برنامه ریزی مشاوران مالیاتی

مشاوره مالیاتی

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

برنامه ریزی مشاوران مالیاتی ما می داند یکی از اولویت های اصلی شما پرداخت مالیات کمتر است. این بهترین راه از طریق برنامه ریزی مالیاتی جامع است. آیا شما یک فرد یا شرکت هستی

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

د، مشاور ما می تواندنیازهای شما را برآورده کنیم. برنامه ریزی مشاوران مالیاتی ما در طول سال با شما کار می کنیم تا یک برنامه سفارشی با استراتژی های صرفه جویی در مالی که برای وضعیت منحصر به فرد شما طراحی شده است، ایجاد کنیم.

مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

ما با آماده سازی و مشاوره شخصی، خدمات شخصی و متخصص مالیاتی متخصص ما به شما آرامش می بخشد، دانستن این که بازگشت مالیات شما در دستان توانایی است.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

ما در مورد باقی ماندن در مورد قوانین مالیاتی در حال تغییر است و تمام فرصت های صرفه جویی در مالی که در اختیار شما قرار دارد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مشاوره مالیاتی خبره

مشاور  ما متعهد به کم کردن میزان بدهی های مالیاتی شما و به حداکثر رساندن فرصت های آینده خود هستیم، در حالی که با انطباق کامل با قانون مالیاتهای مستقیم ومالیات بر ارزش افزوده باقی مانده ایم
خدمات مالیاتینتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏
برنامه ریزی مشاور مالیاتی ما طیف گسترده ای از کمک مالیات جامع و جامع در سراسر سال را برای افراد و کسب و کار ارائه می دهیم، از مدیریت مجدد مالیات بر فروش به برنامه ریزی مالیات بر کسب و کار و ملک به آماده سازی بازده شخصی و شرکتی به نمایندگی موثر قبل مقامات مالیاتی.

مشاوره مالیاتی آرمان پرداز خبره

مشاور مالیاتی ما رویکرد فعالانه را به همه جنبه های مالیاتی می بریم – کارکنان با تجربه خود نظارت می کنند تا از اجتناب از شگفتی در زمان مالیات اجتناب کنند و با تغییرات در قانون مالیات در حال تغییر باقی بماند تا پیامدهای برنامه ریزی مالیاتی را شناسایی کند، پرداخت مالیات و به حداکثر رساندن رشد مالی آنها.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

مالیات های فردی

در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  مادر آماده سازی دقیق، سریع و بدون دردسر مالیات بر درآمد شخصی خود، با ارائه خدمات معقول و معقول در معرض متخصص قرار می گیریم.

متخصصان مالی متعهد و متخصص به شما اطمینان حاصل می دهد که تمام کسر هایی را که به آن حقوق دریافت می کنید دریافت می کنید و هزینه های خود را با ثبت نام خود به صورت الکترونیکی و مقامات مالیاتی دولت، سریع می کنید.

مشاوره مالیاتی شرکتها

علاوه بر این، در سراسر سال برای ارائه کمک ارزشمند از برنامه ریزی مالیاتی، به شما کمک می کند تا از مالیات خود را به حداقل برسانید و از پرداخت مالیات مازاد اجتناب کنید.نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

آمادگی کارشناس مالیات

آماده سازی گزارش مالیاتی خود می تواند گیج کننده، ناامید کننده و پرهزینه باشد، زیرا قوانین مالیاتی که دائما در حال تغییر هستند، ، و صرفه جویی در هزینه ها و اعتبارات صرفه جویی می شود. مشاور  با تجربه می تواند زمان، استرس و پول را صرفه جویی کند … به همین دلیل یک مطالعه منتشر شده توسط دولت ایران در سال گذشته نشان داد که بیشتر مالیات دهندگان احساس می کنند از استفاده از متخصص مالی حرفه ای مزیت فراوانی به همراه دارد.

برنامه ریزی مشاوره مالیاتی

در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  ما دانش و تجربه خود را برای شما به کار می اندازند – آنها قوانین مالیات را می دانند و به طور مداوم تغییرات در سیاست مالیاتی را مطالعه می کنند تا بدانند که چگونه این تغییرات بر شما تاثیر می گذارد و آنها با دقت آماده شدن شما را برای گرفتن مزیت کلیه کسر ها و اعتبارات مورد نظر شما

برنامه ریزی مشاوران مالیاتی چیست؟

 

مشاوران مالیاتی در قوانین ، قوانین و مقررات مربوط به امور مالیاتی فدرال و ایالتی متخصص هستند. آنها پرونده های مالیاتی سالانه سازمان ها ، مشاغل و افراد را مدیریت می کنند.

