روش‌های تبدیل فایل پی دی اف(PDF) به ورد قابل ویرایش (PDF2WORD)

پی دی اف(PDF) به ورد

 

 

روش‌های تبدیل فایل پی دی اف(PDF) به ورد قابل ویرایش (PDF2WORD)

 

تمام روش های موجود برای تبدیل از روشOCR برای اینکار استفاده کرده و برای هیچی فایلی جواب 100 درصدی نمی دهد و ممکن است بعضی جاها دارای اشکال و بهم خوردگی باشد.

 

برای تبدیل فایل‌های PDF به  WORD‌ روش‌های مختلفی وجود داره که به ترتیب در پایین آنها را نام می برم و متناسب با نیازتون از آن استفاده کنید.

 

1 استفاده از خود WORD

بدین صورت که در افیس 2013 به بالا این قابلیت در ورد هست که روی فایل PDF ‌راست کلیک کرده و   از بخش  open with  ،گزینه word ‌را انتخاب نمایید. تا فایل تونو نمایش دهد. اگر فایل ورد بهم ریختگی نداشت حله و اگر مشکل داشت روش بعدی رو استفاده کنید.

 

2 استفاده از مرورگرهای موزیلا یا کروم

بدین صورت که فایل pdf رو گرفته و به داخل مرورگرهای نامبرده درگ کنید. بعد از بازشدن فایل توسط مرورگر مطالب رو کپی کرده و به داخل یک فایل ورد paste‌کنید. درصورتی که بهم ریختگی نداشت خوبه ولی اگر ناخوانا بود میتونید از روش‌های بعدی استفاده کنید.

 

3 استفاده از ربات متن‌یار(البته با خدمات محدود)

بدین صورت که از متن مورد نظر خودتون توسط ابزارsnapping tool‌ویندوز ، عکس تهیه کرده و آن را برای ربات متن یار بفرستید تا به شما متن قابل ویرایش و کپی کردن تحویل دهد.

 

4 استفاده از سرویس رایگان درایو گوگل

بدین صورت که اگر یک اکانت جیمیل داشته باشید میتونید از این سرویس استفاده کنید. ابتدا PDF ‌یا متن مورد نظر را به صورت عکس در بیاورید و سپس آن را به داخل گوگل درایو آپلود کنید و سپس در داخل محیط گوگل درایو روی هر عکس مربوط به متن راست کلیک کرده و از بخش open with  گزینه google docs‌رو بزنید. مقداری صبر کنید تا عکس نوشته شما تبدیل به متن قابل ویرایش شود. در اینصورت عکس نوشته در بالا و متن قابل ویرایش در زیر آن قرار می‌گیرد.

 

5 استفاده از نرم‌افزارهای OCR

اگر در گوگل عبارت ” دانلود نرم افزار OCR ‌با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی ” را سرچ کنید. میتوانید یکی از نرم افزارهای موجود رو  نصب و از خدمات آن استفاده کنید.

 

#ورد

#word

#pdf

 

 

 

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...