برنامه ریزی مشاوره مالی

مشاور مالی
مزیت مشاوره مالی
آذر ۱۰, ۱۳۹۸
اظهارنامه
تنظیم اظهارنامه مالیاتی
آذر ۱۰, ۱۳۹۸
برنامه ریزی مشاور مالی

برنامه ریزی مشاوره مالی

برنامه ریزی مشاوره مالی

ساختن دارایی  بلند مدت بدون توجه به برنامه ریزی  مالیاتی مشاوره مالی  غیرممکن نیست. اما مالیات را می توان یک فیلتر در میزان دارایی شما جمع کرد. میزان دارایی  که از بین می رود ، بازتاب مستقیمی از میزان تأمین مالی  شما است.

صاحبان مشاغل کوچک و سرمایه گذاران املاک و مستغلات هر دو این موضوع را درک می کنند. در اوایل ، آنها مشاوران مالیاتی را استخدام می کنند تا به آنها کمک کنند که از اشتباهات مالیاتی جلوگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که تصمیمات کسب و کارشان از نظر مالیات است.

این امر به آنها امکان می دهد تا حد ممکن پول برای سرمایه گذاری مجدد در مشاغل خود داشته باشند ، که به نوبه خود به آنها امکان می دهد دارایی  جمع کنند.

 

این همچنین فرض می کند که یک صاحب مشاغل کوچک موفق یا کارشناس املاک و مستغلات در زمینه خود متخصص هستند.نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

در حقیقت ، بسیاری از مشاوران مالیاتی  با کار در وهله اول با صاحبان مشاغل کوچک یا سرمایه گذاران املاک و مستغلات تخصص دارند. بر اساس تجربه مشاور مالیاتی  در کار با صاحبان مشاغل مشابه ، صاحب مشاغل کوچک می تواند با داشتن یک متخصص ، انتظار مشاوره مالیاتی را داشته باشد.

این اصل برای سرمایه گذاران سنتی نیز کار می کند … تا حدی.

تعهد

مطمئناً ، یک شخص متعهد می تواند یک حسابدار   را استخدام کند تا مطمئن شود اشتباه مالیاتی مرتکب نشده است. اما بر خلاف یک صاحب مشاغل کوچک ، ممکن است یک سرمایه گذار متوسط ​​خود را متخصص در زمینه سرمایه گذاری مجدد پولهای پس انداز خود نمی داند.

بنابراین ، تمایل آنها برای استخدام شخصی است تا بتواند در سرمایه گذاری به آنها کمک کند. مشکل این است که مگر اینکه حسابدار در واقع به عنوان مشاور سرمایه گذاری تخصص مشاوره سرمایه گذاری را ندارند.

در این حالت ممکن است یک حسابدار و یک مشاور سرمایه گذاری وجود داشته باشد ، که به سختی مقرون به صرفه نیست.

بنابراین ، ممکن است شما از مشاور حسابداری خود مشاوره دریافت کنید ، مانند “، شما می توانید با مشارکت حسابدار امسال صورتحساب مالیات خود را کاهش دهید.”

اما اگر حسابدار به عنوان مشاور سرمایه گذاری استفاده کنید  ، ممکن است شما ندانید که چه نوع سرمایه گذاری را انجام می دهید متحمل ضرر زیان می شوید .نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

در مقابل ، ممکن است از مشاور مالی خود مشاوره بگیرید ، مانند “به دلایل زیر باید سرمایه گذاری در صندوق متقابل XXX سرمایه گذاری کنید.”

اما اگر این سؤال را بپرسید که با فروش یک سهام خاص ، چقدر سود سود سرمایه را پرداخت می کنید ، همچنین ممکن است بشنوم ، “من نمی دانم. شما باید در مورد آن با تهیه کننده مالیات صحبت کنید. “

برای شناسایی یک شرکت حسابداری خوب عوامل مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن تسلط کامل به تمام روش های حسابداری، جدیدترین به روز رسانی ها و تغییران آن، روش های حل اختلاف های مالی و غیره است.

علم حسابداری زبان تجارت است و از زیر شاخه های رشته مهندسی میباشد.تهیه گزارش های مالی اطلاعات کاملی در اختیار طرفین مالی قرار میدهد…

ارایه خدمات مشاوره ای در شرکت حسابداری

 

دو راه برای حل برنامه ریزی مشاوره مالی وجود دارد:

می توانید انتظار داشته باشید که حسابدار خود را به عنوان مشاور سرمایه گذاری استفاده کنید. حسابدارانی هستند که به عنوان مشاور سرمایه گذاری ثبت می شوند. اما بیشتر حسابداران سرمایه گذاری را مدیریت نمی کنند. و تجربه ودانش فنی در این زمینه ندارند.

