وکیل مالیاتی معتبر

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی معتبر از چالشهای مالیاتی ارزش افزوده و مالیات بر عملکرد است که مشاغل و شرکتها در هنگام انجام کار با آن روبرو هستند و آن را بیشتر درک می کنند. عناوین دیگر وکیل مالیاتی، مشاوره مالیاتی و مشاور مالیاتی می باشد.

کارشناس وکیل مالیاتی معتبر مجموعه ای از هوشمندانه ترین راه حل ها را ارائه می دهد؛

آنها تجربیات گسترده ی خود را به مشاغل و شرکتها برای مقابله با مالیات بر ارزش افزوده و مالیات برعملکرد ارائه می دهند تا از پیشرفت اطمینان حاصل شود.

تجارت و تعهدات آن یکپارچه است و به آن اجازه می دهد تا بر فعالیتهای تجاری خود متمرکز شود.

تیم تخصصی وکیل مالیاتی معتبر که از جمعی از کارشناسان و متخصصان در زمینه مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر عملکرد تشکیل شده است.

مالیات چیست ؟

مالیات پولی است که طبق قانون ، دولت برای صرف خدمات عمومی ، مستقیم یا غیرمستقیم با اضافه کردن قیمت برخی کالاها جمع می کنند.

قانون مالیات چیست ؟

قدرت مالیات ، که خود را در قالب استفاده از قدرت عمومی نشان می دهد ، می تواند به عنوان قدرت قانونی و عملی که در جمع آوری مالیات در سراسر کشور دارد ، بر اساس قدرت حاکمیت دولت تعریف شود.

چرا با یک وکیل مالیاتی کار کنیم ؟

در هنگام اجرای امور بازرگانی و در پرونده های حقوقی که باید در هیئت حل اختلاف مالیاتی  انجام شود ، کار با یک وکیل مالیاتی تهران که دارای تجربه مالیات است ، انتخاب درستی خواهد بود.

وکیل مالیاتی کیست ؟

هر واحد صنفی و تجاری در کشور، به ازای درآمد کسب شده در یک سال، مطابق با قوانین مالیاتی مصوب شده در کشور، موظف به پرداخت مالیات خواهد بود.

اما با این حال در اغلب مواقع، واحدهای تجاری به دلیل عدم آگاهی کافی از قوانین مالیاتی و روش‌های صحیح تکمیل به موقع اظهارنامه مالیاتی، با فرم‌های مالیاتی روبرو می‌شوند که توان پرداخت آن را ندارند و یا نسبت به میزان مالیات تعیین شده توسط اداره مالیات، نارضایتی دارند.

کنار تیم حسابداری که وظیفه حسابرسی وضعیت درآمد و هزینه‌های واحد تجاری شما را بر عهده دارند، وجود یک وکیل مالیاتی معتبر یا مشاور مالیاتی، می‌تواند به شما در کاهش هزینه مالیاتی سالانه کمک کند و از این نظر، شما را آسوده خاطر نماید.

میخواهیم در این مقاله درباره انواع مالیات، قوانین مربوط به مشمولین مالیات و موارد معاف از مالیات، وظایف یک وکیل مالیاتی مجرب و مزایای استفاده از آن، به تفصیل سخن بگوئیم.

با نگارش این مقاله، قصد داریم به بسیاری از پرسش‌های عمومی حوزه مالیات و درآمدها پاسخ دهیم؛ بنابراین با صبوری تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پرداخت مالیات، اساس توسعه ملی و تامین هزینه‌های آموزش، بهداشت و رفاه ملی است.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

مالیات چیست و چه اهمیتی دارد؟

مالیات در واقع نوعی هزینه اجتماعی است که مردم یک سرزمین به منظور بهره‌ برداری از امکانات و منابع کشور خود به دولت پرداخت می‌کنند تا توانایی‌های جایگزینی این امکانات و منابع به طور دائم محیا باشد.

به عبارت دیگر مالیات، سپردن بخشی از درآمد‌های جامعه یا بخشی از سود فعالیت‌های اقتصادی مردم و شرکت‌ها به دولت است.

اقشار جامعه در ازای این پرداخت، امکانات و خدمات مهم ملی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، و از سوی دولت تامین خواهد شد بهره خواهند برد.

انواع مالیات

در نظام مالیاتی ایران، مالیات به دو دسته کلی زیر تقسیم می‌شود:

 1. مالیات مستقیم: شامل انواع مالیات بر درآمد، مالیات بر دارایی، مالیات بر ارث، حق تمبر، مالیات شرکت‌ها، حقوق، مشاغل، مستغلات و…
 2. مالیات غیر مستقیم: شامل مالیات بر مصرف، مالیات بر فروش و مالیات بر واردات، حقوق گمرکی، سود بازرگانی، حق ثبت سفارش، و…

بسیاری از اقتصاددانان، مالیات بر مصرف را به مالیات بر درآمد ارجحیت می‌دهند.

اخذ مالیات‌های سنگین برای مصرف برخی کالاهای مضر می‌تواند به مصرف کمتر آن نیز کمک کند و در ازای آن، اعتدال در مالیات بر درآمد واحدهای تولیدی می‌تواند بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

به عنوان مثال سیگار یا نوشابه از جمله کالا‌هایی هستند که دولت‌های مختلف برای جلوگیری از مصرف بیش از حدشان، مالیات‌های سنگین بر آن‌ها وضع می‌کنند.
در هر صورت، چه مالیات بر مصرف و چه مالیات بر درآمد، در هر دو نوع مستقیم و غیر مستقیم، همگی دارای نرخی هستند که به نرخ مالیات شهرت دارد و توسط دولت تعیین می‌شود.

عوامل موثر بر نرخ مالیات

عوامل موثر بر نرخ مالیات بسیار متعدد است و این نرخ نیز نمی‌تواند جز در مواردی خاص، مقدار مشخص و ثابتی داشته باشد.

مالیات بر ارزش افزوده عدد ثابت ۹% را در ایران دارد؛ اما بسیاری از انواع مالیات مستقیم و غیر مستقیم، طی بخشنامه‌هایی همه ساله به اداره مالیات جهت اجرا، ابلاغ می‌شوند.
آنچه پرداخت مالیات را مهم می‌کند، مجراهایی است که قرار است برای آن‌ها هزینه شود.

در زمان‌های گذشته، پرداخت مالیات، به مثابه پرداخت پولی زور به پادشاهان قلمداد می‌شد.

امروزه با تدوین قوانین مشخص و روشنگری در میزان دریافت و محل هزینه مالیات، وضعیت تغییر کرده است.

هم اکنون مالیات منبعی برای تامین درآمدهای دولت در حوزه‌های مختلفی می باشد.

مانند تولید و اشتغال‌زایی و آموزش همگانی، اجرای پروژه‌های عمرانی نظیر ساخت جاده‌ها و بازسازی و نگهداری آن‌ها، سدسازی، ساخت، نگهداری و توسعه نیروگاه‌ها و شبکه‌های آبی، توسعه زیرساخت‌های ملی و انجام پروژه‌های گوناگون عمرانی در مناطق محروم و توسعه‌نیافته است.

علاوه بر تمامی موارد فوق‌الذکر، یک درصد از میزان ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده کالا و خدمات، به سلامت و درمان و سه درصد از آن به شهرداری‌ها اختصاص داده می‌شود.

اغلب کسبه، تجار و شرکت‌های کوچک و بزرگ، با پرداخت مالیات در ذات مشکلی ندارند و آن را وظیفه شهروندی خود می‌دانند؛

اما با همه این اوصاف، مسئله اصلی پرداخت مالیات برای آن‌ها مسئله میزان مالیات تعیین شده است که گاهی بالاتر از حد تصور و گاهی نیز خارج از توان پرداختی آنان است.

اینجا است که نقش یک وکیل مالیاتی مجرب، اهمیت پیدا می‌کند و می‌تواند به کمک شما بیاید. در ادامه درباره وکیل مالیاتی و استخدام آن برای کسب و کار شما صحبت خواهیم کرد.

وکیل مالیاتی کیست و چه وظایفی دارد؟

بیایید پیش از آن‌که با وظایف وکیل مالیاتی آشنا شویم، کمی بیشتر درباره جزئیات فرایند محاسبه و پرداخت مالیات در کشور صبحت کنیم.

در ایران محاسبه مالیات معمولاً به دو شکل انجام می‌گیرد: خود اظهاری و علی الراس.

انواع روش های محاسبه مالیات

1. تعیین مالیات بر اساس خود اظهاری

در این روش فرد حقیقی یا شخصیتی حقوقی، با ارائه اظهارنامه مالیاتی به حوزه مربوطه، میزان فروش و درآمد سالانه و همچنین میزان هزینه‌های جاری تجارت خود را مشخص می کند.

هزینه های جاری شامل حقوق کارمندان و کارگران، هزینه‌های استهلاک، هزینه‌های تامین و موارد دیگری از این دست را مشخص می‌کند.

به گزارش رسمی که توسط تاجران و شرکت‌ها به این شکل تنظیم و به اداره مالیات تسلیم می‌شود، اظهارنامه مالیاتی و به این روش، روش خود اظهاری گفته می‌شود.

پس از ارائه اظهارنامه مالیاتی، کارشناسان سازمان امور مالیاتی کشور، اظهارنامه و مدارک موجود را به دقت مورد بررسی قرار می‌دهند.

در صورتی که صحت مطالب عنوان شده احراز شود، اظهارنامه وی مورد پذیرش واقع شده و مالیات بر اساس اظهارات اعلام شده محاسبه خواهد شد.

2. تعیین مالیات به روش علی الراس

روش دوم مسیری متفاوت دارد و میزان مالیات بر اساس اظهارات مودی مالیاتی محاسبه نمی‌شود.

در روش علی الراس تعیین‌کننده مالیات، ماموران و بازرسان سازمان امور مالیاتی هستند.

این روش تنها زمانی استفاده می‌شود که اظهارات مودی مالیاتی با مدارک موجود و گزارشات رسیده مغایرت داشته باشد و نیاز به بررسی مجدد وجود داشته باشد.
به خاطر داشته باشید که کارشناسان و بازرسان اداره مالیات، افرادی زبده و مسلط بر کار هستند که می‌توانند به سادگی جزئیات را تشخیص داده و صحت سنجی نمایند.

به همین خاطر، مسئله دومی ‌برای اغلب تجار و کسبه به میان می‌آید که به آن، دفاع مالیاتی گفته می‌شود.

دفاع مالیاتی

دفاع مالیاتی، به فرایند دفاع از مدارک و اظهارنامه ارائه شده شما گفته می‌شود و برای بسیاری از مدیران کسب و کار و روسای شرکت، فرایندی پیچیده به شمار می‌آید.

اغلب افراد مایلند که دفاع مالیاتی خود را به سرپرست تیم مالی و حسابداری خود بسپارند؛

باید این موضوع را بدانید که گاهی این فرایند ممکن است پیچیده‌تر از آن باشد که از دست یک حسابدار برآید.

عده‌ای تصور می‌کنند که وکلای حقوقی یک شرکت قادر خواهند بود که از اظهارنامه ارائه شده دفاع کند؛

اما وکلای حقوقی نیز تخصص بر دعاوی و مسائل حقوقی و کیفری دارند و مسئله مالیات، ممکن است که از سطح وظایف آنان نیز خارج باشد.

در واقع برای داشتن دفاع مالیاتی موفق، علاوه بر تسلط به اسناد مالی واحد تجاری، تسلط بر تبصره‌های مالیاتی نیز لازم است و دقیقاً همینجا است که وکیل و مشاوره مالیاتی خبره، تعریفی مشخص پیدا خواهد کرد.

ریشه ایجاد بسیاری از مشکلات و نارضایتی‌های مالیاتی مردم و شرکت‌ها، عدم اطلاع کافی از مواردی همچون قوانین مالیات، رویه‌های جاری در ادارات مالیاتی و وظایف قانونی و عرفی مودیان مالیاتی است.

افرادی که دچار نارضایتی مالیاتی هستند و برای دفاع مالیاتی خود به کمک نیاز دارند، می‌توانند به سادگی بامشاوره مالیاتی، خود را از مهلکه زیان‌های سنگین مالی نجات دهند.

جهت دریافت هزینه مشاور مالیاتی کلیک کنید …

وظایف یک وکیل مالیاتی معتبر چیست؟

یک وکیل مالیاتی مجرب، با تسلطی که بر قوانین، بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های مالیاتی دارد، می‌تواند به یک سازمان یا یک کاسب در پرداخت مالیات کمتر کمک کند.

به طور کلی یک وکیل مالیاتی معتبر به روش‌های زیر می‌تواند به شما مشاوره مالیاتی دهد و در  کاهش هزینه‌های مالیاتی شما کمک کند:

1. دادرسی مالیاتی

اصلی‌ترین کار یک وکیل مالیاتی، ارائه مشاوره مالیاتی به شما و بر عهده گرفتن پرونده مالیاتی یک شرکت یا واحد تجاری در اداره‌ی‌ِ مالیات است.

به عبارتی، وظیفه مشاوره مالیاتی حل اختلافات موجود در هیئت‌های حل اختلاف و یا مراجع قانونی رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی است.

صاحبان مشاغل به طور معمول، هر سال در موعدی مقرر، اقدام به پر کردن فرم اظهارنامه مالیاتی و ارائه آن به اداره مالیات می‌کنند.

در برخی موارد، کارشناس ممیز مالیاتی با توجه به بررسی‌های خود، اظهارنامه مالیاتی شرکت را رد می‌کند و رقم دیگری را به‌عنوان مالیات برای شرکت در نظر می‌گیرد.

فی الواقع این اتفاق، مسئله‌ای شایع در اداره مالیات است.

در این زمان شرکت نیاز به فردی مجرب دارد که بتواند در مراجع رسیدگی به حل اختلاف از اظهارنامه مالیاتی ارائه شده شرکت دفاع کرده و از پرداخت مالیات بیشتر جلوگیری کند.

وکیل مالیاتی حرفه ای همان فردی است که با دست گرفتن پرونده مالیاتی شما، با تخصص و تسلط خود و همچنین تجربه‌ای که در پرونده‌های مشابه دارد، از سوی شما در هیئت حل اختلاف حاضر شده و به دفاع از اظهارنامه مالیاتی ارسال‌شده خواهد پرداخت.

وظیفه اصلی در دادرسی مالیاتی آن است که رأی صادره از سوی اداره مالیات را برگردانده و اظهارنامه شما را به عنوان اظهارنامه نهایی برای پرداخت مالیات، به تایید اداره مالیات درآورد.

همچنین اگر امکان دفاع از اظهارنامه در دادرسی وجود نداشت، از مبلغ تعیین شده توسط اداره مالیات کاسته و مبلغ مالیات کمتری را برای شما مصوب گرداند.

2. پشتیبانی مالیاتی

وظیفه دیگر یک وکیل مالیاتی، پشتیبانی مالیاتی در مشاوره مالیاتی است.

به این صورت که وکیل مالیاتی در گام اول به دادن مشاوره مالیاتی به مدیران مالی شرکت می‌پردازد و پیچیدگی‌های قوانین مالیاتی را به آن‌ها یاد می‌دهد.

در گام دوم مدیران بخش مالی شرکت و یا خود شخص وکیل مالیاتی به تنظیم صورت‌های مالی شرکت به شفاف‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن می‌پردازند.

نکته اصلی در این بخش است که اسناد مالی تنظیم‌ شده باید به نوعی تنظیم شوند که باعث پرداخت حداقلی مالیات گردند.

نظارت بر قراردادهای منعقد شده، بررسی نحوه پرداختی‌ها و دریافتی‌های کلی شرکت و همچنین معرفی راه‌های استفاده از معافیت‌های مالیاتی از دیگر فعالیت‌هایی است وکیل مالیاتی در حین پشتیبانی مالیاتی انجام می‌دهد.

3. تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی

از جمله وظایفی که می‌توانید آن را به وکیل مالیاتی خود بسپارید، همراه با مشاوره مالیاتی، تکمیل اظهارنامه مالیاتی اصلی سالانه خود است.

وکلای مالیاتی با تسلطی که بر رویه جاریه دارند، به خوبی می‌دانند چگونه اسناد موجود در منابع مالی شرکت را توجیه کنند و به چه صورت اظهارنامه را تکمیل کنند که احتمال رشد شدن آن به حداقل رسیده و یا میزان اختلاف، از حد خاصی پیشی نگیرد.

4. رسیدگی به پرونده بدهی‌های مالیاتی

از جمله دیگر وظایفی که وکلای مالیاتی می‌توانند بر عهده بگیرند، قبول و رسیدگی به پرونده بدهی‌های مالیاتی سازمان‌ها و شرکت‌ها است.

بسیاری از شرکت‌ها هستند که در بدو تاسیس، تا زمان مشخصی، از دادن مالیات طفره می‌روند. دلیل این امر ممکن است عدم تمکن مالی کافی یا عدم آگاهی از عواقب آن باشد.

به هر جهت در این شرایط، برای اینکه مالیات‌های پرداخت نشده به عنوان فرار مالیاتی و جرم تلقی نشوند، بهتر است که به کمک یک وکیل، پرونده بدهی مالیاتی ایجاد کرده و با رسیدگی به موقع به آن، نسبت به تقسیط بدهی‌های قبلی با شرایطی آسان اقدام گردد.

5. مشاوره حقوقی درباره طرح‌های بخشودگی

یک وکیل مالیاتی می‌تواند پیرامون طرح‌های بخشودگی جرائم و آیین نامه‌هایی که به صورت موقت به ادارات مالیات ابلاغ می‌شود نیز به شما مشاوره دهد و به شما کمک کند در مسیری پیش بروید که شامل این بخشودگی‌ها شوید.

چگونگی مشمولیت در بخش بخشودگی‌ها و پاداش‌ها نیز از جمله وظایفی است که می‌توان بر عهده یک وکیل مالیاتی گذاشت.

6. مشاوره حقوقی درباره پیشگیری از جرائم

برنامه‌های راهبردی یک وکیل مالیاتی حرفه‌ای صرفاً در نوشتن اظهارنامه درست یا دفاع از آن و همچنین اقدام در جهت طرح‌های بخشودگی خلاصه نمی‌شود.

بسیاری از کارفرمایان و مدیران مالی شرکت‌های بزرگ و کوچک، همواره دغدغه جریمه‌های مالیاتی را دارند که از قوانین و قواعد آن آگاه نبوده‌اند.

به طور کلی می‌توان گفت که اغلب جرائمی که شرکت‌ها متحمل می‌شوند، به سبب عدم آگاهی کافی آن‌ها از قوانین مالیاتی است.

بنابراین مشاوره حقوقی پیرامون چگونگی پیشگیری از جرائم مالیاتی و عوارض گوناگون آن نیز می‌تواند از جمله وظایف مهم یک وکیل مالیاتی به شمار رود.

7. اعتراض به برگه تشخیص مالیات

هنگامی که اظهارنامه شما مورد کارشناسی قرار می‌گیرد، رد پرونده شما از سوی کارشناس برای شما به معنای آن خواهد بود که مبلغ اعلام شده شما دیگر ارزش پرداختی نداشته و شما مکلف به پرداخت مبلغی هستید که کارشناس اداره مالیات برای شما تعیین نموده است.

در این حالت، شما باید برگه‌ای موسوم به برگه اعتراض به تشخیص را تکمیل و تسلیم اداره مالیت نمایید که در مرحله بعد، با ارائه یک لایحه اعتراض، از اظهارنامه اولیه خود دفاع کنید.

این مرحله از کار نیز می‌تواند جزو وظایف یک وکیل مالیاتی به شمار بیاید.

8. تهیه، تنظیم و تسلیم لایحه اعتراض

همانطور که گفته شد، پس از ارائه اعتراض به برگه تشخیص، شما نیازمند تنظیم یک لایحه قوی و مستند و متکی به قوانین روشن و دقیق مالیاتی هستید تا به کمک آن، به دفاع از اظهارنامه خود پرداخته و در هیات حل اختلاف مالیاتی، به رقم مالیاتی مقرون به صرفه و معینی دست یابید.

لایحه تسلیمی شما، پیش نیازی برای دفاع بوده و اصل دفاع، مسئله‌ای حضوری خواهد بود.

اما تا همینجا، یک وکیل مالیاتی می‌تواند در کنار مشاوره مالیاتی، برای شما لایحه اعتراض را نیز تنظیم نماید.

9. حضور در هیأت حل اختلاف مالیاتی و دفاعیات مالیاتی

اختلاف مالیاتی به معنای آن است که رقم ارائه شده شما در اظهارنامه مالیاتی با رقمی که کارشناس اداره مالیات بر اساس اسناد و گزارشات شما اعلام کرده، مطابقت ندارد و شما نیز آنچه از سوی اداره مالیات اعلام شده را به عنوان مالیات قبول ندارید.

در این صورت پرونده مالیاتی شما به هیات حل اختلاف مالیاتی ارجاع خواهد شد و لایحه اعتراض شما در آن هیات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در این هیات، نیاز به حضور مستقیم شما به عنوان مدیر شرکت و یا وکیل دارای اختیار شما است.

در اینجا بهترین گزینه برای شما داشتن یک وکیل مالیاتی مجرب است که به جای شما در این هیات حضور یافته و از لایحه اعتراض و همچنین اظهارنامه مالیاتی شما دفاع کند.

به خاطر داشته باشید که نتیجه این جلسات، مبلغ نهایی مالیات شما را تعیین خواهد نمود.

10. وکالت دعاوی حوزه مالیات بر ارزش افزوده

ارزش افزوده، مالیاتی است که مصرف کننده نهایی در نهایت علاوه بر قیمت کالا آن را پرداخت می‌کند.

نرخ درصد مالیات ارزش افزوده توسط دولت تعیین می‌شود و هر چند سال یک بار نیز دست خوش تغییر خواهد بود.

در مورد محصولات و کالاهای دارای قیمت معین، مالیات ارزش افزوده روشن است و خریدار هنگام خرید، آن را به عنوان بخشی از قیمت کالا در نظر خواهد داشت؛

اما در مورد برخی از خدمات، تعیین نرخ مالیات ارزش افزوده به روشنی کالاها نیست و ممکن است در این حین نیز اختلافات و دعاوی خاصی از سوی صاحبان مشاغل، شرکت‌ها و سازمان‌ها و حتی اداره مالیات عرضه شود .

یک وکیل مالیاتی مجرب رسیدگی به این نوع دعاوی را نیز جزو وظایف خود دانسته و قادر به پیگیری و حل و فصل آن است.

11. شکایت وکیل مالیاتی معتبر به رای و درخواست تجدید نظر

از دیگر وظایف یک وکیل مالیاتی، ارائه شکایت به رای نهایی در زمان مقرر است.

در صورتی که لایحه اعتراض و دفاعیه شما از سوی شورای حل اختلافات مالیاتی مورد تایید قرار نگیرد، شما در زمانی که مقرر می‌شود، امکان درخواست تجدید نظر خواهید داشت.

شما می‌توانید از تصمیمات قطعی هیأت بدوی و تجدید نظر حل اختلاف مالیاتی، به شورای عالی مالیات شکایت کنید و البته که دردسرهای انجام این کار زیاد است؛ اما گاهی مورد نیاز خواهد بود.

انجام به موقع این کار از اهمیت بالایی برخوردار است و انجام به موقع آن و عرض دلیل موجه برای پذیرش این اعتراض نیز، جزو وظایف یک وکیل مالیاتی است.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

ویژگی‌های یک وکیل مالیاتی حرفه‌ای

در بحث مالیات و پرداخت به موقع و دقیق آن، موضوعات بسیار مهم و متنوعی مطرح است که می‌شود به آن‌ها پرداخت و در ادامه نیز به بسیاری از این مسائل خواهیم پرداخت.

مسئله مهمی که بیش از هر چیز دیگری ممکن است اهمیت داشته باشد، مسئله انتخاب یک وکیل مالیاتی مجرب و حرفه‌ای است.

در واقع هنگامی که قصد دارید یک از یک وکیل مالیاتی کمک بگیرید، تمام مسائل مربوط به مالیات و پرداخت آن را به وی خواهید سپرد.

با این گام شما چاره‌ای جز اعتماد به وکیل استخدام شده ندارید و چون خودتان نیز از قوانین آگاهی کافی ندارید، به همین جهت هر چه وکیل به شما بگوید، انجام خواهید داد.

در پایان، زمانی ممکن است متوجه اشتباه خود شوید که مبلغ نهایی مالیات سالانه شما مصوب شود و در آن زمان نیز کار چندانی از دست شما بر نخواهد آمد.

به علاوه این سابقه مالیاتی سنگین، بر حکم مالیات سال‌های بعدی شما نیز تاثیر خواهد داشت.

به همین دلیل باید پیش از هر چیز بدانید که یک وکیل مالیاتی چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه می‌توان یک وکیل مجرب، کار کشته و با تجربه یافت و به او اعتماد کرد.

در نگاه اول، یک وکیل مالیاتی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

• مدرک تحصیلی و الزامات وکیل مالیاتی معتبر

نخستین چیزی که بهتر است مورد بررسی قرار گیرد، مدرک تحصیلی وکیل مالیاتی است.

داشتن مدارک تحصیلی تخصصی در زمینه‌های حقوق و اقتصاد، هر چند شرط کافی برای تجرب یک وکیل مالیاتی نیست، اما قطعاً شرط لازم خواهد بود.

بنابراین کسی را به عنوان وکیل مالیاتی خود برگزینید که دارای مدرک حداقلی لیسانس در رشته‌های مالی و اقتصادی باشد و همچنین به حقوق و قوانین ملی نیز آگاهی داشته باشد.

• تسلط بر قوانین مالیاتی

یک وکیل مالیاتی مجرب، فردی است که تسلط کافی بر قوانین مالیاتی داشته باشد. این قوانین شامل تمامی قوانین ثابت وضع شده، کلیه آیین‌نامه‌ها و همچنین تمامی ‌بخشنامه‌ها و تبصره‌ها و… است.

بهتر است که اطلاعات اولیه‌ای درباره مالیات و قوانین حاکم بر آن داشته باشید تا بتوانید با طرح پرسش‌هایی، میزان تسلط وکیل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید.

سعی کنید هنگام آشنایی با وکیل مالیاتی، بیشتر شنونده باشید و در کلام وی، در جستجوی میزان تسلط بر قوانین بگردید.

همچنین سعی کنید نقطه سوالی باقی نگذارید و تا آن‌جا که می‌توانید در زمینه قوانین، آیین‌نامه‌ها، تبصره‌ها و… سوال بپرسید.

• تسلط بر قوانین تامین اجتماعی

به دلیل رابطه تنگاتنگی که بین مسئله مالیات و بیمه وجود دارد، بهتر است وکیل مالیاتی را استخدام کنید که علاوه بر قوانین مالیاتی، به قوانین مربوط به تامین اجتماعی و بیمه نیز تسلط کافی داشته باشد.

به این ترتیب از استخدام دو مشاور و قرار گرفتن در منگنه صحبت‌های ضد و نقیض آنان رهایی خواهید یافت.

• داشتن گستره بالای ارتباطات حقوقی

داشتن دامنه بالای ارتباطی در ادارات و آشنایی با کارشناسان و همچنین عوامل موثر در فرایند دفاع مالیاتی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

البته این موضوع به معنای تخلف و استفاده‌ی سوء از این ارتباطات نیست؛ چرا که نیازی به این امر هم نخواهد بود.

