خدمات مشاوره مالیاتی در شرکت حسابداری

خدمات حسابداری

خدمات مشاوره مالیاتی در شرکت حسابداری

از سال 1383،شرکت حسابداری ما کمک های مشورتی قانونی و مالیاتی را به خدمات جامع شرکت های مالی و مالیاتی به شرکتهای سهامی عام وخاص وسایر شرکتها که فعالیت آنها در قانون تجارت ایران مجاز بوده  ارایه می کنیم. برای مثال، هر عمل قانونی، تشکیل یک شرکت در ایران، به طور طبیعی شامل پیامدهای مالیاتی می شود که بسته به نوع چنین اقداماتی متفاوت است. به همین دلیل است که تیم های شرکت حسابداری ما متشکل از مشاورین مالی، مشاوران حقوقی و وکلا در ایران را تشکیل می دهند. چنین ترکیبی از خدمات به یک “خط سرویس” اجازه می دهد تا ما به طور کامل به شرکت شما خدمت کنیم. این، به نوبه خود، مشتریان را مطمئن می کند که خدمات دریافت می کنند که به طور کامل نیازهای آنها را برآورده می کند.

طیف وسیعی ازخدمات مشاوره مالیاتی  شرکت حسابداری ما در زمینه مالیات و حقوقی قانونی ارائه می دهد، حمایت از همه نوع کسب و کار و صنایع و همچنین افراد طبیعی را تضمین می کند. هدفشرکت حسابداری ما ارائه خدمات جامع در زمینه امور مالیاتی، حقوقی، تجاری و حسابداری است. برای رسیدن به این چالش، شرکت حسابداری ما تصمیم گرفتیم که در تیم های بین رشته ای کار کنیم و یک رویکرد شخصی به مشتریانمان ارائه کنیم. توسعه راه حل ها بیش از توانایی های یک تیم خاص نیاز به دانش افرادی از سایر ادارات (خطوط خدمات) دارد. چنین مدل همکاری برای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره متمایز است و یک پیش شرط در پروژه های پیچیده و اغلب فراملی است.

مزایای شرکت حسابداری ما بدون شک شامل ارزیابی جامع از موضوع و راه حل همه جانبه آن شامل جنبه های قانونی و مالیاتی می شود. علاوه بر این،شکت حسابداری ما پیشنهاد می کنیم نرخ های ساعت یکسان برای همه حرفه ای های ما ارائه دهیم. مشتریان شرکت حسابداری ما می توانند از میان گزینه های مختلف تنظیم هزینه ها، از جمله هزینه های متناوب و یا یکسان، را انتخاب کنند. تمام این عناصر، همراه با مشخصات وظایف محصور شده در فاکتور، قوانین را برای هزینه ما قابل درک و شفاف برای مشتری می سازد. مذاکره با مبلغ هزینه قبل از تخصیص یک روش استاندارد است. در عین حال،  ما می خواهیم اشاره کنیم که خدمات حقوقی و مالیاتی  ما براساس شرایط و ضوابط کلی قرارداد قانون مالیاتهای مستقیم واستاندارد های حسابداری مطابق است.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...