جامع ترین خدمات حسابداری در شرکت حسابداری

کامل ترین خدمات شرکت حسابداری

جامع ترین خدمات حسابداری در شرکت حسابداری

 

جامع ترین خدمات شرکت حسابداری ارائه یک اطلاعات مالی حیاتی به مشتریان به شیوه ای به موقع و دقیق، وظیفه اصلی شرکت  می باشد که به نظر ما نمی تواند به خطر بیفتد. از قابلیت دسترسی از راه دور برای ارائه یک مدل به اشتراک گذاری داده در زمان واقعی استفاده می کنیم که نهایتا در جهت راحتی برای مشتریان و کارکنان ارائه می شود

جامع ترین خدمات شرکت حسابداری حفظ، مجموعه ای کامل از فرایندهای حسابداری و گزارشگری مالی که مناسب هدف مشتریان می باشد برعهده دارد

شرکت حسابداری ما برای همکاری با دیگر ارائه دهندگان شخص ثالث (وکلا، حسابداران، حسابرسان، مدیران املاک) با یکدیگر همکاری می کنیم. با برونسپاری گزارش حسابداری و مالی، صندوق قصد دارد اطمینان دهد که اطلاعات مالی ارائه شده با انتظارات سرمایه گذار صندوق سازگار است.
شرکت حسابداری ما ارزش خود را با موفقیت های شخصی و تجاری مشتریانمان ارزیابی می کنیم.جامع ترین خدمات شرکت حسابداری ما می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا حوزه هایی را که منفی سودآوری و رشد را تحت تأثیر قرار می دهند شناسایی کنند و شرکت  راهکارهایی را که از لحاظ عملی و فنی مناسب هستند، توسعه می دهدعلاوه بر اقدام به عنوان یک هیئت مدیره برای مدیریت، جامع ترین خدمات شرکت حسابداری ما ارائه راهبردهای جامع و انعطاف پذیر را که مسائل مربوط به کسب و کار شما را مورد توجه قرار می دهد، ارائه می کند موارد زیر مواردی است که در آن ما خدمات مشاوره ارائه می دهیم:

 

 

خدمات مشاوره ای مالی مالیاتی مدیریتی

 

انتخاب نرم افزار حسابداری
خرید و فروش یک کسب و کار
تصمیمات مالی و بازنشستگی
صورتهای مالی تلفیقی
خدمات حسابداری (ماهانه / سالانه)
راه اندازی سیستم حسابداری برای کسب و کارهای جدید

مطالعات امکان سنجی پروژه
بودجه ها و پیش بینی های جریان نقدی
ارزیابی سهام شرکت
طراحی و بررسی کنترلهای داخلی
حسابداری و گزارشگری مالی

خدمات حسابداری تهیه شاخص های اصلی عملکرد

تجزیه و تحلیل درآمد فعلی در سال گذشته
حسابرسی حساب های دریافتنی و حساب پرداختنی
کنترل حسابهای بانکی شرکت

تجزیه و تحلیل چک ها وسرمایه گذاریهای شرکت

ضبط گزارشات مالی تنظیم شده ماهانه

ایجاد مراحل و فرآیندهای برای اطمینان از انسجام
ضبط و نظارت بر حساب های قابل پرداخت و حساب های دریافتنی

ارتباط و ارتقاء ارتباط شما با مشتریان و فروشندگان

خدمات حسابداری ذخیره سازی امن و نگهداری و پرونده های شما
حسابرسی صورتهای مالی تلفیقی.
ارزیابی کنترل های داخلی.
حسابرسی داخلی.
خدمات دائمی مراقبت
مشاوره در امر مدیریت

 • بخش حسابرسی یکی از بخشهای تخصصی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می باشد  که وظیفه اصلی آنها کاهش خطر ناشی از ارائه اطلاعات نادرست یا بی کیفیت از صورتهای مالی است.تخصص اصلی شرکت حسابداری  عملکرد حسابرسی اجباری صورتهای مالی است که همچنین می تواند اطلاعات بسیار ارزشمندی را به همراه داشته باشد. اگر علاوه بر این ، شرکت حسابداری  تجزیه و تحلیل دقیقی از وضعیت مالی شرکت انجام می دهد ، در اکثر قریب به اتفاق موارد ، چنین روشی امکان شناسایی و رفع اشتباهات در مدیریت شرکت ، کاهش هزینه ها یا هزینه های غیر ضروری را فراهم می کند.