وجود ارتباطات گسترده تنها در تسریع امور و درک صحت فرایند اجرایی کار تاثیر دارد و البته این ارتباطات، شامل آشنایی با دیگر وکلا و تجمیع برای حل برخی مشکلات اساسی نیز خواهد بود.

• آشنایی با فوت و فن تسریع امور اداری در اداره مالیات

هر اداره و سازمانی، رویه و روال مشخص خود را دارد که در صورت عدم آشنایی با آن‌ها به طور معمول فرایند اداری شما ممکن است بیش از حد ممکن به طول بیانجامد.

با فرض آن‌که اطلاعات کافی درباره قوانین مالیاتی کسب کنید و خود یا مدیران مالی‌تان نسبت به مسئله حل اختلافات اقدام نمایید، باز هم مسئله زمان، اهمیت بسیاری خواهد داشت.

یک وکیل مالیاتی باتجربه، رویه‌های اداری را به خوبی می‌شناسد و می‌تواند از این شناخت، برای تسریع امور خود به درستی استفاده کند و روند رسیدگی به دفاعیات شما را تسریع ببخشد.

آشنایی با رویه حاکم بر هیات‌های داوری مالیاتی و نحوه عملکرد در این جلسات، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

• داشتن تسلط بر آخرین اخبار این حوزه

یکی از ویژگی‌های وکلای مجرب مالیاتی، مطالعه روزانه اخبار و آیین نامه‌های ارجاعی است.

آگاهی از این اخبار، برای از دست ندادن طرح‌های بخشودگی جرائم و اولتیماتوم‌های فوری ارائه دفاعیه و اظهارنامه و… امری ضروری است و کسانی که از این طرح‌ها آگاهی نداشته باشند، ممکن است بهترین موقعیت‌ها را برای شما بر باد بدهند.

• آشنایی با قوانین جاری اداره دارایی

کسانی که پیش از این با اداره دارایی سر و کار داشته‌اند، به خوبی می‌دانند که رجوع به این اداره بدون آگاهی از قوانین پیچیده و مراحل خاص آن، کار آسانی نیست.

سعی کنید وکیلی را در استخدام خود بگیرید که علاوه بر اداره مالیات و تامین اجتماعی، با قوانین و رویه‌های اداره دارایی نیز آشنایی کافی داشته باشد.

• فن بیان و تسلط بر فنون مذاکره

یکی از ویژگی‌های مهم برای هر وکیل مالیاتی، داشتن فن بیان خوب و تسلط بر فنون مذاکره در زمان های مشاوره مالیاتی است.

از آنجایی که کار اصلی این وکیل، مذاکره و دفاع از اظهارات مالیاتی شما است و استفاده از فنون مذاکره در این امر بسیار حیاتی و مهم خواهد بود.

لذا یکی از ویژگی‌های اصلی و مهم وکلای مالیاتی، تسلط بر فنون مذاکره و توانایی متقاعد سازی بالا در زمان مشاوره مالیاتی است.

اگر شما وکیلی در اختیار داشته باشید که تمامی فوت و فن مربوط به قوانین و تبصره‌های مالیاتی را بداند اما از توانایی کافی برای مذاکره و جلب نظر دیگران برخوردار نباشد، به احتمال زیاد استخدام وی تاثیری در مالیات پرداختی نهایی شما نخواهد داشت.

• آشنایی کافی با امور حسابرسی و حسابداری

دفاع از اظهارنامه مالیاتی از زمان ثبت اسناد مالی آغاز می‌شود.

تنظیم صحیح و اصولی اسناد مالی یک شرکت، راه را برای دفاع مالیاتی باز خواهد گذاشت و همچنین شیوه انجام این کار در حداقل کردن مبلغ مالیات ذکر شده در اظهارنامه نقش اساسی دارد. وکیل مالیاتی مجرب فرایند حداقل سازی مالیات را از مشاوره بر سر تنظیم این اسناد آغاز می‌کند تا در زمان دادرسی بتواند آنچه لازم است را به درستی انجام دهد.

• وقت شناسی و تعهد کاری

بر هیچ کسی پوشیده نیست که یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بودن در هر زمینه شغلی، داشتن تعهد کاری و وقت شناسی است.

بنابراین وکیل مالیاتی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و از ویژگی‌های اصلی وی می‌توان به وقت شناسی و تعهد کاری او اشاره داشت.

در زمینه مالیات، گاهی تنظیم به موقع یک لایحه دفاعیه و حضور به موقع در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی، می‌تواند نقش مهمی در فرایند دفاع مالیاتی داشته باشد.

بنابراین تعهد کاری و وقت شناسی در این زمینه اهمیت ویژه‌ای نیز پیدا خواهد کرد.

همچنین این وقت شناسی و تعهد می‌تواند به معنای پیگیری پرونده شما تا حصول نتیجه نهایی نیز باشد.

• دارای رزومه روشن و درخشان

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که یک وکیل مالیاتی مجرب را از یک وکیل غیر حرفه‌ای مجزا می‌کند، روشن بودن رزومه کاری وی است.

روشن بودن به معنای آن است که بتوان به سادگی به رزومه وی پی برد و همچنین درخشان بودن این رزومه به معنای سابقه کاری موفق در زمینه ارائه راهبردهای درست برای کاهش مالیات شرکت‌ها و سازمان‌ها است.

رزومه هر فردی، نشان دهنده تجربه وی در این امر است و همین موضوع نیز می‌تواند بهترین مسئله برای جلب اعتماد دیگر شرکت‌ها و سازمان‌ها باشد.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

مزایای استخدام وکیل مالیاتی چیست؟

تا به اینجا درباره وظایف وکلای مالیاتی و همچنین ویژگی‌های یک وکیل مالیاتی معتبر ، و مشاوره مالیاتی با کیفبت و مجرب و حرفه‌ای صحبت کردیم.

موضوعی که در اینجا می‌خواهیم به آن بپردازیم، مسئله اهمیت استخدام یک وکیل مالیاتی و مزایایی است که انجام این کار به ارمغان خواهد آورد.
این مسئله از آنجایی نیاز به صحبت دارد که می‌بینیم همچنان بسیاری از مدیران کسب و کار‌ها امور مالیاتی خود را به کمک وکیل حقوقی و مسئول مالی و حسابرسی شرکت به صورت کج‌دار و مریز پیش می‌برند.

این افراد بی آن‌که بدانند، سالانه در حال از دست دادن مقدار زیادی از سرمایه خود هستند.

سرمایه‌ای که می‌شد از آن در بخش‌های مختلف استفاده کرد و یا به عنوان درآمد شرکت به حساب آورد، اما اکنون در حال واریز شدن به حساب اداره مالیات به صورت مالیات مازاد است.
در اینجا قصد داریم ببینیم که آیا استخدام یک وکیل مالیاتی و تدوین یک برنامه راهبردی مالیاتی، می‌تواند در پایان سال مقدار زیادی صرفه‌جویی برای شرکت به ارمغان بیاورد؟

یا به طور کلی، آیا استخدام یک وکیل مالیاتی صرفه اقتصادی دارد؟

بدون شک اگر اینطور نبود، وجود چنین وکلایی و تدوین برنامه‌های مدون راهبردی برای مالیات شرکت، امری بیهوده محسوب می‌شد.

با همه این‌ها بیایید با هم به مزایای استخدام وکیل مالیاتی معتبر نگاهی اجمالی داشته باشیم:

• صرفه‌جویی در هزینه‌ها

بدون شک مهم‌ترین دلیل برای استخدام یک وکیل مالیاتی این است که وظیفه خود را به درستی انجام داده و سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های مالیاتی شود.

تمامی مدیران در سراسر جهان، سعی بر این دارند که میزان درآمد سالانه شرکت را با کاهش هزینه‌های شرکت افزایش دهند.

یکی از مهم‌ترین راه‌های کاهش هزینه‌های شرکت، کاهش هزینه‌های بیمه، دارایی و مالیات است.

استخدام یک وکیل خبره، می‌تواند موجب تحقق این امر شود و به این ترتیب، نخستین مزیت داشتن یک وکیل مالیاتی، کاهش هزینه‌های سالانه و افزایش درآمد خواهد بود.

نکته مهم این است که زمانی می‌توان گفت حضور یک وکیل مالیاتی صرفه اقتصادی دارد که میزان صرفه جویی که به کمک وی در امور مالیاتی شرکت محقق می‌شود، از میزان دستمزد و حق مشاوره آن وکیل بیشتر باشد.

این موضوع، به سادگی قابل ردیابی و اثبات است؛ چرا که عموماً وقتی برای اولین بار از یک وکیل مالیاتی برای امور مربوطه استفاده می‌کنید، تازه به میزان هزینه‌ای که می‌شد صرفه‌جویی کرد پی خواهید برد.

• انجام تخصصی امور مالیاتی

بدون شک وکیل حقوقی شرکت می‌تواند در کنار تمامی امور حقوقی و مشاوره مالیاتی ، مسئله مالیات را نیز پیگیری نماید.

همچنین مدیر مالی یا حسابدار شرکت نیز در این امر سررشته دارد و قادر است تا حدودی کار را پیش ببرد.

اما هیچ یک از این دو گزینه به صورت مجرد، به اندازه یک وکیل مالیاتی متخصص نمی‌توانند به شما کمک کنند.

ساده‌ترین دلیل اثباتش این است که این افراد، به احتمال زیاد هر روز در حال بالا و پایین رفتن از پله‌های اداره دارایی و مالیات نیستند و اغلب اوقات درگیر مسائل دیگر شرکتی بوده و شاید بیشتر وقت خود را در شرکت یا در دادسراها سپری می‌کنند.

البته این موضوع محتمل است که وکیل حقوقی شرکت شما به اندازه کافی درباره مالیات و قوانین آن نیز تخصص داشته باشد و بتواند مشاوره مالیاتی ارائه نماید.

در این صورت این وکیل حکم جفت شش را برای شرکت شما خواهد داشت.

اما اغلب مواقع، استفاده از یک وکیل متخصص در این امور، باعث انجام تخصصی‌تر کارهای شما خواهد بود.

• داشتن برنامه ریزی مالیاتی

استخدام یک وکیل مالیاتی تنها منجر به رسیدگی پرونده بدهی‌های مالیاتی شما و حل و فصل اختلافات مالیاتی نخواهد شد.

چرا که یک وکیل متخصص، در تدوین یک استراتژی مالیاتی به شرکت کمک خواهد کرد.

این استراتژی می‌تواند شامل موارد گسترده‌ای از تغییر در ساختار شرکت، تغییر در نحوه حسابرسی‌های مالی، تغییر در شیوه‌های پرداختی هزینه‌ها، تغییر در نحوه ثبت هزینه‌ها و درآمدها و موارد متعدد دیگر شود.

باید این را بدانید که شما تنها در زمان بروز دعاوی مالیاتی نیاز به وکیل متخصص این امر نخواهید داشت.

بلکه کاهش هزینه مالیاتی از روز نخست کار شرکت شما در سال آغاز می‌شود و این امر، تنها به کمک یک وکیل مالیاتی متخصص محقق خواهد شد.

• دفاع مالیاتی

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که شاید وکیل حقوقی یا مدیر مالی شرکت شما از قوانین و تبصره‌های مالیاتی به خوبی آگاهی داشته باشد که این بسیار هم خوب است.

اما اگر به خاطر داشته باشید، در قسمت ویژگی‎‌های یک وکیل مالیاتی حرفه‌ای، درباره اهمیت فن بیان، تسلط بر تکنیک‌های مذاکره و آشنایی با رویه‌های جاری در هیات حل اختلافات مالیاتی صحبت کردیم.

بدون شک این ویژگی‌ها در هنگام دفاع مالیاتی خود را به شدت نشان خواهد داد و می‌توان با قدرت گفت که این، کاری است که تنها از عهده یک وکیل مالیاتی باتجربه و حرفه‌ای بر خواهد آمد و استخدام چنین فردی، مزیت دفاع موفق مالیاتی را برای شما به همراه خواهد داشت.

• صرفه جویی در زمان

اغلب ما به خوبی می دانیم که امور جاری یک سازمان یا یک شرکت فارغ از بزرگی و کوچکی آن تا چه مقدار می‌تواند گسترده و زمان گیر باشد.

بیشتر اوقات، پایان سال علاوه بر بستن دفاتر حسابرسی و ارائه اظهارنامه مالیاتی، زمان انجام امور جاری دیگری مانند انبارگردانی و… نیز هست و به کار گرفتن مدیر مالی یا وکیل حقوقی شرکت در این شرایط، می‌تواند بسیار زمان گیر باشد.

یک وکیل مالیاتی معتبر با داشتن اختیار حقوقی تام از سوی شما در ادارات مالیاتی، از سوی شما همه کارها را انجام خواهد داد و به این ترتیب، زمانی که وکیل مالیاتی شما در حال انجام کار است، در درون شرکت صرفه جویی خواهد شد.

اگر مانند مدیران موفق جهان، دیدگاه شما نیز موافق ارزش زمان باشد، به خوبی می‌دانید که گاهی وقت از طلا هم ارزشمندتر است.

به‌خصوص زمانی مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها اگر برای امور جزئی مانند مالیات هدر نرود، می‌تواند در جاهای مهم‌تری صرف شده و کارایی بالاتری داشته باشد.

• عدم تمرکز بر مسئله مالیات

گاهی موضوع در مشاوره مالیاتی تنها زمان و هزینه نیست.

مسئله پرداخت مالیات و کلیه امور مربوط به آن (اعم از ارائه اظهارنامه مالیاتی، تنظیم لایحه اعتراض، دفاع از اظهارنامه و لایحه و…) همگی بیش از هر چیز، تمرکز مدیران را به سوی خود معطوف می‌کنند.

گاهی شدت این موضوع به حدی است که ممکن است مدیران از بسیاری امور مهم شرکت خود غافل شده و تمام تمرکز خود را صرف این مهم کنند.

استخدام یک وکیل مالیاتی، علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان، به شما کمک می‌کند که تمرکز خود را بر روی مسائل مهم‌تر در درون شرکت بگذارید و دیگر نگران مسائل مالیاتی شرکت خود نباشید.

• تسریع در امور مالیاتی

علاوه بر تمام مزایای فوق، مسئله سرعت عمل نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

وکلای مالیاتی اموری را که ممکن است مدت زیادی توسط شما پیگیری شود و باز بی نتیجه بماند را به سبب آشنایی با رویه‌های اداری و تسلط بر قوانین و داشتن روابط گسترده، در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد .

به این ترتیب، مزیت دیگری که این افراد برای شما به ارمغان خواهند آورد، مسئله تسریع در امور مالیاتی شرکت خواهد بود.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

انواع روش‌های به کار گیری وکلای مالیاتی

موضوع بعدی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، این است که از یک وکیل مالیاتی در چه مواردی می‌توان استفاده کرد؟

به عبارت بهتر، نحوه قرارداد با یک وکیل در حوزه مالیات به چه صورت است و به چه عناوینی می‌توان از چنین فردی کمک گرفت.

این موضوع از آنجایی حائز اهمیت است که برخی از مدیران سازمان‌ها با کمک مدیران مالی شرکت خود، قادرند بسیاری از امور مالی و مالیاتی خود را پیش ببرند و تنها گاهی نیاز به وکیل متخصص در این حوزه خواهند داشت.

این افراد باید بدانند که الزامی ‌برای استخدام وکیل مالیاتی خبره که همه امور آن‌ها را بر عهده بگیرد ندارند و می‌توانند به صورت محدود نیز از حضور آن‌ها بهره ببرند.

به طور کلی، به سه طریق زیر می‌توان با یک وکیل در حوزه مالیات وارد قرارداد شد:

یکی از کارهایی که هر وکیلی در حوزه مالیات می‌تواند برای مدیران سازمان‌ها انجام دهد، پشتیبانی مالیاتی است.

پشتیبانی مالیاتی می‌تواند شامل موارد بسیار متعددی شود که از آگاه سازی مدیران درباره قوانین و تبصره‌ها شروع شده و تا نحوه ثبت اسناد و شیوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی امتداد دارد.

مدیرانی که تنها نیاز به مشاوره مالیاتی دارند و نیازمند یک استراتژی راهبردی مالیاتی برای سازمان خود هستند.

همچنین مدیرانی که قصد دارند سر و سامانی به وضعیت دفتر کل و دفتر حسابرسی شرکت خود بدهند.

به علاوه مدیرانی که می‌خواهند از روش‌های قانونی پرداخت مالیات کمتر آگاه شوند، همگی می‌توانند در این محدوده از یک وکیل مالیاتی معتبر به عنوان مشاور مالیاتی کمک بگیرند.

در چنین شرایطی وکیل مذکور به مدیران در چارچوب نیاز آن‌ها کمک می‌کنند و اطلاعات لازم را به صورت ادواری به آن‌ها خواهند داد.

گاهی مدیران تنها یک بار در سال و پیش از تکمیل اظهارنامه مالیاتی نیازمند مشاوره مالیاتی خواهند بود.

این نیز بخشی از پشتیبانی مالیاتی است که یک وکیل مالیاتی معتبر می‌تواند برای سازمان‌ها انجام دهد.

1- حل موردی پرونده‌ مالیاتی

محدوده دیگری که مدیران می‌توانند از حضور یک وکیل متخصص در حوزه مالیات بهره‌مند شوند، حل پرونده‌های موردی است.

این مسئله معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که در مراحل پیشین از مشاوره مالیاتی بهره نبرده باشند و حال، پرونده یا پرونده‌هایی در اداره مالیات، با مشکلات جدی مواجه شده‌اند.

حل و فصل چنین پرونده‌هایی معمولاً از عهده وکیل حقوقی شرکت خارج است و نیازمند تخصص، ارتباط و تجربه در همین زمینه است.

البته که اگر پیش از به مشکل برخوردن از وکیل مالیاتی استفاده شود، زیان کمتری حادث خواهد شد.

در هر حال، در چنین شرایطی که پرونده موردی در اداره مالیات گریبان گیر سازمانی می‌شود، می‌توانند از یک وکیل مالیاتی برای حل و فصل همان مورد خاص استفاده کنند.

2- ثبت کلیه قراردادها و صورت‌های مالی شرکت

ساختار دیگری که می‌توان طی آن با وکیل مالیاتی وارد قرارداد همکاری شد، تنفیذ وظایف جامع سازمانی در حوزه اخذ قراردادهای درون سازمانی و برون سازمانی و همچنین نظارت بر ثبت تمامی صورت‌های مالی است.

بدون تردید، مدیرانی که به این شکل از حضور وکیلان متخصص بهره‌مند می‌شوند، دیدگاهی طولانی مدت دارند و در طول زمان، زیان مالی کمتری را در حوزه قراردادها و مالیات‌ها تجربه خواهند کرد.

این سطح از اختیارات که به وکیل حوزه مالیات داده می‌شود، باعث پیشگیری از بسیاری اختلافات حقوقی و مشکلات مالیاتی خواهد شد و به نوعی، بهترین روش برای پیشگیری از زیان‌های مالی و ایجاد پرونده‌های حقوقی خواهد بود.

فرار مالیاتی چیست و چه جرائمی دارد؟

در اینجا قصد داریم تا اندکی درباره فرار مالیاتی، انواع آن و جرائمی که برایش در قانون در نظر گرفته شده صحبت کنیم.

از آنجایی که ادامه صحبت ما درباره چگونگی کاهش هزینه‌ها به کمک یک وکیل مالیاتی و بدون فرار مالیاتی است، این مقدمه در طی مقاله ضروری به نظر می‌رسد.

طبق مواد ۱۹۹ و ۲۰۰ قانون مالیات‌های مستقیم، هر گونه تلاش قانونی و غیر قانونی برای سر باز زدن از پرداخت مالیات یا کاهش آن، جزو مصادیق فرار مالیاتی محسوب می‌شود و طبق قانون، جرم شناخته شده و شامل مجازات خواهد شد.

ماده ۱۹۹ قانون مالیات‌های مستقیم، درباره فرار مالیاتی به این صورت صحبت کرده است:

«هر شخص حقیقی یا حقوقی که به‌موجب مقررات این قانون مکلف به کسر و ایصال مالیات مؤدیان دیگر است، در صورت تخلف از انجام وظایف مقرره، علاوه بر مسئولیت تضامنی که با مؤدی در پرداخت مالیات خواهد داشت، مشمول جریمه‌ای معادل ۲۰ درصد مالیات پرداخت ‌نشده خواهد بود.

آنچه از این اصل حاصل می‌شود، این است که عدم پرداخت مالیات، در ساده‌ترین حالت ممکن (در صورتی که بدون تخلف جانبی و تنها به سبب عدم پرداخت مالیات انجام گرفته باشد) شامل جریمه‌ای معادل ۲۰% از مالیات پرداخت نشده خواهد بود.

البته این جرائم معمولاً با توجه به شیوه فرار مالیاتی ممکن است مبلغی بالاتر باشد و همچنین اگر روش فرار مالیاتی شامل موارد کیفری نظیر پول‌شویی یا موارد مشابه باشد، ممکن است که مجازات‌های غیر نقدی نیز در انتظار مؤدیان متخلف باشد.

چه مواردی شامل فرار مالیاتی خواهد بود؟

در اینجا به چند مورد مشهور آن اشاره می‌کنیم:

• تخلف در ترازنامه و دفتر حسابرسی

ساده‌ترین شکل فرار مالیاتی، استناد به ترازنامه و اسناد و مدارکی است که خلاف واقع تنظیم شده باشد.

اگر در اظهارنامه مالیاتی خود، صورت مالی خود را مستند به اسناد مالی نمایید که سازمان مالیات بتواند دروغ بودن یا ناقص بودن آن را ثابت کند، این مورد به معنای فرار مالیاتی شما خواهد بود.

• عدم ارائه اظهارنامه و ترازنامه برای ۳ سال متوالی

تمامی شرکت‌ها، کسب و کارها و سازمان‌های مشمول مالیات، موظف هستند که سالانه ترازنامه، دفتر کل (حساب سود و زیان) و اظهارنامه مالیاتی خود را به ادارات مربوطه ارائه کنند.

عدم ارائه این اسناد و گزارش‌ها برای ۳ سال متوالی، به طور مشخص فرار مالیاتی قلمداد شده و مشمول جریمه خواهد بود.

• پنهان سازی درآمد

یکی از مصادیق فرار مالیاتی، پنهان سازی درآمد از طریق انتقال سرمایه به حساب‌های فرعی و گمراه کننده است.

باید به خاطر داشته باشید که بانکداری الکترونیک و اتصال سیستم‌های مالی کشور به سامانه مالیاتی، راه‌های پنهان سازی درآمد را دشوار کرده و در اغلب مواقع، حساب‌های فرعی (حتی اگر به نام غیر باشند) باز هم به سرعت شناسایی خواهند شد.

• استفاده از کارت بازرگانی دیگران

هر گونه استفاده سوء از کارت بازرگانی اشخاص دیگر در امر صادرات و واردات و تجارت، مصداق فرار مالیاتی بوده و شامل جرائم و مجازات‌های مربوطه خواهد بود.

• اختلال در کار بازرسان مالیاتی

مدیران موظف هستند که با کارشناسان و بازرسان مالیاتی کمال همکاری را داشته باشند.

هر گونه اختلال در کار بازرسان مالیاتی می‌تواند مصداق فرار مالیاتی تلقی گردد و زیانی به مراتب بیشتر را برای سازمان‌ها به همراه داشته باشد.

• معامله با نام دیگران

اثبات اینکه معامله‌ای به نام غیر ثبت شده، هم برای فردی که معامله به نامش ثبت شده و هم برای فردی که این کار را برای فرار از مالیات انجام داده، جرم مالیاتی قلمداد خواهد شد.

بنابراین تمامی قراردادهای مربوط به هر کسب و کار، سازمان یا شرکتی، باید به نام اشخاص حقیقی یا حقوقی نام‌برده در اساسنامه باشد.

• فعالیت تجاری در پوشش امور معاف از مالیات

همانطور که می‌دانید، در هر کشوری، طبق قوانین مربوطه، برخی فعالیت‌ها شامل معافیت از مالیات خواهند بود.

این معافیت‌ها اغلب زمینه‌ساز تخلفاتی می‌شود که طی آن، در پوشش فعالیت‌های معاف از مالیات، فعالیت‌های تجاری مشمول مالیات انجام می‌گیرد که این کار نیز مصداق بازر تخلف مالیاتی و فرار از مالیات بوده و شامل جریمه سنگین خواهد بود.

به جز موارد ذکر شده، موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که از نظر قانونی، مصداق فرار مالیاتی است.

مسئله اصلی در مورد فرار مالیاتی این است که بسیاری از مدیران از این مسائل آگاهی کافی ندارند و به صورت غیرتعمدی مرتکب این جرم می‌شوند.

گاهی نیز برخی مدیران با ساده انگاری این جرائم و تصور اینکه می‌توانند با موفقیت تخلف خود را پنهان کنند، اقدام به چنین کارهایی می‌کنند.

مهم است بدانید که برای پرداخت مالیات کمتر، نیازی به تخلف ندارید و یک وکیل مالیاتی معتبر ، وکیلی است که بدون انجام هر گونه تخلف، با تدوین استراتژی مالیاتی درست به شما در کاهش میزان مالیات پرداختی کمک کند.

در ادامه شیوه‌هایی که یک وکیل مالیاتی بدون تخلف به کار می‌بندد تا مالیات شما را کاهش دهد را به شما معرفی می‌نماییم

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

چگونه با استفاده از یک وکیل مالیاتی، بدون فرار از مالیات، هزینه های خود را کاهش دهیم؟

این موضوع می‌تواند یک تیتر جنجالی برای کسانی باشد که در جستجوی کاهش مالیات خود هستند.

بدون شک هیچکس دوست ندارد که به جرم فرار مالیاتی، متحمل زیان مالی مضاعف شود و از سویی همگی دوست دارند تا با کاهش پرداخت مالیات، سود کسب و کار خود را افزایش دهند.

پیش از هر چیز به خاطر داشته باشید که در سراسر جهان، اقداماتی برای کاهش پرداخت مالیات از سوی شرکت‌ها انجام می‌گیرد و این امری مختص به ایران نیست.

حتی می‌توان گفت که ذات این عمل (اگر با فعالیت‌هایی که مصداق فرار مالیاتی است ادغام نشود) هیچ ایرادی هم ندارد.

البته نکته مهم این است که بدانید باید چه کارهایی را انجام دهید و سپس گام به گام به آن‌ها بپردازید.

بدون شک بدون استفاده از یک وکیل مالیاتی معتبر ، ممکن است هر نوع اقدام شما برای کاهش مالیات، رو به سوی فرار مالیاتی بگذارد؛

اما وکیل‌های مالیاتی و مشاوره مالیاتی مجرب این حوزه می‌توانند به شما کمک کنند که کاملاً در چهارچوب قانون و بدون کوچک‌ترین تخلفی موفق به کاهش هزینه‌های مالیاتی خود شوید.

برای اینکه بدانید یک وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی چگونه می‌تواند این کار را برای شما انجام دهد و به شما مشاوره مالیاتی ارائه دهد ، بهتر است با دو عبارت زیر بیشتر آشنا شوید:

• حسابداری مالیاتی

حسابداری مالیاتی، رشته‌ای تخصصی و زیرمجموعه حسابداری است که هدف آن، نظارت و کنترل تمامی وجوه نقدی و غیر نقدی ورودی به سازمان است.