 

مشاوران مالیاتی بسیار بیشتر از تهیه اظهارنامه مالیاتی عمل می کنند. آنها کارشناسان و مشاورانی هستند که می توانند در طول سال یا چرخه مشاغل سالانه با مشتریان همکاری کنند تا مالیات را به حداقل برسانند ، از رعایت قوانین و مقررات مالیاتی اطمینان حاصل کنند و درآمد پس از مالیات را به حداکثر برسانند. مشاوران مالیاتی از انواع آموزش های حرفه ای به دست می آیند.

. مشاوران مالیاتی به تعیین سطح بهینه مالیات کمک می کنند. آنها به تدوین برنامه ها یا استراتژی هایی برای تأثیرگذاری بر بار مالیاتی کمک می کنند. آنها به حداکثر رساندن کسر و معافیت کمک می کنند. مشاوران مالیاتی می توانند برنامه هایی را برای تعویق مالیات ها و هدایت آنها به سالهای آینده تهیه کنند.

 

مشاوران مالیاتی ممکن است در زمینه های خاصی از قانون مالیات مانند مشاوره در مورد مشاغل یا کار با سازمان های غیر انتفاعی تخصص داشته باشند. برخی از زمینه های اصلی مشاوره مالیاتی شامل موارد زیر می باشد.

 

1

کارشناسان دادگاه و شواهد

مشاوران مالیاتی می توانند به عنوان متخصص در هیئت حل اختلاف مالیاتی  برای دفاع از توصیه های خود و ارائه شواهد و مدارک عملی درباره موضوع مالیاتی خدمت کنند.

 

2

مهندسی / مشاوره مالیاتی تحقیقاتی

قوانین مالیاتی حاوی انگیزه های بسیاری برای ارتقاء مهندسی و توسعه فناوری و نوآوری است. این نوع مشوق های مالی و مالیاتی نقش اساسی را در رشد و توسعه مداوم ابتکارات رشد اقتصادی محلی ، منطقه ای و ملی ایفا می کنند. عناصر اصلی مشوق های عمومی برای اقدام خصوصی شامل مالیات ها ، معافیت مالیاتی و کاهش مالیات ها و وام های بدون بهره، کمک های مالی و انواع دیگر درآمد ها می باشد.

 

 

4

مالیاتهای تجاری

مشاغل و شرکتها باید درآمد خود را پرداخت کنند و برنامه ریزی مشاوران مالیاتی برای تدوین و اجرای راهکارهایی برای به حداقل رساندن مالیات و به حداکثر رساندن درآمد ، تخصص مهمی را ارائه می دهند. قوانین مالیاتی در مقاطع مختلف نرخ های بالاتری را در برخی از کلاس های درآمد نسبت به سایر موارد مانند سود سرمایه تعیین کرده است. مشاوران مالیاتی راهنمایی های خاص و فنی را در مورد به دست آوردن بهترین ، راههای  مالیاتی از مشاغل و درآمد شرکت ها ارائه می دهند

مالیات املاک و برنامه ریزی

برنامه ریزی مشاوران مالیاتی نقش مهمی را در برنامه ریزی املاک ایفا می کنند که می توانند در مورد استفاده از اعتماد و سایر راهکارهای واگذاری و جلوگیری از مالیات توصیه کنند. در این زمینه ، مشاوران مالیاتی باید به عنوان قوانین برای ارائه مشاوره برنامه ریزی جامع همکاری کنند.

در امور اداری ،برنامه ریزی  مشاوران مالیاتی می توانند با سازمان امور مالیاتی که نظارت بر قوانین مالیاتی را بر عهده دارند یا با آنها کار کنند. دامنه عناوین و کارکردهایی که مشاوران مالیاتی در خدمات عمومی اشغال می کنند گسترده و گسترده است.

مشاوره مالیاتی املاک

عملکردهای دولت شامل ارزیابی های مالیاتی ، مجموعه ها ، تجدیدنظرها و دعاوی دادرسی نیاز به تخصص مشاور مالیاتی دارد. مشاوران مالیاتی می توانند به عنوان مشاور ، مشاور اقتصادی ، و مشاور درشرکتها خدمت کنند.

