مشاوره مالیاتی جامع

مشاور مالیاتی

مشاوره مالیاتی جامع

برای بسیاری از افراد روند تکمیل اظهارنامه مالیات بر درآمد بسیار سخت است. که توسط مشاوره مالیاتی جامع سهل وآسان می شود .قوانین مالیاتی به
طور مکرر تغییر می کند ، و بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل به سادگی از بی شماری از قوانین
حاکم برکاهش مالیات ، ومعافیتها آگاهی ندارند. در نتیجه ، بیشتر مالیات دهندگان ممکن است اشتباهاتی
را انجام دهند که می تواند منجر به پرداخت مالیات مازاد گردد. اگر مالیات دهندگان مالیات های خود را
کمتر پرداخت کنند با جریمه های سنگین مالیاتی مواجه می شوند. اگر مالیات دهندگان بیش از مالیات
خود بپردازند ، پولی را که به حق اوست ، از دست می دهد.

مشاوره مالیاتی جامع

 

مشاوره مالیاتی جامع مشاغلی است که مشاوره تخصصی را به متقاضیان مالیاتی ارائه می دهد. یک مشاور
مالیاتی خوب قوانین مالیاتی را درک می کند ، و می تواند راهکارهایی را توصیه کند که تعهدات را به
حداقل برساند و در عین حال احتمال حسابرسی را که می تواند منجر به اختلاف با یک سازمان مالیاتی
دولتی شود ، جلوگیری می کند. علاوه بر این ، مشاوران مالیاتی می توانند اظهارنامه مالیاتی و سایر
اسناد را به نمایندگی از مشتریان خود تهیه و تنظیم کنند.

دلایل پرداخت مالیات

متأسفانه نقل قول فوق در دنیای کنونی صادق است ، خواه یک نهاد تجاری ، شهروند یا کارمند باشید ، همیشه ملزم به پرداخت
مالیات خواهید بود. با این حال ، قانون مالیات به طور مداوم در حال تحول و تغییر است .بنابراین ضروری است که یک مرور
کلی در مورد تعهدات مالیاتی خود داشته باشید .

برای اجرای به موقع آنها آمادگی لازم را داشته باشید تا بهینه سازی مالیات حاصل
شود .بنابراین کل هزینه های مرتبط با دستور کار مالیات را به حداقل می رسانید. به همین دلیل ، ارزش کار با یک مشاوره مالیاتی
را دارد که دستور کار مالیات شما را تحت کنترل داشته باشد.

مسائل مالیاتی

مشاوره مالیاتی جامع به مسائل مالیاتی به شکلی جامع مسلط می باشد. نه تنها از منظر مالیات های فردی ، بلکه از همپوشانی در برنامه
حسابداری و دستمزد برای دستیابی به وضعیت مطلوب اقتصادی و مالی شرکت ها. علاوه بر این ، ما مشاوره مالیاتی را منحصر به
فرد ارائه می کنیم.
شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره بیش از 15 سال است که خدمات مالیاتی کاملی را ارائه می دهد. خدمات ما از مشاوره های
مالیاتی برای شرکت های نوپا ایران و پشتیبانی از مشتریان در ارتباطات خود با سازمان امور مالیاتی است.

مشتریان ما شرکت هایی هستند که به امنیت و حرفه ای ترین خدمات نیاز دارند ، زیرا تصمیم گیری در مورد امور مالیاتی تأثیر
مستقیمی بر سودآوری کسب و کار دارد. مرکز اشتراک طلایی یک شریک قابل اعتماد است که می تواند به مدیران مالیاتی شرکت
کمک کند تا در محیط پویا بازار تصمیمات صحیحی بگیرند و یک قدم جلوتر باشند.

تیم مشاوره مالیاتی جامع

تیم مشاوره مالیاتی جامع ما راه حل موثر برای برنامه ریزی مالی و مالیاتی را برای شرکتهای واردات / صادرات ، ساخت و ساز ،
املاک و مستغلات و ارتباطات از راه دور ، مؤسسات مالی ، خرده فروشان و شرکتهای حمل و نقل بین المللی توسعه داده و با
موفقیت پیاده سازی کرده اند.