یک حسابداری مالیاتی با مدیریت صحیح اسناد مالی در حوزه حسابداری، سعی در کاهش پراکندگی مالی و جلوگیری از ریخت و پاش‌های نقدی و غیر نقدی دارد .

با محاسبه ماهانه و فصلی مالیات‌های مختلف، امکان مانیتور کردن مرتب وضعیت مالیاتی شرکت و ارائه راهکارهای احتمالی را میسر می‌سازد.

یک حسابدار مالیاتی به طور کل با یک حسابدار ساده متفاوت است.

این شاخه از حسابداری در کشورهای توسعه یافته به عنوان یک رشته مجزا در سطوح بالای تحصیلی تدریس می‌شود و در شرکت‌ها نیز، حسابدار مالیاتی همان وکیل مالیاتی است که به کمک مدیران مالی و حسابداران جزء، اقدام به بهبود شرایط مالی شرکت در حوزه بیمه و مالیات می‌کند.

• استراتژی مالیاتی

راهبردهای مالیاتی یا همان استراتژی مالیاتی، شامل مجموعه‌ای از عادات است که مدیران و حسابداران یک مجموعه باید در تمام طول سال برای بهبود وضعیت مالیاتی سازمان مد نظر داشته باشند.

راهبردهای وکیل مالیاتی معتبر

1. جدا سازی حساب شخصی مدیران از حساب سازمانی.
2. دسته بندی صحیح حساب‌های ورودی و خروجی برای دخل و خرج سازمان.
3. چگونگی گردآوری سندهای مالی و دریافت و ثبت فاکتورهای هزینه.
4. چگونگی مدیریت منابع مالی ورودی شرکت.
5. استفاده از سیستم جامع و استاندارد حسابداری (این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.)
6. برنامه‌ریزی برای پرداخت به موقع اقساط و بدهی‌های سازمان برای جلوگیری از جریمه‌ها.
7. استفاده صحیح و به موقع از معافیت‌های مالیاتی در چهارچوب قانون.
8. و…
این‌ها برخی از اقداماتی است که یک وکیل مالیاتی خبره در چهارچوب قانون می‌تواند برای بهبود وضعیت حسابرسی شرکت و کاهش مالیات شما انجام دهد.

به همین دلیل هم هست که توصیه می‌شود تحت هر شرایطی از یک وکیل متخصص در امور مالیات به عنوان حسابدار مالیاتی شرکت خود استفاده کنید.

به کمک کارشناس خبره و وکیل مالیاتی، بدون فرار مالیاتی و ارتکاب جرائم مالیاتی، هزینه‌های حوزه مالیات، دارایی و بیمه خود را کاهش دهید.

وکیل معتبر مالیاتی اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده را بررسی می کند

وکیل مالیاتی خبره یا مشاور مالیاتی معتبر ، اهمیت حضور در بخش دارایی مشتری را درک می کند که کارمندان مالیات بر ارزش افزوده آن را بررسی می کنند.

جایی که تیم وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی توانایی کافی در مورد مشاهده همه مشاهدات خود در مورد اظهارنامه های مالیاتی بر ارزش افزوده را دارد.

مشاور مالیاتی پاسخگویی به کلیه سوالات برای تکمیل و مطابقت با مقررات و دستورالعملهای سازمان مالیات بر ارزش افزوده و اسناد شرکت می پردازد.

همچنین در کمک به طرح اعتراض در صورت بروز اختلاف درمورد استرداد مالیات بر ارزش افزوده نقش به سزایی دارد.

وکلای مالیاتی معتبر برای بررسی تفاوتهای دریافت شده از مالیات بر ارزش افزوده و همچنین ، اسناد و اطلاعات تهیه شده توسط شرکت جهت اثبات حق شرکت در اعتراض ، کمک به تهیه اعتراض به صورت صحیح ، پیگیری اعتراض و پاسخگویی به سوالات هیئت حل اختلاف مالیاتی تا زمان تکمیل آن با توجه به الزامات سیستم مالیات بر ارزش افزوده کار می کنند.

وکیل مالیاتی چه کاری انجام می دهد؟

وکیل مالیاتی با استفاده از دانش و مهارت های خود در زمینه مالیات و قانون مالیات قابل اجرا به مشتریان خود توصیه هایی در پرداخت مالیات و ارائه خدمات به شرکت ها و مشاوره مالیاتی به افراد در جهت به حداقل رساندن پرداخت مالیات می باشد.

مزایای وکیل مالیاتی معتبرشامل موارد ذیل می باشد:

حوزه های فعالیت وکیل مالیاتی به طور کلی در زمینه فعالیت های اقتصادی خارجی شرکت ها مانند سرمایه گذاری خارجی ، ادغام و سازماندهی مجدد و غیره متمرکز شده است.

ماهیت روابط حقوقی اقتصادی تجلی تمرکز فعالیت های اقتصادی است؛ روابط اقتصادی و حقوقی مختلف مورد سنجش و مقایسه قرار می گیرد و قوانین متناظر با آن سازگار می شوند.

مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی بر توجه به قانونی بودن طرح تاکید می کنند و با دقت مرز بین قانونی و غیرقانونی را که وظیفه اصلی وکلای مالیاتی است تشخیص می دهند.وکلای مالیاتی توجه به این درجه را که به طور مستقیم در تحقیقات و جمع آوری شواهد آشکار می شود و به دنبال زمینه قانونی برای مالیات کم است ، تمرکز می کنند.

وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی نسبت به حسابداران و ممیزان مالیاتی دارای دامنه کار طولانی تر و جامع تری هستند.

خدمات حقوقی وکیل مالیاتی معتبر

فعالیت اصلی وکیل مالیاتی به طور کلی شامل مشاور مالیاتی ، مشاوره مالیاتی ، برنامه ریزی مالیاتی ، مراقبت مالیاتی ، حسابرسی مالیاتی و شرکت در هیئت حل اختلاف مالیاتی است:

 • مشاوره مالیاتی توسط وکیل مالیاتی

با توجه به نیاز مشتریان ، خدمات مشاوره مالیاتی را از طریق حضوری ، نامه ، تلکس ، پست الکترونیکی و غیره به مشتریان ارائه می دهند.

 • مشاور حقوقی مالیاتی

مشاوره حقوقی در زمینه مالیات مشاغل ، مالیات بر درآمد شرکت ها ، مالیات تمبر و مالیات بر ارزش افزوده و ارائه خدمات مشاوره حقوقی مالیاتی برای تأسیس ، بازسازی ، ادغام و ادغام شرکت ها.

می توان مشاوره مالیاتی را به مشاوره مالیاتی سالانه و مشاوره ویژه مالیاتی تقسیم کرد.

مشاور مالیاتی ویژه یک طرح تجزیه و تحلیل مالیاتی و برنامه تعدیل ویژه برای یک مورد خاص است که به طور کلی شامل بازسازی شرکت ها ، ادغام های داخلی و خارجی ، قیمت گذاری نقل و انتقال ، انتقال سهام ، تغییر ساختار شرکت ها و غیره است.

 • برنامه ریزی مالیاتی

منظور از برنامه ریزی مالیاتی ، برنامه ریزی قبلی و ترتیب فعالیت های اقتصادی مختلف مودی در محدوده مقرر در قانون ، برای دستیابی به هدف کاهش بار مالیاتی و کسب حداکثر منافع اقتصادی است.

هدف وکیل مالیاتی خبره از برنامه ریزی مالیاتی جلوگیری از خطرات مالیاتی، کاهش بار مالیاتی شرکت ها و کسب حداکثر منافع اقتصادی مالیاتی است.

به طور کلی ، مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر درآمد شرکت ها و مالیات بر درآمد مشاغل همه دارای سطوح مختلفی از فضای برنامه ریزی مالیاتی وکیل مالیاتی معتبر هستند.

در عملیات خاص ، وکیل مالیاتی می تواند انواع خدمات حقوقی برنامه ریزی مالیاتی را ارائه دهند ، از جمله: مالیات شرکت ها ، اعمال سیاست های مالیاتی ترجیحی ، طراحی برنامه تأمین مالی ، تأسیس شرکت ، ادغام ، تقسیم ، ادغام و ادغام و سازماندهی مجدد ، معاملات ارزی و نقل و انتقالات و سایر برنامه های مالیات طرح.

علاوه بر این ، وکیل مالیاتی می تواند برنامه های مدیریت مالی شخصی و خدمات حل اختلاف مربوط به مالیات را از دیدگاه بار مالیات برای افراد خارجی با درآمد بالا یا منابع درآمد متنوع درگیر در پرداخت مالیات مشاغل ارائه دهد.

مفهوم اصلی خدمات برنامه ریزی مالیاتی کمک به مشتریان در پس انداز مالیات در حد قانونی و حداکثر رساندن منافع اقتصادی آنها است.

 • رسیدگی مالیاتی

وکیل مالیاتی خبره یا مشاور مالیاتی برای کاهش خطر مالیاتی ادغام و ادغام شرکت ها ، خدمات مراقبت از مالیت را برای سرمایه گذاری ، ادغام مشتریان و سایر امور تجاری خدمات ارائه می دهد.

 • حسابرسی مالیاتی

با توجه به نیاز مشتریان ، وکیل مالیاتی می تواند حسابرسی های مالیاتی سالانه ، حسابرسی های مالیاتی تصفیه ، حسابرسی های مالیاتی قبل از بازرسی و سایر بازرسی های مالیاتی ویژه را در اختیار شرکت ها قرار می دهد.

 • هیئت حل اختلافات مربوط به مالیات

وکیل مالیاتی طیف کاملی از خدمات حقوقی از جلسات دادرسی مالیاتی ، تجدید نظر در امور اداری تا رسیدگی به دعاوی از جمله دعاوی اداری ، را ارائه می دهد.

 • سایر خدمات حقوقی وکیل مالیاتی خبره

سایر خدمات حقوقی ارائه شده توسط وکیل مالیاتی را می توان به خدمات مشاوره حقوقی چند ساله و خدمات ویژه حقوقی تقسیم کرد.

در این میان ، خدمات حقوقی ویژه ارائه شده توسط وکلای مالیاتی عمدتاً بر امور شرکتها و بازرگانی مانند سرمایه گذاری خارجی ،و ادغام ، بازسازی ساختاری ، تجدید ساختار ، تأسیس شرکت و انتقال سهام تمرکز دارد.

ارائه چنین خدماتی توسط وکیل مالیاتی معتبر می تواند به طور موثر بر مشکلات فوق غلبه کند و نیازهای مشتریان را از نظر مالیات و بهینه سازی هزینه های سرمایه گذاری برآورده کند.

مفهوم اصلی خدمات وکیل مالیاتی معتبر به صفر رساندن خطرات مرتبط با مالیات است.

دامنه کار وکیل مالیات

وکلای مالیاتی یکی از زیر مجموعه های محبوب وکلا در کشورهای توسعه یافته اقتصادی است و این یک نیاز اجتناب ناپذیر از  توسعه اقتصاد بازار است.

دامنه اصلی کار آن عمدتاً ارائه خدمات حقوقی مالیاتی ، تخصصی ، متنوع و عمیق به مشتریان در زمینه های فعالیت با فرض انطباق با قوانین بین المللی و داخلی ، قوانین و مقررات مالیاتی برای کمک به مشتریان در کاهش خطرات مالیاتی و بهینه سازی پس انداز است.

وکلای مالیاتی یا متخصصان حقوقی مالیات که کار مالیاتی شرکتها بر عهده آنهاست، برای کمک در امور حقوقی مالیاتی یا انجام دعاوی مربوط به مالیات خدمات ارائه می دهند.

وکلای مالیاتی برای مداخله در رویه های قضایی

وکلای مالیاتی صلاحیت وکالت را دارند و می توانند به همراه مشاوره مالیاتی در رویه های قضایی مربوط به مالیات نیز شرکت کنند.

این امر به ارتقا عدالت رویه های قضایی کمک می کند و همچنین به اداره مالیات در برخورد با عدالت قضایی مودیان کمک می کند.

قانون مالیات دارای سه ویژگی است ، یعنی رایگان ، اجباری و ثابت.

مزیتهای متفاوت وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی نسبت به حسابداران و مأموران مالیاتی دارای مدت زمان کار طولانی تر ، جامع تر و علمی تری هستند.

زیرا وکلای مالیاتی از نظر تشکیل ، اجرا و حتی مرحله اختلافات از جمله تجدید نظر ، دادرسی و اجرا از مزایای حرفه ای برخوردار هستند.

آنها دارای تجربه شخصی در زمینه دادرسی هستند.

غسل تعمید مالیاتی ، آرا وکلای مالیاتی راجع به پیامدهای حقوقی احتمالی یک طرح در عمل قضایی دقیق تر و قابل پیش بینی تر می شود.

به دلیل ویژگی های انحصاری طبیعی حرفه وکیل ، مأموران و حسابداران مالیاتی عادی نمی توانند در روند دادرسی شرکت کنند.

در نتیجه ، مأموران مالیاتی و حسابداران می توانند ایده های قضاوت مقامات مالیاتی و قضات را بطور کامل درک کنند.

این امر باعث می شود تا مأموران مالیاتی و حسابداران تصمیم گیری بیشتر مطابق با عملکرد قضایی در مورد نتایج نهایی برنامه های خود را انجام دهند.

از طرف دیگر ، برنامه ریزی مالیاتی نیاز به پشتیبانی دقیق حسابداری دارد.

حسابداری صحیح و با کیفیت بالا، مربوط به مالیات برای برنامه ریزی مالیاتی بسیار مهم است. برنامه ریزی مالیاتی تنها در صورت دقیق بودن حسابداری انجام می شود.

حسابداران و مأموران مالیاتی برای فعالیتهای اقتصادی از قابلیتهای طبیعی رسیدگی به حسابداری برخوردارند و رفتارهای مختلف حسابداری غالباً اختلافات زیادی در مالیات به وجود می آورد.

به طور مقایسه ای ، مزیت وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در درک قانونی بودن ، مزایای حسابداران و نمایندگان مالیاتی در درک اقتصاد است و برنامه ریزی مالیاتی موفق برای هر دو ضروری است.

بنابراین ،بین وکیل مالیاتی و حسابداران و نمایندگان مالیاتی همکاری اجتناب ناپذیر برقرار می شود.

در همکاری ، وکلای مالیاتی بر شکل گیری و نمایش طرح و کارگزاران مالیاتی و حسابداران بر تجزیه و تحلیل تأثیر برنامه تمرکز دارند.

بصورت کلی ، برای شکل گیری طرح ، فشار بر وکیل سنگین تر است و اجرای طرح ، به ویژه درمان حسابداری ، حسابداران و نمایندگان مالیات وظایف سنگین تری دارند.

همانطور که خدمات حرفه ای به تدریج ادغام می شوند ، شرکت های بزرگ حسابداری تعداد زیادی وکیل را به عنوان کارمند خود برای جبران نقص قانونی خود استخدام می کنند ؛

شرکت های حقوقی نیز تعداد زیادی استعداد مرکب را با تجربه حسابداری جذب می کنند تا حساب خود را جبران کنند.

قدرت پردازش وکیل مالیاتی

این روند نشان می دهد که چه وکلای مالیاتی و چه حسابداران ، توانایی مدیریت مستقل برنامه ریزی های مالیاتی هر چه بیشتر دارند.

رقابت بین این دو صنعت بزرگ به طور فزاینده ای آشکار است اما در برخی از پروژه های پیچیده ، همکاری نزدیک بین این دو هنوز لازم است.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

وکیل مالیاتی خبره باید در هشت مرحله زیر از روند تجارت شرکت کنند:

۱٫ مرحله پیش بینی سرمایه گذاری

در فرآیند پیش بینی سرمایه گذاری ، مقیاس سرمایه گذاری ، نحوه تنظیم ساختار سرمایه گذاری ، نحوه انتخاب سازمان و محل سرمایه گذاری و ثبت نام چقدر است؟

این موضوعات نیاز به مشارکت وکیل مالیاتی و ارائه مشاوره مالیاتی توسط وکیل خبره دارد.

اینکه بخواهید در همان صنعت سرمایه گذاری کنید یا یک صنعت دیگر ؛ چه در بالا دست یا پایین دست زنجیره صنعتی سرمایه گذاری کنید ؛ آیا دپارتمان جدیدی تأسیس کنید یا شرکت دیگری تأسیس کنید و غیره .

سیاست های مالیاتی مربوط در این زمینه که در تصمیمات سرمایه گذاری تأثیر دارد. این مشکلات بزرگ و غیره اغلب برای شرکت ها دلهره آور است.

۲٫ مرحله تأمین مالی

کانالهای تأمین مالی در عملیات تجاری معمولاً شامل: بازار سهام ، بازار اوراق قرضه ، جمع آوری سرمایه ، ، وامهای بانکی و روشهای پردازش مالی آنها متفاوت است.

برای کانال های مختلف تأمین مالی ، هزینه های مالی (پرداخت بهره) که توسط شرکت ها متحمل می شود متفاوت است و روش های درمان مالیات متفاوت است ، که باعث می شود هزینه تأمین مالی بسیار متفاوت باشد.

در مرحله تأمین مالی ، انتخاب این که کدام روش تأمین مالی برای شرکت مناسب تر است ، تنها با اعتماد به مهارت های حرفه ای و تجزیه و تحلیل ویژه وکیل مالیاتی ، می تواند در انتخاب بهترین مشاوره تصمیم گذار باشد.

۳٫ مرحله خرید

نحوه قیمت گذاری خریدها ، نحوه صدور اسناد مربوطه و نحوه نگهداری بارهای مالیاتی مربوطه مستقیماً بر سطح نرخ مالیات تأثیر می گذارد.

علاوه بر فاز تهیه تجهیزات و مواد اولیه موارد دخیل دیگر شامل منابع انسانی ، پرداخت، چگونگی پرداخت و مسائل دیگر، مربوط به آنها هستند.

۴٫ مرحله تولید

فرآیند تولید ، آیا پردازش خوب است یا پردازش کمیسیون خوب است ، و اینکه آیا با دو کارگاه یا دو شرکت پیکربندی شده بهتر است ، که این مسئله شامل موضوع بار مالیاتی نیز می شود .

از طریق تحقیق و طراحی علمی پیوندهای تولید ، می توان به هدف اجتناب منطقی از مالیات نیز دست یافت.

۵٫ مرحله فروش

کدام یک از مدلهای فروش متداول بهترین است ، آیا خرید یک مدل رایگان ، ۳۰٪ تخفیف یا کوپن تخفیف بهترین گزینه برای شرکت بهتر است؟

وکیل مالیاتی باید به رئیس بگوید که مدل های مختلف فروش بار مالیاتی بسیار متفاوتی دارند.

۶٫ مرحله توزیع سود

در مرحله توزیع سود ، کدام روش توزیع سود را انتخاب کنید؟

مانند روش توزیع ثابت یا روش توزیع متغیر ؛ زمان توزیع سود را انتخاب کنید، آیا توزیع سود در سال جاری ، توزیع سود در سال های آینده یا افزایش سرمایه؟

این تصمیمات بسیار حرفه ای و مهم مربوط به مالیات شرکت ها ، همگی به مشارکت وکیل مالیاتی نیاز دارند.

۷٫ مرحله بازسازی

در روند تجدید ساختار یا ادغام شرکت ها ، مسائل مالیاتی زیادی وجود دارد که به مشارکت وکیل مالیاتی نیاز دارند.

در طی فرایند سازماندهی مجدد ، ترتیبات مختلفی از قبیل واگذاری دارایی ، ترکیب و بهینه سازی فرآیند کسب و کار ، همگی موضوع بار مالیاتی شرکت ها را شامل می شود.

۸٫ مرحله تصفیه ورشکستگی

آخرین مرحله تصفیه ورشکستگی است. تصفیه ممکن است برای ساماندهی مجدد یا ورشکستگی باشد.

وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی در روند ورشکستگی و تصفیه ، برنامه ریزی مالیاتی نیز نقش بسیار مهمی دارد.

چرا وکیل مالیاتی حرفه ای انتخاب کنیم

 • اول اینکه ، وکیل مالیاتی یک وکیل آموزش دیده است. حتی اگر کار اشتباهی انجام دهید ، وکیل امور مالیاتی در کنار شما قرار خواهد گرفت. وکلای مالیاتی تحت نظارت شدیدتری نسبت به شرکتهای حسابداری قرار دارند.
 • دوم ، توافق نامه محرمانه بودن مشتری وکیل برای محافظت از شما وجود خواهد داشت.هنگامی که یک شرکت حقوقی استخدام می کنید ، قرارداد محرمانه بودن مشتری وکیل مربوط به کلیه کارکنان شرکت است. ارتباطات شما با کارمندان ، حسابداران رسمی و سایر کارشناسان مالیاتی ما نیز توسط قرارداد محرمانه بودن مشتری وکیل محافظت می شود. شرکت های حقوقی بالاترین سطح حفاظت مجاز توسط قانون را ارائه می دهند.
 • سوم ، دولت نظارت بسیار بیشتری بر وکیل مالیاتی دارد. در حالی که حسابداران محدود هستند ، وکلای مالیاتی می توانند از شما در هیئت حل اختلاف مالیاتی وکالت کنند.

آیا حسابدار رسمی وکیل مالیاتی هم هست؟

در حقیقت ، یک وکیل مالیاتی معتبر با یک حسابدار رسمی متفاوت است؛ اگرچه هر دو به مالیات دهندگان کمک می کنند.

در واقع ، وکلای مالیاتی ، متخصصان حقوقی و دارای مدرک حسابداری ویا رشته های مرتبط هستند.

با این حال ، آنها آزمون موانع دولتی را گذرانده اند و در زمینه قانونی تهیه مالیات تخصص دارند. در حالی که حسابدار رسمی به تهیه مالیات مشتری کمک می کند.

اگرچه هم حسابدار رسمی و هم وکلای مالیاتی می توانند شما را در ارتباط با سازمان امور مالیاتی معرفی کنند. اما اگر با مقامات مالیاتی مانند معوقه یا معافیت های مالیاتی مشکلی دارید ، وکیل مالیاتی معتبر بهترین گزینه است.

تجربه وکیل مالیاتی

می توانم بگویم که ضعف مالیاتی و سابقه حقوقی وکیل مالیاتی حرفه ای می تواند به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر نتیجه پرونده تأثیر منفی بگذارد.

به همین دلیل ، اگر قرار نیست شخصاً پرونده را پیگیری کنید ، توصیه می کنم با افرادی که سابقه مالیات دارند و به ویژه افرادی که دارای مدرک حسابداری هستند کار کنید.

شما می توانید از نمونه های لایحه مالیاتی در سایت شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در مورد نحوه تشکیل پرونده مالیاتی بهره مند شوید.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

وکیل مالیات چه کاری انجام می دهند؟

به طور کلی ، وکیل مالیاتی معتبر و مشاور مالیاتی خبره بر تمام شرایطی که منجر به مفاصا حساب مالیاتی می شود ، تسلط دارند.

همانطور که می دانید ، اگر این تعهدات را رعایت نکنید ، جدا از کلاهبرداری و فرار مالیاتی ، مرتکب یک جرم مالی می شوید.

جرمی که حتی می تواند مستقیماً یک شرکت را به سمت اقدامات قانونی سوق دهد یا شما را به پرداخت جریمه های مالی سنگین و حتی در زندان (در شدیدترین و مستمرترین موارد) منجر کند.

در نتیجه ، نباید مالیات بی اهمیت تلقی کنید و مهم است که آنها را به دست متخصصان مدیریت خود بسپارید.

از این نظر ، آنها عملکرد مشورتی را انجام می دهند.

اسنادی که نه تنها متضمن تسویه حساب به موقع و مناسب مالیات است ، بلکه همچنین برنامه ریزی می کند که چگونه سیاست پرداخت شما پرداخت شود.

افراد و شرکت ها هنگام مواجهه با قوانین مختلف مالیاتی استرس می گیرند ، و به مشاوره مالیاتی نیاز دارند.

کسانی که در آن مشارکت می کنند آماده ارائه توضیحات قابل اعتماد قبل از حسابرسی مالیاتی هستند که می توانند اطلاعات مربوط به پرداخت مالیات را درخواست کنند.

وکیل مالیات چه خدماتی ارائه می دهد؟

تحویل به موقع و مناسب اسناد مالیاتی به معنای آگاهی از مهلت مقررات و تکمیل دقیق و جامع فرم های مربوطه است.

وکیل مالیات و مشاور مالیاتی متخصص حقوق مالیات علاوه بر اینکه یک تکنسین با مهارت های سازمانی عالی است ، مهارت های محاسباتی خوبی نیز دارد.

مشاور مالیاتی و وکیل مالیات نه تنها از پردازش منظم مالیات مراقبت می کند ، بلکه در مورد چگونگی بهینه سازی پرداخت شما مشاوره می دهد.

رعایت معیار همبستگی مالیات به معنای چشم پوشی از استفاده از برخی مزایای مربوط به پاداش یا معافیت نیست.

از جمله مفاهیم دیگر ، در استخدام کارگران یا انجام فعالیتهایی که نوعی انگیزه دارند.

بنابراین ، یکی از ویژگی های اصلی وکیل مالیات این است که آنها دائماً دانش خود را بروز رسانی می کنند.

قوانین می توانند به طور مداوم تغییر کنند و آنها از تغییراتی که ممکن است روی شما تأثیر بگذارد آگاه هستند.

به طوری که شما با اینها سازگار شوید و مزایایی کسب کنید و از ناراحتی جلوگیری کنید.

به طور خلاصه ، یک وکیل مالیات و مشاور مالیاتی با بهینه سازی منافع خود به شما در انجام تعهدات مالیاتی کمک می کند.

چگونه می توان یک وکیل مالیات خوب شد؟

یک وکیل مالیات خوب ، متخصص مالیات و حقوق مالی و مشاوره مالیاتی خبره است.

مشاور مالیاتی به عنوان یک وکیل و متخصص ، از مشاوره مالیاتی آگاهی دارد و قوانین مالیاتی ایران را در این زمینه کاملاًمسلط می باشد تا پاسخ های صحیحی ارائه دهد و از مراجع خود در برابر نهادهای مدیریت مالیات دفاع کند.

به همین ترتیب ، می توانید به آنها در انجام تعهدات خود ، همه طبق قانون ، کمک کنید.

وی همچنین به عنوان یک وکیل مالیاتی شناخته می شود و می تواند در شرکت های حسابداری ، در بخش های مالی هر شرکت یا به عنوان مشاور مالیات فعالیت کند.

موضوع مالیات بسیار گسترده و گسترده است ، بنابراین ، بسیاری از موضوعات مهم را برای دوره اقتصاد هر تجارت یا شرکت پوشش می دهد.

به همین دلیل ، مشاوره مالیاتی همیشه لازم است.

وکیل مالیات چه کاری انجام می دهد؟

وکیل مالیات و مشاور مالیاتی مسئولیت امور مربوط به مالیات مانند مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر درآمد شخصی ، مالیات شرکت و غیره را بر عهده دارند.

علاوه بر این ، آنها می توانند در برنامه ریزی مالیاتی ، در مطالبات یا مراحل قانونی که ممکن است ناشی از تعهدات مالیاتی افراد یا شرکت ها باشد ، عمل کنند.

مشاوره مالیاتی نیز فعالیتی است که یک وکیل امور مالیاتی می تواند انجام دهد ، به طور خلاصه ، زمینه فعالیت گسترده ای برای این متخصصان وجود دارد.

