمان‌تان کمک کنند. درباره مزایای این حوزه در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

 

 • مشاوره در خصوص پیشگیری از جرائم مربوط به فرار مالیاتی

 

 

 

بسیاری از اقداماتی که سازمان‌ها در خصوص کاهش میزان هزینه‌های مالیاتی خود انجام می‌دهند، مصداق جرائم مالیاتی بوده و به عنوان فرار مالیاتی شناخته می‌شود. این موضوع نیز در میان سازمان‌هایی که بدون استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی اقدام به فعالیت‌هایی در این حوزه می‌کنند، بسیار شایع است. استفاده از مشاوره یک شرکت حسابداری به شما کمک می‌کند که از وقوع فرار مالیاتی در سازمان و پرداخت جرائم سنگین آن، پیشگیری نمایید.

 

 

 • مشاوره در خصوص طرح‌های بخشودگی

 

پرونده‌های مربوط به بدهی‌های مالیاتی اگر تحت نظر یک وکیل مالیاتی پیش گرفته شوند، در مواقع خاصی می‌توانند مشمول طرح‌های بخشودگی گردند و یا راهکارهایی برای تقسیط بدهی پیدا شود. اگر از تیم‌های حسابداری مجرب در این زمینه بهره بگیرید، بدون شک این چنین طرح‌هایی در زمان‌هایی خاص پیش روی شما قرار داده خواهد شد و در غیر این صورت ممکن است از چنین فرصت‌هایی غافل شوید.

 

 

 • ایجاد برنامه‌های راهبردی مالیاتی برای کاهش مالیات

 

همانطور که پیش‌تر نیز توضیح دادیم، کاهش هزینه‌های مالیات و دارایی تنها به نحوه تنظیم اظهارنامه مالیاتی خلاصه نمی‌شود و راهکارهای متعددی برای انجام قانونی این کار وجود دارد. یکی از کارهایی که یک شرکت حسابداری می‌تواند در حوزه امور مالیاتی برای شما انجام دهد، ایجاد برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های مالی درون سازمانی در راستای کاهش هزینه‌های مربوط به مالیات است.

 

 

 • مذاکره با کارشناسان اداره مالیات

 

در بسیاری از مواقع، دفاع از اظهارنامه و دفاتر قانونی تنها به تسلط بر اسناد مالی شرکت خلاصه نمی‌شود و نیازمند به تسلط بر فنون مذاکره و مهارت‌های مجاب کردن دیگران است. در واقع چنین فنونی در زمان مذاکره با کارشناسان اداره مالیات بسیار پرکاربرد هستند و به طور معمول، یک شرکت حسابداری متخصصینی را در این حوزه در اختیار دارد که بتوانند با اخذ وکالت از جانب شما به انجام این مذاکرات بپردازند.

تا به اینجا درباره انواع خدمات شرکت‌های حسابداری در حوزه مالیات و امور مالیاتی سازمان‌ها صحبت کردیم. حال بیایید نگاهی به دیگر خدمات یک شرکت حسابداری بیاندازیم.

 

 

 

 1. اعزام نیروی حسابداری

 

از دیگر خدماتی که می‌توان از یک شرکت حسابداری انتظار داشت، اعظام نیرو به سازمان‌های مختلف است. بسیاری از سازمان‌هایی که نیازمند نیروهایی به صورت پاره وقت یا تمام وقت برای تنظیم و ثبت اسناد مالی خود هستند، از همین روش برای جذب نیرو کمک می‌گیرند. مزیت این روش نسبت به استخدام یک حسابدار آزاد به این است که نیروی اعزام شده از سوی شرکت حسابداری، آموزش بیشتری نسبت به دیگر حسابداران دیده و حداقل مورد تایید یک شرکت متخصص در این زمینه خواهد بود. به عبارت بهتر، یک شرکت حسابداری، تمامی مسئولیت‌های مربوط به نیروی اعزام شده خود را بر عهده خواهد گرفت و کاستی و اشتباهات وی را ضمانت خواهد کرد. به این ترتیب، مدیران سازمان‌ها علاوه بر اینکه تنها بر حسب نیاز خود خدمات دریافت می‌کنند، خیالشان نیز از بابت کیفیت خدمات راحت خواهد بود.

نیروی اعزامی شرکت‌های حسابداری می‌تواند در درجات مختلفی عمل کند. یک سازمان ممکن است تنها یک یا چند کارشناس حسابداری نیاز داشته باشد و گاهی نیز ممکن است به یک حسابدار ارشد برای مدیریت تیم حسابداری خود نیاز داشته باشد. همچنین حضور یک مدیر مالی، مشاور مالیاتی، حسابرس کل، آموزش دهنده حسابداری و… نیز جزو مواردی هستند که یک شرکت حسابداری بسته به نیاز شما برای سازمان شما ارسال خواهد کرد.

با آن‌که برون سپاری امور مربوط به حسابداری از مزایای ویژه‌ای برخوردار است، اما حضور یک یا چند نیروی کار مجرب در درون سازمان شما هم اعتماد شما به شرکت حسابداری را تحکیم خواهد کرد، هم امکان نظارت شما بر امور حسابداری را فراهم خواهد آورد و هم باعث عدم خروج اسناد مالی از درون سازمان خواهد شد.

 

 

 1. راه اندازی سیستم جامع حسابداری برای شرکت‌های نوپا

 

عملیات حسابداری در سازمان‌های مختلف، متفاوت است و هر کسب و کاری بسته به نوع فعالیت خود نیاز به یک سیستم جامع حسابداری متفاوت دارد. به عنوان مثال حسابداری در شرکتی تولیدی با حسابداری در شرکت توزیع و خدمات با یکدیگر متفاوت خواهند بود. به همین دلیل، بسیار مهم است که هر سازمانی متناسب با فعالیت‌های خود، سیستم جامع حسابداری مخصوصی را برگزیند.

به طور معمول، حسابداران یک سازمان برای ثبت رویدادهای مالی، اسناد مالی را دسته بندی کرده و بر اساس کدگذاری خاصی ثبت می‌نمایند. این دسته بندی معمولاً یک ساختار درختی دارد که شامل کدهای سرشاخه و زیرشاخه خواهد بود. به مجموعه این کدگذاری در سیستم‌های مالی، کدینگ حسابداری گفته می‌شود و به طور معمول توسط مدیر مالی، حسابدار ارشد یا هر فرد دیگری که وظیفه راه اندازی سیستم حسابداری یک شرکت را بر عهده دارد، انجام خواهد شد. کدینگ حسابداری برای ثبت اسناد مالی و تنظیم گزارشاتی نظیر تراز و دفتر کا به کار می‌رود.

حقیقت این است که کدینگ حسابداری، در بخش تعریف کل و معین حساس است و اگر شرکتی تفصیل‌های مناسبی برای گروه‌های تراکنشی خود تعریف کند، امکان استخراج گزارش‌های مختلف بسیار دقیق را تنها با چند کلیک برای واحد مالی شرکت میسر خواهد کرد. مشکل اصلی وقتی پیش خواهد آمد که حساب‌های کل و معین، به درستی تعریف نشده باشند. در این صورت تهیه گزارشات مالی صحیح با ضریب خطای پایین بسیار به سختی امکان پذیر خواهد بود.

یک شرکت حسابداری مجرب و با تجربه، می‌تواند به بهترین شکل این کار را برای سازمان‌های نوپا انجام دهد و علاوه بر معرفی و راه اندازی نرم افزارهای مفید و کاربردی، سیستم کدینگ سازمان را نیز به گونه‌ای طراحی کند که حسابداران یا کارشناسان واحد مالی بتوانند به سادگی اسناد مالی را ثبت و گزارشات مختلف را تهیه و تدوین کنند.

 

 

 1. ثبت و اصلاح اسناد حسابداری

 

اگر شما مدیر یک سازمان با کارکنان بخش مالی باشید، احتمالاً پیش از این چیزی به نام اسناد اصلاحی به گوشتان خورده است. این مسئله برای حسابداران بسیار رایج و معمول است و کشف و اصلاح این خطاها خود بخشی از روند حسابداری است. نکته اصلی در این مورد آن است که برخی از این اشتباهات می‌تواند باعث بر هم زدن توازن تراز آزمایشی سازمان شود و سپس مشکلاتی را پدید آورد. یکی از کارهایی که سازمان‌ها به شرکت‌های حسابداری واسپاری می‌کنند، ثبت اسناد حسابداری است. این کار باعث کمتر شدن اشتباهات و افزایش تمرکز درون سازمانی خواهد بود.

همچنین از آنجایی که کشف خطاهای ثبتی اسناد کار چندان ساده‌ای نیست، از جمله کارهایی که می‌توان به یک شرکت حسابداری سپرد، کشف و اصلاح اشتباهاتی است که باعث بر هم زدن توازن در تراز نهایی است. در واقع سازمان‌ها با این کار، یک واحد نظارتی دقیق برای واحد امور مالی خود ایجاد خواهند کرد و به این ترتیب، مشکلات ناشی از خطاهای انسانی را به حداقل خواهند رساند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، فرایند شناسایی، طبقه بندی و کدگذاری حساب‌ها را کدینگ حسابداری می‌نامند. منظور از شناسایی حساب‌ها، جمع‌آوری اطلاعات و تحلیل آن‌ها به منظور شناخت ماهیت انواع حساب های جاری سازمان و افزایش آگاهی درباره تعداد و انواع کدهای مورد نیاز است. در فرایند طبقه بندی حساب‌ها، اقلام با استفاده از اطلاعات حاصل از فرایند شناسایی، بر اساس ویژگی‌های مختلفی که دارند، سازماندهی خواهند شد. این ویژگی‌ها در برگیرنده ماهیت حساب‌ها، نوع فعالیت و ساختار حساب‌های اصلی و فرعی خواهد بود. سرانجام در فرایند کدگذاری، اطلاعات طبقه بندی شده حساب‌ها در قالب علائم و اعدادی به نام کد تعریف می‌شوند در اینجاست که فرایند کدینگ یا تعریف کدها به پایان خواهد رسید.

 

 

 1. طراحی و اصلاح کدینگ حسابداری

 

 

کدینگ حساب‌ها در حسابداری در واقع الفبایی جهت شناسایی، ثبت و طبقه بندی حساب ها است که با کمک آن می‌توان رویدادهای مالی را به طور صحیح شناسایی و در حساب ها ثبت نمود. همچنین به کمک همین الفبای کدگذاری حساب‌ها است که می‌توان در هر زمان، گزارشات مالی دقیق، به موقع و قابل اعتماد را تهیه و ارائه نمود. در صورت نداشتن سیستم کدینگ در حسابداری شرکت و یا استفاده اشتباه از آن، شناسایی، ثبت و طبقه بندی حساب‌ها دارای خطاهای پر شمار بوده و به تبع آن گزارش‌های مالی نهایی نیز غیر قابل اعتماد خواهند شد.

هدف اساسی در تعریف کدینگ حسابداری، در آغاز شناخت انواع عملیات سازمان، کنترل و طبقه بندی اسناد مالی و در ادامه منطبق کردن آن با استانداردهای حسابداری جهت تحلیل داده‌ها است. در هر کسب و کار و یا سازمانی، بنا به و نوع فعالیت و نیاز و ضرورت، شرایط خاص سازمان، ویژگی‌های ساختاری واحد تجاری، مقادیر حساب‌ها، اندازه و وسعت سازمان طبقه بندی و کدینگ حساب‌ها طراحی و راه اندازی می‌شود؛ بنابراین به دلیل تفاوت‌های گسترده‌ای که در سازمان‌های مختلف تولیدی، توزیعی، خدماتی و بازرگانی وجود دارد، نمی‌توان از یک نوع کدینگ استاندارد شده برای کلیه سازمان‌ها استفاده کرد. به همین دلیل هم هست که سازمان‌های مختلف، نیاز به کدینگ خاص خود خواهند داشت و در این زمینه از شرکت حسابداری متخصص و مجرب استفاده می‌کنند.

اگر در سازمان خود برای اخذ گزارشات مختلف با مشکلاتی مواجه هستید و تهیه انواع گزارش‌های مالی وقت و انرژی بسیاری صرف می‌کنید، همچنین اگر گزارشاتی که از واحد مالی خود دریافت می‌کنید دارای ضریب خطای غیر قابل اغماض است، احتمالاً شما نیاز به اصلاح کدینگ حسابداری خود خواهید داشت و بهترین کار این است که هر چه سریع‌تر از یک شرکت حسابداری برای بهبود وضعیت کدینگ خود و تعریف مجدد حساب‌ها بهره ببرید.

 

 

 1. تهیه صورت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی

 

 

انواع صورت‌های مالی اعم از صورت‌های سود و زیان، ترازنامه، صورت جریان وجه نقد، صورت سود و زیان جامع و… گزارشاتی هستند که افراد حقیقی و حقوقی ملزم به ارائه سالانه آن‌ها هستند و تهیه دقیق این صورت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. طبق ماده 272 قانون مالیات‌های مستقیم، اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای فعالیت‌های خاص تجاری و بازرگانی هستند، موظف به ارائه این گزارشات هستند. در اینجا تمامی مشمولین این قانون را به صورت متن اصلی قانون و بدون تغییر با شما در میان خواهیم گذاشت:

 1. شرکت‌های موضوع بندهای (الف) و (د) ماده واحده‌ی «قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه‌ای حسابداران ذی‌صلاح به عنوان حسابدار رسمی» شامل موارد زیر:

 • شرکت‌های پذیرفته شده یا متقاضی پذیرش در بورس اوراق بهادار.
 • شرکت‌ها و مؤسسات موضوع بندهای الف و ب ماده 7 اساسنامه قانونی سازمان حسابرسی.
 1. اشخاص حقیقی یا حقوقی بر اساس نوع فعالیت
 • شعب و دفاتر نمایندگی شرکت‌های خارجی که در اجرای قانون، اجازه‌ی ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت‌های خارجی مصوب 1376، در ایران ثبت شده‌اند.
 • شرکت‌های سهامی عام و شرکت‌های تابعه و وابسته به آ‎ن‌ها
 • مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات تابعه و وابسته به آن‌ها

 

 1. اشخاص حقیقی یا حقوقی بر اساس حجم فعالیت

 

سایر اشخاص حقوقی و حقیقی (شامل شرکت‌های سهامی خاص و سایر شرکت‌ها و همچنین مؤسسات انتفاعی غیرتجاری، شرکت‌ها و مؤسسات تعاونی و اتحادیه‌های آن‌ها و اشخاص حقیقی که طبق مقررات قانونی مربوط، مکلف به نگهداری دفاتر قانونی هستند) که بر اساس آخرین اظهارنامه‌ی تسلیمی خود، جمع کل ناخالص درآمد (فروش و یا خدمات اعم از عملیاتی و غیرعملیاتی) آن‌ها بیش از 50 میلیارد ریال (در مورد شرکت‌های پیمانکاری، دریافتی آن‌ها بابت پیمان‌های منعقد شده بیش از 50 میلیارد ریال) یا جمع دارایی‌های آن‌ها (جمع ستون بدهکار ترازنامه) بیش از 80 میلیارد ریال است.

موارد الف، ب و ج در سطرهای بالا، مکلف به ارائه صورت‌های مالی هستند؛ اما گاهی اوقات، تهیه این صورت مالی برای مدیران کاری زمان‌بر بوده و همچنین گاهی به دلیل ناقص بودن اسناد، کار از حالت عادی نیز پیچیده‌تر می‌شود از عهده حسابداران درون سازمانی خارج خواهد بود. به همین دلیل توصیه می‌شود برای جلوگیری از اتلاف زمان و هدر رفت تمرکز پرسنل درون سازمانی، تهیه این صورت‌های مالی را به یک شرکت حسابداری مجرب بیرون از سازمان واسپاری نمایید.

 

 

 1. تهیه و تجزیه و تحلیل انواع گزارشات مالی

 

 

نکته بعدی که درباره حساب‌های مالی اهمیت دارد، بحث تجزیه و تحلیل آن‌ها است. بسیاری از مدیران بسته به رشته تحصیلی و یا رزومه کاری خود ممکن است درکی از گزارشات مالی تهیه شده نداشته باشند و یا نتوانند استفاده کامل و درستی از این گزارش‌ها ببرند. در این شرایط سیستم کدینگ حرفه‌ای، حسابداران توانمند و سیستم جامع حسابداری گران قیمت، تاثیری در نتیجه کار نخواهد داشت و ممکن است عدم تحلیل صحیح گزارشات مالی منجر به تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌گذاری‌های ناصحیح و در نتیجه زیان‌های مالی جبران ناپذیر گردد.

مزیت مشورت با یک شرکت حسابداری این است که می‌تواند به شما در تهیه انواع گزارش‌های مالی و همچنین تجزیه و تحلیل آن‌ها کمک کند و با شناسایی نقاط بحرانی، نقاط سر به سر، حاشیه ایمنی و… به شما در اخذ تصمیمات مالی صحیح یاری برساند.

تحلیل صحیح گزارشات مالی همچنین به مدیران سازمان‌های مختلف در شناسایی فرصت‌های سرمایه گذاری و اخذ تصمیم در خصوص چگونگی صرفه‌جویی در هزینه‌های درون سازمانی و افزایش سود، کمک خواهد کرد و در فرایند بودجه بندی و کشف الگوهای سود و زیان، بسیار موثر خواهد بود. تمامی این مزایا تنها با تجزیه و تحلیل گزارشات مالی توسط شرکت‌های حسابداری برای شما به ارمغان آورده خواهد شد.

 

 

 1. بستن حساب‌ها

 

به صفر کردن مانده هر حساب در حسابداری، بستن حساب گفته می شود. به طور کلی تمامی عملیات‌های حسابداری را می‌توان به دو دسته تقسیم نمود. در دسته اول فرایندهایی مانند جمع آوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل داده‌ها، ثبت اسناد مالی سازمان، انتقال اطلاعات به دفاتر قانونی و… طی دوره‌های مشخص مالی یا پایان دوره مشخص مالی انجام می‌شود و در دسته دوم نیز فرایندهایی مانند بستن حساب‌های موقت و دائمی انجام می‌گیرد که این فرایند نیز در پایان سال مالی یا بعد از پایان سال مالی انجام خواهد شد.

فرایند بستن حساب به منظور بررسی حساب‌ها، محاسبه سود و زیان و همچنین تهیه گزارش‌های مالی سالانه در پایان هر دوره مالی، توسط شخص حسابدار یا مدیر مالی انجام می‌گیرد. این فرایند یعنی بستن حساب‌ها در تمامی سازمان‌ها طی دو مرحله انجام می شود: در مرحله اول حساب‌های موقت و محاسبه سود و زیان بسته می‌شود و در مرحله دوم، حساب‌های دائم بسته خواهند شد. در واقع فرایند بستن حساب‌ها یکی از مهم ترین کارهایی است که هر حسابدار به آن مسلط بوده و به طور مرتب آن را انجام دهد. در بسیاری از موارد، بستن حساب‌ها با ثبت سند اختتامیه و افتتاحیه در پایان سال انجام می‌گیرد و از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار است.

یکی دیگر از خدماتی که شرکت‌های حسابداری برای سازمان‌ها انجام می‌دهند، بستن موقت و دائم حساب‌ها در پایان دوره معین یا پایان سال مالی است. بسیاری از شرکت‌ها به منظور کاهش هزینه‌ها، کاهش اتلاف وقت و به صفر رساندن خطاهای حسابداری، این فرایند را به شرکت‌های حسابداری می‌سپارند.

 

 1. تنظیم صورت وضعیت پروژه‌های عمرانی

 

تمام پروژه‌های عمرانی دارای صورت حسابی تحت عنوان صورت وضعیت هستند که بر اساس تمامی هزینه‌های پروژه (اعم از مصالح، ابزارها، حمل و نقل، دستمزدها و…) و همچنین شیوه مدیریت بودجه و فرایند تامین اعتبار و… همگی در آن قید می‌شود. بسیاری از شرکت‌های پیمانکار برای عقد قرارداد خود و همچنین برای شرکت در مزایده‌ها، نیاز به تنظیم و ارائه صورت وضعیت پروژه عمرانی دارند.

به همین جهت شرکت‌های عمرانی یا پیمانکاران در چنین شرایطی برای تنظیم صورت وضعیت پروژه به بهترین شکل ممکن، به سراغ شرکت حسابداری رفته و از متخصصین این حوزه یاری می‌طلبند. یک شرکت حسابداری می‌تواند در این زمینه نیز خدمات لازم اعم از مشاوره، تنظیم و نظارت را به شرکت‌های مختلف ارائه دهد.

 1. تنظیم قراردادهای برون سازمانی

 

بسیاری از مشکلاتی که گریبان شرکت‌های تجاری و بازرگانی را می‌گیرد، نشات گرفته از موادی است که در قراردادهای برون سازمانی باعث مشکلات حقوقی عدیده شده و تجارت با شرکت‌های دیگر را دچار اختلاف می‌کنند. گاه این مسائل ممکن است آنچنان گریبان یک شرکت را بگیرند که ماه‌ها و حتی سال‌ها از نظر حقوقی شرکت را درگیر کنند و در نهایت نیز، باعث زیان‌های مالی بزرگ گردند. گاهی یک ماده یا یک تبصره کوچک در یک قرارداد ساده که برای تامین نیروی انسانی، تامین مواد اولیه، قرارداد فروش محصول و… عقد می‌شود، ممکن است به زیان شرکت بوده و مسئولین عقد قرارداد از بار حقوقی آن غافل باشند.

به علاوه نحوه عقد قراردادهای شما و ذکر بسیاری از جزئیات، تاثیر چشمگیری در وضعیت ترازنامه و اظهارنامه مالیاتی شما در پایان سال خواهد داشت. بنابراین، زیرک بودن در حین عقد قرارداد هم از نظر حقوقی و هم از مالیاتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

یکی از خدماتی که شرکت‌های حسابداری برای سازمان‌های تجاری انجام می‌دهند، ارائه مشاوره در خصوص عقد قراردادهای برون سازمانی و حتی تنظیم قرارداد به درخواست مدیران سازمان‌ها است. استفاده از متخصصین این حوزه به شما کمک خواهد کرد که هم از زیان‌های مالی احتمالی خود جلوگیری نمایید و هم در ادامه به مسائل مالیاتی بر نخورید.

 

 

 1. مشاوره مالکیت و ادغام

 

امروزه با گسترش تکنولوژی و تغییر ساختاری سازمان‌ها و روی کار آمدن بازارهای جدید مالی، ادغام شرکت‌ها با یکدیگر به امری رایج تبدیل شده است. در سطحی جهانی، شاهد ادغام ابرشرکت‌های غول پیکر با یکدیگر هستیم و در سطح ملی نیز، این اتفاق به کرات در حال رخ دادن است. در واقع سیاست ادغام، به نوعی سیاستی کم خطر و پر سود برای صاحبان کسب و کار است که با کمک یکدیگر می‌توانند به اهداف مشترک بزرگ‌تری دست یابند. البته در فرایند ادغام باید بسیار هشیار و زیرک بود که از حیث مسئله مالکیت، برندینگ، اساسنامه، تعدیل نیرو و… کمترین آسیب به هر یک از شرکت‌ها وارد شود. برخی از شرکت‌های حسابداری، برای همین سیاست ادغام و مسئله مالکیت در طی این فرایند، می‌توانند در کنار شما باشند و خدمات مشاوره‌ای لازم را به شما ارائه دارند.

 

 

 1. مشاوره سرمایه گذاری

 

 

سرمایه گذاری توسط مدیران سازمان‌ها به عنوان سرمایه گذاری اشخاص حقوقی شناخته می‌شود و فرصت‌های بسیاری را برای رشد یک سازمان پدید می‌آورد. سرمایه گذاری فرایندی نه چندان ساده است که طی آن، ریسک و آسیب‌هایی نیز محتمل خواهد بود و مهم‌ترین نکته درباره سرمایه گذاری سازمان‌ها، کشف بهترین زمان برای سرمایه گذاری است. انتخاب زمان درست سرمایه گذاری رابطه مستقیمی با وضعیت مالی و نقدینگی شرکت‌ها دارد و یک شرکت حسابداری مجرب ممکن است امکان ارائه مشاوره در این حوزه را نیز برای سازمان‌ها فراهم گرداند.

 

انواع شرکت حسابداری

 

 

خدماتی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، کلیه خدماتی است که می‌توان از شرکت حسابداری انتظار داشت؛ اما در واقع هر شرکت حسابداری قادر به انجام تمامی خدمات نام‌برده نیست و از این نظر می‌توان شرکت‌های حسابداری را به دسته‌های مختلف تقسیم نمود. برای دسته بندی شرکت‌های حسابداری می‌توان از دو دریچه مختلف به موضوع نگاه کرد: دریچه اول، تقسیم شرکت‌های حسابداری از حیث گستره خدمات آن‌ها و دریچه دوم، تقسیم شرکت‌های حسابداری از حیث گستره جغرافیایی فعالیت آن‌ها است. در ادامه به تشریح هر دو دیدگاه خواهیم پرداخت و انواع شرکت‌های حسابداری را هم از نظر نوع فعالیت و هم از نظر گستره جغرافیایی به شما معرفی خواهیم نمود.

 

 

 1. انواع شرکت حسابداری بر اساس گستره خدمات

 

گستره خدمات یک شرکت حسابداری در واقع تنوع خدماتی است که هر شرکت با توجه به نیروی کار و امکانات داخلی خود، به سازمان‌های دیگر ارائه می‌دهد. یک موسسه حسابداری ممکن است از 2 حسابدار رسمی و چند کارشناس تشکیل شده باشد و خدمات آن‌ها تنها محدود به یک حوزه خاص باشد. همچنین ممکن است که یک موسسه حسابداری از چندین حسابدار و چند هزار نیروی کار آماده و متخصص تشکیل شده باشد و برای هر حوزه فعالیتی، دایره مجزایی تعبیه کرده باشند. علاوه بر شرکت‌هایی که به عنوان یک شرکت حسابداری کامل، تمامی خدمات فوق الذکر را ارائه می‌کنند، شرکت‌های حسابداری را از حیث گستره خدمات می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم نمود:

 

 

 • شرکت حسابداری دولتی

 

شرکت‌های حسابداری دولتی معمولاً از چندین حسابدار متخصص و رسمی فارغ التحصیل حسابداری دولتی و چندین کارشناس متخصص دیگر تشکیل می‌شوند و حوزه فعالیت آن‌ها تنها محدود به حسابداری پروژه‌های دولتی و سازمان‌های دولتی نیازمند به خدمات حسابداری است. چنین شرکت‌هایی با گذر از چندین فیلتر نظارتی، امکان اخذ پروژه‌های حسابداری دولتی را دریافت خواهند کرد و کار در چنین شرکت‌هایی به شدت رسمی و قانون‌مند است. حسابداری پروژه‌های عمرانی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، حسابداری پروژه‌های ملی عمرانی و همچنین حسابرسی مالیاتی شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی، همگی از جمله خدماتی است که توسط شرکت‌های حسابداری دولتی انجام می‌شود.

 

 

 • شرکت حسابداری مالیاتی

 

شرکت‌های حسابداری مالیاتی، شرکت‌هایی هستند که از وکلای مالیاتی و حسابداران متخصص در این حوزه تشکیل می‌شوند و مهم‌ترین وظیفه آن‌ها ارائه راهکارها و راهبردهایی برای مدیریت هزینه‌های مالیاتی سازمان‌های تجاری است. در چنین شرکت‌هایی افرادی متخصص حضور دارند که به تمامی قوانین و تبصره‌های مربوط به اداره مالیات، اداره دارایی و بیمه به طور کامل اشراف دارند و به شما در این زمینه کمک خواهند کرد. به کمک چنین شرکت‌هایی شما می‌توانید برای مدیریت بدهی‌های مالیاتی خود اقدام کنید یا برای حل اختلافات مالیاتی در مراجع ذی صلاح به آن‌ها وکالت بدهید.

همچنین چنین شرکت‌هایی می‌توانند با ارائه راهکارهایی در زمینه ثبت اسناد مالی سازمان شما، روش‌های اصولی و قانونی کاهش مالیات را به شما آموزش دهند و در این زمینه، به شما مشاوره برسانند. گستره خدمات این شرکت‌ها در حوزه مالیات و مسائل مربوط به آن نظیر تنظیم اظهارنامه مالیاتی، نوشتن دفاعیه مالیاتی، مذاکره بر سر اختلافات مالیاتی، مشاوره مالیاتی و مواردی از این دست خواهد بود.

 • شرکت حسابداری قانونی

 

 

سازمان‌های حسابداری حقوقی در ایران چندان پر رونق نیستند، اما در کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا این نوع شرکت‌ها به عنوان شرکت‌های فساد یاب از سوی مراجع قانونی مامور بررسی پرونده مالی شرکت‌های مختلف شده و از فرار مالیاتی و فسادهای مالی آنان جلوگیری می‌نمایند.

 

 

 • شرکت دفترداری و سامان دهی

 

برخی از شرکت‌های حسابداری در سطح شهرها و استان‌های مختلف، تنها در حوزه دفتر داری و سامان دهی اسناد مالی سازمان‌ها فعالیت می‌کنند. در این گونه سازمان‌ها، خدماتی در خصوص ارسال نیروی کار در بخش حسابداری برای ثبت اسناد مالی و سامان دهی پرونده‌ها انجام می‌گیرد. همچنین این شرکت‌ها بسته به نیاز سازمان‌های طرف قرارداد، اقدام به پذیرش برون سپاری فرایندهای مالی شرکت‌های نیز خواهند کرد. این شرکت‌ها عموماً شرکت‌هایی کوچک با تعداد کارشناسان محدود هستند و اغلب گستره فعالیت آن‌ها نیز در سطح جغرافیای محدود در همان شهر یا استان است.

کلیه خدمات شرکت‌های دفترداری و سامان دهی شامل مواردی مانند سامان‌دهی حساب‌های قابل دریافت، حساب های قابل پرداخت، رفع مغایرت‌های بانکی، رفع مغایرت‌های فروش اعتباری، آماده سازی صورت‌های مالی، لیست حقوق، آماده سازی اظهارنامه‌های مالیاتی برای تجارت‌های کوچک و مواردی از این دست خواهد بود.

 

 

 1. انواع شرکت‌های حسابداری بر اساس گستره جغرافیایی فعالیت

 

 

دیدگاه دوم برای طبقه بندی شرکت حسابداری، بر اساس گستره جغرافیایی فعالیت است که در اینجا درباره آن صحبت خواهیم نمود. علت این دسته بندی آن است که به این روش می‌توان ظرفیت فعالیت شرکت‌ها و همچنین گستره انتظارات از هر شرکت را بسته به همین دسته بندی معین نمود. بسیار مهم است که پرونده‌های مالی خود را به شرکت‌هایی بسپارید که در ابعاد تجارت شما مشغول فعالیت هستند. پیش از آن‌که درباره اهمیت این انتخاب صحبت کنیم، بیایید نگاهی به انواع شرکت‌های حسابداری از نظر گستره فعالیت جغرافیایی داشته باشیم:

 

 

 • موسسات حسابداری محلی

 

موسسات محلی به طور معمول از یک یا دو دفتر کار و فقط یک یا چند شریک حسابدار مستقل تشکیل می‌شوند که در یک شهر یا ناحیه خاصی از یک شهر خدمات حسابداری خود را عرضه می‌کنند. خدمات این موسسات در اغلب مواقع شامل تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، ارائه مشاوره در مدیریت مالی و خدمات حسابداری است. سازمان‌های طرف قرارداد چنین شرکت‌هایی معمولاً واحدهای تجاری و شرکت‌های کوچک و متوسطی هستند که برای بستن دفتر کل، ایجاد ترازنامه و انجام امور مالیاتی خود نیاز به مشاوره و اقدامات جزئی خواهند داشت.