مشاوره مالیاتی جامع در ایجاد استراتژی های عمومی مالیاتی و در همه مراحل از هر سرمایه گذاری یا پروژه سرمایه گذاری فردی ، به
مشتریان خود کمک می کند

در طول بحران مالی ، خدمات ما به بسیاری از شرکت کمک کرد تا معضل کاهش هزینه های تجاری خود را حل کنند یا هنوز
خطرات مالیاتی را مدیریت کنند.

تغییرات سیاسی همیشه بر قوانین و مقررات تأثیر می گذارد . اما ما هنوز در حال توسعه راه حل های جدید و به روز ترین مالیاتی
هستیم .که مشتریان ما بتوانند از آنها برای به حداکثر رساندن عملکرد تجاری خود استفاده کنند.

طیف گسترده ای از خدمات مشاوره مالیاتی جامع ما همیشه متناسب با شرایط فردی شما ، از جمله پیچیدگی در مورد مشاغل تجاری ،
محدودیت زمانی و ترجیحات شما است. می توانید خدمات منحصر به فرد گزینه های مختلفی را انتخاب کنید.

1. مشاوره مالیاتی.
2. استراتژی های مالی و مالیاتی.
3. ساختار مالیاتی و فروش دارایی.
4- برنامه ریزی مالیاتی.
5- بهینه سازی مالیات روزانه.
6. کمک در ممیزی مالیاتی و مذاکره با مقامات مالیاتی.
7. نمایندگی مشتری در اختلافات مالیاتی قبل از مقامات مالیاتی.

مالیات بر ارزش افزوده
عوارض گمرکی و مالیاتی و سایر مالیاتهای غیرمستقیم.
مالیات بر عملکرد
مالیات حقوق و دستمزد.
مالیات بر ارث

ارائه خدمات مشاوره مالی و مشاوره مالیاتی به شرکتها ومشاغل بر رشد کارآفرینی در ایران می باشد

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  یک گروه قوی  از متخصصان حسابرسی ، مالیاتی و مشاوره مالیاتی با دفاتر در سراسر ایران است. ما به عنوان یک تیم یکپارچه ، ما مهارت ها ، آگاهی  و منابع و همچنین یک رویکرد مشتری محور را داریم که مبتنی بر درک عمیق از شغل شماست. به این ترتیب ما به شما توانمند می کنیم که با اعتماد به نفس پیش بروید و از ظرفیتهای کامل خود مطلع شوید این قدرت درک شدن است.

 

اعتماد به نفس شما

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره شما را در مورد طیف گسترده ای از مسائل مربوط به رسیدگی و اطمینان ، مشاوره مالیاتی ، مشاوره در مورد ریسک ، ، تجدید ساختار ، معاملات و راه حلهای مشاوره اقتصادی و تجاری مشاوره دهند.

 

و همچنین این خدمات اصلی ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره طیف گسترده ای از خدمات تخصصی مانند مدیریت دارایی ، مشاوره طراحی وپیاده سازی سیستمهای مالی ، مشاوره حقوقی ، حسابداری و مشاوره تامین منابع انسانی را ارائه می دهند.

 

ما خود را در قلب مشاغل شما قرار داده ایم تا بتوانیم موثرترین آنها باشیم. به عنوان مشاور مالیاتی مدت شما ، ما درک عمیقی از هر جنبه شغلی شما کسب می کنیم تا بتوانیم با تخصص و آگاهی بیشتر در زمان مناسب پاسخ دهیم.

 

هر کجا که در ایران هستید ، از همان خدمات یکپارچه و کاملی برخوردار خواهید شد که دانش مالیاتی  حیرت انگیز را با تخصص متخصصان ارشد مالی ومالیاتی ترکیب می کند. ما در مورد موفقیت شما و در توانمندسازی شما علاقه مند هستیم تا بتوانید با اطمینان در آینده روبرو شوید.

 

 

در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره، ما به مشتریان بیشتری اعتقاد داریم. درک بیشتر تخصص بیشتر. اعتماد به نفس بیشتر

 

همکاری های جهانی و محلی – ما معتقدیم که به همه مشتریان خود خدمات کامل وجامع  ارائه می دهیم که بالاتر از و انتظارات آنها ، در هر کجایایران باشد. این بدان معناست که شما را با تخصص ارزشمند از یک دیدگاه مالی  با دانش مالیاتی  و بینش متخصصان ایرانی  شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  پشتیبانی می کند. این دیدگاه وممشاوره مالیاتی شما را قادر می سازد تا با اطمینان با آینده روبرو شوید.