حرفه ای شدن وکیل مالیات

وکلای مالیاتی برای وکالت باید حسابداری بخوانند ، این اولین درجه ای است که می تواند در رشته حسابداری مالیات تخصص کسب کند.

با این حال ، بسیاری از متخصصان هستند که خیلی زودتر در حوزه مالیات شروع به فعالیت می کنند و بنابراین در این زمینه تجربه کسب می کنند.
همچنین ، شروع کار در بخش مالیات قبل از اخذ گواهینامه معتبر است.

به همین ترتیب ، در چندین دانشکده حسابداری می توانند برای تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنند تا وکیل مالیات شوند.

توصیه هایی برای داشتن یک وکیل مالیات

داشتن یک وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی معتبر، مانند سایر رشته های حقوق ، به انگیزه و تعهد بالایی نسبت به کاری که انجام می شود ، نیاز دارد.

به عنوان یک حرفه ای ، لازم است کیفیت و ابزارهایی را برجسته کنید که کار شما را برجسته کند.

علاوه بر توانایی مذاکره ، یک دادستان خوب باید بتواند گزینه های متناسب با وضعیت موکل خود را تحلیل و استدلال کند.

وکیل مالیات خوب مستلزم این است که یک پزشک اداری خوب باشد ، زیرا این شاخه تخصصی سابقه است ، اما نیاز به دانش عمیق سایر رشته های حقوقی دارد که سیستم مالیات مفاهیم و مقوله ها را از آنها می گیرد.

داشتن یک وکیل مالیاتی معتبر و مشاور مالیاتی خوب همچنین به توانایی و چابکی در تصمیم گیری و همچنین اختیار و حوصله برای مدیریت شرایط فشار ناشی از کار روزمره و موقعیت هایی که مشتریان مواجه هستند ، نیاز دارد.

همچنین برای حل مسئله ، برای حل و فصل و ساخت ساختارهای مالیاتی کارآمد ، به ظرفیت بالایی نیاز دارد.

فراتر از آموزش های لازم برای داشتن یک متخصص مالیات ، یک وکیل مالیاتی و مشاور مالیاتی خوب باید برای پیش بینی شرایط و جلوگیری از درگیری ، از تغییرات نظارتی و چگونگی تأثیر آنها بر مشتریان خود مطلع باشد.

چرا مالیات عمومی؟

مالیات عمومی از یک فرآیند دو مرحله ای برای ارزیابی دقیق نیازهای شما استفاده می کند.

در اولین مرحله از روند ، ما تحقیق می کنیم.

برخلاف رقبای ما ، در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  قبل از انجام تحقیقات لازم برای نمایندگان ثبت نام شده و وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی برای کمک به شما ، هزینه های اولیه را دریافت نمی کند.

هنگامی که همه اطلاعات لازم را سازماندهی و بررسی کردیم ، می توانیم بهترین روش را تعیین کنیم تا بتوانیم مشکلات مالیاتی شما را برطرف کنیم.

سپس ما در حالی که در هر مرحله از سوالات شما پاسخ می دهیم ، برای دستیابی به نتایج لازم به کار شما ادامه می دهیم.

اگر برای مشکلات مالیاتی خود به کمک فوری مالی نیاز دارید ، تیم ما در اینجا است تا با مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی خبره به شما کمک کند.

متخصصان اختصاص یافته شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  به مشتریان کمک کرده اند هر ساله میلیاردها تومان پس انداز کنند.

تیم پشتیبانی مالیات ما از افراد گرفته تا مشاغل بزرگ به همه کمک می کند.

مالیات تسویه نشده یا بدهی تسویه نشده

اگر سالها اظهارنامه مالیاتی ثبت نشده است ، ضروری است که با وکیل مالیاتی و یا مشاور مالیاتی حرفه ای تماس بگیرید تا مطمئن شوید جریمه ها و سودها را جمع نمی کنید.

اگر یک سال یا چندین سال مالیات خود را ثبت نکنید ، در معرض خطر جرایم مالیاتی هستید.

اگر به این اخطار پاسخ ندهید ، درآمد شما جلب می شود ، یا ممکن است تمام دارایی ها ، حساب ها و دارایی های شما جلب شود.

خوشبختانه به راحتی می توانید از این شرایط جلوگیری کنید ، به شرطی که بلافاصله با مشاور مالیاتی تماس بگیرید.

مشاور مالیاتی به شما کمک می کند مالیات خود را ثبت کنید و راه هایی برای پرداخت یا تسویه بدهی خود پیدا کنید.

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

دغدغه وکیل مالیاتی چیست؟

همانطور که اشاره شد یک وکیل مالیاتی معتبر با تسلط بر قوانین حقوقی و مالیاتی سازمان ها و کسب و کارها را برای فعالیت هدفمند در عرصه اقتصادی یاری می نماید.

در واقع این افراد کار مدیریت منابع مالی و نحوه مصرف آن را بر عهده داشته و مرتب به رصد این منابع می پردازند.

تنظیم هزینه ها و کاهش آنها به کمترین مقدار ممکن به طوریکه روی کیفیت عملکرد و محصول تاثیر نگذارد و برنامه ریزی برای افزایش سود شرکت از مهمترین وظایف و مسئولیت های یک مشاور مالیاتی یا وکیل مالیاتی محسوب می شود.

استفاده از  وکیل مالیاتی  برای صاحبان کسب و کار چه فوایدی دارد؟

مهمترین فایده ای که استفاده از مشاور مالیاتی برای صاحبان کسب و کارها دارد افزایش آگاهی آنها در زمینه مسائل حقوقی و قوانین مالیاتی است.

مشاور مالیاتی می تواند آخرین تغییرات قوانین مالیاتی و حقوقی را در اختیار صاحبان کسب و کارها گذاشته تا آنها با استفاده از این قوانین مانع ضرر و زیان سازمان خود گردند چون گاهی عدم اطلاع از این قوانین می تواند زیان های مالی هنگفتی برای سازمان ها در پی داشته باشد.

فعالیتهای اصلی وکیل مالیاتی معتبر و مشاور مالیاتی

 1. تحقیق در مورد مسائل حقوقی برنامه ریزی مالیاتی برای شرکتهای چند ملیتی
 2. تحقیق در مورد سیستم مالیاتی قیمت گذاری انتقالی برای شرکت های چند ملیتی
 3. بحث در مورد مدیریت وصول مالیات بر ارزش افزوده
 4. تحقیق در مورد مسائل مربوط به مالیات شرکتها
 5. گفتگوی مختصر در مورد رسیدگی به موارد صدور کاذب صورتحساب مالیات بر ارزش افزوده
 6. تحقیق در مورد به رسمیت شناختن علائم تجاری معروف
 7. بحث در مورد چند موضوع مالیات بر ارزش افزوده زمین
 8. مسائل مربوط به مالیات در تجدید ساختار بنگاه های املاک
 9. بحث در مورد مسائل کیفی موارد اخذ جعل صورتحساب مالیات بر ارزش افزوده ویژه در حسن نیت
 10. در مورد رسیدگی قانونی به ادغام و تملک شرکت
 11. بحث در مورد اقدامات حقوقی و سازماندهی مجدد شرکت ها
 12. مشکلات و اقدامات متقابل نظارت و مدیریت ریسک منبع مالیاتی
 13. تجزیه و تحلیل برنامه ریزی مالی برای مالیات بر درآمد شرکت
 14. بررسی و تحقیق در مورد اصلاح و بهبود سیستم مدیریت مالیات
 15. تحقیق در مورد بازرسی مالیاتی تحت اطلاع رسانی حسابداری
 16. عملیات وانجام کارهای مربوط به برنامه ریزی مالیاتی شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی
 17. بررسی کنونی معافیت مالیات بر ارزش افزوده
 18. درباره سیستم جمع آوری و مدیریت مالیات بر درآمد شخصی
 19. تجزیه و تحلیل خلأهای روشهای نظری مدیریت مالیات
 20. تحقیق در مورد برنامه ریزی مالیاتی شرکتهای با تکنولوژی بالا
 21. تحقیق در مورد استانداردهای اثبات مجازات اداری مالیاتی
 22. گفتگوی مختصر در مورد تأثیر فناوری هوش مصنوعی در جمع آوری و مدیریت مالیات
 23. در مورد سیاست مالیاتی سرمایه گذاری خطرپذیر
 24. تجزیه و تحلیل وضعیت موجود و تفکر مالیات تامین اجتماعی
 25. مشکلات و اقدامات متقابل از دست دادن مالیات
 26. درباره اصول حسن نیت در زمینه مالیات
 27. گفتگوی مختصر در مورد حقوق مالیاتی بین المللی تحت جهانی شدن اقتصادی
 28. تجزیه و تحلیل روابط حقوقی تحت سیستم تدارکات دولتی
 29. امور مالی عمومی و اصلاح مالیات
 30. اصلاح نرخ ثابت مالیات بر ارزش افزوده
 31. بحث در مورد حل اختلافات مالیاتی در اصلاح مالیات بر مشاغل
 32. مطالعه در مورد اینکه آیا صدور صورتحساب صورتحساب مالیات بر ارزش افزوده به منظور فرار از مالیات جرم محسوب می شود
 33. تحقیق در مورد میزان کسر مالیات بر درآمد افراد در مورد انتقال سهام
 34. مطالعه عناصر تشکیل دهنده جرم دستور تحویل کالا و صدور جعل صورتحساب مالیات بر ارزش افزوده
 35. مطالعه در مورد قانونی بودن میزان پرداخت بعد از مالیات که پیشاپیش تنظیم شده است
 36. بررسی امکان لغو سیستم فاکتور
 37. تحقیق در مورد مسائل حقوقی مربوط به مالیات در ساخت مسکن تعاونی
 38. اخذ معافیت مالیات در صادرات

تماس با وکیل مالیاتی معتبر

تماس با مشاور مالیاتی خبره

 

 

چه زمانی وکیل مالیاتی استخدام کنیم؟

وکیل نماینده طبیعی موکل خود است.

 

نقش او این است که به مشتریان خود در هر گونه مسائل حقوقی کمک کند.

 

به طور سنتی، بین نقش مشاوره و نقش نمایندگی تمایز قائل می شود.

 

از نظر مالیاتی، وکیل در بالادست و پایین دست هر موضوع مالیاتی اعم از مالیات بر دارایی، مالیات شرکت و یا حتی در مورد مالکیت معنوی (رژیم مالیاتی برای ثبت اختراع، نویسندگان و هنرمندان) مداخله می کند.

 

زمانی که طرفین مایل به استفاده از عمل وکیل هستند، وکیل مالیاتی نیز می تواند نقش گواهی را داشته باشد .

 

خدمات وکیل مالیاتی

چه زمانی یک وکیل مالیاتی باید درگیر شود؟

خدمات وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی یک متخصص حقوقی مستقل است که دارای تخصص فنی در مالیات و عوارض است.

 

او همچنین به خوبی با عملکرد اداره مالیات و اختیارات آن در زمینه کنترل و جمع آوری مالیات ها آشنا است (برخی وکلای مالیاتی گاهی اوقات تجربه خود را به عنوان بازرس سابق برجسته می کنند ).

 

او استدلال های خود را، هم از نظر مشاوره مالیاتی و هم در دفاع در طول دعاوی مالیاتی، بر اساس مقررات قانونی (CGI)، دکترین اداری مالیاتی قابل اجرا (BOFiP) و رویه قضایی توسعه می دهد.

 

بنابراین مداخله آن باعث می شود تا با اعمال حقوق و ضمانت های مقرر در مقررات مالیاتی، رابطه بین مؤدی و سازمان امور مالیاتی متعادل شود.

 

در بالادست، استفاده از وکیل نیز می تواند امکان بهینه سازی و ایمن سازی حقوقی و مالی عملیات و معاملات اشخاص حقیقی و حقوقی را فراهم کند.

 

نقش او پس از آن مشاوره به مشتری خود در اجرای پروژه خود خواهد بود، به عنوان مثال در زمینه مالیات بر دارایی به مناسبت یک پروژه واگذاری تجاری.

 

چه زمانی یک وکیل مالیاتی باید درگیر شود؟

همه چیز به نیاز و موقعیت مشتری بستگی دارد.

 

نقش وکیل در مشاوره

از نظر مشاوره، ممکن است برای ارزیابی مسائل مالیاتی هر پروژه، اعم از حرفه ای یا پدری، درخواست مشاوره مالیاتی لازم باشد.

 

سپس هدف از مشاوره شناسایی زمینه های احتمالی ریسک مالیاتی، تعیین روش های اجرایی قانونی مربوطه با توجه به اهداف مشتری و در صورت لزوم بهینه سازی مالیات خواهد بود.

 

بنابراین، متخصص می تواند دریابد که آیا برخی اقدامات مالیاتی مطلوب (پس انداز در مالیات بر درآمد ، سیستم معافیت، و غیره) احتمالاً به نفع عملیات برنامه ریزی شده است یا خیر.

 

وکیل حرفه ای در حقوق و ارقام می تواند با ایجاد یک شبیه سازی عددی از اثرات مالیاتی عملیات، تحلیل خود را عمیق تر کند تا بتواند موکل خود را بهتر راهنمایی کند.

 

نقش مشورتی وکیل در امور حسابرسی مالیاتی

از نظر دعوای مالیاتی، مداخله یک وکیل می تواند ضروری باشد زیرا اجرای حسابرسی مالیاتی در واقع می تواند عواقب فاجعه بار یا حتی غیرقابل جبرانی برای مالیات دهندگان داشته باشد.

 

او از احترام به حقوق موکل خود که موضوع حسابرسی مالیاتی است اطمینان حاصل می کند و به ویژه اطمینان می دهد که اصل بحث شفاهی و متناقض به خوبی رعایت می شود.

 

این یکی از نقش های اصلی حرفه وکالت است .

 

اما نقش حرفه ای منحصر به حمایت از حقوق و ضمانت های مؤدی در صورت حسابرسی حساب ها یا بررسی وضعیت مالیات شخصی نخواهد بود .

 

مهمتر از همه، او باید از شایستگی تعدیل مالیاتی که توسط بازرس مالیاتی در نظر گرفته شده یا اطلاع داده شده است اطمینان حاصل کند  و یک استراتژی دفاعی مربوطه را پیشنهاد کند.

 

بسته به مخاطرات و مرتبط بودن استدلال های دولت، او ممکن است یک استراتژی برای اعتراض جبهه ای پیشنهاد تصحیح دریافت شده ایجاد کند.

 

از طرف دیگر، وکیل مالیاتی به دنبال تسویه حساب خواهد بود تا عواقب مالی برای موکل خود را محدود کند.

 

این شامل پذیرش تمام یا بخشی از یادآوری‌ها و پایان دادن به اختلاف در ازای کاهش هزینه‌ها و جریمه‌های اعمال‌شده است.

 

در بالادست ممیزی مالیاتی، وکیل مالیاتی بالاخره می‌تواند ممیزی انطباق پرونده ورودی حسابداری (FEC) را انجام دهد.

 

ممیزی FEC تشخیص بی‌نظمی‌ها یا خطاها (فیلدهای گمشده، فرمت داده‌های ناسازگار) را برای اهداف منظم و مطابقت ممکن می‌سازد.

 

وکیل مالیاتی – چگونه یکی را انتخاب کنیم؟

 

 

 

> چگونه تخصص وکیل مالیاتی خود را بررسی کنیم ؟

 

عنوان مشاور مالیاتی یا وکیل مالیاتی (دو اصطلاح معادل هستند) توسط قانون حمایت می شود و برای وکلایی محفوظ است که علاوه بر مدرک تحصیلی دانشگاهی دوره دوم و عنوان وکیل دارای تجربه حرفه ای به رسمیت شناخته شده توسط کانون وکلا هستند. دیپلم تخصص را صادر کند.

 

کانون وکلا برای وکلای مالیاتی که در امور مالیاتی متخصص و مجرب شناخته می شوند، عنوان رسمی به نام گواهی تخصص صادر می کند. می توانید اطمینان حاصل کنید که وکیلی که به آن مراجعه می کنید دارای این گواهینامه تخصص در امور مالیاتی است. فقط دارندگان این گواهی می توانند از عنوان وکیل مالیاتی استفاده کنند.

 

از آنجایی که مالیات موضوع پیچیده ای است و به سال ها تجربه نیاز دارد، تنها باید با وکیلی که دارای گواهینامه تخصص در امور مالیاتی است تماس بگیرید. علاوه بر این، یک وکیل تجاری یا یک وکیل مالیاتی اغلب یک مشاور حقوقی و مالیاتی سابق است و به همین دلیل به طور خاص به پیامدهای قانونی و مالیاتی زندگی تجاری عادت دارد.

 

>  چه زمانی باید با وکیل مالیاتی تماس بگیرید ؟

 

درخواست کمک از یک وکیل مالیاتی همیشه موجه نیست. مداخله او آشکارا مستلزم هزینه خاصی است که باید با ابعاد مشکل شما سازگار باشد. اگر وضعیت شما به کمک کامل نمی رسد، می توانید خود را به یک مشاوره ساده یک ساعته محدود کنید. این به شما امکان می دهد وضعیت شخصی و حرفه ای خود را بررسی کنید تا بتوانید مطابق با جنبه های فنی مقررات تصمیم گیری کنید.

 

 

> چگونه وکیل مالیاتی خود را انتخاب کنیم ؟

 

شما باید وکیلی را استخدام کنید که دارای عنوان وکیل مالیاتی باشد و همچنین در زمینه مالیاتی که برای آن کمک می خواهید تجربه داشته باشد. مالیات یک حوزه وسیع و تقسیم بندی شده است. شما باید مطمئن شوید که وکیلی که به آن مراجعه می کنید می تواند تجربه خود را برای شما به ارمغان بیاورد . همچنین لازم است بعد انسانی را در نظر بگیرید و وکیل مالیاتی خود را با توجه به کیفیت ارتباطی که بین شما برقرار است انتخاب کنید. توانایی او در گوش دادن باید با انتظارات شما مطابقت داشته باشد.

 

> نقش وکیل مالیاتی در چارچوب رویه مالیاتی چیست ؟

 

وکیل مالیات مراحل رویه ای را توضیح می دهد و به شما امکان می دهد مسائل را در طول دوره تدارکات و هنگام دریافت هر نامه اندازه گیری کنید. از آنجایی که رویه اساساً نوشته شده است، ضروری است که بتوانید هر سندی را که برای شما ارسال می شود رمزگشایی کنید و درک کنید که دولت می خواهد چه چیزی را نشان دهد یا به شما نسبت دهد.

 

– کمک : نحوه قرار گرفتن در موقعیت‌های مختلف توسط دولت را توضیح می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تا سهام را اندازه‌گیری کنید. این کمک جنبه روانشناختی مهمی نیز دارد، زیرا استرس گاهی اوقات در طی یک روند مالیاتی شدید است. شما باید بتوانید به مهارت های وکیل مالیاتی خود تکیه کنید و احساس حمایت کنید.

 

– وکالت و دفاع : او می تواند به تنهایی یا با شما در مراجع اداری و دادگاه های مالیاتی برای وکالت و دفاع از پرونده شما حاضر شود. این می تواند به شما کمک کند تا موثرترین استدلال های مالیاتی را ارائه و سفارش دهید، اما همچنین به شما کمک می کند تا قدرت استدلال دولت را اندازه گیری کنید تا به دنبال نتیجه مطلوب از رویه خود باشید.

 

شرکت J2M به ریاست یک بازرس مالیاتی سابق این تجربه و آموزش دوگانه وکیل و متخصص را تضمین می کند. J2M همچنین در کمک به ممیزی مالیاتی و دعاوی مالیاتی تخصص دارد .

 

 

وکیل مالیاتی: او کیست؟ چه چیزی می تواند برای شما به ارمغان بیاورد؟

وکیل مالیاتی: او کیست؟  چه چیزی می تواند برای شما به ارمغان بیاورد؟

 

یک وکیل مالیاتی متخصص در قوانین مالیاتی است که قادر به ارائه مشاوره های مرتبط و دفاع از مشتریان خود در امور سرمایه گذاری، کاهش مالیات، معافیت مالیاتی است. او هم برای مشاغل و هم برای افراد کار می کند.

 

ارزیابی دارایی شخصی شما! رایگان و بدون تعهد!

برای این کار، او دوره طولانی تحصیلی، اغلب با مدرک کارشناسی ارشد در حقوق مالیاتی را دنبال کرد و همچنین مدرک CAPA (گواهی استعداد برای حرفه وکالت) را گذراند. مهارت های آن به منظور حفاظت از منافع مشتریانش گسترده است.

 

مطالعات وکیل مالیاتی

به وکیل مالیاتی، مشاور مالیاتی، وکیل مالیاتی، وکیل مالیاتی یا ساده تر متخصص مالیات نیز گفته می شود. تحت شرایط مختلف آن، فقط کسانی که دارای CAPA هستند واجد شرایط عنوان وکیل هستند. این مسابقه برای دسترسی به حرفه وکالت، پس از 18 ماه آموزش در CRFPA (مرکز منطقه ای آموزش وکیل حرفه ای) علاوه بر مطالعات اولیه است.

 

برای این منظور، وکیل مالیاتی حداقل کارشناسی ارشد 1 در حقوق، تمام شاخه ها و تخصص ها را با هم، چه در حقوق عمومی و چه در حقوق خصوصی، گذرانده است. اما عموماً وکلای مالیاتی در زمینه حقوق مالیاتی تخصص ندارند، آنها در تقاطع حقوق، اقتصاد و حسابداری جذب این موضوع خاص شدند.

 

بنابراین، غیر معمول نیست که آنها در یک مدرسه بازرگانی تحصیل کرده باشند، در یک موسسه مالی کار کرده باشند یا حتی حسابداری انجام داده باشند. علاوه بر این، همه‌کاره‌ترین پروفایل‌ها هستند که بیشترین درخواست را دارند. در واقع، درک گسترده ای از مسائل اقتصادی قدردانی می شود تا متخصص مالیات به یک شریک واقعی تبدیل شود.

 

وکلای مالیاتی می توانند در شرکت های بزرگ، در یک شرکت تخصصی و یا حتی به تنهایی کار کنند. علاوه بر دانش عمیق قوانین و استانداردهای مالیاتی در حال اجرا، آنها باید برای به روز رسانی مهارت های خود از یک مراقب دائمی استفاده کنند. سازماندهی، دقت و همچنین روحیه ترکیب و تجزیه و تحلیل برای کار آنها ضروری است.

 

اگر آنها البته در قانون مالیات تخصص دارند، فرهنگ مستحکم در حقوق تجارت، حقوق اداری، حقوق شرکت ها، قانون تجارت و حقوق مالکیت ضروری است. چرا که وکیل مالیاتی موظف است با توجه به رقبای خود از موکلین خود حمایت کند و همچنین اساسنامه و شاخه های فعالیت هر یک را درک کند.

 

نقش آن در تجارت

وکیل مالیاتی به عنوان یک مداخله گر ممتاز در شرکت ها، می تواند از مشاغل ا و شرکت های چند ملیتی به صورت موقت یا منظم حمایت کند. ماموریت های او متنوع است و به محض ظهور یک پروژه از او متخصص دعوت می شود.

 

بنابراین، متخصص مالیات تمام مراحل مالیاتی حرفه ای ها را همراهی می کند:

 

برای پروژه های ادغام یا تملک: او نقش مشاوره ای دارد و می تواند پرونده را از A تا Z در برنامه مالی ایجاد کند.

برای نیازهای سرمایه گذاری: خواه توسعه یک فعالیت، یک عملیات جدید، یک مکان در خارج از کشور باشد، او نقطه نظرات کارشناسی خود را ارائه می دهد و تشریفات مالیاتی را در جهت منافع تجاری تکمیل می کند.

برای مدیریت ثروت: او به شرکت توصیه می کند که از آن محافظت کند و از آن در برابر نیازهای مالی، چه سرمایه گذاری های مالی و چه در املاک محافظت کند، نقش او بهینه سازی ثروت مشتری است.

برای حفظ منافع شرکت: در صورت ممیزی مالیاتی و همچنین برای مدیریت اختلافات با مقامات مالیاتی، تامین کنندگان و مشتریان حضور دارد.

برای اعمال اظهاری: می تواند کمک خود را برای اظهار مالیات شرکت ها، کنترل اظهارنامه مالیاتی، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده، فروش و انتقال دارایی های تجاری و غیره به حسابدار ارائه دهد.

همانطور که متوجه شده اید، دامنه اقداماتی که او می تواند انجام دهد بسیار زیاد است و پیچیدگی مواردی که او برای رسیدگی به آنها فراخوانده می شود، می تواند قابل توجه باشد. وکیل مالیاتی مهارت های خود را برای بهینه سازی مالیات شرکت در هر شرایطی با رعایت قوانین فراهم می کند.

 

نقش آن با افراد

تماس با افراد منتخب، وکیل مالیاتی می تواند شما را در تمام معاملات خود با اداره مالیات کمک کند. متخصص مالیات با آگاهی از اظهارنامه های مالیاتی درآمد حاصل از کار، اظهارنامه های مالیاتی بر درآمد منقول و غیرمنقول و همچنین اظهارنامه های مربوط به IFI (مالیات بر ثروت املاک و مستغلات)، می داند که چگونه به شما در مورد اظهارنامه با وضعیت خوب توصیه کند. اما همچنین یک تحلیلگر خوب است که از نظر معافیت مالیاتی به شما فکر کند.

 

نقش او با افراد به همین جا ختم نمی شود و او در زمینه های حقوقی و مالیاتی در زمینه های زیر به شما مشاوره می دهد:

 

اظهارنامه مالیاتی: او در این زمینه تسلط دارد و باعث می شود از کسورات، بهترین انتخاب های مالیاتی، کاهش ها و اعتبارات مالیاتی که واجد شرایط آن هستید بهره مند شوید.

قانون ارثی: در محاسبات حقوق جانشینی، انتقال، رسمیت بخشیدن به کمک ها دخالت می کند و شما را از بهترین گزینه های مالیاتی بهره مند می کند.

 

 

منظم‌ سازی و حسابرسی مالیاتی: در صورت اظهارنامه مالیاتی اشتباه به مؤدی کمک می‌کند و در صورت ممیزی مالیاتی یا تعدیل مالیاتی به شما پشتیبانی و مشاوره می‌دهد.

در نهایت، هدف یک وکیل مالیاتی کمک به فرد در قوانین مالیاتی از طریق حصول اطمینان از رعایت رویه ها، با دفاع از منافع اقتصادی و قانونی وی، و همچنین بهینه سازی دارایی های مشتریان خود با ارائه مشاوره های ارزشمند در زمینه سرمایه گذاری های پس انداز، منقول و غیرمنقول است. و همچنین سیستم های معافیت مالیاتی موجود.

 

شرح شغل وکیل مالیاتی

در برگه شغلی وکیل مالیاتی تمام اطلاعات مفید در مورد این شغل را بیابید: حقوق، تحصیلات، آموزش، نقش، شرح شغل وکیل مالیاتی، ویژگی ها و مهارت های مورد نیاز برای کار به عنوان وکیل مالیاتی. حرفه وکیل مالیاتی بخشی از حوزه حقوقی است .