 • موسسات حسابداری منطقه‌ای

 

 

چنین موسساتی معمولاً زبانزدهای هر شهر یا استانی هستند و در حوزه حسابداری در منطقه شهر یا استان، ظرفیت پذیرش پروژه‌های بزرگ را نیز خواهند داشت. چنین شرکت‌هایی معمولاً از تعداد زیادی پرسنل متخصص در حوزه‌های کاری متفاوت تشکیل می‌شوند و مسئولیت حسابداری بزرگ‌ترین سازمان‌های تولیدی و بازرگانی منطقه را بر عهده می‌گیرند. موسسات حسابداری منطقه‌ای به راحتی قابل تشخیص هستند؛ چرا که در هر منطقه و در هر استان، تعداد انگشت شماری شرکت بزرگ با گستره فعالیت زیاد وجود دارند که عموماً طرف قرارداد با بزرگ‌ترین سازمان‌های تولیدی و تجاری در همان منطقه هستند.

 

 

 • موسسات حسابداری ملی

 

موسسات حسابداری ملی، موسساتی بزرگ‌تر از موسسات منطقه‌ای (عموماً در دل پایتخت) هستند که ظرفیت پذیرش حسابداری پروژه‌های بزرگ ملی را داشته و با در اختیار داشتن باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین حسابداران در حوزه‌های مختلف، قادر به ارائه خدمات در سطح ملی هستند.

چنین موسساتی می‌توانند در سراسر ایران خدمات خود را ارائه کنند و در صورت نیاز، تنها با یک قرارداد در استان و شهری دیگر، اقدام به تاسیس یک دفتر در همان استان کرده و به طور تخصصی به پرونده‌های حسابداری شرکت‌های بزرگ و مطرح در سطح ملی خواهند پرداخت. همچنین به طور معمول چنین شرکت‌هایی هستند که می‌توانند به عنوان طرف قرارداد با نهادهای دولتی وارد همکاری شده و صورت وضعیت پروژه‌های ملی و عمرانی و همچنین وضعیت مالیاتی دیگر سازمان‌ها را مورد بررسی قرار دهند.

 

 • موسسات حسابداری بین‌المللی

 

 

موسسات حسابداری بین‌المللی، موسساتی هستند که با شرکت‌های بین المللی فعال در حوزه صادرات و واردات طرف قرارداد هستند. چنین شرکت‌هایی معمولاً دارای افرادی با تجربه در خصوص قوانین تجارت‌های برون مرزی هستند و قادرند هم به سرمایه گذاران خارجی در راستای فعالیت در ایران کمک کنند و هم به شرکت‌های داخلی که داد و ستدهای ارزی بین المللی دارند، خدمات رسانی نمایند.

به طور معمول وقتی یک شرکت خارجی اقدام به ایجاد نمایندگی در ایران می‌کند، به علت دوری مسافت و عدم آگاهی به قوانین تجاری و مالیاتی در ایران، امکان استفاده از خدمات شرکت‌های کشور مبدا را ندارد و به همین جهت باید در ایران در جستجوی شرکت‌هایی باشد که حوزه فعالیت آن‌ها به خارج از مرزها نیز گسترش یافته است.

در بالا چهار دسته اصلی شرکت‌ حسابداری بر اساس گستره جغرافیایی فعالیت را معرفی کردیم. این دسته بندی از این جهت دارای اهمیت است که می‌تواند ظرفیت‌های هر شرکت را طبقه بندی کند و به افراد کمک کند تا بر اساس گستره فعالیت سازمان تجاری خود، شرکت حسابداری متناسب را یافته و با آن وارد قرارداد شود. در ادامه درباره مزیت‌های اصلی برون سپاری حسابداری و قرارداد با شرکت‌های حسابداری را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

مزایای استفاده از خدمات شرکت حسابداری

 

 

 

تا ایجا درباره انواع خدماتی که توسط انواع شرکت‌های حسابداری ارائه می‌شود، به تفصیل سخن گفتیم. همچنین انواع طبقه بندی موجود برای شرکت‌های حسابداری را نیز مورد بررسی قرار دادیم. با این حال ممکن است بسیاری از مدیران سازمانی همچنان برای بهره‌مندی از خدمات یک شرکت حسابداری به طور کامل توجیه نشده باشند. این مسئله چندان به دور از تصور نیست و علت اصلی آن نیز، عدم آگاهی کافی نسبت به مزایای برون سپاری فرایند حسابداری و قرارداد با شرکت‌های این چنینی است. در اینجا فهرستی از مزایای انجام این کار را با هم مطالعه خواهیم کرد:

 • تنوع بیشتر در خدمات مالی

 

 

بسیاری از خدماتی که در ابتدای این مقاله به عنوان خدمات یک شرکت حسابداری به شما معرفی شد، توسط مدیران مالی و حسابداران درون سازمانی قابل ارائه نیستند و تنها با استفاده از شرکت‌های حسابداری به این خدمات دسترسی خواهید داشت.

 • دقت بالاتر

برون سپاری امور مالی و سپردن آن به دست افرادی که تنها کار آن‌ها تمرکز بر امور مالی دیگر شرکت‌ها است، ضریب اطمینان فرایندهای مالی را به حداکثر رسانده و ضریب خطا را تا حد امکان کاهش می‌دهد. انجام حسابرسی اصولی در شرکت‌های حسابداری باعث می‌شود که گزارشات دریافتی از این شرکت‌ها بیشتر از گزارشات حسابداران درون سازمانی قابلیت اعتماد داشته باشند و احتمال خطا در آن‌ها بسیار پایین‌تر خواهد بود.

 • قابلیت به کار گیری نیروی کار مجرب و آموزش دیده

پیدا کردن و استخدام نیروهای مجرب و با تجربه برای سازمان‌ها همواره یک معضل جدی محسوب می‌شود. استفاده از خدمات شرکت حسابداری به شما امکان بهره‌مندی از نیروهای متخصص و با تجربه را خواهد داد و همچنین شما می‌توانید از این شرکت‌ها درخواست نیروی درون سازمانی برای ثبت اسناد مالی و رسیدگی به پرونده‌های مالی و مالیاتی را داشته باشید که به صورت پاره وقت یا تمام وقت در سازمان شما کار کنند.

 • کاهش هزینه‌های مالیاتی

رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی و دفاع از اظهارنامه مالیاتی و همچنین تدوین راهبردهایی برای کاهش هزینه‌های مالیاتی سازمان‌ها، یکی از خدماتی است که شرکت‌های حسابداری و وکلای مالیاتی برای شما انجام خواهند داد.

 

 

 • کاهش هزینه‌های درون سازمانی

 

به طور کلی امروزه برون سپاری کارها به عنوان روشی برای کاهش هزینه‌های درون سازمانی پذیرفته شده است. بخصوص با افزایش هزینه‌های جاری مانند هزینه دفتر کار، هزینه لوازم اداری، حقوق و بیمه پرسنل و… بسیاری از شرکت‌ها کلیه اموری که انجام آن‌ها بیرون از شرکت نیز امکان پذیر باشد را برون سپاری می‌کنند.

 

 

 • جلوگیری از تقلب و اختلاس در سازمان

 

اغلب آسیب‌های ناشی از فساد مالی و کلاهبرداری‌های درون سازمانی که مدیران شرکت‌ها متحمل می‌شوند، به سبب اعتماد نادرست به مدیر مالی و تیم حسابداری است. با برون سپاری امور مالی یک سازمان، تیمی بی طرف به حسابرسی خواهد پرداخت که تمام اعتبار خود را از طریق جلب اعتماد سازمان‌های طرف قرارداد خود کسب می‌کند و به عبارتی، شغل یک شرکت حسابداری، حسابرسی درست و دقیق برای مدیران است. بدین ترتیب از تقلب در کلاهبرداری‌های درون سازمانی جلوگیری خواهد شد.

 

 

 • کاهش بروکراسی‌های مالی

 

 

استفاده از سیستم‌های جامع و مدرن حسابداری که توسط یک شرکت حسابداری برای سازمان‌ها تدوین می‌شود، بسیاری از واریزها به صورت سیستماتیک انجام شده و بروکراسی‌های مالی تا حد امکان کاهش خواهد یافت.

 • پیشگیری از جرائم مالیاتی غیر عمد

در مواقع بسیاری، جرائم مالیاتی که توسط اداره مالیات به شرکت‌ها ابلاغ می‌شود و جریمه‌هایی که برای سازمان‌ها صادر می‌شود، شامل جرائمی است که به صورت غیر عمد و به سبب عدم آگاهی از قوانین حاکم توسط سازمان‌ها انجام گرفته است. استفاده از یک شرکت حسابداری می‌تواند تا حد بسیار زیادی مانع از ارتکاب به فرار مالیاتی شده و اعتبار سازمان تجاری شما را نجا دهد.

 • صرفه جویی در زمان

امور مالی بسیار زمان گیر و پیچیده هستند و حسابداری در درون سازمان مستلزم وقت و انرژی بسیاری است که می‌تواند در بخش‌های دیگر صرف شود. برون سپاری کامل حسابداری یا بخشی از آن، باعث صرفه‌جویی در زمان مدیران خواهد شد.

 • افزایش تمرکز در سازمان

علاوه بر زمان، بخش اعظمی از تمرکز مدیران در طول سال، معطوف به امور مالی و گزارش‌های مربوطه است. همچنین حجم زیادی از زمان و تمرکز مدیران صرف درک مغایرت‌ها و رفع آن‌ها خواهد شد. برون سپاری امور حسابرسی شرکت، باعث حذف این دغدغه‌ها خواهد شد و به طبع، این امر باعث تمرکز بیشتر مدیران بر فرصت‌های رشد خواهد بود.

 • کاهش اصطکاک با نهادهای دولتی

استفاده از مشاوره‌های مالیاتی شرکت‌های حسابداری و تنظیم ترازنامه و اظهارنامه مالیاتی تحت نظارت آن‌ها به شما کمک خواهد کرد که درگیری‌هایی که با اداره مالیات، دارایی و بیمه دارید، به حداقل رسیده و به شکلی عمل کنید که ایرادات کمتری متوجه عملکرد مالی شما گردد. شرکت‌های حسابداری با تسلط بر قوانین و آگاهی از روندهای جاری در اداره‌های مربوطه، به شما در انجام صحیح امور و کاهش اصطکاک مربوطه کمک خواهند کرد.

 • کاهش صورت‌های مغایرت بانکی

یکی از دغدغه‌های حسابداران و مدیران مالی و همچنین مدیران سازمان‌ها، صورت‌های مغایرت بانکی است که وقت، انرژی و تمرکز زیادی را به خود معطوف می‌کند. استفاده از سیستم جامع حسابداری مدرن و همکاری با شرکت حسابداری باعث کاهش هرچه بیشتر صورت‌های مغایرت بانکی خواهد شد.

 • آگاهی از جزئی‌ترین قوانین مالیاتی

 

 

تحت نظر یک شرکت حسابداری مجرب بودن و مشاوره پیاپی با آن‌ها، به شما کمک می‌کند که همیشه از جدیدترین و جزئی‌ترین بخش‌نامه‌ها و قوانین حوزه مالیات و دارایی آگاهی داشته باشید و سیاست‌های رفتاری سازمان خود را بر اساس آن‌ها تدوین و اجرا نمایید. این موضوع به بسیاری از شرکت‌ها کمک می‌کند که بدون تخلف قانونی، هزینه‌های مالیاتی خود را کاهش دهند و در امور مالی خود، به‌صرفه‌تر عمل کنند.

 

 

 • استفاده از جدیدترین و به روز‌ترین سیستم‌های مالی

 

 

همانطور که پیش‌تر توضیح دادیم، یکی از خدماتی که یک شرکت حسابداری می‌تواند به شما ارائه دهد، راه اندازی یک سیستم مالی متناسب با فعالیت‌های تجاری شما است. به علاوه این شرکت‌ها به جدیدترین و به‌روزترین سیستم‌ها و نرم افزارهای حسابداری دسترسی دارند که می‌تواند کار را برای حسابداران درون سازمانی شما نیز بسیار ساده‌تر کند و هنگام اخذ گزارشات مالی و بستن دفتر و حسابرسی دوره‌ای، کار را از نظر زمان و انرژی برای همگی دقیق‌تر و آسان‌تر نماید.

 

 

 • سرویس‌های مقرون به صرفه

 

در نهایت آنچه از همه چیز بیشتر اهمیت دارد، کاهش هزینه‌های مالی در حوزه حسابداری سازمان‌ها است. یک شرکت حسابداری به خوبی می‌داند که اگر سرویس‌های ارائه شده‌اش هزینه بیشتری نسبت به انجام همان امور در درون سازمان داشته باشد، طبیعتاً هر مدیری ترجیح می‌دهد که امور مالی را با هزینه کمتر در درون سازمان انجام دهد. اما حقیقت این است که سرویس‌های ارائه شده توسط شرکت‌های حسابداری، همواره از نظر اقتصادی، کم هزینه‌تر از مجموع هزینه‌هایی است که کاهش خواهند داد و به این ترتیب، می‌توان نتیجه گرفت که استفاده از خدمات یک شرکت حسابداری، همواره به سود شما خواهد بود.

 

 

جمع بندی و نتیجه گیری

 

 

یک شرکت حسابداری مجرب، قادر است با ارائه خدمات مالی و مالیاتی به شکل مشاوره، مشارکت و نظارت، به سازمان شما کمک کند که مسائل مالی و حسابداری خود را به ساده‌ترین و به صرفه‌ترین شکل ممکن حل نمایید و با این کار، در زمان، انرژی و تمرکز سازمانی خود صرفه جویی نمایید. خدمات متنوعی که این شرکت‌ها به سازمان‌های تجاری ارائه می‌دهند، معمولاً بیشتر از حوزه وظایف یک حسابدار یا مدیرمالی است و به این ترتیب، شما می‌توانید به خدماتی بهتر با هزینه‌ای کمتر، دسترسی داشته باشید.

در محیط پیچیده و رقابتی امروزی، حسابداری نقش حیاتی را در جامعه بر عهده دارد. این نقش زمانی پر رنگ تر می شود که مباحثی مثل مالیات و تعاملات شرکتهای تجاری با دولت و… ایجاد می شود. سیستم حسابداری با ارایه اطلاعات مالی شفاف می تواند دولت را برای اخذمالیات منصفانه و استفاده کنندگان دیگر جامعه را برای اخذ تصمیمات مفید، یاری رساند.

 

در واقع حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است که رویدادهای مالی یک شرکت را با اصول و روشهای مدون، ثبت طبقه بندی و تلخیص نموده و این اطلاعات را برای اخذتصمیمات به جامعه و استفاده کنندگان انتقال می دهد و با این اطلاعات که محصول یک سیستم حسابداری است اقشار مختلف جامعه اعم از دولت، سرمایه گذاران، سهامداران، مدیران و … می توانند مناسب ترین تصمیم را در رابطه با تعاملات خود و شرکتهای تجاری اخذ کنند و این تصمیمات صحیح و به موقع نیز راه را برای توزیع مناسب و عادلانه منابع کمیاب ملیمی تواند هموار نماید.

 

در این راستا نقش شرکت حسابداری برای کمک به شرکتهای تجاری هر روز پر رنگ تر می شود، از این جهت که دیگر شرکتهای تجاری نمی توانند با تصمیمات بدون پشتوانه اطلاعات صحیح مالی به رقابت پرداخته و بقای خود رادر بازار تضمین نمایند. شرکتهای تجاری امروزه با اخذ مشاوره از شرکت حسابداری  خدمات مالی، سیستم حسابداری خود را بهبود داده و از خروجی این سیستم حسابداری که اطلاعات به موقع، صحیح و شفاف مالی است نسبت به اخذ تصمیمات صحیح گام بر می دارند.

2تعاملات شرکتهای تجاری روز به روز پیچیده تر می شود و این بدان معنی است که دیگر نمی توان با سیستم ساکن مالی به خواسته های شرکت رسید. شرکت حسابداری و سیستم های آن از لوح های سفالین به نرم افزارهای تحت وب رسیده اند و همواره بایستی شرکتها خود را برای به روز کردن سیستم خود با تغییرات قوانین، استانداردهای حسابداری آماده کنندو نسبت به پویا سازی سیستم حسابداری خود اقدام نمایند که این امر بدون درخواست کمک از متخصصان شرکت حسابداری امکان پذیر نیست.

 

قوانین، استانداردها، محیط حسابداری و حتی اشکال گزارشات مالی هر روز دچار تغییرات می شود، برای اخذ وام بانکهای تجاری اطلاعاتی مالی درخواست می کنند و دولت نیز برای اخذ مالیات هر ماه و هر سال اطلاعاتی از شرکتهای تجاری طلب می کند. ارایه این اطلاعات به استفاده کنندگان کاریبسیار تخصصی و حساس بوده و در صورت قصور در ارایه اطلاعات خسارتهای جبران ناپذیری به شرکتهای تجاری وارد می شود.

 

از طرف دیگر قوانین مالیاتی(ماده 272ق.م.م)و بعضاً شرکت در مناقصات و… نیز شرکتها را ملزم به ارایه صورتهای مالی حسابرسی شده می نماید که انجام حسابرسی صورتهای مالی بدون رعایت استانداردها و اصول حسابداری ممکن نبوده و شرکته حسابداری می تواند با راهنمایی و انجام این تکالیف، راه را برای حسابرسی صورتهای مالی در جهت ارایه این صورتهای مالی به مراجع ذیربط هموار نماید.آنچه که تا اینجا مطرح شد بحث حسابداری مالی و ارضای نیازهای استفاده کنندکان برون سازمانی بود. در حالی که سیستم حسابداری نبایستی فقط پاسخگوی استفاده کنندگان برونسازمانی از جمله دولت و سرمایه گذاران باشد. در این بین نبایستی نقش مدیرانرا در یک شرکت تجاری و اهمیت اخذتصمیمات این رکن اساسی شرکت را فراموش کرد.

 

حوزه ای که اطلاعات مالی را جهت اخذ تصمیمات مختلف به مدیران ارایه می کند را اصطلاحاً حسابداری مدیریت گوییم. نقش حسابداری مدیریت در محیط رقابتی امروز کمتر از حسابداری مالی و پاسخگویی به افراد برون سازمانی نیست زیرا مباحث مختلفی از جمله قیمت محصولات، تصمیمات مربوط به اتخاذ سیاستهای مالی و امور جاری شرکت را بایستی از این حوزه طلب کرد. شرکت حسابداری  می تواند با مشاوره به شرکتهای تجاری در جهت راه اندازی سیستم های بهای تمام شده اقدام نمایند.

با راه اندازی این سیستم مدیران می توانند بهترین تصمیم را برای قیمت گذاری محصولات خود اتخاذ نمایند وبااین امر می توانند در رقابت با رقبای خودپیروز شوند و با عرضه محصولات خود با بهترین قیمت و با لحاظ نمودن سود شرکت در قیمت محصولات بقای خود را تضمین نمایند. استقرار سیستم های حسابداری مدیریت فقط به بهای تمام شده خلاصه نمی شود و شرکت حسابداری بایستی با ارایه مشاوره به شرکتها در حوزه بودجه بندی سرمایه ای، این اختیار را به مدیران شرکت می دهد که با اطلاعات ارایه شده در این حوزه نسبت به اخذ تصمیمات سرمایه گذاری مناسب قدم بردارند. این حوزه سرمایه گذاری هایی که منافعشان بیش از هزینه هایشان است را به مدیران پیشنهاد می کند و در نهایت منجر به رسیدن به هدف نهایی مدیریت مالی یعنی افزایش ثروت سهامداران می شود.

شرکت حسابداری  می تواند با ارایه خدمات تخصصی به شرکتهای تجاری خیال مدیران و هیات مدیره را از بابت انجام به موقع و صحیح تکالیف قانونی راحت نماید. تکالیفی که هر روز پیچیده تر و تخصصی تر می شود حسابداری هر روز از حالت سنتی خود فاصله می گیرد.از مواردی که امروزه شرکتهای تجاری بایستی با این سازمان نیز تعامل داشته باشند و اطلاعات مالی و تکالیفی برای این سازمان بایتس انجام دهند سازمان تامین اجتماعی است.

قوانین بیمه و رعایت آن بسیار حیاتی بوده و شرکتهایی که این قوانین را رعایت ننمایند با جرایم هنگفتی مواجه می شوند و شرکت حسابداری با مشاوره و راهنمایی شرکتها می تواند از این جرایم و مشکلات ممانعت به عمل آورند.تعاملات شرکتهای تجاری با کارگران و کارکنان و رعایت قانون کار نیز از جمله مواردی است در صورت قصور شرکتهای تجاری در رابطه با پرداخت و رعایت قوانین قانون کار، خسارات زیانباری را بر شرکتهای متحمل می کند و این قوانین هر ساله دچار تغییرات شده و به روز رسانی می شوند و شرکتهایی که بطور سنتی نسبت به پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان خود می نمایند دیگر نمی توانند در سیستمو محیط اقتصادی امروزه بقا داشته باشند و مسلماً با مشکلات عدیده ای روبرو خواهند شد.

از جمله خدمات شرکت حسابداری می تواند به شرکتها ارایه دهند عبارتند از: مشاوره مالی و مالیاتی و بیمه، استقرار سیستم های حسابداری مالی و مدیریت، استقرار سیستم انبار، تنظیم اظهارنامه های مالیاتی، تحریر دفاتر قانونی، حسابرسی داخلی، تنظیم لوایح مالیاتی، تنظیم اظهارنامه های ارزش افزوده، ثبت معاملات فصلی و ده ها خدمت دیگر.حسابداری همزاد تمدن های بشر است.

 

هر جا تمدنی بوده حسابداری نیز در حال خدمت به اقتصاد آن تمدن بوده و خواهد بود. از زمانیکه در قرن 11تجار ایتالیایی با پیچیده شدن معاملات خوددست یاری به دانشمندان دانشگاههای ایتالیا دراز کردند و حسابداری دوطرفه توسط لوکا پاچیولی (پدر علم حسابداری)بوجود آمد تا امروز این چرخه باید ادامه داشته باشد و شرکتهای تجاری نمی توانند بدون دریافت خدمات از شرکت حسابداری به رقابت خود ادامه دهند و نیاز به خدمات شرکت حسابداری خواهند داشت و این نیاز روز به روز بیشتر و تخصصی تر خواهد شد.

 شرکتهای حسابداری و خدمات مالی

در محیط پیچیده و رقابتی امروزی، حسابداری نقش حیاتی را در جامعه بر عهده دارد. این نقش زمانی پر رنگ تر می شود که مباحثی مثل مالیات و تعاملات شرکتهای تجاری با دولت و… ایجاد می شود. سیستم حسابداری با ارایه اطلاعات مالی شفاف می تواند دولت را برای اخذ مالیات منصفانه و استفاده کنندگان دیگر جامعه را برای اخذ تصمیمات مفید، یاری رساند.

در واقع حسابداری یک سیستم اطلاعاتی است که رویدادهای مالی یک شرکت را با اصول و روشهای مدون، ثبت طبقه بندی و تلخیص نموده و این اطلاعات را برای اخذ تصمیمات به جامعه و استفاده کنندگان انتقال می دهد و با این اطلاعات که محصول یک سیستم حسابداری است اقشار مختلف جامعه اعم از دولت، سرمایه گذاران، سهامداران، مدیران و … می توانند مناسب ترین تصمیم را در رابطه با تعاملات خود و شرکتهای تجاری اخذ کنند و این تصمیمات صحیح و به موقع نیز راه را برای توزیع مناسب و عادلانه منابع کمیاب ملی می تواند هموار نماید.

 

در این راستا نقش مشاوران مالی و مالیاتی و شرکتهای خدمات مالی و حسابداری برای کمک به شرکتهای تجاری هر روز پر رنگ تر می شود، از این جهت که دیگر شرکتهای تجاری نمی توانند با تصمیمات بدون پشتوانه اطلاعات صحیح مالی به رقابت پرداخته و بقای خود را در بازار تضمین نمایند.

شرکتهای تجاری امروزه با اخذ مشاوره از شرکتهای حسابداری و خدمات مالی، سیستم حسابداری خود را بهبود داده و از خروجی این سیستم حسابداری که اطلاعات به موقع، صحیح و شفاف مالی است نسبت به اخذ تصمیمات صحیح گام بر می دارند.

تعاملات شرکتهای تجاری روز به روز پیچیده تر می شود و این بدان معنی است که دیگر نمی توان با سیستم ساکن مالی به خواسته های شرکت رسید. حسابداری و سیستم های آن از لوح های سفالین به نرم افزارهای تحت وب رسیده اند و همواره بایستی شرکتها خود را برای به روز کردن سیستم خود با تغییرات قوانین، استانداردهای حسابداری آماده کنند و نسبت به پویا سازی سیستم حسابداری خود اقدام نمایند که این امر بدون درخواست کمک از متخصصان و حسابداران با تجربه امکان پذیر نیست.

 

قوانین، استانداردها، محیط حسابداری و حتی اشکال گزارشات مالی هر روز دچار تغییرات می شود، برای اخذ وام بانکهای تجاری اطلاعاتی مالی درخواست می کنند و دولت نیز برای اخذ مالیات هر ماه و هر سال اطلاعاتی از شرکتهای تجاری طلب می کند. ارایه این اطلاعات به استفاده کنندگان کاری بسیار تخصصی و حساس بوده و در صورت قصور در ارایه اطلاعات خسارتهای جبران ناپذیری به شرکتهای تجاری وارد می شود.

 

از طرف دیگر قوانین مالیاتی (ماده 272 ق.م.م) و بعضاً شرکت در مناقصات و… نیز شرکتها را ملزم به ارایه صورتهای مالی حسابرسی شده می نماید که انجام حسابرسی صورتهای مالی بدون رعایت استانداردها و اصول حسابداری ممکن نبوده و شرکتهای حسابداری و خدمات مالی می توانند با راهنمایی و انجام این تکالیف، راه را برای حسابرسی صورتهای مالی در جهت ارایه این صورتهای مالی به مراجع ذیربط هموار نمایند.

آنچه که تا اینجا مطرح شد بحث حسابداری مالی و ارضای نیازهای استفاده کنندکان برون سازمانی بود. در حالی که سیستم حسابداری نبایستی فقط پاسخگوی استفاده کنندگان برون سازمانی از جمله دولت و سرمایه گذاران باشد. در این بین نبایستی نقش مدیران را در یک شرکت تجاری و اهمیت اخذ تصمیمات این رکن اساسی شرکت را فراموش کرد. حوزه ای که اطلاعات مالی را جهت اخذ تصمیمات مختلف به مدیران ارایه می کند را اصطلاحاً حسابداری مدیریت گوییم.

 

نقش حسابداری مدیریت در محیط رقابتی امروز کمتر از حسابداری مالی و پاسخگویی به افراد برون سازمانی نیست زیرا مباحث مختلفی از جمله قیمت محصولات، تصمیمات مربوط به اتخاذ سیاستهای مالی و امور جاری شرکت را بایستی از این حوزه طلب کرد. شرکتهای حسابداری و خدمات مالی می توانند با مشاوره به شرکتهای تجاری در جهت راه اندازی سیستم های بهای تمام شده اقدام نمایند.

با راه اندازی این سیستم مدیران می توانند بهترین تصمیم را برای قیمت گذاری محصولات خود اتخاذ نمایند و با این امر می توانند در رقابت با رقبای خود پیروز شوند و با عرضه محصولات خود با بهترین قیمت و با لحاظ نمودن سود شرکت در قیمت محصولات بقای خود را تضمین نمایند. استقرار سیستم های حسابداری مدیریت فقط به بهای تمام شده خلاصه نمی شود و شرکتهای حسابداری و خدمات مالی بایستی با ارایه مشاوره به شرکتها در حوزه بودجه بندی سرمایه ای، این اختیار را به مدیران شرکت می دهند که با اطلاعات ارایه شده در این حوزه نسبت به اخذ تصمیمات سرمایه گذاری مناسب قدم بردارند.

این حوزه سرمایه گذاری هایی که منافعشان بیش از هزینه هایشان است را به مدیران پیشنهاد می کند و در نهایت منجر به رسیدن به هدف نهایی مدیریت مالی یعنی افزایش ثروت سهامداران می شود.

شرکتهای حسابداری و خدمات مالی می توانند با ارایه خدمات تخصصی به شرکتهای تجاری خیال مدیران و هیات مدیره را از بابت انجام به موقع و صحیح تکالیف قانونی راحت نمایند. تکالیفی که هر روز پیچیده تر و تخصصی تر می شود حسابداری هر روز از حالت سنتی خود فاصله می گیرد.

از مواردی که امروزه شرکتهای تجاری بایستی با این سازمان نیز تعامل داشته باشند و اطلاعات مالی و تکالیفی برای این سازمان بایتس انجام دهند سازمان تامین اجتماعی است. قوانین بیمه و رعایت آن بسیار حیاتی بوده و شرکتهایی که این قوانین را رعایت ننمایند با جرایم هنگفتی مواجه می شوند و شرکتهای حسابداری با مشاوره و راهنمایی شرکتها می توانند از این جرایم و مشکلات ممانعت به عمل آورند.

تعاملات شرکتهای تجاری با کارگران و کارکنان و رعایت قانون کار نیز از جمله مواردی است در صورت قصور شرکتهای تجاری در رابطه با پرداخت و رعایت قوانین قانون کار، خسارات زیانباری را بر شرکتهای متحمل می کند و این قوانین هر ساله دچار تغییرات شده و به روز رسانی می شوند و شرکتهایی که بطور سنتی نسبت به پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان خود می نمایند دیگر نمی توانند در سیستم و محیط اقتصادی امروزه بقا داشته باشند و مسلماً با مشکلات عدیده ای روبرو خواهند شد.

از جمله خدمات شرکتهای حسابداری و خدمات مالی می توانند به شرکتها ارایه دهند عبارتند از: مشاوره مالی و مالیاتی و بیمه، استقرار سیستم های حسابداری مالی و مدیریت، استقرار سیستم انبار، تنظیم اظهارنامه های مالیاتی، تحریر دفاتر قانونی، حسابرسی داخلی، تنظیم لوایح مالیاتی، تنظیم اظهارنامه های ارزش افزوده، ثبت معاملات فصلی و ده ها خدمت دیگر.

حسابداری همزاد تمدن های بشر است. هر جا تمدنی بوده حسابداری نیز در حال خدمت به اقتصاد آن تمدن بوده و خواهد بود. از زمانیکه در قرن 19 تجار ایتالیایی با پیچیده شدن معاملات خود دست یاری به دانشمندان دانشگاههای ایتالیا دراز کردند و حسابداری دوطرفه توسط لوکا پاچیولی (پدر علم حسابداری) بوجود آمد تا امروز این چرخه باید ادامه داشته باشد و شرکتهای تجاری نمی توانند بدون دریافت خدمات از شرکتهای حسابداری به رقابت خود ادامه دهند و نیاز به خدمات شرکتهای حسابداری خواهند داشت و این نیاز روز به روز بیشتر و تخصصی تر خواهد شد.

 

اهمیت شرکت های حسابداری:

معمولا همه شرکتها به یک راه حل برای نگهداشتن حسابهایشان در زمان کسب و کار نیاز دارند. یک شرکت حسابداری با ارائه خدمات حسابداری و گزارشات مالی به مشتریان خود این امکان را به مشتری می دهد که خود را با شرکتهای دیگر و استانداردهای موجود در آن صنعت مقایسه کند .

