اثر مشاور مالیاتی در قرار دادهای بین المللی

جایگاه مشاور مالیاتی 
اهمیت مشاوران مالیاتی در قرار داد های پیمانکاری
سپتامبر 25, 2019
نقش مشاوره مالیاتی در توسعه شرکت
تاثیر مشاور مالیاتی در توسعه شرکت
سپتامبر 25, 2019
مشاوره مالیاتی

مشاور مالیاتی

۱-   عنوان محتوا:

اثر مشاور مالیاتی در قرار دادهای بین المللی

۲-   کلمه کلیدی اصلی مشاور مالیاتی
۳-   کلمه کلیدی مرتبط مشاورین مالیاتی، مشاور مالی
۴-   خلاصه محتوا (۵۰ تا ۷۰ کلمه) آنچه در عقد قراردادهای بین المللی اهمیت دارد محاسبه سود و زیان، میزان مالیات پرداختی با توجه به اظهار نامه و پیداد کردن راه کارهایی برای کاهش مالیات پرداختی و توضیح تمام جوانب مالی قرارداد به کارفرمایان می باشد این کار توسط مشاور مالیاتی انجام می شود که نقش مهمی در به حداکثر رساندن سود قراردادها برای دو طرف معامله می باشد.

امروزه شرکت ها و موسسات زیادی برای انجام امور مالیاتی خود و همچنین مشاور مالی در خصوص عقد قرادادهای بین المللی و داخلی به اثر مشاور مالیاتی نیاز دارند. قبل از هر چیز بهتر است با وظایف و نقش های مشاورین مالیاتی آشنا شویم. مشاور مالیاتی وظیفه ی اداره کردن امور مالی را بر عهده دارد. نقش مشاور در عقد قرارداد های بین المللی و داخلی به حداکثر رساندن سود در مدت زمان کوتاه می باشد. نقش مشاور مانند حسابدار نیست و باید با دقت و حساسیت انتخاب شود. در زیر بیشتر به معرفی نقش و وظایف مشاور مالیاتی آشنا می شویم.

اثر مشاور مالیاتی در قراردادهای بین المللی چیست؟

مشاور مالیاتی

برای عقد قرار دادهای بین المللی اثر مشاور مالیاتی نقش مهمی را ایفا می کند. اگر فردی با تجربه به مدیران شرکت در خصوص نحوه ی عقد این قراردادها مشاوره دهد حل مسائل مالی در مسیر درست پیش می رود.

مشاوران مالیاتی به تهیه و تنظیم صورت ها و گزارش های مالی مربوط به قراردادهای بین المللی می پردازند و آن ها را به مدیران ارشد تحویل می دهند و از قانونی بودن تمامی مسائل مالی مربوط به این قرادادها مطمئن می شوند. اگر هر گونه عدم تداخلی در مسائل مالی وجود داشته باشد از نظر حقوقی مشکل ساز می شود.

در قراردادهای بین المللی مشاور مالیاتی باید روابط عمومی بالایی داشته باشد. داشتن روابط عمومی بالا در مجامع بین المللی و هنگام مواجه با مشتریان جدید بسیار کارساز است. این مشاوران تمامی راه کارهای لازم جهت جلوگیری از ضرر و زیان و نحوه انجام درست بازاریابی را به مدیران ارشد ارائه می دهند.

 

 

اهمیت مشاوره مالیاتی در قراردادهای بین المللی چیست؟

 

 

 

افرادی که به صورت پیوسته در تجارت بین المللی در تعامل هستند به خوبی می دانند که حضور واثر مشاور مالیاتی در عقد قراردادهای بین المللی جزو ضروریات می باشد و با جدیت روند کار، هزینه ها و مالیات قراردادها را مطالعه و بررسی می کنند و بهترین راه ها را به افراد می دهند.

در کسب و کارها بین المللی تهیه و تنظیم قرارداد باید طبق روال قانونی دو کشور پیش رود و با کمک مشاور  احتمال ریسک کاهش و سود به میران حداکثر می رسد.

از مهم ترین فواید استفاده از خدمات مشاورین مالیاتی افزایش سطح دانش کارفرمایان و صاحبان مشاغل است که وقتی مدیران در تصمیمات مربوط به مشکلی برخوردند به آن ها کمک کنند. همچنین تنظیم اظهارنامه و مالیات مطابق با آن از سایر فواید استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی است.

هزینه مشاوره مالیاتی در عقد قراردادهای بین المللی

در بیشتر مراکز برای مشاور  در قراردادهای بین المللی به دو صورت حضوری و غیر حضوری بهره می برند. اگر مشاوره به صورت اینترنتی و آنلاین انجام شود هزینه ای پرداخت نمی شود

اگر مشاوره به صورت غیر حضوری کار ساز نباشد فرد اقدام به مشاوره حضوری و پرداخت هزینه می کند. میزان هزینه بسته به نوع قرارداد و مفاد قرارداد و انتظارات کارفرمایان متفاوت می باشد.

ولی به صورت کلی مشاوره در خصوص قراردادهای بین المللی نسبت به قراردادهای داخلی تا حدودی بیشتر است که اگر با دید مثبت به آن بنگریم می دانیم که پرداخت این هزینه ها در آینده باعث بهبود و کارایی و در نتیجه افزایش سرمایه در کوتاه مدت می شود.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.