 

پیچیدگی قوانین مالیاتی اغلب نیاز به مشورت با یک وکیل مالیاتی) را برای مداخله در رویه های مالیاتی ضروری می کند. او به ویژه از شرکت ها در امور مالیاتی، دعاوی و حقوقی حمایت می کند. نقش اصلی این حرفه ای مشاوره دادن به یک شرکت در مورد پروژه ای است که قصد انجام آن را دارد: ادغام، اکتساب، سرمایه گذاری پیش بینی نشده، راه اندازی در خارج از کشور و غیره. سپس به ترتیبات مالی این پروژه ها کمک می کند و عواقب مالیاتی آنها را از قبل پیش بینی می کند.

 

او همچنین مسئول یافتن مناسب ترین گزینه مالیاتی است. وکیل مالیاتی با در نظر گرفتن همه احتمالات، رژیم مالیاتی مناسبی را انتخاب می کند تا شرکت بتواند با رعایت قوانین جاری، مالیات کمتری بپردازد. به عنوان بخشی از چک، دفاع از منافع شرکت و توجیه انتخاب های مالیاتی اتخاذ شده در برابر قانون بر عهده این کارشناس است. یک وکیل مالیاتی می تواند به عنوان فریلنسر کار کند. سپس برنامه های او به پروژه هایی که مشتریانش به او می سپارند بستگی دارد. بنابراین ممکن است او موظف به کار مستمر تا پایان پروژه باشد. او همچنین ممکن است متعلق به شرکتی باشد که معمولاً 8 ساعت در روز در آن کار می کند، یا در مواقعی که شرایط اقتضا می کند، گاهی بیشتر.

 

مترادف

نام های دیگری برای سمت وکیل مالیاتی چیست؟

اغلب، وکیل مالیاتی به سادگی یک متخصص مالیات نامیده می شود. اما می توان آن را به گونه ای دیگر نامید: مشاور مالیاتی، وکیل مالیاتی، وکیل مالیاتی و غیره.

 

حقوق وکیل مالیاتی

.

 

چگونه وکیل مالیاتی شویم

وکیل مالیات کار

چرا و چگونه به عنوان وکیل مالیاتی کار کنیم؟

اکثر

حقوق وکیل مالیاتی خوب است.

این شغل فرصت سفر را ارائه می دهد.

این بخش به شما امکان می دهد تا در مورد قوانین مالیاتی جدید به روز باشید.

وکیل مالیاتی می تواند مطب خود را باز کند.

کمترین

برای رسیدن به تجارت باید سالها مطالعه کرد و از تشکل های نسبتاً پیچیده پیروی کرد.

برنامه ها بسیار متغیر است که گاهی اوقات منجر به کار فراتر از ساعات و روزهای کاری عادی می شود.

برای حفظ مشتریان خود باید کارآمد و فعال باشید.

ویژگی ها و مهارت های لازم

برای استخدام به عنوان وکیل مالیاتی چه ویژگی ها و مهارت هایی لازم است؟

برای اینکه بتوانید به عنوان مشاور مالیاتی فعالیت کنید، داشتن دانش کافی در زمینه امور مالی، حسابداری و حقوق ضروری است. این شغل به مهارت زبان خارجی نیاز دارد. مهم است که بدانید چگونه دانش خود را به روز کنید تا از تحولات قانون پیروی کنید. علاوه بر این، سختگیری، احساس سازماندهی، توانایی انطباق و آموزش خاص نیز دارایی های ضروری هستند.

 

آموزش و پرورش

چه آموزشی و چگونه وکیل مالیاتی شویم؟

دسترسی به این حرفه را می توان با کمک دوره های آموزشی مختلف انجام داد. برخی پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق مالیاتی تصمیم به تمرین می گیرند. از سوی دیگر، برخی دیگر برای جذب نیروها ، انتخاب می کنند تا آموزش خود را با ادامه تحصیل در بازرگانی (گزینه مالیات) تکمیل کنند. وکیل مالیاتی تنها در صورت اخذ CAPA می تواند کار کند.

 

تحولات احتمالی

وکیل پس از مالیات چه باید کرد؟

با گذشت زمان، وکیل مالیاتی می تواند در شرکت شریک شود. همچنین این امکان برای او وجود دارد که یک شرکت بزرگ را برای به دست آوردن موقعیتی با مسئولیت بالا ادغام کند.

 

کارفرمایان اصلی

کدام شرکت ها می توانند وکیل مالیاتی استخدام کنند؟

خواه او در یک شرکت یا به طور مستقل فعالیت می کند، وکیل مالیاتی اغلب در دستمزد یک شرکت است: SME، شرکت بزرگ، شرکت تجاری و غیره.

 

وظایف

ماموریت هایی که می توانید به عنوان وکیل مالیاتی انجام دهید چیست؟

ماموریت های وکیل مالیاتی می تواند متعدد باشد:

نقش مشاوره تجاری (اکتساب، سرمایه گذاری، ادغام و غیره)

تنظیم مالی پروژه های مختلف

کمک در تهیه پیش نویس برخی از اعمالی که ممکن است مشمول حسابرسی مالیاتی باشد (اظهارنامه مالیاتی)

اطمینان از امنیت مالیاتی و حقوقی معاملات و عملیات مختلف مشتریان خود

نظارت قانونی برای همیشه به روز بودن با سیر تحول قوانین و مقررات مالیاتی.

 

من به دنبال آموزش بازرس مالیاتی هستم

دنبال وکیل مالیاتی کار هستم

دنبال کار می گردید ؟

شرح وظایف بازرس مالیاتی

در معرفی شغل وکیل  مالیاتی همه اطلاعات مفید در مورد این شغل را بیابید: حقوق، تحصیل، آموزش، نقش، شرح شغل وکیل مالیاتی، ویژگی ها و مهارت های مورد نیاز برای کار به عنوان بازرس مالیاتی. حرفه بازرس مالیاتی بخشی از حوزه حقوقی است .

 

بازرس مالیاتی یکی از مجریان خدمات ملکی دولتی، رده الف است. وی وابسته به وزارت اقتصاد، دارایی و صنعت است. این یک حرفه چند وجهی است، اما دسترسی مشروط به گذراندن یک رقابت بسیار انتخابی است.

 

با مراجعه به سایت آرمان پرداز خبره از جزییات فعالیت مطلع شوید.

 

 

 

 

چرا و چگونه به عنوان وکیل مالیاتی کار کنیم؟

اکثر

ماموریت های وکیل مالیاتی متنوع است و امکان جابجایی از یک تخصص به تخصص دیگر در طول کار وجود دارد.

چشم انداز توسعه بسیار جالب است و پاداش جذاب است.

کمترین

میزان پذیرش در مسابقات پایین است و سطح صلاحیت ها به طور فزاینده ای در میان نامزدها بالا است.

ویژگی ها و مهارت های لازم

برای استخدام به عنوان وکیل مالیاتی چه ویژگی ها و مهارت هایی لازم است؟

بازرسان مالیاتی باید ذوق قانون، مدیریت و اعداد را داشته باشند. البته دقت و دقت در قلب این حرفه قرار دارد. حس روابط انسانی و تعلیم و تربیت نیز از یک سو با در نظر گرفتن مأموریت های نظارتی که بر عهده بازرس است و از سوی دیگر در روابط مستقیم وی با شهروندان (حرفه ای یا افراد) ارزش لازم برای انجام این حرفه است. ) که می تواند در یک زمینه متشنج یا حتی متناقض (بازیابی، کنترل و غیره) رخ دهد.

 

آموزش و پرورش

تحولات احتمالی

بعد از وکیل مالیاتی چه باید کرد؟

توسعه شغلی شامل الحاق به رده های بالاتر در خدمات ملکی (بازرس بخش، بازرس اصلی)، با کلید وظایف مدیریتی بالاتر و ماموریت های پیچیده و فزاینده مهم است. بازرس مالیاتی در طول حرفه خود می تواند از یک تخصص به تخصص دیگر حرکت کند. به ندرت، یک بازرس مالیاتی می تواند بخش دولتی را ترک کند و متخصص مالیات ش,n

وکیل کارشناس مالیات بین المللی

متشکل از تیمی از کارشناسان مالیاتی بین المللی، به شرکت ها و افراد در زمینه معاملات بین المللی خود مشاوره می دهد. وکلای مالیاتی به سرمایه گذاران خارجی و فرانسوی در مورد جنبه های مالیاتی سرمایه گذاری (یا سود) انجام شده در فرانسه یا خارج از کشور مشاوره می دهند.

 

تیمی از وکلای مالیاتی که به عملیات بین‌المللی اختصاص دارند

 

وکلای مالیاتیs تمام انرژی خود را صرف توسعه پروژه‌های خارج از کشور برای شرکت‌ها و افراد می‌کنند، در تمام جنبه‌های مالیاتی عملیات مالیاتی بین‌المللی خود:

 

مالیات بر خارج نشینی و مهاجرت مالیاتی

محدودیت مالیات مضاعف

مالیات و ایجاد شرکت خارجی

مالیات بر سرمایه گذاری های بین المللی املاک و مستغلات

اظهارنامه مالیاتی سود حاصل در خارج از کشور

 

 

چرا از وکیل مالیاتی بین المللی استفاده کنیم؟

نقش یک وکیل مالیاتی بین المللی چیست؟

یک متخصص در امور مالیاتی بین المللی، یک وکیل مالیاتی بین المللی از پیچیدگی قوانین بین المللی قابل اجرا در شرایط شما آگاه است.

 

نقش وکیل مالیاتی بین‌المللی مشاوره، همراهی و کمک به شرکت‌ها و افراد در امور مالیاتی در کلیه معاملات با موضوعات مالیاتی بین‌المللی است.

 

 

 

چرا یک وکیل مالیاتی بین المللی استخدام کنید؟

تنها حرفه ای مجاز به ارائه مشاوره مالیاتی، یک وکیل مالیاتی بین المللی شما را در انتخاب ها و عملیات بین المللی راهنمایی می کند و در عین حال از منافع قانونی شما محافظت می کند. وکلای مالیاتی متخصصان واجد شرایط در قانون مالیات هستند که مهارت های خاص و دانش منحصر به فرد را در امور بین المللی ارائه می دهند.

 

وکیل مالیاتی بین المللی متخصص در قوانین مالیاتی بین المللی قابل اجرا است. این موارد بسیار پیچیده هستند، کمک و پشتیبانی یک وکیل مالیاتی در این زمینه، منافع شما را تضمین و محافظت می کند.

 

 

در چه مواردی استفاده از وکیل مالیاتی بین المللی توصیه می شود؟

به دلیل رشد قابل توجه تحرک بین المللی، مالیات دهندگان روز به روز بین المللی تر می شوند: مدیریت دارایی های بین المللی، مدیریت دارایی های مالی، برنامه ریزی مالیاتی بین المللی، مهاجرت مالیاتی بین المللی، محدودیت مالیات مضاعف… بسیاری از چالش ها در مورد توسل به مالیات بین المللی است. وکیل توصیه می شود

 

در واقع، وکیل مالیاتی بین‌المللی به شرکت‌ها و افراد اجازه می‌دهد تا عواقب مالیاتی معاملات بین‌المللی مختلف انجام شده توسط این بازیگران را پیش‌بینی کنند و بهینه‌سازی موقعیت‌های مالیاتی را که در آن قرار دارند تضمین می‌کند.

 

 

ایجاد یک شرکت در خارج از کشور گاهی اوقات یک عملیات پرخطر تلقی می شود،

 

 

 

چه زمانی باید از وکیل مالیاتی بین المللی استفاده کرد؟

توصیه می شود همیشه با مراجعه به یک وکیل مالیاتی بین المللی که عاشق تحقق آنها است، امنیت عملیات بین المللی خود را تضمین کنید تا بتوانید پیامدهای مالیاتی این موارد را بهتر پیش بینی کنید، آنها را بهینه کنید و کارایی بیشتری داشته باشید. اطمینان از موفقیت عملیات شما در خارج از کشور، ضمن حفظ منافع شما، اولویت ماست.

 

مطالعه مالیات بین المللی امروزه برای کلیه عملیاتی که در خارج از کشور انجام می شود ضروری است.

 

بنابراین، وکیل مالیاتی بین‌المللی برای مشاوره و حمایت از شرکت‌ها و افراد در تمامی معاملات بین‌المللی آن‌ها حضور دارد.

 

 

 

نمونه هایی از استراتژی های مالیاتی

شرکت ما طیف کاملی از استراتژی های مالیاتی قابل اجرا بین المللی را ارائه می دهد: برنامه اقامت، برنامه شهروندی بر اساس سرمایه گذاری، تنظیم مالیات، سرمایه گذاری بین المللی در املاک و مستغلات، و ایجاد یک شرکت هلدینگ.

 

آزادی مالیاتی خود را به دست آورید : بهینه سازی مالیاتی که توسط برنامه های سرمایه گذاری توسط اقامت و شهروندی مجاز است. استراتژی مهاجرت جهانی برای به دست آوردن پاسپورت جدید یا اقامت دائم یک کشور جدید و دوستدار مالیات.

برنامه ریزی ثروت بین المللی : بهینه سازی مالیاتی نگهداری املاک و مستغلات در خارج از کشور استراتژی بین المللی مالیات بر املاک: مالیات خود را با خرید ملک در خارج از کشور و اخذ اقامت مالیاتی خارجی در کشوری با مالیات کمتر، برنامه ریزی بین المللی املاک برای کاهش مالیات بر ارث به 0% بهینه کنید.

 

 

به منظور حفظ بهترین حقوق شما، تیم وکلای ما متخصص در امور مالیاتی بین المللی در اختیار شما هستند تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهند و تمامی معاملات شما را تضمین کنند. شما می توانید هر مشکلی که دارید با ما تماس بگیرید 09120754199، یک شماره برای تمام اطلاعات خود.

 

 

 

یک نقل قول رایگان و غیر الزام آور می تواند به صورت کاملا محرمانه به منظور دفاع از منافع شما به بهترین شکل انجام شود

 

وکیل مالیاتی: نقش و مأموریت های او

یک وکیل مالیاتی بسیاری از موضوعات حقوقی را برای حمایت از مشتریان مختلف خود، چه افراد و چه مشاغل، پوشش می دهد. بیشتر و بیشتر مسائل بین المللی توسط این وکلای چند وجهی رسیدگی می شود.

با یک وکیل وقت ملاقات آنلاین بگیرید

 

 

 

 

وظایف اصلی یک وکیل مالیاتی

 

وکیل مالیاتی باید همه کاره باشد و بتواند در تمام زمینه های قانون مالیاتی راه حل پیدا کند.

از جمله صلاحیت برای موارد زیر است:

درآمد یک شخص حقیقی (شخصی) یا سود یک شخص حقوقی (شرکت) را اعلام کنید. او اطمینان می دهد که پرونده شما به درستی توسط مقامات مالیاتی پردازش می شود.

برای مثال، از مالیات درآمد، سود سهام، عایدی سرمایه از فروش یک ساختمان یا سهام یک شرکت خود مطلع شوید.

در مورد شرایط اعمال یک مالیات خاص یا در مورد مسائل مالیاتی خود در رابطه با میراث، ارث، مالیات بر ارزش افزوده به شما اطلاع دهد.

در صورتی که وضعیت شما جنبه بین المللی داشته باشد، به شما اجازه می دهد تا بدانید در کدام کشور طبق معاهدات مالیاتی مشمول مالیات هستید.

 

 

وکیل مالیاتی باید دانش کاملی از حقوق شرکت، قانون ارث، قانون کار و حقوق بین الملل داشته باشد. در واقع، قانون مالیات با بسیاری از حوزه های دیگر قانون تلاقی دارد. برای مثال، ممکن است از او خواسته شود که اساسنامه شرکت، قراردادهای عملیاتی یا قراردادهای انتقال ملک را تهیه کند.

 

با یک وکیل وقت ملاقات آنلاین بگیرید

 

 

 

حق الزحمه وکیل مالیاتی چقدر است؟

 

تعجب نکنید، هزینه های یک وکیل مالیاتی اغلب بالاتر از حد متوسط ​​است. مداخله در موضوعات حساس، و مجبور به به روز نگه داشتن مهارت ها و دانش خود در مورد سیستم های مالیاتی مختلف که در آن مداخله می کنند، نرخ ساعتی وکلای مالیاتی اغلب بالاتر از میانگین وکیل است، زیرا این ساعت های آموزشی متعدد آنها را پوشش می دهد. تجزیه و تحلیل متون جدید برای ارائه بهترین مشاوره به مشتریان خود.

 

هر اتفاقی که بیفتد، یک وکیل مالیاتی قبل از کار بر روی پرونده شما یک توافق نامه هزینه یا یک صورتحساب با نرخ ثابت واضح برای مشاوره اولیه به شما ارائه می دهد.

 

وکیل مالیاتی برای چیست، ارزش او کجاست؟

مشاوره با وکیل مالیاتی از چه مبلغی جالب است؟

 

وکیل مالیاتی برای چیست، ارزش او کجاست؟

 

رابطه ای که یک مالیات دهنده با دولت دارد، طبیعتاً نامتعادل است، زیرا این اداره متشکل از متخصصان مالیاتی است که بر قوانین و رویه های بسیار پیچیده تسلط دارند، که مالیات دهنده اغلب از آن بی اطلاع است.

 

علاوه بر این، از آنجایی که همه عملیات ها هزینه ایجاد می کنند، نمی توان این هزینه ها را بدون در نظر گرفتن پیامدهای مالی و مالیاتی به جنبه های قانونی یا اقتصادی خود کاهش داد.

 

وکیل مالیاتی یک متخصص حقوقی مستقل است که قوانین و مقرراتی را که مؤدیان و اداره امور مالیاتی ملزم به رعایت آنها هستند و همچنین عملکرد مؤسسات اداری و قضایی را می شناسد. وی با اتکا به قانون، دستورالعمل های اداری، رویه قضایی فراوان و آگاهی از فعالیت موکل خود، در مواقعی که بین آن و مؤدی اختلاف نظر وجود دارد، با اداره با استدلال قانونی مستدل مکاتبه می کند.

 

بنابراین مداخله یک وکیل مالیاتی این امکان را فراهم می‌آورد که رابطه بین مالیات‌دهنده و اداره را مجدداً متعادل کند و با اجازه دادن به او برای استفاده بهینه از منافع خود از حقوق و ضمانت‌های اعطا شده، برخی از استرس و اضطراب‌هایش را از بین ببرد. طبق قانون فقط “مالیات منصفانه” پرداخت می شود.

 

همچنین وکیل مالیاتی در رویکردی فعالانه می تواند امکان بهینه سازی و ایمن سازی حقوقی و مالی عملیات و معاملات افراد و شرکت ها را فراهم کند.

 

با گوش دادن به مشکلات مشتریان خود، به عنوان مثال، به یک شخص حقیقی اجازه می دهد تا راه حل هایی را برای سازماندهی مجدد میراث خانوادگی خود با کاهش بار مالیاتی اجرا کند، یا به هر کارآفرینی اجازه می دهد تا میراث خود را در بهترین شرایط تشکیل، مدیریت، افزایش یا منتقل کند.

 

وکیل مالیاتی از طریق دانشی که از قانون دارد، به تصویر سختگیری و قدرت شرکت کمک می کند و به آن اجازه می دهد تا فعالیت ها و روابط تجاری خود را با تضمین امنیت حقوقی و مالیاتی، از طریق کار مستند، از معاملات و عملیات آنها با همه، توسعه دهد. بازیگران زندگی اقتصادی (تامین کنندگان، مشتریان، شرکا، مدیریت و غیره) ضمن بهینه سازی شرایط مالی خود.

 

استفاده از خدمات وکیل مالیاتی به این معناست:

 

به شرکت ها مزیت رقابتی ضروری برای فتح بازارهای جدید ارائه دهید

از یک شریک حرفه ای بخواهید تا پروژه ها و مشکلات خود را با محرمانه بودن و آرامش به اشتراک بگذارد و راه حل هایی را به نفع خود بیابد.

استرس ناشی از پیچیدگی فزاینده قوانین حقوقی و مالیاتی را از بین ببرید تا بهتر روی شغل و خانواده خود تمرکز کنید و از اتلاف وقت، انرژی و در نتیجه پول خودداری کنید.

 

مشکلات مالیاتی: استخدام وکیل متخصص به صورت آنلاین

وکیل آنلاین استخدام کنید

یک  وکیل متخصص  در قانون مالیات به مشتریان خصوصی یا شرکتی خود کمک و مشاوره می دهد. نمایندگی وکلای متخصص دارای وکلای مالیاتی زیادی است که قادر به ارائه پاسخ های متفاوت در خصوص سوالات مربوط به عوارض مالیاتی هستند. در صورت بروز مشکلات مالیاتی، به شدت توصیه می شود که از یک وکیل مالیاتی معتبر استفاده کنید. جستجوی متخصصان را می توان به صورت آنلاین انجام داد.

 

چرا وکیل مالیاتی استخدام کنیم؟

زمانی که یک وکیل مالیاتی متوجه ناهنجاری در اظهارنامه مالیاتی مودیان می شود، حسابرس به دقت تمامی پرونده ها را بررسی می کند. یک اشتباه کوچک در اظهارنامه مالیاتی می تواند نشان دهنده جریمه های بسیار سنگین باشد. برای کاهش خطر اشتباهات جبران ناپذیر، توصیه می شود از خدمات وکیل مالیاتی استفاده کنید . به وکیل مالیاتی، وکیل مالیاتی یا متخصص مالیات نیز گفته می شود. وکیل مدیریت چندین پرونده مربوط به مالیات مودیان، تجارت املاک، میراث… او به شرکت ها، افراد با درآمد قابل توجه مشاوره می دهد.

 

کارشناس مالیاتی هرگونه اختلاف مالیاتی مربوط به ورزشکاران حرفه ای، هنرمندان، حساب های کلیدی و غیره را مدیریت می کند. یکی از ویژگی های ضروری یک وکیل متخصص در قانون مالیات، داشتن فرهنگ حقوقی عالی است. کارشناسان مالیاتی شکل قانونی ایده آل را برای بهترین ارزش گذاری یک شرکت تعیین می کنند. در هنگام تنظیم قرارداد نیز دخالت می کنند. دانش آنها بسیار مفید است، به ویژه در هنگام تهیه پیش نویس یک بند قراردادی خاص. ساکنان ژنو و مناطق اطراف آن که به دنبال یک وکیل مالیاتی آنلاین هستند  می توانند با آژانس اجاره اتاق محلی تماس بگیرند.

 

نقش وکیل مالیاتی

وکیل متخصص در قانون مالیات بیشتر اوقات به حل اختلافات مالیاتی می پردازد. برای محافظت از مشتریان خود در برابر مشکلات مالیاتی، او باید از پیشرفت های جدید در قوانین مالیاتی به روز باشد. کارشناس همچنین باید بتواند در دادگاه حقوقی ادعا کند. نقش او همکاری با حسابداران، وکلا، کنترل کنندگان و چندین کارشناس متخصص است. ماموریت کارشناسان مالیاتی این است که مشتریان خود را از روند رسیدگی به پرونده خود مطلع کنند.

 

بنابراین مشتری می تواند پیشرفت پرونده خود را دنبال کند. کارشناسان مالیاتی نیز نقش مربی را دارند. برای مؤدی مهم است که به عملکرد وکیل خود اعتماد کند. مشتری باید به توانایی های خود اطمینان داشته باشد. وکیل مالیاتی می تواند به تنهایی یا همراه موکل خود در مراجع مالیاتی اداری یا قضایی حضور یابد. متخصصان مالیاتی به مشتریان خود کمک می کنند تا استدلال درست را آماده کرده و سفارش دهند تا دفاع به بهترین شکل ممکن بهینه شود.

 

چه زمانی باید با وکیل مالیاتی مشورت کرد؟

چندین موضوع توسط وکیل مالیاتی قابل رسیدگی است: مالیات شرکت ها، مالیات مدیران اجرایی، مالیات بر دارایی و بین المللی، محدوده اعمال مالیات بر ارزش افزوده، دعاوی مالیاتی و غیره. اگر فردی فکر می کند که پرداخت می کند باید به صورت آنلاین با وکیل متخصص تماس بگیرد. مالیات زیاد این متخصصان می توانند در صورت بالا بودن دارایی مشتری یا در صورت نیاز به کمک در هنگام تنظیم اظهارنامه مالیاتی وارد عمل شوند.

 

وکیل متخصص در قانون مالیات، در صورت امکان حسابرسی مالیاتی، ناراحتی را کاهش می دهد. توجه داشته باشید که وکیل مالیاتی در یک عملیات مهم مانند وراثت، بازنشستگی، تغییر ساختار نیز مداخله می کند… برای تمامی این شرایط توصیه می شود از یک وکیل مجرب در حل مشکلات مالیاتی کمک بگیر

وکیل مالیاتی

با یک وکیل قرار ملاقات بگذارید

وکلای ما متخصص در قانون مالیات و مستقر در ژنو به شما در سراسر کانتون ژنو و اطراف آن کمک می کنند و به شما مشاوره می دهند، خواه یک شرکت باشید یا یک فرد. برای تمام سؤالات مربوط به مالیات، یک وکیل مالیاتی ماهر و با تجربه برای دفاع از منافع خود در برابر مقامات مالیاتی پیدا خواهید کرد. مشاوره و دفاع از اصحاب دعوای سوئیسی به طور کلی و کسانی که در پایتخت ژنو هستند به طور خاص ماموریتی است که به لطف تیمی از وکلای باتجربه مالیاتی به شبکه وکلای ما محول شده است. ماهیت قانون مالیاتی شما هر چه که باشد، در درخواست تجدید نظر دریغ نکنید. ما پرونده شما را با حرفه ای بودن و با نهایت دقت رسیدگی می کنیم تا رضایت کامل شما را جلب کنیم.

 

وکیل مالیاتی کیست؟

وکیل مالیاتی را می توان به عنوان یک متخصص حقوقی با آگاهی کامل از قوانین و قوانینی که هم سازمان امور مالیاتی و هم مؤدی مالیاتی باید رعایت کنند، تعریف کرد. او یک متخصص مستقل است که بر عملکرد نهادهای قضایی و اداری سوئیس نیز مسلط است. این نقش کلیدی در رابطه نامتعادل کلی که اداره مالیات با مالیات دهندگان دارد ایفا می کند. بدیهی است که مداخله او هدف اصلی ایجاد تعادل مجدد در رابطه بین مشتری (شرکت یا فرد) و خدمات مالیاتی است. این مأموریتی است که وکیل متخصص در قانون مالیات از شبکه وکلای ما با ارائه مشاوره های صحیح از طریق کمک با کیفیت در کنار شما انجام می دهد.

 

چه ایرانی و چه بین المللی، همه سوالات مالیاتی شما به لطف شبکه وکلای مالیاتی ما پاسخ مناسبی خواهند یافت. برای یک پروژه جدید حرفه ای یا خانوادگی، ایجاد یک استراتژی مالیاتی میان مدت و بلند مدت برای موفقیت آن ضروری است. کارشناسان مالیاتی ما که می توانند به دانش خود در مورد قوانین مالیاتی ایران  و همچنین فعالیت های شما تکیه کنند، در اختیار شما هستند تا بار مالیاتی شما را به طور موثر بهینه کنند.

