جدید ترین روش بازاریابی آنلاین و سئو

ویرلن رپورتاژ آگهی را به عنوان جدید ترین تکنیک برای دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت معرفی کرد. امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی

 جدید ترین روش بازاریابی آنلاین و سئو

ویرلن رپورتاژ آگهی را به عنوان جدید ترین تکنیک برای دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت معرفی کرد. امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیا بیشتر از همیشه شده است و ما شاهد تولد کسب و کار های جدیدی هستیم که با توجه به شرایط خاص اجتماعی و احتیاجات جدید مردم ایجاد میشوند و علاوه بر ارائه خدمات و محصولات پرطرفدار و کاربردی ، با سرعت بالایی به موفقیت میرسند .

ویرلن رپورتاژ آگهی را به عنوان جدید ترین تکنیک برای دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت معرفی کرد.

امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیا بیشتر از همیشه شده است و ما شاهد تولد کسب و کار های جدیدی هستیم که با توجه به شرایط خاص اجتماعی و احتیاجات جدید مردم ایجاد میشوند و علاوه بر ارائه خدمات و محصولات پرطرفدار و کاربردی ، با سرعت بالایی به موفقیت میرسند .

همچنین برند های بزرگ برای حضور قوی تر در بازار هر روز از روش های جدید تر و مدرن تری برای بازاریابی و برندسازی استفاده میکنند.

درواقع بهتر است با این واقعیت روبرو شویم که اگر از لاک تفکر سنتی خود بیرون نیاییم و به روش های قدیمی برای بازاریابی و کسب درآمد اکتفا کنیم بزودی از رقبای باهوش و مدرن عقب میمانیم و از رقابت خارج میشویم!

در ده سال اخیر مدیران هر کسب و کار و تجارت جدیدی در ابتدای شروع کار خود به طراحی سایت با امکانات پیشرفته فکر میکنند و در قدم بعدی برای حضور سایت در نتایج گوگل برنامه ریزی میکنند.

حالا همه مدیران باهوش و خردمند بدرستی میدانند که همه مردم برای پیدا کردن هر نوع خدمات یا محصولاتی در گوگل جستجو میکنند . بخصوص از زمانی که گوشی های موبایل هوشمند با قابلیت دسترسی سریع به اینترنت در اختیار همه هست ، هر شخصی برای خرید کالا یا خدمات مورد نیاز خود از طریق گوشی موبایل سرچ میکند تا از این طریق کالا یا خدمت مورد نظر خود را بتواند با بهترین قیمت و بهترین شرایط تهیه کند.

حتی اگر کاربران در همان لحظه قصد خرید نداشته باشند ، برای اطلاع از پاسخ سوالات خود و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر چیزی جستجو میکنند.

همانطور که میدانید با سرچ هر موضوعی ما فقط دو سه نتیجه اول گوگل را بررسی میکنیم و موفقیت از آن برند هایی است که وب سایتشان در جستجوهای مهم و مرتبط در میان چند رتبه اول قرار دارد .

بنابراین حضور در رتبه اول تا سوم جستجوی گوگل امروز به عنوان مدرن ترین روش بازاریابی و کسب درآمد در تمام دنیا استفاده میشود .

فرایندی که باید طی شود تا وب سایت به رتبه اول گوگل برسد ، بهینه سازی سایت یا در اصلاح سئو SEO نامیده میشود .

شاید در این لحظه فکر کنید که خوب این را که همه میدانند و همه مدیران کم و بیش با اهمیت سئو آشنا هستند! اما باید بدانید که سئو بسیار پیچیده است و یک علم دقیق نیست ! حتی دقیقا یک علم نیست . بطور کلی سئو استراتژی خاصی است که ما با هدف بهبود رتبه سایت درجستجوی گوگل استفاده میکنیم .

اگر این استراتژی را بشناسید به این معنی است که میتوانید تنها با صرف زمان به بهترین نتیجه برسید .

اکنون برند های بزرگ و استارت آپ های هوشمند در تمام دنیا و ایران برای دستیابی به بهترین نتیجه در جستجوی گوگل ، سرمایه گذاری میکنند و اشخاصی که بطور کامل به جدید ترین تکنیک های سئوی سایت مسلط باشند توسط شرکت های بزرگ با درآمد های بالا استخدام میشوند.

رپورتاژ آگهی جدید ترین تکنیک سئو سایت

در این بخش شما را با جدیدترین و موثر ترین تکنیک بهینه سازی و سئو سایت آشنا میکنیم ؛

بک لینک بسازید ؛

همانطور که میدانید استفاده از بک لینک برای بهبود رتبه گوگل بسیار مهم است و همانگونه که در سایتMoz  در مقالات متعددی گفته شده است، بک لینک با کیفیت قابل اطمینان ترین شاخص رتبه بندی سایت در نتایج جستجوی گوگل می‌باشد. یکی دیگر از مطالعات Moz نیز نشان می دهد که بدون لینک، تقریبا غیرممکن است که رتبه خوبی داشته باشد، حتی اگر محتوایی عالی داشته باشید!

