درآمد مشاور مالی

مشاوره مالی
طراحی سیستم مالی مشاور مالی
آگوست 19, 2019
خدمات مشاور مالی
کار آفرینی مشاور مالی در کسب وکار
آگوست 19, 2019
دستمزد مشاور مالی

درآمد مشاور مالی

.

قطعا برای همه ما در هر حرفه ای میزان درآمد مشاور مالی ، اهمیت زیادی دارد. مشاور مالی نیز در اولین قدم برای استخدام به این فکر است که در یک شرکت معتبر و با درآمد مناسب فعالیت خود را شروع کند. اگر کسی به شما بگوید هدف از انتخاب فلان شغل، بحث مالی نبوده و اولویت های مهمتری داشته است، شک نکنید که این صحبت او واقعی نیست. به هر حال ما برای انجام یک حرفه وقت گذاشته و به دنبال این هستیم که دست رنج زحمات خود را از طریق کسب درآمد ایده آل، جبران کنیم.

امروزه در کشور ما افراد زیادی در حرفه مشاور وارد شده و صاحبان سرمایه تنها با کمی جست و جو می توانند یک مشاور  حرفه ای را برای مدیریت امور مالی شرکت خود استخدام کنند. اما از این سود هر مشاور  قبل از اینکه فعالیت رسمی خود را در شرکت مربوطه آغاز نماید، بحث حقوق و مزایا را مطرح خواهد نمود تا در مدت کار، اختلاف مالی با شرکت نداشته باشد.

حقوق و مزایای مشاور :

این حق شما است که به عنوان یک مشاور در شرکتی مشغول به کار شوید که امنیت روانی از نظر مالی داشته و بدون نگرانی از این بابت بتوانید به ارائه خدمات در زمینه امور مالی بپردازید. عوامل مختلفی بر روی درآمد مشاور  تاثیر خواهد گذاشت:

  1. رزومه کاری مشاور 

در زمان عقد قرارداد بین مدیر شرکت و مشاور  رزومه کاری مشاور به دقت  بررسی خواهد شد. قطعا تفاوت بزرگی بین درآمد مشاور مالی  حرفه ای با افراد تازه کار خواهد بود. افراد حرفه ای درخواست بالاتری برای دستمزد خواهند داشت و مسلما صاحبان سرمایه برای داشتن یک حامی قوی باید هزینه بیشتری را صرف نمایند. البته مبلغ های غیر منطقی پذیرفته نمی شود.

  • حجم کار در شرکت

هر چه حجم کاری مشاور  بیشتر شده و در طول روز ساعات بیشتری را مشغول به کار باشد، باید دستمزد بیشتری را دریافت نماید. به همین دلیل است که برخی از مشاورین مالی درخواست دریافت حقوق به صورت ساعتی را دارند. ممکن است در یک روز تعداد ساعات کاری دو برابر یک روز دیگر باشد و اگر برای هر دو روز یک حقوق ثابت در نظر گرفته شود، قعطا برای مشاور  خوشایند نخواهد بود.

  • معاملات مالی

یکی از مهمترین وظایف مشاور ، کمک به شرکت برای سرمایه گذاری های سودآور است. به این معنا که مشاور باید در میان پروژه های موجود جهت سرمایه گذاری تحقیق نموده و بهترین پروژه را به مدیر عامل معرفی نماید. در صورتی که مشاور  موفق به عقد قراردادهای ایده آل برای شرکت گردد، حق دارد مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت نماید. البته لازم است قبل از شروع به کار، بین طرفین برای پورسانت توافق انجام گیرد. اغلب مشاورین  درخواست این پاداش مالی را در کنار حقوق ثابت خود دارند.

  • پاداش کار

برخی از مدیران شرکت ها جهت تشویق کارکنان خود و افزایش راندمان کاری، پاداشی را برای آن ها در نظر می گیرد. در صورتی که مشاور  بتواند به بهترین شکل ممکن منابع مالی را مدیریت نماید، پاداشی را افزوده بر حقوق دریافت خواهد نمود.

 

مشاوره 

طراحی سیستم مایل شرکت خود را به یک مشاور  موفق بسپارید و از حمایت های یک حرفه ای برخوردار شوید.

.

  • .

.

  • .

ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.