 

موسسه حقوقی متخصص در قانون مالیات

 

شبکه وکلای ما متخصص در قانون مالیات دارای مهارت هایی است که شامل نمایندگی مالیاتی در برابر مقامات قضایی، مشاوره مالیاتی برای افراد، مقامات دولتی و شرکت ها در سراسر کانتون ژنو، سازماندهی مجدد گروه، به ویژه در صورت ادغام، ادغام یا انحراف است. . برای برنامه ریزی املاک و برنامه ریزی مالیات در سطح ملی و بین المللی می توانید با شبکه وکلای ما تماس بگیرید. ما یک شبکه مهم در سراسر کانتون ژنو داریم که شما را با بیشترین کارایی در همه جا در منطقه مداخله ما پشتیبانی می کند. وکیل مالیاتی تعیین شده در شبکه به شما در مورد امنیت مالیاتی و حقوقی عملیات و معاملات شما در چارچوب فعالیت های شما مشاوره می

چرا باید با وکیل مالیاتی مشورت کرد؟

مفاهیم حقوق خصوصیقانون مالیچرا باید با وکیل مالیاتی مشورت کرد؟

قوانین پیچیده و مالیاتی شامل حقوق و همچنین تعهدات می شود. کمک یک وکیل مالیاتی برای درک آنها ضروری است. دقیقا نقش این حرفه ای چیست؟ چه زمانی باید آن را درخواست کنید؟ حق الزحمه او چقدر است؟ پاسخ های زیر!

 

وظیفه وکیل مالیاتی چیست؟

یک  وکیل مالیاتی متخصص در قانون مالیات است. نقش او کمک و مشاوره به مشتریان خود، که ممکن است افراد و شرکت ها باشند، در رویه های مختلف اداری مربوط به مالیات است. این می تواند هم مالیات بر درآمد و هم مالیات بر شرکت باشد. مالیات بر ارزش افزوده، مالیات محلی و مالیات بین المللی از قلم نیفتاده است. به لطف این متخصص، مودیان مالیاتی می توانند وضعیت مالیاتی خود را بهینه کنند.

 

نقش یک وکیل مالیاتی به مشاوره ختم نمی شود. همچنین می تواند در صورت بروز اختلاف بین مودیان و مقامات مالیاتی مداخله کند. به عبارت دقیق، او موکل خود را در تمام مراحل مالیاتی همراهی می کند و او را از راه حل های ممکن آگاه می کند.

 

وکلای مالیاتی برای انجام مأموریت های خود باید به شاخه های مختلف قانون، به ویژه قانون مدنی، حقوق تجارت، حقوق شرکت و قانون تجارت تسلط داشته باشند.

 

وظیفه وکیل مالیاتی چیست؟

چه زمانی با وکیل مالیاتی مشورت کنیم؟

بسیاری از موقعیت ها می توانند شما را به مشاوره با یک وکیل مالیاتی سوق دهند . به عنوان یک مالیات دهنده، می توانید به طور خاص با این حرفه ای تماس بگیرید تا مطمئن شوید که مالیات درست پرداخت می کنید. کمک او نیز قویاً توصیه می‌شود زیرا می‌داند که عوامل اداری می‌توانند مرتکب تخلف شوند.

 

مداخله یک وکیل مالیاتی نیز در مواقعی ضروری است که برای تنظیم اظهارنامه مالیاتی، محاسبه سود سرمایه املاک و اوراق بهادار یا حتی تعیین مالیات هدیه و ارث به کمک نیاز دارید. سپس متخصص اطمینان حاصل می کند که اقدامات مطابق با قانون انجام می شود.

 

علاوه بر این، اگر می خواهید وضعیت مالیاتی خود را بهینه کنید، باید به یک وکیل مالیاتی مراجعه کنید . در واقع، می تواند به شما اجازه دهد که مالیات کمتری بپردازید، و این، کاملا قانونی است. برای انجام این کار، او شما را به سیستم مالیاتی مناسب هدایت می کند.

 

علاوه بر این، کمک یک وکیل مالیاتی در چارچوب ممیزی مالیاتی الزامی است. شفافیت در طول این روش ضروری است، که به اداره امور مالیاتی اجازه می دهد تا پایبندی مالیات دهندگان به تعهدات مالیاتی و صحت اظهارنامه مالیاتی آنها را تأیید کند. برای این منظور، وکیل مالیاتی حساب های موکل خود را تأیید می کند. وی در عین حال اطمینان حاصل خواهد کرد که ممیزی مالیاتی با رعایت قوانین قانونی انجام می شود. در صورت بی نظمی در رویه، او می تواند درخواست لغو آن را داشته باشد.

 

آیا درگیر پرونده فرار مالیاتی هستید؟ این جرم دارای مجازات کیفری است. برای بهره مندی از مشاوره در مورد اقدامات انجام شده در چنین شرایطی، بهتر است با یک وکیل مالیاتی مشورت کنید. این دومی همچنین می تواند با استفاده از دانش و دانش خود در برابر دادگاه کیفری نماینده شما باشد تا بهترین دفاع شما را تضمین کند.

چه زمانی با وکیل مالیاتی مشورت کنیم؟

هزینه وکیل مالیاتی چقدر است؟

دانستن تعرفه آن قبل از مراجعه به وکیل مالیاتی مهم است . این متخصص هزینه های خود را بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می کند، از جمله:

 

سختی فایل؛

شهرت و تجربه آن؛

وضعیت دارایی موکلش.

از اولین مشاوره، وکیل مالیاتی یک قرارداد حق الزحمه تنظیم می کند. این قرارداد شرایط دستمزد او را شرح می دهد. به طور کلی، مبلغ یکجا یا کارمزد محاسبه شده از نرخ ساعتی و همچنین مقدار متغیری که بر روی پس انداز یا سود حاصل از مشتری تعیین می شود، مشخص می شود.

 

از طرف دیگر، به یاد داشته باشید که سپردن یک پرونده به یک وکیل مالیاتی از ابتدا تا انتهای آن، ارزان تر از تغییر چندین بار متخصص است. به عنوان مثال، اگر در ممیزی مالیاتی در زمان مطالبه به یک وکیل مالیاتی جدید مراجعه کنید، مطمئناً از همان ابتدا پرونده را تحویل می گیرد. پس از آن شما در معرض خطر قرار گرفتن مجدد برای خدماتی هستید که قبلاً انجام شده است. برای جلوگیری از این نوع شرایط، انتخاب وکیل مالیاتی مناسب بسیار مهم است.

 

 

نقش وکیل مالیاتی  در تجارت چیست؟

مفاهیم حقوق خصوصیحقوق شرکت هانقش وکیل در تجارت چیست؟

یک شرکت در تمام مدت وجود خود ملزم به همکاری با یک یا چند وکیل است. برای تنظیم قراردادها، جنبه اداری، دعاوی… مداخله وکیل همیشه درخواست می شود. برای تمام مراحل قانونی در تجارت، بهتر است با یک وکیل متخصص در قانون تجارت تماس بگیرید.

 

چرا با یک وکیل مالیاتی  کار کنید؟

زندگی یک شرکت پر از وظایف و خواسته های مختلف است. علاوه بر تعهدات خود در قبال مشتریان خود، یک شرکت باید تعهدات خود را در قبال دولت و اشخاص ثالث نیز تضمین کند. اگرچه چندین نهاد درون گروه وجود دارد، اما گاهی اوقات مدیریت همه چیز دشوار است. وقتی صحبت از جنبه های حقوقی تجارت می شود ، مداخله یک وکیل متخصص در تجارت بسیار توصیه می شود.

 

وکیل بازرگانی کسی است که در هر چیزی که به تجارت و دنیای شرکت‌ها مربوط می‌شود متخصص است. قانون کار، مالیات، قانون قرارداد… اینها برخی از زمینه های مورد علاقه یک وکیل شرکتی هستند. علیرغم مهارت مدیران شرکت، استفاده از مشاوره یک فرد مجرب همیشه امتیاز محسوب می شود.

 

چه در حال راه اندازی یک تجارت هستید و چه در حال حاضر در بازار هستید، برای مراحل مختلف قانونی خود با یک وکیل تجاری درتهران تماس بگیرید . چه اسنادی برای تنظیم، حل تعارض یا انحلال باشد، یک وکیل مالیاتی  یک متحد عالی خواهد بود. با داشتن تخصص در دنیای تجارت، او قادر خواهد بود بهترین مشاوره را ارائه دهد و از منافع شرکت دفاع کند. اگر قصد راه اندازی یک پروژه را دارید، خدمات یک وکیل تجاری بسیار مفیدتر خواهد بود. سپس او به شما در تمام مراحل مهم کمک خواهد کرد.

 

وکیل تجارت

وظایف یک وکیل مالیاتی

یک وکیل تجارت تمام بخش حقوقی یک تجارت را بر عهده دارد. در داخل گروه، او وظایف مختلفی را انجام می دهد، از مشاوره گرفته تا کمک.

 

به رهبران مشاوره دهید

در یک شرکت، یک وکیل مالیاتی می تواند به عنوان مشاور حقوقی عمل کند. از زمان ایجاد شرکت تا انحلال آن و برای سایر پروژه ها وکیل تجارت موکل خود را همراهی می کند. برای تمام رویه های شرکت تحت پوشش قانون، نهاد صالح است. او در مورد مسائل حقوقی و اداری به کارکنان و مدیران مشاوره خواهد داد. نقش او برجسته است زیرا او منظم بودن شرکت را تضمین می کنددر تمام پروژه هایش قبل از اقدام، توصیه او ضروری خواهد بود. او به عنوان یک متخصص بازرگانی، اطلاعات لازم برای اجرای صحیح عملیات شرکت را دارد. با داشتن یک وکیل بازرگانی، از کار در امنیت کامل برخوردار خواهید بود.

 

نمایندگی شرکت

وکیل مالیاتی  به غیر از نقش مشاوره ای، وکالت شما را در موقعیت های مختلف نیز بر عهده خواهد داشت. به طور کلی، یک شرکت در صورت دعوا با شخص ثالث از وکیل تجاری استفاده می کند. وظيفه او نمايندگي آن در محاكم صالح خواهد بود. او این کار را به نام او انجام خواهد داد و باید از او دفاع کند. ضمناً به کلیه اقدامات و اسناد مربوط به دعوی رسیدگی خواهد کرد. وکیل تجارت همچنین می تواند در چارچوب یک روش اخراج دعوت شود . او در طول فرآیند، سخنگوی شرکت خواهد بود و مسئولیت مذاکرات با کارمند یا وکیل او را بر عهده خواهد گرفت. در تمام موارد وکیل تجارت باید از منافع موکل خود دفاع کند.

 

وکیل مالیاتی  همچنین می تواند در هنگام تنظیم یک قرارداد تجاری وکالت یک شرکت را داشته باشد . او می تواند در طول مذاکرات مدیر را همراهی کند زیرا می تواند نماینده اصلی باشد. به این ترتیب، او باید قرارداد را مطالعه کند تا از منافع شرکت محافظت کند و بتواند بهترین منفعت را از آن کسب کند. او همچنین مسئول بررسی انطباق توافق و همچنین اجرای آن خواهد بود. در این نوع شرایط است که مهارت های حقوقی او بسیار مفید خواهد بود.

 

از کسب و کار دفاع کنید

دفاع از موکل شناخته شده ترین نقش وکلا است. ماموریت وکیل تجارت مانند همکارانش، دفاع از شرکت در مواقع ضروری است. خواه در صورت دعوا ، دعوا، ابلاغ هیات حل اختلاف مالیاتی، باید از دفاع موکل خود اطمینان حاصل کند. او باید تمام تلاش خود را برای حفظ منافع شرکت در هر شرایطی به کار گیرد.

 

این نقش دفاعی هم در خارج از شرکت و هم در داخل خود را نشان می دهد. ممکن است از وکیل تجارت خواسته شود که از کارمندان در برابر اقدامات اشخاص ثالث دفاع کند. او همچنین می تواند از مدیران شرکت در مقابل کارمندان دفاع کند. در هر صورت، زمانی که یک وکیل بازرگانی استخدام می کنید، بهترین منافع کسب و کار همیشه در اولویت قرار می گ

 

حسابرسی مالیاتی: از وکیل مالیاتی استفاده کنید

مفاهیم حقوق خصوصیحقوق شرکت هاحسابرسی مالیاتی: از وکیل مالیاتی استفاده کنید

شرکت ها دارای بار مالیاتی هستند که باید به طور منظم پرداخت کنند. در ایران، مالیات شرکت ها بر اساس یک سیستم اعلامی است. این بدان معناست که متخصص باید خودش اظهارنامه مالیاتی مربوط به خود را انجام دهد. با این حال، اداره مالیات این حق را دارد که از امور مالی هر شرکتی مشورت کند. کنترل مالیاتی یک اقدام نظارتی است که توسط دولت در رابطه با یک شرکت به دلایل مشخص انجام می شود. بنابراین، اداره امور مالیاتی قادر خواهد بود از مطابقت ساختار با قوانین و به روز بودن پرداخت های خود اطمینان حاصل کند. با این حال، به طور کلی رهبران تجاری از این عملیات می ترسند. از این رو علاقه به استخدام یک وکیل مالیاتی است.

 

در طول ممیزی مالیاتی از وکیل مالیاتی چه انتظاراتی باید داشت؟

ابتدا باید توجه داشت که دو نوع حسابرسی مالیاتی وجود دارد که یکی داخلی و دیگری خارجی است . کنترل مالیات داخلی در سازمان امور مالیاتی صورت می گیرد. بنابراین هیچ سفری به شرکت مربوطه وجود ندارد. این شخص به طور کلی از روش کار آگاه نیست. این کنترل برای تایید اظهارات شرکت استفاده می شود. این به طور منظم اتفاق می افتد و یک کار معمول برای اداره مالیات است. در مورد حسابرسی مالیاتی خارجی، در ساختمان شرکت مورد نظر انجام می شود. اداره امور مالیاتی به اطلاع دومی می رساند.

 

وقتی موضوع حسابرسی مالیاتی ذکر می شود، این رویه خارجی است که رهبران کسب و کار به آن فکر می کنند. این مداخله توسط اداره مالیات عموماً به دنبال مشاهده ناهماهنگی یا کمبود داده در اظهارات یک متخصص است. حسابرسی مالیاتی می تواند چندین نتیجه داشته باشد . اگرچه بیم آن می رود، اما به سادگی می تواند منجر به تایید انطباق اظهارنامه ها با مقررات شود. برعکس آن نیز امکان پذیر است، یعنی ماموران عملیات یک یا چند بی نظمی را شناسایی می کنند.

 

در چنین شرایطی دو سناریو باید در نظر گرفته شود. اداره امور مالیاتی می تواند به این نتیجه برسد که شرکت با حسن نیت مرتکب اشتباه شده است و اشتباه انجام شده داوطلبانه نیست. در این صورت، ساختار باید مالیات افزایش یافته را با جریمه ای بالغ بر 10٪ از مبلغ پرداخت کند. همچنین قرار است در صورت تاخیر 0.2 درصد سود پرداخت شود. در صورتی که اداره مالیات به این نتیجه برسد که خطای مرتکب داوطلبانه است، مجازات شدیدتر است.

 

در صورت گزارش مانورهای متقلبانه و تضییع حقوق، میزان مالیات متعلقه با جریمه 80 درصدی افزایش می یابد . اگر ساختار کنترل شده ذینفع مستقیم کلاهبرداری نباشد، جریمه به 40 درصد مبلغ کاهش می یابد. در پایان ممیزی مالیاتی (داخلی یا خارجی)، اعلامیه غیبت یا اصلاح پیشنهادی برای شرکت ارسال می شود. چالش تعدیل مالیات ممکن است.

 

چرا یک وکیل مالیاتی برای حسابرسی مالیاتی استخدام کنیم؟

حسابرسی مالیاتی عملیاتی است که به رویه های اداری و مالیاتی مربوط می شود . مگر اینکه در این زمینه ها حرفه ای باشید، مداخله یک متخصص ضروری است. شما قادر خواهید بود نکات و نکات کنترل را بدانید. یک وکیل مالیاتی در پاریس می تواند شما را از ابتدا تا انتها در طول ممیزی مالیاتی در پایتخت فرانسه همراهی کند. در شهرهای دیگر، شرکت های حقوقی متخصص در امور مالیاتی نیز در دسترس هستند.

 

در بالادست، متخصص حقوقی که با شما تماس گرفته اید، مسئول ارائه مشاوره برای آماده شدن برای رویه خواهد بود. وکیل متخصص به لطف دانشی که در زمینه مالیات دارد می تواند به شما بفهماند که آیا در اظهارنامه مالیاتی شما اشتباهاتی وجود دارد یا خیر. اگر چنین است، به شما اطلاع می‌دهد که خطا تا چه حد جدی است و خطراتی که دارید . او می داند که چگونه به شما کمک کند تا خطای شرکت خود را جبران کنید، اگر این امکان پذیر باشد. در غیر این صورت، او شانس شما را برای مذاکره ارزیابی خواهد کرد.

 

 

اگر حسابرسی مالیاتی منجر به تعدیل مالیات شود، وکیل مالیاتی مسئول دفاع از منافع شما خواهد بود. او با شما در مورد راه حل بحث خواهد کرد. در صورت تمایل، او تصمیم مدیریت را از طرف شرکت شما به چالش می کشد. اگر او شواهد غیرقابل انکاری ارائه دهد که نیاز به باطل کردن تعدیل مالیات را توجیه کند، در این صورت شما برنده خواهید شد. حضور وکیل مالیاتی در کنار شما، در تمامی مراحل حسابرسی مالیاتی، شانس شما را برای موفقیت در این آزمون افزایش می دهد .

 

حسابرسی مالیاتی: چگونه بهترین وکیل مالیاتی  را پیدا کنیم؟

با توجه به اهمیت وکیل متخصص در زمینه حسابرسی مالیاتی، فکر کردن به آن به نفع شماست. قبل از تماس با اولین مشاوری که شماره او را از طریق یکی از بستگان یا از طریق اینترنت دریافت می کنید، از خود بپرسید که آیا او صلاحیت دارد یا خیر . برای فهمیدن، چندین جنبه را ارزیابی کنید. ما به شما توصیه می کنیم که چند حرفه ای را انتخاب کنید که در قوانین مالیاتی متخصص هستند.

 

دریغ نکنید که از وکلا بخواهید تا مدرکی مبنی بر داشتن دانش واقعی در این زمینه به شما ارائه دهند. ایده آل این است که شما را به یک شرکت حقوقی معرفی کنید که در آن متخصصان در چندین زمینه مالیات کار می کنند. شما قادر خواهید بود در امور مالیاتی شرکت ها و گروه های شرکت ها یک متخصص شایسته پیدا کنید. علاوه بر مهارت های او، در دسترس بودن یک عامل تعیین کننده در انتخاب حرفه ای حقوقی است که شما را در طول ممیزی مالیاتی همراهی می کند. متخصص باید در دسترس باشد تا با شما صحبت کند و مفاهیمی را که ممکن است متوجه نشده باشید به تفصیل توضیح دهد.

 

از انتخاب وکیل خود غفلت نکنید . نظرات مشتریان قبلی متخصصان منتخب به شما نشان می دهد که از کدام یک از آنها اجتناب کنید و کدام یک را ترجیح دهید. همچنین فراموش نکنید که هزینه های افراد حرفه ای را بخواهید و مقایسه کنید.

 

چگونه ریسک حسابرسی مالیاتی را کاهش دهیم؟

هرچه کسی بگوید، ممیزی مالیاتی، در این مورد ممیزی که خارج از کشور انجام می‌شود، زمانی که معامله بدی صورت می‌گیرد، دخالت می‌کند. و در بیشتر موارد، با درخواست اصلاح به پایان می رسد . یک وکیل مالیات کسب و کار می تواند به شما کمک کند از تعدیل مالیات جلوگیری کنید. اما این روش به ناچار زمان زیادی می برد و مداخله متخصص هزینه خواهد داشت.

 

 

بنابراین ایده آل برای یک شرکت این است که خطر حسابرسی شدن توسط مقامات مالیاتی را تا حد امکان محدود کند. برای این کار خواهشمند است در مهلت مقرر در آیین نامه اظهارات را انجام دهید . به عنوان رهبر یک ساختار، همیشه مطمئن شوید که آنها به موقع انجام می شوند. لازم به ذکر است که بسیاری از شرکت ها تنها هر دو سال یک بار تصمیم به ارائه اظهارنامه مالیاتی می گیرند. این بدیهی است که ممیزی های مالیاتی مکرر آنها را به همراه داشت. علاوه بر این، باید از تقریب در اظهارنامه ها اجتناب شود. در مورد پاک کردن هم همینطور. مدارک ارائه شده باید خوانا باشن

 

 

 

وکیل مالیاتی   متخصص در قانون مالیات در پاریس است و از مشتریان، افراد و شرکت های خود در تمام جنبه های مربوط به مالیات های داخلی و بین المللی پشتیبانی می کند.

 

حسابرسی مالیاتی

در طول ممیزی مالیاتی، کمک یک وکیل مالیاتی ضروری است. مداخله آن امکان تضمین احترام به حقوق مالیات دهندگان و رویه اداره امور مالیاتی را فراهم می کند. وکیل از منافع موکلان خود حمایت می کند و به مناسبت طرح دعاوی اختلافی یا رسیدگی به قاضی مالیاتی به آنها کمک می کند.

 

 

مالیات شرکت ها و گروه شرکت ها

وکیل مالیاتی  همچنین با مشتریان حرفه ای کار می کند. او به شرکت ها در مورد مسائل مالیاتی که با آن مواجه می شوند مشاوره می دهد.

 

مشاور مالیاتی و وکیل دعاوی نیز به مشتریان خود در طول عملیات بازسازی کمک می کند. وکیل مالیاتی   معمولاً در زمینه ادغام، تملک، انتقال سرقفلی، مشارکت-انتقال و غیره مداخله می کند. ما همچنین قبل از هرگونه عملیات بازسازی، ممیزی مالیاتی را انجام می دهیم.

 

 

مالیات بر ثروت

به عنوان وکلای مالیاتی، شرکت آرمان پرداز خبره ما همچنین با مشتریانی متشکل از افراد و رهبران تجاری کار می کنیم. ما به مناسبت واگذاری شرکت ها یا دارایی های خصوصی مداخله می کنیم و به مشتریان خود توصیه می کنیم تا مالیات این عملیات و تأثیر مالیات را بهینه کنیم. ما همچنین اظهارنامه مالیات بر درآمد و مالیات بر ثروت را برای مشتریان خود انجام می دهیم. در نهایت، ما همچنین به بسیاری از مالیات دهندگانی که مایل به تنظیم حساب بانکی در خارج از کشور هستند، کمک می کنیم.

 

 

 

آیا در استارتاپ خود باید وکیل داشته باشید؟

مفاهیم حقوق خصوصیحقوق شرکت هاآیا در استارتاپ خود باید وکیل داشته باشید؟

قانون در همه جا وجود دارد، قوانین شرکتی بسیار زیاد و پیچیده هستند که مدیران نگران آن نباشند. به همین دلیل است که شرکت ها و استارت آپ ها به شخص سوم نیاز دارند: وکیل. می توانید انتخاب کنید که یک وکیل داخلی استخدام کنید یا خدمات را به یک شرکت حقوقی برون سپاری کنید. آیا داشتن وکیل در استارتاپ الزامی است ؟

 

مزیت وکیل مالیاتی  در استارتاپ چیست؟

همکاری با یک وکیل استارتاپ همیشه برای کارآفرینان اولویت نیست، به ویژه به دلیل بودجه محدود. با این حال، بهره مندی از مشاوره یک وکیل یک سرمایه قابل توجه است. رهبری یک استارتاپ مستلزم تصمیم گیری سریع است زیرا شرکت دائما در حال تکامل است، به خصوص اگر در حال باز شدن به بازارهای جدید باشد.

 

مدار تصمیم گیری در یک راه اندازی کوتاه است. در برخی شرایط، این وکیل شرکت است که باید تصمیم بگیرد. مورد دوم، به ویژه با توجه به پوشش شرکت، بلکه برای تنظیم قراردادهای مختلف ضروری است. وکیل متخصص در حقوق تجارت است. نقش آن ضروری است. با این حال، با توجه به بودجه ای که استخدام وکیل نشان می دهد، می توانیم به شرکت های خارجی مراجعه کنیم. بنابراین، کارآفرینان قادر خواهند بود از مشاوره در مورد قانون شرکت ، قانون کار، حقوق مالکیت معنوی، قانون قراردادها و همچنین در سطح مدیریت و ایجاد وجوه (حسابداری، جمع آوری کمک های مالی)، وجوه و غیره بهره مند شوند.

 

مزیت وکیل مالیاتی در استارتاپ چیست؟

او چه سمتی در شرکت دارد؟

وکیل چندین مأموریت دارد:

 

او باید اطمینان حاصل کند که شرکت به طور قانونی عمل می کند . برای انجام این ماموریت، وکیل از اخبار شرکت و تصمیمات دادگاه مربوط به حوزه فعالیت شرکت مطلع می شود.

نظارت قانونی بر عهده فقیه است. او همه جا چشم دارد، توانایی تحلیلی بسیار تیز دارد، قانون و رویه قضایی را می شناسد. او با هدف رونق مالی شرکت، شرکت را مجبور می کند از خلأهای متون قانونی بدون نقض قانون استفاده کند.

 

 

او قراردادهایی را بین شرکت و افراد یا افراد حرفه ای تنظیم و اجرا می کند. همچنین وکیل باید هر سطر را بخواند و از مطابقت قانونی هر سند اطمینان حاصل کند.

او بر جریان نقدینگی نظارت می کند و دانش او در مورد مالیات به او اجازه می دهد تا پول شرکت را پس انداز کند. این به شرکت کمک می کند تا مالیات کمتری بپردازد و قراردادهای خود را بهتر مذاکره کند.

 

 

وکیل در صورت بروز اختلاف در صورتی که وکیل نیز باشد می تواند وکالت شرکت را داشته باشد . اختلافات حقوقی نسبتاً زیاد است و وکیل داخلی نقش واسطه یا مشاور را دارد.

وکیل داخلی یا خارجی: بهترین انتخاب کدام است؟

اکثر شرکت های فرانسوی از شرکت های حقوقی خارجی استفاده می کنند یا در صورت نیاز از حسابدار رسمی خود مشاوره می گیرند. با این حال نیاز قانونی به طور مداوم در حال افزایش است. آیا باید یک وکیل داخلی استخدام کرد یا با وکلا و حقوقدانان خارجی همکاری کرد؟

 

اکثر شرکت ها از وکلای خارجی استفاده می کنند زیرا نیازی به وکیل تمام وقت ندارند. بنابراین این شرکت ها به شرکت ها روی می آورند. وقتی صحبت از استارت آپ ها و شرکت های انفرادی می شود، بدیهی است که به دلایل بودجه ای، انتخاب حقوقدانان و وکلای خارجی منطقی تر است.

 

یک وکیل داخلی دقیق تر و بهتر می تواند نیازهای شرکت را هدف قرار دهد. به همین دلیل است که در هنگام توسعه شرکت، به ویژه در سطح بین المللی، لازم است که یک نفر را جذب کنید.

 

بهترین راه حل برای شرکت هایی که احساس نیاز می کنند، همکاری با یک وکیل داخلی و یک شرکت خارجی است. به این ترتیب، شرکت قادر به رسیدگی بهتر به دعاوی است و وکیل داخلی می تواند به عنوان یک شریک تجاری بر توسعه امور مالی تمرکز کنند

 

 

وکیل چیست؟

وکیل یک متخصص حقوقی است که در کلیه امور حقوقی به موکلان خود کمک، اطلاع رسانی و دفاع می کند . در نتیجه هم با یک حرفه ای و هم با فردی همکاری می کند. عموماً مراجعین در مواقعی که با قانون مشکل دارند به او مراجعه می کنند. با این حال، بهتر است قبل از بروز مشکلات با خدمات او تماس بگیرید.