خدمات حسابرسی

خدمات حسابرسی صورت مالی:

 • حسابرسی صورتهای مالی فردی و تلفیقی مطابق استاندارد  حسابداری
 • حسابرسی صورتهای مالی فردی و تلفیقی مطابق با استانداردهای بین المللی حسابداری و استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی
 • حسابرسی داخلی صورتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار

سایر خدمات حسابرسی:

 • نظر در مورد اطلاعات  مالی تاریخی برای اهداف صورتهای مالی
 • حسابرسی پروژه های مالی که توسط اتحادیه اروپا تأمین می شود
 • ممیزی سیستم های کنترل داخلی
 • حسابرسی داخلی
 • انجام بررسی اسناد حسابداری و دفاتر حسابداری
 • مشاوره و مشاوره در زمینه تهیه بخشهای اقتصادی و مالی دفترچه برای شرکتهای معرفی شده در معاملات عمومی اوراق بهادار
 • مشاوره و مشاوره در مورد اجرای استانداردهای بین المللی حسابداری

 

 

دوره حسابرسی  ما به سه مرحله تقسیم می شود:

حسابرسی ضمنی 

ما مطالعه را با تهیه یک برنامه تجدیدنظر آغاز می کنیم که به ما امکان می دهد نقاط ضعف ، خطرات و تهدیدهای مختلف را شناسایی کنیم. برنامه ریزی همچنین به ما امکان می دهد کارها را در اجرای کار به درستی تخصیص داده و هماهنگ کنیم. یکی از عناصر مهم برنامه ریزی ، کسب دانش در مورد فعالیت مشتری و محیط خارجی آن است. برنامه ریزی همچنین شامل انجام تجزیه و تحلیل داده های تاریخی است که به ما امکان می دهد از روند فعالیت های مشتری یاد بگیریم و همچنین با سیستم های حسابداری عملیاتی و کنترل داخلی آشنا شویم. حسابرسی ضمنی همچنین شامل بررسی درستی و قابلیت اطمینان افشای مطالب و اقلام منتخب داراییها و بدهیهای واحد تجاری است.

 

عکس 1مشاهده موجودی فیزیکی

مرحله بعدی مطالعه مشارکت کارکنان ما در مشاهده موجودی فیزیکی است و تاریخ با برنامه موجودی دارایی ها در واحد تجاری سازگار می شود. در صورت امکان و ضرورت ، کارمندان دارایی های موجود موجود را دوباره اندازه گیری می کنند و همچنین اثربخشی و درستی موجودی های فیزیکی را ارزیابی می کنند.

 

خدمات حسابداری درحسابرسی صورتهای مالی سالانه

حسابرسی  صورتهای مالی به گونه ای ساختار یافته است که از تشخیص بی نظمیهای قابل توجه در صورتهای مالی اطمینان حاصل می کند.

هدف از حسابرسی بررسی قابلیت اطمینان ، صحت و وضوح صورتهای مالی و درستی دفاتر حسابداری که اساس تهیه آن را تشکیل می دهد ، به منظور دستیابی به یقین منطقی امکان بیان نظر در مورد صورتها را دارد. به طور خاص ، حسابرسی شامل بررسی صحت اصول حسابداری (خط مشی) و برآوردهای قابل توجه اعمال شده توسط واحد تجاری ، بررسی – بیشتر به صورت نمونه ای  – شواهد حسابداری و ورودی هایی است که ارقام و اطلاعات مندرج در صورتهای مالی و همچنین ارزیابی کلی صورتهای مالی از آنها گرفته می شود. در طول حسابرسی ، تیم ما ، از مرحله برنامه ریزی تا ارائه نتایج حسابرسی ، تماس مداوم با مدیریت بخش حسابداری و هیئت مدیره مشتری برای اطمینان از کیفیت کار انجام شده ،می باشد.