 

قانونی که تفسیر سیاست های عمومی است ، به تخصص مالیاتی احتیاج دارد. قوانین و مقررات جدید در خلاء وجود ندارد و آنها نیاز به یکپارچه سازی دقیق و جلوگیری از درگیری و سردرگمی دارند.

 

شاید مهمترین سهم کارشناسان امور مالیاتی در فرآیند قانونگذاری در ارتباطات باشد. فرد باید درک کاملی از قوانین مالیاتی گذشته و حال داشته باشد تا ارائه روشنی و شفاف از یک سیاست جدید یا تغییرات سیاست را ارائه دهد.

 

ارتباطات نقش اساسی مشاور مالیاتی است و این امر در حوزه اشتغال عمومی اعمال می شود.

 

 

مشاوران مالیاتی عملیات مالی را ارزیابی می کند و توصیه های متداول را به مدیریت پیشنهاد دهید بهترین راهها برای کاهش هزینه ها ، افزایش درآمد و بهبود سود کمک می کند.

جدول حقوق ۹۹ کارگران قانون کار

حقوق 99 قانون کار دانلود بخشنامه مزد 99 جدول حقوق و دستمزد فرمول افزایش مزد 99

برابر با ماده ۴۱ قانون کار شواری عالی کار موظف است حقوق ۹۹ کارگران قانون کار را بر مبنای نرخ تورم و هزینه سبد معیشت تعیین کند. همه ساله قبل از جلسات تعیین مزد جلساتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای توافق بر سر نرخ تورم مبنا و هزینه سبد معیشت تشکیل شده و پس از قطعی شدن این موارد جلسات شواری عالی کار برای تعیین حقوق کارگران قانون کار تشکیل می شود.

با توجه به نرخ بالای تورم در ایران بویژه در سال اخیر شکاف بین حقوق قانون کار و هزینه های زندگی کارگران باعث تقاضای افزایش حقوق ۹۹ با نرخ بیشتر می شوند.

مشاوره مالیاتی حقوق

کارفرمایان نیز به دلیل مشکلاتی که در بازار فروش دارند و از بالا بودن نرخ ارز و تامین مواد اولیه و هزینه های جاری گله مند هستند با پذیرش پایین بودن مزد کارگران، از عدم توانایی جمعیت کارفرمایی برای پرداخت حقوق بیشتر برای کارگران صحبت می کنند و کماکان نرخ افزایش مزد ۹۹ کمتری را پیشنهاد می دهند. پیش بینی های مختلفی برای میزان افزایش حقوق قانون کار انجام گرفته است.


حداقل حقوق ۹۹ کارگران

برابر با مصوبه مورخه ۱۳۹۹/۰۱/۲۰شورای عالی کار حداقل مزد کارگران در سال ۹۹ مبلغ ۶۱۱۸۰۹ ریال تعیین شد.

سایر سطوح مزدی نیز نسبت به سال ۹۸ به میزان ۱۵ درصد به علاوه مبلغ ثابت روزانه ۳۰۳۳۸ریال افزایش می یابد.

مطالب مشابه
را مطالعه کنید
  قانون کار جمهوری اسلامی ایران

به کارگرانی در سال ۱۳۹۹ دارای یک سال سابقه کار شده یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنواتی آنان گذشته باشد روزانه مبلغ ۵۸۳۳۳ ریال نیز به عنوان پایه (سنوات) پرداخت خواهد شد.

برای تقویت مهارت محوری و افزایش رضایتمندی کارگران با سابقه، اعم از قرارداد موقت یا دائم که دارای یک سال سابقه کار شده و یا یک سال از دریافت آخرین پایه (سنوات) آنان در همان کارگاه گذشته باشد اعم از اینکه سنوات یا پایان کار خود را در پایان قراردادهای کار دریافت کرده باشند یا خیر باید پایه سنوات پرداخت شود.

همزمان با تعیین حقوق ۹۹ کارگران قانون کار مبلغ کمک هزینه اقلام مصرفی خانوار یا همان بن کارگری به مبلغ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال باید از جانب کارفرمایان پرداخت شود.

