مشاور مالیاتی کسب وکار

مشاوره مالیاتی

مشاور مالیاتی کسب‌وکار

 

مشاور مالیاتی کسب وکار کوچک که توسط شرکت¬ها استخدام‌شده تا در طول سال¬ها با تهیه و ضبط مالیات بر کسب‌وکار، ارائه مالیات، سایر مشاوره های مالی و نمایندگی کسب‌وکار در صورت ممیزی کمک نماید.

 

یک مشاور مالیاتی  کسب‌وکار کوچک باید نه‌تنها دارای صلاحیت و تجربه برای کمک به مالیات، بلکه دانش خاص از پیچیدگی مالیات بر کسب‌وکار را نیز داشته باشد.

مشاوره مالیاتی  آرمان پرداز خبره

تعریف مشاور مالیاتی کسب‌وکار کوچک

یک مشاور مالیاتی کسب‌وکار کوچک که توسط شرکت¬ها استخدام‌شده تا در طول سال¬ها با تهیه و ضبط مالیات بر کسب‌وکار، ارائه مالیات، سایر مشاوره¬های مالی و نمایندگی کسب‌وکار در صورت ممیزی کمک نماید. یک مشاور کسب‌وکار کوچک باید نه‌تنها دارای صلاحیت و تجربه برای کمک به مالیات، بلکه دانش خاص از پیچیدگی مالیات بر کسب‌وکار را نیز داشته باشد.

شاید یکی از سخت¬ترین بخش¬های مالکیت کسب‌وکار کوچک پرداخت مالیات باشد. درصورتی‌که اشتباهاتی صورت بگیرد مالیات¬ها نه‌تنها سخت¬ترین، بلکه شاید پیچیده¬ترین مورد در هزینه¬های کسب‌وکار شما به شمار می¬آیند به همین علت، بسیاری از صاحبان کسب‌وکار با مشاورین مالیاتی مشغول به کار هستند.

 

یک مشاور مالیاتی کسب‌وکار کوچک می¬تواند بدون نیاز به تهیه و ضبط مالیات و همچنین ارائه مشاوره مالی شما و نمایندگی شما را در صورت ممیزی راهنمایی کند. اگر فکر می‌کنید وجود این نوع افراد به سود شماست، شما تنها نیستید اما شما چگونه مشاور مالی مناسب برای کسب‌وکار خود را پیدا می‌کنید؟

 

چند چیز برای پیدا کردن و استخدام مشاور خوب مالیاتی کسب‌وکار وجود دارد: درک انواع مشاورین مالیاتی، آنچه آن‌ها دقیقاً انجام می‌دهند و چه چیزی باعث می‌شود که خوب باشند.

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری

انواع مشاور مالیاتی کسب وکار

ازلحاظ فنی، هرکسی می¬تواند یک مشاور مالیاتی کسب‌وکار کوچک باشد. همه آن¬ها نیاز به شماره شناسایی تهیه‌کننده مالیات IRS دارند. بااین‌حال، به‌منظور اطمینان از این¬که کسب‌وکار و مالیات خود را در دست توانمند¬ترین آن¬ها قرار می¬دهیم، شما باید بدانید چند نوع از مشاوران مالی تائید شده IRS وجود دارد.

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

این نوع مشاورین مالیاتی مهارت¬های موردنیاز، تحصیلات و نیازهای تخصصی را که توسط IRS تعیین‌شده است، برآورده می¬کنند و ازاین‌رو معتبرترین آن¬ها هستند حتی مهم‌تر از همه آن‌ها مجاز هستند که قبل از IRS:

– نمایندگان ثبت‌شده (EA): یک نماینده ثبت‌شده حرفه¬ای مالیاتی است که توسط IRS مجوز داده‌شده است. این متخصصان یک آزمون سه‌قسمتی مخصوص داده¬اند تا مهارت مالیاتی خود را نشان دهند یا حداقل 5 سال در IRS کارکرده‌اند.

– دارای مدرک حسابداری عمومی (CPAs: (CPAs ها متخصصین حسابداری هستند که آزمون CPA را قبول‌شده و با الزامات CPA مطابقت دارند. CPA ارائه‌دهنده خدمات گوناگون شامل تهیه و ثبت مالیات هست.

– وکیل: وکلا متخصصان قانونی هستند که آزمون دادرسی را قبول شدند و طبق قوانین مربوط به آن عمل می¬کنند. اگرچه تمام وکلای قانونی طبق این نیاز IRS تنزل پیدا می¬کنند، صاحبان کسب‌وکار مایل به همکاری با وکیلانی هستند که متخصص مالیات در امر کسب‌وکار هستند تا به کمک آن¬ها سود کار¬های خود را افزایش دهند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...