 

تخصص ، ایده ها و بینش های ارشد – مادر شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  معتقدیم که هر یک از مشتریان ما حق دسترسی به دانش و دانش ارزشمند مشاوره مالیاتی  متخصصان ما را دارند.

چه شرکتها یا مشاغل باشید ، همیشه می توانید به آخرین ایده برخی از متخصصان محترم مشاوره مالیاتی  ما وابسته باشید. ما مفتخریم که تخصص آنها را با شما به اشتراک بگذاریم ، با سرعت و چابکی پاسخ می دهیم تا بتوانید هر چالش جدید مسلح با تمام دانش و بینش مربوطه را برآورده کنید.

 

درک مشتری های ما – روابط مشتری ما مبتنی بر احترام و همکاری متقابل است. مادر شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در کسب و کار شما مسلط می شویم تا درک عمیق تری از اینکه چه کسی هستید ، به چه اعتقاد دارید و چه چیزی به شما انگیزه می دهد ، برسیم.

 

ما تجزیه و تحلیل 360 درجه ای از بازارها ، قوانین و آداب و رسوم شما را انجام می دهیم و به ما این امکان را می دهد تا فرصت ها یا چالش ها را قبل از بروز آنها شناسایی کنیم. با درک کامل اهداف و معیارهای موفقیت شما ، می توانیم در هر مرحله از راه – حداکثر رساندن ظرفیتهای  شما ، از شما پشتیبانی و توانمند سازی کنیم

اگر زبان فارسی زبان اول شما نیست ، لطفاً یک دوست پیدا کنید تا در درک این اطلاعات به شما کمک کند. اگر شما نیاز به صحبت با گروه مشاوره مالیاتی شرکت آرمان پرداز خبره دارید ، لطفاً تماس بگیرید تا از طریق وبسایت www.armanpardaz.comقسمت تماس با ما ویا با شماره 09120754199تماس بگیرید

 

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  مشاوره مالیاتی  ، مستقل و محرمانه ای به مالیات دهندگان ایران در مورد شرکتها ومشاغل هنوز نتوانسته اند مشکلات مالیاتی خود را با گروه مشاوره مالیاتی خدمات مالی ومالیاتی ارایه می کنیم

 

تمام توصیه های ما توسط متخصصان واجد شرایط مالیات ارائه می شود.

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  مشاوره مالیاتی  در مورد امور مالیاتی شرکت (شرکت های محدود) ، برنامه ریزی مالیاتی ، اعتبارات مالیاتی ، مزایا ، مالیات شورا یا مسائل مربوط به مالیات ایران ارائه می دهد. اگر مشکل پرداخت بدهی ویا استرداد مالیاتی دارید ، باید با مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  تماس بگیرید.

 

 

 

مشاوره مالیاتی تلفنی

وقتی با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تماس می گیرید ، اطمینان حاصل کنید که هرگونه مستندات و مکاتبات اخیر ، از جمله آن از برگ تشخیص مالیات ، مربوط به مشکل مالیات خود را داشته باشید. برای اینکه بتوانیم مشاوره مالیاتی  بدهیم ، باید از درآمد شما سؤال کنیم. سپس مشکل شما را با شما بحث خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد از طریق تلفن به شما کمک کنیم. اکثر مشکلات را می توان از این طریق برطرف کرد.

می توانید با تکمیل فرم در خواست خدمات«با ما تماس بگیرید» (پیوند در انتهای این صفحه را ببینید) سؤال خود را ارسال کنید ، اما به عنوان یک شرکت حسابداری  ما می توانیم قول پاسخ دادن به همه سؤالات را بدهیم.

 

مشاوران  مالیاتی ما از تماس با گروه مشاوره مالیاتی استقبال می کنند  ما همچنین می توانیم از طریق جلسه حضوری قرار ملاقات – مشاوره) مشاوره مالیاتی بگیرید (لطفاً از فرم تماس با ما استفاده کنید تا به ما اطلاع دهید که مایلید از از جلسه حضوری  استفاده کنید)

 

محرمانه بودن

اطلاعاتی که به مشاور مالیاتی  خود می دهید معمولاً کاملاً محرمانه باقی می مانند و بدون رضایت شما برای کسی در خارج از شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره فاش نمی شود.

 

 

جلسات و کمک های بیشتر

اگر مشکل مالیاتی پیچیده تر باشد ، مشاورمالیاتی راهنمای ما می تواند قرار ملاقات هایی را در تهران  ارائه دهد که در آنجا شما توسط یک متخصص مالیاتی واجد شرایط جلسه داشته باشید.

