خدمات مشاوره مالیاتی

امتیازات مشاوره مالیاتی
امتیازات مشاور مالیاتی
آذر ۲۴, ۱۳۹۸
امتیازمشاوره مالیاتی
امتیاز مشاور مالیاتی
آذر ۲۴, ۱۳۹۸

خدمات مشاوره مالیاتی

آیا با تدوین قوانین مالیاتی به طور مداوم به راهنمایی نیاز دارید؟ خدمات مشاوره مالیاتی چالش های مالیاتی را به فرصت تبدیل می کند. خدمات مشاوره مالیاتی با ارائه راه حل های تخصصی مالیاتی و استراتژی های کارآمد تجاری که باعث ایجاد و محافظت از ثروت شما می شود ، ارزش افزوده می کند

با گذشت زمان شرایط اقتصادی و شخصی شما توسعه می یابد و تحول قوانین مالیاتی تعهدات جدیدی را به همراه خواهد داشت. شرایط مالیاتی شما نیز تغییر خواهد کرد. توصیه درست در زمان مناسب مشاوره مالیاتی می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند.

تیم مشاوره مالیاتی ما حر فه ای  است تا در زمینه های مختلف صنعت و مشاغل از جمله شرکت های دولتی و خصوصی ، اشخاص خارجی و مشاغل خانوادگی ، املاک و مشارکت همکاری کند.

خدمات مشاوره مالیاتی شرکت آرمان پرداز خبره  شامل موارد زیر است:
ساختار مالیاتی مؤثر برای مشاغل کوچک و متوسط
ساختار گروهی و سازماندهی مجدد (از جمله ادغام مالیات)
توسعه کسی وتجارت
برنامه ریزی مالیات شرکت و تجارت
دفاع  مالیاتی موثر
ایجاد ساختارهای مالی
برنامه ریزی در  موفقیت کسب و کار
مالیات ارزش افزوده برنامه ریزی و ساختارهای مالیاتی بین المللی
استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی در پایان سال

خدمات مشاوره

تنظیم دفاتر قانونی

تنظیم اظهار نامه مالیاتی عملکرد

تنظیم وارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

ارسال معاملات فصلی

ارسال مالیات حقوق پرسنل

نظارت بر کنترل مالی شرکتها

طراحی وپیاده سازی سیستمهای مالی

تهیه گزارشات سازمان امور مالیاتی کشور

ارزیابی سهام شرکتها

نظارت بر جدب کارکنان مالی شرکت

تنظیم لایحه مالیاتی
پشتیبانی دادرسی مالیاتی

دفاع مالیاتی  ی از جمله حسابرسی های مالیاتی

راه حل های مالیاتی برای افراد و مجریان
تخصص و منابع مالیاتی شرکت آرمان پرداز خبره  اطمینان می دهد که شما با مشاوره مالیاتی بتوانید  به همه تعهدات مربوط به انطباق خود عمل می کنید و از فرصت های برنامه ریزی مالیاتی بهره مند می شوید واز همه معافیتها ی مالیاتی برخوردار شوید.

 

برنامه ریزی مالیاتی: استراتژی و پس انداز شرکت ها

این مقاله برنامه ریزی مالیاتی را به عنوان ابزاری استراتژیک برای شرکتها ارائه و تعمیق می بخشد .

 

برنامه ریزی مالیاتی چیست؟

شرکت ها باید برنامه ریزی مالیاتی  معتبر، قانونی و موثر برای حمایت از  بار مالیاتی کمتر ممکن است در یک کشور اتخاذ نمایند.

برنامه ریزی مالیاتی  یک ابزار قانونی برای مدیریت مالیات است که شامل فرموله کردن (یا اصلاح مجدد) عملیات شرکتی و تجاری شرکت به منظور تشکیل معاملات مالیاتی است که سود واحد تجاری را به حداکثر می رساند و هزینه های مالیاتی را کاهش می دهد.واز خدمات مشاوره مالیاتی می باشد.

