مشخصه های یک شرکت حسابداری موفق

خدمات حسابداری

مشخصه های یک شرکت حسابداری موفق

 

دراین مقاله مشخصه های اصلی یک شرکت حسابداری موفق تشریح شده است. شرکت  موفق درک کاملی از مشتریان خود داشته، از تکنولوژی روز استفاده می نماید.

همچنین در این شرکت بیشتر وقت حسابداران به حسابداری و نه کارهای روزمره اداری می گذرد. شرکت حسابداری موفق، حوزه های تخصصی مشخصی داشته و بر اساس ارزش کار، خدمات خود را قیمت گذاری می نماید.

مشخصه های یک شرکت موفق
با توسعه و تنوع کسب و کار ها و شرکت ها، شرکت های حسابداری نیز توسعه زیادی یافته اند و به مرور زمان رقابت میان این شرکت ها برای جلب مشتریان و کسب سهم بیشتری از بازار تنگ تر می شود. در این مقاله به مشخصات یک شرکت موفق  اشاره شده است.

شما می توانید شرکت مورد نظر خود را بر اساس این مشخصات انتخاب کنید یا اگر در حال تاسیس شرکت با این نوع خدمات هستید، می توانید این نکات را برای موفقیت بکار گیرید.

درک کامل هدف مشتری، اولین مشخصه یک شرکت  موفق
موفقیت یک شرکت  درگرو اعتماد مشتریان به آنهاست.

زمانی مشتری به مشاور حسابداری اعتماد می کند و از او خدمات می گیرد که اطمینان حاصل نماید، این شرکت او را در رسیدن به اهدافش یاری خواهد نمود. شرکت حسابداری موفق با برگزاری جلسات متعدد، هدف و نیاز مشتری را به طور کامل درک می نماید.

خواسته ها را مستند نموده و برای ارائه خدمات برنامه ریزی می کند.

یک شرکت  موفق از تکنولوژی بهره می گیرد
اتوماسیون، نرم افزار های حسابداری و … می توانند کارایی یک شرکت  را به میزان چشم گیری افزایش دهند. یک شرکت موفق بایستی تلاش کند تا به روز باشد و بتواند تکنولوژی مناسب خود را بیابد و بهترین و به روز ترین خدمات را ارائه نماید.
شرکت هایی که با استفاده از تکنولوژی روز به ارائه خدمات می پردازند، معمولا سرعت و دقت بیشتری در مقایسه با شرکت های سنتی دارند. تکنولوژی ها تاثیر زیادی در کاهش هزینه های حسابداری نیز دارند.
در یک شرکت  موفق، حسابداران متمرکز حسابداری اند
در یک شرکت  موفق رابطه استخدامی شرکت با حسابداران حرفه ای به نحوی است که نیروی متخصص کمتر درگیر کارهای اداری بوده و بیشتر به ارائه خدمات تخصصی  می پردازند. به طور میانگین این نوع شرکت ها 15% از نیرو های خود را به صورت استخدام تمام وقت دارند و در بزرگترین شرکت ها این عدد به 40% می رسد.
یک شرکت  موفق بر حوزه های مشخصی تمرکز می کند
شرکت موفق بر حوزه های مشخصی تمرکز می کند و در آن حوزه ها به سطح تخصص بالایی می رسد. اگر شرکتی در حوزه حسابداری صنعتی فعالیت می نماید بایستی به تمامی مباحث مسلط باشد، بتوانید مشتری های احتمالی را شناسایی کند و به درک کاملی از نیاز های آنان برسد.
یک شرکت  موفق بر اساس ارزش کار قیمت گذاری می کند
زمانی که یک شرکت بر اساس زمان به مشتری خود قیمت ارائه می دهد این به معنی فروختن زمان است اما اگر بر اساس ارزش خدماتی که ارائه می دهد، به او قیمت دهد به معنای فروش خدمات و تعیین بهای تخصص است.
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

مقاله های مرتبط

اهمیت مشاور مالیاتی آرمان پرداز خبره

اهمیت مشاور مالیاتی

اهمیت مشاور مالیاتی در این نوشته میخواهیم به اختصار در خصوص اهمیت مشاور مالیاتی به قلم کارشناس آرمان پرداز خبره بپردازیم. کسب و کار و

ادامه مطلب »
درخواست خود را بنویسید ...
ما را در نقشه بیابید ...