انواع خدمات حسابداری

خدمات شرکت حسابداری

 

انواع خدمات حسابداری نیز مانند سایر خدمات شما برای عملکرد صحیح و از نظر حقوقی ، به این معنی است که رشد و پیشرفت یک تجارت با عملکرد بی عیب و نقص را به شما منتقل می کند.

حسابداری زمینه فعالیتی است که شرکت و دولت را به هم وصل می کند ، به طوری که شرکت شما یکی از کسانی است که طبق قانون فعلی فعالیت خود را به صورت قانونی انجام می دهد و بنابراین شرکت ما آماده ارائه انواع خدمات حسابداری با کیفیت است که توسط به متخصصان با بیش از 20سال تجربه

کارشناسان حسابداری ما در تهران دانش گسترده ای در مورد کلیه زمینه های فعالیت در بازار کار دارند به گونه ای که همیشه می توانند اطلاعات دقیق و خدمات حسابداری را در بالاترین سطح در اختیار شما قرار دهند.

 

دومی همیشه از لحاظ تغییر در قانون و کل قانون مستندسازی می شود ، بنابراین انواع خدمات حسابداری ارائه شده مطابق با قوانینی است که از طرف دولت اعمال می شود.

 

حسابداری عبارت است از خدماتی که بدون آن شرکتی قادر به فعالیت نباشد ، اما فقط مراجعه به حسابداران برای نمایندگی مشاغل شما کافی نیست ، شما باید انواع خدمات حسابداری را که توسط متخصصانی ارائه شده اند انتخاب کنید که با آنها می توانید براساس ارتباطات و با آنها مشارکت ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که خدمات حسابداری با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت ما پس از مشکلات مالی مختلفی که در سطح ملی با آن روبرو شده است ، توانسته است بهترین کارشناسان خدمات حسابداری را گرد هم آورد تا شما بتوانید در هنگام اسناد شرکت از آرامش بیشتری بهره مند شوید.

 

حسابداری به روز

 

آیا در مورد انواع خدمات حسابداری به روز ما آگاهی دارید؟ برای آسان تر کردن کار شما مزایای بسیاری به همراه دارد. در وقت با ارزش صرفه جویی کنید ، پس انداز کنید و از وضعیت شغلی خود مطلع شوید.

مدیریت کارآمد

ما سیستم مدیریت مالی را با دسترسی سریع به اطلاعات ، صرف نظر از موقعیت مشتری ، ساده می کنیم.

رفع جابجایی ها

اسناد را می توان برای پردازش از الکترونیکی ارسال می کنیم.

بروزرسانی روزانه

گزارش های کامل ظرف 24 ساعت در دسترس مشتری است و از رایانه شخصی ، تلفن هوشمند یا رایانه ل شما قابل دسترسی است.

 

انواع خدمات حسابداری

بسته به نوع فعالیتی که شرکت شما دارد ، بلکه به تعداد افراد شاغل در این فعالیت نیز بستگی دارد ، خدمات حسابداری متفاوت است. بنابراین ، شرکت ما از پرسنل متخصص در انواع مختلف خدمات حسابداری تشکیل شده است.

حسابداری اولیه

به این معنا ، ما انواع خدمات حسابداری اولیه را ذکر می کنیم که شامل حسابداری اولیه عملیات نقدی ، عملیات مدیریتی ، حسابداری اولیه تسویه حساب های داخلی ، بلکه حسابداری اولیه حقوق می باشد.

 

حسابداری مالی

 

خدمات حسابداری مالی شامل محاسبه مالیات و عوارض ناشی از دولت در نتیجه سود حاصل از عملکرد شرکت می باشد. آنها همچنین شامل محاسبه سود سهام و محاسبه مالیات متعاقب آنها ، همچنین تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی هستند.

همانطور که مشاهده می کنید ، شرکت حسابداری ما فقط برای ارائه کلیه انواع خدمات حسابداری لازم برای عملکرد مشاغل شما از نظر قانونی وجود دارد. بنابراین ، علاوه بر افزایش حرفه ای ، براساس حجم و پیچیدگی فعالیت انجام شده ، علاوه بر افزایش حرفه ای ، قیمت های منحصر به فردی و رقابتی نیز ارائه می دهیم تا در استفاده از بهترین خدمات حسابداری در شهر خود دریغ نکنید.

خدمات حقوق و دستمزد و پرسنل

 

مدیریت پرسنل ، مدیریت کلیه مسائل مربوط به پرسنل و حسابداری از کلیه مراحل محاسبه حقوق و دستمزد به شیوه ای منصفانه ، مسئولانه و حرفه ای موفقیت یک شرکت را تضمین می کند و ما از لحظه ای که این وظایف را به عهده گرفتیم ، مراقب انجام آنها هستیم. ، ماه به ماه خدمات ارائه می دهیم.

منابع انسان

تا زمانی که کارکنان رضایت داشته باشند ، از شرایط کار و پاداش دریافت شده راضی باشند ، و صفحات گسترده دقیق و صحیح باشند ، روابط بین کارمندان و مدیریت هماهنگ خواهد شد ، محیط کار مطلوب خواهد شد ، فضای دلپذیر خواهد بود و همه اینها خواهد بود منجر به افزایش بازده و سود می شود.

وقتی صحبت از حقوق و دستمزد و خدمات پرسنلی می شود ، زمان می برد ، تحصیل در رشته ، مهارت ، تجربه و حرفه ای می انجامد و تیم ما متشکل از متخصصانی است که حرفه خود را با فداکاری و اشتیاق تمرین می کنند به همین دلیل کیفیت خدمات شرکت حسابداری ما به بالاترین سطح انجام می شود.

حقوق و دستمزد و خدمات شخصی ما مانند چتری برای بسیاری از مسئولیتهای شماست و برای اینکه دید روشنی در مورد آنها داشته باشید ، در زیر آنها را خلاصه می کنیم.

انواع خدمات حسابداری

قراردادهای استخدامی و تمام مدارک اضافی که قبلاً وقت زیادی را برای شما صرف کرده بود ، اکنون به ما باز خواهند گشت و جدا از این که وقت بیشتری برای مقابله با توسعه کسب و کار خواهید داشت ، از مراقبت هایی که داشتید خلاص می شوید. از طرف اداره امور مالی زیرا دوباره این مسئولیت ها بر دوش ما خواهد بود.

با شروع اسناد اضافی ، قراردادهای استخدامی ، و تا تهیه لیست مالیاتی حقوق ، همه رویه های مربوط به خدمات حقوق و دستمزد است که ما با مسئولیت ، حرفه ای بودن و جدیت ویژگی ما برخورد خواهیم کرد.

مورد دیگر که ما از لحظه انعقاد قرارداد و شروع همکاری با آن سر و کار خواهیم داشت ، تحقق قراردادهای اشتغال و اسناد اضافی است که توسط قانون کار تهیه شده است و آنها تضمین می کنند که همه چیز مطابق قوانین موجود است ، با از این گذشته ، قوانین اغلب تغییر می کنند و اغلب اطلاع رسانی دشوار است.
سپس ، تدوین قراردادهای فسخ برای کارکنان ناکارآمد ، بلکه همچنین از آن دسته از کارکنانی که به دلایل مختلف خواهان فسخ قرارداد خواهند بود ، دوباره به عهده ماست

 

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...