 

خدمات حسابداری ارائه شده توسط شرکت حسابداری به صاحبان کسب و کار و مدیران این امکان را می دهد که در بهره وری و فعالیتهای کسب و کار خود بازنگری و در صورت نیاز تغییراتی نیز اعمال نمایند.

همچنین اطلاعات ارائه شده توسط شرکت حسابداری به صاحبان کسب و کار و مدیران این امکان را می دهد که تصمیمات کاری دقیق تر گرفته که منجر به افزایش بهره وری شرکت می شود.

مدلها

دو نوع حسابداری در زمینه کسب و کار وجود دارند،: حسابداری بر مبنای نقدی و حسابداری تعهدی. در حسابداری مبنای نقدی معاملات مالی زمانی شناسایی و ثبت می شوند که تبادل نقدی بین دو طرف انجام شود. در حسابداری تعهدی بدون در نظر گرفتن اینکه چه زمانی تبادل نقدی بین دو طرف انجام می شود و درست زمانی که معامله ای اتفاق می افتد معاملات شناسایی وثبت می شوند.

کسب و کارهای کوچک معمولا روش حسابداری بر مبنای نقدی را انتخاب می کنند، به این دلیل که این روش نسباتا راحتتر از روشهای دیگر است. اما شرکتهای بزرگتر معمولا از حسابداری تعهدی استفاده می کنند. به این دلیل که در خیلی از صنایع و ارگان های دولتی استفاده از این روش الزام آور است.

 

ویژگیها

یکی ازویژگیها مهم حسابداری بر مبنای نقدی این است که تصویری دقیق از تبادلات وجوه نقد شرکت ارائه می دهد. این تصویر اگر از یک شرکت حسابداری ارائه شده باشد دقیق تر نیز می باشد و این امکان را به شرکت می دهد که شرکت از موجودی نقدی خود با خبر بوده و در صورت نیاز بتواند هزینه های جاری شرکت را پرداخت نماید.

اما در حسابداری مبنای نقدی، شرکت نمی تواند تصویری دقیق از تحولات در فروش خود را داشته باشد. اگرچه حسابداری تعهدی گزارشی بهتر در رابطه با تحولات فروش برای بازنگری و آنالیز گزارش های دیگر مالی ارائه می دهد، اما شرکتها ممکن است گزارش وجوه نقد خود را به درستی آماده نکنند. برای حل این موضوع یک شرکت حسابداری گزارش وجوه نقد را تهیه می کند که به صاحبان کسب و کار و مدیران این امکان را می دهد تا جزئیات دقیق وجه نقد شرکت را مطالعه و تصمیمات دقیق تری بگیرند.

برنامه ریزی استراتژیک حسابداری:

شرکت حسابداری چگونه با برنامه ریزی استراتژیک شرکت کمک می کنند؟

برنامه ریزی استراتژی شرکت حسابداری خدمات گسترده ای را ارائه می کنند که شامل بسیاری از توابع، و حسابداری مدیریت، از فعالیت های برنامه ریزی استراتژیک شرکت پشتیبانی می کند. برنامه ریزی استراتژی شرکت حسابداری  با ارائه خدمات حسابداری به عنوان زبان کسب و کار شناخته شده است، اما مخاطبان که حسابداران آنها صحبت می کنند، شامل ذینفعان خارجی، مانند سازمانهای های دولتی، و همچنین مراجع داخلی مانند مدیران اجرایی شرکت می باشند.

از آنجایی که مدیران ارشد شرکت ها به ندرت فعالیت های برنامه ریزی و تصمیم گیری بلند مدت را براساس داده های کیفی تنها انجام می دهند، شرکت که در زمینه حسابداری مدیریتی و هزینه ای مهارت دارند، شرکت حسابداری با استفاده از اطلاعات مالی درتولید نقشه های راهبردی، برنامه های سطح بالا و سیاست هایی بلند مدت نقش بسزایی دارد.  یکی از مهمتریت خدمات شرکت  مدیرت به شرکتها می باشد نقش حسابداران مدیریت بسیار مهم است، زیرا آنها اغلب به عنوان شرکای تجاری استراتژیک در سازمان های خود شناخته می شوند. در اینجا برخی از راه هایی هستند که آنها از تلاش های برنامه ریزی بلند مدت شرکت پشتیبانی می کنند.

تنظیم اهداف سودآوری یکی از خدمات برنامه ریزی استراتژی شرکت حسابداری می باشد.
در حالی که ماموریت و دیدگاه های شرکت پایه ای برای عملیات و برنامه های رشد سالم است، این اطلاعات مالی توسط حسابداران مدیریت ارائه شده است که از تصمیماتی که به شرکت کمک می کند تا به اهداف عالی خود برسد، پشتیبانی می کند.

این اطلاعات مالی به طور مرتب برای ایجاد استراتژی های خرید استفاده می شود. استراتژی های خرید برای شناسایی راه های کاهش هزینه ها از طریق تثبیت و تقسیم و ایجاد ارزش افزوده برای سرمایه گذاران شرکت با انتخاب کسب کسب و کار خرید استفاده می شود.

به عنوان مثال، بسیاری از صنایع شامل شرکت هایی هستند که بازار را با موجودی بیش از حد پر می کنند که قیمت کالاها را تولید می کند. یک استراتژی کسب و کار از یک شرکت ممکن است برای خرید یک کسب و کار رقیب برای نفوذ به بازار و از بین بردن مشکلات ظرفیت بیش از حد از تلفیق تلاش های تولید.

قبل از اینکه مدیران شرکت تصمیم بگیرند که چنین استراتژی را پیش ببرند، آنها با حسابداران مدیریت مشورت خواهند کرد تا تعیین کنند که آیا نتایج بلند مدت اقداماتشان بهبود عملکرد مورد نظر را تولید می کند.

حمایت از مدیریت ریسک و کنترل یکی از خدمات شرکت  است.
یکی از راه هایی که شرکت ها بر وضعیت و سلامت فعالیت هایشان نظارت می کنند، ایجاد مراحل مدیریت ریسک و مکانیزم های کنترل است. شرکت حسابداری با ارائه خدمات حسابداری مدیریتی، عملکرد مدیریت ریسک شرکت تا حد زیادی وابسته به داده های ذهنی خواهد بود.

رهبران شرکت ها متوجه می شوند که آنها باید اهداف مدیریت ریسک را به میزان قابل توجهی اندازه گیری کنند و اطلاعات مالی ارائه شده توسط حسابداران از این عملکرد پشتیبانی کند. برخی از انواع اطلاعات مالی همچنین می توانند در تعیین میزان شدت تاثیر به یک واحد تجاری خاص یا شرکت برای خطرات شناسایی کمک کنند.

نتیجه:
شرکت حسابداری با ارائه خدمات گسترده مالی به مدیران شرکت های بزرگ و تصمیم گیرندگان کلیدی بخش عمده ای از اعتبار را برای مانورهای کسب و کار آگاهانه ای که عملکرد شرکت ها را بهبود می بخشد.

شرکت  با ارایه اطلاعات مالی در جهت کاهش هزینه شرکتها گام برمی دارد وبرای شرکتها ارزش افزده زیادی ایجاد می کند که اقدامات آنها را هدایت می کند. بعدها شرکت حسابداری با ارایه حسابداری مدیریتی در برنامه ریزیهای استراتژیک شرکت نقش بسزایی ایفا می کند

 

صاحبان بنگاه‌های اقتصادی مختلف برای این که بتوانند کنترل داخلی بهتری بر روی حساب‌های مالی داشته باشند باید دستورالعمل مالی و آئین نامه‌های دقیقی را تنظیم کنند. نگارش دقیق آئین نامه باعث بهینه سازی سیستم‌های مالی شده و مدیران بخش‌های مختلف یک بنگاه اقتصادی می‌توانند کنترل داخلی مناسبی بر روی موارد مالی شرکت داشته باشند که این موضوع برای پیشبرد اهداف شرکت دارای اهمیت است.

درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری

شرکت حسابداری چگونه ممکن است به شما کمک می کند؟

شما به عنوان یک صاحب مشاغل ، کارهای مهم تری نسبت به نگهداری کتابهای تجاری خود دارید. ما از اسناد شما مراقبت می کنیم و شما می توانید به کار اداره و مدیریت تجارت خود برگردید تا بتوانید سود بیشتری کسب کنید.

این کار اساس محکم حسابداری تجارت مطابق با قوانین موجود است. شما می توانید بسته خدماتی که حقوق و دستمزد ، برنامه ریزی مالیاتی ، ایجاد طرح تجاری یا هر سرویس دیگر ما دریافت می کنید ، سفارشی کنید.

نگهداری سوابق حسابداری

نگهداری سوابق حسابداری با روش متناسب ومطابق با اصول حسابداری و قوانین مالیاتی مربوطه هماهنگ است. ما اسناد شرکت را در فواصل منظم دریافت می کنیم و اسناد شما را به روز می کنیم ، اما کانال ارتباطی خود را با شرکت باز نگه می داریم ، بنابراین اطلاعات فوری برای کارآفرین در مورد نتایج حاصل از اضافه شدن داده های جدید وجود دارد.

کنترل داخلی

یکی از خدمات نوآورانه ای که شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می تواند به شما ارائه دهد ، کنترل داخلی است. شرکت حسابداری این یک سری وظایف تخصصی است که هدف شرکت حسابداری شناسایی ، بلکه از بین بردن پارامترهای مشکل ساز است که روند تجارت را پیچیده یا مانع می کنند و متأسفانه در نگاه اول درک نمی شوند.

تجزیه و تحلیل صورتهای مالی

با تجزیه و تحلیل صورتهای مالی ، ما نه تنها این فرصت را به شما می دهیم که از اطلاعات مالی دقیق کسب و کار خود مطلع شوید ، بلکه همچنین اطلاعات شرکتهای شخص ثالثی که وضعیت مالی آنها ممکن است مورد علاقه مستقیم شما باشد ، را نیز بدانید. از نظارت بر نتایج رقبای شما گرفته تا قصد شما برای به دست آوردن یک شرکت ، ما راه هایی داریم و همیشه با وضوح و مشروعیت ، اطلاعات ارزشمند مورد نظر شما را در اختیار شما قرار می دهیم.

خدمات مالیاتی

 

مسائل مالیاتی یک پارامتر بسیار مهم در سطح بین المللی است که به طور قاطع بر تصمیم گیری مالی تأثیر می گذارد.

نیازهای مشاغل برای ارائه خدمات مالیاتی بسیار زیاد است و با تغییر قوانین مالیاتی متفاوت است. بسیار مهم است که شرکت ها به طور دقیق در مورد تعهدات مالیاتی خود و امکاناتی که در قانون فعلی فراهم شده است ، مطلع شوند. تخصص کامل و تجربه چندین سالهشرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در امور مالیاتی این امکان را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم مشاوره و اطلاعات موفقیت آمیزی را به کارآفرینان ارائه دهیم (ما با بررسی جنبه حقوقی و مالی به مشکلات جهانی نزدیک می شویم) اقدامات صحیح و مطابق با قانون قابل اجرا می کند.

یک شرکت حسابداری چگونه کار می کند؟

یک شرکت حسابداری چگونه کار می کند؟

حسابداری هسته اصلی سلامت مالی شرکت ها است و انجام صحیح وظایف مربوط به حسابداری برای شرکت ها ضروری است (لطفاً به روش های کار یک شرکت همیشه پیشرفته مراجعه کنید ).

به عنوان یک کارآفرین ، در اینجا چند استراتژی آورده شده است که می تواند پایه محکمی برای موفقیت شما ایجاد کند:

استخدام و حفظ استعدادهای برتر

کیفیت کارمندان شما یکی از عواملی است که کیفیت خدمات شرکت شما را تعیین می کند. کارکنان علاوه بر داشتن توانایی و انگیزه برای انجام کارآمد وظایف ، باید از توانایی شرکت در توسعه شرکت نیز برخوردار باشند. علاوه بر این ، آنها همچنین باید فرصت هایی را برای پیشرفت خود ، چه از نظر حرفه ای و چه شخصی پیدا کنند.

کلید اصلی   پیشرفت یک کشور داشتن افراد مناسب برای انجام وظایف مربوطه است. بنابراین ، این شرکت باید اولویت یافتن افراد برجسته و حفظ آنها باشد.

بهره وری بالا

برای پایداری و توسعه شرکت ، باید بهره وری آن را افزایش دهید.

بهبود بهره وری عملیاتی شما را قادر می سازد تا توجه بیشتری به وظایف مهم شرکت داشته باشید. همکاری شرکتها با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ،  می توانند زمان و تلاش کمتری را صرف مدیریت مالی کنند .

مشتری مناسب را انتخاب کنید

طبیعی است که میزان فروش هر از گاهی تغییر می کند. شما باید با مشتریان وفادار روابط نزدیک برقرار کنید ، زیرا با گذشت زمان ، آنها می توانند کمک زیادی به شرکت شما کنند. اگرچه برخی از مشتریانی که مدت طولانی از خدمات شما استفاده نخواهند کرد ممکن است سودهای کوتاه مدت بالایی را برای شرکت شما به همراه داشته باشند ، اما به شرکت شما کمک نمی کنند تا عمر خود را حفظ کند.

هنگامی که برای اولین بار کار خود را شروع می کنید ، ممکن است فروش شرکت شما نسبتاً کم باشد ، اما مشتریان بلند مدت که یکی از عناصر سرمایه در گردش هستند (لطفاً به اجزای سرمایه در گردش رجوع کنید ) سود زیادی برای شرکت شما خواهند داشت. در عین حال می توانید براساس اهداف مشترک با آنها همکاری مهمی داشته باشید که سود زیادی برای شما محسوب می شود.

تصمیم درست بگیرید

شرکت حسابداری مدیران را با اجرای رویه ها و توافق نامه ها برای هدایت شرکت شما در مسیر صحیح ، کارمندان را ترغیب می کند تا بیشتر فعال باشند و برای رویدادهای غیر منتظره آماده شوند.

در یک شرکت ، داشتن یک رهبر انتقادی و معقول در تصمیم گیری به عنوان یک الگو بسیار حیاتی است.

رهبری قوی

رهبر شرکت تعیین خواهد کرد که تا کجا می تواند پیش رود.

همانطور که دیدیم ، در گذشته رهبران موفق و برجسته به تفکر و غریزه کارآفرینی خود اعتماد می کردند.

به منظور حفظ یک شرکت با دوام ، اعتماد به نفس رهبران نقش زیادی دارد. آنها باید اولین کسی باشند که این فرصت را کشف می کنند و راهی برای پیگیری آن پیدا می کنند بدون اینکه اطرافیان متوجه شوند.

برای یک شرکت سودآور ، توسعه پایداری آن مهمترین عامل است. اگر این مورد در نظر گرفته شود ، شرکت باید اطمینان حاصل کند که دارای چشم انداز ، شهامت کافی برای ریسک پذیری قابل پیش بینی و رهبری انتقادی ا

 

با این حال ، بسیاری از شرکت های تازه تاسیس دوست دارند نیازهای حسابداری خود را به شرکت های حسابداری واگذار کنند ، زیرا استخدام حسابداران حرفه ای داخلی اغلب با برخی مشکلات روبرو می شود. روشهای  حسابداری اجرا شده توسط متخصصان حسابداری داخلی ممکن است خطاهایی ایجاد کند ، که تأثیر جدی بر شرکت خواهد داشت.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره دارای تیمی از حسابداران رسمی باتجربه و آگاه است که می توانند از عهده کارکردهای مختلف حسابداری برآیند ، که بدون شک یک کار پیچیده برای حسابداران داخلی است. علاوه بر این ، این شرکت ها به بسیاری از اطلاعات مربوط به حسابداری دسترسی مستقیم دارند ، بنابراین می توانند مطابق با استانداردهای حسبداری ایران ، خدمات حسابداری حرفه ای را به مشتریان ارائه دهند. بنابراین ، این مقاله به توابع مختلف انجام شده توسط شرکت حسابداری حسابداری آرمان پرداز خبره  برای کاهش مشکلات ناشی از چنین وظایف مهم غیر اصلی متمرکز خواهد شد.

خدمات حسابداری

شاید شما به مشکل بخورید زیرااطلاعات قابل اتکا و قابل توجهی ندارید که بتواند به شما در تصمیم گیری عاقلانه کمک کند. اینها موضوعاتی  است که شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می تواند در خدمت شما باشد ، بنابراین شما به عنوان تیم مدیریت با موانع مختلفی روبرو خواهید شد ، تصمیمات عاقلانه بنابراین ، اجازه دهید حساب شما را مدیریت کرده و تصویری واضح از وضعیت مالی شرکت خود برای شما ترسیم کنیم تا بتوانیم مقدمات لازم را برای تعیین اهداف استراتژیک فراهم کنیم.

دامنه خدمات شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ما به شرح زیر است:

 • با توجه به اسناد و اطلاعات ارائه شده ، معامله در سیستم حسابداری ثبت می شود.
 • تدوین دفتر کل
 • تهیه تراز آزمایشی
 • تهیه صورت سود و زیان
 • تهیه ترازنامه
 • صورتهای بانکی را تهیه کنید
 • تهیه صورت حساب دقیق (برای اهداف حسابرسی)
 • به حسابرسان کمک می کند

برای یادگیری اینکه چگونه می توانیم به شما خدمت کنیم بیشتر بخوانید:

 

تعریف دقیق تر این است که حسابداری به نگهداری سوابق روزانه معاملات مالی اشاره دارد. در حسابداری ، اطلاعات موجود در هر روز طبقه بندی ، تحلیل ، توضیح و خلاصه می شود تا به روند تصمیم گیری نهایی کمک کند.

با خدمات شرکت حسابداری مدیریت یک شرکت می تواند عملکرد و وضعیت شرکت را از اطلاعات ارائه شده در جزئیات حساب در صورتهای مالی بهتر درک کند

– خدمات حسابداری ارائه شده توسط شرکتهای حسابداری به شرکتها شامل تهیه و حفظ صورتهای مالی سازمان است که یکی از وظایف اساسی آنها است.

– این شرکت های حسابداری اسنادی را در مورد کلیه معاملات مالی سازمان از جمله صورت سود ، ترازنامه ، دفتر کل و غیره نگهداری می کنند (لطفا ببینید چقدر شفافیت می تواند به تجارت شما کمک کند )

شرکت حسابداری چگونه با شفافیت به تجارت شما کمک می کند؟

شفافیت چگونه به تجارت شما کمک می کند

وقتی مردم در مورد شفافیت صحبت می کنند ، اولین فکر شما ممکن است صداقت و صراحت باشد. برای بسیاری از شرکت ها ، حفظ شفافیت نباید یک چالش باشد. با این حال ، خواهید دید که بسیاری از شرکت ها آنقدر باز نیستند. صرف نظر از دلیل ، اکثر شرکت ها ترجیح می دهند فعالیت خود را تحت رازداری انجام دهند ، و این معمولاً هنگامی که شرکت مشکلات اساسی را برای عموم افشا می کند ، طوفانی از مشکلات به وجود می آورد (لطفاً به خطاهای حسابداری مشترک مشاغل کوچک مراجعه کنید ).

خطاهای رایج حسابداری در مشاغل کوچک

خطاهای رایج حسابداری در مشاغل کوچک

قبل از اینکه پا به صنعت خاصی بگذارید ، داشتن دید واضحی از آنچه می خواهید انجام دهید و چگونگی انجام آن مهم است. علاوه بر این ، یک کارآفرین باید انگیزه داشته باشد که کارها را جلو بکشد و به اهداف مطلوب برسد. متأسفانه ، بیشتر تجار گیر کرده و قادر به تأمین نیازهای حسابداری نخواهند بود (لطفاً بخوانید چرا خدمات حسابداری را برون سپاری کنید؟ ).

چرا خدمات حسابداری را برون سپاری می کنیم؟

چرا خدمات حسابداری را برون سپاری می کنیم؟

با گسترش جامعه آنلاین ، راه تجارت ما از آن زمان تغییر کرده است. اینترنت به ما کمک می کند تا با کارهای روزمره خود کنار بیاییم ، این امر باعث سودآوری و عملکرد روان تجارت ما می شود. برای شرکت و صاحبان آن ، یکی از مهمترین جنبه های این روش حسابداری است.

حسابداری قسمت بسیار مهمی از تجارت شماست

پنج پیامد عملکردهای نادرست حسابداری

پنج پیامد عملکردهای نادرست حسابداری

هر مشاغل باید کلیه سوابق معاملات را نگهداری کند تا بتواند به طور عادی فعالیت کند. وقتی تمام سوابق معاملات را نگهداری می کنید و مرتباً آنها را مدیریت می کنید ، این اطمینان را می دهد که تجارت شما می تواند با تغییرات سازگار شود و مشتری مداری رو به رشد داشته باشد.

هر شرکتی با گذشت زمان تغییر خواهد کرد و نیازهای آن همچنان تغییر خواهد کرد. اما اگر این شرکت نتواند سوابق خود را حفظ کند ، ممکن است به روابط شرکت آسیب برساند و کار بخشهای مختلف شرکت از حسابداری تا فعالیت روزمره را به تأخیر بیندازد. حسابداری ضعیف همان تأثیر منفی بر سوابق دستمزد ، مالیات و غیره دارد. شما باید با عواقب بسیاری از مدیریت سو  سوابق روبرو شوید ، برخی از این موارد به شرح زیر است:

بودجه نادرست

برای حل مسائل بودجه و مالیات ، هر پروژه ای که در شرکت انجام می شود باید ثبت شود. صرف نظر از اندازه تجارت ، باید بودجه ای در نظر گرفته شود. اگر سیستمحسابداری خوب نباشد ، ممکن است بودجه شما به اتمام برسد و هزینه های آینده را پیش پرداخت کنید. آنچه در پی آمد ، مشکلات مختلفی در زمینه حقوق و دستمزد ، تاسیسات ، تأمین کنندگان و غیره بود.

شهرت واعتبار شرکت آسیب می بیند

رفتار نامناسب حسابداری به اعتبار و آگاهی از برند شما آسیب می رساند

 

چالش های احتمالی و اقدامات متقابل حسابداری

چالش های احتمالی و اقدامات متقابل حسابداری

آیا در مشاغل خود با مشکل دفترداری روبرو هستید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه حسابداری را مدیریت کنید؟ اگر بله ، پس این مقاله برای شما مناسب است. چالش های مربوط به دفترداری کاملاً معمول است. با این حال ، برای غلبه بر مشکلات دفترداری و حسابداری برخی از روش ها وجود دارد. بنابراین بیایید برخی از رایج ترین چالش های مردم و نحوه برخورد با آنها را بررسی کنیم.

زمان

یکی از بزرگترین دفترداری ها (لطفا ببینید تفاوت دفترداری و حسابداری چیست؟ ) زمان است. برای صاحبان مشاغل که سعی می کنند به طور مستقل کلیه کارهای اداری شرکت ، به ویژه صاحبان مشاغل کوچک را مدیریت کنند ، زمان هرگز کافی نخواهد بود. صاحبان مشاغل معمولاً دفاتر حسابداری را عقب می گذارند ، زیرا معمولاً وقت ندارند برای مقابله با کارهایی که باید در تجارت انجام دهند ، بپردازند.

با این وجود صاحبان مشاغل باید آنچه را از دست داده اند در نظر بگیرند زیرا از حسابداری خود غافل شده اند. ترفند این است که زمان را عاقلانه برای همه کارها اختصاص دهید تا بتوانید تجارت خود را توسعه دهید و عقب نمانید.

جزئیات مربوط به حسابداری

به طور کلی ، صاحبان مشاغل فکر می کنند که حسابداری فقط برای اظهارنامه مالیاتی است (لطفاً بررسی کنید که از مشاوران مالیاتی چه انتظاری دارید؟ ) با این حال ، حسابداری از بسیاری جهات دیگر مزایای قابل توجهی برای شرکت دارد. با داشتن جدیدترین اطلاعات مالی ، می توانید جزئیات و گزارش های مالی خود را مشاهده کنید ، که به شما کمک می کند تصمیمات تجاری خود را به روشی سودآورتر مدیریت کنید. با در نظر گرفتن وضعیت مالی شرکت ، تصمیمات مهم تجاری را اتخاذ کنید.

دقت

حسابداری بسیاری از شرکتها نادرست خواهد بود زیرا حسابهای شرکت را به درستی مدیریت نمی کنند. ترفند برای از بین بردن این عدم دقت استفاده از خدمات شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره است ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می توانداز صحت سوابق حسابداری شما اطمینان حاصل کند. دقت بسیار مهم است زیرا بر گردش پول و سایر گزارش های مالی تأثیر می گذارد. بنابراین ، اگر می خواهید جریان وجه نقد شما دقیق باشد ، باید از یک حسابدار ماهر کمک بگیرید.

خدمات حسابداری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره را امتحان کنید

خواه با برخی از این مسائل دفترداری روبرو باشید و هم می توانید یک شرکت حسابداری حرفه ای در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره استخدام کنید که واقعاً به نفع شرکت شما خواهد بود. یک شرکت حسابداری واجد شرایط می تواند به شما کمک کند تا با همه مشکلات رایج در ثبت اسناد و موارد دیگر کنار بیایید ، بنابراین شما می توانید به راحتی و به طور موثر جریان وجوه را کنترل کنید.

تیم مجرب و آگاه ما می تواند در غلبه بر چالش ها و همسویی با اهداف مالی تجارت شما به شما کمک کند. لطفاً برای دریافت جزئیات بیشتر خدمات با ما تماس بگیری

 

زیرا عدم مدیریت سوابق ، به ویژه مدیریت حقوق و دستمزد ، مشکلات زیادی را ایجاد کرده است. بعلاوه ، اگر قادر به پرداخت حقوق کارمندان نیستید ، ممکن است با عواقب قانونی نیز روبرو شوید.

ورشکسته

اگر حسابداری به خوبی انجام نشود و از ابتدا سوابق نگهداری نشود ، شرکت ممکن است ورشکست شود. سوابق بد تأثیر بسیار جدی در شرکت دارند و اخبار فعلی خیلی سریع منتشر می شوند و این جنبه را حتی بدتر می کنند. در هر حوزه کسب و کار ، نگه داشتن حساب خوب مهم است.

ذینفعان تحت تأثیر

سهامداران در این تجارت ممکن است تحت تأثیر عدم دقت حسابداری قرار بگیرند ، به ویژه هنگامی که خطاهایی پیدا کنند. این باعث می شود اعتبار تجاری شما نزد سرمایه گذاران و هیئت مدیره آسیب ببیند. اگر یک سازمان تجاری غیرانتفاعی داشته باشید ، بر کمک های مالی آینده شما تأثیر می گذارد.

بیش از حد پرداخت کنید

اگر رسید کسر مالیات را نگه ندارید و سوابق دقیق محاسبات مالیات بر درآمد خود را حفظ نکنید ، در این صورت نمی توانید این موارد را در اظهارنامه مالیات بر درآمد شرکت خود اعلام کنید ، بنابراین باید مالیات بیشتری بپردازید ( برای اطلاعات بیشتر به خدمات مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مراجعه کنید ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم).

این عواقبی است که شما باید بخاطر حسابداری نامناسب و سوابق نادرست با آنها روبرو شوید. شرکت ها برای محافظت از سوابق خود و نگهداری سوابق حسابداری از ابتدا باید از سیستم های پشتیبان استفاده کنند. بنابراین ، بیش از این دریغ نکنید و اجازه دهید شرکت حسابداری آرمان پرداز خبرهما در خدمت شما باشد

اگرچه بسیاری از مردم این نکته را نادیده می گیرند ، اما تعداد کمی از مردم می دانند که این می تواند عواقب جدی را به دنبال داشته باشد. به همین دلیل است که مدیریت اکثر شرکت ها حسابداری را به شرکت حسابداری آرمان پرداز خبرهواگذار می کنند تا آنها بتوانند آزادتر کار کنند.

برون سپاری حسابداری برای شرکت شما مزایای زیادی دارد. اگر می خواهید بدانید چرا ، پس ادامه مطلب را بخوانید.

شما وقت بیشتری خواهید داشت

یکی از اصلی ترین مزایای برون سپاری این است که وقت بیشتری دارید ، به این معنی که می توانید کارهای مهم دیگر را نیز انجام دهید. هنگامی که امور حسابداری شرکت خود را به شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره واگذار می کنید ، می توانید زمان ارزشمندی را برای بهبود شرکت خود اختصاص دهید.

عملکرد دفتر کار شرکت شما به طور جدی در کارهای روزمره تداخل می کند ، و حسابداری داخلی ممکن است باعث اختلاف نظر شود. بنابراین ، وقتی این بارها را به متخصصان بسپارید ، دچار این دخالت ها و اتلاف وقت نخواهید شد.

می توانید پول بیشتری پس انداز کنید

هنگامی که امور حسابداری شرکت خود را  به شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برون سپاری می کنید (لطفاً پنج نکته مهم را که هنگام استفاده از خدمات حسابداری باید به خاطر داشته باشید بررسی کنید ) ، می توانید در پرداخت حقوق و مزایای پاره وقت یا تمام وقت کارمندان صرفه جویی کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید در هزینه کاهش بهره وری ناشی از استخدام کارمندان صرفه جویی کنید. وقتی این انتخاب عاقلانه را انتخاب می کنید ، فقط هزینه آنچه را که نیاز دارید پرداخت می کنید ، نه بیشتر ، نه کمتر.

اجازه دهید متخصصان کار شما را انجام دهند

دفاتر دفترداری از طریق برون سپاری به شما این امکان را می دهد که بدون پرداخت هزینه ، کارمندان خود را کاملاً درک کنید. حسابداران حرفه ای مهارت بالایی دارند. آنها بهترین روشهای شرکت را می دانند و بهترین کارمندان را برای کارهای خاص ترتیب می دهند. از این طریق می توانید عملکرد عالی متخصصان را بدست آورید و کار خود را موثرتر و ساده تر کنید.

دلایل بالا به شما می گویم که چرا شما باید در نظر برون سپاری خدمات حسابداری (مراجعه به چگونه شرکت حفظ سوابق مالیاتی؟ ). در مورد زمان انجام این کار ، تا زمانی که کارمندان خود را در شرکت استخدام کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. شما می توانید کارهای حسابداری خود را به شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره بسپارید ، زیرا ما در این زمینه متخصص هستیم و مارکی که می توانید به آن اعتماد کن

اشتباهاتی که آنها مرتکب می شوند برای کسب و کارشان هزینه بر است.

 

 

موارد زیر خطاهای رایج حسابداری در شرکت ها است:

 

کارمندان حقوق بگیر را به عنوان پیمانکار ذکر کنید

درک تفاوت بین کارمندان حقوق بگیر و پیمانکاران مستقل مهم است ، زیرا این امر می تواند به شما کمک کند از جرایم پرداخت نکردن به موقع مالیات حقوق خود جلوگیری کنید. توجه داشته باشید که پیمانکاران مستقل می توانند پیشرفت خود ، نحوه دریافت حقوق و میزان کار آنها را کنترل کنند. آنها همچنین باید مالیات خود را ارائه دهند. از طرف دیگر ، کارمندان حقوق بگیر هیچ کنترلی بر کاری که انجام می دهند ندارند. آنها به آنها وظایفی محول می شود که توسط کارفرما پرداخت می شود و نحوه کار را به آنها می گویند.

تطبیق دوره ای حسابها

شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که می توانند به راحتی کار خود را ادامه دهند و مرتباً با برخی کارهای حسابداری سر و کار داشته باشند. تطبیق صورتهای بانکی بسیار مهم است و باید به طور منظم انجام شود. اطمینان حاصل کنید که تمام سپرده ها و هزینه ها در یک دفتر حساب جداگانه نوشته شده و به طور منظم بررسی می شوند. بیانیه دریافتی از بانک را با سوابق موجود در دفترچه حساب خود مقایسه کنید. اگر مرتباً این کار را انجام دهید ، می تواند به شناسایی عدم تطابق کمک کند.

