طرز انتخاب مشاور مالیاتی

مشاوره مالیاتی

1-

طرز انتخاب مشاور مالیاتی

 

 

 

طرز انتخاب مشاور مالیاتی

، بچه­ های شما  امنیت اجتماعی شما است؛ بنابراین اگر شما در جستجوی کمک هستید، در اینجا هفت راهنمایی در مورد چگونگی طرز انتخاب مشاوره مالیاتی  برای شما وجود دارد.

1- درخواست شماره شناسایی مشاور مالیاتی

IRS برای هرکسی که گزارش‌ها مالیاتی ائتلافی را برای پرداخت جریمه برای داشتن یک PTIN آماده می­کند، نیاز است.

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

2- نیاز به CPA، مجوز قانونی

یک PTIN نسبتاً آسان به دست می­آید، بنابراین یک‌قدم جلوتر بروید و یک مشاور مالیاتی معتبر پیدا کنید، کسی که هم یک حسابدار قانونی معتبر، وکیل مجاز، نماینده ثبت‌شده باشد یا کسی که برنامه فصلی سالانه IRS را تکمیل کرده است.

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

3- طرز انتخاب مشاور مالیاتی از طریق دوستان را در جایگاه بالا جست‌وجو کنید

عضویت در یک سازمان حرفه­ای مانند انجمن ملی متخصصان مالیاتی، انجمن ملی نمایندگان ثبت‌شده، موسسه حسابداران رسمی آمریکایی و یا آکادمی آمریکایی­ها CPAs همیشه یک‌چیز خوب برای داشتن، بسیاری از کدهای اخلاقی، الزامات رفتار حرفه­ای و برنامه­های صدور گواهینامه­های مختلف است.

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

4 طرز انتخاب مشاور مالیاتی بامقایسه هزینه­  ها

چه مقدار مالیات­ دهندگان هزینه می­کنند؟ طبق گزارش انجمن ملی حسابداران، هزینه­های متوسط برای تهیه یک بازپرداخت مالیات، ازجمله یک فرم 1040 با برنامه A و یک بازپرداخت مالیات دولتی، 294 دلار در سال 2018 بود. هزینه متوسط برای تهیه فرم 1040 و بازپرداخت بدون کسر، جداگانه 188 دلار بود. طبق گزارش انجمن ملی حسابداران، اگر IRS شما به‌صورت شخصی حسابرسی شود، مشاوران مالیاتی مبلغ 150 دلار در هر ساعت برای رسیدگی به آن هزینه می­کنند.

 

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری

5- بازنگری کسانی که پرونده الکترونیکی ندارند

سازمان مالیاتی  به هر مشاور مالیاتی که بیش از 10 بازگشت به مشتری را به‌صورت الکترونیکی از طریق سیستم فایل الکترونیکی IRS پرداخت کند، نیاز دارد. اگر مشاور مالیاتی شما پرونده الکترونیکی خود را ارائه ندهد، ممکن است نشانه­ای از این باشد که فردی که شما فکر می­کنید، آمادگی پیدا کردن  مشاوره مالیاتی بیشتر را ندارد.

 

مشاوره مالیاتی  آرمان پرداز خبره

 

6- تأیید کنید که آن‌ها در خطوط منقطع وارد نشدند

این قانون مستلزم مشاوران مالیاتی برای امضای بازدهی مشتریان خود و ارائه خدمات PTIN خود هست. هرگز بازگشت مالیات خالی را امضاء نکنید. مشاور مالیاتی می­تواند هر چیزی را در بازگشت قرار دهد، ازجمله شماره‌حساب بانکی خود را به‌طوری‌که آن­ها می­توانند بازپرداخت شما را سرقت کنند.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

 

7- طرز انتخاب مشاور مالیاتی چک کنید که مشاور مالیاتی به‌طور کامل شما را حمایت می­کند

نمایندگان ثبت‌شده، CPA ها و وکلا با PTIN ها می­توانند شما را در مقابل IRS در مورد بازرسی، پرداخت­ها و مسائل مربوط به جمع­آوری و درخواست­ها مشاوره نمایند. مشاوران مالیاتی که فقط PTIN دارند، نمی­توانند این کار را انجام دهند حتی اگر آن­ها آماده بازگشت سرمایه شما شوند. آن­هایی که برنامه فصلی سالانه را تکمیل می­کنند، تنها در شرایط محدود می­توانند به مشتریان معرفی شوند. دسترسی نیز مهم است حتی پس از پایان دوره فصلی و بازپرداخت مالیاتی شما، بهترین مشاوران مالیاتی با شما تماس خواهند گرفت، به ایمیل شما پاسخ می­دهند یا شما را ملاقات می­کنند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...