 

تا آنجا که ممکن است ، رویکرد در جلسات ما این است که بحران فوری را برطرف کنیم و آنچه را که در آینده باید انجام دهید برای “کمک به خود” با برخورد با خود سازمان های مالیاتی توضیح دهید. مشاور شما در مورد این مسئله با شما بحث خواهد کرد و تمام مدارکی را که شما آورده اید بررسی خواهد کرد. در بعضی موارد ، اگر بتوانیم در هیئت حل اختلاف مالیاتی نیز یرای دفاع از عملکرد شما شرکت می کنیم که  به حل مشکل شما کمک می کند ، اگرچه بدون وکالت از طرف شما هرگز این کار را نمی کنیم.

 

مشاور شما به هر سؤالی که ممکن است پاسخ می دهد و آنچه را که ممکن است برای کمک به وضعیت خود انجام دهید توضیح می دهد. در صورت لزوم ، می توانید با پیشرفت امور به شما  کمک های بیشتری انجام می دهد.

 

اگر نمی توانید به هر یک از مکانهای ملاقات ما مراجعه کنید ، روشهای دیگری وجود دارد که ما می توانیم به آنها کمک کنیم. اگرچه  این مناسب ترین راه برای حل مشکل مالیات شما می  باشد .

 

مشاوره مالیاتی شرکت

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  می تواند در مورد امور مالیاتی خاص ، اعم از جزئیات فردی مانند کاهش مالیات ، از طریق بدهکاری های نامشخص یا اختلاف مالیاتی  ، از طریق وکالت ویا حضوری  ، مشاوره دهد

 

 

 

هدف اصلی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ارائه خدمات  مشاوره مالیاتی سفارشی متناسب با نیازهای شما می باشد. ما وسیع ترین گزینه را ارائه می دهیم و در کنار هم ، با هزینه ای فراگیر ، رقابتی ، احتمالی ، مناسب ترین را برای شما ارزیابی خواهیم کرد.

 

مدیریت مالیات شرکت

انطباق فزاینده پیچیده مالیات و قوانین  مدیریت شرکت به این معنی است که مدیریت عملکرد مالیات شرکتها به روش اخلاقی و آگاهی از ریسک مهمتر از همیشه است. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در مورد منابع ، ابزارهای فنی و آموزش های لازم برای مطابقت با چارچوب های حاکمیت شرکتی مشاوره می دهد.

 

 

با بهره گیری از بزرگترین شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در ایران ، ما تیمی از متخصصان با سالها تجربه را در اختیار شما قرار می دهیم که دائماً با آخرین تحولات فرصت های مالیات بر ارزش افزوده  ومالیات بر عملکرد به روز هستند.

 

 

 

خدمات مالیات بر ارزش افزوده شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به شرکتهایی در سراسر ایران متنوع است که دارویی ، فناوری اطلاعات ، زنجیره های خرده فروشی ، ارتباط از راه دور ، بیمه و بانکی و تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در هر حرفه مشاوره  قابل تصور است.

 

 

 

ما به انعطاف پذیری گزارش های خود افتخار می کنیم. گزینه های بیشتری برای یافتن گزارشی متناسب با نیازهای شما ارایه می کنیم.

.

 

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره این تخصص را دارد که هر دو محاسبه مالیاتی جاری و معوق را برای تهیه مالیات و افشای صورت های مالی تحت پوشش قانون مالیاتهای مستقیم آماده یا بررسی کند. اینها می توانند به صورت ماهانه ، سه ماهه یا سالانه انجام شوند تا از میزان صحیح مالیات در صورتهای مالی ارائه شود.

انطباق مالیات شرکت

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره قادر است از چند طریق پشتیبانی کند ، چه بخواهید عملکرد تعهدات مالیاتی شرکت را برون سپاری کنید یا خودتان انجام دهید .

 

یک بررسی دقیق می تواند اطمینان حاصل کنید که پرونده های ساخته شده تا به امروز به طور صحیح تهیه شده اند و در صورت وجود رسیدگی، با اطلاعات کافی از پشتیبانی برخوردار هستند.

تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی شرکت ها و محاسبات مالیاتی می تواند به طور کامل برون سپاری شود. از طرف دیگر ، محاسبات جداگانه می توانند برای شمول ، مانند معافیت مالیاتی  ، آماده شوند.

