خدمات شرکت حسابداری

 مشاور مالی جامع
مشاور مالی فراگیر
فوریه 20, 2019
امتیاز جامع شرکت حسابداری
خدمات جامع شرکت حسابداری
فوریه 21, 2019
امتیاز شرکت حسابداری

خدمات شرکت حسابداری

خدمات شرکت حسابداری

 

یکی از خدمات شرکت حسابداری ارائه اطلاعات مالی به مشتریان ما به شیوه ای به موقع و دقیق، تعهدی است که به نظر ما نمی تواند به خطر بیفتد. سوابق مالی معنی دار و سازماندهی شده حاکی از این است که عملیات کسب و کار شما به طور روزانه کارآمدتر خواهد شد. شرکت ما طیف گسترده ای از خدمات حسابداری هزینه ای را شامل می شود که عبارتند از:

یکی از خدمات شرکت حسابداری سوابق حسابرسی معنی دار و سازماندهی شده حاکی از این است که عملیات کسب و کار شما به طور روزانه کارآمدتر می شود و پایه و اساس یک کسب و کار موفق است. کارکنان واجد شرایط ما می توانند به شما در انجام وظایف روزانه مربوط به حسابداری کمک کنند.

یکی ازخدمات  شرکت حسابداری تهیه صورتهای مالی است
ما می توانیم به شما در آماده سازی صورت های مالی خود با توجه به استانداردهای حرفه ای کمک کنیم، اما اظهار نظر و یا هیچ گونه اطمینانی از اطلاعات موجود در آنها نداریم. اظهارات مالی ارائه شده می تواند یک ابزار مفید برای مدیریت برای تصمیم گیری های مالی باشد.

یکی از خدمات شرکت حسابداری گزارشگری می باشد
ما نقش خود را در فرایند گزارشگری مالی به عنوان فرصتی برای ارائه راهکارهای سازنده برای به حداکثر رساندن سودآوری و کارایی شرکت شما می بینیم. تالیف ها با بررسی ها و ممیزی ها متفاوت است، زیرا براساس اطلاعات مشتری ارائه شده است و در درجه اول فقط برای استفاده داخلی استفاده می شود، زیرا هیچ اطمینان بیان نشده است.
یکی از خدمات شرکت حسابداری توسعه استاندارد ها می باشد
خدمات حسابداری ؛ استانداردهای حسابداری را توسعه می دهد؛ کنترل دارایی، مسئولیت و حساب های ترازنامه صندوق؛ و همه حسابرسی جامع، صورتهای مالی، جوایز فدرال و مالیات را مدیریت می کند. خدمات حسابداری فرایند کسب و کار پایان سال مالی را هماهنگ می کند. سایر وظایف مهم حسابداری خدمات نظارت: حسابداری قابل پرداخت، حسابداری موجودی (حسابداری دارایی سرمایه)، حسابداری خزانه (از جمله کمک هزینه)، و حسابداری حقوق و دستمزد.

یکی از خدمات شرکت حسابداری حساب قابل پرداخت می باشد
این فرآیندهای کسب و کار عبارتند از پرداخت هزینه های غیر حقوق و دستمزد به تامین کنندگان و کارکنان، تعمیر و نگهداری فروشنده برای پرداخت های غیر مشمول مالیات، پیشرفت سفر، چک های اضطراری و پرداخت های خارجی، گزارش درآمد مختلف و پرداخت به IRS، ورود اطلاعات از پرداخت و معاملات مالی و اصلاحات پرداخت.

 

یکی از خدمات شرکت حسابداری حسابداري / دارايي حسابداري سرمايه
خدمات حسابداری مسئول ایجاد و نگهداری سیستم کنترل اموال تجهیزات برای دانشگاه مینه سوتا است. تجهیزات به عنوان مواد ملموس، متحرک، غیر قابل تمیز تعریف می شوند و می توانند به عنوان دارایی های تجهیزات سرمایه یا غیر سرمایه گذاری طبقه بندی شوند. سیستم کنترل اموال شامل سیاست ها و روش های مربوط به کسب، شناسایی، مدیریت و دفع تجهیزات متعلق به هیئت مدیره از دانشگاه مینه سوتا می باشد.

خدمات حسابداری همچنین مسئول حفظ رکورد رسمی سرمایه دارایی های سرمایه گذاری دانشگاه مینه سوتا است. سوابق دارایی های تجهیزات سرمایه در ماژول مدیریت دارایی نگهداری می شود. رکورد تجهیزات متعلق به حامیان که با تعریف دانشگاه از دارایی های تجهیزات سرمایه و در اختیار دانشگاه مینه سوتا قرار می گیرد نیز به طور رسمی توسط خدمات موجودی نگهداری می شود.