عکس 2هر حسابرسی شامل یک حسابرس قانونی و گروهی از متخصصان است که دانش تخصصی را در زمینه های دارای اهمیت ویژه برای مشتریان نشان می دهند.

به عنوان بخشی از سفارش ، بنا به درخواست مشتری ، ما به صورت الکترونیکی الگوهایی از بخشهای صورتهای مالی حاصل از قانون حسابداری و همچنین صورتها و صورتهایی را ارائه می دهیم که باید توسط کارمندان واحد تجاری برای اهداف حسابرسی تهیه شود ، که ، همانطور که تجربه ما نشان می دهد ، روند حسابرسی را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

 

 

استقلال و عینیت

ما کاملاً از اصول اخلاق حرفه ای پیروی می کنیم. بر این اساس ، شرکت ما و کارمندان آن با تمام اطلاعات به دست آمده از نهاد به طور محرمانه برخورد می کنند. علاوه بر این ، شرکت و کارمندان آن کاملاً مستقل از مشتریان هستند. مکانیسم های کنترل اتخاذ شده توسط ما به گونه ای طراحی شده اند که اطلاعات محرمانه به دست آمده  منتشر نشود.

 

ارائه تجارت

 

گزارشی در مورد حسابرسی صورتهای مالی که یک نتیجه گیری کلی راجع به اینکه آیا صورتهای مالی صحیح است و به طور منصفانه و واضح دارایی ، وضعیت مالی و نتیجه مالی واحد تجاری را ارائه می دهد ، بیان می کند.
نامه محرمانه به هیئت مدیره نهاد حسابرسی شده ، به ویژه ارزیابی سازمان حسابداری و کنترل داخلی و سایر موارد مهم (اختیاری).

خدمات حسابداری درمشاوره مالیاتی

خدمات ارائه شده توسط بخش مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  در زمینه های زیر شامل موارد زیر است:

 • تجزیه و تحلیل مالیاتی از حقایق موجود
 • بررسی قراردادها از نظر انطباق آنها با قانون مالیات و در زمینه امنیت مالیاتی
 • آماده سازی قراردادهایی که امکان دستیابی به نتایج مالیاتی مورد نظر را دارند
 • ایجاد و اجرای سازوکارهایی برای به حداقل رساندن پایه مالیاتی (بهینه سازی مالیات)

خدمات مشاوره مالیاتی ارائه شده توسط اشرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در قالب مشاوره موقت (پیشنهاد در پاسخ به پرسش مشتری) و به عنوان بخشی از همکاری دائمی (قرارداد همکاری دائمی) ارائه می شود.

 

بسته به نیاز مشتری ،شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  خدمات مشاوره مالیاتی می تواند از طریق انجام شود:

 • تهیه لایحه مالیاتی مکتوب
 • تهیه مشاوره مالیاتی کوتاه به شکل الکترونیکی
 • بررسی مالیات
 • انجام آموزش های مالیاتی
 • شرکت در مذاکرات با پیمانکاران
  • حسابرسی صورتهای مالی

  • . هدف از حسابرسی ارائه اطلاعات به مشتریان در مورد صحت و قابلیت اطمینان دفاتر حسابداری و صورتهای مالی آنها ،و رفع هرگونه نقص احتمالی ، دارایی واقعی و وضعیت مالی شرکت ، خطرات مربوط به روند فعالیت های تجاری ، همراه با نشانه ای برای حذف یا محدود کردن آنها است.
  • به اشخاص حقوقی که موظف به حسابرسی صورت های مالی هستند ، ما بررسی  اسناد حسابداری را ارائه می دهیم. چنین بازبینی نسبت به حسابرسی رسمیت کمتری دارد و هدف آن تعیین صحت و قابلیت اطمینان فرآیند حسابداری انجام شده توسط واحد تجاری و رفع هرگونه بی نظمی است. این امر به ویژه باعث جذابیت بیشتر قراردادهای بلند مدت می شود ، زیرا مشتریان ما را به تماس مداوم با حسابرس قانونی و دسترسی به دانش تخصصی آنها می رساند.
  • جامع ترین خدمات شرکت حسابداری حسابرسی  می باشد که نه تنها تشخیص نقایص احتمالی توسط حسابرس ، بلکه صدور توصیه هایی با هدف رفع بی نظمی ها و جلوگیری از بروز آنها در آینده را فراهم می  کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه

مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید آرمان پرداز خبره
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید

در این نوشته برای شما توضیح می دهیم که چگونه یک مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید و به او اعتماد کنیم. در پایان اعتماد شما را به آرمان پرداز خبره جلب می کنیم. مشاور مالیاتی معتبر

ادامه مطلب »
اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
مشاور مالیاتی
اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و اهمیت مشاور مالیاتی در آن اهمیت مشاوره در زمینه مالیات کسب

ادامه مطلب »
انتخاب کارشناس حسابداری و مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت توسط آرمان پرداز خبره
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت

در این نوشته می خواهیم در مورد نکاتی در خصوص انتخاب مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت و نحوه انتخاب کارشناس حسابداری بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید و جهت هرگونه نیاز به مشاور مالیاتی

ادامه مطلب »
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی

در این نوشته میخواهیم به شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی در سازمان امور مالیاتی بپردازیم. جهت هرگونه سوال در خصوص مشاور مالیاتی با ما در ارتباط باشید. مشاور مالیاتی کیست؟ مشاور مالیاتی کسی است که

ادامه مطلب »
انواع هزینه ها در حسابداری و مالی توسط مشاور مالیاتی
شرکت حسابداری
انواع هزینه ها در حسابداری

در این نوشته میخواهیم در خصوص انواع هزینه ها در حسابداری و مالی ، بهبود هزینه ها توسط مشاور مالیاتی و همچنین در خصوص انواع هزینه بپردازیم انواع هزینه ها در حسابداری یکی از مهم‌ترین مفاهیم

ادامه مطلب »
مدارک مثبته
شرکت حسابداری
مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می پردازیم. مدارک مثبته یا اسناد مثبته مدارک مثبته اسناد نشان‌دهنده وقوع

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی و امور مالیاتی کشور به صورت مفصل صحبت می کنیم. با

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی
مشاور مالیاتی
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور مالیاتی هستند. با ما باشید زیرا در این نوشته به این

ادامه مطلب »
مفاصا حساب مالیاتی
مشاور مالیاتی
مفاصا حساب و نحوه دریافت مفاصا حساب

درخواست گواهی مفاصا اولین کاری است که مودی و یا مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی وی ملزم است برای دریافت گواهی مفاصا حساب مالیاتی انجام دهد. براساس ماده ۲۳۵ قانون مالیات های مستقیم، اداره امور مالیاتی

ادامه مطلب »
مشاور مالی را چگونه انتخاب کنیم
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد

اشخاص حسابرس و مشاور مالیاتی در هدایت مالیات دهندگان برای رعایت قوانین، در تمام امور مالی، حسابداری و پرداخت مالیات نقش مهمی دارد. بسته به وضعیت مالیات دهنده، خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می‌دهد، متفاوت

ادامه مطلب »
مالیات بر ارزش افزوده
مشاور مالیاتی
مالیات املاک و مستغلات

مالیات املاک و مستغلات ، نوعی از مالیات می باشد، که از درآمدهای به دست آمده از ملک محسوب می شود. املاک و مستغلات شامل سه نوع مالیات می شوند: مالیات بر درآمد اجاره از املاک

ادامه مطلب »
تکنولوژی نرم افزار
شرکت حسابرسی
موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی

    موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی     جمع داراییهای شرکتی ۲۰۰ میلیارد ریال است. حسابرس معتقد است تحریف داراییها بالای ۲۰ درصد، منجر به اظهار نظر مردود می‌شود (برای پرهیز از تردیدهای احتمالی در

ادامه مطلب »
بیمه‌ای به کارفرمایان
شرکت حسابداری
مدیریت سود چیست؟

مدیریت سود چیست؟   در کسب و کار برای حفظ عملیات، ارائه خدمات بهتر، و ارائه محصولات جدید، آن نیاز به سود می باشد. در هر کسب و کار، سود همیشه با زیان های خاص همراه است. مهم

ادامه مطلب »

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...