مشاور مالی فراگیر

مزیت شرکت حسابداری
امتیاز شرکت حسابداری
اسفند ۱, ۱۳۹۷
امتیاز شرکت حسابداری
خدمات شرکت حسابداری
اسفند ۱, ۱۳۹۷
 مشاور مالی جامع

 مشاور مالی فراگیر

 مشاور مالی فراگیر

 

اگر از لذت بردن از کمک به مردم برای مدیریت پول خود لذت ببرید، داشتن مشاور مالی فراگیر می تواند شغل رویایی شما باشد. این متخصصان درباره اهداف خود با مشتریان صحبت می کنند، مانند پرداخت خانه خود و یا ارسال بچه ها به کالج، و ایجاد استراتژی برای دستیابی به این اهداف.

نتیجه تصویری برای accounting

در حالی که بسیاری از مشاوران مالی استاندارد، ساعت کار تمام وقت را در دفاتر شرکت های سرمایه گذاری، بانک ها و موسسات مشابه کار می کنند، ممکن است لازم باشد در شبانه ها یا تعطیلات آخر هفته نیز با مشتریان دیدار کنند.

برخی از مشاوران مالی خود اشتغال دارند و برنامه انعطاف پذیری را حفظ می کنند. صرف نظر از جایی که کسی کار می کند، یک مشاور مالی می تواند یک شغل استرس زا باشد، زیرا این امر مستلزم تصمیم گیری در مواجهه با آینده وظایف و

مسئولیت های مشاور مالی

این که آیا آنها توسط کارفرمای خود به منظور رسیدگی به مشتری های خاص و یا مشتری پایگاه خود را استخدام، تمام مشاوران مالی به طور معمول انجام وظایف مشترک خاص. پست های شغلی انتظارات زیر را از این متخصصان نشان می دهد:

با مردم صحبت کنید

مشاوران مالی با مشتریان بالقوه و پایدار ملاقات می کنند تا خدماتی را که ممکن است مورد علاقه آنها باشد، به کار گیرند. با درک شرایط فعلی و اهداف بلند مدت آنها، مشاوران مالی درک می کنند که چه چیزی باید برای تبدیل دیدگاه ها به واقعیت باشد.

جمع آوری اطلاعاتنتیجه تصویری برای accounting

با جمع آوری داده ها در مورد درآمد، بدهی، پس انداز و مسائل مربوط به پول، مشاوران مالی تصویری روشن از آنچه را که باید با آن کار کنند، به دست می آورند.

ایجاد برنامه ها
بسیاری از استراتژی های سرمایه گذاری وجود دارد. با توجه به سن مشتریان و تحمل ریسک آنها، مشاوران مالی ایده ها را تولید می کنند. بعضی افراد ترجیح می دهند اقدامات محافظه کارانه ای مانند حساب های پس انداز با علاقه ثابت داشته باشند، در حالی که دیگران به سهام بالقوه بالقوه می روند. گزینش گزینه ها، ارائه تصویر واقعی از آنچه که انتظار می رود و رفتن به مزایای تنوع، بعضی از دلایلی است که افراد برای استخدام یک مشاور مالی به آن نیاز دارند.

 

ارزیابی و به روز رسانیصادی نامطلوب است و به این دلیل که مشتریان به آنچه که در پولشان اتفاق می افتد بسیار متعهد هستند.
مشاوران مالی نگاهی به آنچه که با حسابهای شخصی و با اقتصاد به طور کلی اتفاق می افتد نگاه می کنند. آنها یافته های خود را به مشتریان خود ارائه می دهند و پیشنهادات خود را برای تجدید نظر در نظر می گیرند.نتیجه تصویری برای accounting
مهارت و تخصص مشاور مالی فراگیر
بدیهی است، مشاوران مالی نیازمند مهارت های ریاضی فوق العاده هستند، زیرا هر روزه آنها با ارقام، نرخ های بهره، پیش بینی ها و موارد مشابه همکاری می کنند. اما این را به عنوان یک موقعیت فقط برای اعداد مشاهده نکنید. یک مشاور مالی برای انجام کارهای خوب بدون هیچ مشکلی سخت خواهد بود:

 

مهارت های بین فردی – یک رفتار دوستانه و با اعتماد به نفس به مشتریان کمک می کند به راحتی و به آنها کمک می کند تا خدمات خود را به کار گیرند
مهارت های ارتباطی – شنوندگان خوب بهتر می دانند که چه چیزی گفته می شود و سپس می تواند چیزها را در شرایطی که دیگران درک می کنند توضیح دهندنتیجه تصویری برای accounting
توجه به جزئیات – زمانی که آینده مالی مشتری شما در خط است، شما نمی توانید اجازه دهید چیزی از طریق شکاف عبور کند
سازمان – حساب های مشتری نیازمند نظارت و اسناد و مدارک است، بنابراین مشاورین مالی باید سیستم هایی را ایجاد کنند که اطلاعات را آسان و قابل ذخیره و بازیابی کنند.

