درآمد مشاور مالی

دستمزد مشاور مالی

 

قطعا برای همه ما در هر حرفه ای میزان درآمد مشاور مالی ، اهمیت زیادی دارد. درآمد مشاور مالی نیز در اولین قدم برای استخدام به این فکر است که در یک شرکت معتبر و با درآمد مناسب فعالیت خود را شروع کند. اگر کسی به شما بگوید هدف از انتخاب فلان شغل، بحث مالی نبوده و اولویت های مهمتری داشته است، شک نکنید که این صحبت او واقعی نیست. به هر حال ما برای انجام یک حرفه وقت گذاشته و به دنبال این هستیم که دست رنج زحمات خود را از طریق کسب درآمد ایده آل، جبران کنیم.

مشاوره مالی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

امروزه در کشور ما افراد زیادی در حرفه مشاور وارد شده و صاحبان سرمایه تنها با کمی جست و جو می توانند یک مشاور مالی  حرفه ای را برای مدیریت امور مالی شرکت خود استخدام کنند. اما از این سود هر مشاور  قبل از اینکه فعالیت رسمی خود را در شرکت مربوطه آغاز نماید، بحث حقوق و مزایا را مطرح خواهد نمود تا در مدت کار، اختلاف مالی با شرکت نداشته باشد.

حقوق و مزایای مشاور مالی:

این حق شما است که به عنوان یک مشاور مالی در شرکتی مشغول به کار شوید که امنیت روانی از نظر مالی داشته و بدون نگرانی از این بابت بتوانید به ارائه خدمات در زمینه امور مالی بپردازید. عوامل مختلفی بر روی درآمد مشاور  تاثیر خواهد گذاشت:

  1. رزومه کاری مشاور مالی

در زمان عقد قرارداد بین مدیر شرکت و مشاور مالی رزومه کاری مشاور به دقت  بررسی خواهد شد. قطعا تفاوت بزرگی بین درآمد مشاور مالی  حرفه ای با افراد تازه کار خواهد بود. افراد حرفه ای درخواست بالاتری برای دستمزد خواهند داشت و مسلما صاحبان سرمایه برای داشتن یک حامی قوی باید هزینه بیشتری را صرف نمایند. البته مبلغ های غیر منطقی پذیرفته نمی شود.

مشاوره مالی شرکت حسابداری 

  • حجم کار در شرکت

هر چه حجم کاری مشاور  بیشتر شده و در طول روز ساعات بیشتری را مشغول به کار باشد، باید دستمزد بیشتری را دریافت نماید. به همین دلیل است که برخی از مشاورین مالی درخواست دریافت حقوق به صورت ساعتی را دارند. ممکن است در یک روز تعداد ساعات کاری دو برابر یک روز دیگر باشد و اگر برای هر دو روز یک حقوق ثابت در نظر گرفته شود، قعطا برای مشاور  خوشایند نخواهد بود.

  • معاملات مالی

یکی از مهمترین وظایف مشاور مالی ، کمک به شرکت برای سرمایه گذاری های سودآور است. به این معنا که مشاور مالی باید در میان پروژه های موجود جهت سرمایه گذاری تحقیق نموده و بهترین پروژه را به مدیر عامل معرفی نماید. در صورتی که مشاور  موفق به عقد قراردادهای ایده آل برای شرکت گردد، حق دارد مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت نماید. البته لازم است قبل از شروع به کار، بین طرفین برای پورسانت توافق انجام گیرد. اغلب مشاورین  درخواست این پاداش مالی را در کنار حقوق ثابت خود دارند.

مشاوره مالی خبره

  • پاداش کار

برخی از مدیران شرکت ها جهت تشویق کارکنان خود و افزایش راندمان کاری، پاداشی را برای آن ها در نظر می گیرد. در صورتی که درآمد مشاور مالی  بتواند به بهترین شکل ممکن منابع مالی را مدیریت نماید، پاداشی را افزوده بر حقوق دریافت خواهد نمود.

 

مشاوره 

طراحی سیستم مایل شرکت خود را به یک مشاور مالی  موفق بسپارید و از حمایت های یک حرفه ای برخوردار شوید.

.

  • .

.

  • .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...