09120754199-02188787589-46042254 مشاوره حضوری

مشخصه های یک شرکت حسابداری موفق

مشخصه های یک شرکت حسابداری موفق

 

دراین مقاله مشخصه های اصلی یک شرکت حسابداری موفق تشریح شده است. شرکت حسابداری موفق درک کاملی از مشتریان خود داشته، از تکنولوژی روز استفاده می نماید. همچنین در این شرکت بیشتر وقت حسابداران به حسابداری و نه کارهای روزمره اداری می گذرد. شرکت حسابداری موفق، حوزه های تخصصی مشخصی داشته و بر اساس ارزش کار، خدمات خود را قیمت گذاری می نماید.
مشخصه های یک شرکت حسابداری موفق
با توسعه و تنوع کسب و کار ها و شرکت ها، شرکت های حسابداری نیز توسعه زیادی یافته اند و به مرور زمان رقابت میان این شرکت ها برای جلب مشتریان و کسب سهم بیشتری از بازار تنگ تر می شود. در این مقاله به مشخصات یک شرکت موفق حسابداری اشاره شده است. شما می توانید شرکت مورد نظر خود را بر اساس این مشخصات انتخاب کنید یا اگر در حال تاسیس شرکت با این نوع خدمات هستید، می توانید این نکات را برای موفقیت بکار گیرید.
درک کامل هدف مشتری، اولین مشخصه یک شرکت حسابداری موفق
موفقیت یک شرکت حسابداری درگرو اعتماد مشتریان به آنهاست. زمانی مشتری به مشاور حسابداری اعتماد می کند و از او خدمات می گیرد که اطمینان حاصل نماید، این شرکت او را در رسیدن به اهدافش یاری خواهد نمود. شرکت حسابداری موفق با برگزاری جلسات متعدد، هدف و نیاز مشتری را به طور کامل درک می نماید. خواسته ها را مستند نموده و برای ارائه خدمات برنامه ریزی می کند.

یک شرکت حسابداری موفق از تکنولوژی بهره می گیرد
اتوماسیون، نرم افزار های حسابداری و … می توانند کارایی یک شرکت حسابداری را به میزان چشم گیری افزایش دهند. یک شرکت موفق حسابداری بایستی تلاش کند تا به روز باشد و بتواند تکنولوژی مناسب خود را بیابد و بهترین و به روز ترین خدمات را ارائه نماید. شرکت هایی که با استفاده از تکنولوژی روز به ارائه خدمات می پردازند، معمولا سرعت و دقت بیشتری در مقایسه با شرکت های سنتی دارند. تکنولوژی ها تاثیر زیادی در کاهش هزینه های حسابداری نیز دارند.
در یک شرکت حسابداری موفق، حسابداران متمرکز حسابداری اند
در یک شرکت حسابداری موفق رابطه استخدامی شرکت با حسابداران حرفه ای به نحوی است که نیروی متخصص کمتر درگیر کارهای اداری بوده و بیشتر به ارائه خدمات تخصصی حسابداری می پردازند. به طور میانگین این نوع شرکت ها ۱۵% از نیرو های خود را به صورت استخدام تمام وقت دارند و در بزرگترین شرکت ها این عدد به ۴۰% می رسد.
یک شرکت حسابداری موفق بر حوزه های مشخصی تمرکز می کند
شرکت حسابداری موفق بر حوزه های مشخصی تمرکز می کند و در آن حوزه ها به سطح تخصص بالایی می رسد. اگر شرکتی در حوزه حسابداری صنعتی فعالیت می نماید بایستی به تمامی مباحث مسلط باشد، بتوانید مشتری های احتمالی را شناسایی کند و به درک کاملی از نیاز های آنان برسد.
یک شرکت حسابداری موفق بر اساس ارزش کار قیمت گذاری می کند
زمانی که یک شرکت بر اساس زمان به مشتری خود قیمت ارائه می دهد این به معنی فروختن زمان است اما اگر بر اساس ارزش خدماتی که ارائه می دهد، به او قیمت دهد به معنای فروش خدمات و تعیین بهای تخصص است.

با ما در ارتباط باشید