پیوند پرداخت به صورتحساب

اطمینان حاصل کنید که پرداخت را مطابق صورتحساب ثبت کنید ، در غیر این صورت اطلاعات ناقص و نادرست خواهند بود.

عدم تطابق بین جریان نقدینگی و سود

پولی که از مشتری شما دریافت می شود و پولی که به عنوان هزینه خرج می شود جریان نقدی کسب و کار را تشکیل می دهد . داشتن جریان نقدی خوب مهم است زیرا این بدان معناست که شرکت شما در حال کار عادی است. همچنین نشان می دهد که شما قادر به پرداخت قبض های خود هستید. اما باید توجه داشت که سود در صورت سود و زیان با جریان وجه نقد در صورت جریان وجه نقد یکسان نیست. سودآوری به این معنی است که شما از فروش محصولات یا خدمات بیش از آنچه در بازار خرج می کنید سود کسب کنید.

حل این خطاها به راحتی انجام می شود ، به شرطی که آخر هفته مدتی را صرف پرداختن به اصول حسابداری کنید. اگر بیش از حد مشغول هستید ، می توانیدبا شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره همکاری کنید و به یک متخصص اجازه دهید کار را برای شما انجام  دهد.

 

برای اطمینان از اینکه کارمندان شما به شرکت شما مفید هستند ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برخی از روش ها را ذکر کرده که شفافیت می تواند به شرکت شما کمک کند.

 

به ایجاد اهداف واقع بینانه کمک می کند

به عنوان یک کارآفرین ، ممکن است گاهی اوقات اهداف تهاجمی تعیین کنید زیرا می خواهید معیار مالی خاصی را بدست آورید یا سریعتر از رقبا به مشتریان خدمات دهید. این اتفاق زمانی می افتد که شما نمی دانید بهترین برنامه برای شرکت شما چیست و فکر می کنید که پرخاشگری ممکن است به رشد تجارت شما کمک کند.

 

در این حالت ، شما با شرکت حسابداری  همکاری کنید تا بفهمد چه نوع اهدافی برای شرکت شما مناسب است ، زیرا پرخاشگری بیش از حد معمول به شرکت شما کمک نمی کند. رفتار رادیکال معمولی به آن اهدافی گفته می شود که دستیابی به آنها غیرممکن است ، یا کارمندان شما برای دستیابی به این اهداف روشهای زشتی را در پیش می گیرند. تحت فشار قرار دادن این نوع کارکنان ممکن است آخرین کاری باشد که می خواهید انجام دهید ، زیرا این کار معمولاً هزینه شرکت شما را در پی دارد.

 

بنابراین ، شما باید صریحاً با تیم خود در مورد اهداف خود صحبت کنید و درک کنید که آیا آنها فکر می کنند می توانند به آنها برسند. اگر فکر می کنید که کارمندان باید راه حل هایی برای حل این موانع پیدا کنند ، این ایده اشکالی ندارد. با این حال ، شما نمی توانید یک چالش بسیار بزرگ برای آنها تنظیم کنید ، به طوری که آنها اصلا نمی توانند موفق شوند.

تیم خود را در روند تصمیم گیری شرکت دهید

بعضی اوقات ، ایده ایده آل از طرف تیم مدیریت شما ارائه نمی شود. کارمندان شما نیز ممکن است ایده های خوبی داشته باشند. با این حال ، اگر محیط کار را به مکانی ناپسند تبدیل کنید و از نظر کارمندان ، دوستانه به نظر نرسید ، هرگز آن را پیدا نخواهید کرد. شما باید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما همیشه یک فضای باز دارد تا وقتی همه می خواهند راه حلی را به اشتراک بگذارند ، احساس انگیزه کنند تا درباره ایده های خود صحبت کنند ( پنج روش مدیریت حسابداری را بررسی کنید ). به اشتراک گذاری می تواند نوآوری شما را ایجاد کند ، و همچنین می تواند باعث توسعه تجارت شرکت شما شود.

متقاضیان بهتری را به شرکت خود جذب کنید

هنگامی که می خواهید موقعیت های خالی را با کارمندان جدید پر کنید ، باید مطمئن شوید که فقط استعدادهای متناسب با فرهنگ مستقر شرکت را استخدام می کنید. این کار را می توانید با به اشتراک گذاشتن فرهنگ شرکت در اعلان شغل انجام دهید. علاوه بر این ، باید به متقاضیان بالقوه نیز اطلاع دهید که در صورت استخدام آنها چه تجربه هایی را تجربه خواهند کرد. بنابراین ، آنها قبل از تصمیم گیری برای مصاحبه می توانند شایستگی خود را برای شرکت شما ارزیابی کنند. اگر این کار را انجام دهید ، می توانید تضمین کنید که فقط متقاضیانی که با شغل مربوطه آشنا هستند برای این موقعیت درخواست می کنند.

روابط نزدیکتر با مشتریان ایجاد کنید

مشتریان شما می خواهند مقادیری را که شرکت شما دنبال می کند بدانند. این برای آنها ضروری است ، زیرا همه آنها امیدوارند که موسساتی که به آنها کمک می کنند دارای ارزشهای مطابق توافق باشند. از نظر آنها این چیزی فراتر از دستیابی به توافق عالی است. در عوض ، این امر به کمک به شرکتی که ارزشهای خاص خود را دارد اهمیت می دهد (ببینید صاحبان مشاغل چگونه باید زمان خود را هوشمندانه مدیریت کنند ). اساساً ، شرکت شما باید از هدف اجتماعی مورد تأکید شما حمایت و تشخیص دهد تا مشتریان شما بتوانند ارزشهایی را که به آن اعتقاد دارید درک کنند. بعلاوه ، اگر با رعایت مقادیر صحیح کار درستی انجام دهید ،  درآمد شرکت شما عملاً افزایش می یابد.

– این نوع شرکت همچنین به صاحبان مشاغل کمک می کند تا سوابق تجاری سرپرست خود را تهیه کنند

– به منظور بررسی رویه ها و صورت های مالی شرکت ، شرکت های خدمات حسابداری همچنین روش های حسابرسی داخلی و خارجی را به شرکت های کوچک ارائه می دهند که این یکی از وظایف اساسی خدمات مختلف حسابداری است که آنها ارائه می دهند.

– شرکت حسابداری در مورد موارد انطباق مالیاتی پشتیبانی ، مهارت و دانش را در اختیار شرکت ها قرار خواهد داد. حسابداران این نوع شرکتها از تجربه و تخصص قابل توجهی در کلیه مقررات مالیاتی برخوردارند ، بنابراین با این شرکت شرکت مالیات بیش از حد پرداخت نخواهد کرد.

– سرانجام ، در خدمات مشاوره بازرگانی این شرکتها ، خدماتی که آنها ارائه می دهند شامل مشاوره در زمینه خرید ، توزیع ، ثبت و گسترش می باشد ، تا شرکت بتواند شکوفا شود و رقابت بیشتری در بازار پیدا کند.

به عنوان یک نهاد تجاری ، مهم نیست که نیاز شما چیست ، اگر چنین شرکت حسابداری را در ایران  استخدام کنید تا شرایط حسابداری غیر اصلی را برآورده کند ، بدون شک از آن بهره مند خواهید شد (لطفا مزایای خدمات دفترداری و حسابداری برای شرکت خود را بررسی کنید ) . مزایایی که می گیرید نه تنها مالی بلکه کل درآمدی که کسب می کنید نیز خواهد بود. در عین حال ، شما هنوز هم می توانید روی انجام کارهای اصلی خود تمرکز کنید.

اگر می خواهید شریک زندگی شما باشیم تا به شما در تکمیل کلیه شرایط حسابداری کمک کنیم ، لطفاً بلافاصله با ما تماس بگیرید.

 

 

خدمات حسابداری برای صاحبان مشاغل  ضروری است ، به هر حال صورتهای مالی بهتر می توانند سیاست ها را تدوین کنند. سرمایه گذاران همچنین می توانند از طریق صورتهای مالی در مورد آخرین وضعیت تصمیمات صحیحی بگیرند.

 

همانطور که قبلاً ذکر شد ، طبقه بندی ، تفسیر ، تحلیل و خلاصه بخشی از کارهای حسابداری است ، نه فقط معاملات مالی ثبت شده در حین دفترداری. مدیریت اطلاعات ارزشمندی را از داده های مالی خام به دست می آورد.

به عنوان مثال ، عملکرد یک شرکت را فقط چند فروش نمی توان قضاوت کرد. مدیریت شرکت می تواند از عملکرد شرکت از مشتریان مطلع شود. آنها می توانند از ابزارهای تحلیلی مانند نسبت های مالی و تحلیل واریانس برای توسعه استراتژی های بهبود تجارت خود استفاده کنند.

بسیاری از شرکت ها برای پیشبرد ظرفیت رشد و گسترش تجارت خود به سرمایه نیاز دارند. اما  حساب دقیقی ندارد ، که کاملاً دشوار است.به هر حال ، سرمایه گذاران فقط وقتی می توانند احساس راحتی کنند که وجوه خود را در شرکت هایی با حساب کامل سرمایه گذاری کنند.

 

مشاورانی که در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره کار می کنند ، گزارش هایی را ارائه می دهند که برای مدیریت مفید هستند ، مانند گزارش های سابقه بدهکاران. به این ترتیب ، مدیریت می تواند هشدارهایی درباره اعتبار مشتری و تأخیر پرداخت ها از گزارش های دریافتی دریافت کند.

مثال دیگر گزارش های شرکت های ساختمانی است که برای درک آنها از وضعیت و عملکرد پروژه بسیار حیاتی است. صورت سود و ترازنامه تهیه شده توسط شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می تواند به شما کمک کند مشخص کنید کدام پروژه ها بیشترین سود را دارند و کدام یک بیش از حد هزینه دارند.

علاوه بر این ، تیم حرفه ای ما می تواند هرگونه اشتباه یا ناهنجاری در حسابداری را شناسایی کرده و از انجام حساب های منطقی اطمینان حاصل کند. در طی فرآیند حسابرسی ، این امر مشکل کمی برای مدیریت ایجاد کرد زیرا حسابها قبل از حسابرسی مرتب شده بودند.

علاوه بر این ، هزینه به دست آوردن چنین پشتیبانی قوی و اطلاعات معنی دار تنها قسمت کوچکی از حقوقی است که شما برای پرداخت یک حسابدار تمام وقت نیاز دارید. برای اطمینان از اینکه ما از خدمات خود برای دستیابی به تصمیمات استراتژیک و عملیاتی برای رشد تجارت ، اطلاعات با کیفیتی بالا به دست می آوریم.

مزایای خدمات دفترداری و حسابداری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبرهبرای شرکت شما

مزایای خدمات دفترداری و حسابداری برای شرکت شما

دفترداری و حسابداری هر دو زبان مهم تجارت هستند. بدون هیچ یک از آنها ، هیچ شرکتی نمی تواند کامل باشد و همچنین نمی تواند فعالیت های روزمره بخش حسابداری را اداره کند. برای هر شرکتی ، دانستن جزئیات وضعیت مالی شرکت بسیار مهم است. تنها با استقرار یک سیستم حسابداری موثر ، صاحبان مشاغل می توانند به این هدف دست یابند.

 

 

تیم حسابداری داخلی برای هر شرکتی حیاتی است. کار حسابداران و متخصصان حسابداری شامل تجزیه و تحلیل و تحقیقات پیچیده زیادی است و چنین کارهایی نیز باعث صرف وقت و انرژی زیادی می شود. بنابراین ، برون سپاری نیازهای حسابداری شرکت به برخی از ارائه دهندگان خدمات حرفه ای برای شرکت های کوچک و متوسط ​​مطلوب است. صاحبان مشاغل کوچک به اهمیت خدمات دفترداری ارائه شده توسط شرکت حسابداری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره پی نمی برند .

 

 

این مقاله مزایایی را که صاحبان مشاغل می توانند از طریق خدمات حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره کسب کنند روشن می کند.

 

کاهش هزینه ها

وقتی نیازهای حسابداری و حسابداری را به ارائه دهندگان خدمات حرفه ای واگذار می کنید ، باید سرمایه کمتری در حسابداران و حسابداران سرمایه گذاری کنید. برون سپاری می تواند مزایای بیشتری نسبت به استخدام یک حسابدار یا حسابدار حرفه ای دائمی در خانه از بسیاری جهات داشته باشد.

هزینه حقوق کارمندان از جمله بیمه درمانی ، مرخصی استحقاقی و غیره را کاهش می دهد. این امر ضمن کاهش نگرانی های کلی کارآفرینان ، کیفیت کار را بهبود می بخشد. مهمتر از همه ، از طریق همکاری و هماهنگی متقابل ، خدمات حسابداری و حسابداری برون سپاری به اندازه متخصصان داخلی در اداره کارهای مربوط به صاحبان مشاغل تبحر دارند. علاوه بر این ، لازم نیست هزینه های زیادی را برای سیستم حسابداری خرج کنید.

تبحر و دقت بالا

هنگامی که شرکت های حسابداری استفاده حرفه ای خود را، آنها معمولا حفظ دقت و صحت قابل توجهی (مراجعه شود به چرا در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره حسابداری موثر برای انطباق سالانه ضروری است؟ ). این شرکت ها اطمینان خواهند داد که فقط کارمندان شایسته را برای مدیریت خدمات دفترداری و نیازهای حسابداری انتخاب می کنند. کارشناسان این شرکت ها در مدیریت صحیح ورودی های حسابداری بسیار کارآمد هستند. بنابراین ، اگر خدمات حسابداری را برون سپاری کنید ، خطاهای کتابهای شرکت شما بسیار کاهش می یابد.

اطلاعات محرمانه است

هنگامی که حسابداری خود را به شخص ثالث واگذار می کنید ، ممکن است دریغ کنید زیرا نگران رازداری و حریم خصوصی آن هستید. حریم خصوصی موضوعی است که باید به آن توجه کنید. هنگامی که خدمات حسابداری را برون سپاری می کنید ، محرمانه بودن تمام جزئیات حسابداری در توافق نامه نوشته شده است. به این ترتیب ، با استفاده از خدمات حسابداری خارج از سازمان ، دیگر نیازی به نگرانی و اضطراب نخواهید داشت ، زیرا متخصصان حسابداری وظایف خود را به طور موثر انجام می دهند.

عملکرد کارآمد

بدون شک ، یک شرکت حسابداری اهداف ، اهداف و مهلت تعیین شده برای نیازهای حسابداری شما را تعیین می کند. حسابداران حرفه ای با صلاحیت قانون بسیار آشنا هستند ، بنابراین می توانند اسناد مربوطه را به موقع جمع آوری کرده و به سرعت شرایط حسابداری شما را برآورده کنند.

در مجموع ، برون سپاری حسابداری می تواند به شما کمک کند درآمد شرکت خود را تقریباً در همه زمینه های تجاری افزایش دهید

چهار علامت هشدار دهنده در صورتهای مالی

چهار علامت هشدار دهنده در صورتهای مالی

آیا می دانید هنگام تصمیم گیری مهم می توانید از صورتهای مالی شرکت خود استفاده کنید؟ اگر نمی دانید چگونه باید صورتهای مالی را تهیه کنید ، می توانید کارهای مرتبط با حسابداری را به شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره کنید تا بتوانید عملکرد شرکت خود را کنترل کنید.

هنگامی که شما طراحی صورت های مالی و اصطلاحات حرفه ای استفاده شده را درک می کنید ، خواندن صورت های مالی شرکت دشوار نیست. در اینجا برخی از علائم هشدار دهنده وجود دارد که باید هنگام تجزیه و تحلیل صورتهای مالی شرکت ها به آنها توجه کنید (لطفاً موارد اصلی را بررسی کنید که صاحبان مشاغل باید بر روی آنها تمرکز کنند ).

افزایش موجودی کالا

افزایش موجودی کالا به معنای فروخته نشدن کالاهای شما است. این امر ممکن است باعث از بین رفتن یا آسیب دیدن کالا شود.

اگر می خواهید موجودی افزایش یافته را تعیین کنید ، باید متوسط ​​موجودی کالا را در طول دوره حسابداری محاسبه کنید و فروش سال جاری را بر روی مبلغ محاسبه شده تقسیم کنید. اگر این نسبت بیشتر از سالهای گذشته باشد ، احتمال فروش کالاها نیز افزایش می یابد.

افزایش حساب های دریافتنی

داشتن حسابهای عظیم قابل دریافت امری خوب است ، اما اگر مطمئن نیستید که چقدر می توانید بازیابی کنید ، نباید خیلی زود خوشحال باشید. در برخی موارد ، این وضعیت به این معنی است که ممکن است مصرف کنندگان نتوانند مطابق انتظار پرداخت کنند ، به ویژه برای حساب هایی که مدت طولانی است پرداخت نشده اند. بنابراین ، افزایش در حساب های دریافتنی ممکن است نشانگر این باشد که شما به طور کارآمدی پولی را که مشتریان به شما بدهکار هستند جمع نمی کنید.

دفع دارایی ثابت

فروش تجهیزات مورد نیاز برای عملیات فعلی تجارت شما هیچ مشکلی ندارد. با این وجود ، مشکلات زمانی بوجود می آیند که صاحبان مشاغل دارایی های ثابت را دور ریخته و از عواید حاصل از فروش برای پرداخت هزینه های کوتاه مدت یا بازپرداخت بدهی استفاده می کنند. اگر قادر به سرمایه گذاری مجدد وجوه استفاده شده برای انتقال دارایی های ثابت به شرکت خود نباشید ، این ممکن است مشکلات عمده ای در درآمد عملیاتی آینده ایجاد کند.

الگوی جریان نقدی ضعیف

گول این واقعیت را نخورید که کسب و کار شما سودهای کلانی کسب می کند ، زیرا این ممکن است در نتیجه الگوهای بد جریان نقدی ایجاد شود (لطفا به نحوه مدیریت جریان نقدینگی کسب و کار خود مراجعه کنید ).

 

نحوه مدیریت جریان نقدینگی شرکت

نحوه مدیریت جریان نقدینگی شرکت

بدترین اشتباهی که بیشتر کارآفرینان مرتکب می شوند تصمیم گیری مالی براساس مانده حساب بانکی فعلی خود است. آنها غالباً فراموش می کنند که موجودی به طور مداوم در حال تغییر است (لطفاً به کنترل بانک مراجعه کنید ).

حسابداری – کنترل بانک

حسابداری - چک لیست بانک

در حسابداری ، “آشتی” به سازگاری دو مجموعه اعداد اشاره دارد. به عنوان مثال ، ما تخمین می زنیم که در مدت زمان مشخصی سود مشخصی کسب خواهیم کرد ، اما در پایان دوره به هدف نرسیده ایم ، بنابراین حسابدار سعی می کند عدد هدف تخمینی را همان عدد واقعی بسازد در زمان دفترداری به دست آمده است (لطفاً به حسابداری و تفاوت حسابداری مراجعه کنید ).

به همین ترتیب ، حساب بانکی نشان داده شده در دفتر دفتر باید با دفتر دفتر بانک نشان داده شده در صورتحساب بانک بررسی شود. این بدان معنی است که مانده پول نقد بانکی باید با صورت حساب بانک مقایسه شود.

مواردی که باید هنگام تهیه چک لیست بانکی به آن توجه کنید (لطفاً به حسابداری – اهمیت چک کردن حساب های بانکی هر ماه مراجعه کنید ):

حسابداری – اهمیت تطبیق ماهانه حساب بانکی

حسابداری - اهمیت تطبیق ماهانه حساب بانکی

صرف نظر از اندازه شغل شما ، بررسی حساب های بانکی برای شرکت شما بسیار مهم است. تطبیق حساب های بانکی براساس سوابق حسابداری شرکت شما و مانده موجود در بیانیه بانکی است.

در شرایط عادی ، بین مانده حساب موجود در حساب شرکت شما و مبلغ مندرج در صورتحساب بانکی تفاوت وجود خواهد داشت. اختلاف زمان ممکن است باعث این تغییر شود. ممکن است شما برخی از معاملات را ثبت کرده باشید ، اما آنها تا مدتی در سیستم بانکی به روز نمی شوند.

به همین ترتیب ، قبل از اینکه معاملات مختلفی را در دفترچه حساب های تجاری خود بگنجانید ، می توانید حساب آنها را در بانک حساب کنید. این اختلاف زمانی ممکن است منجر به اختلاف بین موجودی بانکی نشان داده شده در حساب های شرکت شما و مانده واقعی بانکی نشان داده شده در حساب های بانکی شود.

در اینجا دلایلی وجود دارد که باید هر ماه حساب های بانکی خود را چک کنید:

تشخیص خطا

حتی اگر اقدامات کنترل دقیق را در فرآیند حسابداری شرکت اجرا کنید ، ممکن است خطای انسانی وجود داشته باشد. ممکن است هنگام بررسی صورتحساب بانکی در برابر مانده موجود در دفترچه حساب ، این خطاها را پیدا کنید. لطفا توجه داشته باشید که اگر خطا یافت نشد و برطرف نشد ، احتمال دارد خسارات جدی وارد شود. به عنوان مثال ، اگر حسابدار سپرده ها را به اشتباه محاسبه کند ، ممکن است در نهایت شرکت شما فاقد بودجه لازم برای کارهای روزمره باشد.

پول نقد خود را شمارش کنید

وجه نقد یکی از آسیب پذیرترین دارایی ها در ترازنامه هر شرکت است. صورتحساب بانکی برای محافظت از پول نقد با شناسایی تخلفات برداشت غیر مجاز از وجه نقد ، مکانیزم کنترل موثری (لطفاً به حساب کمک هزینه مراجعه کنید؟ ) به شما ارائه می دهد .

برای اینکه این استراتژی کنترل کارساز باشد ، باید وظایف کارکنان مسئول صدور مجوز برداشت و حسابداری از کارکنان مسئول تهیه و نظارت بر صورتهای بانکی را جدا کنید.

عملکرد شرکت خود را کنترل کنید

وقت بگذارید تا صورتحساب بانکی خود را برای نتایج دقیق بررسی کنید. این به شما کمک می کند مشکلات احتمالی درآمد یا کمبودها را کشف کنید. اگرچه تفویض این مسئولیت به دیگران می تواند به شما در انجام به موقع وظایف کمک کند ، اما شما هنوز هم باید آنچه را که در شرکت اتفاق می افتد درک کنید. بنابراین ، توصیه می شود بعد از تهیه صورت حساب بانوی متخصص حسابداری ، حساب بانکی را شخصاً چک کنید یا اسناد را به دقت بررسی کنید.

در نتیجه

 • کل ستون بانک را در دفتر پول نقد کسب و کار بررسی کنید تا اشتباهات کل را تشخیص دهید.
 • مبلغ ثبت شده در دفتر پول نقد (به مقاله نحوه خواندن صورت جریان وجه نقد مراجعه کنید ) و صورت حساب را مقایسه کنید.
 • حسابداری – نحوه خواندن صورت جریان وجوه نقد

  حسابداری - نحوه خواندن صورت جریان وجوه نقد

  معیار اصلی سرمایه گذاری در شرکت سودآوری آن است که با درآمد خالص نشان داده می شود. اگرچه درآمد خالص به عنوان یک روش ساده و سریع برای درک عملکرد یک شرکت در یک نگاه تلقی می شود ، اما سود واقعی یک شرکت را نشان نمی دهد. این منبع جریان نقدی است. این هزینه ها و منبع پول شرکت را آشکار می کند.

  اهمیت صورت های جریان نقدی

  صورت جریان وجوه نقد ، مبلغ دقیقی را نشان می دهد که شرکت می تواند در هر زمان مشخص بدست آورد. این گزارش شامل ارزیابی نقدینگی یا پول نقد موجود ، امکان شرکت برای پرداخت صورت حساب ، موجودی کالا و کسب دارایی های اضافی برای تصمیم گیری آگاهانه است.

  بررسی اجمالی مالی شرکت

  صورت جریان وجوه نقد و همچنین ترازنامه و بیانیه درآمد شرکت به درک کامل وضعیت مالی شرکت کمک می کند. همه شرکت های ذکر شده باید سه گزاره فوق را علنی کنند.

  اجزا در صورت جریان وجوه نقد

  به زبان ساده ، جهت گردش وجوه نقد ارائه شده در بیانیه جریان وجه نقد به تقسیم می شود:

  • سرمایه گذاری دارایی
  • هزینه های عملیاتی
  • تأمین مالی
  • سرمایه گذاری دارایی
  • این نشان می دهد که این شرکت استفاده کرده است
  • فروش دارایی های ثابت
  • خرید دارایی های ثابت

  املاک و مستغلات ، وسایل نقلیه ، تجهیزات ، اوراق بهادار سرمایه گذاری ، ماشین آلات و مبلمان به دارایی های شرکت تعلق دارند. برای یک شرکت ، ارزیابی اینکه آیا می توان در آینده سود پایدار داشت ، مهم است.

  هزینه های عملیاتی

  هزینه های عملیاتی یا جریان نقدی میزان هزینه های روزانه شرکت را نشان می دهد. این شامل عبور از:

  • مجموعه اعتبار
  • ورودی های نقدی در یک دوره خاص

  این هزینه ارزش دقیق وجوه حاصل از کسب و کار اصلی را می دهد. به منظور کسب سود ، خالص کل باید به رشد خود ادامه دهد.

  تأمین مالی

  به نقدی که توسط وام دهندگان ، سرمایه گذاران و بستانکاران پرداخت یا دریافت می شود ، اشاره دارد. برای شرکتهای تجاری عمومی ، صورتهای موجود در این بخش یا هر یک از منابع زیر را از جریان پول نقد نشان می دهد:

  • سود سهام پرداخت کنید
  • بازپرداخت وام
  • فروش اوراق قرضه یا سهام

  با درک اهمیت تولید وجوه نقد و گزارش دهی ، می توان از شاخص های بالا برای تجزیه و تحلیل سبد تجاری شما استفاده کرد. خدمات ارائه شده توسط شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره حسابداری شرکت شما را قادر به پیدا کردن راه درست برای انجام تعهدات خود را به دست آوردن سود کافی است. اگر می خواهید در مورد خدمات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بلافاصله با ما تماس بگیرید

 • اگر مغایرت پیدا کردید ، آنها را در دفترچه یادداشت خود بنویسید.
 • اقلام مندرج در دفتر پول نقد و موارد موجود در صورتحساب بانکی با توجه به یک تاریخ خاص مقایسه می شوند.
 • سوابق خود را از چک های ورودی و خروجی بررسی کنید.
 • به نکات شروع و پایان صورتحساب بانکی ، از جمله مانده موجودی صورت حساب بانکی و دفتر پول نقد توجه کنید.

اگر تصمیم دارید با مانده موجود در ستون بانک دفترچه پول نقد شروع کنید ، پاسخی که می گیرید باید مانده صورت حساب بانکی باشد. یا اگر تصمیم دارید با مانده صورت حساب بانکی شروع کنید ، پاسخی که می گیرید باید مانده دفتر نقد باشد.

مانده دفاترکه به عنوان مانده کتاب نقدی نیز شناخته می شود. موجودی موجود در دفاتر نقدی است که توسط شما مدیریت می شود. بررسی کنید آیا:

 • کل ستون بدهی از کل ستون اعتبار بانک (مانده بدهی) بیشتر است
 • مانده دفاتر نقدی بیش از مانده بدهی در ستون بانک است. (مانده اعتبار) که نشان دهنده اضافه برداشت است.

این اتفاق می افتد زیرا برداشت از سپرده ها بیشتر است.

در آخر ، موجودی را در برابر صورتحساب بانکی خود بررسی کنید. هر مبلغی که مشتری شما واریز کند در اعتبار حساب وی ثبت می شود.

برای بررسی صورتحساب ، تمام مواردی را که در صورتحساب بانکی وجود دارد اما در دفتر پول نقد نیست ، یادداشت کنید و سوابق لازم را ثبت کنید. در همان زمان ، مواردی را که در دفتر پول نقد وجود دارد اما در صورتحساب بانک وجود ندارد ، بررسی کنید و تنظیمات را انجام دهید. اگر هنوز جدول تطبیق موجودی بانک را درک نمی کنید ، می توانید از خدمات حسابداری ارائه شده توسط شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره استفاده کنید.

 

این فقط پولی را که شرکت شما در حال حاضر دارد نشان می دهد ، نه پولی را که به حساب بانکی شرکت شما وارد یا خارج می شود. در عوض ، شما باید بر اساس جریان نقدی شرکت خود تصمیمات مالی بگیرید.

پرداختن به هزینه ها بسیار آسان است ، زیرا به عنوان یک صاحب مشاغل ، می توانید زمانی که می خواهید قبض را قبل از موعد مقرر پرداخت کنید ، برنامه ریزی کنید. با این حال ، شما باید اطمینان حاصل کنید که بدهکار به موقع پرداخت می کند تا بودجه کافی برای تأمین هزینه های روزانه شرکت داشته باشید. بنابراین ، کسب درآمد برای داشتن گردش پول سالم ضروری است.

در اینجا شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره سایر پیشنهادها برای حفظ گردش پول سالم وجود دارد ارائه می دهد:

مطمئن شوید که اسنادحساب شما دقیق و به روز هستند

سوابق مالی خوب و گزارشات جامع حسابداری به شما کمک می کند تا جریان نقدی شرکت خود را درک کنید (لطفا به انواع خطاهای رایج حسابداری مراجعه کنید ). شما باید مسئول حسابداری و دفاتر حسابداری شرکت خود باشید. همچنین باید سخت روی سوابق مالی شرکت خود کار کنید و درک خود را از جریان وجه نقد آن تقویت کنید.

روش های حسابداری را ساده نگه دارید

شما می توانید شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره را برای مسئولیت امور حسابداری شرکت خود در نظر بگیرید. با یک روش حسابداری مطمئن و مستقیم ، همراه با دانش و تجربه حسابداران حرفه ای ، می توانید به سرعت جریان نقدی شرکت خود را پیگیری کنید.

امور مالی شخصی خود را از امور اقتصادی جدا کنید

شما باید امور مالی شخصی و شرکتی را جدا کنید تا بتوانید به راحتی جریان نقدینگی شرکت را کنترل کنید. ورود یا خروج وجوه شرکت شما باید از طریق حساب بانکی شرکت انجام شود ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره که به شما کمک می کند سابقه جریان نقدی ثابت را حفظ کنید.

ذخیره نقدی

به منظور اطمینان از سلامت جریان نقدی مشاغل ، باید ذخایر نقدی خود را حفظ کنید. خصوصاً در شرایط پیش بینی نشده مفید است. اگر می خواهید تجارت شرکت خود را گسترش دهید ، ذخایر نقدی نیز می تواند بسیار مفید باشد. با این حال ، ذخیره نقدی مبلغی را که بدهکار شما باید پرداخت کند تغییر نمی کند. بنابراین ، حتی اگر ذخیره نقدی دارید ، باید به یاد داشته باشید که حسابهای قابل دریافت را به موقع جمع آوری کنید (لطفا به مزایای مدیریت حسابهای دریافتنی مراجعه کنید ) و دفاتر حسابهای تجاری دقیق را نگه داری کنید.

 

 

این باعث می شود که سرمایه گذاران توانایی شما در اداره مشاغل را زیر سوال ببرند و فکر کنند که شما کار خوبی در زمینه جمع آوری حساب های دریافتنی انجام نمی دهید.

در مالزی ، هر شرکتی باید صورتهای مالی تهیه کند.

