خدمات شرکت حسابداری برای مشاغل کوچک

خدمات شرکت حسابداری

خدمات شرکت حسابداری برای مشاغل کوچک

 

شما به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک کارهای مهم دیگری از نگهداری حسابهای  خود دارید. خدمات شرکت حسابداری  برای مشاغل کوچک ما از حسابهای  شما حفظمی کنیم ، بنابراین شما می توانید دوباره به کار اداره شغل خود و افزایش درآمد کنید

 

خدمات شرکت حسابداری برای مشاغل کوچک

 

کنترل حسابهای بانکی وثبت اسناد خزانه

ثبت درآمد

تهیه گزارشات مالی وصورتهای مالی

راه اندازی سیستم حسابداری

مشاوره نامحدود مالی ومالیاتی

این وظایف پایه محکم سیستم حسابداری مشاغل کوچک شما را تشکیل می دهد. شما می توانید با اضافه کردن حقوق و دستمزد ، برنامه ریزی مالیاتی ، تهیه اظهار نامه مالیاتی  یا هر یک از خدمات دیگرشرکت حسابداری  ما ، بسته خدمات خود را سفارشی کنید.

خدمات حسابداری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

حساب کاربری

شرکت حسابداری با هماهنگی حساب کاربری شما در هر ماه ، به شرکت حسابداری  این امکان را می دهد تا حساب بانکی ، حسابداری و مالیات خود را به روز کنید

شرکت حسابداری با استفاده از حساب شما در هر ماه به شما امکان می دهد …

چک های وصول نشده ، مانده حساب مشتریان و معاملات مشکوک را شناسایی کنید.

شناسایی و جلوگیری از مبالغ اضافی / غیرقابل توجیه بانکی و اطمینان از ارسال صحیح معاملات توسط بانک شما.

کشف و جلوگیری از اختلاس وجوه از شرکت شما.

می دانید تجارت شما چگونه انجام می شود؟ شما واقعاً نمی توانید بدانید مگر اینکه همه حسابها با هم ارتباط داده شده و به درستی در صورتهای مالی شما حساب شوند.

از خدمات دیگر شرکت حسابداری پول نقدتان را موثرتر مدیریت کنید. مدیریت صحیح وجوه نه تنها موجب صرفه جویی در پول می شود بلکه برای شما نیز درآمد ایجاد می کند.

خدمات حسابداری آرمان پرداز خبره

از خودت محافظت کن باارتباط و به موقع اعتراض به بانک خود در مورد هرگونه چک غیرمجاز ، کلاهبرداری یا جعلی که به بانک شما ارائه شده و توسط آن بانک پرداخت شده است ، و ریسک را به بانک منتقل کنید. این دلیل به تنهایی برای وفق دادن باید کافی باشد.

 

خوب بخوابی. شما با همکاری شرکت حسابداری  می توانید شبانه با آرامش بیشتر بخوابید ، زیرا می دانید حساب های بانکی شما با یکدیگر ارتباط داده شده است ، و به این ترتیب همه وجوه سپرده گذاری ، حساب ها ، چک ها و وجوه پرداخت شده به درستی حساب می شوند.

 

صورت حساب درآمد

صورت سود ، در غیر این صورت به عنوان سود و زیان شناخته می شود ، در واقع شرکت حسابداری لیستی از همه درآمدهای شما را اضافه می کند و لیستی از تمام هزینه های شما را برای کاهش سود یا زیان برای دوره کاهش می دهد.

صورت درآمد به شما امکان می دهد تا …

درآمدها و هزینه های خود را پیگیری کنید تا بتوانید عملکرد عملیاتی کار خود را تعیین کنید

مشخص کنید که چه بخشی  از شغل شما بیش از بودجه یا کمبود بودجه است.

موارد خاصی را که باعث هزینه های غیر منتظره می شوند ، شناسایی کنید. مانند هزینه های تلفن ، نمابر ، نامه یا هزینه های تهیه.