یکی از خدمات شرکت حسابداری حسابداری خزانه داری
یک تیم در خدمات حسابداری مسئولیت حسابداری مربوط به صندوق سرمایه گذاری دانشگاه و سایر سرمایه گذاری ها، علاوه بر بدهی بلند مدت دانشگاه است که عمدتا شامل اوراق قرضه و اوراق تجاری است. تیم حسابداری خزانه داری نیز مسئول روش های کلی نقد دانشگاه و مصالحه بانک است.
خدمات حسابداری

حسابدار شرکت آرمان پرداز خبره متعهد به ارائه اطلاعات مالی به مشتریان ما به شیوه ای به موقع و دقیق است. سوابق حسابرسی معنی دار و سازماندهی شده حاکی از این است که عملیات کسب و کار شما به طور روزانه کارآمدتر و مؤثرتر مشاوره مالیاتی
نیازهای خانواده های کارآفرین ثروتمند پیچیده است، قاره ها را می پوشانند و از مرز عبور می کنند. معاهدات مالی دوگانه، مالیات های محلی در مکان های نگهداری دارایی ها و پرداخت مالیات شرکت ها در ساختارهای شما فقط چند مورد است.

قوانین مالیات بین المللی به طور مداوم در حال تغییر است، اما تیم اداری خانواده شما می تواند به دانش فنی فنی مورد نیاز برای حمایت از افراد ارزشمند و خانواده های آنها دسترسی داشته باشد.

خدمات اداری خانواده مجتمع ما با همکاری کارشناسان حسابداری و برنامه ریزی مالیاتی برای ایجاد و پیاده سازی ساختارهای کارآمد می باشد.
انجام می شود.

 

این خدمات شامل موارد زیر می شود:

تهیه پیشنهادهای عمومی و مالی
حسابداری (ماهانه، سه ماهه یا سالانه)
تنظیم و پشتیبانی سیستم حسابداری
پردازش حقوق و دستمزد
بودجه بندی و پیش بینی جریان نقدی
صورتهای مالی شخصی
مزایای کارکنان و برنامه های به اشتراک گذاری سود
برنامه ریزی مالیات شرکت و آماده سازی بازگشت
مشاوره مالیاتی ونوشتن لایحه مالیاتی وحضور در دادرسی مالیاتی
حسابداری (ماهانه / فصلانه / سالانه)
تدوین صورتهای مالی
تهیه پیشنهادهای عمومی و مالی
راه اندازی سیستم حسابداری برای کسب و کارهای جدید

درخواست اطلاعات در مورد خدمات حسابداری زیر
راهنمایی و مشاوره مالی
می تواند اطلاعات مفید و به موقع در قالب صورتهای مالی، گزارش ها و نمودار ها ارائه دهد. با این وجود، می توانید این اطلاعات را فقط در صورت خرید محصول درست و سپس نصب، راه اندازی و استفاده از آن به درستی ارائه دهید. ما فقط به شما کمک می کنیم از نرم افزار استفاده کنید، ما به شما کمک می کنیم تا از کارایی آن بیشتر و موثرتر استفاده کنید.

 

یکی ازخدمات  شرکت حسابداری خدمات آموزشی می باشد

ما شخصا شما را آموزش می دهیم! یا یک یا چند نفر در سازمان شما در محل شرکت شما.

یکی ازخدمات  شرکت حسابداری نصب وراه اندازی سیستم حسابداری می باشد

 یکی از خدمات شرکت حسابداری نصب و راه اندازی سیستم حسابداری می باشد
ما نرم افزارحسابداری را بر روی کامپیوتر خودمان یا در یک محیط شبکه، در حالت تک یا چند کاربر نصب می کنیم.

.

مرور
خدمات بررسی ما به شرکتها کمک می کند که منابع انسانی را برای انجام وظایف حسابداری و حقوق و دستمزد روزانه بپردازند اما نیاز به متخصص حسابداری و حقوق و دستمزد برای بررسی معاملات، حساب ها و گزارش های شما است. این بررسی تضمین می کند که شما به موقع، اطلاعات مربوطه و قابل اطمینان مالی دریافت خواهید کرد. ما همچنین به شما در مورد اصلاحات، اصلاحیه ها یا طبقه بندی های لازم برای اطمینان از اینکه اطلاعات مالی شما دریافت می کنید، وضعیت مالی صحیح کسب و کار شما را نشان می دهد. بررسی ها ممکن است در هر زمان انجام شود، اما بررسی های ماهانه به شما اطلاعات و بازخوردهای در مورد کسب و کار شما را ارائه می دهد.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است