نحوه انتخاب مشاور مالیاتی مناسب

وظایف مشاوره مالیاتی
تعهدات مشاور مالیاتی
نوامبر 6, 2019
مشاوره مالیاتی
قرارداد مشاور مالیاتی
نوامبر 13, 2019
مشاوره مالیاتی

مشاور مالیاتی

مشاور مالیاتی مناسب که فعالیت می کنند از نظر حرفه ای برابر نیستند، باید صادق باشم و به شما بگویم که مالیات به لحظه ای وغیر اصولی  نوشته نمی شود. وبسیار پیچیده  می باشد. قوانین یک بخش از قانون بر قوانین بخش دیگری از قانون تأثیر می گذارد و اتصال همیشه آشکار نیست.

برای بدتر شدن اوضاع ، مالیات نه تنهاپیچیده هست بلکه عدم درک صحیح قوانین مالیاتی  ممکن است تفسیرهای نادرست در ذهن بوجود بیاورد

به همین دلیل انتخاب مشاور مالیاتی مناسب خود با دقت بسیار مهم است.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

 

برای موفقیت در زندگی ، شما باید صاحبنظران دیگری باشید که در کنار شما هستند که می توانید برای مشاوره به آنها مراجعه کنید. بخش ا اصلی شرکت  شما شامل مشاور مالیاتی مناسب برای کمک به حسابداری و مالیات ها ، یک مشاور مالی هدفمند و دارای تجربه ، متخصصان مختلف در زمینه های سرمایه گذاری و تجاری منتخب ، ارکان اصلی بخش مالی شرکت هستند

مصاحبه با مشاور مالیاتی مناسب
وقتی با مشاور مالیاتی خود مصاحبه می کنید یک ویژگی مهم وجود دارد که من به دنبال آن هستم و امیدوارم که شما هم این کار را انجام دهید.

توجه کنید که آیا این معمول است که شما تمام سؤالات مشاور مالیاتی را بپرسید. یا مشاور مالیاتی مناسب  شما درمورد وضعیت خود از شما سؤال می کند؟ اگر مشاور مالیاتی تمام سؤالات را می پرسد ، می توانید مطمئن باشید که او به دنبال شما و آنچه واقعاً می خواهید است.

فقط به یاد داشته باشید ، اگر او از شما سؤال نمی کند ، چگونه می تواند اوضاع خاص شما را بشناسد تا ذخیره مالیاتی زیادی را محاسبه می کند؟

در زیر مشخصات یک مشاور مالیاتی مناسب خوب آورده شده است:نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

کاملاً درباره قانون مالیات تسلط داشته باشد
در مورد کاهش مالیات خودبا تمام وجود تلاش کرده  باشد
قانون را به طور صحیح رعایت کند
ذخیره  مالیاترا محاسبه می کند
از خلاقیت در اعمال قانون به نفع شما استفاده می کند
کل قانون را در هنگام کاهش مالیات می داند ، نه فقط یک قانون واحد
بیش از خودش یا خودش به کار های  شما اولویت می دهد
در مورد وضعیت خاص خود از شما سؤال می کند
مایل به تدریس قوانین مالیاتی

استخدام مشاور مالیاتی صحیح فقط نیاز به دانستن سؤالات مناسب برای پرسیدن ندارد ، این بدان معناست که می دانید مشاور مالیاتی شما از چه سؤالاتی سوال می کند. به یاد داشته باشید ، شما تنها کسی هستید که می توانید مالیات خود را کاهش دهید. شما باید به اندازه کافی یاد بگیرید که چگونه قانون مالیات بر شما اعمال می شود تا بتوانید هر روز از آن سود ببرید. اما در نهایت ، شما می خواهید یک مشاور مالیاتی مناسب را استخدام کنید که مایل است و قادر است قوانینی را که درک می کند  برای کاهش مالیات خود به شما نحوه تنظیم اضارنامه مالیاتی ونحوه ثبت اسناد ونحوه ارسال گزارشات مالیاتی را یاد می دهدو.

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

برخی از سؤالاتی که حتما باید در طول مصاحبه مشاور مالیاتی مناسب  خود بپرسید عبارتند از:

خدمات شما شامل چه مواردی است؟
آیا تجربه کار با مشاغل کوچک را دارید؟
آیا تجربه ای در صنعت من دارید؟
هزینه های شما چقدر است؟
حق الزحمه  برای خدمات آماده سازی مالیات خود چگونه است؟ (بنابراین ، برای مثال ، آیا هزینه پیش فرض وجود دارد یا بعد از اتمام مالیات خود را پرداخت می کنید؟)
روش ارتباطی مورد نظر شما کدام است؟ پاسخ شما به ایمیل ، تماس تلفنی و غیره چقدر طول می کشد؟
آیا خدمات مالی دیگری که به مشاغل کوچک ارائه می دهید وجود دارد؟ اگر چنین است ، آنها چیست؟
آیا شما در صورت حسابرسی با من همکاری می کنی ؟

 

 

در دسترس بودن نیز بسیار مهم است. حتی پس از پایان فصل تشکیل پرونده و تاریخ اظهارنامه مالیاتی شما ، بهترین مشاور مالیاتی مناسب   همیشه باید پاسخگو باشد.

آیا برای تصمیم گیری در مورد نحوه به دست آوردن مالیات خود به کمک نیاز دارید؟ راهنمایی های  تیم مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  به اهداف خود در کوتاهترین زمان برسید


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.