نقش مشاور مالیاتی در سرمایه گذاری خارجی

نقش مشاوران مالیاتی در سرمایه گذاری خارجی

نقش مشاور مالیاتی در سرمایه گذاری خارجی

4-   خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه) اگر بخواهیم برای توسعه کسب و کار خود در کشورهای دیگر سرمایه گذاری انجام دهیم بهتر است از نقش مشاور مالیاتی غافل نشویم. مشاور با دادن اطلاعات و راه های برخورد درست با مسائل مالی را ارائه می دهد. انجام اظهار نامه مالیاتی و اطلاع درست از معافیت ها و تخفیفات مالیاتی از وظایف اصلی مشاورین مالیاتی می باشد تا سود را به حداکثر برساند.

بسیاری از افراد یا شرکت ها برای رونق کسب و کارهای خود و افزایش تولید و تجارت اقدام به سرمایه گذاری خارجی می کنند. مشاور مالیاتی در سرمایه گذاریبا هدف کمک در تمام پروسه های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران و تجار فعالیت می کند. مشاوران تمام راه کارهای رشد و توسعه اقتصادی، افزایش فرصت های شغلی، اخذ و توسعه فن آوری و مهارت های مدیریتی و محاسبه سود و زیان طرح ها و … را به بهترین شیوه ی ممکن به افراد و شرکت ها توضیح می دهند. در زیر بیشتر با نقش وکیل مالیاتی در سرمایه گذاری خارجی و اهمیت آن آشنا می شویم.

 

 

نقش مشاور مالیاتی در سرمایه گذاری خارجی چیست؟وکیل مالیاتی

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

مشاور مالیاتی بهترین راه کارها و عملکردها را برای سرمایه گذاری خارجی در فعالیت هایی ارائه می دهد که ریسک برگشت سرمایه و منافع آن بر عهده سرمایه گذار است. مشاور  با داشتن تخصص و دانش بالا در حوزه های مالی و حسابداری، اشراف و تسلط بالایی به حقوق و قوانین مالیاتی و تجربه بالا در داشتن پرونده های قضایی در دادسراها را دارد.

سرمایه گذاری خارجی به دو شیوه مستقیم و سهامی انجام می شود در شیوه ی سهامی از طریق خرید و فروش اوراق و سهام شرکت ها در معاملات بورس در بانک های خارجی سرمایه گذاری را انجام می دهند و مشاور  تمام سود و زیان حاصل از این معاملات را بررسی می کند و نحوه ی پرداخت مالیات برای این گونه معاملات را به طور کامل مشخص می کنند.

در سرمایه گذاری های مستقیم خارجی که به هر شکلی قابل انجام است و بر روی متغیرهای اقتصادی نظیر کاهش نرخ بهره، کاهش نرخ ارز، افزایش رشد اقتصادی، افزایش درآمد مالیاتی دولت، کاهش بدهی دولت، بهبود توزیع درآمد، کاهش واردات و تراز پرداخت ها و … تأثیر دارد. مشاوره مالیاتی تمام این پارامترها را بررسی می کندو بهترین تصمیم را می گیرد.

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

مزایای مشاوره مالیاتی در سرمایه گذاری های خارجی

مزایای مشاور  در سرمایه گذاری خارجی

اگر به فکر تأمین مالی از طریق سرمایه گذاری خارجی هستید .نقش مشاور مالیاتی را فراموش نکنید. .

اهمیت مشاور در ارائه قوانین معافیت مالیاتی و نحوه تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و پرداخت مالیات، بررسی پرونده های مالیاتی و به حداقل رساندن جریمه های مالیاتی با پیدا کردن قوانین و مصوبه های می باشد.

مشاور با تمام قوانین مالیاتی کشورهایی که قرار است در آن سرمایه گذاری انجام می شود. آشنایی دارد و با در نظر گرفتن بهترین راهکارها که سود را به حداکثر برساند عمل می کنند. اگر مشاور در کار خود تجربه داشته باشد. این سرمایه گذاری ها هم برای اشخاص و شرکت ها و هم برای دولت بیش‌ترین سود آوری را دارد.

هزینه مشاور مالیاتی در سرمایه گذاری خارجینتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

برای تعیین حقوق و دستمزد مشاور  معیارهایی نظیر نوع پروژه، وظایف تعیین شدهاست .کشور و مقصد سرمایه گذاری، نوع سرمایه گذاری و درصد تخفیفات گرفته شده در پروژه ها و … تأثیر گذار است.

بیشتر شرکت ها از قبل هزینه مشاور را  تعیین می کنند و بیشتر کشورها این هزینه ها توسط دولت تعیین می شود. ولی شرکت های خصوصی که اقدام به استخدام وکیل مالیاتی می کنند خود هزینه مشاور را نیز تعیین و پرداخت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...