برای برآورده کردن نیازهای منابع در تیمهای مالیاتی طی دوره های شلوغ و یا پس گرفتن مجدد در طی معامله یا غیبت کارمندان ، ثانویه می تواند انجام شود.

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به عنوان نماینده مالیات از طرف شما برای تهیه پرونده های صحیح کار می کند

خدمات قابل پرداخت

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مجموعه ای کامل از خدمات موجود در خرید را برای پرداخت ، از تدارکات تا حساب های قابل پرداخت ارائه می دهد. ما می توانیم بخش های منتخب فرآیند را اداره کنیم یا دامنه وسیعی را در پیش بگیریم.

 

مشتریان می توانند از ابزار ما و ابزارهای مختلف فرآیند بهره مند شوند. خدمات ما نه تنها پردازش مقرون به صرفه بلکه توسعه سیستم و فرآیند و تجزیه و تحلیل را شامل می شود. ما تمام مراحل و دستورالعمل های تعیین شده توسط تجارت را دنبال می کنیم.

هدف اصلی اطمینان از این است که تمام فاکتورهای وارد شده به سوابق حسابداری و برنامه ریزی برای پرداخت موارد زیر را منعکس می کنند:

 

 

 

ثبت فاکتورها و تنظیم اتوماسیون برای این کار

کدگذاری فاکتورها ، مدیریت جریان

تطبیق فاکتورها با سفارشات و تحویل ها ، ترخیص کالا

آماده سازی پرداخت

تجزیه و تحلیل و “پاکسازی” فرآیندها و داده های اصلی

بازده مالیات بر ارزش افزوده

 

 

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یک سرویس کاملاً کامل برای استرداد مالیات بر ارزش افزوده را برای مشاغل که مایل به برون سپاری برخی یا تمام تعهدات مربوط به مالیات بر ارزش افزوده خود هستند ، ارائه می دهد.

این امر باعث می شود مشتری بتواند تخصص و مالیات بر ارزش افزوده با روشی بسیار مقرون به صرفه به کار گیرد. فرایندهایااستردادمالیات بر ارزش افزوده ما نیز به گونه ای طراحی شده اند که نسبت به قوانین مالیات بر ارزش افزوده منطبق باشند. مشاوره مالیاتی می تواند مستندات جامع وکامل شرکت شما را  پشتیبانی کنیم

 

چه ویژگی مشاوره مالیاتی  ما را متفاوت می کند؟

 

مشاوره مالیاتی  روشن ، ساده و کاربردی

ما مالیات بر ارزش افزوده را از نظر هزینه ها و تعهداتی که باید به طور موثر مدیریت شود مشاهده می کنیم. برخلاف برخی از مشاوران ، ما زمینه مالیات بر ارزش افزوده را به عنوان “حرفه” در ارتفاعات نمی بینیم ، و همچنین مشاوره مالیاتی  را به عنوان یک شکل هنری نمی بینیم. اگر برای مشاوره به ما مراجعه کنید ، ما به شما می گویم که چه فکر می کنیم ، به روشی واضح و ساده انجام می دهیم.

عملی ، پشتیبانی مفید

در زمینه برون سپاری ، تمرکز ما بر روی پشتیبانی عملی و مفید از مشاغل است که باعث کاهش هزینه ها و رفع مشکلات می شود.

یک راه حل

مشاوره مالیاتی ما تیمی از متخصصان با تجربه در زمینه مالیات بر ارزش افزوده در تهران  هستیم. مشاورین ما  ما شامل افرادی است که ما سالها با آنها کار کرده ایم. ما آنها را می شناسیم و به آنها اعتماد داریم. با استفاده از این متخصصین مالیاتی  می توانیم یک نقطه تماس واحد برای مالیات بر ارزش افزوده را به شما پیشنهاد دهیم ، بدون این که نیازی به برقراری روابط با مخاطبین مختلف در سراسر ایران  باشید.

مدیریت مالیات بر ارزش افزوده

نقش اساسی ما کمک به مشاغل در برخورداری از مؤثرترین وظایف مالیات بر ارزش افزوده و همچنین کاهش بدهی آن در مواردی است که امکان پذیر است این قانون را در قانون انجام دهیم. برای این کار به طور مؤثر ، از اعتبار خوب ما با مقامات مالی که با آنها سر و کار داریم محافظت می کنیم.