 

 چرا استفاده از خدمات شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ضروری است؟

 

بنابراین ، صاحبان مشاغل نیز باید از این گزارش ها استفاده کرده و علائم هشدار دهنده ای را که این گزارش ها می توانند به آنها نشان دهند ، بخوانند. بنابراین ، ممکن است شما به یک حسابدار نیاز داشته باشید که بتواند صورتهای مالی را برای شما آماده کند تا بتواند از این صورتها برای نشان دادن اطلاعات موجودی ، الگوهای جریان وجوه نقد و چگونگی سرمایه گذاری مجدد وجهی که از دفع دارایی های ثابت به دست می آورید استفاده کند.

 

مزایای دفترداری و حسابداری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

برنامه ریزی مالی و درک بهتر وضعیت مالی شرکت شما (لطفاً به اهمیت کتاب خرده پول نقد مراجعه کنید ) و حتی عملکرد سازمانی

– بتوانید در اسرع وقت هرگونه احتمال کلاهبرداری داخلی یاسو مدیریت مالی را تشخیص دهید (لطفا برای جلوگیری از جلوگیری از تهیه حساب ، مشکلات را بررسی کنید ).

-بهتر ردیابی هزینه های شرکت و یافتن راه هایی برای صرفه جویی در منابع (اعم از منابع مالی یا منابع دیگر).

– نگران نباشید ، زیرا می دانید که سوابق مالی شرکت شما به درستی نگهداری و به روز است.

– حسابداری و حسابداری خوب می تواند شرکت شما را در ارائه اظهارنامه سالانه و تعهدات مالیاتی به مقامات نظارتی ( کمک کند.

 

خدمات حسابداری و حسابداری برون سپاری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

شرکت ها یا صاحبان مشاغل با قابلیت ها و منابع کافی ممکن است ترجیح دهند یک یا چند حسابدار استخدام کنند تا کتاب ها و اسناد تجاری شرکت را به درستی نگه دارند. با این حال ، بسیاری از شرکت ها به دلایل مختلف از جمله منابع ناکافی و هزینه های اضافی ، کار حسابداری و حسابداری را به خدمات حرفه ای حسابداری و حسابداری برون سپاری انتخاب می کنند (لطفا مزایای حسابداری و خدمات حسابداری برای شرکت خود را بررسی کنید ).

کارشناسان حسابداری با تجربه و قابل اعتماد در زمینه برون سپاری انواع خدمات حسابداری مقرون به صرفه و کارآمد را به شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ارائه می دهند تا اطمینان حاصل شود که کارآفرینانی مانند شما می توانند از زمان و روح ارزشمند آنها برای مدیریت معاملات اصلی کسب و کار استفاده کنند. برای خدمات مشاوره ای رایگان امروز با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تماس بگیرید.

 

چرا شرکتها برای انجام امور مالی به شرکت حسابداری نیاز دارند؟

 

اطلاعات نشان می دهد که هر چه شرکت های کوچک و متوسط ​​، به ویژه شرکت هایی که تازه کار خود را آغاز کرده اند ، مایل به همکاری با شرکت های حسابداری ، از ثبت تا ا سنادحسابداری روزانه ، پرداخت حقوق تا اظهارنامه مالیات پایان سال ، و سایر امور مربوط به امور مالی شرکت حسابداری همه این موارد را انجام می دهد.

 

بگذارید به طور خلاصه در مورد پنج دلیل اینکه چرا برای انجام امور مالی شرکت حسابداری را انتخاب می کنید؟.

 

 1. ارائه اطلاعات با کیفیت مالی:

در حقیقت ، بسیاری از صاحبان مشاغل یا کارفرمایان معمولاً شناخت کمی از دانش مربوط به حسابداری دارند که باعث می شود در هنگام استخدام حسابدار ، قضاوت دقیق در مورد دانش مربوطه و سطح حرفه ای حسابداری غیرممکن شود. حتی پس از اینکه حسابدار برای مدت زمانی وظیفه داشته است ، برخی از کارفرمایان نمی توانند در مورد صلاحیت حسابدار برای شغل فعلی قضاوت کنند. اغلب این دلیل اصلی وقوع حوادثی مانند حساب های دروغین و حساب های آشفته است. به عنوان مثال ، افزایش پرسنل حسابداری مربوطه برای نظارت بر یکدیگر هزینه کار را بیش از حد افزایش می دهد.

 

در مقابل ، شرکت های حسابداری بسیار قابل اطمینان تر هستند. اول از همه ، شرکت حسابداری سازوکار و فرایند کاملی از جمله تطبیق ، بررسی و نظارت متقابل را ایجاد کرده است. بنابراین ، واگذاری امور مالی شرکت به یک شرکت حسابداری معادل داشتن یک واحد حسابداری کامل است.

 1. خدمات حرفه ای 

شرکت های حسابداری اغلب با دو وضعیت به اصطلاح “شیطنت آمیز” روبرو می شوند. اولین مورد مشکلات حسابداری شرکت است. به عنوان مثال ، حسابدار استعفا می دهد و نمی تواند اسناد وحسابها  را شفاف تحویل دهد یا صلاحیت های حرفه ای کافی را ندارد ، که منجر به وضعیت غم انگیز “یک حساب آشفته” ، که جدی است. همچنین بر تشکیل پرونده مالیات و سایر فعالیت های مالی تأثیر می گذارد. مورد دوم این است که پاسخگویی شرکت کافی نیست. موعد و تأخیرهای مختلفی وجود دارد. ب ، حسابدار شما هنوز نمی داند چه اتفاقی افتاده است.

 

شرکت های حسابداری از این نظر بسیار مطمئن ترند. به طور کلی ، شرکت های حسابداری مشتریان زیادی دارند ، بنابراین به خاطر نام تجاری و شهرت شرکت خود ، آنها به طور سیستماتیک اطلاعات مشتری را مدیریت می کنند. یک شرکت حسابداری خوب همچنین مرتباً به مشتریان یادآوری می کند که مطالب را ارسال کرده و اظهارنامه مالیاتی را مطلع کنند. هنگامی که یک بررسی دولتی انجام شد ، آنها همچنین به شما یادآوری و کمک می کنند تا در مدت زمان کوتاهی مشکل را توضیح دهید و حل کنید.

 

3- شرکت حسابداری احتمال بررسی حسابها توسط مقامات مالیاتی را کاهش دهید.

 

طبق تحقیقات مرتبط ، شرکتهایی که منابع مالی شرکتها را به شرکتهای حسابداری واگذار می کنند نسبتاً کمتر تحت حسابرسی و بازرسی های مالیاتی توسط ممیزان مالیاتی قرار می گیرند. اولاً ، به عنوان یک ممیز ، شرکتهای حسابداری نسبت به حسابداری داخلی عینی و منصفانه تر خواهند بود پرسنل شرکت علاوه بر این ، صنعت به اصطلاح فنی در شرکت های حسابداری متخصص است که در تمام طول سال با ممیزان مالیاتی سروکار دارند. در مقایسه ، آنها درک بهتری از اداره مالیات نسبت به حسابداری عمومی شرکت دارند ، بنابراین چگونه می توان احتمال حسابرسی را کاهش داد همچنین از حسابداری عمومی شفاف تر است.

 1. همکاری با شرکت حسابداری در وقت صرفه جویی می شود

مدیریت ، کار با کارمندان و آموزش اغلب یکی از بزرگترین سردردها برای مدیریت است. یک حسابدار استخدام کنید ، البته لازم به ذکر نیست که آیا راضی هستید ، فقط بدون موانع ارتباط برقرار کنید ، اطمینان حاصل کنید که شرایط شما را برآورده می کند و رابطه خوبی با سایر کارمندان برقرار می کنید. دوره دوام بیش از یک ماه است. اگر در هر یک از این پیوندها مشکلی وجود داشته باشد ، ممکن است مستقیماً منجر به استعفا شود. به این ترتیب ، کارفرمایان باید وقت و تلاش خود را برای جذب نیرو صرف کنند.

اگر با یک شرکت حسابداری همکاری می کنید ، عموماً نگران چنین مسائلی نخواهید بود. کارکنان یک شرکت حسابداری معمولاً هنگام برداشت شرکت شما از صنعت شما درکی دارند. حتی در صنایع غیر محبوب نیز معتقدم با کمک دانش حرفه ای و تجربه کاری می توانید در مدت زمان کوتاهی وضعیت مالی خود را درک کنید.

نمی توانید نگران استعفای حسابدار مسئول شرکت خود باشید. کارمندان دیگری نیز در این شرکت حضور خواهند داشت که شرکت شما را تحویل می گیرند و آن را واضح تحویل می دهند.

شرکت حسابداری هزینه های شرکت را کاهش می دهد

 

. علاوه بر این ، یک حسابدار دارای مجوز مسئول اغلب اطلاعاتی را که شما ارائه می دهید برای جلوگیری از خطرات بررسی می کند. حجم کار کل روند از بازبینی تا امضا در واقع بسیار زیاد است ، بنابراین هزینه بر این اساس خیلی کم نیست. بدترین حالت این است که مطالب ارائه شده توسط برخی از شرکت ها بسیار نامنظم و غیرحرفه ای است و حتی کل قسمت مالی باید دوباره انجام شود و فقط حسابدار مجاز جرأت امضا دارد. در این حالت هزینه ها حتی “گران تر” هستند.

 

در مقایسه ، شرکت های حسابداری بسیار ارزان تر هستند. بسیاری از شرکت های حسابداری مدل شارژ یکپارچه ای را برای دفترداری و اظهارنامه مالیاتی شرکت در نظر می گیرند. خدمات دیگر نیز بسیار مناسب است. بنابراین در مقایسه ، همکاری با یک شرکت حسابداری به طور واضح “ارزان و با کیفیت خوب” است.

 

 

10 نکته مهم برای انتخاب یک شرکت حسابداری

شرکت حسابداری معتبر  که خدمات ضروری را به هر کسب و کار ، کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ ارائه می دهد. شرکت حسابداری مسئول تهیه صورتهای مالی و بررسی اطلاعات منعکس کننده وضعیت مالی تجارت است ، وی گزارش های لازم را به مقامات مالیاتی ارائه می دهد و صاحب مشاغل را در مدیریت مالی مناسب یاری می کند. وی همچنین نماینده مالیات دهندگان در برابر مقامات مالیاتی از جمله تأمین اجتماعی است ، صاحب مشاغل را برای تصمیم گیری آگاهانه و مسئولانه تر مشاوره می دهد و به آنها مشاوره مالیاتی می دهد.
برای انتخاب شرکت حسابداری معتبر برای شغل خود باید نکات و ملاحظات زیر را در نظر بگیرید.

 

در نظر بگیرید: اینکه او می داند چگونه با مشاغل کوچک کار کند ، وب سایتی دارد و در مورد تغییرات قانون و سایر موارد به روز می کند

 

 

توصیه هایی برای یک شرکت حسابداری معتبر و قابل اعتماد

 

انتخاب حسابدار مناسب برای مشاغل با بررسی بازار آغاز می شود ، ارزش دارد که از یک شرکت حسابدار از همان نزدیکی مانند اقوام ، همکاران ، دوستان و غیره توصیه هایی را بکنید. پس از بازرسی اولیه ، لیستی از 5 حسابدار توصیه شده برای شما باقی می ماند و آسان تر است که اطلاعات مربوط به آنها را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها به عنوان یک شرکت حسابداری معتبربرای تجارت شما مناسب است.

تخصص های حرفه ای

 

شرکتهای حسابداری حرفه ای  وجود دارند که فقط بر روی پر کردن و ارسال گزارش های مختلف تمرکز دارند و حسابداران فعال نیز هستند که خدمات گسترده ای از جمله مشاوره مالی و بازرگانی ، مشاوره و هماهنگی مالیاتی ، نمایندگی مداوم در مقابل مقامات مالیاتی و موارد دیگر را به مشتری ارائه می دهند. . یک تجارت کوچک می تواند به یک حسابدار ضعیف  رضایت دهد اما همیشه توصیه می شود یک شرکت حسابداری معتبر انتخاب کنید که شما را همراهی کند و در مورد حسابداری و سایر موضوعات و نمایندگی در برابر مقامات مالیاتی مشاوره ارائه دهد.

 

 

 

هنگام انتخاب یک شرکت حسابداری معتبر توصیه می شود از او بپرسید که سوابق کاری آنها چیست، و باید در نظر داشته باشید که موضوع حسابداری منحصر به فردی وجود دارد ، .

 

ارتباطات شخصی

 

بسیاری از حسابداران ادعا می کنند که با مقامات ارشد مالیاتی رابطه شخصی دارند ، اما در عمل همه افراد دارای مالیات بر درآمد و مالیات بر ارزش افزوده نیستند. شما باید از قبل در مورد این موضوع اطلاعات کسب کنید و توصیه می شود یک حسابدار با روابط عمومی بالا انتخاب کنید که در صورت نیاز و در لحظه حقیقت می تواند به شما کمک کند. در واقع ، هنگام انتخاب یک شرکت حسابداری معتبر ، در واقع یک حسابدار معتبر با وضعیت و ارتباط در مقامات مالیاتی را انتخاب می کنید.

 

به روز رسانی ها و گزارش های در حال انجام

 

یک شرکت حسابداری معتبر واجد شرایط و کارآمد به روزرسانی های منظم را برای مشتریان خود ارسال می کند تا آنها را به موقع در مورد تغییرات در قوانین و مقررات به روز کند ، و علاوه بر این به طور دوره ای یک خبرنامه با اطلاعات مهم و به روز ارسال می کند که می تواند به شما در مدیریت صحیح تجارت شما کمک کند و کاملاً پس انداز کنید.

 

آشنایی وسابقه  در زمینه شغلی شما

 

 

اگر مشاغلی را اداره می کنید که از نظر گزارشگری و مالیات نیز به تخصص خاصی احتیاج دارد ، توصیه می شود برای شغلی مانند مشاغل خود شرکت حسابداری معتبر را انتخاب کنید که در زمینه حسابداری و دفترداری تخصص داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر کارخانه تولید مواد غذایی دارید باید بررسی کنید که شرکت حسابداری معتبربا مشاغل این حوزه چگونه است.

 

 

علاوه بر این ، اگر مشاغل کوچکی دارید باید بررسی کنید که آیا حسابدار مشتری های کوچک را اداره می کند ، حسابدارانی وجود دارند که خدمات را فقط به مشاغل بزرگ ارائه می دهند و دفاتر خدمات نیز به همه مشتریان ارائه می دهند. فراتر از آن ، ارزش بررسی این را دارد که آیا حسابدار در مجموعه ای از حسابداران واجد شرایط ظاهر می شود یا خیر .

 

هزینه ها

 

هر شرکت حسابداری معتبربرای خدمات خود هزینه ای دریافت می کند ، تفاوت های قابل توجهی در هزینه های حسابداران وجود دارد ، بنابراین از بررسی بازار دست نکشید و قیمت ها و هزینه ها را مقایسه کنید. به طور کلی ، شما باید یک شرکت حسابداری معتبر را انتخاب کنید که براساس تجربه و سابقه ورزوه  خود هزینه ای عادلانه و پرسود دریافت کند.
شرکت های حسابداری بوتیک و شرکت های بزرگ حسابداری معمولاً به هزینه بالاتری نیاز دارند ، اما تصمیم شما باید نه تنها به هزینه ماهانه بلکه به خدمات ، حرفه ای بودن و ارزش دریافتی از حسابدار نیز مربوط شود.

 

همچنین ، شما باید از قبل بفهمید که آیا باید برای پرداخت به مقامات مالیاتی یک دفتر چک نزد حسابدار بگذارید ، بهتر است از ترک چک خودداری کنید. اگر تصمیم دارید چک های خالی را در دست او بگذارید ، او باید تأیید پرداخت را از شما دریافت کند تا بداند چه مبلغی از حساب بانکی شما کاهش می یابد.

 

برنامه ریزی و گزارش های مالیاتی

 

هنگام انتخابشرکت حسابداری معتبر باید خدمتی را که به شما ارائه می دهد ، با تأکید بر برنامه های مالیاتی و گزارش های نظارت بر عملکرد برای کسب و کار خود ، در نظر بگیرید. اگر به یک حسابدار متصل و در دسترس نیاز دارید ، باید یک شرکت حسابداری بوتیک را انتخاب کنید که در آن شرکا به طور منظم با مشتریان ملاقات کنند و دسترسی کامل به همه مشتریان شرکت را ارائه دهند.

 

مقایسه بااطلاعات درآمد واقعی

 

سازمان امور مالیاتی  هر ساله رهنمودها و اطلاعات اقتصادی را درباره منطقی بودن درآمد صنایع مختلف منتشر می کند. توصیه می شود یک شرکت حسابداری معتبر را انتخاب کنید که از نظر درآمد و عملکرد کسب و کار شما از نظر شاخص های منطقی درآمد بررسی کند. این اطلاعات مهم برای شماست ، بنابراین شما باید یک شرکت حسابداری معتبر را انتخاب کنید که به مشتریان خود مشاوره می دهد و فقط با پر کردن گزارش ها راضی نیست.

 

بهینه سازی بدهی مالیاتی

 

مهم است که از قبل بفهمید آیاشرکت حسابداری معتبر حداقل دو بار در سال مسئولیت مالیات را بهینه می کند یا خیر. این یک سرویس بسیار مهم برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ درگیر در معاملات پیچیده در ایران یا سراسر جهان است. حسابداران برای اطمینان از بهینه سازی پرداخت های مالیات ، با اطلاعات مهم در مورد جنبه های مختلف مالیات مستقیم و غیرمستقیم به مشتریان کمک می کنند.

چشم انداز شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برای موفقیت مشتریان خود تلاش می کنیم. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره طیف گسترده ای از خدمات و راه حل های اختصاصی را ارائه می دهد و طیف گسترده ای از گزینه ها را در یک پکیج  به هر مشتری ارائه می دهد. خدمات متناسب با نیازها و اهداف تجاری هر مشتری است تا در نهایت شرکتها را به موفقیت و رسیدن به اهدافش برساند. . ارزشهایی که ما را در کارهای روزمره و در مقابل هر مشتری راهنمایی می کند:

 

 • تعالی – تلاش برای تعالی بخش اصلی و مهم کار ماست.
 • حرفه ای بودن – ما از سطح حرفه ای هر یک از کارمندان و تأمین کنندگان خود بسیار مراقبت می کنیم.
 • قابلیت اطمینان – روابط ما با مشتریان بر اساس اعتماد متقابل و شفافیت است.
 • در دسترس بودن –شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ما از چارت اداری را طرحی می کند تا اطمینان حاصل کند که هر مشتری می تواند به طور مستقیم و غیرمستقیم با شرکت ارتباط دارند.
 • کار گروهی – کارهای مداوم در یک تیم انجام می شود تا بتوانیم مشاوره ای با کیفیت در اختیار مشتری قرار دهیم که تمام پارامترهایی را که وی را برای دستیابی به اهداف و موفقیت های خود راهنمایی می کنند ، در نظر می گیریم.

 

شرکت حسابداری چیست؟

 

 

   شرکت حسابداری سازمانی است که برای ارائه خدمات حسابداری به سایر شرکتهای  تجاری وپیمانکاری وتولیدی  تأسیس شده است. بعلاوه ، بر اساس توافق ، برخی از اختیارات از شرکتهای دیگر به شرکتهای حسابداری منتقل می شود. سپس ، شرکت وظایف حسابداری کامل و حسابداری مالیاتی را بر عهده می گیرد و مسئولیت مالی فعالیت های خود را بر عهده دارد.

 

شرکت های حسابداری می توانند تخصصی عمل کنند. چنین شرکت هایی به مشتریان امکان می دهند تا هزینه ها و هزینه های تولید را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و کیفیت گزارش دهی خود را بهبود بخشند. همچنین ، شرکت های حسابداری  می توانند به عنوان حسابرس داخلی فعالیت کنند.

 

دلیل وجود چنین واحدهایی میل به ثبات درآمد است ، زیرا حسابرسی فقط می تواند چشم انداز کلی تصویر و تعیین درصد خطاها را فراهم کند. این حسابداری است که جزئیات کلیه فعالیتهای تجاری شرکت را منعکس می کند. زیرمجموعه های شرکت های حقوقی وجود دارد که با ثبت شرکت ها سروکار دارند. مشاغل جدید ، کارآفرینان فردی ، LLC و سایر شرکت ها به گزارش ماهانه و سه ماهه نیاز دارند.

شرکت حسابداری

غالباً مشاغل کوچک و متوسط ​​از خدمات حسابداری استفاده می کنند تا مجبور نشوند کارمند حسابداری خود را ایجاد کنند و در نتیجه هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

 

لیست خدمات ارائه شده توسط شرکت های حسابداری کاملاً گسترده است. اول از همه ، این خدمات برای حسابداری بانکی و معاملات نقدی است که شامل باز و بستن حساب ها ، تهیه اسناد نقدی برای موسسات بانکی ، نگهداری دفترچه نقد و غیره این شامل محاسبه دستمزد ، محاسبه انواع مالیات ها است. همچنین ، خدمات برای حسابداری مالیاتی وجود دارد ، مانند تشکیل دفاتر ثبت حسابداری مالیاتی روی کاغذ ، تشکیل گزارش مالیاتی و غیره.

 

چه نوع متخصصانی در یک شرکت حسابداری مورد نیاز هستند؟

 

یکی از متخصصان برجسته در یک شرکت حسابداری ، حسابدار ارشد است. رفاه مالی کل سازمان به طور کلی به آن بستگی دارد. این متخصص سوابق حسابداری و مالیاتی شرکت را نگهداری می کند ، گزارشات را با مقامات مالیاتی ارائه و محافظت می کند ، سوابق پرسنل را مدیریت می کند ، جریان وجوه را سازمان می دهد و ایمنی آنها را تضمین می کند.

 

حسابدار ارشد باید یک معاون مالی  داشته باشد که سازماندهی و نگهداری سوابق حسابداری و مالیاتی ، کنترل و هماهنگی کار تیم شرکت حسابداری را انجام دهد.

همچنین یک موقعیت حسابدار-حسابرس وجود دارد. وی باید تجدیدنظر در فروشگاه ها ، انبارها ، دفاتر را سازماندهی و کنترل کند ، پشتیبانی اسناد را آماده کند ، نتایج موجودی کالا را تجزیه و تحلیل کند.

شرکت حسابداری

مزایای ارتباط با یک شرکت حسابداری

 

 

چندین مزیت مهم برای ارتباط با یک شرکت حسابداری وجود دارد. البته اولین چیزی که باید به آن اشاره شود کاهش هزینه های نگهداری محل کار حسابدار است. کلیه هزینه ها مانند ادامه تحصیل ، خرید نرم افزار حسابداری ، پرداخت مالیات از حقوق شخص حسابدار اکنون بر عهده شرکت حسابداری است.

 

 

علاوه بر این ، در صورت اخراج ناگهانی یا بیماری یک حسابدار ، شرکت مجبور نیست که خود به دنبال یک متخصص جدید باشد. در صورت بروز خطا در حسابداری ، شرکت مسئولیت کامل و پاسخگویی مطابق با قانون مدنی فدراسیون روسیه را به عهده دارد و همچنین کلیه خسارات وارده را جبران می کند.

 

یک مزیت مهم انتخاب و کیفیت پرسنل است. شرکت نیازی به مصاحبه ، آموزش و پیگیری یک تازه وارد در دوره آزمایشی ندارد. طبق این توافق نامه ، شرکت حسابداری باید صلاحیت لازم را در اختیار پرسنل قرار دهد.

 

بنابراین ، یک شرکت حسابداری یک ساختار سازمان یافته است ، هم در یک شرکت خاص وجود دارد و هم به عنوان یک شخص حقوقی جداگانه که خدمات حسابداری و حسابداری مالیاتی را ارائه می دهد.

 

مزایای  برون سپاری خدمات حسابداری

 

   قبل از بررسی مزایای حسابدار برون سپاری شده ، بیایید نگاهی بیندازیم که حسابدار کیست؟ و برون سپاری حسابداری چیست؟
حسابدار متخصص یک شرکت یا سازمان است که مطابق فرم ها و مهلت های تعیین شده گزارش دهی ، کار در زمینه گردش اسناد ، تهیه و ارسال گزارش های مالیاتی و حسابداری به نهادهای نظارتی و کنترل را انجام می دهد.

 

برون سپاری عملی است که هدف آن انتقال حسابداری یک سازمان به متخصصان شرکتی است که خدمات حسابداری را برای نگهداری بیشتر آن ارائه می دهد.
کلمه “برون سپاری” خود با کمک دو کلمه از ریشه انگلیسی “out” و “sourse” تشکیل شده است – در ترجمه آنها به معنی “خارجی” و “منبع” هستند ، در حال حاضر برون سپاری به معنای آن معنی دارد – برای دادن کامل یا انتقال درصد معینی از وظایف و عملکردها برای شرکتهای دیگر است.

 

 

 

برون سپاری برای بهبود و ساده سازی فرایندهای تجاری انجام می شود که طی آن شرکت فرصت دارد روی خط اصلی تجارت تمرکز کند ، خطرات مالی را کاهش دهد و هزینه های تأمین مالی را کاهش دهد.

مزایای حسابدار برون سپاری شده

مزایای کلی استفاده از خدمات شرکت حسابداری

 

 

1) مشاوره حسابداری – ارائه مداوم کمک مشاوره ، بدون انتقال توابع و وظایف (خدمات مرتبط).
2) برون سپاری جزئی – وقتی تعدادی از مسائل خاص منتقل می شوند. 
3) برون سپاری مطلق – کلیه مسائل و وظایف موجود در رابطه با حسابداری برای نگهداری ، شکل گیری و حسابداری کامل داده ها به یک سازمان شخص ثالث منتقل می شود.
4) ارائه خدمات شامل وظایف حسابدار ارشد و به نمایندگی از وی انجام می شود – حذف کامل از شرایط فعلی را فراهم می کند ، اما در زمینه از دست دادن کنترل وضعیت مالی جاری در حال حاضر ، ضرر بیشتری دارد. شرکت.

حال بیایید مزایای یک حسابدار برون سپاری را در نظر بگیریم:
1) داشتن وقت آزاد بیشتر. 
2) خطر دریافت جریمه های جدی به حداقل می رسد.
3) این احتمال وجود دارد که در ارائه گزارش به مقامات مالیاتی با تأخیر مواجه شوید.
4) برون سپاری به طور انحصاری توسط متخصصان واجد شرایط در زمینه خود انجام می شود ، که به طور جدی به این فکر نمی کنند که از اعتبار سخت کسب شده خود بکاهند ، با دقت و دقیق بر ارسال به موقع گزارش ها و کامل بودن اسناد تولید شده نظارت می کنند.  
5) به حداقل رساندن هزینه های تولید صورت های مالی. نیازی به ساماندهی مشاغل ، پرداخت دستمزد ، تهیه بسته اجتماعی ، پرداخت حقوق تعطیلات ، و غیره نیست.
6) شما بهینه سازی مالیاتی شایسته ای دریافت می کنید
7) حجم کار شرکت کاهش می یابد.

8) گرفتن مشاوره از یک متخصص واجد شرایط ، شایسته و با کفایت.
9) هیچ مشکلی برای درگیری کار وجود ندارد. از این نتیجه می شود که شما با بازرسی کار ، که در طی آن بازرسی ها بوجود می آید ، مشکلی نخواهید داشت.
10) رابطه بین شرکت برون سپاری و سازمان شما براساس قراردادی بنا شده است. در این توافق نامه ، می توانید هر بند ضروری را تجویز کنید ، و همچنین در صورت متوقف شدن با شرایط شما ، بندهای خاصی از قرارداد را دوباره تنظیم یا کاملاً حذف کنید. 
11) تبدیل خواهید شد ، برای نتیجه به دست آمده مستقیم (و نه برای مدت زمان صرف شده) پول پرداخت کنید.
12) مسئولیت در صورت اشتباهات بر عهده یک سازمان شخص ثالث خواهد بود.

 

وظایف پیش روی حسابدار چیست

 

   وظیفه اصلی حسابداری جمع آوری و پتجزیه وتحلیل  اطلاعات از جنبه هایی از قبیل دارایی ، درآمد و هزینه ها ، بدهی های سازمان ها ، مالیات و غیره است. حسابداری در بیشتر موارد توسط رئیس حسابدار در ایالت انجام می شود ، در غیاب او – توسط مدیر و همچنین سازمان حسابداری ، در صورت همکاری با نوع پشتیبانی حسابداری.

 

 

 

   اگر حسابدار به طور قابل اعتماد اطلاعاتی در مورد وضعیت تجارت ایجاد کرده باشد ، شرکت می تواند مراحل زیر را انجام دهد: پیش بینی و جلوگیری از اشتباهات مالی و اشتباهات ، تقویت مولفه  مالی تجارت و توسعه ثبات شرکت در بازار ، کنترل گسترده تر بر انطباق با قانون ، ردیابی حرکات سرمایه و دارایی ، نظارت کامل بر انطباق با مقررات و اقدامات اعضای کارکنان.

 

وظایف پیش روی حسابدار چیست

مسئولیت مستقیم حسابدار اصلی تهیه گزارش های سالانه و موقت است که می تواند توسط مدیران شرکتها، سهامداران ، صاحبان املاک یا بنیان گذاران و همچنین کاربران شخص ثالث مورد استفاده قرار گیرد: دولت ، سرمایه گذاران ، حامیان مالی ، طلبکاران

 

خدمات جامع حسابداری

برون سپاری حسابداری

خدمات جامع حسابداری به معنای کار در جهت منافع شرکت شما از حسابداران حرفه ای با سالها تجربه در ارائه خدمات حسابداری است.

ما سطح بالایی از کیفیت در حسابداری و حسابداری مالیاتی را برای شرکت شما تضمین می کنیم.

خدمات جامع خدمات شامل طیف وسیعی از کارهای گروه حسابداری شرکت از تشکیل اسناد حسابداری اولیه تا تهیه و تحویل گزارش ها می باشد.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خدمات زیر را در چارچوب خدمات جامع حسابداری ارائه می دهد:

 

  • مطالعه فعالیت های شرکت (اسناد تشکیل دهنده ، ویژگی فعالیت ها ، سازماندهی فرآیندهای کار)
  • انتخاب سیستم بهینه حسابداری مالیاتی ؛
  • توسعه اصول و روشهای اساسی حسابداری و حسابداری مالیاتی ، منعکس شده در سیاست حسابداری سازمان ؛
  • سازماندهی گردش کار لازم برای ثبت به موقع داده ها ؛
  • سازمان ساختار حسابداری ، توسعه شرح وظایف ؛
  • اتوماسیون حسابداری؛
  • توسعه و بهینه سازی سیاست های حسابداری برای اهداف حسابداری و حسابداری مالیاتی ؛
  • تشکیل اسناد حسابداری اولیه ؛
  • حسابداری اطلاعات به صورت پولی در مورد اموال و تعهدات شرکت بر اساس اسناد اولیه حسابداری و حسابداری مالیاتی ؛

 

دفترداری برای شرکت ها

  • تهیه صورتهای مالی  حسابداری تلفیقی و حسابداری مالیاتی ؛
  • محاسبه پایه مشمول مالیات برای مالیات ارائه شده توسط قانون ؛
  • محاسبه مبالغ مالیاتی بر اساس عملکرد سال جاری
  • تهیه اسناد لازم و انجام سازش با مقامات مالیاتی ؛
  • ثبت کلیه معاملات تجاری که توسط سازمان در حسابهای حسابداری انجام می شود ؛
  • محاسبه دستمزد ، حقوق تعطیلات ، مزایا و سایر پرداخت ها ؛
  • تهیه کلیه اسناد لازم برای پرداخت دستمزد ؛

 

خدمات جامع حسابداری

 • تهیه و اجرای اسناد بانکی ؛
 • تهیه صورتهای مالی و ترازنامه
 • محاسبه مالیات ، پر کردن و ارسال اظهارنامه به مقامات مالیاتی ؛
 • تهیه گزارش به صندوق بازنشستگی و صندوق های بیمه اجتماعی.
 • پر کردن  صورتهای مالی سه ماهه و سالانه ؛
 • گزارش داخلی

خدمات جامع حسابداری امروز نه تنها لازم وضروی می باشد  بلکه تضمینی برای آرامش خاطر ، امنیت و روحیه خوب شما و همچنین صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه شما هستند.