 

حرفه وکالت

وکیل نیز مانند قاضی تابع قوانین اخلاقی و حرفه ای است. چه در مقابل همکاران و چه مشتریانش.

 

به طور کلی آنها مشکلات رایج زندگی روزمره را حل می کنند. به عنوان مثال، او به کلیه پرونده های مربوط به قانون کار، خانواده و غیره رسیدگی می کند. در حال حاضر، وکلا در دنیای تجارت شناخته شده هستند. آنها شرکت ها را در سرمایه گذاری هایی که انجام می دهند مشاوره و مدیریت می کنند.

 

وکیل چندین نقش را ایفا می کند. هم می تواند از یک پرونده دفاع کند و هم مشاور. هدف آن نجات یک شخص حقوقی یا فیزیکی از زندان یا محاکمه هایی است که ممکن است برای آنها مضر باشد. در طول روند، او وظیفه دارد (به نفع موکل خود) یک فرآیند سازش را انجام دهد. این روش می تواند از رسیدگی طولانی مدت قانونی و رفت و آمد غیر ضروری در دادگاه جلوگیری کند.

 

حرفه وکالت نیاز به ظرفیت بالایی برای ترکیب دارد. او باید در سطح سرمقاله و خطابه سهولت داشته باشد. اینها معیارهای ضروری برای شکستن و استقامت در این حرفه هستند.

 

وکیل مالیاتی به چه مهارت هایی لازم دارد ؟

وکیل بودن آسان نیست، اما با اشتیاق می توان به یک وکیل خوب تبدیل شد. برای این، چندین مهارت برای جعل یا داشتن وجود دارد.

 

مراقب باش

احتیاط شعار یک وکیل است. این به او اجازه می دهد تا مشاوره درستی به مشتری خود بدهد. اما او باید این نگرش را نیز اتخاذ کند تا بتواند مقاصد دومی را مشخص کند.

 

در واقع، دیدن مشتریانی که به وکیل خود دروغ می گویند، غیرمعمول نیست. او با احتیاط و هوشیاری می تواند از طریق اعمال شخصی که در مقابل خود دارد مشخص کند چه چیزی پنهان است.

 

مستقل بودن

استقلال یک وکیل در این است که او به راحتی تحت تأثیر قرار نگیرد. این یک کیفیت و مهارت است که با احتیاط همراه است. این استقلال مشتری را از عقل سلیم و عینی بودن توصیه های وکیلش به او اطمینان می دهد.

 

محتاط بودن

اختیار برای وکیل یک تعهد است . او هرگز نباید اسرار و اعتماد مشتریان خود را فاش کند. این مسئله احترام به یک منشور اخلاقی است که هدف آن احترام به رازداری حرفه ای است.

 

نقض این اخلاق مشمول مجازات قانونی است. هر وکیلی که این کار را انجام می دهد، انجام تخلف است.

 

وفادار باش

وکیل باید در طول پرونده از یک موکل دفاع کند. او نمی تواند از دو حزب با منافع متضاد دفاع یا نمایندگی کند. با این حال، زمانی ممکن است که هر دو طرف توافق کرده باشند.

 

مودب باش

ادب برای یک وکیل طبیعت دوم است. مخصوصاً زمانی که در برابر قاضی و هیئت منصفه دعوی می کند. بعلاوه، همه در طول یک جلسه، چشمان خود را به او خواهند داشت. او باید خود را در بهترین حالت خود نشان دهد تا اطرافیانش از گفته های او متقاعد شوند.

 

انسانیت داشته باشند

قبل از شروع رسمی، وکلا باید ابتدا سوگند یاد کنند. این که کارش را با عزت و انسانیت انجام دهد. او باید نسبت به مشتری که نمایندگی می کند دلسوزی کند. در غیر این صورت اگر خودش قانع نشود نمی تواند در استدلال هایش قانع کننده باشد.

 

 

حقوق وکیل و امکان پیشرفت شغلی

 

با این حال، دستمزد او بر اساس چندین معیار متفاوت است. شهرت شرکتی وجود دارد که روی تعداد مشتریان به دست آمده بازی می کند. نوع فعالیت و مکان آن نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، یک شرکت در مرکز شهر به راحتی مشتریان خود را نسبت به شرکتی که در ورودی آن است، به دست می آورد.

 

جوان تازه فارغ التحصیل رشته حقوق که تصمیم گرفته اند از 3 منظر وکیل شوند . آنها می توانند در یک شرکت به عنوان کارمند کار کنند. آنها همچنین این فرصت را دارند که به یکی از همکاران شرکت تبدیل شوند. در نهایت، او می تواند مستقیماً تمرین خود را باز کند (اگرچه این یک مورد نسبتاً نادر

 

 

چرا پیشنهاد “وکیل استارتاپ” ما؟

موقعیت ما به عنوان یک وکیل استارتاپ  بر اساس یک مشاهدات دوگانه است:

 

–  نیازهای تخصصی  استارت آپ ها چندوجهی است. آنها ابتدا شکل نیازهای حقوقی را به خود می گیرند که خود متنوع هستند و نیاز به یک رویکرد کلی ” دست روی ” از وکیل دارند. سپس استارت‌آپ‌ها نیازهای غیر قانونی دارند   که وکلایی که به استارت‌آپ کمک می‌کنند باید بتوانند آن‌ها را درک کنند و با همکاری متخصصان غیرحقوقی از آن‌ها حمایت کنند.

 

– استارت آپ های نوآور به ویژه در  محیطی سریع و دائماً در حال تغییر تکامل می یابند که به چابکی وکیل، سرعت اجرا و همچنین سازگاری عملیاتی نیاز دارد.

 

نیازهای چند وجهی

علی جعفری ، بنیانگذار شرکت و وکیل متخصص در استارتاپ ها، چندین سال به عنوان تنها وکیل یک نرم افزار کسب و کار انتشارات استارتاپی کار کرده است، بنابراین او تمام اطلاعات مهم را برای مشاوره به استارتاپ ها در توسعه آنها در نظر دارد.

 

او به عنوان یک ”  وکیل استارت آپ  ” این فضای اقتصادی و تنوع نیازهای حقوقی استارت آپ ها را به طور روزانه درک می کند، چه در  حقوق شرکت ها ،  قانون کار ،  حقوق قراردادها ،  حقوق مالکیت معنوی ، قانون مهاجرت، در زمینه مهاجرت پرسنل، برای تعریف اساسنامه یا ساختار شرکت و همچنین در زمینه های دیگر نزدیک به نیازهای رشد بنیانگذاران آنها، مانند قرارداد  سرمایه گذاری  و پشتیبانی در  استراتژی جمع آوری سرمایه آنها .

 

اما نیاز استارتاپ ها فراتر از قانون است. آنها نیازهای هر  مدیر  شرکتی  ، حتی هر کارفرمایی هستند، زیرا کارآفرین موسس یک استارتاپ که وارد ایرانمی شود، باید  حساب های تجاری را  در محل نگهداری کند، تعداد معینی  اظهارنامه مالیاتی را  هم در فدرال و هم در ایالت انجام دهد. در سطح، شرکتی را برای  مدیریت حقوق و دستمزد  کارکنان محلی و کسر مالیات مناسب و غیره استخدام کنید.

 

 

 

 

 

همچنین در این روحیه است که استفان مینی راهنماهای قانونی خود را برای راه اندازی در بریتانیا ، راه اندازی در ایالات متحده آمریکا و راه اندازی در کانادا برای کارآفرینان و استارت آپ ها ایجاد کرده است.

 

 

مزایای یک شبکه راه اندازی خبره

برای انجام ماموریت خود به عنوان یک وکیل استارتاپی  که به بهترین شکل  نیازهای چند رشته ای  استارتاپ ها را برآورده می کند، ما به طور مستقیم یا از طریق  شبکه گسترده  مشاوران   و سایر  مشاوران خارجی خود ، طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهیم، خواه خدمات حقوقی به شدت sensu، یا بیشتر تجاری . خدمات گرا

خدمات حقوقی اختصاص داده شده به استارتاپ ها:

ایجاد شرکت و تنظیم کلیه اسناد و مدارک بین شرکای موسس.

اجرای و مذاکره  قراردادهای سرمایه گذاری ;

 

 

 

پشتیبانی قانونی برای روابط تجاری با  فرشتگان تجاری  و شرکت های سهام خصوصی ( VC )، در زمینه عملیات جمع آوری سرمایه؛

تهیه پیش نویس  نامه های تعهد  و سایر  قراردادهای خدماتی  با کارمندان و مشاوران مستقل؛

کمک به مهاجرت ، اخذ ویزا برای بنیانگذاران یا کارمندان فرانسوی در  ایالات متحده  یا  کانادا  ؛

حفاظت از  مالکیت معنوی  شرکت ( نرم افزار ،  کپی رایت ،  علائم تجاری ، ثبت اختراع،  نام دامنه )؛

تهیه پیش نویس ،  بومی سازی  و مذاکره در  قوانین آمریکا یا کانادا  در مورد  شرایط استفاده  از وب سایت ها و برنامه های کاربردی تلفن همراه ( شرایط استفاده )، منشورهای پردازش داده های شخصی ( خط مشی های حفظ حریم خصوصی )،  شرایط عمومی فروش  ( CGV )، یا  موافقت نامه های مجوز  و سایر قراردادهای فناوری اطلاعات شرکت

17 نکته برای انتخاب وکیل مالیاتی

اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار یا وضعیت مالیاتی پیچیده ای هستید، یک وکیل مالیاتی ممکن است یک گزینه باشد. در اینجا چند راه برای پیدا کردن حرفه ای مناسب آورده شده است.

 

هنگامی که به دنبال یک وکیل مالیاتی هستید، مهم است که بدانید به دنبال چه چیزی باشید. مطمئن شوید که آنها JD و مجوز وکالت دارند.

 

 

شما می توانید این موضوع را با مراجعه به وب سایت وکالت دولتی تأیید کنید. همچنین مطمئن شوید که آنها در رسیدگی به اختلافات مالیاتی مجرب هستند. اگر مشکل مالیاتی پیچیده ای دارید، می خواهید یک وکیل مالیاتی را استخدام کنید که در رسیدگی به وضعیت شما با تجربه باشد.

 

می‌توانید از آن‌ها مرجع بخواهید یا بررسی‌های آنلاین را بررسی کنید تا مطمئن شوید که شهرت خوبی دارند.

 

 وکیل مالیاتی چیست

وکلای مالیاتی وکلای متخصص در قانون مالیات هستند. وکلای مالیاتی به مردم کمک می کنند تا امور مالی خود را سازماندهی کنند تا موقعیت مالیاتی خود را به حداکثر برسانند، قوانین مالیاتی را رعایت کنند و اختلافات با مقامات مالیاتی و سایر مقامات مالیاتی را حل کنند. آنها می توانند در تجارت، املاک یا مالیات های بین المللی تخصص داشته باشند.

 

بسیاری از وکلای مالیاتی در شرکت های حسابداری یا حقوقی کار می کنند. دیگران ممکن است به تنهایی کار کنند یا صاحب کسب و کار خود شوند.

 

 

اکثر وکلای مالیاتی در شرکت های حقوقی به مشتریان خود در مورد چگونگی دستیابی به رفتار مالیاتی مطلوب در موقعیت های مختلف مشاوره می دهند. آنها می توانند قراردادها و سایر اسناد قانونی را برای تحقق این امر تنظیم کنند.

 

شرکت‌های حسابداری و مشاوره‌ای که وکیل مالیاتی استخدام می‌کنند بیشتر از سایر متخصصان به مشتریان خود کمک می‌کنند تا قوانین مالیاتی را رعایت کنند.

 

چه زمانی و چرا باید با وکیل مالیاتی تماس بگیرید؟

 

شرایط خاص ممکن است به ویژه برای خدمات یک وکیل مالیاتی مناسب باشد.

 

امانوئل موندت ، وکیل مالیاتی در نیس توضیح می دهد که دو نوع قانون مالیاتی وجود دارد. برنامه ریزی مالیاتی و دعاوی مالیاتی. وکلای برنامه ریزی مالیاتی به افراد و مشاغل ثروتمند کمک می کنند تا امور مالی خود را سازماندهی کنند تا بار مالیاتی خود را کاهش دهند.

 

وکلای مالیاتی می توانند به شما در حل اختلافات مالیاتی کمک کنند یا به شما کمک کنند از آنها به طور کلی اجتناب کنید. شما باید آگاه باشید که چه چیزی را در یک وکیل جستجو کنید تا به شما کمک کند تا بهترین گزینه را برای شرایط خود انتخاب کنید.

 

 

نوع دیگری از وکیل مالیاتی از افراد و مشاغل در برابر حسابرسی، تحقیقات یا اقدامات قانونی توسط مقامات مالیاتی، سازمان های مالیاتی ایالتی یا سایر مقامات مالیاتی محافظت می کند. اگر بدهی مالیاتی دارید این نوع وکیل برای شما مناسب است.

 

آنها می توانند در مورد بدهی مالیاتی شما با دولت مذاکره کنند. آنها همچنین می توانند ارتباطات با دولت را مدیریت کنند.

 

برنامه ریزی املاک

یک وکیل مالیاتی می تواند به شما در طراحی استراتژی های برنامه ریزی املاک و مدیریت اسناد لازم برای به حداقل رساندن مالیات املاک، انتقال دارایی ها به اعضای خانواده، ایجاد اعتماد و سایر تکنیک ها کمک کند.

 

راه اندازی یک کسب و کار

وکلای مالیاتی می توانند به شما در طراحی استراتژی های مالیاتی هوشمند برای شروع، خرید، فروش یا رشد یک تجارت کمک کنند.

 

اختلافات مالیاتی

اگر در یک اختلاف مالیاتی هستید، می‌خواهید از مقامات مالیاتی، اداره مالیات ایالتی یا محلی برای یک موضوع مالیاتی شکایت کنید، یا می‌خواهید در دادگاه مالیاتی ایالات متحده حاضر شوید، یک وکیل مالیاتی برای کمک به شما در دسترس است.

 

معافیت مالیاتی

یک وکیل مالیاتی می تواند به شما کمک کند تا همه گزینه ها را بررسی کنید

 

معیارهای انتخاب وکیل مالیاتی

1/ آموزش وکیل را بررسی کنید

برای انتخاب وکیل مالیاتی مناسب، تجربیات آنها را در نظر بگیرید. یک وکیل مالیاتی باید برای وکالت در ایالتی که در آن زندگی می کنید و قبولی در آزمون وکالت مجوز داشته باشد. بسیاری از وکلای مالیاتی حسابداران رسمی رسمی هستند یا دارای مدارک پیشرفته مالیاتی هستند. انتخاب وکیل با سابقه حسابداری نیز انتخاب خوبی است. یک راه خوب برای یافتن یک وکیل مالیاتی واجد شرایط این است که از آنها در مورد تحصیلات و مدارک خود سؤال کنید. اگر آنها بیش از مدرک لیسانس دارند، به دنبال وکلایی باشید که CPA هستند یا مدرک کارشناسی ارشد را دنبال می کنند.

 

2/ وکیل مالیاتی با تجربه انتخاب کنید

 

اگر توانایی پرداخت هزینه ها را دارید، قدم بعدی یافتن یک وکیل مالیاتی با تجربه است. یک وکیل مالیاتی معمولاً برای موارد مشابه هزینه‌های ساعتی یا ثابت را دریافت می‌کند، بنابراین می‌توانید حتی قبل از اینکه آنها را استخدام کنید، تخمینی از هزینه دریافت کنید. یک وکیل مالیاتی خوب باید مراجع، گواهینامه ها و پاسخ های مناسب برای تمام سوالات شما را داشته باشد. تا زمانی که توانایی پرداخت هزینه های آنها را دارید، می توانید مطمئن باشید که آنها به شما در حل مشکلات مالیاتی و جلوگیری از مشکلات مالی کمک می کنند.

 

3/ هزینه آن را با آنچه که می تواند شما را نجات دهد مقایسه کنید

به یاد داشته باشید که وکلای مالیاتی می توانند گران باشند. همیشه قبل از استخدام وکیل مالیاتی تکالیف خود را انجام دهید. شما نمی خواهید در نهایت به مقدار زیادی پول بدهکار شوید، بنابراین مهم است که یک وکیل با تجربه در منطقه خود انتخاب کنید. اگر در زمینه مالیات به کمک نیاز دارید، استخدام یک وکیل مالیاتی به شما کمک می کند تا مالیات خود را کاهش دهید و از حسابرسی های پرهزینه جلوگیری کنید. هنگام انتخاب وکیل مالیاتی، حتما نکات زیر را بررسی کنید.

 

4/ وکیل مالیاتی متخصص انتخاب کنید

مهم است که یک وکیل مالیاتی را انتخاب کنید که در نوع مشکل مالیاتی شما متخصص باشد. حوزه های مختلفی از قوانین مالیاتی وجود دارد، و شما باید یکی را انتخاب کنید که به طور خاص بر وضعیت شما تمرکز کند. اگر در مورد بدهی خود مطمئن نیستید، باید یک شرکت حقوقی را استخدام کنید که در زمینه ای که در آن به کمک مالیاتی نیاز دارید متخصص باشد. با این حال، یک وکیل مالیاتی محلی ممکن است رابطه ضعیفی با اداره مالیات داشته باشد.

 

5/ انتخاب را با مشکل خود تطبیق دهید

اگرچه استخدام وکیل مالیاتی به دلایل بسیاری بسیار مهم است، عوامل متعدد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، نوع مسئله مالیاتی که با آن روبرو هستید، تفاوت زیادی در نحوه انتخاب وکیل مالیاتی ایجاد می کند. اغلب وکیل مناسب می تواند خدمات بهتری نسبت به گران ترین شرکت به شما ارائه دهد. وقتی نوبت به استخدام وکیل مالیاتی می رسد، بودجه و نیازهای خود را در نظر بگیرید. انواع مختلفی از وکلا وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که کدام نوع برای نیازهای شما مناسب تر است.

 

6/ قبل از هر اقدامی از وکیل حق الزحمه او را بخواهید

 

ساختار هزینه یک وکیل مالیاتی بسیار مهم است. برخی برای خدمات خود نرخ ساعتی دریافت می کنند، در حالی که برخی دیگر هزینه ثابتی را برای خدمات خود دریافت می کنند. برخی از شرکت ها کارمزد بلوک و برخی دیگر کارمزد بلوک را ارائه می دهند. برخی از وکلای مالیاتی صرفاً به این نوع کار اختصاص دارند و برخی از وکیل‌های حقوقی یا مدیران را استخدام می‌کنند. اگر توانایی مالی دارید، باید یک وکیل مالیاتی با یک تیم اداری استخدام کنید.

 

7/ از مبتدیان برای موارد پیچیده اجتناب کنید

عامل دیگری که باید در نظر گرفت تجربه است. شما نباید یک وکیل مالیاتی را بدون صحبت با مشتریان خود استخدام کنید. وکیل باید شرایط خاص شما را بداند و مایل باشد که همه گزینه های ممکن را برای شما توضیح دهد. علاوه بر این، یک وکیل مالیاتی باید با تمام قوانین، مقررات و قوانین مربوطه آشنا باشد. از نظر تجربه، وکلای مالیاتی باید بتوانند مسائل پیچیده را مدیریت کنند. به عنوان مثال، حسابرسی ممکن است برای یک شرکت عادی باشد، اما حسابرسی ممکن است برای افراد یک آزمایش سخت باشد. یک متخصص متخصص در قانون مالیات می تواند بهترین مشاوره را به شما ارائه دهد و به شما در حل مشکل کمک کند.

 

8/ از سایر متخصصان مورد اعتماد مشاوره بگیرید

از متخصصان مورد اعتماد بخواهید که به شما کمک کنند تا یک وکیل مالیاتی پیدا کنید. از بانکدار، حسابدار یا وکیل دیگری که در موضوع مشابهی با آنها کار کرده اید، بپرسید. شما همیشه می توانید از کانون وکلای محلی بخواهید که اگر نتوانستید متخصصی را پیدا کنید، شما را به متخصصان منطقه خود معرفی کند.

 

 

9/ آیا فکر می کنید وکیل مالیاتی مناسب را پیدا کرده اید؟

اگر برای اطمینان از مشاوره شروع کردید چه؟

ممکن است وکیل مالیاتی مورد علاقه خود را پیدا کرده باشید، اما این بدان معنا نیست که آنها برای شما مناسب هستند. مهم است که قبل از ثبت نام به عنوان مشتری از وکیل بپرسید که آیا آنها در مورد خاص شما تجربه دارند یا خیر. این ممکن است شامل پرداخت هزینه مشاوره و توضیح دقیق پرونده شما باشد. سپس وکیل باید بتواند به شما بگوید که آیا در این زمینه تجربه دارد یا خیر. اگر تجربه ای در این زمینه ندارند، بهتر است توصیه ای بخواهید.

 

10/ هزینه وکیل مالیاتی چقدر است؟

.

 

 

11/ چگونه یک وکیل مالیاتی پیدا کنیم که پاسخگوی نیازهای شما باشد؟

باید بتوان به سرعت جستجوی خود را با یافتن یک وکیل متخصص در نوع موضوعی که با آن سروکار دارید محدود کرد – تجاری یا شخصی. تفاوت های مهمی بین مالیات بر درآمد شخصی و مالیات مشاغل وجود دارد. وکلای مالیاتی می توانند در یک نوع مشتری تخصص داشته باشند.

 

یک وکیل معتبر مالیاتی توصیه شفاهی می کند. این شامل نظرات و توصیه‌های آنلاین افرادی است که می‌شناسید. شبکه وکلای ما برای افراد نیز قابل جستجو است.

 

هنگامی که چند گزینه دارید، می توانید از آنها در مورد سابقه و نحوه ارزیابی پرونده شما بپرسید. در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید بپرسید

 

12/ چه نوع کار مالیاتی را مدیریت می کند؟

وکلای مالیاتی مختلف انواع مختلفی از کارها را انجام می دهند. یک وکیل مالیاتی متخصص در برنامه ریزی مالیات کسب و کار ممکن است نتواند از طرف یک فرد برای تسویه بدهی مالیاتی مذاکره کند. وکیلی که نوع کار شما را بداند بهترین انتخاب خواهد بود.

 

13/ چه تجربه ای از مشکل من دارید؟

ممکن است استخدام یک وکیل جدید چندان گران نباشد. با این حال، اگر وضعیت مالیاتی شما پیچیده است، ممکن است فردی با تجربه گسترده در موقعیت های مشابه به شما خدمات بهتری بدهد.

 

14/ در کدام حوزه قضایی مجاز به فعالیت هستید؟

.

 

غیر معمول نیست که افرادی که مشکلات مالیاتی دارند از مشکلات مالیاتی  نیز رنج ببرند.

 

راه دیگر برای به دست آوردن بینش در مورد تجربه آنها این است که بدانید کجا مجوز دارند.

 

/ چگونه مرا در جریان قرار می دهید؟

ممکن است در مورد دریافت به روز رسانی ها مضطرب باشید، به خصوص اگر با بدهی مالیاتی دست و پنجه نرم می کنید. یک وکیل مالیاتی باید بتواند به شما بگوید چه زمانی در مورد پرونده خود خواهید شنید و چگونه به شما دسترسی پیدا کنید. آنها همچنین باید به شما بگویند که چه کسی در دفتر آنها ارتباطات را مدیریت می کند.

 

/ چه کسی کار را انجام خواهد داد؟

در حالی که انجام برخی از کارهای اساسی برای یک مدیر یا حقوقدان عادی است، اما از سازمان هایی آگاه باشید که برای وقت وکالت از شما هزینه می گیرند و سپس به شخص دیگری اجازه رسیدگی به پرونده را می دهند.

 

چرا قانون مالیات را انجام می دهید؟

این سوال توسط یک وکیل مالیاتی شناخته شده پیشنهاد شده است. این به این دلیل نیست که پاسخ صحیح است، بلکه به این دلیل است که به انگیزه های وکیل بینشی می دهد. برای مثال کراس از کمک به افرادی که در مشکلات مالی جدی هستند لذت می برد. این می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا با هم خوب کار می کنید یا خیر.

 

حق الزحمه وکیل شما در تهران ، طبق یک توافق نامه کتبی تعیین شده و از قبل با مشتریانش مذاکره شده است. اولین قرار مشاوره با یک میلیون تومان  با احتساب مالیات صورت‌حساب می‌شود و در صورت باز شدن پرونده از مبلغ هزینه‌ها کسر می‌شود. در این جلسه به منظور شفاف سازی میزان هزینه ها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.  هزینه های شرکت حقوقی خاویر والی در مارسی

تعیین حق الزحمه وکیل

وکیل که یک حرفه ای  است، بنابراین فقط می تواند هزینه های پرداخت شده توسط مشتریانی که از آنها حمایت می کند را دریافت کند. حق الزحمه بین موکل و وکیل او بر اساس معیارهای خاصی تعیین می شود مانند:

ماهیت و پیچیدگی پرونده؛

اهمیت اختلاف؛

تجربه و تخصص وکیل؛

وضعیت مالی مشتری؛

اهمیت کار تحقیق و سنتز پرونده…

 

اگر مایلید در مورد میزان حق الوکاله خود اختلاف نظر داشته باشید، می توانید میانجی یا مستقیماً رئیس کانون وکلا را با شروع یک روش “مالیات بر هزینه ها” بازداشت کنید.

 

 

چندین روش پاداش ممکن است ارائه شود و در صورت لزوم با هم ترکیب شوند:

هزینه زمان صرف شده: نرخ ثابت با توجه به زمان صرف شده برای مطالعه و پردازش پرونده شما.

هزینه های ثابت: یک نرخ ثابت را می توان با وکیل خود توافق کرد. این عمدتا برای فایل هایی با خطرات کمی اعمال می شود.

هزینه برای نتایج: پاداش مرتبط با نتیجه به دست آمده تنها زمانی امکان پذیر است که با نرخ ثابت یا نرخ ثابت همراه باشد. این با وکیل شما منعقد خواهد شد.

اشتراک: اگر اغلب به وکیل خود مراجعه می‌کنید، می‌توانید از خدمات و مشاوره‌های او برای تعداد معینی از پرونده‌های رسیدگی شده یا چند ساعت با نرخی که از قبل در قالب اشتراک توافق شده است، بهره‌مند شوید.

 

وکیل و کمک حقوقی شما

هزینه های استاد خاویر والی را نیز می توان از طریق کمک حقوقی پوشش داد . در واقع، دولت می‌تواند در مورد افراد با درآمد کم، هزینه‌های حقوقی، به‌ویژه وکلا و ضابطان، را به طور جزئی یا کامل حمایت کند. با این حال، کمک حقوقی مربوط به مرحله اداری اختلافات مالیاتی نیست، بلکه فقط به مرحله قضایی مربوط می شود.

محافظت قانونی

حمایت حقوقی به شما این امکان را می دهد که در مراحل قانونی (مدنی، کیفری، اداری یا موارد دیگر) توسط بیمه خود وکالت و دفاع کنید.

دلایل مختلف برای عملی شدن این ضمانت ممکن است ادعایی علیه بیمه شده یا درخواست غرامت خارج از دادگاه باشد. حمایت قانونی همه اعضای خانواده را شامل می شود. هزینه های وکیل، هزینه های کارشناسی و هزینه های رویه ای را بر عهده می گیرد. اگر قرارداد خاصی باشد، هزینه با توجه به شرکت های بیمه متفاوت است، برای هر قرارداد کلاسیک دیگری، ضمانت نامه بدون هزینه اضافی در قرارداد جهانی ادغام می شود.