در وهله اول ، یک تیم فنی عملیات تجاری واحد تجاری را طوری طراحی می کند که امکان تعریف بهترین شکل اقدام ، برای کاهش بار مالیاتی شرکت را فراهم کند.

درک این نکته مهم است که برنامه ریزی مالیاتی دو نوع دارد: سطحی و فنی .

برنامه ریزی مالیاتی سطح شامل تجزیه و تحلیل مشترک، به تعریف نظام مالیاتی بر اساس نرخ و یا صورت حساب را انتخاب کنید، طرح های مجموعه، در میان دیگر اقدامات صراحت در قوانین و مقررات ارائه شده است. این برنامه ریزی بخش  خدمات مشاوره مالیاتی  خود شرکت انجام می شود.

به نوبه خود ، برنامه ریزی مالیاتی فنی شامل تجزیه و تحلیل عمیق عملکرد هر نهاد است. این از چرخه خرید محصول (تأمین کنندگان واحد تجاری) تا مرحله فروش نهایی (مشتریان) است.

بدیهی است که برنامه ریزی فنی وظیفه ای است که نیاز به تخصص بسیار جامع در امور حسابداری و مالیاتی دارد ، با این وجود ، اگرچه چنین دانش لازم است ، اما برای تهیه برنامه ریزی فنی کافی نیست.

به عبارت دیگر: دانش مالیاتی کافی نیست ، دانش حسابداری کافی نیست ، تجربه کسب و کار مورد نیاز است و موارد دیگر – دانش نحوه درک مقامات مالیاتی  از عملکرد بخش شرکت نیز لازم است.

با توجه به پیچیدگی آن ، انجام برنامه ریزی فنی توسط نهاد داخلی یا حتی حسابداران عملاً غیرممکن است.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه برنامه ریزی سطحی مهم است ، اما برنامه ریزی فنی بیشترین سود را در کاهش بار مالیاتی به همراه دارد.

نحوه خدمات مشاوره مالیاتی در برنامه ریزی مالیاتی چگونه است؟

این یکی از شایع ترین تردیدها در مورد برنامه ریزی مالیاتی است.

اصطلاح “برنامه ریزی مالیاتی” یکی از اصطلاحات نامناسب در حوزه تجارت است ، زیرا به دلیل استفاده نادرست آن توسط سرویس های بیشماری که در واقع شامل اشکال فرار مالیاتی بود ، ننگ منفی به همراه دارد .

برنامه ریزی مالیاتی واقعی اقدامی اساسی ، قانونی و اخلاقی است.  : “تفاوت در رفتار مالیاتی بین شرکت ها و بازرگانانی که مالیات را دریافت می کنند … از جمله حق اعتبار ، جرم برابری نیست. (…) این انتخابی است که مودی با توجه به برنامه ریزی مالیاتی مربوط به آنها انجام می دهد . 

بنابراین ، برنامه ریزی مالیاتی به جای اقدام قانونی ، حق قانون اساسی هر مالیات دهنده است که توسط قوانین مالیاتی  کشور به رسمیت شناخته شده است.

برنامه ریزی مالیاتی فنی چگونه انجام می شود؟

اگرچه توصیف اقدامات اتخاذ شده فقط در یک متن غیرممکن است ، اما می توان مراحل برنامه ریزی مالیاتی فنی را به طور خلاصه توصیف کرد.

در ابتدا ، تجزیه و تحلیل عملکرد واحد تجاری انجام خواهد شد ، از جمله: تأمین کنندگان ، مشتریان ، عملیات ، منطقه ای که در آن فعالیت می کند ، منابع اصلی درآمد و هزینه ، اطلاعات مربوط به رقبا در بخش (ملی و بین المللی) ، تجزیه و تحلیل اعتبارات مالیاتی فعلی ، ممکن است کسب اعتبار در عملیات جایگزین ، از جمله اقدامات دیگر.