 

بهینه سازی سیستم حسابداری

 

بهینه سازی حسابداری وقت گیرترین رویه در سازمان حسابداری است.

بهینه سازی سیستم حسابداری شامل تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی امور در بخش حسابداری شرکت و بازیابی اسناد ، گزارش برای دوره ناآگاهی از حسابداری ، حسابداری مالی و مدیریت است. دامنه کار می تواند از تهیه و ارسال گزارش برای دوره ارائه نشده تا بهینه سازی واصلاح اسناد حسابداری  از ابتدا متفاوت باشد.

 

دلایل نیاز به بهینه سازی سیستم حسابداری 

ترمیم حسابداری و حسابداری مالیاتی

 • عدم وجود یک حسابدار باتجربه در شرکت ؛
 • تغییر مکرر یا دوره ای حسابداران در شرکت ؛
 • عدم صلاحیت و تجربه اندک کارمندان حسابداری و دفتری شرکت.
 • عدم ثبت  اسناد اولیه مالی و اقتصادی.

اگر شرکت شما حداقل یکی از فاکتورهای فوق را داشته باشد ، بنابراین به شما توصیه می کنیم حسابداری و حسابداری مالیاتی را به طور قطع بازیابی کنید تا از سو تفاهم آزار دهنده در قالب جریمه ها و جریمه هایی که در حین مالیات و سایر ممیزی ها از شما گرفته می شود ، جلوگیری کنید.

با کمک خدمات بهینه سازی سیستم حسابداری ، می توانید سوابق حسابداری فراموش شده یا نادرست شرکت خود را بازیابی کنید.

هزینه بازیابی حسابداری شرکت شما به عوامل زیر بستگی دارد: دوره بازیابی ، تعداد معاملات (گردش کار) ، سیستم مالیات ، نوع فعالیت و غیره.

ما می توانیم هزینه دقیق خدمات را برای ترمیم حسابداری و حسابداری مالیاتی پس از تجزیه و تحلیل حسابداری فعلی در شرکت شما تعیین کنیم. برای توضیح با تلفنهای زیر با شماره 09120754199تماس بگیرید.

مشاوره حسابداری 

 

مشاوره حسابداری درشرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یکی از متداول ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت ما است. بسیاری از کارآفرینان خود اشتغالی با چالش های مختلف حسابداری روبرو هستند.
ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  آماده ارائه مشاوره حرفه ای هستیم حتی اگر مشتری دائمی ما نباشید. متخصصان شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به شما کمک می کنند تا با مشکلات مختلف کنار بیایید و نحوه اقدام در شرایط خاص را به شما پیشنهاد می دهند.
کارکنان شرکت ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  به سرعت و به طور حرفه ای اطلاعات مربوط به هر گونه مسائل مربوط به حسابداری و مالیات را ارائه می دهند. مشاوره ها هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی ارائه می شود.

سوالات مربوط به مشاوره حسابداری :

 • هنگام ثبت مشاغل چه نوع تشکیلاتی (کارآفرین فردی یا شخص حقوقی) باید انتخاب شود؟
 • بسته به مشخصات فعالیت ، در کدام سیستم مالیات سودآوری بیشتری برای کار وجود دارد؟
 • چگونه می توان از نظر قانونی بار مالیاتی را به حداقل رساند؟
 • چگونه می توان یک سیستم مدیریت اسناد موثر در یک شرکت ایجاد کرد؟
 • ما در صورت درخواست شما خوشحال خواهیم شد که به این سوالاتپاسخ دهیم.

هزینه مشاوره حسابداری:

هزینه اخذ مشاوره حسابداری در مورد مسائل مالیاتی در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به نوع مشاوره بستگی دارد – می تواند مشاوره کتبی یا شفاهی یا مشاوره همراه شرکت شما برای یک ماه یا بیشتر باشد

 

چگونه حسابداری را با سودآوری انجام دهیم

 

غالباً صاحبان سازمانها درمورد حسابداری جدی نیستند و برای رعایت تشریفات قانونی به حسابدار مراجعه می کنند. همچنین ، بسیاری وقتی حسابداری ، مالیات و حسابداری مدیریت را جداگانه نگه می دارند ، اشتباه می کنند که منجر به هزینه های غیرضروری می شود.

چنین تصمیماتی به صورت پیشینی بی فایده است و می تواند به بودجه سازمان آسیب برساند. بهترین راه در این شرایط برون سپاری ، توافق با یک شرکت دیگر برای ارائه خدمات خاص است. هزینه این روش برای شرکت بسیار کمتر از استخدام حسابدار است و کیفیت خدمات حسابداری نیز بالا خواهد بود.

حسابداری صحیح زمانی انجام می شود که از نظر سود برای خود شرکت انجام شود. گزارش دهی شرکت حسابداری معتبر به شرکت امکان پرداخت سود سهام ، دریافت وام و جذب سرمایه گذاران جدید را می دهد. شما باید گزارش حسابداری را به عنوان یک منبع با ارزش برای شرکت در نظر بگیرید ، که به رشد ، توسعه و افزایش سود آن کمک می کند. ارزش این را دارد که به متخصصان باتجربه و اثبات شده اعتماد کنید ، در این صورت شرکت حداکثر بهره را از خدمات حسابداری برای خود می برد.

به کدام شرکت حسابداری  باید اعتماد کرد

آیا به دنبال شرکتی هستید که حسابداری شرکت شما را به موقع و کارآمد انجام دهد؟ ما آماده ارائه خدمات شریک قابل اعتماد خود ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ” هستیم . سالهای زیادی است که ما با این شرکت همکاری نزدیک داریم و کار مشترک ما نتایج بالایی را تضمین می کند.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خدمات حسابداری فردی یا پیچیده را برای کارآفرینان و سازمان های فردی ارائه می دهد. قبل از شروع کار ، کارمندان وظیفه شناس همیشه تجزیه و تحلیل اولیه فعالیت های شرکت و ویژگی های متمایز آن را انجام می دهند. بر این اساس ، بهینه ترین نوع همکاری انتخاب می شود.

هنگامی که شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره را برای حسابداری شرکت خود انتخاب می کنید ، حسابداری به موقع و تضمین کیفیت بالای خدمات ما را دریافت می کنید.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره کدام چالشها ومشکلات شرکتها را حل می کند؟

 

بهینه سازی مالیات

 

امروزه برای یک فرد غیر متخصص بسیار دشوار است که تمام پیچیدگی های قانون را پیگیری کند. به نظر می رسد که سیستم ساده مالیاتی با مالیات بر ارزش افزوده همین مسئله خواهد بود ، اما در واقع معلوم می شود که شرکت به دلیل این امر ضرر کرده است: (

در این حالت ، تماس با شرکت حسابداری معتبر منطقی است (به عنوان مثال برای ما: )) ، اطلاعاتی در مورد تجارت یا دسترسی به حسابداری خود به ما ارائه دهید. ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  بهترین راه حل را تجزیه و تحلیل و به شما ارائه خواهیم داد ، و حتی بیش از یک راه حل.

به عنوان مثال ، ما یک سیستم استاندارد به شما پیشنهاد می دهیم ، اما توجه داشته باشید که معایب آن چه خواهد بود و چه هزینه های اضافی ظاهر می شود.

مشاوره مالی

1. تهیه یک طرح تجاری در
صورت نیاز به گرفتن وام بانکی یا جذب سرمایه از سایر موسسات مالی.
سپس با احتمال 99٪ از شما یک طرح تجاری برای پروژه خود یا یک مدل مالی برای توسعه کسب و کار شما خواسته می شود.
ما  در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خوشحال خواهیم شد که به طور حرفه ای در تهیه این اسناد دشوار به شما کمک خواهیم کرد!2. تجزیه و تحلیل مالی و اقتصادی
شما در حال برنامه ریزی برای: باز کردن یک خرده فروشی جدید / اجرای یک پروژه جدید / گسترش مجموعه خود / راه اندازی یک خط تجارت جدید / ساخت یک شی املاک و مستغلات (فروشگاه ، انبار ، دفتر و غیره) / ورود به بازار جدید / خرید یک ملاک و مستغلات ، تجهیزات ، حمل و نقل و غیره
اما از نتایج مالی ایده تجاری خود مطمئن نیستید؟
یک تیم حرفه ای از شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره محاسبات دقیق مالی را برای پروژه شما انجام می دهند و به سوالات شما پاسخ می دهند.

 

3. بودجه بندی

 

آیا مرتباً سرمایه در گردش ندارید؟ آیا اغلب شکاف های نقدی وجود دارد؟
ما خوشحال خواهیم شد که در تهیه شما به شما کمک خواهیم کرد: بودجه کوتاه مدت (از 1-3 ماه تا 12 ماه) / بودجه بلند مدت (از 2-3 سال).
در صورت لزوم ، ما در  شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره آماده هستیم تا چندین سناریو بودجه (به عنوان مثال ، سناریوهای خوش بینانه ، بدبینانه و اتفاق نظر) را تهیه کنیم.

4- مشاوره در مورد ارزش تجارت
چرا ارزیابی از تجارت لازم است؟
اگر: قصد جذب سرمایه گذار (مالی یا استراتژیک) را دارید / یکی از بنیانگذاران تصمیم گرفت با فروش سهم خود به موسسان باقیمانده تجارت را ترک کند / از تجارت فعلی خود خسته شده اید و دوست دارید پروژه جدیدی را شروع کنید.
تیم متخصصان شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره وضعیت مالی فعلی تجارت شما را تجزیه و تحلیل می کنند. ساخت یک مدل تجاری مالی ؛ ارزش تجارت را با استفاده از روش ارزیابی درآمد (مدل DCF) ارزیابی می کند. توصیه هایی در مورد چگونگی افزایش جذابیت سرمایه گذاری در تجارت ارائه می دهد.

 

خدمات حسابداری

 

آیا شما یک سرمایه گذاری جدید هستید؟ سپس باید فرآیندهای حسابداری و اشکال زدایی را سازماندهی کنید.
این چیست؟ فرایندهای اشکال زدایی زمانی است که هر شخص در شرکت می داند چه نوع کاغذی را که تهیه می کند ، در کجا باید قرار داده شود ، چه کسی آن را امضا کرده و برای چه کسی برای تأیید ارسال می شود و در چه زمانی.حسابداری عبارت است از ثبت کلیه فعالیتهای اقتصادی یک شرکت ، بر اساس اسناد اولیه ای که باید در زمان خرید وفروش تنظیم شود. به همین دلیل است که ثبت اسناد کار بسیار مهم است تا اسناد اولیه به سرعت ، به موقع و به درستی تهیه شوند.
ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به شما کمک می کنیم با پشتیبانی از خدمات حسابداری آنلاین شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ، این روند را رفع اشکال کنید.پس از پردازش تمام اسناد اولیه ، مرحله گزارش دهی آغاز می شود.
شرکت ما  در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خوشحال خواهد شد که پیش از این مقدار مالیات پرداختی را برای شما آماده کند ، نحوه بهینه سازی مالیات را راهنمایی کند و البته گزارشات را به سازمان امور مالیاتی ارائه دهد. . شما باید مالیات را به موقع پرداخت کنید ، که این شما را یادآوری می کند 🙂

 

حسابداری مالیاتی

 

بسیاری از شرکت ها ، صرف نظر از شکل مالیات ، با مشکل کمبود تجربه در حسابداری مالیاتی روبرو هستند.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ما بیش از 25 سال است که به کارآفرینان فردی و شرکت های فعال در تهران خدمات ارائه می دهد. ما در  حسابداری آرمان پرداز خبره  حسابداری مالیاتی را انجام می دهیم. این بدان معنی است که ما نه تنها خدمات مالیاتی / حسابداری بلکه مشاوره وکلای شرکت خود و همچنین حسابداران و حسابرسان کاملاً آموزش دیده ارائه می دهیم.

، بنابراین هدف ما ارائه خدمات با کیفیت برای کارآفرینان و شرکت ها است ، بنابراین آنها را از تعامل با خدمات مالیاتی ، بازنشستگی و آماری آزاد می کند.

کارمندان ما دائماً تغییرات اقتصاد را رصد می کنند تا شاخص های بار مالیاتی شرکت یا شرکت شما را در همان سطح ثابت و ثابت نگه دارند تا سو  ظن را در بین بازرسان مالیاتی ایجاد نکنند

اگر اختلافات یا اختلافاتی با بودجه وجود داشته باشد ، ، ما  در به سرعت آنها را حل و فصل می کنیم و بلافاصله به سوالات پاسخ می دهیم ، هنگام حفظ حسابداری مالیاتی و تنظیم گزارش های لازم ، الزامات اساسی را در نظر می گیریم.

با ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره، شرکای ما مشکلی با دولت ندارند ، آنها آنقدر که باید پرداخت می کنند ، زیرا بهینه سازی مالیات نیز بخشی از مسئولیت های ما است.

 

ویژگی های حسابداری مالیاتی

 

برای به حداقل رساندن خطرات مالیاتی ، توجه رئیس و کارمند اداره دارایی ، یک حسابدار از راه دور ، مهم است که به امنیت مالیاتی و بهینه سازی فرایندهای تجاری توجه کند. با تشکر از تجربیات گسترده ما در حفظ حسابداری مالیاتی برای کارآفرینان فردی و LLC ها ، ما برنامه خود را ایجاد کرده ایم که نشان می دهد با استفاده از روش های قانونی نه تنها می توانید مالیات را برای شرکت بهینه کنید ، بلکه بار مالیاتی بودجه شرکت را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می دهید.

برای حل این مسائل ، ما وکلای مالیاتی و مشاوران باتجربه ، کارمندان شرکت یا مشاوران مستقل خود را که سال ها با ما کار کرده اند ، درگیر می کنیم.

جوهر توسعه یک طرح بهینه سازی چیست؟ ما رقبا ، روشهای موجود ، تجزیه و تحلیل تحلیلی موجود از فعالیتهای شرکت شما را در حین بازرسی مالیاتی با دقت مطالعه می کنیم. و فقط در این صورت طرحی برای بهینه سازی حسابداری مالیاتی تهیه می کنیم.

با استفاده از این طرح می توانیم روابط موثری برقرار کنیم ، از برنامه ریزی صحیح و بهینه سازی مالیات و به طور کلی حسابداری مالیاتی در تهران برای شرکت شما در بالاترین سطح اطمینان حاصل کنیم.

 

معرفی کارشناسان مالیاتی در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

کارشناس مالیات چیست؟ این کارمند شرکت ما است که:

 • دارای تجربه در زمینه حسابداری مالیاتی ، می تواند تجزیه و تحلیل انجام دهد و تجزیه و تحلیل ارائه دهد.
 • سالها است که مشغول انجام امور مالیاتی و حسابداری است.
 • می تواند به عنوان یک مشاور عمل کند و به بهینه سازی مالیات کمک کند.

غالباً ، شرکت ها با مشکل سازگاری حسابداری در بنگاه اقتصادی در صورت تغییر در فعالیت ها ، گسترش واحدهای کارکنان ، افتتاح شعب و غیره مواجه هستند. کارشناسان مالیاتی ما حسابداری کامل مالیات را بر عهده خواهند گرفت. همه آنها متخصص در زمینه مالیات هستند ، آنها به طور مداوم سطح حرفه ای خود را با گذراندن سیستم صدور گواهینامه تأیید می کنند ، در وبینارها ، سمینارها ، کنفرانس های صنعت شرکت می کنند. این به آنها اجازه می دهد تا رویکردی مسئولانه در حل مشکلات شما اتخاذ کنند.

ما تمام معیارهای سازمان بازرسی خدمات مالیاتی فدرال را برای بارهای مالیاتی به دقت مطالعه می کنیم تا کسی در مورد ناسازگاری داده هایی که ارائه می دهیم سوic ظن داشته باشد. با استفاده از این روش ، شما با قانون اختلاف نظر نخواهید داشت و بنابراین هیچ فراخوانی به کمیسیون ها و ممیزی ها که صحت حسابداری مالیاتی را در شرکت زیر سال می برد ، نخواهید داشت.

علاوه بر حسابداری مالیاتی ، پشتیبانی حسابداری را نیز بر عهده خواهیم گرفت. می توانید از خدمات فردی استفاده کنید ، به عنوان مثال ، بهینه سازی سیستم حسابداری یا نگهداری اسناد حسابداری منفرد را به متخصصان بسپارید. لیست خدمات مورد نیاز سازمان معمول است ، شامل موارد زیر است:

 

 • تنظیم حسابداری و حسابداری مالیاتی “از ابتدا” ؛
 • پردازش اسناد اولیه
 • حفظ سیاست های حسابداری
 • ارائه مشاوره در مورد حسابداری و مالیات ؛
 • ترمیم حسابداری و گزارشگری ؛
 • تهیه / تحویل سوابق حسابداری در شرکت ، از جمله “صفر” ؛
 • تجزیه و تحلیل فعالیت اقتصادی سازمان ؛
 • محاسبه مالیات و تهیه اظهارنامه مالیاتی ؛
 • حفاظت از گزارش ها و اظهارنامه ها در سایر ارگان های مالیاتی و اداری.

 

چرا همکاری با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برای شرکتها سودمند می باشد؟

 

به منظور به حداقل رساندن هزینه های آنها برای پرداخت و نگهداری کارمندان حسابداران ، نرم افزارها ، مشاغل ، توصیه می شود مدیران مشاغل کوچک و متوسط ​​، حسابداری و حسابداری مالیاتی را به یک سازمان تخصصی بسپارند. خدمات جامع مالیاتی و حسابداری بر اساس اسناد اولیه ارائه شده توسط مشتری ارائه می شود. پس از آن ، پس از پردازش اطلاعات دریافت شده ، حسابداری ، گزارش مالیاتی سازمان تشکیل می شود. در اکثر موارد ، مشتری ها وقتی نه تنها یکبار ، بلکه در دوره های بعدی فعالیت اقتصادی مرتب می شوند ، چنین قالبی از همکاری را انتخاب می کنند.

 

درباره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

کارشناسان هرگز از تعجب از آن شرکتهایی که با شرکتهای حسابداری همکاری نمی کنند و به حسابداری توجه کافی ندارند ، تعجب می کنند. سطح چنین بی مسئولیتی می تواند متفاوت باشد. و در نتیجه ، شما باید با ترمیم صورت های مالی کنار بیایید ، که منجر به اتهامات اضافی مالیات ، جریمه های بزرگ یا مجازات می شود. طبیعتاً اگر یک شرکت خصوصی راه اندازی کرده باشید ، تجارت منبع اصلی درآمد شماست. با این حال فراموش نکنید که در مشاغل شما ، کار با حرفه ای ها نوعی بنیاد است که به شرکت شما کمک می کند حتی در سخت ترین لحظات پا بر جا بماند.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مسئولیت نگهداری بخش حسابداری از کارآفرینان فردی  را بر عهده خواهد گرفت. این حوزه از صلاحیت کارمندان ما  درشرکت حسابداری آرمان پرداز خبره است ، بنابراین سوابق مالیاتی و حسابداری مطابق با قوانین موجود نگهداری می شود و در موعد مقرر تحویل داده می شود. این اجازه می دهد تا مدیریت شرکت مشتری از مجازات های ارائه شده به موقع برای حسابداری و گزارشگری مالیاتی جلوگیری کند.

 

وظیفه اصلی پیش روی یک کارآفرین فردی یا مدیر شرکت یافتن یک شرکت حسابداری است که هزینه آن رضایت کامل وی را جلب خواهد کرد.

مطمئناً تهیه گزارشات به یک شرکت شخص ثالث کاملاً ضروری نیست ، شما حتی ممکن است از خدمات یک سرویس اشتراک کامل استفاده نکنید ، اما به سادگی پشتیبانی از معاملات یا حساب های خاص را از طریق شرکت حسابداری ما ترتیب دهید. گزارش شرکت های بودجه ای تفاوت های خاص خود را در رابطه با این روش دارد. در این مورد ، بسیار مهم است که تمام موارد ظریف را دنبال کنید ، دستورالعمل های مختلف را در نظر بگیرید. هزینه وجوه باید کاملاً مطابق با برآورد تدوین شده انجام شود و کلیه رسیدها باید از روز اول دریافت آنها کنترل شود.

 

چرا نگهداری سوابق مهم است؟

 

امروزه دولت مرتباً تدابیری را برای بهبود چارچوب قانونی اتخاذ می کند ، به طوری که یک کارآفرین مدرن عملاً فرصتی برای اجتناب از حسابداری ندارد. اما ما به شما یادآوری می کنیم که برای این کار لازم نیست که یک کارمند دائمی با تحصیلات حسابداری نگهداری شود. اکنون تعداد کمی از شرکت های حسابداری برون سپاری وجود دارد ، شرکت هایی که با کمال میل توافق نامه ای را برای ارائه این خدمات با شما منعقد می کنند.

بنابراین شما نیاز به سازماندهی محل کار یک کارمند مالی ، کسر مالیات برای کارمند استخدام شده و سایر هزینه ها را به دولت رها خواهید کرد ، و در ازای آن اسناد با کیفیت بالا و تشکیل به موقع گزارش ها را دریافت خواهید کرد.

 

چگونه یک شرکت حسابداری انتخاب کنیم؟

 

امروزه فعالیت در زمینه خدمات حسابداری نه تنها در تهران   توسعه یافته است. آنها در ارائه خدمات ، چه کارآفرینان فردی و چه شرکت های حسابداری مشغول هستند. همه آنها مطابق با قانون فعلی عمل می کنند و دارای مسئولیت های مختلفی هستند ، باید وظایف خود را مطابق قرارداد انجام دهند. کار یک شرکت حسابداری و همچنین یک فرد کارآفرین-حسابدار فردی که خدمات از راه دور ارائه می دهد ، با ترمیم ، حسابداری یک شرکت ، تهیه گزارش برای ارائه به اداره مالیات ، شرکت های بیمه ، صندوق های بازنشستگی و غیره همراه است.

 

اگر متخصصان به طور هماهنگ در شرکت ، ارائه خدمات حسابداری ، کار کنند و چندین کارمند تمام وقت در هر بخش وجود داشته باشد ، مشکلی وجود ندارد. بیش از یک بار متوجه شده ایم که در هنگام ناهار ، رویدادهای شرکتی ، پس از کار ، کارمندان ارتباط زیادی با موضوعات مربوط به پشتیبانی دارند. این بهترین گزینه برای بهبود مستمر سطح صلاحیت ها و مهارت ها است.

برای اطمینان از اینکه همه چیز به درستی و با حداکثر کارآیی ممکن سازماندهی شده است ، چندین کارمند تمام وقت همزمان در شرکت “حسابداری و مالیات” کار می کنند ، هرکدام دامنه کار ، تعهدات خاص خود را دارند ، اما در صورت نیاز همیشه آماده کمک هستند مشاوره برای حل یک مسئله مهم مشتریان ما امیدوارند که توسط یک حسابدار مدیریت شوند ، اما یک تیم کامل از متخصصان را به دست می آورند. این بسیار راحت است و سطح صلاحیت شرکت حسابداری را افزایش می دهد.

 

شرکتهای  ارائه دهنده خدمات حسابداری

 

 

امروزه شرکت های حسابداری زیادی برای خدمات از راه دور برای بخش حسابداری یک شرکت در بازار وجود دارند. پترزبورگ شهری بزرگ با حوزه خدمات آنلاین پیشرفته برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است.

یک شرکت یا یک کارآفرین فردی با تماس با یک شرکت خدمات حسابداری چه چیزی بدست می آورد؟

اگر این بهترین شرکت حسابداری مانند “حسابداری و مالیات” است ، در نتیجه همکاری شرکا دریافت می کنند:

 • حسابداری کلید در دست
 • این شرکت خدمات حسابداری و ارائه به موقع گزارش های مالیاتی را ارائه می دهد
 • نیازی به اجاره اتاق ، پرداخت هزینه آب و برق ، تکمیل آن با تجهیزات اداری و نرم افزارهای لازم برای کار نیست. اگر کارمند تمام وقت وجود ندارد ، پس نیازی به پرداخت دستمزد ندارید

هنگام سازماندهی کار بر روی یک طرح از راه دور کار در ارائه خدمات حسابداری ، شرکت های پیمانکار تمام مشکلات را متحمل می شوند و به کارآفرینان و شرکت های انفرادی پرداخت ثابتی برای خدمات ارائه می دهند.

این راحت است ، زیرا شرکت های حسابداری در یک رقابت دائمی هستند و شرایط مطلوبی را ارائه می دهند ، تخفیف در قالب مشاوره رایگان ، پرداخت خدمات پیک و غیره.

یک نکته مهم ، که قبلاً توسط بسیاری از مشتریان شرکت های از راه دور قدردانی شده است ، توانایی پس انداز در انتخاب صحیح سیستم مالیاتی است. آنچه شرکت ها و کارآفرینان فردی با سفارش خدمات کلید در دست ، از جمله انتخاب سیستم مالیات ، به دست می آورند.

 

 

چگونه می توانید با کمک یک شرکت حسابداری در سن پترزبورگ مالیات بر میزان حق بیمه را کاهش دهید؟

 

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره و همچنین کارآفرینان فردی ، با پرداخت مالیات طبق سیستم مالیات ساده ، با رویکرد درست به درآمد ، هزینه ها و حسابداری آنها ، در صورت همکاری با سازمانی که خدمات حسابداری را از راه دور ارائه می دهند ، می توانند مالیات کمتری را به بودجه پرداخت کنند.

برای دریافت تضمین کاهش مالیات سیستم ساده مالیاتی برای کارآفرینان فردی چه باید کرد؟

برای این ، حداقل ، لازم است که مالیات ، آن “خوبیها” را که در انتخاب صحیح سیستم نهفته است ، به خوبی درک کنیم ، تا تمام تغییرات در قانون فعلی را در نظر بگیریم. این امکان پذیر است ، اما همه مدیران و کارآفرینان فردی از دانش و تجربه برخوردار نیستند. متناوباً ، می توانید با شرکت برون سپاری ما که در زمینه حسابداری و حسابداری مالیاتی فعالیت می کند تماس بگیرید.

 

کاهش مالیات با کمک شرکت “حسابداری و مالیات”

 

 

آیا می خواهید مالیات خود را کاهش دهید؟ سیستم مالیاتی مناسب را انتخاب کنید ، اما به یاد داشته باشید که حل این مشکلات و سایر مسائل به تنهایی دشوار است. اگر قصد ثبت نام یک کارآفرین فردی را دارید – با شرکت ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد:

 • سیستم مالیاتی مناسب را انتخاب کنید
 • ثبت سوابق حسابداری را از روز اول ثبت نام شروع کنید
 • کلیه رسیدهای مالی را پیگیری کرده و یک دفتر حساب نگه دارید
 • گزارش مالیاتی و حسابداری را به موقع تهیه و ارائه دهید.

با استفاده از این روش ، ما به مشتریان  کمک می کنیم مالیات تحت گزینه مالیات “درآمد” را کاهش دهند و نرخ مالیات را کاهش دهیم.

برای شرکت هایی که با ما همکاری می کنند ، این یک پیشرفت بزرگ است ، زیرا مقدار بسیار زیادی در طی 2-3 سال جمع می شود. اگرچه نمی توان ادعا کرد که اسناد هزینه اصلاً نیازی نیست. آنها توسط کارمندان از راه دور ما که به خوبی کار خود را می دانند کمک خواهند کرد و به اشکال زدایی کار بخش حسابداری کمک می کنند یا همه امور را از راه دور انجام می دهند. این دقیقاً همان بخشی از شغل است که می توانیم بر عهده بگیریم.

 

کارمند ما در  شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  اسناد را ثبت می کنند، گزارشات را کنترل می کند و در صورت لزوم مشاوره می دهد. این قسمت بزرگی از کار است که یک متخصص باید انجام دهد.

 

در صورت عدم وجود وقت و تمایل ، همیشه می توانید با متخصصانی که در مبحث مالیات تبحر دارند تماس بگیرید.

شرکت حسابداری ما در تهران با مشاوره رایگان از حسابداری برای تجارت شما پشتیبانی می کند. امروزه بسیاری از شرکت ها / شرکت هایی که حسابداری ارائه می دهند خدمات حسابداری جامعی را ارائه می دهند ، اما همه آنها تضمین نمی کنند.

اگر به یک حسابدار موقت نیاز دارید که بتوانید به او اعتماد کنید ، بهتر است از طریق شرکت هایی که خدمات حسابداری را از راه دور ارائه می دهند ، مشاوره یا پشتیبانی را سفارش دهید.

این خدمات معمولاً در مواقعی که رئیس حسابدار به تعطیلات می رود یا برای شروع امور مالی لازم نیست یک یا دو ماه تعویض شود ، مورد نیاز است.

هزینه خدمات برای یک حسابدار معمولاً شامل موارد زیر است:

 • پذیرش موارد و تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی آنها
 • آشنایی با تاریخ پرداخت های بعدی مالیات و پیش بینی آنها
 • حسابداری کامل شرکت.

در همان زمان ، شما ضمانت محرمانه بودن کامل را دریافت می کنید ، و اگر کارمند به تعهدات خود عمل نکند ، ما پول شما را پس می دهیم.

برای اینکه کارمند “حسابداری و مالیات” شروع به انجام تعهدات کند ، ارائه اسناد حسابداری برای کار ، دسترسی به برنامه های حسابداری ، پرداخت هزینه خدمات و امضای قرارداد خدمات با تعیین شرایط لازم است.

حسابداران واجد شرایط و باتجربه شرکت ما در تمام موارد پشتیبانی به شما مشاوره می دهند. قیمت خدمات شرکت حسابداری ما پایین است و کیفیت بیش از حد انتظار است.

همه شرکت های حسابداری درتهران نمی توانند چنین شرایط مطلوبی را برای همکاری با مشاوره رایگان در مورد مسائل مالی و حقوقی ارائه دهند. با ما تماس بگیرید ، 

 

خدمات جامع شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

یک حسابدار  حرفه ای ، اول از همه ، شخصی است که روانشناسی تجارت را به خوبی می داند ، که می داند چگونه با مدیران ، کارمندان ارتباط نزدیک برقرار کند ، و پیچیدگی های حوزه کسب و کار خود را در آن می داند و درک می کند. غالباً ، با به عهده گرفتن مقدار زیادی کار ، یک حسابدار خصوصی خود اشتغالی با آزمایش و خطا خدمات را ارائه می دهد. برای جلوگیری از این اتفاق ، حتما نمونه کارها ، کارهای انجام شده ، لیستی از خدمات را که برای شما جالب ترند و نزدیک به نوع فعالیت موردنظر ، مطالعه کنید.

هنگام شروع خدمات پولی ، حسابدار ابتدا به خوبی در این موضوع آگاه است و روزانه با تغییرات در قانون فعلی آشنا می شود.

