نقش مشاور مالیاتی در قراردادهای فاینانس

مشاوره مالیاتی در قراردادهای فاینانس

نقش مشاور مالیاتی در قراردادهای فاینانس

4-   خلاصه محتوا (50 تا 70 کلمه) در بیشتر شرکت ها که با مشکلات تأمین مالی مواجه می شوند نقش مشاور مالیاتی پیشنهاد قرارداد فاینانس را به مدیران شرکت می دهند نقش این مشاوران بررسی سود و زیان و به کار بردن راهکارهایی برای افزایش سود می باشد. با مشاوره مالیاتی تمام جوانب مالی این قراردادها را بررسی می کند تا تسهیلات و وام ارزی با بهترین شرایط دریافت شود.

آیا تا به حال با  در قراردادهای فاینانس آشنایی داشته اید؟ امروزه در بسیاری از کسب و کارها برای تأمین مالی طرح و پروژه های خود از قرارداد فاینانس استفاده می کنند. طبق این قرار امکان استفاده از منابع داخلی و دریافت وام ارزی وجود دارد. در این گونه قرار دادها بسیار ضروری است. در متن زیر بیشتر با نقش وکیل مالیاتی و اهمیت آن در روند اجرای این قراردادها آشنا می شویم.

نقش مشاور مالیاتی در قراردادهای فاینانس چیست؟

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

نقش مشاور مالیاتی

همان‌طور که می دانیم در تمامی قراردادها چه داخلی و خارجی و قراردادهای فاینانس و انواع سرمایه گذارهای داخلی و خارجی داشتن مشاور مالیاتی از اهمیت زیادی برخوردار است. مشاور مالیاتی به شرکت هایی که از طریق منابع داخلی قادر به تأمین منابع مالی خود نیستند

قرارداد فاینانس را پیشنهاد می کنند. اعتبار این قرار داد ها بسیار بالا می باشد و برای آن‌ها باز پرداخت مدت داری تعیین می شود. تعین نحوه پرداخت مالیات و نحوه باز پرداخت، سود و زیان و نرخ بهره ی فاینانس توسط وکیل مالیاتی بررسی می شود.

 

اگر شرایط این قراردادها که توسط شرکت وام دهنده تعیین می شود برای افراد و شرکت ها سود آور باشد مشاور کمک می کند تا تأمین مالی به بهترین شیوه ممکن انجام شود.

 

 

اهمیت مشاور  در قرار دادهای  فاینانس

 

 

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

مشاور مالیاتیبرای بررسی مسائل مالی و حقوقی شرکت ها و اشخاص استخدام می شود در واقع نقش مشاوران به حداکثر رساندن سود می باشد. این مشاوران با علم کافی در مورد قوانین و مقررات مالیاتی بهترین گزینه را پیش روی مدیران قرار می دهند. در قرار دادهای فاینانس نیز همین روند اجرا می شود.

 

و  با بررسی مدارک و سوابق مالی شرکت و تهیه و تنظیم اظهارنامه های به بهترین نحو ممکن در تعیین مالیات قابل قبول و بدون هزینه های اضافی کمک می کند. همچنین اگر در روند قراردادهای فاینانس مشکل حقوقی و مالی در دو کشور مبدأ و مقصد پیش بیایید.

 

 

وظیفه مشاور مالیاتی است که عملکرد درست و بدون نقص را به شرکت پیشنهاد کند و پرونده های قضایی و جرائم مالیاتی را حل و فصل کند. از دیگر مزایای استفاده از خدمات مشاور  مالیاتی به کار بردن قوانین مربوط به معافیت های مالیاتی است تا سود شرکت چندین برابر شود.

مدت رمان اعطای تسهیلات فاینانس بیشتر از یک سال است و  در این دوره تمام روندهای قانونی را طی می کند تا بعداً شرکت دچار جریمه و مالیات اضافه نشود. این قرارداد چون توسط بانک مرکزی تضمین می شود ریسک و مالیات  به صرفه تری دارد. و با خیال راحت تر می تواند وقت خود را صرف نتیجه بخش بودن این قراردادها کند.

 

 

هزینه مشاور  در قراردادهای فاینانس

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

هزینه مشاوره مالیاتی در قراردادهای فاینانس با توجه به نوع تسهیلات متفاوت می باشد. تسهیلات فاینانس برای خرید و احداث پروژه های سرمایه‌ای و تجهیزات، ماشین آلات استفاده می شود. که هزینه مشاور برای هر کدام متفاوت می باشد و در بیشتر موارد دولت و شرکت ها این هزینه ها را تعیین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...