اهداف شرکت حسابداری

هدف شرکت حسابداری

اهداف شرکت حسابداری ما بر پایه نیازهای مشتریان موجود و آینده استوار است. شرکت  ما این کار را با استفاده از توانایی های داخلی و خارجی شرکت  و درک محیط رقابتی انجام خواهد داد. تمام استراتژی های شرکت  به منظور حمایت از بیانیه اهداف شرکت حسابداری ما و به رسمیت شناختن اهداف اعلام شده ما کار می کنند

اهداف شرکت حسابداری ما به سه دسته تقسیم می شوند:

 

اهداف شرکت  تنوع درآمد، از جمله خدمات و تخصص صنعت.

اهداف  شرکت  تمرکز ساختار هزینه ثابت.

اهداف حسابداری آموزش آگاهی از حساداری

ارزش خدمات

اهداف  شرکت باارائه خدمات با کیفیت بسیار مهم است. مشتریان شرکت حسابداری و افراد ما قضاوت بر اساس شایستگی هدفها شرکت حسابداری  ما در مورد نحوه برخورد با آنها هستند. این اصلی ترین آنها – و در بسیاری موارد تنها آراه – اندازه گیری توانایی های شرکت حسابداری ما است. پیشنهاد ارزش شرکت حسابداری ما به مشتری این است که شرکت  ما مالیات، برنامه ریزی مالی، حسابداری کسب و کار و غیره را بهترانجام  خواهیم می دهیم  و این کار را انجام خواهیم داد. شرکت حسابداری ما با مشتریانمان همکاری خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که اهداف آنها، جایی که آنها مالی و جایی هستند که می خواهند در آینده باشند، تا هر سرویسی که ارائه می کنیم، شخصی و سفارشی برای مشتریان شرکت ما باشد.

اهداف شرکت حسابداری

مسائل انتقادی

به نظر می رسد که این شرکت به یک طبقه “بالغ” نزدیک می شود. ما فرصت های بزرگ نسبتا کم، تهدید نسبتا کم، پتانسیل رشد محدود و ریسک نسبتا کم داریم.

 

مسائل انتقادی برای شرکت  عبارتند از:

 

حفظ مشتری ها ضروری است و با حفظ شهرت شرکت  ما بر اساس حرفه ای بودن، اعتماد، دقت و به موقع تعیین می شود.

در ادامه به استفاده از توانایی های مبتنی بر رایانه درون شرکت بر پایه مقرون به صرفه در شرکت   است.

نتایج ردیابی برای درک بهتر اینکه فعالیت های شرکت  بهترین بازده را ارائه می دهند.

تمرکز بر بخش های کلیدی بازار که بیشترین بازده را تولید می کنند.

آموزش کارکنان شرکت ما به طوری که هر کسی نقش را در بازاریابی شرکت می کند و نه این مسئولیت را به چند “غیر حرفه ای  که در حال حاضر برای درصد زیادی از کسب و کار جدید را تشکیل می دهند.

اهداف شرکت حسابداری

استراتژی بازار هدف شرکت

بازارهای هدف اصلی شرکت  شامل این سه حوزه هستند:

 

کسب و کارهای تاسیس شده بیش از 50 کارمند دارند که ارائه خدمات جامع برنامه ریزی کسب و کار، به ویژه در صنایع پزشکی / بهداشت، دندانپزشکی، و مسکن.
کسب و کارهای شرکتهایی که کمتر از 50 کارمند که اکنون نیاز به خدمات شرکت حسابداری  ما دارند و به میزان بیشتری به آنها احتیاج دارند تا کسب و کار و الزامات آنها رشد کند، به خصوص کسانی که از زمینه های تخصصی مانند بازنشستگی و برنامه ریزی بازنشستگی بهره مند شوند.
شرکت حسابداری . ما همچنین انواع خدمات با ارزش را ارائه می دهیم که کسب و کار را برای بهینه سازی سودآوری خود و به حداقل رساندن پرداخت مالیات خود فراهم می کنند. شرکت حسابداری ما می خواهد اطمینان حاصل کنید که بازاریابی شرکت  ما هرگز نقاط قوت خود را به عنوان یک شرکت از دست نمی دهد:
نتیجه گیری

مطالب بالا  نشان می دهد که مشتریان تغییراتی اساسی در روش های خرید خدمات حرفه ای مانند حسابداری انجام داده اند، که حرفه ای ها را درگیر رویکردهای جدید برای شرکت حسابداری  کرده است.

اهداف شرکت حسابداری

این استراتژی ها برای اهداف شرکت حسابداری شما  چه معنایی دارد؟ در اینجا برخی از دلایل کلیدی وجود دارد:

. استراتژی های جدیدتر به متخصص حرفه ای شرکت حسابداری  کمک می کند.

به عنوان حرفه ای،  شرکت  شما باید هر دو استراتژی های توسعه آنلاین و آفلاین را ترکیب کنید. هرکدام از آنها را نادیده نگیرید.

شایستگی حرفه ای و سرویس دهی عالی مشتری دیگر کافی نیست – آنها صرفا هزینه ورود می باشند. شرکت حسابداری شما باید در صورت موفقیت آمیز بودن توانایی توسعه شرکت  را انجام دهد

ما مطمئن هستیم که متخصصانی که بهترین راهبردهای خود را با این شرایط بازار سازگار می کنند و در استراتژی هایی که در بالا توضیح داده شده اجرا می شوند، بیشترین پیشرفت را در تکامل تکامل تجارت خود در سال 2018 و فراتر از آن خواهند داشت!

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...