اما دریافت بک لینک در قالب تبلیغات متنی که در سال های قبل یکی از تکنیک ها موثر سئو بود ، اکنون از نظر گوگل خرید لینک و اسپم محسوب شده! و بنابراین باعث افت رتبه سایت شما در نتایج گوگل میشود .

راهکار جدید :

در سال ۲۰۱۶ دریافت لینک از طریق رپورتاژ آگهی Digital Pr جایگزین بک لینک های قبلی شد و امروز رپورتاژ به عنوان یکی از موثر ترین تکنیک های سئو در تمام دنیا و ایران مورد استفاده متخصصان سئو قرار گرفته است.

رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری همان طور که از اسم آن مشخص است یک گزارش خبری تبلیغاتی است که بصورت سفارشی توسط ویرلن VIRLAN در سایت های خبری پربازدید منتشر میشود . این اخبار تبلیغاتی میتواند یک مصاحبه با مدیران مجموعه باشد و یا یک خبر برای معرفی ویژگی های متمایز کسب و کار ها .

برندها برای معرفی محصولات و خدمات ، و فروشگاه های اینترنتی یا سایت های خرید آنلاین ویژگی های وب سایت خود را برای جذب کاربران بیشتر بصورت خبر(رپورتاژ) در خبرگزاری ها معرفی میکنند.

رپورتاژ آگهی ویرلن چگونه به سئو و بهبود رتبه سایت شما در گوگل کمک میکند ؟

 • کلمات کلیدی مهم در محتوای خبر به وب سایت شما لینک فالو میشود

 • خبر در خبرگزاری ها و سایت های خبری پربازدید منتشر میشود که رنک و اتوریتی بالایی در گوگل دارند

 • خبر پس از انتشار در صفحه اول سایت های خبری ، در آن سایت آرشیو میشود و مانند سایر تبلیغات پس از مدتی حذف نمیشود

 • محتوای خبر یک مطلب کاملا مرتبط با فعالیت وب سایت شماست

این موارد بطور کامل الگوریتم ها واستاندارد های جدید گوگل برای دریافت بک لینک طبیعی را پوشش میدهد و بنابراین بسرعت میتواند تاثیر بالایی در سئو سایت و بهبود رتبه سایت شما در گوگل داشته باشد.

ویرلن با چه نکاتی باعث تاثیرگذاری بیشتر رپورتاژ آگهی میشود؟

 • تولید محتوای خبر براساس استاندارد های سئو سایت ،  برندینگ و خبرنگاری

 • انتشار آن در خبرگزاری های معتبر و پربازدید

 • اطمینان از اینکه هایپر لینک ها فالو باشد

 • خبر در صفحه اول سایت ها منتشر شود و سپس آرشیو شود

 • انتشار بصورت کمپین در تعدادی از سایت های خبری پربازدید

موضوع قابل توجه این است که رپورتاژ آگهی به عنوان یک تکنیک بسیار مهم در SEO مطرح است و مانند یک بخشی از پازل سئو زمانی میتواند بهترین تاثیرگذاری را بروی رتبه سایت داشته باشد که سایر بخش های این پازل را کامل کرده باشیم.

سایر نکات مهم و تاثیر گذار بر سئو سایت

 • امنیت هاستینگ ، همیشه در دسترس بودن و سرعت لود سایت

 • طراحی و برنامه نویسی سایت براساس استاندارد های سئو

 • نمایش استاندارد سایت در موبایل و تبلت

 • تولید محتوای سایت با توجه به الگوریتم های جدید گوگل

با اجرای اصولی تمام بخش های مهم در سئو وب سایت شما به رتبه اول در نتایج گوگل میرسد و در آن مرحله اگر وب سایت شما طراحی و محتوای مناسبی داشته باشد و خدمات و محصولات خود را با قیمت مناسبی ارائه دهید قطعا به یک درآمد پایدار و تجارتی رو به توسعه دست پیدا کرده اید.

سایر مزایای رپورتاژ اگهی برای کسب و کار

 • تاثیرگذاری بسیار بالا از نظر برندینگ بدلیل اینکه تبلیغات بصورت خبر از خبرگزاری های معتبر منتشر میشود و اعتبار بالایی را برای برند ها ایجاد میکند

 • قیمت بسیار مناسب نسبت سایر روش های تبلیغات اینترنتی

 • بازخورد بالاتر در کوتاه مدت و بلند مدت نسبت به سایر روش های دیجیتال مارکتینگ

 • ارائه اطلاعات مفید و آموزشی در کنار تبلیغات که باعث تاثیر بهتر برند در ذهن مخاطبان میشود

ویرلن مجری انتشار رپورتاژ آگهی در 100 سایت خبری برتر ایران

شرکت دیجیتال مارکتینگ ویرلن با یک دهه تجربه در ارائه خدمات سئو سایت و تبلیغات اینترنتی ، امروز بهترین شرایط برای انتشار رپورتاژ آگهی در خبرگزاری های معتبر را ارائه میدهد.