 

مشاوره مالی

چند وظیفه ای – تقاضای مشتریان متعدد نیاز به اولویت بندی و کار سخت دارد
Salesmanship – جذب مشتریان جدید و متقاعد ساختن آنها برای خرید خدمات خود، به شما کمک می کند
اطمینان – اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساس، یک مشاور مالی باید محرمانه محسوب شود.

آموزش و پرورش مشاور مالی

مشاورین مالی معمولا دارای مدرک لیسانس در امور مالی، اقتصاد، کسب و کار یا رشته مرتبط با آن هستند. استخدام جدید باید مدت زمان قابل ملاحظه ای از آموزش حرفه ای را در نظر بگیرد تا به طور کامل در موضوعاتی مانند برنامه ریزی املاک، مدیریت نمونه کارها، مالیات، و تجزیه و تحلیل ریسک آشنا شود. آنها همچنین مجوز، ثبت نام و گواهینامه های خاصی را براساس عوامل مانند آنچه که آنها می فروشند و جایی که کارفرمای آنها در آن قرار دارد، نیاز دارد.

 

نتیجه تصویری برای accounting

چشم انداز فرصت های شغلی می تواند با تبدیل شدن به یک برنامه ریز مالی رسمی (CFP) بهبود بخشد. علاوه بر مدرک لیسانس و سه سال تجربه کار مربوطه، این تمایز مستلزم گذراندن امتحان است که زمینه های متعدد برنامه ریزی مالی را پوشش می دهد.

مشاوره مالی

مشاغل مالی و چشم انداز
با توجه به PayScale.Com، مشاور مالی فراگیر سالانه حقوق ماهانه ۶۴۸۱۳ دلار را به دست می آورند. کمترین درآمد تقریبا ۳۹،۵۰۰ دلار، در حالی که بالاترین پرداختی، بیش از ۱۰۶،۰۰۰ دلار در سال دریافت می کند. برخی از مشاوران مالی کمیسیون فروش محصولات خاص را کسب می کنند و یا ممکن است پاداش برای دستیابی به اهداف عملکرد را دریافت کنند.

مشاوران مالی خود مشغول به کار ممکن است هزینه ساعتی برای خدمات خود را جمع آوری کنند یا درصد از دارایی های مشتریان را که مدیریت می کنند، بپردازند.

مشاوره مالی

مشاوران مالی باید در آینده دهه آینده انتظارات شغلی شان را داشته باشند. طبق آمار اداره آمار کار (BLS)، استخدام مشاوران مالی شخصی بین سالهای ۲۰۱۶ تا سال ۲۰۲۶ رشد ۱۵ درصدی داشته است.

 

بیشتر این افزایش ناشی از بمب های کودکانی است که مایل به کمک در مدیریت دارایی ها هستند تا زمانی که به بازنشستگی می روند. انتظار میرود حتی جوان تر از این خدمات در سالهای آینده به دنبال چنین خدماتی باشند، زیرا کارگران به طور فزاینده مسئولیت ایجاد برنامه های بازنشستگی خود را به جای اینکه به بازنشستگی شرکت متکی باشند، مسئولیت بیشتری پیدا می کنند

نتیجه تصویری برای accounting
چگونه کار می کند (مثال):
یک مشاور مالی شبیه یک مشاور سرمایه گذاری، برنامه ریز مالی، مدیر سرمایه گذاری یا مشاور سرمایه گذاری است.

 

مشاوره مالی

یک مشاور مالی فراگیر، وضعیت مالی فعلی مشتری را تحلیل می کند و به مشتری کمک می کند اهداف معقول و قابل دستیابی مالی را تعیین کند. او می تواند به طور صحیح از یک مجموعه گسترده ای از سوالات پاسخ دهد. مشاوران مالی نیز توصیه های سرمایه گذاری را ارائه می دهند، توصیه های عینی ارائه می دهند و به مشتریان کمک می کند تا پیامدهای مالی تصمیمات زندگی را به خطر بیندازند. آنها همچنین به مشتریان کمک می کنند تا سازماندهی شوند.

 

نتیجه تصویری برای accounting

مشاور مالی فراگیرباید در زمینه برنامه ریزی مالیاتی، تخصیص دارایی، مدیریت ریسک، برنامه ریزی بازنشستگی و برنامه ریزی املاک، به منظور کمک به مشتریان در تمام مراحل زندگی و در شرایط مختلف، تخصص داشته باشند.

مشاوره مالی

در برخی موارد، مشتری به مشاور مالی خود اجازه می دهد تا به عنوان یک حسابرس عمل کند، به این معنی که مشتری به مشاور مالی اجازه می دهد تصمیمات را از طرف مشتری بدون مشاوره قبل از تصویب برای مشتری تایید کند. مشاوران مالی اغلب یا ساعت را اتهام می کنند و یا درصد مشتریانی که تحت مدیریت هستند را به مشتری می پردازند.

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است