حق مسکن کارگران در سال ۹۹ مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال خواهد بود. (باید در هیات وزیران تصویب شود)

2

نتیجه تصویری برای ‪accounting‬‏

عضویت در خبر نامه

مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید آرمان پرداز خبره
حسابداری
مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید

در این نوشته برای شما توضیح می دهیم که چگونه یک مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید و به او اعتماد کنیم. در پایان اعتماد شما را به آرمان پرداز خبره جلب می کنیم. مشاور مالیاتی معتبر

ادامه مطلب »
اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
حسابداری
اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و اهمیت مشاور مالیاتی در آن اهمیت مشاوره در زمینه مالیات کسب

ادامه مطلب »
همه چیز درباره مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
حسابداری
همه چیز درباره مشاور مالیاتی

همه چیز درباره مشاور مالیاتی در این مقاله می‌خواهیم به تمام ابعاد و همه چیز درباره مشاور مالیاتی و یا وکیل مالیاتی پرداخته و با وظایف وی آشنا شویم. با آرمان پرداز خبره همراه باشید. تماس

ادامه مطلب »
انتخاب کارشناس حسابداری و مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت توسط آرمان پرداز خبره
مالیات حقوق
مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت

در این نوشته می خواهیم در مورد نکاتی در خصوص انتخاب مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت و نحوه انتخاب کارشناس حسابداری بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید و جهت هرگونه نیاز به مشاور مالیاتی

ادامه مطلب »
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی
حسابداری
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی

در این نوشته میخواهیم به شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی در سازمان امور مالیاتی بپردازیم. جهت هرگونه سوال در خصوص مشاور مالیاتی با ما در ارتباط باشید. مشاور مالیاتی کیست؟ مشاور مالیاتی کسی است که

ادامه مطلب »
انواع هزینه ها در حسابداری و مالی توسط مشاور مالیاتی
حسابداری
انواع هزینه ها در حسابداری

در این نوشته میخواهیم در خصوص انواع هزینه ها در حسابداری و مالی ، بهبود هزینه ها توسط مشاور مالیاتی و همچنین در خصوص انواع هزینه بپردازیم انواع هزینه ها در حسابداری یکی از مهم‌ترین مفاهیم

ادامه مطلب »
مدارک مثبته
دسته‌بندی نشده
مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می پردازیم. مدارک مثبته یا اسناد مثبته مدارک مثبته اسناد نشان‌دهنده وقوع

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟
حسابداری
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی و امور مالیاتی کشور به صورت مفصل صحبت می کنیم. با

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی
حسابداری
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور مالیاتی هستند. با ما باشید زیرا در این نوشته به این

ادامه مطلب »
مفاصا حساب مالیاتی
حسابداری مالی
مفاصا حساب و نحوه دریافت مفاصا حساب

درخواست گواهی مفاصا اولین کاری است که مودی و یا مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی وی ملزم است برای دریافت گواهی مفاصا حساب مالیاتی انجام دهد. براساس ماده ۲۳۵ قانون مالیات های مستقیم، اداره امور مالیاتی

ادامه مطلب »
مشاور مالی را چگونه انتخاب کنیم
حسابداری
مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد

اشخاص حسابرس و مشاور مالیاتی در هدایت مالیات دهندگان برای رعایت قوانین، در تمام امور مالی، حسابداری و پرداخت مالیات نقش مهمی دارد. بسته به وضعیت مالیات دهنده، خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می‌دهد، متفاوت

ادامه مطلب »
مالیات بر ارزش افزوده
حسابداری
مالیات املاک و مستغلات

مالیات املاک و مستغلات ، نوعی از مالیات می باشد، که از درآمدهای به دست آمده از ملک محسوب می شود. املاک و مستغلات شامل سه نوع مالیات می شوند: مالیات بر درآمد اجاره از املاک

ادامه مطلب »
تکنولوژی نرم افزار
حسابرسی
موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی

    موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی     جمع داراییهای شرکتی ۲۰۰ میلیارد ریال است. حسابرس معتقد است تحریف داراییها بالای ۲۰ درصد، منجر به اظهار نظر مردود می‌شود (برای پرهیز از تردیدهای احتمالی در

ادامه مطلب »
بیمه‌ای به کارفرمایان
حسابداری
مدیریت سود چیست؟

مدیریت سود چیست؟   در کسب و کار برای حفظ عملیات، ارائه خدمات بهتر، و ارائه محصولات جدید، آن نیاز به سود می باشد. در هر کسب و کار، سود همیشه با زیان های خاص همراه است. مهم

ادامه مطلب »

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...