امام جمعه شهرستان کاشان تاکید کرد پرداخت مالیات، مشارکت در توسعه وآبادانی کشوراست

سرقفلی

امام جمعه شهرستان کاشان تاکید کرد
پرداخت مالیات، مشارکت در توسعه وآبادانی کشوراست

امام جمعه شهرستان کاشان اظهارداشت: پرداخت مالیات موجب عمران، آبادانی وتوسعه زیرساختهای کشورمی باشد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران آیت اله نمازی، امام جمعه کاشان در دیدار با مهدلو، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان با اشاره به جایگاه و نقش مالیات در اداره کشور، برلزوم اجرایی نمودن سخنان مقام معظم رهبری در تامین درآمد از منابع درونی و لزوم نهادینه کردن فرهنگ پرداخت مالیات در بین مردم تاکید کرد.
آیت اله نمازی افزود: فرهنگ مالیاتی باید در مقاطع مختلف تحصیلی به دانش آموزان و جوانان آموزش داده شود تا درآینده اهمیت مالیات در حسن مدیریت کشور مورد توجه قرار گیرد.
امام جمعه شهرستان کاشان با اشاره به نقش مالیات در پروژه های عمرانی کشور و ارائه خدمات به شهروندان، خواستار بیان موارد استفاده و کاربرد مالیات در امور شهری و کشوری شد و گفت: موارد فرار مالیاتی ناشی از عدم آگاهی برخی افراد از پرداخت مالیات باید اطلاع رسانی شود.
در ادامه این دیدار، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان با اشاره به اهمیت درآمدهای مالیاتی در تامین منابع دولت افزود: اکنون در مرحله حساسی قرار گرفته ایم که هدف حفظ ثبات اقتصادی است و می بایست نظم و انضباط مالی بوجود آید.
وی در خاتمه، با تاکید برلزوم فرهنگ سازی مالیاتی خاطر نشان کرد: برنامه های متعددی با هدف اشاعه فرهنگ سازی مالیاتی در دستور کار قرار گرفته شده است که امیدواریم بتوانیم از محل مالیات هزینه های جاری کشور را پوشش دهیم.

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...