خدمات ومزایای شرکت حسابداری

امتیاز جامع شرکت حسابداری
خدمات جامع شرکت حسابداری
اسفند ۳, ۱۳۹۷
خدمات حسابداری
فعالیت شرکت حسابداری
اسفند ۳, ۱۳۹۷
خدمات حسابداری

معرفی خدمات ومزایای شرکت حسابداری خدمات ومزایای شرکت حسابداری شامل بخش های حرفه ای در حسابداری و گزارش دهی، خدمات مالیاتی، مشاوره کسب و کار و مدیریت، خدمات مشاوره معامله و پشتیبانی ارزیابی و دادرسی مالیاتی. این طیف وسیعی از تخصص ما را در شرکت  قادر می سازد تا دانش عمیق خود را برای برطرف کردن نیازهای فعلی و آینده مشتریان خودارائه کنیم.

معرفی خدمات ومزایای شرکت حسابداری

خدمات ومزایای شرکت حسابداری شامل بخش های حرفه ای در حسابداری و گزارش دهی، خدمات مالیاتی، مشاوره کسب و کار و مدیریت، خدمات مشاوره معامله و پشتیبانی ارزیابی و دادرسی مالیاتی. این طیف وسیعی از تخصص ما را در شرکت  قادر می سازد تا دانش عمیق خود را برای برطرف کردن نیازهای فعلی و آینده مشتریان خودارائه کنیم.

 

خدمات ومزایای شرکت حسابداری یک تیم خدمات حسابداری، حسابرسی و حسابداری اختصاص داده که بر مبر مبنای نیازهای مشتری و به صلاحدید نیازهای کسب و کار یا سازمان شما متمرکز شده است.
حسابداری و حسابرسی
شرکت حسابداری ما متوجه شده که صاحبان کسب و کار برای اندازه گیری سود وزیان شرکت خود، ارائه اطلاعات در مورد سلامت مالی خود و عملکرد در حال اجرا خود را بر اساس نیاز به یک تیم واجد شرایط از متخصصان آموزش دیده است شرکت طیف حسابداری، حسابرسی و خدمات مشاوره ای را ارائه می دهند تا به نیازهای رهبران کسب و کار و کارآفرینان را تامین کند

بسیاری از ارزش ما به عنوان یک شرکت حسابداری در دهه های گذشته از تجربه صنعت مستقیم و گسترده ماست. مشاوره با شرکت  که کسب و کارهایی که از فروشگاههای خرده فروشی مدیریت شده به شرکتهای بزرگ تبدیل می شوند، به این معنی است که ما می توانیم در تاریخ مالی خود با نکات جالب در مورد نقاط ضعف، نقاط قوت و ضعف هایی که ممکن است شما را جلوی پیشرفت شما را گرفته به شما ارائه می دهیم.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

البته شرکت ما بیش از اظهارات مالی ارائه می دهیم.ما همیشه به نیازهای فعلی وآینده مشتریان فکر می کنیمد و سپس این اقدام اضافی را برای ارائه یک سرویس ارزش افزوده، به عنوان یک مشاور معتبر که می تواند توصیه های صحیح و صالحانه برای هر چالش جدید مطرح کند، به کار می گیرد.شرکت حسابداری ما به شدت به تمام قوانین ایران احترام می گذاریم، ارائه یک سطح تخصص فنی که می تواند به شما در مدیریت خطرات مالی و تجاری مالیاتی شما کمک کند.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری طیف وسیعی از خدمات حسابداری و حسابرسی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ:

گزارشات مالی و گزارش های روزانه، ماهانه و سالیانه
گزارش مالی، پیش بینی ها و پیش بینی ها

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

مزایای استفاده ازشرکت  برای استفاده از خدمات حسابداری برون سپاری در ایران
برون سپاری صرفه جویی در زمان: یک کسب و کار می تواند انتخاب کنید که آفلاین یا آنلاین خدمات  را تعیین کنید. برون سپاری وظیفه، یک صاحب کسب و کار می تواند برایمرتب سازی از طریق فایل ها برای پیدا کردن فاکتورها و آماده شدن صورت های مالی زمان زیادی را صرف می کتد.

برون سپاری موجب صرفه جویی در پول شما می شود: اگر شما راه اندازی داخلی را ایجاد می کنید، شما باید حقوق کارمندان را بپردازید و. شما همچنین باید با مسائل مربوط به منابع انسانی برخورد کنید.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

پس از برون سپاری این وظیفه، نیازی به نگرانی در مورد کارکنانی که در حال ترک محل کار خود هستند نگران نباشید و حتی می توانید درپرداخت پاداش عیدی وسنوات عملکرد صرفه جویی کنید.
برون سپاری، شما خدمات حسابداران صالح را دریافت می کنید: مطمئنا شما متوجه شده اید که روند استخدام و اخراج کارمندان و یا استعفای آنها یک کار دردناک است.

