نقش مشاوران مالیاتی

نقش مشاوره مالیاتی در توسعه شرکت
تاثیر مشاور مالیاتی در توسعه شرکت
مهر ۳, ۱۳۹۸
رویکرد مشاور مالیاتی
رویکرد جامع مشاور مالیاتی
مهر ۳, ۱۳۹۸
نقش مشاوره مالیاتی

مشاورمالیاتی

نقش مشاوران مالیاتی

۲-    کلمه کلیدی اصلیمشاور مالیاتی
۳-    کلمه کلیدی مرتبط
۴-    خلاصه محتوا (۵۰ تا ۷۰ کلمه)با کمک یک مشاور مالیاتی مجرب و ماهر، برگ برنده را در هیت تجدید نظر مالیاتی در دست داشته باشید.

تمامی افراد در هر کسب و کاری لازم است نقش مشاوران مالیاتی را در کنار خود داشته باشند. فراموش نکنید که سرمایه گذاری در این زمینه از بسیاری از خسارت ها جلوگیری خواهد نمود. به هر حال شما باید بر طبق قوانین کشور، مالیات را پرداخت نمایید حال اگر از این قوانین آگاهی نداشته و خطایی مرتکب شوید، حتی ممکن است تا مرز ممنوع الکاری خود پیش بروید.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

 

نقش مشاور ان مالیاتی در هیئت تجدید نظر مالیاتی:

 

 

صاحبان سرمایه لازم است که در ابتدای شروع کار، برحسب میزان درآمد، پروژه هایی که سرمایه گذار می کنند و… مالیات را پرداخت کنند. محاسبه مبلغ مالیات باید براساس روش ها و معیارهایی باشد که دولت پایه ریزی کرده است. مشاور مالیاتی به شما کمک می کند تا مبلغ درست را پرداخت کنید بدون اینکه ضرری به درآمد وارد شده و یا اینکه کوتاهی در این زمینه منجر به جریمه شدن از جانب دیوان امور مالیاتی شود. یکی از وظایف مشاور مالیاتی این است که در هیئت تجدید نظر مالیاتی شرکت کرده و امور را به نفع شما پیش ببرد.

لازم است بدانید که در زمان مراجعه به هیت تجدید نظر مالیاتی تنها کسی که می تواند امور را حتی المقدور به نفع شما پیش ببرد، مشاور مالیاتی است زیرا این فرد به تمامی قوانین دولتی اشراف داشته و در نتیجه قدرت فهم بیشتری نسبت به مطالب مطرح شده در این هیئت دارد. شما باید نماینده ای انتخاب کنید که از حقوق شما در زمان تجدید نظر دفاع کند:نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

  • همانگونه که بیان کردیم سازمان مالیاتی کشور موظف است مالیات هر کدام از شرکت ها را محاسبه نموده و طی نامه ای به ان ها ابلاغ نماید. در صورتی که شما اعتراضی نسبت به این برگه مالیاتی دارید، مشاور شما به شما کمک می کند تا در هیئت تجدید نظر درخواست شما مطرح شده و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا امور به نفع شما پیش برود.

  • در هیئت تجدید نظر اختلافات مالیاتی نیز مورد بررسی قرار می گیرد. به هر حل به هر دلیل ممکن است بین مبلغی که شما به عنوان مالیات پرداخت می کنید با مبلغ محاسبه شده توسط سازمان، اختلاف وجود داشته باشد. لازم است تجدید نظر صورت گرفته و مشخص گردد که علت این اختلاف از سوی سازمان بوده و یا اینکه شرکت شما خطایی در این زمینه داشته است. نقش مشاوران مالیاتی نماینده شما در این هیئت تجدید نظر خواهد بود تا تایید نماید تمام بررسی های مربوط به اختلاف مالی به صورت قانونی پیش رفته و نهایتا نظر سازمان اعلام شود.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏
  • گاهی تصمیم گیری سازمان مالیاتی در مورد حق مالیات یک شرکت، به دلیل کمبود برخی از اسناد و مدارک به ضرر صاحبان سرمایه تمام می شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم از همان ابتدا تمامی مدارک را به صورت کامل به سازمان تحویل دهید تا مشکلی پیش نیاید. اما اگر به هر دلیل این اتفاق رخ داد، بایدنقش مشاوران مالیاتی را به عنوان نماینده خود به هیئت تجدید نظر مالیاتی اعزام کنید تا با تکمیل مدارک، جلوی ضرر بیشتر را بگیرد.

نماینده شما در هیئت تجدید نظر مالیاتی، مشاور مالیاتی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.