حسابداری آنلاین به چه منظوری است

ﺧرﯾد ﭘﻠه ای

 

 حسابداری آنلاین به چه منظوری است

 

حسابداری الکترونیکی یا حسابداری آنلاین  » توسعه جدید در زمینه حسابداری است. این بدان معنی است که همه تراکنش های شما در سرور آنلاین یا پایگاه داده، درست مانند وب سایت یا وبلاگ یا وب وبلاگ ثبت می شود. اما برای باز کردن یا ایجاد حساب کاربری از شناسه ورود و رمز عبور استفاده می کند. حسابداری الکترونیکی فقط در حال رشد و تا سال ۲۰۱۰ می باشد و مطمئنا استفاده تجاری خواهد شد. تعداد زیادی از شرکت هایی که حسابداری الکترونیکی را آغاز کرده اند .

 

 

 

 

در حسابداری الکترونیکی حسابدار و کارفرما هر دو احساس رضایت می کنند، زیرا هیچکس همدیگر را فریب نمی دهد. حساب های شما در سرور یا پایگاه داده آنلاین ذخیره می شود، بنابراین نیازی به ضبط دستی نیست. به این ترتیب می توانیم مقدار زیادی از هزینه های پول را در کتاب های دستی و نرم افزار های مختلف حسابداری صرفه جویی کنیم.

 

 

 

برخی از مفاهیم اساسی، شما باید در حسابداری الکترونیکی بدانید که نیاز به یادگیری دارد، زیرا بدون یادگیری حسابداری الکترونیکی شما هرگز در حسابداری الکترونیکی متخصص نیستید. تقریبا همه شرکت ها از یک سیستم حسابداری آنلاین استفاده می کنند اما برخی از شرکت های پیشنهادی سیستم خود را از طریق اینترنت و یا حسابداری الکترونیکی خود تولید می کنند.

آنها فقط به افرادی اختصاص داده شده است که می اندیشند که اینترنت و کامپیوتر را به خوبی می شناسند، بدون این که آنها نمی توانند هر حسابداری الکترونیکی را تعیین کنند. مفهوم حسابداری الکترونیکی در سطح بین المللی است. هیئت استانداردهای حسابداری بین المللی نیز به نفع حسابداری الکترونیکی است. این در حال توسعه استانداردهای جدید است که می تواند برای حسابداری الکترونیکی در سطح بین المللی مورد استفاده قرار گیرد. فدراسیون بین المللی حسابداران، همه ابزار حسابداری الکترونیکی برای حسابداری ،کیفیت و توسعه آن را جستجو می کند.

لیستی طولانی از سازمان حسابداری بین المللی و   وجود دارد که از حسابداری الکترونیکی پشتیبانی می کند. ما می توانیم در این لیست شرکت کنیم. هیئت بررسی نقد گزارش مالی آمریکا، هیئت مدیره حسابرسی حسابداری انگلستان و ایرلند، انجمن حسابداری آمریکا!

(AAA)، انجمن حسابداران خبره ، پایه حسابداری حسابداری نووا اسکاتیا، بنیاد آموزش حسابداری.

به عبارت دیگر تمام نهادها و سازمان های اصلی به نفع حسابداری الکترونیکی هستند. در این بخش کلیه حساب های مهم مربوط به دفتر عمومی دفترداری و نگهداری، مصالحه با بانک MIS مدیریت نقدی، حساب قابل پرداخت و بدهی، حسابداری صورتحساب، مدیریت بودجه، مدیریت دارایی، مدیریت تجزیه و تحلیل مالی، تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت اعتبار، تولید گزارش های مالی  بیانیه ها کاملا آنلاین هستند تمام حسابداری ،پروژه شرکت را می توان به راحتی توسط سیستم حسابداری الکترونیکی برون سپاری کر

 

 

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

مدارک مثبته

مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...