وکیل مالیاتی در مارسی

به عنوان یک حرفه ای یا فردی که در مارسی زندگی می کنید، ممکن است به دنبال یک وکیل مالیاتی باشید . وکیل مالیاتی در مارسی که قادر به ارائه مشاوره است، به مالیات دهندگان در معاملات میراث و املاک و مستغلات کمک می کند . او یک متخصص در قانون مالیات است که به قوانین مالیاتی تسلط دارد و می داند چگونه از مشتریان خود در برابر مقامات مالیاتی دفاع کند. در چه مواردی باید به چنین وکیلی مراجعه کرد؟

چرا وکیل مالیاتی استخدام کنیم؟

قانون مالیات عمومی اصول قابل اجرا در قانون مالیات را تعیین می کند . با این حال، قوانین و مقررات اغلب برای مالیات دهندگان نامشخص است. به همین دلیل است که تماس با یک وکیل مالیاتی در مارسی توصیه می شود.

این وکیل می تواند پاسخگوی مشکلات افراد از نظر مالیات بر درآمد باشد . این به مسائل مربوط به اظهارنامه سالانه درآمد و همچنین طرح های معافیت مالیاتی می پردازد .

علاوه بر این، او به متخصصان هر فعالیتی که دارند توصیه می کند. به عنوان مثال، وکیل مالیاتی به پزشکان کمک می کند ومشاغل آزاد در محاسبه مالیات آنها. به همین ترتیب، متخصصان املاک و مستغلات مانند دلالان املاک و مروجین را همراهی می کند.

نقش آن تحلیل متون مالیاتی و تفسیر دکترین اداره مالیات است. همچنین بر اساس قوانین قضایی و تصمیمات دادگاه در امور مالیاتی است . با این کار در مورد هر موضوع مالیاتی نظر می دهد تا سوال مشتری حل شود.

 

 

زمینه مداخله وکیل مالیاتی برای متخصصین چیست؟

یک متخصص چندین موضوع مربوط به مالیات را می داند . برای مثال، ممکن است رفتار مالیاتی یک معامله املاک و مستغلات باشد. اما می تواند به بهینه سازی مالیاتی وضعیت شرکت نیز مربوط باشد.

هنگامی که او موضوع درخواست مشاوره قرار می گیرد، متخصص مالیات چندین سوال از مشتری حرفه ای می پرسد. در واقع، او باید کاملاً بر زمینه تسلط داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل به مشکل مالیات پاسخ دهد.

پس از مشخص شدن چارچوب کلی، وکیل مالیاتی می تواند لایحه مالیاتی  بنویسد که در آن راه حل را به مشتری می دهد. این سند مکتوب بیانگر عمل حقوقیه مشتری می تواند در صورت حسابرسی مالیاتی به آن تکیه کند.

 

وکیل مالیاتی در تهران

 

بهترین وکیل مالیاتی برای افراد را از کجا پیدا کنیم؟

یک فرد سوالات متفاوتی از یک حرفه ای دارد. مسائل مالیاتی اصلی برای افراد بر روی دارایی های املاک و مستغلات و انتقال آنها همگرایی دارد.

یک وکیل مالیاتی باید نحوه کار با سردفتر را بداند، برای نشان دادن کدام راه حل در انتقال املاک و مستغلات. متخصص در مالیات بر ارث و کمک های مالی ، او ساختار انتقال دارایی ها را با هزینه مالیات کمتر انجام می دهد.

 

تخصص در مالیات املاک و مستغلات در تهران

بخش املاک و مستغلات چندین موضوع مالیاتی را مطرح می کند. اهل مارسی هستید و می خواهید سرمایه گذاری کنید؟ بنابراین تماس با یک وکیل متخصص در مالیات بر املاک ضروری است. این متخصص سرمایه گذاری های شما را ساختار می دهد و به لطف مالیات، عملیات را سودآورتر می کند .

املاک و مستغلات می تواند مربوط به پروژه خرید و فروش مجدد باشد . به این می گویند فعالیت دلالان اموال. قدردانی از مزایای عملیات مستلزم اعمال بهترین رژیم مالیاتی است . در طول خرید، فروشنده ملک هزینه های ثبت را با نرخ کاهش یافته پرداخت می کند.

اما می تواند یک پروژه ساختمانی نیز باشد. سپس این به توسعه املاک و مستغلات مربوط می شود. وکیل مالیاتی مروج عملیات کلی را تجزیه و تحلیل می کند و رفتار مالیاتی هزینه های کار را تأیید می کند.

فعالیت املاک و مستغلات توسعه دهندگان را نیز هدف قرار می دهد . یک متخصص زیربخش یک قطعه زمین را برای ساخت چندین قطعه ساختمانی توسعه می دهد. او مجوز داد و نقشه بردار را فراخواند. اما او باید به تأثیر مالیاتی تقسیم زمین نیز توجه کند.

علاوه بر این، منافع املاک و مستغلات سرمایه گذاری اجاره. بین اجاره بدون لباس و اجاره مبله چه چیزی را انتخاب کنیم  ؟

 

 

 

چرا از وکیل مالیاتی استفاده کنیم؟

وکیل مالیاتی

 

 

قانون مالیاتی پیچیده است، بسیار پیچیده تر از آن چیزی که یک فرد معمولی می تواند درک کند. این به این دلیل است که وکلا سال‌ها را صرف مطالعه کدهای مالیاتی می‌کنند و اغلب برای درک کامل قوانین مالیاتی سال‌ها تمرین طول می‌کشد. بسیاری از مردم فرانسه تحت تأثیر قوانین مالیاتی قرار دارند. اینجاست که یک وکیل مالیاتی می تواند به شما کمک کند. یک وکیل می تواند اعتبارات و کسوراتی را که ممکن است مستحق آن باشید بررسی کند تا کل صورت حساب مالیاتی شما را کاهش دهد.

 

مزایای وکیل مالیاتی!

در فرانسه، مالیات دهندگان اغلب از بار مالیاتی شکایت دارند. اما اگرچه وضعیت همین است، اما می توان در بخش مالیات صرفه جویی کرد. هم شرکت ها و هم افراد می توانند صورت حساب های خود را به اداره دولتی کاهش دهند. برای انجام این کار، عملی ترین گزینه استخدام یک متخصص مالی یا یک وکیل مالیاتی است که می تواند به عنوان مشاور مالیاتی عمل کند.

 

واضح است که از منظر شخصی و حرفه ای همه چیز متفاوت است. بیایید ابتدا روی این نکته آخر تمرکز کنیم. اگر شما یک تجارت هستید، داشتن یک وکیل مالیاتی می تواند:

 

در درخواست کمک در استخدام کارکنان یا خرید دارایی های سرمایه ای کمک کنید. خدمات وکیل مالیاتی به شما این امکان را می دهد که از کمک به شرکت هایی که توسط ادارات دولتی راه اندازی شده اند مطلع شوید. علاوه بر این، می تواند مسئولیت ارائه مدارک لازم را نیز بر عهده داشته باشد که با تمام الزامات مطابقت داشته باشد.

با تعدیل هزینه های نامناسب یا غیرقابل تخمین، سود کسب و کار را حفظ کنید. مشاور مالیاتی باید وضعیت اقتصادی و مالی شرکت را تجزیه و تحلیل کند و در صورت تعهد هزینه های بدون پوشش اقدامات لازم را انجام دهد.

در صورت نیاز برای جریان نقدی تجاری، به راحتی مالیات را به تعویق بیندازید. وکیل مالیاتی با آگاهی از قوانین مالیاتی و وضعیت شرکت می تواند به تعویق پرداخت مالیات مشاوره دهد. در صورت اجازه، شرکت ممکن است ترتیب درخواست این تمدید را بدهد.

وکیل مالیاتی

مالیات هایی که بیشتر افراد را تحت تاثیر قرار می دهد

افراد دارای تعهدات مالیاتی متفاوتی نسبت به مشاغل هستند. بنابراین نیازهای آنها متفاوت است. با این حال، آنها همچنین باید یک متخصص مالیاتی را انتخاب کنند تا بار مالیاتی خود را کاهش دهند. مساعدت در دعاوی یا رسیدگی هایی که باید به خزانه داری ارائه شود، یکی از مزایایی است که برای افراد بسیار ارزشمند است.

 

علاوه بر این، دریافت دستورالعمل های توصیه شده و کاملا قانونی در زمینه صرفه جویی در مالیات نیز امکان پذیر است. علاوه بر این، یک وکیل مالیاتی می تواند به شما توصیه کند که اظهارنامه مالیاتی شما کامل و مطابق با قانون باشد تا سهوا مرتکب اشتباه مالیاتی غیرقانونی نشوید که در موارد خاص منجر به حسابرسی می شود.

 

وکیل مالیاتی همچنین می تواند به افرادی که مرتکب اشتباهات مالیاتی می شوند و افرادی که اظهارنامه خود را با تأخیر ارسال می کنند یا آن را ارائه نمی کنند کمک کند. کسانی که حسابرسی می شوند ممکن است از مشاوره با یک وکیل مالیاتی نیز بهره مند شوند که می تواند آنها را در مورد حقوق و گزینه های آنها و بهترین اقداماتی که می توانند بردارند راهنمایی کند.

 

وکیل مالیاتی

یک وکیل مالیاتی واجد شرایط استخدام کنید

مسائل حقوقی می توانند پیچیده و استرس زا شوند. یک وکیل مالیاتی واجد شرایط می تواند نیازهای خاص شما را برآورده کند، قانون را برای شما توضیح دهد و در صورت نگرانی شما را در هیئت حل اختلاف مالیاتی  نمایندگی کند. اکنون اولین قدم را بردارید و با یک وکیل مالیاتی واجد شرایط تماس بگیرید تا در مورد وضعیت خاص خود صحبت کنید.

 

اگرچه مالیات انتقادات زیادی را به خود جلب می کند، اما برای حفظ وضعیت رفاهی که همه ما از آن سود می بریم، ضروری هستند. شما نمی توانید از آنها اجتناب کنید، اما می توانید با برنامه ریزی مالیاتی خوب پس انداز کنید. اگر محصولات مناسبی مانند برنامه های بازنشستگی یا کمک های خاص برای شرکت ها نیز دارید.

یل در امور کنترل مالیاتی و دعاوی مالیاتی

در صورت انجام ممیزی مالیاتی از یک فرد یا یک حرفه ای ، کمک یک وکیل مالیاتی ضروری است.

 

در واقع، مداخله وکیل مالیاتی تضمین می کند که مالیات دهنده به طور کامل به حقوق خود در زمینه ممیزی مالیاتی احترام می گذارد.

 

در این راستا، در سمت خود به عنوان یک وکیل مالیاتی، به ویژه اطمینان حاصل می کنم که اداره امور مالیاتی به کلیه قوانین رویه مندرج در کتاب رویه های مالیاتی ( درخواست اطلاعات ، استفاده از حق ارتباط و غیره) احترام می گذارد.

 

من متعهد هستم که به شدت از منافع مشتریانم محافظت کنم، چه در هنگام پاسخ به یک پیشنهاد اصلاحی، چه در هنگام ارائه یک شکایت مشاجره‌آمیز، و یا در هنگام شروع مراحل قانونی نزد قاضی مالیاتی.

 

من به مودیان مالیاتی در صورت ممیزی مالیاتی کمک می کنم و همچنین در دعاوی مالیاتی در دادگاه های قضایی یا اداری دخالت می کنم.

 

وکیل مالیاتی تهران

وکیل مالیاتی

حوزه های مداخله من از نظر مشاوره مالیاتی گسترده است و به ویژه انتقال شرکت ها ، عملیات بازسازی، سازماندهی دارایی ها، تنظیم نگهداری دارایی های بانک در خارج از کشور ، مالیات بین المللی (به ویژه تجزیه و تحلیل واجد شرایط بودن برای مهاجران خارجی) را شامل می شود. رژیم ) و همچنین تهیه اظهارنامه مالیات بر درآمد .

 

من در این زمینه ها برای مشتریانی متشکل از افراد، متخصصان و رهبران تجاری کار می کنم و همچنین دانش و تخصص خود را در زمینه بهینه سازی مالیاتی دارایی ها به ارمغان می آورم .

 

هزینه های وکیل مالیاتی

روش های مداخله و هزینه های من

اولین قرار ملاقات رایگان معمولاً با مشتری، چه در دفتر یا، اغلب، در چارچوب یک کنفرانس ویدیویی برگزار می شود.

 

این تماسی است که هزینه ای دریافت نمی کند و به شما امکان می دهد اطلاعات مفیدی را برای تهیه یک پیشنهاد برای خدمات با هدف انجام خدمات درخواستی مشتری جمع آوری کنید.

 

پیشنهاد خدمات چارچوبی را برای مداخله تعیین می کند و ممکن است هزینه ای را بر اساس زمان صرف شده در ماموریت در نظر بگیرد.

 

با رعایت موازین اخلاقی حرفه وکالت و به منظور شفافیت، زمانی که به پرونده اختصاص داده می شود در چنین حالتی مشمول برآورد خواهد بود.

 

با این حال، ممکن است این اتفاق بیفتد که در طول ماموریت، فایل پیچیده‌تر از آنچه در ابتدا انتظار می‌رفت، باشد. در این صورت، کل صورتحساب می تواند بیشتر از برآورد شده باشد.

 

 

 

به‌جای صورت‌حساب در زمان صرف شده، می‌توان هزینه ثابتی را برای مأموریتی که مشتری محول می‌کند پیشنهاد کرد.

 

برای مشاوره کتبی، هزینه ثابت زمان تحقیق، تجزیه و تحلیل، تأمل و تهیه پیش نویس را پوشش می دهد، اما شامل هیچ گونه هزینه سفر یا اداری نمی شود.

 

همچنین ممکن است علاوه بر هزینه ثابت (زمان صرف شده یا مبلغ یکجا) برای نتایج کارمزدی نیز وجود داشته باشد.

 

در این مورد، پیشنهاد خدمات، پایه و درصد کارمزدهایی را که با توجه به سود به دست آمده به شرکت تعلق می گیرد، یا صرفه جویی مالیاتی که مشتری به لطف مداخله ما متوجه می شود، ذکر می کند.

 

وکیل مالیاتی

به موازات فعالیتم به عنوان وکالت، این سایت را طراحی کردم که یک رسانه تخصصی در زمینه مهندسی میراث هم از نظر حقوقی و هم از نظر مالیاتی است.

 

وکیل مالیاتی  با هدف ارائه اخبار مختلف در زمینه مالیات بر ثروت و همچنین اطلاعات و توصیه هایی برای مدیریت بهینه ثروت خود می باشد.

 

من همچنین به طور منظم در رسانه های مشهور حضور دارم ، نه تنها در زمینه های قانون مالیات و قانون میراث، بلکه در مورد موضوعات مرتبط با تجارت الکترونیک.

 

هزینه ها

هزینه های وکیل شما درتهران

هزینه های وکیل شما در تهران  هزینه ها اغلب در اولین جلسه مشاوره حقوقی در قانون مالیات مطرح می شود. با شفافیت کامل، هزینه های من از قبل با در نظر گرفتن تعدادی معیار مشخص شده است.

« هزینه مشاوره، مساعدت، مشاوره، تنظیم اسناد قانونی با امضای خصوصی و اقامه دعوی با توافق موکل آزادانه تعیین می شود»

درست است که حق الوکالهآزادانه ثابت می شوند. اما لازم به ذکر است که حق الزحمه کارشناس حقوقی در چارچوب منشور اخلاقی تنظیم و تنظیم می شود. بنابراین هرگونه تجاوز از طرف مشتری مشمول اختلاف است.

 

حق الزحمه وکلا چگونه تعیین می شود؟

نزدیکی، گوش دادن و پاسخگویی ارزش های اصلی هستند که شرکت حقوقی من در تهران  را هدایت می کنند. من برای هر گونه مشاوره یا کمک حقوقی در اختیار مشتریان خود هستم تا از مشکلات مربوط به قوانین مالیاتی جلوگیری شود. لازم به ذکر است با رعایت اخلاق حرفه ای وکالت موظف به پاسخگویی به تمامی سوالات موکلین خود هستم. بنابراین عاقلانه به نظر می رسد که مشخص شود الزام به اطلاع رسانی به حق الزحمه وکلا نیز مربوط می شود.

روش پرداخت دستمزد وکیل مالیاتی  به معیارهای خاصی بستگی دارد مانند:

شهرت وکیل

دشواری و مخاطرات پرونده

وضعیت مالی مشتری

توافق نامه هزینه

قرارداد کارمزد یک سند قراردادی است که هزینه ها و پرداخت هایی را که ممکن است در طول یک پرونده متحمل شود را مشخص می کند. لازم به ذکر است که این سند قبل از شروع مراحل و مراحل دفاع از منافع مالیاتی مشتری به طور سیستماتیک امضا می شود. این توافقنامه شامل هزینه های مربوط به وکیل برای خدمات مختلفی است که در طول پرونده انجام می شود. با در نظر گرفتن وضعیت مالی وی و همچنین عناصر خاص پرونده وی محاسبه می شود. با توجه به اینکه مشتری پس از مطالعه پیچیدگی ها و عدم قطعیت های پرونده او، این توافقنامه ممکن است مشمول برخی اصلاحات باشد تا به بهترین نحو با وضعیت مالی او مطابقت داشته باشد. هرگونه کار اضافی یا هزینه های پیش بینی نشده به منظور جلوگیری از هرگونه غافلگیری ناخوشایند به طور برجسته به مشتری نشان داده می شود.

هزینه های کوشش

هزینه های کوششبه عنوان یک وکیل مالیاتی در لیون، می‌خواهم در اولین مشاوره حقوقی مشتریانم را از نرخ ساعتی خود مطلع کنم. او از میزان قابل پیش بینی پرونده خود آگاه است. به صراحت در یک توافق نامه هزینه ارائه شده است، قیمتی که من پیشنهاد می کنم بر اساس ساعات صرف شده برای پردازش پرونده تعیین می شود. توجه داشته باشید که سند تعیین کننده نرخ ها، نرخ ساعتی و همچنین تعداد ساعات مورد نیاز برای پردازش پرونده را تعیین می کند.

 

اختلاف بر سر هزینه ها

وقتی موکل متوجه شد که امتیاز پیشنهادی در مقایسه با پیش‌بینی‌هایش بسیار بالاست، می‌توان آن را با وکیل خود در میان گذاشت. البته قبل از بررسی اقدامات قانونی، او می‌تواند توضیحات یا توضیحاتی را بخواهد تا بفهمد این قیمت‌گذاری چگونه به او تعلق می‌گیرد. پاسخ وکیل باید دقیق باشد تا به سوالات موکل خود پایان دهد. در غیر این صورت امکان اعتراض به هزینه ها وجود دارد. برای این کار شاکی می تواند برای حل اختلافات ناشی از اضافه هزینه ها به رئیس کانون وکلا مراجعه کند. او به احضاریه دو طرف برای اجرای دادرسی رسیدگی خواهد کرد. در صور

 

 

وظیفه وکیل مالیاتی چیست؟

وکیل مالیاتی متخصص حقوق مالیاتی است که با رعایت مقررات مالیاتی موکلین خود را همراهی می کند. به این ترتیب، او مأموریت های مختلفی را با مالیات دهندگان انجام می دهد: کمک به تعهدات گزارش مالیاتی آنها، محاسبه وظایف انتقال (اهدا و ارث)، مدیریت روابط با مقامات مالیاتی. کارشناس مالیاتی، یک شرکت مالیاتی در پاریس نیز با متخصصان کار می کند تا در تمام مراحل مالیاتی خود به آنها مشاوره دهد: انتخاب رژیم مالیاتی مناسب با وضعیت شرکت، انجام ممیزی مالیاتی در صورت پروژه ادغام، فروش، اکتساب، انتقال تجارت یا مدیریت هرگونه اختلاف با مقامات مالیاتی (حسابداری، کنترل اسناد، درخواست اطلاعات، مالیات خودکار). اگر به دنبال یک وکیل مالیاتی درتهران هستید، او به طور خلاصه، مخاطب ارجح برای شرکت هایی است که باید با دعواهای مالیاتی و/یا حقوقی سر و کار داشته باشند.

 

مشاور مالیاتی مناسب خود را پیدا کنید

یک مشاور مالیاتی در تهران دانش کامل خود را از مالیات داخلی و بین المللی و قانون به مشتریان خود ارائه می دهد. به عنوان بخشی از فعالیت خود، متخصصان حقوق مالیاتی باید بتوانند در برابرهیئت حل اختلاف مالیاتی وشورای عالی مالیاتی و همکاری با متخصصان مختلف (حسابداران رسمی، ممیزان مالیاتی) و در عین حال اطمینان از اینکه مشتریان به طور مرتب از پیشرفت پرونده خود مطلع می شوند. علاوه بر این، داشتن مهارت های شنیداری غیرقابل انکار یک دارایی ضروری برای یک وکیل مالیاتی است که باید بتواند راه حل های منطبق با انتظارات مشتریان خود را ارائه دهد و به او کمک کند دفاع خود را آماده کند.

 

چرا یک شرکت مالیاتی استخدام کنیم؟

اگر بسیاری از متخصصان دیگر مهارت‌های مالیاتی دارند (مثلاً حسابداران خبره)، اغلب مطلوب است که به یک شرکت حقوقی مالیاتی مراجعه کنید که متخصصان مربوط به قوانین مالیاتی داخلی و مالیات‌های بین‌المللی را گرد هم می‌آورد. ناهنجاری در اظهارنامه مالیاتی یک شرکت (به عنوان مثال اظهارنامه مالیاتی)، یا اظهار درآمد برای اشخاص حقیقی، در واقع می تواند منجر به جریمه های سنگین شود. تماس با یک وکیل مالیاتی در واقع راهی برای کاهش خطر خطا و اطمینان از رعایت مداوم قوانین مالیاتی است.

 

وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر

 

وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر

 

 

وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر

 

 

وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبر  وکیل مالیاتی معتبر وکیل مالیاتی معتبرمشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی

مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی

 

 

مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی

 

مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی

 

 

مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی

 

 

 

مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی

 

مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی مشاور مالیاتی مشاور مالیاتی مشاوره مالیاتی

 

2 دیدگاه

 1. مطلب خوبی لطفا در مورد اظهارنامه ارزش افزوده وزمان موعد ارسال آن شرح دهید چرا معاملات فصلی باید ارسال کنیم وضرایب مالیات مشاغل به چه صورت می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه

مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید آرمان پرداز خبره
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید

در این نوشته برای شما توضیح می دهیم که چگونه یک مشاور مالیاتی معتبر را بشناسید و به او اعتماد کنیم. در پایان اعتماد شما را به آرمان پرداز خبره جلب می کنیم. مشاور مالیاتی معتبر

ادامه مطلب »
اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره
مشاور مالیاتی
اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و اهمیت مشاور مالیاتی در آن اهمیت مشاوره در زمینه مالیات کسب

ادامه مطلب »
انتخاب کارشناس حسابداری و مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت توسط آرمان پرداز خبره
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت

در این نوشته می خواهیم در مورد نکاتی در خصوص انتخاب مشاور مالیاتی متناسب با ابعاد شرکت و نحوه انتخاب کارشناس حسابداری بپردازیم. تا پایان با ما همراه باشید و جهت هرگونه نیاز به مشاور مالیاتی

ادامه مطلب »
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی
شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی

در این نوشته میخواهیم به شرح وظایف و اختیارات مشاور مالیاتی در سازمان امور مالیاتی بپردازیم. جهت هرگونه سوال در خصوص مشاور مالیاتی با ما در ارتباط باشید. مشاور مالیاتی کیست؟ مشاور مالیاتی کسی است که

ادامه مطلب »
انواع هزینه ها در حسابداری و مالی توسط مشاور مالیاتی
شرکت حسابداری
انواع هزینه ها در حسابداری

در این نوشته میخواهیم در خصوص انواع هزینه ها در حسابداری و مالی ، بهبود هزینه ها توسط مشاور مالیاتی و همچنین در خصوص انواع هزینه بپردازیم انواع هزینه ها در حسابداری یکی از مهم‌ترین مفاهیم

ادامه مطلب »
مدارک مثبته
شرکت حسابداری
مدارک مثبته

در این نوشته به مفهوم مدارک مثبته و یا اسناد مثبته و نقش آن در حسابداری و چگونگی رسیدگی به آن توسط مشاور مالیاتی می پردازیم. مدارک مثبته یا اسناد مثبته مدارک مثبته اسناد نشان‌دهنده وقوع

ادامه مطلب »
مشاور مالیاتی کیست ؟
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی کیست ؟

مشاور مالیاتی کیست؟ در این مطلب درباره مشاور مالیاتی کیست و خصوصیات یک وکیل مالیاتی خبره ، هم چنین میزان آشنایی او با قوانین مالیاتی و امور مالیاتی کشور به صورت مفصل صحبت می کنیم. با

ادامه مطلب »
اهمیت مشاوره مالیاتی
مشاور مالیاتی
اهمیت مشاوره مالیاتی

اهمیت مشاوره مالیاتی تمامی مشاغل نیازمند دانش مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی و اهمیت مشاوره مالیاتی برای روبه رو شدن با قانون مالیات سازمان امور مالیاتی هستند. با ما باشید زیرا در این نوشته به این

ادامه مطلب »
مفاصا حساب مالیاتی
مشاور مالیاتی
مفاصا حساب و نحوه دریافت مفاصا حساب

درخواست گواهی مفاصا اولین کاری است که مودی و یا مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی وی ملزم است برای دریافت گواهی مفاصا حساب مالیاتی انجام دهد. براساس ماده ۲۳۵ قانون مالیات های مستقیم، اداره امور مالیاتی

ادامه مطلب »
مشاور مالی را چگونه انتخاب کنیم
مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد

اشخاص حسابرس و مشاور مالیاتی در هدایت مالیات دهندگان برای رعایت قوانین، در تمام امور مالی، حسابداری و پرداخت مالیات نقش مهمی دارد. بسته به وضعیت مالیات دهنده، خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می‌دهد، متفاوت

ادامه مطلب »
مالیات بر ارزش افزوده
مشاور مالیاتی
مالیات املاک و مستغلات

مالیات املاک و مستغلات ، نوعی از مالیات می باشد، که از درآمدهای به دست آمده از ملک محسوب می شود. املاک و مستغلات شامل سه نوع مالیات می شوند: مالیات بر درآمد اجاره از املاک

ادامه مطلب »
تکنولوژی نرم افزار
شرکت حسابرسی
موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی

    موضوعی برای بحث در زمینه حسابرسی     جمع داراییهای شرکتی ۲۰۰ میلیارد ریال است. حسابرس معتقد است تحریف داراییها بالای ۲۰ درصد، منجر به اظهار نظر مردود می‌شود (برای پرهیز از تردیدهای احتمالی در

ادامه مطلب »
بیمه‌ای به کارفرمایان
شرکت حسابداری
مدیریت سود چیست؟

مدیریت سود چیست؟   در کسب و کار برای حفظ عملیات، ارائه خدمات بهتر، و ارائه محصولات جدید، آن نیاز به سود می باشد. در هر کسب و کار، سود همیشه با زیان های خاص همراه است. مهم

ادامه مطلب »

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...