طرز انتخاب مشاور مالیاتی

مشاوره مالیاتی
ویژگی­ مشاور مالیاتی
جولای 5, 2019
مشاوره مالیاتی
مشاور مالیاتی معتمد کیست؟
جولای 6, 2019
مشاوره مالیاتی

طرز انتخاب مشاور مالیاتی

۱-

طرز انتخاب مشاور مالیاتی

 

 

 

طرز انتخاب مشاور مالیاتی

، بچه­ های شما  امنیت اجتماعی شما است؛ بنابراین اگر شما در جستجوی کمک هستید، در اینجا هفت راهنمایی در مورد چگونگی پیداکردن مشاور مالیاتی برای شما وجود دارد.

۱- درخواست شماره شناسایی مشاور مالیاتی

IRS برای هرکسی که گزارش‌ها مالیاتی ائتلافی را برای پرداخت جریمه برای داشتن یک PTIN آماده می­کند، نیاز است.

 

۲- نیاز به CPA، مجوز قانونی

یک PTIN نسبتاً آسان به دست می­آید، بنابراین یک‌قدم جلوتر بروید و یک مشاور مالیاتی معتبر پیدا کنید، کسی که هم یک حسابدار قانونی معتبر، وکیل مجاز، نماینده ثبت‌شده باشد یا کسی که برنامه فصلی سالانه IRS را تکمیل کرده است.

 

 

۳- طرز انتخاب مشاور مالیاتی از طریق دوستان را در جایگاه بالا جست‌وجو کنید

عضویت در یک سازمان حرفه­ای مانند انجمن ملی متخصصان مالیاتی، انجمن ملی نمایندگان ثبت‌شده، موسسه حسابداران رسمی آمریکایی و یا آکادمی آمریکایی­ها CPAs همیشه یک‌چیز خوب برای داشتن، بسیاری از کدهای اخلاقی، الزامات رفتار حرفه­ای و برنامه­های صدور گواهینامه­های مختلف است.

 

۴طرز انتخاب مشاور مالیاتی بامقایسه هزینه­  ها

چه مقدار مالیات­ دهندگان هزینه می­کنند؟ طبق گزارش انجمن ملی حسابداران، هزینه­های متوسط برای تهیه یک بازپرداخت مالیات، ازجمله یک فرم ۱۰۴۰ با برنامه A و یک بازپرداخت مالیات دولتی، ۲۹۴ دلار در سال ۲۰۱۸ بود. هزینه متوسط برای تهیه فرم ۱۰۴۰ و بازپرداخت بدون کسر، جداگانه ۱۸۸ دلار بود. طبق گزارش انجمن ملی حسابداران، اگر IRS شما به‌صورت شخصی حسابرسی شود، مشاوران مالیاتی مبلغ ۱۵۰ دلار در هر ساعت برای رسیدگی به آن هزینه می­کنند.

 

 

۵- بازنگری کسانی که پرونده الکترونیکی ندارند

سازمان مالیاتی  به هر مشاور مالیاتی که بیش از ۱۰ بازگشت به مشتری را به‌صورت الکترونیکی از طریق سیستم فایل الکترونیکی IRS پرداخت کند، نیاز دارد. اگر مشاور مالیاتی شما پرونده الکترونیکی خود را ارائه ندهد، ممکن است نشانه­ای از این باشد که فردی که شما فکر می­کنید، آمادگی پیدا کردن  مشاوره مالیاتی بیشتر را ندارد.

 

 

 

۶- تأیید کنید که آن‌ها در خطوط منقطع وارد نشدند

این قانون مستلزم مشاوران مالیاتی برای امضای بازدهی مشتریان خود و ارائه خدمات PTIN خود هست. هرگز بازگشت مالیات خالی را امضاء نکنید. مشاور مالیاتی می­تواند هر چیزی را در بازگشت قرار دهد، ازجمله شماره‌حساب بانکی خود را به‌طوری‌که آن­ها می­توانند بازپرداخت شما را سرقت کنند.

 

۷- طرز انتخاب مشاور مالیاتی چک کنید که مشاور مالیاتی به‌طور کامل شما را حمایت می­کند

نمایندگان ثبت‌شده، CPA ها و وکلا با PTIN ها می­توانند شما را در مقابل IRS در مورد بازرسی، پرداخت­ها و مسائل مربوط به جمع­آوری و درخواست­ها مشاوره نمایند. مشاوران مالیاتی که فقط PTIN دارند، نمی­توانند این کار را انجام دهند حتی اگر آن­ها آماده بازگشت سرمایه شما شوند. آن­هایی که برنامه فصلی سالانه را تکمیل می­کنند، تنها در شرایط محدود می­توانند به مشتریان معرفی شوند. دسترسی نیز مهم است حتی پس از پایان دوره فصلی و بازپرداخت مالیاتی شما، بهترین مشاوران مالیاتی با شما تماس خواهند گرفت، به ایمیل شما پاسخ می­دهند یا شما را ملاقات می­کنند.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است