منشوراخلاقی شرکت حسابداری

خدمات حسابداری

 

 

اگر به تازگی یک شرکت حسابداری راه اندازی کرده اید یا به دنبال یک منشوراخلاقی شرکت حسابداری  حرفه ای به عنوان مشاور کسب و کار خود هستید، قطعا شناسایی مشخصه های یک شرکت حرفه ای از دغدغه های شماست. دراین نوشته تلاش شده است تا نکاتی که شرکت های حرفه ای حسابداری از آن اجتناب می کنند، به شما معرفی شود.

شرکت های  حرفه های از سکون اجتناب می کنند

شرکت حرفه ای از سکون و یکنواختی اجتناب می کند. این شرکت ها همیشه از تکنولوژی های روز استفاده می کنند. شرکت های حرفه های همیشه پویا هستند و استراتژی های خود را بر اساس نیاز روز تغییر می دهند. شرکت های حرفه ای قادرند حس پویایی را به مشتریان منتقل کنند. پویایی شرکت های حرفه ای در تمامی ابعاد فعالیت آنان نمایان است.

شرکت های حسابداری حرفه ای خدمات خود را به روش های قدیمی قیمت گذاری نمی کنند

شرکت های حرفه ای هزینه خدمات ارائه شده را بر اساس ساعت اعلام نمی کنند بلکه بر اساس ارزش خدمات تخصصی که به شما ارائه می دهند، برایتان فاکتور صادر می کنند. اگر شرکت حرفه ای بر اساس ساعت هزینه را اعلام نکند، شک نکنید خدمات خود را با سرعت مطلوبی ارائه خواهد نمود. شرکت های معتبر با قیمت گذاری بر اساس ارزش کار و نه بر اساس زمان، کارآمدی خود را اثبات می نمایند.

 

شرکت حسابداری حرفه ای، ذهنیتی مبنی بر کمبود مشتری ندارد

شرکت  حرفه ای همواره خود را با طیف گسترده ای از مخاطبان مواجه می بیند و ذهنیتی مبنی بر کمبود مشتری یا مخاطب ندارد. این ذهنیت در تمامی فعالیت های شرکت محسوس است و بر کارایی آن بسیار تاثیر می گذارد.

منشور اخلاقی شرکت حسابداری معتبر نیروهای غیر متخصص بکار نمی گیرد

یکی از اصلی ترین منشور اخلاقی شرکت حسابداری  حرفه ای بکارگیری نیروهای متخصص است. در این شرکت ها نیرو ها یکدست و همگی حرفه ای هستند. در شرکت های حرفه ای ، حتی اگر جذب با سطح مشخصی از تخصص انجام شود، قطعا استانداردهایی برای آموزش نیرو ها و ارتقا سطح تخصص آنان وجود دارد.

یک شرکت  حرفه ای نتیجه گراست

نتیجه گرایی یکی از مشخصات شرکت  حرفه ای است. این شرکت ها همیشه برای رشد و توسعه برنامه داشته و زمان خود را با فرایند های انتزاعی تلف نمی کنند. نتیجه گرایی یک مشخصه بارز منشوراخلاقی شرکت حسابداری حرفه ای است.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...