مشاور مالیاتی نظام مهندسی

خدمات حسابداری
خدمات تخصصی شرکت حسابداری برای بخش های تولیدی و صنعتی
می 27, 2019
خدمات مشاور مالیاتی
انواع مشاوره مالیاتی
ژوئن 26, 2019
مشاوره مالیاتی

مشاور مالیاتی

 مشاور مالیاتی نظام مهندسی

 مشاور مالیاتی نظام مهندسی

می توانند حسابداران معتبر عمومی، وکلای مالیاتی، نمایندگان ثبت‌شده و مشاورین مالی را شامل شوند. کار مشاور مالیاتی انجام امور مالی در سازمان مربوطه است. وظیفه اصلی یک مشاور  افزایش سود سازمان و درعین‌حال کاهش مخارج آن است.

۱- مشاور مالیاتی نظام مهندسی به چه کسی اطلاق می¬شود؟
مشاور  یک متخصص مالی با آموزش پیشرفته و آگاهی از قانون مالیات است. خدمات مالی یک مشاور مالی معمولاً به‌منظور به حداقل رساندن مالیات هست. مشاورین مالیاتی می¬توانند حسابداران معتبر عمومی، وکلای مالیاتی، نمایندگان ثبت‌شده و مشاورین مالی را شامل شوند.

کار آن¬ها انجام امور مالی در سازمان مربوطه است. و همچنین وظیفه اصلی آن¬ها افزایش سود سازمان و درعین‌حال کاهش مخارج آن است.
۲- وظایف یک مشاور مالیاتی به شرح زیر است:
 راهنمایی مدیران برای دستیابی به سود بیشتر
 حل امور مالی سازمان
 تهیه و تنظیم گزارش¬ها و صورت¬های مالی
 نظارت بر مسائل مالی
 نظارت بر گزارش¬های کارکنان
 برای اخذ تصمیمات مهم مدیران شرکت را راهنمایی کنند.

 

مهم¬ترین امتیاز در ارتباط با یک مشاور  داشتن اطلاعات حقوقی کافی است. داشتن روابط عمومی بالا، یکی دیگر از امتیازات یک مشاور مالیاتی است.
۳- میزان دستمزد مشاور مالیاتی

وابسته به این¬که مشاور  در انجام کار¬ها دارای توانایی¬های لازم یا یک فرد معمولی باشد، میزان درآمد آن¬ها متفاوت است. نحوه دریافت حقوق مشاوران مالیاتی به‌صورت حقوق ثابت و پورسانت هست.

 

۴- کاهش مالیات مشاور

یک موسسه مالیاتی مانند یک فرد، شرکان، شرکت، ائتلاف و غیره که دارای وضعیت مالی پیچیده (به‌عنوان‌مثال سرمایه‌گذاری‌های و کسورات پیچیده) است، می‌تواند از تخصص  مشاور مالیاتی برای کمک به حداقل رساندن میزان مالیات استفاده کند. بسته به وضعیت مالیات‌دهندگان، مشاوره و خدمات یک مشاور مالیاتی متفاوت خواهد بود.

 

برنامه‌ریزی فردی برای بازنشستگی یک مشاوره متفاوتی از یک کارآفرین که به دنبال راه‌اندازی فروشگاه است، به دست می¬دهد. به همین ترتیب، یک سرمایه‌گذار املاک و مستغلات احتمالاً دارای یک نیاز مالی متفاوت از یک معامله‌گر کالا است. علاوه بر این، مذاکرات با یک مشاور مالیاتی، با یک شرکت که به دنبال ادغام شدن یا خرید یک شرکت دیگر هست، ممکن است از ارتباط حرفه¬ای خود با یک مجرم املاک که به دنبال کم کردن مالیات بر املاک است، زیان‌بار باشد.

ازآنجاکه مشاورین مالیاتی با قوانین مالیاتی و دستورالعمل¬های IRS آشنا هستند، تاجران ممکن است خدماتشان را برای پیشرفت تجارت قبل از مقامات مالی و دادگاه به‌منظور حل مسائل مربوط به مالیات حفظ کنند.

 

مشاوران مالی نظام مهندسی قوانین مالیاتی افراد و کسب‌وکار را درک می¬کنند و بنابراین در هدایت مالیات‌دهندگان در مورد موافقت‌کردن با قوانین مالیاتی ائتلافی، ایالتی و محلی، سودمند هستند. مشاوران باید با آخرین شرایط مالیاتی ائتلافی و ایالتی به‌روز شوند و در هنگام ارائه مشاوره در موضوعات مالیاتی فعلی مؤثر باشند


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است