تیم خلاق و با تجربه ویرلن از تولید محتوا براساس استاندارد های سئو و برندینگ تا انتشار رپورتاژ در خبرگزاری های معتبر همراه برند های برتر است .

برای مطالعه مقالات آموزش سئو و تبلیغات اینترنتی و همچنین مشاهده لیست خبرگزاری ها به وب سایت شرکت ویرلن مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه

مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید آرمان پرداز خبره
حسابداری
مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید

در این نوشته برای شما توضیح می دهیم که چگونه یک مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید و به او اعتماد کنیم. در پایان اعتماد شما را به آرمان پرداز خبره جلب می کنیم. مشاور مالیاتی معتبر

ادامه مطلب »
اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
حسابداری
اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و اهمیت مشاور مالیاتی در آن اهمیت مشاوره در زمینه مالیات کسب

ادامه مطلب »
همه چیز درباره مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
حسابداری
همه چیز درباره مشاور مالیاتی

همه چیز درباره مشاور مالیاتی در این مقاله می‌خواهیم به تمام ابعاد و همه چیز درباره مشاور مالیاتی و یا وکیل مالیاتی پرداخته و با وظایف وی آشنا شویم. با آرمان پرداز خبره همراه باشید. تماس

ادامه مطلب »
انتخاب کارشناس حسابداری و مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت توسط آرمان پرداز خبره
مالیات حقوق
مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت

در این نوشته می خواهیم در مورد نکاتی در خصوص انتخاب مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت و نحوه انتخاب کارشناس حسابداری بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید و جهت هرگونه نیاز به مشاور مالیاتی

ادامه مطلب »
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی
حسابداری
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی

در این نوشته میخواهیم به شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی در سازمان امور مالیاتی بپردازیم. جهت هرگونه سوال در خصوص مشاور مالیاتی با ما در ارتباط باشید. مشاور مالیاتی کیست؟ مشاور مالیاتی کسی است که

ادامه مطلب »
انواع هزینه ها در حسابداری و مالی توسط مشاور مالیاتی
حسابداری
انواع هزینه ها در حسابداری

در این نوشته میخواهیم در خصوص انواع هزینه ها در حسابداری و مالی ، بهبود هزینه ها توسط مشاور مالیاتی و همچنین در خصوص انواع هزینه بپردازیم انواع هزینه ها در حسابداری یکی از مهم‌ترین مفاهیم

ادامه مطلب »
مدارک مثبته
دسته‌بندی نشده
مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می پردازیم. مدارک مثبته یا اسناد مثبته مدارک مثبته اسناد نشان‌دهنده وقوع

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟
حسابداری
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی و امور مالیاتی کشور به صورت مفصل صحبت می کنیم. با

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی
حسابداری
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور مالیاتی هستند. با ما باشید زیرا در این نوشته به این

ادامه مطلب »
مفاصا حساب مالیاتی
حسابداری مالی
مفاصا حساب و نحوه دریافت مفاصا حساب

درخواست گواهی مفاصا اولین کاری است که مودی و یا مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی وی ملزم است برای دریافت گواهی مفاصا حساب مالیاتی انجام دهد. براساس ماده ۲۳۵ قانون مالیات های مستقیم، اداره امور مالیاتی

ادامه مطلب »
مشاور مالی را چگونه انتخاب کنیم
حسابداری
مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد

اشخاص حسابرس و مشاور مالیاتی در هدایت مالیات دهندگان برای رعایت قوانین، در تمام امور مالی، حسابداری و پرداخت مالیات نقش مهمی دارد. بسته به وضعیت مالیات دهنده، خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می‌دهد، متفاوت

ادامه مطلب »
مالیات بر ارزش افزوده
حسابداری
مالیات املاک و مستغلات

مالیات املاک و مستغلات ، نوعی از مالیات می باشد، که از درآمدهای به دست آمده از ملک محسوب می شود. املاک و مستغلات شامل سه نوع مالیات می شوند: مالیات بر درآمد اجاره از املاک

ادامه مطلب »
تکنولوژی نرم افزار
حسابرسی
موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی

    موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی     جمع داراییهای شرکتی ۲۰۰ میلیارد ریال است. حسابرس معتقد است تحریف داراییها بالای ۲۰ درصد، منجر به اظهار نظر مردود می‌شود (برای پرهیز از تردیدهای احتمالی در

ادامه مطلب »
بیمه‌ای به کارفرمایان
حسابداری
مدیریت سود چیست؟

مدیریت سود چیست؟   در کسب و کار برای حفظ عملیات، ارائه خدمات بهتر، و ارائه محصولات جدید، آن نیاز به سود می باشد. در هر کسب و کار، سود همیشه با زیان های خاص همراه است. مهم

ادامه مطلب »

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...