ارتباط مشاور مالیاتی

خدمات  مشاور مالیاتی

ارتباط مشاور مالیاتی

3-   کلمه کلیدی مرتبط مالیات
4-   خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه) یکی از مهم­ترین چیزهایی که کارآفرین می­تواند برای محافظت از ثروت خود انجام دهد این است که ارتباط مشاور مالیاتی بزرگ پیدا کند، زیرا یک مشاور درست می­تواند یک صاحب کسب‌وکار را به مقدار میلیون­ها دلار در طول زندگی او نجات دهد. این در حالی است که اکثر مشاغل تنها یک یا دو بار در سال با ارتباط مشاور مالیاتی صحبت می­کنند.

 

 

یکی از مهم­ترین چیزهایی که کارآفرین می­تواند برای محافظت از ثروت خود انجام دهد این است که ارتباط مشاور  بزرگ پیدا کند، زیرا یک مشاور درست می­تواند یک صاحب کسب‌وکار را به مقدار میلیون­ها دلار در طول زندگی او نجات دهد. این در حالی است که اکثر مشاغل تنها یک یا دو بار در سال باگرفتن  ارتباط مشاور مالیاتی صحبت می­کنند. مشاوران مالی بزرگ، جلسات استراتژیک منظم را با مشتریان برای بحث در مورد اهداف و رویکردها برگزار می­کنند. آن­ها از قوانین مالیاتی و آینده مشتری صحبت می­کنند. در اینجا پنج نکته برای شناختن مشاور  برای همکاری با شما وجود دارد.

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

  1. یک مشاور با مدرک CPA در مقابل یک شرکت تولید انبوه پیدا کنید.

بهترین مشاوران مالیاتی همیشه CPAs، حسابداران رسمی خبره هستند. اکثر صاحبان کسب‌وکار باید از CPA استفاده کنند، زیرا این متخصصان بیشترین دانش و انگیزه را دارند و می­توانند مالیات را کاهش دهند. گزینه دوم یک نماینده ثبت‌شده است. برخی از کسب‌وکارهای کوچک می­توانند با یک نماینده ثبت‌نام‌شده کار کنند.

مشاوره مالیاتی آرمان پرداز خبره

  1. برای پیدا کردن یک مشاور مالیاتی با مدرک CPA با آموزش و تجربه مالی بسیار عالی تلاش کنید.

آموزش مشاور  می­تواند تفاوت زیادی در صرفه‌جویی در مالیات درازمدت ایجاد کند. به‌عنوان‌مثال، بهترین CPA ها در بالاترین کلاس خود از دانشگاه­های برتر فارغ‌التحصیل شدند و برای یک شرکت حسابداری بزرگ مشغول به کار بودند.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

 

 

 

 

 

 

  1. پیدا کردن ارتباط  مشاور مالیاتی با مدرک CPA که دارای یک تفکر غیرخطی است.

درحالی‌که اکثر مشاوران به یک خط مستقیم فکر می­کنند، یک مشاور بهتر، راه­های خلاقانه و حقوقی را با استفاده از قانون برای صرفه‌جویی در مالیات پیدا می­کند. مشاوران تازه‌کار توصیه می­کنند که مالیات خود را از طریق IRA یا 401K و هزینه­های پیش‌پرداخت را تا پایان سال به تعویق بیندازید. یک مشاور مالیاتی مناسب ماه­ها وقت خود را با شما برای توسعه یک استراتژی مالیاتی مادام‌العمر به‌منظور ایجاد پس‌انداز مالی دائمی می­گذارند.

مشاوره مالیاتی خبره

  1. استخدام یک مشاور  که سؤالات شما را از شما می­پرسد.

در صورت مصاحبه اولیه شما باید تمام سؤالات خود را بپرسید، این باید پرچم قرمز باشد. در عوض، به دنبال یک مشاور مالیاتی باشید که سؤالات بیشتری درباره اهداف بلندمدت و رویاهای مالی شما بپرسد. تنها یک تشخیص کامل توسط یک متخصص مالیاتی، منجر به‌صرفه جویی در مالیات عمده خواهد شد.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

 

  1. برای درازمدت برای به دست آوردن بهترین ارتباط مشاور مالیاتی سرمایه‌گذاری کنید.

در کتاب “مالیات- ثروت آزاد”، من تأکید می­کنم: “این‌که چه مبلغی مالیات‌دهندگان شما به شما می­بخشند، این است که چقدر هزینه­ های مالی شما برای شما هزینه می­شود.” اگر با استفاده از یک مشاور مالیاتی عالی بتوانید میلیون­ها دلار را در طول زندگی صرفه‌جویی کنید. به‌عنوان‌مثال، شرکت ProVision با یک مشتری کار کرد تا مالیات­های خود را به 70،000 دلار در هرسال به‌وسیله‌ی یک استراتژی جامع مالیاتی کاهش دهد. نتیجه در طولانی‌مدت بیش از 2 میلیون دلار پس‌انداز بود که به‌درستی سرمایه‌گذاری می­شود، این موضوع می­تواند به ارزش 5-4 میلیون دلار به نمونه کارهای آن­ها اضافه شود.

استخدام یک مشاور مالیاتی عالی یکی از مهم­ترین تصمیماتی است که شما به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار به آن نیاز دارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...