مشاور تامین نیروی انسانی در شرکت حسابداری

خدمات حسابداری
خدمات مشاوره مالیاتی در شرکت حسابداری
فوریه 28, 2019
مشاوره مالیاتی
برنامه ریزی مشاوران مالیاتی
مارس 1, 2019
مشاور تامین نیروی انسانی در شرکت حسابداری شرکت حسابداری ما از سالهای متمادی از مشتریان خود در استخدام کارمندان استفاده کرده ایم و شرکت حسابداری ما آماده ایم که هر پروژه را با نیازهای خاص خود انجام دهیم. فرایند استخدام با توسعه مشخصات نماینده شروع می شود

مشاور تامین نیروی انسانی در شرکت حسابداری شرکت حسابداری ما از سالهای متمادی از مشتریان خود در استخدام کارمندان استفاده کرده ایم و شرکت حسابداری ما آماده ایم که هر پروژه را با نیازهای خاص خود انجام دهیم. فرایند استخدام با توسعه مشخصات نماینده شروع می شود

مشاور تامین نیروی انسانی در شرکت حسابداری

 

نیروی انسانی دریشرکت حسابداری ما از سالهای متمادی از مشتریان خود در استخدام کارمندان استفاده کرده ایم و شرکت  ما آماده ایم که هر پروژه را با نیازهای خاص خود انجام دهیم. فرایند استخدام با توسعه مشخصات نماینده شروع می شود. سپس شرکت حسابداری ما آگهی استخدام  را تهیه و منتشر می کنیم و در نهایت، شرکت حسابداری ما کل فرآیند استخدام را انجام می دهیم، که با ارائه خدمات تامین نیروی انسانی برای یک پست مشخص پایان می یابد.

شرکت ما در استخدام کارمندان عمومی و مدیریت مالی، از جمله کارشناسان مالی و مدیران، حسابداران ارشد، حسابداران و حسابرسان مالی، تخصص داریم. علاوه بر این، شرکت حسابداری ما می توانیم متخصصان را در رشته های دیگر مانند فناوری اطلاعات، تدارکات، مشاوره فنی و فروش استخدام کنیم.

 ما چندین بار موفق به کمک به مشتریان شرکت حسابداری ما برای پیدا کردن کارکنان پرسنلی با کارآیی بالا برای هیئت مدیره مدیریت شده ایم.

از دیگر آژانس های استخدام، شرکت  ما خود را متعهد می بینیم که تمام کاندیداهای ریاست حسابداری و مالی باید آزمون کتبی واجب در حسابداری، مالیات و دانش عمومی مسائل مالی را انجام دهند. علاوه بر این، طبق درخواست مشتری، ممکن است کاندیداها بتوانند آزمون کتبی توسط متخصصین ما – حسابرسان گواهی، حسابداران باتجربه و مشاورین مالیاتی داشته باشند.

مهارت های زبان در مورد تمام نامزدها مورد آزمایش قرار می گیرند، صرف نظر از موقعیتی که برای آنها درخواست می شود.

به عنوان مشاوران ،

ما می توانیم به صورت اختیاری تجزیه و تحلیل نمایه شخصی نامزدها را انجام دهیم، به این ترتیب توانایی های خود را در محیط حرفه ای تشخیص می دهیم.

همه این تست ها شرکت  ما را قادر می سازد تا به طور کامل توانایی نامزدها را بررسی و بهترین گزینه ها را ارائه دهند.

پس از اتمام فرایند استخدام، شرکت حسابداری ما می توانیم قرارداد کاری دو زبانه ای را برای شما آماده کنیم.
شرکت آرمان پرداز خبره در تامین نیروی انسانی از شما حمایت خواهد کرد
یک برنامه انبساطی نظارت شده برای هر دو طرف دشوار و استرس آور است. به عنوان یک نتیجه، پرداختن به استخدام. به منظور برآوردن انتظارات شما، شرکت  آرمان پرداز خبره مشاوره جامع و حرفه ای ارائه می دهد. این شامل نه تنها تجزیه و تحلیل بالقوه و شایستگی کارکنان غیر کارآمد (با مشورت با روانشناس)، آموزش در آماده سازی حرفه ای اسناد کاربردی، تکنیک های ارائه خود و روش های یافتن پیشنهاد های شغلی در بازار کار، بلکه انجام مصاحبه شغلی مناسب. در بعضی موارد شرکت  ما میتواند اطلاعاتی در مورد چنین شغلی را برای کسانی که از مشتریان ما هستند و مایل به استخدام کارمندان جدید هستند، منتقل می کنیم.

ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است