خدمات ویژه مشاور مالیاتی

مشاوره مالیاتی
مشاور مالیاتی کسب وکار
ژوئن 30, 2019
مشاوره مالیاتی
گزینش مشاورمالیاتی منحصر به فرد
جولای 5, 2019
مشاور مالیاتی تهران

مشاورمالیاتی تهران

 

خدمات ویژه مشاور مالیاتی

 

۲- کلمه کلیدی اصلی مشاور مالیاتی

۳- کلمه کلیدی مرتبط قوانین مالیاتی
خدمات ویژه مشاور مالیاتی منابع مالی و مصارف مالی یک شرکت را مدیریت میکند. او هزینه های مالی یک شرکت را بررسی و راه¬حل-هایی را برای افزایش سود شرکت و همچنین پایین آوردن هزینه-های آن پیشنهاد می¬کند. انتخاب او به‌آسانی انتخاب یک حسابدار نیست و باید در انتخاب فرد مناسب و باتجربه دقت کافی داشته باشیم.

یکی از راه هایی که دولت از طریق آن هزینه های خود را تأمین می کند پرداخت مالیات است. بخشی دیگر از این مالیات را می-توان در ایجاد امکانات رفاهی، بهداشتی و درمانی و همچنین ساخت امور عمرانی مصرف کرد. یکی از دلایل دیگر دولت برای اخذ مالیات ایجاد تعادل میان قشر کم¬درآمد و پردرآمد هست. انواع مالیات شامل مالیات بر دارایی، مالیات پردرآمد، مالیات بر واردات، مالیات بر مصرف، فروش کالا و خدمات است. قوانین مالیاتی زیادی وجود دارد که ممکن است مالکان شرکت ها همه یا برخی بر این قوانین اشراف نداشته باشند درنتیجه نیاز به حضور یک مشاور  در این شرکتها به‌وضوح حس می¬شود این مشاور مالیاتی با اشرافی که بر قوانین مالیات و شخص مالیات‌دهنده دارد کمک می¬کند تا سود شرکت زیاد و هزینه¬های آن کم شود.

تعریف یک مشاور مالیاتی آشنا به قوانین مالیات

خدمات ویژه مشاور مالیاتی منابع مالی و مصارف مالی یک شرکت را مدیریت می¬کند. او هزینه¬های مالی یک شرکت را بررسی و راه¬حل-هایی را برای افزایش سود شرکت و همچنین پایین آوردن هزینه¬های آن پیشنهاد می کند. انتخاب او به‌آسانی انتخاب یک حسابدار نیست و باید در انتخاب فرد مناسب و باتجربه دقت کافی داشته باشیم.

چگونه یک مشاور  انتخاب کنیم؟
یک مشاور مالی خوب می¬تواند به شما در جابه¬جایی پول کمک کند تا سود به همراه داشته باشد. در اینجا نحوه انتخاب یک متخصص مالیاتی که به نفع شما مقیاس¬ها را می¬سنجد، آورده شده است. او همچنین به‌عنوان نماینده مالیاتی ثبت‌شده یا حسابدار رسمی تائید شده معرفی می¬شود. یک کارمند حسابداری است که متشکل از کد مالیاتی پیچیده U.S. است و از این دانش برای کمک به مالیات‌دهندگان به‌منظور کاهش بار مالیاتی خود استفاده می¬کند.
تفاوت¬های بین طبقات مختلف مشاورین مالیاتی وجود دارد، هرچند هر متخصص مالیاتی می¬تواند به مشتریان خود کمک کند تا از مالیات خود استفاده کنند.
نماینده ثبت‌شده: مشاور  که به‌طور ویژه آموزش‌دیده، باید آزمون دقیقی را بگذراند و طبق الزامات قانونی سالانه صنعت، برای حفظ اعتبار حرفه ای خود، اقدام کند. نماینده ثبت‌شده توسط دولت ائتلافی و به‌طور کامل برای نمایندگی مشتریان از قبل از I.R.S مجوز می¬گیرد. او همچنین ارائه خدمات عمومی مالیاتی و تجاری مانند مالیات بر درآمد را ارائه می¬دهد.
دفاتر عمومی تأییدشده (CPA): یک حسابدار عمومی تائید شده دارای بسیاری از ویژگی¬های مشابه یک مشاور  است اما یک تفاوت کلیدی دارد. درحالی‌که مشاور مالیاتی توسط دولت ائتلافی مجوز دارد. یک حسابدار در مقطع کارشناسی دروس مربوطه را می¬گذراند و مدرک CPA را دریافت می¬کند.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است