 

ما در مورد اجتناب از مالیات بر ارزش افزوده توصیه نمی کنیم ما همچنین در دفاع از هرگونه پرونده مشاوران دیگری نیز هستند که آن فضاها را پر می کنند ، ما به مهارت های آنها احترام می گذاریم و این زمینه را برای آنها واگذار می کنی

مشاوره مالیاتی چیست؟

برای بسیاری از افراد روند تشکیل اظهارنامه مالیات بر درآمد بسیار خطرناک است. قوانین مالیاتی به طور مکرر تغییر می کند ، و بسیاری از افراد و صاحبان مشاغل به سادگی از بی شماری از قوانین حاکم بر کاهش ، اعتبارات و درآمد قابل گزارش آگاهی ندارند. ، ممکن است جرایم  مالیاتی قرار بگیرد. اگر مالیات دهندگان بیش از مالیات خود بپردازند ، پولی را که به حق اوست ، از دست می دهد.

مشاوره مالیاتی مشاغلی است که مشاوره تخصصی مالیاتی ارائه می دهد. یک مشاور خوب مالیاتی قوانین مالیاتی را درک می کند ، و می تواند راهکارهایی را توصیه کند که تعهدات را به حداقل برساند علاوه بر این ، مشاوران مالیاتی می توانند اظهارنامه مالیاتی و سایر اسناد را به نمایندگی از مشتریان خود تهیه کنند.

.

متخصص امور مالیاتی  که دانش عمیق تری از پرونده مالیاتی و تهیه اظهارنامه مالیاتی دارند ، ممکن است خود را مشاور مالیاتی بنامند. در حالی که تخصص بین مشاوران مالیاتی متفاوت است ، این افراد ممکن است بتوانند به مشتریانی که نگرانی های مالی و مالیاتی پیچیده تری دارند ، کمک کنند. به عنوان مثال ، افراد شاغل ، صاحبان مشاغل ، اشخاصی که از حق اعتماد برخوردار هستند یا در حرفه هایی با قوانین پیچیده مالیات فعالیت می کنند ، ممکن است تصمیم بگیرند که با مشاور مالیاتی همکاری کنند.

 

مشاوران مالیاتی به طور معمول در محیط های اداری کار می کنند

 

یک متخصص مشاوره مالیاتی بینش عملکرد و اطلاعات مالی مشتری را برای کمک به شرکت در آینده ارائه می دهد. … با همكاری با رهبران مشاغل ، آنها همچنین گزارش های مالی و اسناد مالیاتی را تهیه و تنظیم می كنند ، تحقیقات مالیاتی را انجام می دهند و راه هایی را برای بهبود فرایندهای گزارشگری مالی پیشنهاد می كنند.

آیا به مشاوره مالیاتی جامع احتیاج دارم؟

 

 

 

مشاوره مالیاتی جامع  بابرنامه ریزی مالیاتی موقت می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ، زمان و تلاش زیادی شود. در مرحله اول ، می تواند پیشرفت چشمگیر در درآمد خانه شما داشته باشد. ثانیا ، می تواند خطر بروز خطا در اظهارنامه مالیاتی شما را کاهش دهد. آخر ، این امر باعث می شود امور مالی شما در دراز مدت بیشتر قابل پیش بینی باشد.

 

به عنوان یک فرد ، روش های مختلفی وجود دارد که باید از آن طریق مالیات بپردازید: بر درآمد خود ، رشد سرمایه گذاری ، برخی از سود پس انداز و دارایی که می توانید آنها را به ارث ببرید.

این که آیا شما مجبور به پرداخت مالیات هستید و چه مقدار می تواند به تعدادی از شرایط بستگی داشته باشد ، بنابراین همیشه کار کردن با آنچه مدیون نیست آسان است. این بدان معناست که خطر پرداخت خیلی کم یا پرداخت بیش از حد ، و از دست دادن پول موردنیاز خود را از دست می دهید.

 

مگر اینکه امور مالیاتی شما بسیار ساده باشد ، داشتن یک مشاوره مالیاتی جامع برای کمک به شما در محاسبه قبض مالیات شخصی و همچنین یافتن راه هایی برای کاهش آن می تواند بسیار مفید باشد.

 

در اینجا می توانید با کمک مشاوره مالیاتی جامع به این سؤالات محبوب پاسخ دهید.

