ویژگی حسابداری الکترونیکی

حسابداری الکترونیکی

ویژگی حسابداری الکترونیکی

امروزه اکثر حسابداران مدرن بیشتر از حسابداری الکترونیکی استفاده می کنند هنگامی که به Tally.ERP 9 از طریق سرور دسترسی پیدا می کنند یا زمانی که از هر بسته ERP استفاده می کنند. بنابراین، همه می دانیم همه ویژگی های این مطالب که مخصوص کسانی است که در حسابداری « شرکت حسابرسی » و حسابداری یادگیری در سطح تحصیلات تکمیلی  قرار دارند. آنها باید ویژگی های حسابداری الکترونیکی را بدانند.

امروز من در دفتر پست برای تحویل بسته محصولات که از  طریق سایر سایتهای تجارت الکترونیک فروخته شده بود، بودم. در دفتر پست،  مشتری من را برای دانستن قیمت محصولات مورد علاقه اش فرا خواند. من گوشی ۴G ،۳G داشتم من به پایگاه داده خود دسترسی پیدا کردم که فهرستی از قیمت های مورد علاقه او را پیدا کردم.  تماس گرفتم و به او اطلاعات دادم و موفق شدم که در زمان تحویل یک سفارش دیگر بدست آورم. این مثال عملی را من برای دانستن شما توضیح میدهم. امروزه هرچه شما از نرم افزار حسابداری استفاده می کنید،  به شبکه و سرور متصل می شوید،شما میتوانید از طریق رایانه  و تلفن هوشمندتان دسترسی داشته باشید و آنها را ویرایش کنید. بنابراین، تجربه نوآورانه شما را فراهم می کند. این یکی از ویژگی های خوب حسابداری الکترونیکی است.

 

 

 

۱همکاری خوب

اگر شما عضو تیم حسابداری هستید که دارای بخش های زیادی است، می توانید با حسابداری الکترونیکی همکاری کنید. در این ویژگی، می توانید برای حفظ حساب های شرکت به یکدیگر کمک کنید. به عنوان مثال، آقای A در شعبه دهلی است، او وارد فروش در شاخه دهلی خود شده است. آقای B در شعبه بمبئی وارد خرید در  شاخه وی شده است. همۀ جلوه ها در بیانیه مالی شرکت توسط این همکاری و همکاری مشترک تیم حسابداری اضافه می شود.

 

۲اصلاح سریع و نتیجه

اگر نتیجه اشتباه باشد، شانس بیشتری برای اصلاح اشتباه حسابداری وجود دارد، زیرا تعداد زیادی از اعضای تیم می توانند به سرعت دسترسی پیدا کنند. بسیاری از متخصصان فقط برای نظارت هستند، بنابراین نتایج مالی دقیق و واقعی را به ارمغان خواهد آورد.

 

۳ضبط سریع با تکنولوژی پیشرفته

امروزه، تمام شرکت های نرم افزاری حسابداری می خواهند بدون کسب درآمد شوند. ۱ در بازار، اما در بازار، رقابت بزرگی است. بنابراین، این شرکت های نرم افزاری حسابداری برای نوآوری بهتر عمل می کنند. بنابراین، هر روز، هک های جدید و به روز شده، کلید های میانبر برای ضبط سریع را مشاهده خواهید کرد. پس از این ویژگی از حسابداری الکترونیکی لذت ببرید.

 

 

 

 

۴کنترل شدید

اکنون هکرها،هک کردن پایگاه داده حسابداری را، غیرممکن می دانند زیرا هکرهای اخلاقی در توسعه نرم افزارهای حسابداری پیشرفته کار می کنند که امنیت ویژه ای برای دسترسی به اطلاعات حسابداری ایجاد می کنند.

 

۵ضبط مقیاس بزرگ تجاری

امروزه،زمان انجام کار سخت و تنبلی نیست. از آنجا که کسب و کار به سرعت در حال رشد است. امروز من پروژه های زیادی دارم چون کار من رونق پیدا کرده است. بنابراین، با تشکر از سیستم اتوماسیون حسابداری الکترونیکی که با ضبط مقیاس های کسب و کار ،کار ما را رونق داده است.

 

۶تنظیم با قوانین و استانداردهای حسابداری

از طریق نصب ابزارهای جدید، هر نرم افزار حسابداری می تواند با اصلاحات جدیدی از هر قانون و استانداردهای حسابداری تنظیم شود.

 

۷اصلاح ممکن

اگر شما از یک مدل کسب و کار را به مدل کسب و کار دیگر تغییر دهید، نرم افزار حسابداری شما نیز می تواند تنظیمات آن را تغییر دهد.

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...