این روند سردردی را برای کارفرمایان به ارمغان می آورد و احتمالا زمان زیادی را (گاهی اوقات حتی ماه ها) طول می کشد تا بتوانید فرد مناسب برای موقعیت خالی پیدا کنید. در صورتی که کسی یک شرکت را ترک کند، از وقفه کار و گردش کار رنج می برید.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

روال حسابداری سالانه
پس از پایان سال مالی شرکت (که معمولا در تاریخ ۲۹ اسفند به پایان می رسد) لازم است اظهار نامه عملکردبه اداره مالیات که معمولا تا ۳۱ تیرماه سال بعد) ارسال می شود.

 

با این حال، در صورتی که شرکت شما معاملات بسیاری کسب و کار داشته باشد، ممکن است منطقی باشد که حسابداری شرکت را بیش از یک بار در سال انجام دهد.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

در صورتی که شرکت شما دارای برخی از پرداخت های مشمول مالیات (حقوق، سود سهام، هزینه های مزایای اضافی، و غیره)، پس از آن مالیات بر درآمد و مالیات مربوطه باید بر اساس این پرداخت ها انجام شود. اگر این اتفاق می افتد ماهانه، گزارش ها باید هر ماه ارسال شوند. اگر این پرداخت ها به صورت یک بار) اتفاق بیفتد، برای گزارش ماهانه نیازی نیست، فقط در زمان مناسب، گزارشات مربوط به مالیات ارائه می شود.

آنچه ما برای حسابداری نیاز داریم
پایگاه های ماهانه حسابداری
پرینت حساب بانکی شرکت در ماه گذشته
همه فاکتورها و رسید های خرید از ماه قبل
تمام فاکتورها و رسید های فروش از ماه گذشته (در صورتی که از سیستم حسابداری آنلاین ما استفاده می کنید، سپس به صورت خودکار در دسترس ما قرار می گیرد)
اگر برخی از معاملات تجاری با صورتحساب فروش یا خرید پوشیده نمی شوند، لطفا سایر اسناد حمایتی (قراردادها و غیره) را تهیه کنید
قراردادهای خرید و فروش املاک و مستغلات (در صورت وجود)
قراردادهای خرید و فروش سهام شرکت های دیگر (اگر وجود دارد)
پایگاه های سالانه حسابداری
پرینت حساب بانکی شرکت برای سال مالی کامل
همه صورت حساب ها و رسید های خرید برای سال مالی کامل
تمام فاکتورها و رسید های فروش برای سال مالی کامل
اگر برخی از معاملات تجاری با صورتحساب فروش یا خرید پوشیده نشود، لطفا سایر اسناد حمایتی (قراردادها و غیره) را ارائه دهید.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

قراردادهای خرید و فروش املاک و مستغلات (در صورت وجود)
قراردادهای خرید و فروش سهام شرکت های دیگر (اگر وجود دارد)
اوراق بهادار شرکت اوراق بهادار برای دوره کامل (اگر شرکت دارای یک)
اگر شرکت دارای شرکت های تابعه با مالکیت ۵۰٪ یا بیشتر باشد، باید گزارش سالانه شرکت تابعه ارائه شود.
شما می توانید فاکتورهای فروش را به مشتریان خود ارائه کنید وشرکت حسابداری همه آنها راثبت ومرتب وبایگانی می کند
شما همچنین می توانید از ثبت فاکتورهای خرید ، مراقبت از حقوق و دستمزد شرکت ، تمام پرداخت ها (پول نقد، کارت و بانک) اطمینان کنید شرکت حسابداری حفظ سلامتی مالی شما را تضمین می کند.

خدمات ومزایای شرکت حسابداری

تجزیه و تحلیل کسب و کار: خدمات تخصصی شرکت  ما بیشتر به شروع کار و مدیران کسب و کار کمک می کند تا آینده ای موفق داشته باشند. ما تجزیه و تحلیل عمیق و گزارش های کسب و کار ارائه می کنیم که به شما در تصمیم گیری های مهم کمک می کند. ما در طی حسابرسی و انجام پروژه های تجاری به مشتریان کمک می کنیم. اگر چه ما قادر به ارائه بیشتر این خدمات از دفتر خودمان هستیم

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است