اطلاعات اصلی را می توان از طریق تکنیک عبور از پرونده های مالیاتی بدست آورد ، به عنوان مثال می توان حجم خرید در هر تامین کننده را شناسایی کرد (و اطلاعات مربوط به آنها: CNPJ ، آدرس ، رژیم مالیاتی) ، حجم فروش برای هر مشتری ( و اطلاعات مربوط به آنها) ، متوسط ​​قیمت فروش هر فاکتور یا مشتری ، از جمله چندین اطلاعات دیگر است که می تواند توسط شرکت هایی که تخصص مختلفی در برنامه ریزی مالیاتی دارند به دست آورد.

متعاقباً ، بر اساس این تجزیه و تحلیل ، می توان تعریف کرد که کدام تأمین کنندگان می توانند بار مالیاتی واحد تجاری را کاهش دهند ، کدام روش فروش خدمات یا محصولی که به معنای هزینه مالیاتی پایین تر است ، سوالاتی  در مورد عملکرد تجاری واحد تجاری و گزینه های احتمالی برای کاهش بار مالیاتی ، در میان سایر رویکردها.

پس از تعریف تدابیری که به معنای کاهش مالیات است ،واز خدمات مشاوره مالیاتی  مدل مفهومی برنامه ریزی مالیاتی  را ی شرکتها تدوین می شود.

مدل مفهومی ، تهیه شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات برنامه ریزی ، مجموعه ای از اقدامات ، عملیات و اصلاحات است که شرکت پیمانکار می تواند برای سازماندهی مجدد فعالیتهای خود به منظور دستیابی به بیشترین کاهش مالیات ممکن ، اتخاذ کند.

این مدل با شرکت پیمانکاری مورد بحث قرار می گیرد ، وی می تواند پذیرش مدل پیشنهادی را اعلام کند یا تغییرات احتمالی را پیشنهاد دهد. بنابراین ، این مدل با توجه به اهداف و اهداف تجاری حاکمیت ، به روشی شخصی سازی شده توسعه یافته است.

پس از ابراز پذیرش توسط شرکت طرف قرارداد خدمات ، ارائه دهنده با اجرای کلیه پشتیبانی های فنی ، به منظور اجرای پروژه و توسعه آن ، در اجرای برنامه ریزی کمک خواهد کرد.

مزایای این عمل چیست؟

همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، از خدمات مشاوره مالیاتی برنامه ریزی مالیاتی می باشد که شامل طراحی و اجرای استراتژیهای مختلف برای به حداقل رساندن میزان مالیات پرداختی در یک دوره معین است.

این شرکت با به حداقل رساندن مسئولیت مالیاتی خود ، می تواند منابع بیشتری برای هزینه ها و سرمایه گذاری ها داشته باشد و رشد و سودآوری بیشتری را برای واحد اقتصادی فراهم کند.

علاوه بر این ، یک شرکت برای تأخیر در پرداخت مالیات باید از تمام منابع قانونی قابل استفاده استفاده کند ، با توجه به اینکه این تعویق به شرکت امکان می دهد از آن پول بدون بهره استفاده کند و حتی گاهی اوقات سود آن را تا دفعه بعد در که مالیات بدهکار است در غیر این صورت ، با به تعویق انداختن پرداخت مالیات ، شرکت جریان نقدی خود را تقویت می کند – از نیاز به تأمین مالی خارجی جلوگیری می کند.

یکی دیگر از مزایای برنامه ریزی ، افزایش رقابت پذیری در بازار است ، زیرا شرکت با کاهش هزینه محصول یا خدمات می تواند قیمت های بهتری را به مشتری ارائه دهد.

آخرین اما مهمترین ، برنامه ریزی همچنین می تواند برای کاهش انطباق با تعهدات جانبی – کاهش هزینه های مالیات غیر مستقیم عمل کند.

