حسابرسی در شرکت حسابداری

خدمات شرکت حسابداری
خدمات حسابرسی در شرکت حسابداری
اسفند ۹, ۱۳۹۷
خدمات حسابداری
خدمات مشاوره مالیاتی در شرکت حسابداری
اسفند ۹, ۱۳۹۷
خدمات حسابداری

شرکت حسابداری

حسابرسی در شرکت حسابداری

خدمات حسابرسی در شرکت حسابداری برای شرکت های سهامی عام وخاص وسایر شرکتها که درایران فعالیت می کنند، طراحی شده است. خدمات شرکت حسابداری ما به تمام شرکت های فعال در سطح عام وخاص وسایر شرکتها با سرمایه های ایرانی یا خارجی، ارائه می کنند، به دنبال یک شریک درایران هستند که به طور کامل نیاز و استانداردهای خود را برآورده می کنند.

شرکت  با خدمات حسابرسی برای انجام ممیزی مالی شما تضمین می کنید که به درستی انجام می شود. با دفاتر واقع در مراکز عمده کسب و کار در سراسر جهان تمام خدمات ما مربوط به حسابرسی صورت های مالی، صرف نظر از محل، مطابق با قوانین حسابداری و اصول حسابداری کشور مادر اصلی انجام می شود. این به طور قابل توجهی فرآیند حسابرسی را در سراسر گروه ساده می کند.

با تشکر از ساختار منحصر به فرد سازمان حسابرسی قادر به ارائه خدمات حسابرسی در ایران است که به طور کامل نیازهای خاص شرکت های بین المللی وداخلی را برآورده می کند.

شرکت ما توجه زیادی به مهارت ها، تجربه و توسعه مداوم دانش فنی حسابرسان خود می کند. بنابراین، خدماتی که آنها ارائه می دهند، همیشه به عنوان استانداردهای بالایی از مشتریان ما طبقه بندی می شوند. خدمات شرکت حسابداری ما پوشش همه چیز را که می تواند از یک حسابرس بین المللی انتظار می رود.

حسابرسی مالی شامل خدمات مستقل و معتبر بازرسی مالی ارائه شده برای کسب و کارهای بین المللی می باشد. علاوه بر این، حسابرسان ما ممیزی های خاصی از قبیل برنامه های تقسیمسود، ادغام یا تبدیل شرکت ها را انجام می دهند و تمامی انواع نظرات اقتصادی کارشناسان، از جمله مطالعات صحت و یا ارزیابی سهام  شرکت ها، و همچنین خدمات و مشاوره هایی مالی وسرمایه گذاری که نیاز به تخصص در امور مالی دارند، شرکت حسابداری ماارائه می کنند

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است