 

چه زمانی نیاز به پرداخت قبض مالیات خود دارم؟

برنامه ریزی مالیات شخصی چیست؟

تفاوت بین برنامه ریزی مالیاتی و فرار مالیاتی چیست؟

آیا به مشاوره برنامه ریزی مالیات شخصی نیاز دارم؟

چگونه می توانم اظهارنامه مالیاتی خود ارزیابی کنم؟

چه مالیات بر درآمد را پرداخت می کنم؟

چه بیمه ملی را پرداخت می کنم؟

آیا باید مالیات سود سرمایه را پرداخت کنم؟

چه موقع نیاز به پرداخت مالیات ارث دارم؟

مالیات تجاری چیست؟

چه زمانی نیاز به پرداخت قبض مالیات خود دارم؟

شما باید مالیاتی را که مدیون خود هستید تا نیمه شب در تاریخ 31 تیر پس از سال مالیات مربوط بپردازید. بنابراین اگر برای سال مالیات 29/12/1398 مالیات پرداخت می کنید ، باید مالیات خود را تا نیمه شب 31/04/1399پرداخت کنید.

 

مشاوره مالیاتی جامع دربرنامه ریزی مالیات شخصی چیست؟

مردم می خواهند “مقدار مناسب مالیات” را بپردازند ، و شما نیز باید این را بخواهید. بسیاری از مردم در نهایت مالیات بیشتری را نسبت به آنچه لازم دارند پرداخت می کنند ، زیرا از همه کمک های خود و بسیاری از روش های قانونی موجود برای کاهش صورتحساب مالیاتی خود آگاه نیستند.

 

برنامه ریزی مالیاتی به شما امکان می دهد دقیقاً جایی را که پرداخت مالیات می کنید و اینکه آیا مبلغ زیادی پرداخت می کنید ، ببینید. می توانید میزان حساب مالیاتی را که پرداخت کرده اید (و آیا هنوز مالیات دارید یا پولی که به شما بدهکار است) را در حساب مالیات شخصی خود در پرونده الکترونیکی پیگیری کنید.

 

تفاوت بین برنامه ریزی مالیاتی و فرار مالیاتی چیست؟

برنامه ریزی مالیاتی فرایند سازماندهی امور مالی شما است به گونه ای که مالیات بیشتری را از آنچه لازم است پرداخت نکنید. به عنوان مثال ، به معنای پیگیری تمام کمک های خود ، هزینه های کسر مالیات ، کمک های خیریه ، ضرر و زیان تجاری و غیره است ، در حالی که از فرصت هایی برای کاهش صورتحساب مالیات خود با استفاده از مواردی مانند معافیتها آگاه هستید.

 

 

آیا به مشاوره مالیاتی جامع نیاز دارم؟

اگر یک شغل را اداره می کنید ، کار آزاد و یا قراردادی انجام می دهید ، یا چندین منبع درآمد دارید ، پس باید اظهارنامه مالیاتی خود ارزیابی کنید. مشاوره در مورد برنامه ریزی و مشاوره مالیاتی جامع می تواند به شما کمک کند اطمینان حاصل کنید که ارزیابی خود را به طور دقیق انجام می دهید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که مالیات بیشتری را پرداخت نمی کنید از آنچه که شما به طور قانونی مکلف هستید.

 

مشاوره مالیاتی جامع در مورد برنامه ریزی مالیات شخصی ، شما را نسبت به همه هزینه ها ، تسویه حساب ها و هزینه هایی که می توانید مطالبه کنید ، هشدار می دهد و اطمینان حاصل می کنید که پول های غیر ضروری را از دست نمی دهید. همچنین می تواند باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی شود.

 

 

اگر برای ارسال اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر ، باید این کار را انجام دهید ، حتی اگر فکر نکنید که برای آن سال مالیات مدیون هستید.

جریمه هایی برای ارسال دیرهنگام وجود دارد که (بطور حیرت انگیز) شدیدتر از مجازات های پرداخت تاخیر مالیات هستند. بنابراین حتی اگر فکر نمی کنید که بتوانید صورتحساب مالیات خود را پرداخت کنید ، باز هم اظهارنامه  خود را به موقع ارسال کنید.

