مسئولیت حسابرسان در مقابل تحلیلگران مالی

تحلیل حسابرسان

مسئولیت حسابرسان در مقابل تحلیلگران مالی
حسابرسان و تحلیلگران مالی از این جهت که با رفاه مالی یک شرکت سر و کار دارند ، از نزدیک ارتباط دارند. هر دو وظیفه دارند به شرکت کمک کنند تا سودآوری خود را بهبود بخشد. حسابرسان روی کتابهای مالی یک شرکت کار می کنند تا تعیین کنند که آیا ممکن است فعالیت غیرقانونی ایفا کرده باشد. از طرف دیگر ، تحلیلگران مالی با رعایت تغییراتی در بازار که ممکن است بر سهام و یا اوراق قرضه یک تجارت تأثیر بگذارد ، به راهنمایی سبد سرمایه گذاری شرکت کمک می کنند.

 

تحلیلگران مالی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

حسابرسان
حسابرسان ممکن است بطور خاص برای یک شرکت بزرگ که ممیزی های داخلی یک سازمان یا ادارات خاص یا دفاتر منطقه ای را انجام می دهد ، کار کنند. آنها وظیفه دارند به دنبال اختلاف باشند ، راههایی برای تشدید بودجه یا نشانه هایی از وقوع زباله یا کلاهبرداری. حسابرسان خارجی برای یک شرکت حسابداری کار می کنند و به عنوان افراد خارج از کشور فراخوانی می شوند تا یک شرکت دیگر را حسابرسی کنند و وظایف مشابهی را به عنوان حسابرس داخلی انجام دهند.

 

تحلیلگران مالی شرکت حسابداری

آنها سپس یافته های خود را به هیئت مدیره یا مقامات خاصی گزارش می دهند تا صحت صورت های مالی خود را مشخص کنند.

مسئولیت های شغلی حسابرس شامل موارد زیر است:

بررسی منابع مالی برای اطمینان از صحت سوابق مالی
بررسی سوابق مالی و رایانه ای
سازماندهی سوابق و نگهداری آنها با خیال راحت
ارزیابی عملیات و پیشنهاد به روزرسانی ها و تغییرات
تحلیلگران مالی
تحلیلگران مالی کارشناسان سرمایه گذاری هستند که ممکن است در شرکتهای متنوعی مانند بانکها ، اتحادیه های اعتباری ، شرکتهای سرمایه گذاری ، شرکتهای بیمه و بورس اوراق بهادار فعالیت کنند. این کارشناسان آموزش لازم را برای تجزیه و تحلیل بازارهای سهام و اوراق بهادار ارائه می دهند تا توصیه هایی را برای خرید یا فروش سرمایه گذاری انجام دهند. این تحلیلگران در انواع مختلفی از جمله سمت خرید و فروش قرار می گیرند.

تحلیلگران مالی  خبره

تحلیلگران مالی ممکن است استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت را بر اساس داده های خود پیشنهاد دهند. بسته به نوع دیگری که در آن کار می کنند ، ممکن است براساس نوع شرکت ، منطقه ای که در آن قرار می گیرید یا نوع محصول سرمایه گذاری ، پیشنهادهای سرمایه گذاری ارائه دهند.

مسئولیت های شغلی یک تحلیلگر مالی شامل موارد زیر است:

پیشنهاد سرمایه گذاری های فردی یا نمونه کارها
مطالعه تمام داده های مالی مربوط
دیدار با مدیریت و مدیران برای راهنمایی
تهیه گزارشهای کتبی دوره ای
مشاغل مرتبط
حسابرسان و تحلیلگران مالی برای شرکتهایی کار می کنند که به روش های مختلف در بهبود وضعیت مالی آن سازمان کمک می کنند. چندین شغل مرتبط در دسترس است. به عنوان مثال ، حسابرسانی که به دنبال ضایعات و کلاهبرداری در کتب یک شرکت هستند ، می توانند با استفاده از تخصص خود به عنوان یک ارزیاب هزینه ، به دنبال بودجه و هزینه های مربوط به مواد و نیروی کار ، در جستجوی شغلی باشند.

تحلیلگران مالی شرکت حسابداری

از آنجا که تحلیلگران مالی مشاوره سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، می توانند کار را به عنوان بیمه گر در نظر بگیرند و تعیین کنند که چه کسی و یا چه میزان بیمه ای نیاز به یک شرکت یا یک شرکت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...