انواع مشاور مالی

 مشاوران مالی برتر
مشاوران مالی موفق
دسامبر 17, 2019
مصاحبه حسابداری
حسابداری ونکات مهم مصاحبه
دسامبر 20, 2019
مشاوران مالی مختلف

مشاوران مالی

 

انواع مشاور مالی

 

مشاور مالی انواع مختلفی دارند. ممکن است با یک برنامه ریز مالی ، مشاور بازنشستگی ملاقات کنید یا حتی از یک مشاور مالی آنلاین  استفاده کنید.

 

هنگام انتخاب مشاور مالی در ایران  ، این مهم است که بدانید آیا آنها یک تضمین کننده  هستند یا نه. به گفته وزارت کار ، یک مؤسسه باید “برنامه را صرفاً به نفع شرکت کنندگان و ذینفعان اجرا کند” ، به این معنی که آنها باید همیشه علیرغم سود یا ضرر شخصی خود بهترین منافع شما را در اولویت قرار دهند. اگر مشاور مالی شما به عنوان یک تضمین کننده  فعالیت می کند ، از آنها بخواهید که به صورت کتبی اثبات کنند.

 

هزینه مشاور مالی در ایران چقدر است؟

 

هزینه یک مشاور مالی در ایران  بستگی به این دارد که آیا شما با یک مشاور فقط هزینه ، مبتنی بر هزینه یا یک مشاور مستقر در کمیسیون بستگی دارید. انواع مشاور مالی  پول برای خدمات مدیریت دارایی از انواع ساختارهای مختلف هزینه استفاده می کنند ، مانند:

 

نرخ ساعتی

هزینه های ماهانه ، سه ماهه یا سالانه

کمیسیون

درصد از ارزش نمونه کارها

 

 

انواع مشاور مالی در ایران  که فقط باعث می شوند که  سرمایه گذاری های شما را به گونه ای انجام دهند که باعث ایجاد کمیسیون بیشتر برای آنها مانند انجام معاملات غیر ضروری شود.

 

برای کاهش این خطر ، از مشاور مالی خود بپرسید که چگونه می تواند پول کسب کند و هنگام مشاوره خود در مورد مدیریت دارایی ، از این مساله  آگاه باشید.

 

 مشاور مالی باید چه صلاحیتی داشته باشد؟

 

مقررات کمی در مورد اینکه چه کسی می تواند خود را مشاورمالی بنامد وجود دارد. با این حال ، مشاوران مالی درایران ارزش دارند که با داشتن مدرک لیسانس حسابداری  ، معمولاً به عنوان یک برنامه ریز مالی معتبر همکاری کنند.

 

 

نقس اصلی مشاور مالی - شرکت حسابداری

مشاور مالیاتی – شرکت حسابداری – آرمان پرداز خبره

از مشاور مالی خود در مورد مدارک تحصیلی خود و سوالات دیگری مانند:

 

شما یک فرد معتمد هستید؟

چگونه می توانید درآمد کسب کنید؟

چه هزینه هایی را می توان انتظار داشت؟

فلسفه سرمایه گذاری شما چیست؟

چگونه ارتباط برقرار کنیم؟

 

همانطور که درانواع  مشاور مالی تحقیق می کنید ، مراقب اظهار نادرست صلاحیت ها ، ادعای عملکرد ضرب و شتم بازار و کلاهبرداری در سرمایه گذاری. از مشاورمالی خود بپرسید که آیا آنها تاکنون به جرم محکوم شده اند یا توسط تنظیم کننده ها تحت بررسی قرار گرفته اند.

 


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.