هر شرکتی که برای مشتری و مشتری خود ارزش قائل است اصول اساسی کار را دارد. ما هم آنها را داریم. برای تیم ما سود مهمترین ملاک موفقیت نیست. ما همیشه سعی می کنیم انعطاف پذیر باشیم و در نیمه راه با مشتریان خود ملاقات کنیم. به همین دلیل است که ، هنگام تنظیم قرارداد ، خدمات یک حسابدار در شرکت ما به طور کامل تجویز می شود ، از جمله نحوه تعامل ، مهلت های ارائه گزارش. علاوه بر این ، ما نحوه کنترل کیفیت خدمات ارائه شده را شرح می دهیم.

هدف ما: ایجاد هرچه بیشتر مشتری در اقدامات خود. با سپردن بخشی از کارهای حسابداری به ما یا پشتیبانی کامل از حسابداری ، شرایط مطلوبی را برای توسعه تجارت ایجاد خواهید کرد.

 

 

مزایای اصلی همکاری با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

 

 •          این شرکت انتخاب دقیق کارمندان را انجام می دهد. همیشه یک حسابدار  نمی تواند دامنه خدماتی را که ما ارائه می دهیم ارائه دهد.
 •          ما خود را به عنوان یک شرکت معرفی می کنیم ، اما شما همیشه می توانید خدمات یک حسابدار خصوصی را که تحت کنترل مداوم است سفارش دهید.
 •          کار گروهی به شما امکان می دهد تغییراتی را که در قانون فعلی رخ می دهد به طور مداوم منظم و نظارت کنید.
 •          همه کارمندان شرکت به خوبی در زمینه پیچیدگی های حسابداری مسلط هستند ، بنابراین ما می توانیم به حسابدارانی که تازه  کار می کنند مشاوره ارائه دهیم.
 •          ما بی طرفی و استقلال را تضمین می کنیم ، زیرا تصمیمات روزمره ، مدیریتی و سایر تصمیمات فقط در جهت منافع مالکان است.
 •          در روند کار ، ما از فناوری های نوآورانه ای استفاده می کنیم که به ما امکان می دهد کار را به سرعت ضبط کرده و گزارشات را به موقع ارائه دهیم.

اگر به خدمات یک حسابدار حرفه ای  نیاز دارید ، پس شرکت ما برای این کار ایده آل است. ما در سن پترزبورگ و منطقه شناخته شده هستیم. اگر شما یک شرکت دارید ، نه یک تجارت فردی ، که در یکی از مناطق فدراسیون روسیه واقع شده است ، پس می توانید از خدمات ما نیز استفاده کنید. ما فقط با کارآفرینان جداگانه از مناطق کار نمی کنیم زیرا اصلاحیه ای در قانون مبنی بر اینکه کارآفرینان فردی باید فقط در منطقه خود خدمت کنند ، کار نمی کنیم.

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره؟

 

 •          مشاوره در مورد حسابداری و حسابداری مالیاتی ، در صورت عقد قرارداد برای ارائه خدمات حسابداری ، رایگان است. علاوه بر این ، حسابدار مالیات را محاسبه می کند ، به تعیین سیستم مالیات کمک می کند ، نظارت و بازرسی را انجام می دهد ، به شما می گوید اشتباهات در ابتدا کجا انجام شده است ، نحوه رفع آنها.
 •          حسابداری و ارائه کلیه صورتهای مالی لازم.
 •          كنترل مهلت ها و صحت تکمیل صورتهاي مالي.

چرا توجه به مالیات مهم است؟ حسابدار به شما خواهد گفت که سیستم مالیات بر هزینه های شما ، در پرداخت پرداخت های اجباری دولت تأثیر می گذارد.

بیایید سعی کنیم بفهمیم که خدمات یک حسابدار تازه کار که به طور مستقل کار می کند با خدمات ارائه شده توسط یک حسابدار ، کارمند یک شرکت حسابداری ، متفاوت است.

 

 •          یک حسابدار که از راه دور کار می کند مالیات را به طور مستقل محاسبه می کند. کارمند ما همیشه می تواند از مشاوره سایر همکاران ، یک وکیل ، یک  پرسنل یا در صورت لزوم ، یک گروه خلاق براساس نتایج نظارت جمع شده و یک راه حل مشترک مشترک ایجاد کند.

 

 •          یک حسابدار حرفه ای که به طور مستقل کار می کند اهمیت زیادی به خدمات پولی می دهد. کارمندان ما به طور منظم کار می کنند ، یک حقوق ثابت تضمین شده دریافت می کنند که ما با آن مالیات می پردازیم ، بنابراین آنها به وضوح می دانند که در پایان ماه یک حقوق دریافت می کنند ، احتمالاً یک پاداش برای کار با کیفیت بالا انجام می شود.

حسابدار ارشد  ما متخصصی است که پیش از شما با تعداد زیادی شرکت در بخش اقتصاد شما کار کرده است. او به وضوح می داند که چه مشکلات احتمالی وجود دارد و برنامه های آماده ای برای راه های خروج از شرایط بحرانی در دست دارد.

 

برون سپاری حسابداری – بهینه سازی و کاهش هزینه ها

 

 

هدف اصلی هر تجارت این است که به گونه ای کار کند که سود کسب کند و ضرر نداشته باشد. بنابراین مدیر باید یک سیستم حسابداری مقرون به صرفه ارائه دهد. پردازش فاکتورها ، معاملات و سایر اسناد مالی کار ساده ای نیست ، اما ما به شما کمک می کنیم همه مسائل را به موقع و با صلاحیت حل کنید.

خدمات حسابداری برون سپاری یکی از زمینه های فعالیت شرکت ما است. حسابداران خصوصی حرفه ای شرکت حسابداری پیچیده شرکت را ارائه می دهند.

اگر حسابداری منظم نباشد ، می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد ، و به همین دلیل خدمات حسابداری ما به شما کمک می کند تا هزینه های مشاغل کوچک را کاهش داده و از طریق انتخاب ابزارهای موثر برای انجام تجارت به نتیجه برسید. حسابداران ما از نرم افزار حسابداری استفاده می کنند که کل روند ایجاد و ثبت حسابداری ، محاسبه ارقام کلیدی و نتیجه گیری در مورد کار گروه حسابداری شرکت را تسهیل می کند.

 

شرکت ما متخصصانی را در زمینه ارائه خدمات حسابداری به کار گرفته است. حسابدار شرکت آرمان پرداز خبره حسابداری و مالیات” با حسابداری تجارت کوچک شما سروکار دارد. شما به عنوان یک مالک مشاغل ، هر آنچه مربوط به حسابداری و دفاتر حسابداری در یک برنامه مناسب است دریافت خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا اطلاعات را به منظور ارتقا موثر تجارت ، دستیابی به نتایج عالی در فعالیت ها و در نتیجه افزایش سود ، به دست آورید.

 

داشتن یک حسابدار حرفه ای یا یک حسابدار معتبر به شما اطمینان می دهد که صورتهای مالی شرکت یا دفاتر تجاری آن به درستی ذخیره شده و برای اهداف مالیاتی استفاده می شود.

شرکت ما همچنین از مشاوران مالی ، حسابداران و وکلا استفاده می کند ، بنابراین شما خدمات پیچیده کلید در اختیار دارید که بسیار سودآورتر است.

خدمات حسابداری از راه دور برای مشاغل کوچک انتخاب درستی است ، زیرا نه تنها زمان کاهش می یابد ، بلکه هزینه های پرسنل نیز کاهش می یابد. حسابدار ورودی علاوه بر مالیات ، کلیه معاملات انجام شده را نیز ردیابی می کند.

با این حال ، ما می دانیم که بیشتر صاحبان مشاغل کوچک ، به همین منظور ، یا هر کارمند دیگری در شرکت حسابداران واجد شرایطی نیستند و بنابراین باید یک حرفه ای را استخدام کنند تا این کار را انجام دهد.

 

می توانید با تماس با09120754199 اطلاعات دقیق تری در مورد خدمات شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  در تهران بدست آورید

درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداریدرباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری درباره شرکت حسابداری

مشاوره حسابداری در تهران

تغییرات متعدد در قوانین مالیاتی ، مالی و اقتصادی ، به طور قابل توجهی حسابداری در سازمانهای تجاری و تهیه گزارش تنظیم شده توسط آنها را پیچیده می کند. برای اینکه کسب و کار شما تصمیمات مدیریتی درستی اتخاذ کند و به اهداف خود برسد ، یک حسابدار باید نه تنها دانش تخصصی داشته باشد ، بلکه باید یک تحلیلگر مالی ، وکیل و مدیر نیز باشد. این واقعیت که یک خطای حسابداری برای شرکت هزینه بر است ، برای کارآفرینان کاملاً مشهور است. به همین دلیل است که مشاغل به طور مداوم به دنبال متخصصان چند رشته ای واجد شرایط در زمینه حسابداری هستند.

یک راه خوب برای حل فوری مشکل و عدم بازگشت به این مسئله ، سفارش پشتیبانی حسابداری از یک شرکت با مشخصات محدود است.

مشاوره حسابداری با کیفیت بالا برای شرکت هایی که حداقل ریسک را دارند

در صورت استفاده از خدمات مشاوره حسابداری ، پشتیبانی حسابداری شرکتها بسیار ساده می شود.

مهم است که یک شریک مسئول انتخاب کنید که مشتریان خود را تضمین کند:

 • محرمانه بودن هنگام همراهی با حسابداری شرکت ؛
 • حرفه ای بودن ، مسئولیت در قبال مشتری خدمات
 • کارایی ، کیفیت خدمات ارائه شده

ثبت اسناد حسابداری و مالیاتی ، هنگام سازماندهی پشتیبانی حسابداری برای یک کسب و کار ، به مشارکت متخصصان نه تنها در زمینه حسابداری ، بلکه همچنین مشارکت متخصصانی که مسائل حقوقی را درک می کنند ، نیاز دارد. در این حالت ، منافع شما در برابر مالیات و سایر مقامات نظارتی محافظت می شود.

ما بیش از 10 سال است که خدمات حسابداری ارائه می دهیم. این شرکت از حسابداران ، وکلا ، حسابرسان و سایر متخصصانی که به سازماندهی حسابداری تجاری در سطح بالایی کمک می کنند ، استخدام می کند.

شرکت “حسابداری و مالیات” آماده ارائه سازمان تجاری شما است:

 • با مشاوره  حسابداری ، هر گونه معامله تجاری – رسید ، حرکات داخلی و فروش کالا ، عملیات با دارایی های ثابت ، خدمات نقدی ، خدمات بانکی و غیره ؛
 • تنظیم و نگهداری سوابق حسابداری و مالیاتی ؛
 • حسابداری تحلیلی معاملات کالا در سیستم
 • تهیه انواع اشکال گزارش دهی و ارسال آنها به مقامات نظارتی.
 • گزارش و ارائه آن به مراجع حسابرسی ؛
 • کنترل پرداخت به موقع مالیات و هزینه ها ؛
 • مشاوره پرسنل با محاسبه حقوق و دستمزد و محاسبه مالیات از کارآفرینان فردی ؛
 • مشاوره  حقوقی و حسابداری از تجارت ، که توسط نهادهای مجاز بازرسی انجام می شود.

شرکتها از همکاری با ما چه نتیجه ای در تجارت می گیرند؟

مشتریان متعددی از حوزه های مختلف کسب و کار ، که سازماندهی و نگهداری حسابداری شرکت شرکت ما را به آنها سپرده اند ، قبلاً از فرصت های به دست آمده قدردانی کرده و قادر به انجام موارد زیر بوده اند:

 • صرفه جویی در منابع مالی ، زمان و اعصاب.
 • از کار معمول “کاغذی” و ارتباط منظم با مقامات مالی خلاص شوید.
 • تمرکز بر فعالیت اصلی (سودآورتر)
 • به دلیل ارائه به موقع گزارش های به درستی اجرا شده ، درگیری با نمایندگان خدمات مالیاتی فدرال را فراموش نکنید.
 • از خدمات کل کارمندان حسابداری حرفه ای که بیمار نمی شوند ، به مرخصی استحقاقی احتیاج ندارند و همیشه در جریان امور فعلی خود باشید استفاده کنید.

حسابداری تحویل حرفه ای در سازمانهای تجاری و پشتیبانی حسابداری صالح از شرکت به شما امکان می دهد از ضررهای قابل توجه مالی و معنوی مرتبط با وجود تله های متعدد در قوانین خاص روسیه جلوگیری کنید.

مشاوره حسابداری شرکت ها

برون سپاری حسابداری یک پدیده نسبتاً جدید برای اقتصاد داخلی است ، با این حال ، بسیاری از شرکت های فعال در زمینه های مختلف فعالیت در حال حاضر موفق شده اند نه تنها خود را با این روند آشنا کنند ، بلکه تمام مزایای آن را نیز احساس کنند. حسابداری و پشتیبانی حقوقی یک راه حل بسیار موثر و سودآور برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ در نظر گرفته شده است ، زیرا می تواند هزینه های نگهداری تعداد زیادی از کارمندان با مشخصات محدود را کاهش دهد.

شرکتهای بزرگ ترجیح می دهند از خدمات شخص ثالث برای انتقال تنها بخش کوچکی از تجارت حسابداری استفاده کنند. درصورتی که کارمندان تمام وقت فرصت مقابله با حجم زیادی از کار را نداشته باشند ، می توان چنین تصمیمی را اتخاذ کرد و شما مجبورید به شرکت هایی مراجعه کنید که خدمات حسابداری شرکت ها را ارائه می دهند.

شرکتهای متوسط ​​معمولاً تمام فرآیندهای حسابداری خود را به حداکثر تمرکز خود در توسعه شرکت می دهند. با این حال ، همه صاحبان مشاغل آماده انجام چنین اقدامی نیستند. برای تصمیم گیری و سفارش پشتیبانی حسابداری برای شرکت های شخص ثالث ، ضروری است که تجربه را مطالعه کنید ، به بررسی ها مراجعه کنید.

متداول ترین خدماتی که شرکت ما به شرکت های مشاغل متوسط ​​و بزرگ ارائه می دهد:

 • انجام شهرک با تأمین کنندگان و مشتریان آینده ؛
 • خدمات مدیریت نقدی ؛
 • محاسبه حقوق و دستمزد
 • تهیه ، تهیه و ارسال گزارش های فصلی ؛
 • تجزیه و تحلیل دارایی های اصلی شرکت ؛
 • اعضای کارکنان مشاور در مورد مالیات یا حسابداری.
 • سیستم سازی مستندات و موارد دیگر.

 

مزایای مشاوره حسابداری حرفه ای

مشاوره  حسابداری از شرکتها یکی از  فعالیت ماست. پس از امضای توافق نامه همکاری ، ما می توانیم پشتیبانی حسابداری بهینه برای اطمینان از فعالیت های قانونی و جمع آوری تمام اطلاعات لازم برای پیش بینی بیشتر کار LLC به شما ارائه دهیم.

شرکت ما می تواند بسته جامعی از خدمات حسابداری و خدمات جزئی یا اشتراک را به شما ارائه دهد. همه کارمندان از مهارت بالایی برخوردارند و تجربه زیادی در حسابداری دارند. خدمات پشتیبانی حسابداری به شما کمک می کند بسیاری از مشکلات مرتبط با گزارش صحیح و صالح در شرکت را حل کنید ، از محاسبه جریمه ها و مجازات های ارائه دیررس گزارش ها جلوگیری کنید.

چرا سازماندهی در یک شرکت دشوار است؟ داشتن دانش اضافی و درک عالی از مقررات ضروری است. فقط یک حسابدار حرفه ای و باتجربه می تواند از نقص کسر مالیات و جریمه اطمینان حاصل کند ، تمام الزامات تعیین شده در مصوبات نظارتی را در هنگام تصفیه یک شخص حقوقی در نظر بگیرد و همچنین عملکرد آرام و بدون وقفه شرکت را بدون انباشت بدهی ها و تخلفات

ما می توانیم با اطمینان بگوییم که همه تفاوت های ظریف پشتیبانی حسابداری برای کارآفرینان فردی و LLC ها فقط توسط یک حسابدار حرفه ای و باتجربه انجام می شود که دارای تحصیلات و تجربه مناسب در کار با این نوع شرکت است.

تنها با پشتیبانی حرفه ای حسابداری از شرکت ها ، می توانید روی عملکرد موفق شرکت و عدم مجازات و مجازات از سوی مقامات مالیاتی حساب کنید.

مزایای مشاوره حسابداری برای شرکت ها

خدمات حسابداری ، برون سپاری ، انتقال عملیات را برای حفظ انواع گزارش های مالی ، مالیاتی و حسابداری به یک شرکت شخص ثالث فراهم می کند. این روش بهینه سازی گزارشگری مالی به مدیران شرکت این امکان را می دهد تا به طور موثرتری تلاش خود را بر روی فعالیت اصلی شرکت متمرکز کنند و همچنین خطرات احتمالی مالی را کاهش دهند و هزینه های مختلف را به میزان قابل توجهی به حداقل برسانند.

یک مدیر ذی صلاح همیشه همیشه همه چیز را محاسبه می کند و فقط پس از آن نتیجه می گیرد. شاید برای بسیاری ، این تنها راه درست عمل کردن و تمرکز روی سایر فرآیندهای تجاری باشد.

پشتیبانی حرفه ای ما از دستاوردهای شما

با سپردن پشتیبانی حسابداری ، مالی و مالیاتی به ما ، در شکل گیری قابلیت اطمینان و رونق تجارت خود اطمینان پیدا می کنید.

احترام به هر مشتری بدون توجه به اندازه شغل وی

هر مشتری برای ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مهم است. ما یک رویکرد فردی برای سازماندهی خدمات ارائه می دهیم ، ما به موفقیت شما اهمیت می دهیم و به محرمانه بودن احترام می گذاریم.

با هم راهی را برای جایی فراهم می کنیم که دیگران فقط فرصت ها را می بینند

تاریخچه قابلیت اطمینان شرکت شما توسط مدیران شکل گرفته و تقاضای زیادی را برای سازمان حرفه ای تجارت و پشتیبانی از آن ایجاد می کند

 

راه صحیح انتخاب شرکت حسابداری معتبر چیست؟

 

قبل از اینکه شرکتی تصمیم بگیرد به تأمین نیرو کامل بپردازد ، مشاوره حسابداری را جزو اولویتهای خود قرار دهد ، مهم است که پیش از این یک کارمند مسئول منصوب شود که مسئول همکاری موفق هر دو طرف باشد. بهترین مناسب برای موقعیت ارائه شده یک حسابدار ارشد یا مدیر مالی است که نه تنها می تواند به طور رسمی فرآیندهای کار را مدیریت کند ، بلکه ارزیابی کیفیت خدمات را نیز انجام دهد. هزینه پشتیبانی حسابداری باید مشخص شود ، توافق نامه همکاری امضا شده است.

مدیریت برون سپاری حسابداری را می توان با مدیریتی مدیریت کرد که از درون با این فرآیند آشنا باشد ، از خصوصیات برون سپاری درک کند ، نحوه پیاده سازی گردش کار را به کارآمدترین و هماهنگ ترین روش درک کند.

بهترین راه حل این است که یک کارمند مسئول در همان مراحل اولیه رابطه انتخاب شود ، به طوری که شرکت رویکرد واحدی در تشکیل روند انتقال اسناد حسابداری به ارائه دهنده و همچنین سازماندهی روابط بیشتر با به او.

نیازی به استخدام و استخدام تعداد زیادی از متخصصان نیست ، فقط یک فرد ذی صلاح و زودرنج که بر کلیه مراحل کار نظارت کرده و گزارش تهیه می کند کافی است.

اگر تصمیم دارید امور مالی شرکت را به پشتیبانی حسابداری در تهران منتقل کنید ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا این موضوع را کشف کنید. ما تجربه حسابداری گسترده ای داریم ، ما به طور شایسته ای با گزارش دهی صحیح پشتیبانی می کنیم ، مهلت های قانونی را از دست نمی دهیم ، قراردادی را امضا می کنیم و مسئولیت وظایفی را که پیش روی ما قرار دارد می پذیریم.

برای ما مشاوره حسابداری از یک شرکت کاری هدفمند برای افزایش سود تجارت شماست.

قبل از شروع همکاری ، ما همیشه طرحی را تدوین می کنیم که پس از تأیید آن را دنبال می کنیم. به لطف سیستم سازی و اتوماسیون فرایندهای تجاری ، ما به طور دقیق وظایف محوله را به موقع انجام می دهیم. همکاری با ما سودمند است ، زیرا ما مطمئناً می دانیم که شما از کارایی پردازش اطلاعات ، تعداد وظایفی که انجام می دهیم و پشتیبانی کامل از تجارت خود راضی خواهید بود.

رویکرد فردی در بودجه بندی خدمات وجود دارد. آیا می خواهید بدانید پشتیبانی حسابداری شرکت چقدر هزینه دارد؟ سوال بپرس!

 

می توانید با تماس با 09120754199 اطلاعات دقیق تری در مورد پشتیبانی حسابداری درتهران بدست آورید.

 

فرایند انجام خدمات حسابرسی در شرکت حسابداری چگونه می باشد؟

 

شرکت حسابداری ، در حال حاضر از طیق ابزارهای حسابرسی در کنترل مالی شرکتها کمک می کند. پس از بررسی  صورتهای مالی و حسابرسی ، صحت صورتهای مالی وضعیت مالی شرکتها را کنترل می کند .

 

 

بنابراین قضاوت درباره کار و قانونی بودن آنها به عهده شما نیست ، بلکه وظیفه شماست که با اطمینان از دسترسی شرکت حسابداری  به کلیه اسناد و مدارک لازم ، وظیفه حسابرسی را تسهیل کنید .

 

 

روند بررسی حسابدها توسط شرکت حسابداری چگونه می باشد؟

در لحظه ورود یک شرکت حسابداری به شرکت  شما ، مجموعه ای کامل از بررسی ها و اقدامات برای اطمینان از اینکه صورتهای مالی شما تحت تأثیر سو استفاده های اساسی قرار نمی گیرد ، شروع می شود.

بنابراین آنچه انجام شده است ، بررسی صحت بودجه نیست. این کار نه برای یک حسابرس مستقل و نه برای یک شرکت حسابرسی امکان پذیر نخواهد بود.

در عوض ، مشخص شده است که ، در زمان تهیه بودجه خود ، کلیه قوانین و مقررات لازم برای نوع تجارت خود را رعایت کرده اید.

شرکت حسابداری از چه طریقی حسابها را بررسی می کند؟

هر شرکت حسابداری  بر اساس تجربه جمع آوری شده در طول سالها از معیارهای ارزیابی خاصی استفاده می کند.

بنابراین اگر کسانی هستند که ترجیح می دهند از طریق بررسی های نمونه ای  پیش بروند ، کسانی نیز هستند که در عوض از روش اقدامات مرتبط و غیرمرتبط استفاده می کنند. با این حال ، نتیجه همیشه این است که قضاوت کنیم که آیا خطا بالاتر یا پایین تر از یک آستانه مشخص ارتباط است.

با این حال همان شرکت آگاه است که در طول کار خود ، ممکن است دچار خطاهای ارزیابی شود ، که مفهوم ریسک را در ارزیابی خود معرفی و محاسبه کرده است.

این منجر به یک فرمول ریاضی می شود که متغیرهای مختلفی را در نظر می گیرد ، همه مفید هستند تا ارزیابی هرچه بیشتر دقیق انجام شود.

شرکت حسابداری

و بعد؟

روند ارزیابی مطمئناً با مراجعه شرکت حسابداری  به شرکت خاتمه نمی یابد . پس از آن ، در حقیقت ، کل مجموعه ارزیابی ها با نتیجه نهایی ، تأیید صورت های مالی آغاز می شود.

در واقع ، راستی آزمایی انجام شده به خودی خود هدف نیست ، زیرا ممکن است مشکلات دیگری  در سد راه باشد. در عوض ، هدف آن دستیابی به حسابها است که قانونی بودن معیارهای استفاده شده و عدم وجود خطاهای قابل توجه در صورتهای مالی شرکت شما را تضمین می کند.

این سند ارزشمند تعدادی از اثرات مثبت را ایجاد می کند:

 • در مرحله اول ، اعتبار و آگاهی از نام تجاری شرکت شما را افزایش می دهد و اعتبار آن را نسبت به عموم مردم و مشتریان افزایش می دهد.
 • ثانیا ، باعث بهبود اعتبار نام تجاری نسبت به سهامداران و سرمایه گذاران می شود ، زیرا آنها از روابطی که با شرکت شما دارند اطمینان حاصل می کنند.
 • سرانجام ، شما همچنین در روابط خود با بانک ها که توجه زیادی به احکام صادره از سوی شرکت های حسابداری دارند ، بهبود چشمگیری خواهید داشت . این امر می تواند رابطه شما با آنها را هم از نظر زندگی روزمره و هم روابط طولانی مدت بسیار تسهیل کند.

 

برای دریافت مشاوره و درک اینکه آیا و چرا بررسی بودجه خود را انجام دهید با شماره 09120754199 تماس بگیرید.

 

شرکت ها در ادامه فعالیت خود احساس نیاز به ردیابی و ثبت معاملات انجام شده می کنند. این واقعیت که در صورت های مالی شرکت ها داده های معنی داری تولید می شود ، هم برای مدیران شرکت و هم برای اشخاص ثالث مانند بانک ها و سرمایه گذاران ، که براساس داده های مالی مربوط تصمیم گیری می کنند ، مهم است. بعلاوه ، از آنجا که مودیان مالیات بر اساس اظهارات خود در سیستم مالیاتی ترکیه ، که براساس بیانیه ساختار یافته است ، مالیات می گیرند ، صحت صورتهای مالی تهیه شده توسط واحد حسابداری می تواند بسیار حیاتی باشد.

هدف اصلی خدمات حسابداری و مشاوره مالی ارائه شده توسط شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  می تواند به طور خلاصه ثبت معاملات انجام شده توسط شرکت ها به طور دقیق و به موقع ، تهیه صورت های مالی به طور کامل و ارائه اطلاعیه ها و بیانیه های اجباری به کاربران اطلاعات مربوطه در به موقع در حین انجام این معاملات ، فلسفه ما این است که مالیات دهندگان خود را در امور مالی که در حال حاضر با مشکلات زندگی تجاری دست و پنجه نرم می کنند ، تا حد ممکن راحت کنیم.

در این زمینه ، خدمات حسابداری و مشاوره مالی ما ارائه می دهیم به شرح زیر است:

محدوده کنترل

خدمات حسابداری ما

خدمات مشاوره مالیاتی ما

درباره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره شرکتی است که نگرش شخصی حسابدار و حرفه ایی انعطاف پذیری آن اصول اساسی  ارزش های شرکت است.

این شرکت خدمات حسابداری و دفترداری را به مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. به مشتریان این شرکت خدمات گسترده ای در سطح بالاترین سطح و با تأکید بر رفتار شخصی ارائه می شود. این شرکت تجربه گسترده ای در دنیای اقتصاد و تجارت دارد و توانایی ارائه راه حل های مختلف برای مشاغل را دارد

توصیه های مهم شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

ما به عنوان ارائه دهنده اصلی خدمات حسابرسی ، مالیاتی و مشاوره ای به رهبران بلندپرواز تجاری در بازار میانه ، می دانیم که موفقیت یا بقا ، همه شرکتها باید یک برنامه بازی داشته باشند. طی سال گذشته ، ما در کنار مشتریان خود بوده ایم تا بتوانیم آنها را در این شرایط بی سابقه راهنمایی کنیم.

ما دیده ایم که بسیاری از صنایع تحت تأثیر قرار گرفته اند و مالکان و تیم های مدیریتی از نحوه تجارت خود تصور می کنند. خرده فروشان به تجارت الکترونیکی روی آورده اند و صنعت مهمان نوازی مشاغل اصلی را از ناهار خوری رستوران های سنتی گرفته تا کالاهای پیشنهادی را دریافت کرده است. حتی بخش اتومبیل از مشتریانی که برای خرید اتومبیل بنزینی یا دیزلی به فروشنده محلی خود مراجعه می کنند – به تحویل خودروهای خانگی با گزینه های هیبریدی یا الکتریکی رسیده است. بسیاری از صنایع با موفقیت در حال پیشرفت هستند تا به شرایط متغیر پاسخ دهند.

متأسفانه ، در طیف گسترده ای از بخش ها ، مواردی پیش آمده است که مجبور شده ایم در مکالمات چالش برانگیزی شرکت کنیم. با این حال ، امروز گفتگوهای صحیح می تواند احتمال موفقیت فردا را افزایش دهد.

ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به مشاغل مورد استفاده در مدیریت ریسک ، بهبود تصمیم گیری ، افزایش بهره وری ، امکان تغییر و تحقق ارزش کمک می کنیم. اما اگر می خواهیم به آنها کمک کنیم تا با اطمینان به جلو بروند ، همه باید این کار را با چشمان باز انجام دهیم.

در سراسر جهان ، ما شاهد هستیم که بانک ها و وام دهندگان علاوه بر این ، به فکر منافع خود هستند

حمایت و حمایت قابل توجه دولت ، به صورت بازپرداخت وام و ابتکارات دیگر. ما می بینیم که برخی از مشاغل پول را متوقف می کنند ، هزینه های سربار آنها را کاهش می دهند ، مردم را به زحمت می اندازند و به طور کلی از حسن نیت طلبکاران و بانک ها استفاده می کنند.

با این حال ، این اقدامات و تاکتیک ها می توانند عملکرد فعلی را پنهان کنند. اگر کمک های مالی دولت و پول خرده فروشی در سود و زیان لحاظ شود ، می تواند تصویری بیش از حد خوش بینانه ترسیم کند. در مقطعی این پول باید پس داده شود.

همه گیری جهانی نیاز به تیزبینی اساسی در تجارت را تسریع کرده است و واقعیت امروز این است که اگر سازمان ها در تصمیم گیری های صحیح در حال حاضر موفق نشوند ، می توانیم با هجوم تجدید ساختار روبرو شویم.

همانطور که دنیای تجارت به سمت آنچه می توان مرحله بعدی سفر تحول توصیف کرد ، قدم های شش مرحله ای را می توان ذکر کرد که اکنون شرکت ها می توانند در برنامه ریزی برای نتیجه مثبت در آینده بردارند.

1. خوب برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی کلیدی است. مهم است که به اعداد نگاهی بیندازید و در نظر بگیرید که در شش ، دوازده یا هجده ماه دیگر قرار است در کجا قرار داشته باشید و یک راه پیش رو را برنامه ریزی کنید.

2. آینده خود را پیش بینی کنید

پیش بینی ها و پیش بینی ها را در این طرح ایجاد کنید. مشاغل باید مشاوران خود را درگیر کنند تا بهترین پیش بینی ممکن را انجام دهند که در صورت لزوم قابل تطبیق است.

3- با ذینفعان مناسب درگیر شوید

برای اطمینان از وجود شفافیت و پشتیبانی از برنامه اقدام ، با تمام ذینفعان مالی قابل توجه ، بانک ها ، سرمایه گذاران و سرمایه گذاران درگیر شوید.

4. متفاوت فکر کنید

صنایع به سرعت در حال تغییر هستند. فراتر از سازگاری با محیط فعلی ، سازمانها باید زودتر فکر کنند تا برای رویکردهای  مختلف آماده شوند.

5. سازگار شوید و انعطاف پذیر باشید

آماده سازگاری و انعطاف پذیری باشید. مدلسازی مالی را در مرکز برنامه های خود قرار دهید. این مدل ها را به طور فعال کنترل کنید و در صورت اقتضا ، روی سازگاری روش باز باشید.

6. برای اتفاقات غیرمنتظره آماده باشید

این امر در مورد ایجاد فضای مناسب در امکانات شما است تا بتوانید از پس چیزهای غیر منتظره ، چه خوب و چه بد برآیید.