تفاوت بین بررسی مالیات و برنامه ریزی مالیاتی چیست؟

سردرگمی بین برنامه ریزی مالیاتی و بررسی مالیات بسیار رایج است ، اما همانطور که در این مقاله (و موارد قبلی) نشان داده شده است ، این اقدامات کاملاً متفاوت است.

با توجه به اهمیت شفاف سازی ، ممکن است تفاوت بین بررسی مالیات و برنامه ریزی مالیاتی ذکر شده باشد:

  • بررسی مالیات شامل یک تحلیل تاریخی (گذشته) از عملکرد واحد تجاری است ، به منظور شناسایی تحریفات مربوطه در معاملات مالیاتی. برنامه ریزی مالیاتی شامل تجزیه و تحلیل آینده نگر (آینده) عملیات واحد تجاری است که از عملیات گذشته فقط به عنوان پشتوانه ای برای تجزیه و تحلیل آینده استفاده می کند.

  • بررسی مالیات مطابق با قوانین و مقررات قابل اجرا در مورد واحد تجاری ، رعایت مالیات است. برنامه ریزی مالیاتی با هدف ترویج پس انداز مالیاتی – با رعایت قوانین و مقررات.

 

  • بررسی مالیات به یک محدوده فنی مرتبط با مالیات و عملیات حسابداری واحد تجاری – و همچنین به تعهدات جانبی می رسد. برنامه ریزی به محدوده ای می رسد که شامل میان رشته های مختلف است: تجارت ، مدیریت ، مدنی ، دانش بخش ، مالیات و حسابداری.
  • بررسی مالیات به عنوان نتیجه نهایی ، بررسی بدهی های احتمالی در صورت بازرسی نهایی در مزرعه ، و همچنین احتمالات اعتباراتی که استفاده نشده است – مشروط به بازپرداخت. این برنامه ریزی به عنوان نتیجه نهایی طرحی را برای تغییرات عملیاتی با هدف ساده سازی و پس انداز مالیاتی ارائه می دهد.

روشن شدن این نکته مهم است که اگرچه مفاهیم متفاوت هستند ، اما این به معنای انحصاری بودن مفاهیم نیست. به عبارت دیگر ، بررسی مالیات ممکن است ضرورت انجام برنامه ریزی مالیاتی را ثابت کند ، همچنین برنامه ریزی مالیاتی ممکن است نیاز به بررسی قبلی مالیات داشته باشد تا از مشکلات آتی در مورد مدل مالیاتی جدیدی که توسط شرکت اتخاذ می شود ، جلوگیری کند.

نتیجه

برنامه ریزی مالیاتی اقدامی قانونی و قانونی است ، ضروری برای هر شرکتی که به دنبال ارتقا reduction هزینه ها است تا بتواند در بازار رقابت بیشتری پیدا کند ، رسیدن به قیمت هایی که رقبا نمی توانند با یک مدل مالیاتی ناکافی یا بدون خلاقیت ارائه دهند.

در حقیقت ، با توجه به اینکه بیشتر هزینه یک محصول توسط هزینه های مالیاتی (مستقیم و اداری) تشکیل می شود ، کاهش و پس اندازهای تبلیغاتی می تواند تأثیرات مهمی در ترکیب قیمت نهایی فروش داشته باشد.

در همین راستا است یکی از خدمات مشاوره مالیاتی  ارائه برنامه ریزی مالیاتی بسیار فنی ، عمیق و خلاقانه ، تجزیه و تحلیل هر فرصتی برای نوآوری در مدل کسب و کار ، از جمله در حوزه بازسازی اداری-شرکتی یا شرکتی ، با رعایت کامل به قوانین و مقررات – محافظت از مشتریان در برابر هرگونه مشکلات مالیاتی در آینده مربوط به برنامه ریزی.

در صورت تردید یا شفاف سازی ، لطفا با ما تماس بگیرید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.