افزایش چشمگیر بازده محصول یا هزینه کالاهای فروخته شده را به عنوان درصدی از فروش دنبال کنید.

بدهی مالیات بر درآمد خود را مشخص کنید.

خدمات حسابداری خبره

ترازنامه

 

ترازنامه به صورت لحظه ای لحظه ای از وضعیت مالی شرکت شما را نشان می دهد.

ترازنامه به شما کمک می کند:

به سرعت در مورد قدرت مالی و قابلیت های کسب و کار خود دست یابید

شناسایی و تجزیه و تحلیل روند ، به ویژه در زمینه مطالبات و بدهیها. به عنوان مثال ، اگر چرخه مطالبات دریافتی شما در حال افزایش است ، ممکن است شما بتوانید مطالبات خود را پرخاشگرانه تر جمع کنید

تعیین کنید که آیا کسب و کار شما در حال گسترش است یا خیر

تعیین کنید که آیا کسب و کار شما به راحتی می تواند با جریان عادی مالی و جریان های درآمدها و هزینه ها روبرو شود

مشخص کنید که آیا شما نیاز به اقدامات فوری برای تقویت ذخایر نقدی دارید یا خیر

تعیین کنید که آیا تجارت شما کندتر شده است تا بدهی های کمبود اجتناب ناپذیر را پیش بینی کند یا خیر

شرکت حسابداری با تهیه ترازنامه به همراه صورت های سود وزیان  اساسی ترین عناصر در ارائه گزارش مالی به وام دهندگان بالقوه مانند بانک ها ، سرمایه گذاران و فروشندگانی هستند که در نظر دارند چقدر اعتبار برای شما اعطا کنند.

خدمات شرکت حسابداری  برای مشاغل کوچک مشاوره نامحدود

ما در شرکت حسابداری  همیشه در اختیار شما هستیم تا وقت خود را با شما بگذرانیم ، بنابراین شما کاملاً می دانید که چگونه می توانید اطلاعات مالی ارائه شده را تفسیر و استفاده کنید. مشاوره شرکت حسابداری ما در حال حاضر در قیمت ما گنجانده شده است ، بنابراین لطفا هر زمان سؤالی یا نگرانی دارید با ما  با شماره 09120754199تماس بگیرید.

، قوانین مالیاتی امروز آنقدر پیچیده است کهتکمیل اظهار نامه مالیاتی نسبتاً ساده می تواند گیج کننده باشد. صرفنظر کردن از معافیتهای مالیاتی  وکسورات مالیاتی  که به شما می شود بسیار ساده است. حتی اگر از یک برنامه نرم افزاری مالی استفاده می کنید ، جایگزینی برای کمک به یک مشاور مالیاتی  با تجربه  شرکت حسابداری ما وجود ندارد.

 

در اینجا آنچه دریافت می کنید …

اظهارنامه مالیاتی شما می تواند به صورت الکترونیکی ارسال شود تا بازپرداخت سریعتر بازپرداخت شود.

شرکت حسابداری ما به شما معافیتهای مالیاتی  برای محدود کردن بدهی مالیاتی خود برای سال آینده را نشان خواهیم داد. بعلاوه برای محدود کردن بدهی مالیاتی سال بعد ، برگه ای از کسورات مالیاتی  که معمولاً نادیده گرفته می شود را به شما می دهیم.

اگر صاحب مشاغل كوچكی هستید و حسابداری خود را ادامه نداده اید ، نگران نباشید. مادر شرکت حسابداری  می توانیم به شما کمک کنیم.

مادر شرکت حسابداری  حسابداری شما را برای سال آینده آماده خواهیم کرد ، یک برنامه کامل مالیاتی ومالی  و همچنین اظهارنامه مالیات بر درآمد اظهار نامه مالیاتی عملکرد شما را تهیه خواهیم کرد. سپس به شما کمک می کنیم تا سیستم حسابداری خود را تنظیم کنید که به شما امکان می دهد حسابهای  خود را در سال آینده حفظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...