مهارت حسابدار خوب

استخدام حسابدار

مهارت حسابدار خوب

 

حسابدار حسابهای تجاری  را به همدیگر ارتباط می دهد.. این شامل صورتهای بانکی ، کارتهای اعتباری و حسابرسی حسابهای سه ماهه ، ماهانه یا سالانه است. وظایف ومعرفی حسابدار شامل تهیه و تحلیل مالی حسابها و گزارش مالی می باشد. اجرای اقدامات اصلاحی و پیروی از مقررات مالی و مالیاتی ضروری است بنابراین صلاحیت اخلاقی حسابدار  لازم خواهد بود. مهارت های روابط عمومی بالا  نیز سودمند خواهد بود.

.

 

نمونه هایی از عناوین شغلی حسابدار

حسابدار

ثبت سند

حساب قابل پرداخت متخصص

حسابدار حقوق و دستمزد و مجموعه

حسابدار ارشد کارمندان

خلاصه شغل حسابدار

توضیحات شغلی عالی با خلاصه قانع کننده ای از موقعیت و نقش آن در شرکت شما آغاز می شود. خلاصه شما باید نمای کلی از شرکت شما و انتظارات مربوط به موقعیت را ارائه دهد. انواع فعالیت ها و مسئولیت های لازم برای کار را تشریح کنید تا افراد متقاضی شغل حسابدار بتوانند صلاحیت آنها را مشخص کنند یا اینکه شغل مناسب است یا خیر.

 

مثال خلاصه شغل ومهارت حسابدار

ما به دنبال یک کارمند سازمان یافته و هدایت شده برای پیوستن به تیم در حال رشد ما در شرکت هستیم. جایگاه حسابدار ستاد با سایر حسابداران و کارکنان عملیات ما نزدیک همکاری خواهد کرد و به حسابداری روزانه رسیدگی می کند. ما یک شرکت پرانرژی هستیم و به دنبال یک فرد پرشور هستیم تا به سازمان ما بپیوندد و سوابق خود را احیا کند و سازمان های بیشتری را برای امور روزمره خود به ارمغان آورد.

 

مسئولیت ها و وظایف

بخش مسئولیت ها و وظایف مهمترین بخش شرح شغل حسابدار  است. در اینجا باید عملکردهایی را که این موقعیت به طور مرتب انجام می دهد ، نحوه عملکرد شغل در سازمان و اینکه چه کسی شغل را به آنها گزارش می دهد ، تشریح کنید.

 

نمونه هایی از مهارت حسابدار

انجام فعالیت های حسابداری ماهانه ، سه ماهه و سالانه از جمله آشتی حساب های بانکی و کارت اعتباری ، هماهنگی و تکمیل حسابرسی های سالانه و بررسی گزارش های مالی / پشتیبانی در صورت لزوم

تجزیه و تحلیل و گزارش وضعیت مالی از جمله واریانسهای درآمدی درآمد ، ابلاغ نتایج مالی به مدیریت ، تهیه بودجه و تجزیه و تحلیل

بهبود سیستم ها و رویه ها و اقدامات اصلاحی

نظارت بر مالیات و رعایت مقررات مالیاتی

مهارت  حسابدار

در مرحله بعد ، مهارت های مورد نیاز و ترجیحی  را برای موقعیت خود ترسیم کنید. این ممکن است شامل آموزش ، تجربه شغلی قبلی ، گواهینامه ها و مهارت های فنی باشد. همچنین ممکن است مهارتهای نرم و ویژگیهای شخصیتی را برای استخدام موفق در نظر بگیرید. در حالی که ممکن است لیست طولانی از مهارت ها و ملزومات ، وسوسه برانگیز باشد ، از جمله بسیاری از آنها می توانند نامزدهای واجد شرایط را از درخواست منصرف کنند. لیست مدارک خود را مختصر نگه دارید ، اما جزئیات کلیدی را با کلمات کلیدی و اصطلاحات مرتبط ارائه دهید.

 

نمونه هایی از

5 سال تجربه حسابداری

تخصص با

دانش گسترده نرم افزار افیس

مهارت های پیشرفته ، نرم افزار حسابداری و بانکهای داده

مهارت های عالی سازمانی ، حل مسئله ، مدیریت پروژه و مهارت های ارتباطی

تجربه اضافی در حسابرسی و حسابداری  شرکتهای  بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...