 

خود ارزشیابی می تواند استرس زا باشد و با پیچیده تر شدن امور مالی ، ارزش ارزیابی شما بیشتر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه

مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید آرمان پرداز خبره
حسابداری
مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید

در این نوشته برای شما توضیح می دهیم که چگونه یک مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید و به او اعتماد کنیم. در پایان اعتماد شما را به آرمان پرداز خبره جلب می کنیم. مشاور مالیاتی معتبر

ادامه مطلب »
اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
حسابداری
اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و اهمیت مشاور مالیاتی در آن اهمیت مشاوره در زمینه مالیات کسب

ادامه مطلب »
همه چیز درباره مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
حسابداری
همه چیز درباره مشاور مالیاتی

همه چیز درباره مشاور مالیاتی در این مقاله می‌خواهیم به تمام ابعاد و همه چیز درباره مشاور مالیاتی و یا وکیل مالیاتی پرداخته و با وظایف وی آشنا شویم. با آرمان پرداز خبره همراه باشید. تماس

ادامه مطلب »
انتخاب کارشناس حسابداری و مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت توسط آرمان پرداز خبره
مالیات حقوق
مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت

در این نوشته می خواهیم در مورد نکاتی در خصوص انتخاب مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت و نحوه انتخاب کارشناس حسابداری بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید و جهت هرگونه نیاز به مشاور مالیاتی

ادامه مطلب »
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی
حسابداری
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی

در این نوشته میخواهیم به شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی در سازمان امور مالیاتی بپردازیم. جهت هرگونه سوال در خصوص مشاور مالیاتی با ما در ارتباط باشید. مشاور مالیاتی کیست؟ مشاور مالیاتی کسی است که

ادامه مطلب »
انواع هزینه ها در حسابداری و مالی توسط مشاور مالیاتی
حسابداری
انواع هزینه ها در حسابداری

در این نوشته میخواهیم در خصوص انواع هزینه ها در حسابداری و مالی ، بهبود هزینه ها توسط مشاور مالیاتی و همچنین در خصوص انواع هزینه بپردازیم انواع هزینه ها در حسابداری یکی از مهم‌ترین مفاهیم

ادامه مطلب »
مدارک مثبته
دسته‌بندی نشده
مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می پردازیم. مدارک مثبته یا اسناد مثبته مدارک مثبته اسناد نشان‌دهنده وقوع

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟
حسابداری
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی و امور مالیاتی کشور به صورت مفصل صحبت می کنیم. با

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی
حسابداری
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور مالیاتی هستند. با ما باشید زیرا در این نوشته به این

ادامه مطلب »
مفاصا حساب مالیاتی
حسابداری مالی
مفاصا حساب و نحوه دریافت مفاصا حساب

درخواست گواهی مفاصا اولین کاری است که مودی و یا مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی وی ملزم است برای دریافت گواهی مفاصا حساب مالیاتی انجام دهد. براساس ماده ۲۳۵ قانون مالیات های مستقیم، اداره امور مالیاتی

ادامه مطلب »
مشاور مالی را چگونه انتخاب کنیم
حسابداری
مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد

اشخاص حسابرس و مشاور مالیاتی در هدایت مالیات دهندگان برای رعایت قوانین، در تمام امور مالی، حسابداری و پرداخت مالیات نقش مهمی دارد. بسته به وضعیت مالیات دهنده، خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می‌دهد، متفاوت

ادامه مطلب »
مالیات بر ارزش افزوده
حسابداری
مالیات املاک و مستغلات

مالیات املاک و مستغلات ، نوعی از مالیات می باشد، که از درآمدهای به دست آمده از ملک محسوب می شود. املاک و مستغلات شامل سه نوع مالیات می شوند: مالیات بر درآمد اجاره از املاک

ادامه مطلب »
تکنولوژی نرم افزار
حسابرسی
موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی

    موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی     جمع داراییهای شرکتی ۲۰۰ میلیارد ریال است. حسابرس معتقد است تحریف داراییها بالای ۲۰ درصد، منجر به اظهار نظر مردود می‌شود (برای پرهیز از تردیدهای احتمالی در

ادامه مطلب »
بیمه‌ای به کارفرمایان
حسابداری
مدیریت سود چیست؟

مدیریت سود چیست؟   در کسب و کار برای حفظ عملیات، ارائه خدمات بهتر، و ارائه محصولات جدید، آن نیاز به سود می باشد. در هر کسب و کار، سود همیشه با زیان های خاص همراه است. مهم

ادامه مطلب »

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...