می توانید از مشاور مالی خود انتظار داشته باشید که در برنامه ریزی مالیاتی به شما کمک کند. و صادقانه بگویم ، هیچ دلیلی وجود ندارد که مشاور مالی شما هنگام پرداخت مالیات باید سفت و سخت را به شما بدهد.

حتی اگر آنها یک پزشک مالیاتی نیستند ، مشاور مالی شما این فرصت را دارد که شما را به سمت تصمیمات مالی و سرمایه گذاری هدایت کند که می تواند مالیات شما را کم نگه دارد. و اگر آنها می توانند ، تنها سؤال باقی مانده این است که “چرا آنها اینطور نیستند؟”

و تنها پاسخ قابل قبول برای این سوال این است: “اما ، ما این کار را می کنیم.”نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

تغییر حسابداربرنامه ریزی مشاوره مالی

و هنگامی که تصمیم به تغییر حسابدار خود (که اکثر مردم به آن اعتماد دارند) گرفته شده است ، در مقابل تغییر مشاوران مالی ، پیدا کردن یک مشاور جدید که دلایل برنامه ریزی مالیاتی را آسان تر می کند مقاومت می کنند.

این امر در درجه اول به دو دلیل انجام می شود:

، این مربوط به این واقعیت است که اکثر مشاوران مالی یک ساعت برای مشاوره مبلغی را پرداخت نمی کنند ، در حالی که احتمالاً حسابدار شما این کار را می کند.

دقیقاً مانند شام های بوفه معمولاً بیشتر از آنچه از منوی مصرف می کنند ، برنامه ریزان مالی که خدمات مالی همه جانبه را ارائه می دهند معمولاً سؤالاتی را دریافت می کنند که یک برنامه ریز ساعتی (یا حسابدار) نمی تواند.

نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

حسابداران معمولاً شخص “مالیات” هستند. در نتیجه ، آنها ممکن است سؤالاتی را که آشکارا مربوط به مالیات نیستند ، دریافت کنند ، حتی اگر تأثیر مالیاتی هم داشته باشد.

به عنوان مثال ، اگر مشاور مالی شما مشاوره تأمین اجتماعی را ارائه می دهد ، ممکن است لزوما به فکر مالیات نباشید ، حتی اگر پیامدهای مالیاتی مربوط به آن توصیه باشد.

به همین دلیل برنامه ریزی مشاوره مالی  احتمالاً تصویر مالی را بسیار بیشتر از حسابدار می داند. در نتیجه ، مشاور شما احتمالاً تأثیر بیشتری در میزان پرداخت مالیات از حسابدار خود دارد.

 مشاور شما بیش از حسابدار خود بر روی حساب های خود تأثیر بیشتری دارد.

از آنجا که مشاورمالی شما تصویر مالی بیشتری را مشاهده می کند ، آنها به بیشتر “اهرم” هایی که می توانند پیامدهای مالیاتی داشته باشند ، دسترسی دارند.

سرمایه گذاری؟ بررسی. بودجه حساب بازنشستگی خود را تأمین می کنید؟ بررسی. مشاوره در مورد سالانه؟ بررسی. لیست تصمیمات مالی که پیامدهای مالیاتی دارد ادامه می یابد. و شانس آن است ، مشاورمالی شما (یا باید باشد) در حوزه فعالیت  آن قرار دارد.نتیجه تصویری برای Accounting Company Work Plan

قابلیت های تخصصی:

یک مشاور اقتصادمالی ی / سرمایه گذاری استخدام شده خارجی یک قدم به جلو برای استفاده از استراتژی های سرمایه گذاری برمی دارد که شاید شما نتوانید به تنهایی فکر کنید.

تخصص وی ممکن است دانش سرمایه گذاری شما را نیز گسترش دهد. مهارت و تخصص در کسب و کار آنها می تواند به شما در دسترسی بهتر به اطلاعات بازار ، فرصتهای بزرگ سرمایه گذاری و در نتیجه کارآیی برتر کمک کند.

آنها همچنین خدمات حفاظت  را ارائه می دهند که به شما کمک می کنند کنترل بهتری بر سبد مالی خود داشته باشید و راهی برای افزایش انعطاف پذیری فراهم کنید.

علاوه بر همه این کمکها ، استخدام یک مشاور مالی سرمایه گذاری در خارج از کشور به شما کمک می کند تا مسئولیت خود را در تحقق اهداف سرمایه گذاری خود بالا ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.