به طور خلاصه ، موارد قابل توجهی برای مشاغل در بازار متوسط ​​وجود دارد. با این حال ، با ایجاد یک برنامه عملی قوی فرصت بسیار بیشتری برای دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز وجود دارد. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره بمی تواند نیازهای مشتریان خود را در هر کجای دنیا که فعالیت کنند برآورده کنیم.

ما به عنوان یک تیم یکپارچه ، مهارت ها ، بینش و منابع و همچنین یک رویکرد مشترک مشتری مداری را داریم که مبتنی بر درک عمیق از مشاغل مشتریان ما ، هر بخش است. اینگونه است که ما به مشاغل توانمند کمک می کنیم تا با اعتماد به نفس به جلو حرکت کرده و پتانسیل کامل آنها را درک کنند.

مشاوره و برنامه ریزی

 

ما در جلسه رسیدگی مالیاتی  قبل از رد هزینه ها ، در مراجع مالیاتی در رسیدگی به ارزیابی و حسابرسی ، در فرجام خواهی مالیات بر درآمد ، در تجدیدنظر در مورد مالیات بر ارزش افزوده ، از منافع مشتریان خود دفاع می کنیم.

 

مشاوره و برنامه ریزی مالیاتی

یک شرکت حسابداری ، از جمله چیزهای دیگر ، در مورد توانایی ارائه مشاوره مالیاتی مناسب به تجارت که خود را هنگام بحث در مورد مالیات بر درآمد اثبات می کند ، مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  بسیار مراقبت می کند تا توصیه های مالیاتی را ارائه دهد که حتی الامکان معتبر باشد و با نظرات حرفه ای از شرکتها پشتیبانی کند.

چگونه باید شرکت حسابداری خود را انتخاب کنم؟

اولین سوالی که در مصاحبه هایم با مشتریانم می پرسم این است که “چرا به حسابدار احتیاج دارید؟” اتفاق می افتد به طور کلی ، پاسخ این سال به عنوان “برای حفظ حسابداری شرکت و انجام تعهدات مالی” داده شده است. ما حسابداران به عنوان نوعی “حسابدار مالیات” قرار می گیریم. با این حال ، بیشتر اوقات ، نیازهای شما محدود به “حسابداری مالیاتی” نیست. با رشد کسب و کار ، نیازها و انتظارات شما روز به روز بیشتر می شود. به عنوان مثال ، شما می خواهید در مورد سودآوری عملیات و سرمایه گذاری های خود بدانید. رشد ، افتتاح شعبه ، لیزینگ ، مشوق ها و غیره شما در مورد امور مشاوره می خواهید. بیش از خواستن ، به آن نیاز دارید.بنابراین ، انتخاب با توجه به نیازهای شما ، شما را با یک حسابدار مناسب دور هم جمع می کند. آنچه را که می خواهید در آینده با تجارت خود به دست آورید ، شرکت حسابداری  شما باید بتواند اعداد را به درستی تجزیه وتحلیل کند ، در غیر این صورت می توان گفت که شما انتخاب اشتباهی انجام داده اید یا مشاوره خوبی دریافت نکرده اید.

 

چه موضوعاتی غیر از حسابداری باید با شرکت حسابداری خود مشورت کنید؟

 

برنامه ریزی مالیاتی:  حسابدار شما علاوه بر تشکیل اظهارنامه مالیاتی ، باید بتواند در برنامه ریزی مالیاتی مربوط به تجارت شما نیز کمک کند. با مشاوره ای که حسابدار به شما می دهد ، باید بتوانید ببینید که در آینده بار مالیات شما چگونه خواهد بود.

مشاوره تجاری:  یک شرکت حسابداری خوب باید به رشد تجارت شما کمک کند. تا بتوانید مشکلات موجود در تجارت خود را پیش بینی کنید و راه حل ویژه ای به شما ارائه دهیم. باید بتواند در زمینه هایی مانند کنترل داخلی ، مدیریت ریسک ، لیزینگ یا خرید ، قیمت گذاری و سودآوری مشاوره ارائه دهد. شرکت حسابداری با تجربه کار در شرکت ها می تواند پشتیبانی بیشتری ارائه دهد زیرا آنها در پویایی داخلی شرکت ها و مشکلاتی که با آن روبرو هستند تجربه دارند. اگر شرکت حسابداری هر ماه ترازنامه و صورت سود و زیان خود را به شما ارائه دهد و بتوانید حداقل اطلاعات مالی صحیح برساند ، بسیار مفید خواهد بود.

اطلاعات فنی:  فناوری اطلاعات روز به روز در حال پیشرفت است و مشاغل کوچک می توانند به لطف برنامه های مبتنی بر ابر ، با هزینه کمتری به خدمات شرکت های بزرگ دسترسی پیدا کنند. حسابداری که انتخاب می کنید باید در مورد فن آوری های کاربردی و مقرون به صرفه آگاهی داشته باشد و بتواند آنها را در کار خود اعمال کند. به عنوان مثال ، به اشتراک گذاشتن پرونده های تأسیس شرکت و بیانیه های ماهانه با شما در محیط ابری یا معرفی شدن به برنامه هایحسابداری  که در آن می توانید درآمد و هزینه را مدیریت کنید ، کار شما را تسریع می کند.

شبکه سازی: شرکت حسابداری همچنین باید بتواند کار شما را با شرکای تجاری که می تواند به شما توصیه کند تسهیل کند. یافتن وام یا وکیل یک مشکل معمول برای هر مشاغل است. او باید بتواند با پیشنهادهای مناسب در مورد چنین مواردی به شما مراجعه کند.

 

هنگام انتخاب شرکت حسابداری خود چه سوالاتی باید بپرسید؟

 

هزینه خود را چگونه تعیین می کنید؟قیمت های حسابداری معمولاًمتغیر است. اگر تجارت شما یک شرکت انحصاری است ، می توانید خدمات حسابداری با قیمت مناسب تری نسبت به یک شرکت سرمایه دریافت کنید. شرکتهای  حسابداری ممکن است بر اساس معیارهایی مانند تجربه حرفه ای ، خدماتی که ارائه می دهند ، تعداد معاملات ، زبان خارجی ، مهارت گزارش دهی ، دستمزد بالاتر بگیرند. نکته دیگری که بین شرکت های حسابداری انحصاری و شرکت های حسابداری که شرکت های سرمایه ای هستند (شرکت های سهامی خاص یا محدود) نادیده گرفته می شود این است که 20٪ هزینه های نگهداری در شرکت های حسابداری خصوصی انجام می شود. هزینه نگهداری کالایی است که نادیده گرفته می شود و هزینه ای را که برای خدمات حسابداری می پردازید افزایش می دهد.

مشتری های شرکت حسابداری چه کسانی هستند؟

داشتن مشتری در کارنامه مشتری حسابدار خود که کارهای مشابه با شما انجام می دهد ، نشانه خوبی است ، اما ضروری نیست. همچنین مهم است که حسابدار چقدر وقت داردو منابع لازم برای حمایت از شما را دارد.

در مورد شغل من چه توصیه ای می کنید؟

یک شرکت حسابداری خوب باید بتواند علاوه بر حسابداری با ایده های خلاقانه به سراغ شما بیاید. می توانید یکی دو سوال از حسابدار احتمالی خود بپرسید که باعث صرفه جویی در هزینه تجارت شما می شود (مانند مشوق ها). البته ممکن است حسابدار ضمن انتظار برای پاسخ به این سوالات ، هزینه ای از شما بگیرد.

 

رابطه شرکت حسابداری شما با فناوری های اطلاعات چگونه است؟

 

دانش شرکت حسابداری از ابزاری که می تواند کار شما را راحت کند و توانایی استفاده و استفاده از آنها مهم است. قادر به استفاده از فن آوری های رایج ابر در سال های اخیر است. شما باید شرکت حسابداری را انتخاب کنید که از اینترنت آگاهی داشته باشند و بتوانند برنامه های اقتصادی و مفیدی را پیشنهاد دهند که می تواند کار شما را تسریع کند.چه ویژگی هایی  شرکت حسابداری شما را از دیگران متمایز می کند؟این آخرین سوالی است که می  تواند سرنخ های مهمی در مورد چگونگی موقعیت حسابداری در اختیار شما قرار دهد و اینکه چگونه می تواند به شما کمک بیشتری کند. از آنجا که اندازه گیری عملکرد حسابداری و خدمات مشاوره ای آسان نیست ، مقایسه موضوعاتی مانند دستمزد و کیفیت دشوار است ، اما اگر هنگام انتخاب شرکت حسابداری خود به مواردی که در بالا ذکر کردم توجه کنید ، برای شما بسیار مفید خواهد بود برای انتخاب یک حسابدار مناسب برای پشتیبانی از شما در روند رشد تجارت خود.

 

 

معرفی شرکت حسابداری

 


اعم از اینکه کار خود را در حسابداری آغاز کرده اید ، به دنبال جابجایی بین رشته ها هستید یا صرفاً کنجکاو هستید ، مهم است که شرکت حسابداری را تعریف کنید و ببینید تفاوت آن با حرفه حسابداری عمومی چیست. حسابدارانی که در بخش های شرکتی یا خصوصی کار می کنند در شرکت های غیر حسابدار به جای شرکت های حسابداری استخدام می شوند. آنها می توانند در دفاتر محلی کوچک ، شرکت های ملی یا شرکت های بین المللی کار کنند. به طور معمول ،شرکت حسابداری در یک تیم یا بخش تحت CFO (مدیر ارشد مالی) کار خواهند کرد ، اگرچه گاهی اوقات یک گروه حسابداری را مشاهده خواهید کرد.

 

حسابداران حرفه ای به جای کمک به طیف وسیعی از مشتریان ، در یک شرکت کار می کنند و عمق باورنکردنی دانش را در زمینه یا تخصص خود توسعه می دهند. آنها معمولاً انتخاب می کنند که در آن صنعت خاص بمانند و دانش تخصصی کسب کنند. 

مشخصات شرکت حسابداری معتبر شامل چه مواردی میباشد؟”

 • تفاوت اصلی بین شرکت ها و حسابداران عمومی این است که در چه کسانی کار می کنند (یعنی یک شرکت یا عموم مردم).
 • حسابداران عمومی برای شرکت هایی که خدمات حسابداری می فروشند کار می کنند.
 • شرکت حسابداری برای شرکت هایی کار می کنند که غیر از خدمات حسابداری چیز دیگری خدمات دیگری ارائه نمی دهند.
 • بسیاری از فارغ التحصیلان اخیر برای ایجاد بنیادی برای کارهای بعدی در زمینه شرکت ها ، شروع به حسابداری عمومی می کنند.
 • شرکت حسابداری از مزیت وسعت دانش برخوردار است ، ودر تمام زمینه های حسابداری دانش وتجربه زیادی دارند.
 • با این حال ، شرکت حسابداری ممکن است دریابند که آنها یک برنامه پایدارتر در طول سال دارند.
 • شرکت حسابداری پارامترهای زیادی را درنظر می گیرند.
 • خوشبختانه بسیاری از بنگاه های حسابداری برای جبران استرس فصل شلوغ ، ساعات مورد نیاز در تابستان را کاهش می دهند.
 • (و در استخدام ها رقابت بیشتری داشته باشید).
 • شرکت حسابداری ممکن است با دستمزد بالاتری شروع کنند ، اگرچه احتمال ارتقا می تواند کمتر باشد.
 • از طرف دیگر ، در یک شرکت حسابداری پیشرفت می تواند سریع باشد و همیشه امکان مدیر یا شریک شدن وجود دارد.

وظایف شرکت حسابداری چیست؟”

 • بسته به اندازه و دامنه شرکت ، روز زندگی یک شرکت حسابداری می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد.
 • به طور معمول ، این نوع حسابداران 9 تا 5 شغل در یک دفتر شرکت کار می کنند.
 • آنها ممکن است به صورت جداگانه و همچنین تیمی کار کنند.
 • در اینجا برخی از وظایف و وظایف اصلی که یک حسابدار شرکتی ممکن است انجام دهد وجود دارد:

دفترداری اولیه

 • بررسی حسابداری شرکتی ، مانند هر شغل حسابداری ، مصالحه و طبقه بندی وجود دارد.
 • بسته به اندازه شرکت ، ممکن است تیمی از حسابداران سطح ابتدایی برای کارهای اساسی حسابداری وجود داشته باشد.

بررسی حسابداری شرکتی

تهیه گزارشات مالی

 • بررسی شرکت حسابداری  . حسابداران شرکت وظیفه ایجاد گزارش های مالی را دارندکه مدیران از آنها استفاده می کنند.
 • برای اتخاذ تصمیمات استراتژیک تجاری.
 • آنها برای ارائه نمایشی دقیق و به روز از وضعیت مالی شرکت ، باید داده ها را از چندین بخش ، بخش و حتی مکان جمع آوری کنند.

آنالیز مالی

 • بسیاری از تیم های شرکت حسابداری بینش در مورد تجزیه و تحلیل مالی کسب و کار را ارائه می دهند.
 • آنها اطمینان حاصل خواهند کرد که از سرمایه به طور موثر استفاده می شود و در مورد سرمایه گذاری ها و پروژه ها مشاوره می دهند.

برنامه ریزی بودجه

 • شرکت حسابداری بودجه های سال را تهیه و برنامه ریزی می کنند.
 • آنها به طور معمول حسابرسی را انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند که ادارات بودجه خود را برآورده می کنند و اهداف هزینه و سود را برآورده می کنند.

پیش بینی تجارت

 • پیش بینی مشاغل ابزاری برای تصمیم گیری است که به شرکت ها کمک می کند تا با بهبود عملیات خود را برای آینده آماده کنند.
 • زیرا شرکت حسابداری  با اعدادی که باعث موفقیت یا عدم موفقیت یک شرکت می شود بیشتر آشنا هستند.
 • آنها برای تصمیم گیری مبتنی بر داده بسیار مهم هستند.

پردازش حقوق و دستمزد

 • بررسی شرکت حسابداری  غیر معمول نیست که حسابداران حقوق و دستمزد را اجرا می کنند.
 • اگرچه مسئولیت را می توان با بخش منابع انسانی یک شرکت بزرگتر تقسیم کرد.
 • حسابداری برای حقوق و دستمزد شامل محاسبه حقوق کارمندان و همچنین رسیدگی به مالیات کارکنان است.
 • توزیع به حساب بازنشستگی ، غرامت اضافه کاری و موارد دیگر.

مدیریت حساب

 • بررسی حسابداری شرکت ، علاوه بر پرداختن به حقوق و دستمزد.
 • حسابداران شاغل در یک شرکت اغلب با هزینه ها سر و کار دارند.
 • از تصویب سفارشات هزینه ها و پردازش فاکتورها گرفته تا پیگیری موجودی کالا و هزینه ها تا مصرف.
 • حسابداران خصوصی باید بسیار مراقب هزینه های تجاری باشند.

پیگیری حساب های دریافتنی

 • در حالی که برخی از شرکت ها تیمی دارند که صرفاً در آوردن پول فعالیت می کند.
 • اغلب ، حسابداران حساب های دریافتنی را مدیریت می کنند.
 • حسابداران شرکتی ممکن است ملزم به پرداخت وجه های پرداختی از سوی مشتریان شوند.
 • یا برای بهبود گردش پول با عوامل جمع آوری همکاری کنید.

مزایای کار با شرکت حسابداری چیست؟

 • کار حسابداری همه کمی متفاوت به نظر می رسد – برای اینکه واقعاً تعیین کنید شرکت حسابداری برای شما مناسب است.
 • شما باید یک بازتاب جدی در خود انجام دهید.
 • شرکت های حسابداری آنهایی هستند که هر روز یا هر سال کارهای مشابهی انجام می دهند.
 • شرکت حسابداری به طور کلی ، مشتریان جدید زیادی پیدا می کند و دوست دارد رابطه طولانی مدت با آنها برقرار کند.
 • علاوه بر این ، هرچه مشتری بیشتری بیاورید ، پول بیشتری دریافت می کنید.
 • شرکت حسابداری در کار استرداد مالیات تخصص دارد.
 • کار با شرکت حسابداری در زمان صرفه جویی می کنید. “
 • اما شرکت حسابداری به طور کلی ، برنامه انعطاف پذیرتر می باشد.

بررسی کار شرکت حسابداری

 • در طول تابستان ، روز معمولی شما شامل پروژه های حسابداری و کمک به اظهارنامه های مالیاتی اصلاح شده یا تمدید شده است.
 • و تشکیل پرونده مالیات بر املاک ، دفاتر حسابداری ماهانه و برنامه ریزی مالیاتی.
 • شرکت های حسابداری که منافع خود را نیز به همراه دارند ، یک برنامه کاری سازگار بهتر با نیازهای شما مطابقت دارد.
 • یک روز معمول برای شما شامل بررسی تقلب ، ثبت اطلاعات و تکمیل پرونده مالیاتی است.

 

چشم انداز شرکت حسابداری

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یک شرکت حسابداری حقوقی است ، متخصص در ارائه خدمات مشاوره مالی مطابق با بهترین اصول و استانداردهای بین المللی و مطابق با الزامات قانونی صادر شده توسط سازمان حسابرسی در ایران می باشد.

شرکت حسابداری پایه واساس تصمیم مناسب را را برای شرکتها فراهم می کند

همکاری بین این دفاتر و مشارکت گسترده به ما کمک می کند تا در پاسخگویی و تعیین قیمت از انتظارات مشتری فراتر برویم.  
خدمات حسابداری ما شامل کمک به مشاغل است. در همه اندازه ها ، از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های متوسط ​​و بزرگ با خدمات تجاری مانند حقوق و دستمزد ، حسابرسی ، مالیات و خدمات تصفیه

شرکت حسابداری فعالیت های خود را با هدف ارائه راه حل های مالی و حسابداری کارآمد و مقرون به صرفه برای مشتریان در خانه و در خارج از کشور ضمن راهنمایی و کمک به آنها در دستیابی به ظرفیت کامل کاری خود انجام می دهد.

حسابداران خبره حرفه ای شرکت حسابداری تخصص متمایزی دارند که شرکت حسابداری را قادر می سازد تا نیازهای متنوع مشتریان خود را برآورده کند.

شرکت حسابداری اعضای فعال سازمانهای حرفه ای متخصص در زمینه حسابداری می باشدو در دسترس ما به دنیای دانش و منابع مختلف است.

شرکت حسابداری به شما اطمینان می دهدکه صرف نظر از اندازه و مقدار کار مورد نیاز ، مشتری را مورد توجه و پشتیبانی کامل قرار می دهد

ما همچنین اطمینان می دهیم که وقتی می فهمید که به دلیل کمبود و سرعت کم تغییر کارمندان ، به ارتباط خود با تیم کار ادامه خواهید داد ، راحتی خواهید داشت ، زیرا ارزش هر یک از کارمندان خود را ارزش قایل هستیم و همچنین بر این باورند که حضور یک تیم تخصصی و حرفه ای یک مزیت مهم برای مشتریان ما است ، که منجر می شود در نتیجه ، تجربه و مهارت کارمندان موجود افزایش می یابد و میزان اتلاف وقت یادگیری برای کارمندان جدید کاهش می یابد.

شرکت حسابداری به شما اطمینان می دهد كه انتظارات شما را برآورده خواهیم كرد ، و مسئله فقط به سرعت پاسخ محدود نمی شود ، بلكه شرکت حسابداری به دنبال ارائه مشاوره متناسب با همه تغییرات در محیط كار یا محیط شخصی و همچنین متناسب با آن می باشد. تحولات و تغییرات در سیستم های دولتی و قوانین مالی. شرکت حسابداری همچنین تمام نیازهای شما را برای یافتن همه راه حل های واقع بینانه مرتبط با فضای تجاری پیچیده و به طور مداوم تجدید پذیر درک می کند.

، زیرا شرکت حسابداری  به قوانین مالیاتی وسایر قوانین متعهد می باشد، زیراشرکت حسابداری همیشه از آخرین پیشرفت های مربوط به سیستم های مالی و سایر سیستم ها بروز می باشد.

خدمات ویژه شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

 

مراقبت به ارائه تمامی اطلاعات و مالی به مشتریان خود در زمان مشخص و با دقت اشاره کردن است تعهد است که نمی توان چشم پوشی او و در نتیجه عملیات از آرشیو و ثبت نام از مالی سازمان منجر خواهد شد به نتایج از روند بیشتر موثر و کار بیشتر مولد .

شرکت ما فراهم می کند کامل وسیعی از حسابداری خدمات ، که شامل همه از زیر :

این لیست ممکن است شامل همه خدمات مورد نیاز نباشد ، بنابراین لطفاً در صورت عدم ارائه خدمات در لیست بالا دریغ نکنید.

حسابداری تجاری

چه در حال راه اندازی مشاغل جدید و محدود باشید و چه در حال انجام مشاغل موجود ، شرکت حسابداری تمام راه حل های عملی و مناسب مربوط به حسابداری تجاری را در اختیار شما قرار می دهد ، شرکت حسابداری دسترسی مستقیم به متخصصان در تمام عملیات حسابداری و دفترداری را برای شما فراهم می کند.

خدمات حسابداری تجاری شامل تمام موارد زیر است:

1) مدیریت حسابهای قابل پرداخت ، از جمله (فاکتورها و پرداختها)

2) مدیریت و وصول مطالبات مالی ناشی از مشتریان.

3) تسویه حساب با بانک ها.

3) خدمات مدیریت سرمایه.

4) خدمات بایگانی ، ثبت و تسویه حساب نقل و انتقال پول.

5) خدمات تسویه حساب بازده مالی با سپرده های بانکی.

نظارت مالی

شرکت حسابداری خدمات نظارتی و دسترسی به سیستم کاری را به شما ارائه می دهیم این امکان را برای شما فراهم می کند تا در صورت نیاز به کار برای این کار ، به سطح دانش و تجربه حسابداری موجود در شرکت های حسابدار رسمی مجاز دسترسی پیدا کنید ، با توجه به اینکه شرکت های کوچک و متوسط ​​ممکن نیست مسئولیت بار هزینه های بالای یک کارمند در آن موقعیت را به دوش می کشد ، که منجر به از دست دادن بسیاری از شرکت ها به تخصص لازم برای تهیه بودجه های عملیاتی و تجزیه و تحلیل آنها می شود.

سیستم خدمات الکترونیکی کنترل مالی متناسب با تمام نیازهای شما تنظیم شده است که شامل موارد زیر است:

1) نظارت و بررسی حسابهای مالی کار پرسنل حسابداری.

2) اطمینان حاصل کنید که کلیه درآمد و هزینه های جاری در طول دوره مالی به درستی ثبت شده است.

3) مدیریت دارایی ثابت.

4) سازگاری کلیه حسابهای ترازنامه.

5) خدمات تهیه ، تنظیم و بستن کلیه ورودی های مالی.

6) تهیه صورتهای مالی.

خدمات مدیر مالی

استخدام یک مدیر مالی بسیار واجد شرایط توسط برخی از شرکت ها ممکن است هزینه بر باشد. با این حال ، در نظر گرفتن انتصاب تیم مالی شرکت حسابداری برای ارائه خدمات تا حدی شما را قادر می سازد تا از هزینه های هنگفت برای کارمندان در چنین موقعیتی جلوگیری کنید ، تیم حسابداری معمولی که بسته خدمات مدیر مالی را ارائه می دهد که شامل خدمات یک حسابدار رسمی ، متخصصان حسابداری تجاری و کلیه کارهای حسابداری مورد نیاز علاوه بر پشتیبانی مشتری.

خدمات شرکت حسابداری در زمینه مدیریت مالی شامل موارد زیر است:

1) تهیه بودجه و برنامه های مالی.

2) جریان نقدینگی را بررسی می کند.

3) شاخص های عملکرد.

4) تجزیه و تحلیل مالی.

5) مطالعه مالی پروژه های خصوصی.

6) مدیریت وجوه نقد.

7) معامله و اشتغال مالی با متخصصان ، مانند (حسابدار حقوقی ، کارمندان بانک ، وکلا … و غیره)

خدمات محاسبه حقوق کارمندان

شرکت حسابداری خدمات محاسبه  حقوق را برای کارمندان مشتری ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در صورت تعیین کارمند مالی متخصص در این زمینه ، بارهای مالی زیادی را در مقایسه با هزینه ها و هزینه ها پس انداز کنید. کلیه اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد با بالاترین استانداردهای دقت ، امنیت و رازداری حرفه ای انجام می شود.

خدمات محاسبه حقوق شامل موارد زیر است:

1) تعیین تاریخ دقیق محاسبه حقوق.2) واریز مستقیم به حسابهای مورد نیاز.

3) حرفه ای و حرفه ای بودن در مراحل انتقال حقوق ، با امکان پرداخت چک و اعلامیه های پرداخت.

4) پرداخت به پیمانکاران غیر قراردادی.

5) خدمات پیگیری برای انتقال مرخصی استعلاجی و دستمزد مرخصی سالانه.

6) انواع حقوق اصلی: مانند حقوق ، دستمزد ساعتی ، محاسبه میزان افزایش حقوق ، پاداش ، استرداد و جبران هزینه ها ، کمک هزینه ها ، محاسبه مرخصی ها.

جرایم مالی – تشخیص تقلب و سو نیت

کشف جرایم مالی که تکنیک های حسابداری را ترکیبی می کند و کلیه معاملات مالی و نقل و انتقالات را به منظور بررسی وجود هرگونه بی نظمی یا جرم مالی تأیید می کند

جرایم مالی و تخلفاتی که توسط حسابداران پزشکی قانونی انجام می شود ، در زمره جرائم مرتکب شده علیه اموال خصوصی طبقه بندی می شود و حسابداری در جرایم مالی ، اختلافات مدنی و دعاوی مالی مورد استفاده قرار می گیرد.

متخصصان مالی شرکت حسابداری بهترین تخصص و صلاحیت های لازم برای کشف انواع سو استفاده های مالی و بی نظمی ها را دارند.

این کار علاوه بر ارائه گزارش های مشاوره ای و گزارش تجربه حرفه ای به صاحبان مشاغل و شرکت های مربوطه ، تأیید و کشف جرائم کلاهبرداری مالی را انجام می دهد.

 

خدمات کشف جرم مالی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  شامل موارد زیر است:

 

 

مشاوره مالیاتی

راه حل بهتر این است که به مشاوره حرفه ای مالیات بپردازید. به نظر می رسد که محاسبات مالیات بر درآمد همیشه درست نیست.

چه کارمند باشید و چه خود اشتغالی ، هر چند سال یک بار باید با یک مشاور مالیاتی حرفه ای مشورت کنید تا مطمئن شوید مستحق استرداد مالیات نیستید.
مزایای مالیاتی زیادی به شهروندان ایالت تعلق می گیرد ، اما ما همیشه نمی دانیم که دقیقاً مستحق بازپرداخت مالیات هستیم. این منطقه ارزش سرمایه گذاری دارد ، زیرا بازده سرمایه گذاری در بیشتر موارد بسیار بیشتر از سرمایه گذاری است.

شرکت حسابداری معتبر  با یکی از خصوصی ترین امور شخص سروکار دارد: درآمد او. به همین دلیل مراجعه به شخصی قابل اعتماد و حرفه ای مهم است. یک فرد حرفه ای قادر خواهد بود بداند که برای بازپس گیری تمام هزینه هایی که مشتریش سزاوار است ، باید بر روی چه موضوعاتی تمرکز شود.

به دنبال یک راه حل شخصی و موجود هستید؟ رفتار حرفه ای با مقامات مالیاتی؟ در وقت و هزینه صرفه جویی می کنید؟ قابلیت اطمینان و حرفه ای بودن؟

 

مشاوره مالیاتی شرکت ها

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره، خدمات گسترده ای را در زمینه نمایندگی در برابر مقامات دولتی به شرکت ها ارائه می دهد. ا

بعلاوه ، شرکت حسابداری ارمان پرداز خبره در مورد تهیه وتنظیم   پرونده مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد نیز مراقبت خواهد کرد و مشاور مالیاتی در توازن موضوع مالیات با مقامات مربوطه و ارائه وضعیت مالی فعلی شرکت به صاحبان آن ، مراقبت خواهد کرد.

مشاوره برای مشاغل آزاد

وضعیت مشابهی در مورد مشاغل آزاد اتفاق می افتد ، آنها باید مانند هر فرد شاغل دیگر در دولت اسرائیل مالیات بپردازند و برای متعادل سازی مسئله مالیات ، خدمات مشاور مالیاتی لازم است. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره رسیدگی به پرونده ای را در زمینه مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر درآمد و تأمین اجتماعی انجام می دهد.

مشاوره مالیاتی برای مشتریان خصوصی

به خاطر داشته باشید کهمشاغل نیز ملزم به پرداخت تأمین اجتماعی هستند و کار با این سازمان همیشه آسان نیست. تأمین اجتماعی بعضی اوقات پول زیادی می گیرد و بعضی وقت ها خیلی کم. وقتی تأمین اجتماعی متوجه می شود که آنها پول اندکی از آنها گرفته اند ، مشاغل  خود را در معرض بدهی زیادی قرار می دهد. که مشورت با یک شرکت حسابداری معتبر باعث می شود که در معرض جرایم مالیاتی وبیمه تامین اجتماعی قرار نگیرید.

سیستم مالیات در کشور ایران بسیار پیچیده و پیچیده است. قوانین مالیاتی متنوع است . به عنوان مثال ، دولت در تلاش است تا جمعیت زیادی را که معمولاً در منطقه مرکزی متمرکز شده اند ، جلب کند تا بیایند و در مناطق کمتر توسعه  زندگی کنند. راه این کار ایجاد کارخانه های بزرگ  و ارائه معافیت مالیاتی قابل توجه است.

بسیاری از ما همه این قوانین را نمی فهمیم و نمی دانیم و بنابراین به یک شرکت حسابداری معتبرنیاز داریم تا در محاسبه مالیات به ما کمک کند. علاوه بر این ، در صورت پرداخت مالیات بیش از حد ، یک مشاور مالیاتی برای بازپرداخت پول به مقام مالیاتی مراجعه می کند.

 

اهداف اصلی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

 

اهداف اصلی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  ، انتقال دانش و درک از مفاهیم اساسی حسابداری مالی و مدیریتی و همچنین توانایی درک معنای اطلاعات حسابداری و هزینه یابی برای تصمیم گیری است.

 

حوزه حسابداری مالی و مدیریتی یک بخش یکپارچه از کلیه فعالیتهای شرکت است ، هم از نظر خود پایگاه داده و هم از نظر استفاده از پایگاه داده برای تصمیم گیری ، چه برای توسعه و گسترش کسب و کار و چه در شرایط بحرانی. اطلاعات مالی ناشی از صورتهای مالی شرکت توسط چندین نهاد و به ویژه مدیریت ، سرمایه گذاران موجود (سهامداران) و سرمایه گذاران بالقوه استفاده می شود. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره باید با مفاهیم کلیدی حسابداری آشنا می باشد، زیرا بدون دانستن آنها توانایی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در تصمیم گیری های مالی و اقتصادی مختل شده است.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در  ساختار سرمایه مورد نظر خود ، ارزیابی نقدینگی ، بازده عملیات سرمایه گذاری ، توانایی جذب سرمایه جدید ، سود ناخالص و خالص آن ، تصمیم گیری در مورد ورود محصولات جدید و موارد دیگر را در شرکتها در نظر می گیرد.

 

درک مفاهیم مالی و هزینه یابی و معانی آنها برای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره بسیار مهم است تا بتواند با موفقیت با این مسائل کنار می آید  و شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره شرکتی  را که مسئولیت آن را بر عهده دارد به روشی هوشمندانه و موثر مدیریت کند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه