کاربردهای مشاور مالی

مشاور مالیاتی ماهر
مشاور مالیاتی حرفه ای
دسامبر 10, 2019
مشاوره مالیاتی مفصل
مشاوره مالیاتی فراگیر
دسامبر 13, 2019
راندمان مشاور مالی

کاربردهای مشاور

 

 

کاربردهای مشاور مالی

کاربردهای مشاور مالی  بیشتری دارند و احتمالاً تحت برچسب های مختلف و در حرفه های مختلف کار می کنند. آنها غالباً دارای اسناد حرفه ای خاصی هستند.

فراتر از این حرفه های بسیار خاص ، مفهوم مشاور مالی می تواند کمی مبهم شود. بسیاری از افرادی که در موضوع از حرفه مالی فعالیت می کنند ، اغلب خود را به عنوان مشاوران  مالی معرفی می کنند. به عنوان مثال ، نمایندگان بیمه ممکن است خود را یک مشاور مالی بدانند ، زیرا کارهایی که انجام می دهند علاوه بر بیمه اولیه زندگی ، شامل سرمایه گذاری هایی مانند سالیانه نیز می شود.

احتمالاً بهتر است از استفاده از یک مشاور مالی که خاص حرفه  باشد ، خودداری کنید. این فرد به طور طبیعی تمایل دارد گزینه های مالی مربوط به مشاغل خاص خود را به جای یک برنامه کلی در رابطه با وضعیت مالی کلی شما ، طرفداری کند.

راندمان مشاور مالی برنامه ریز امور مالی

شما هرگز نباید کسی را به عنوان یک مشاور مالی در نظر بگیرید در صورتی که به آنها کمیسیون یا نوع دیگری از هزینه پرداخت شود تا شما را در محصولات یا سرمایه گذاری های خاص قرار دهد. برنامه ریز امور مالی باید یک متخصص باشد که به شما پیشنهاد می کند – اما لزوماً از آن بهره نمی برید – وسیع ترین گزینه ممکن برای شما است.

عملکرد مشاور مالی انجام می دهد این است که به شما در دستیابی به اهداف مالی بلند مدت کمک کند. آنها این کار را با تجزیه و تحلیل مشخصات مالی فعلی شما ، کمک می کنند تا شما را برای شفاف سازی و تعیین اهداف مشخص و سپس ایجاد طرحی انجام دهید تا بتوانید در رسیدن به این اهداف بتوانید.

این اهداف همچنین ممکن است باعث شود که یک مشاور مالی از نزدیک با وضعیت مالیات بر درآمد و همچنین با فعالیتهای سرمایه گذاری خود در ارتباط باشد.

 

عملکردمشاور مالی خاص

کاربردهای مشاور مالی در درجه اول با توجه به وضعیت مالی سهم یک مشاور مالی خاص تر است. بیشتر اوقات ، یک مشاور مالی تخصص در سرمایه گذاری ها را خواهد داشت. مشاور مالی می تواند یا در یک نقش صرفاً مشورتی – توصیهای مربوط به سرمایه گذاری که می توانید بر روی آن انجام دهید – یا به عنوان مدیر مستقیم نمونه کارها شما فعالیت کند.

کاربردهای مشاور مالی همچنین می توانند در ظرفیت هایی جدا از سرمایه گذاری فعالیت کنند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است در برنامه ریزی املاک ، برنامه بازنشستگی ، وام و یا بیمه درگیر شوند. به طور معمول ، از خدمات یک مشاور مالی برای یک هدف خاص استفاده می کنید.

کاربردهای مشاور مالی در دانش مشاور مالی

کاربرد های مشاور مالی می توانند در همه اشکال و اندازه ها حاضر شوند. برای برخی از افراد ، این ممکن است یک دوست صمیمی یا خویشاوند با دانش بالاتر از متوسط ​​سرمایه گذاری باشد. حتی می توان در تلویزیون یا رادیو ، یا حتی یک خبرنامه سرمایه گذاری ، مشاور مالی احترام گذاشت.

آنچه صلاحیت هر یک از این افراد یا موقعیت ها را به عنوان مشاور مالی رد می کند عدم پاسخگویی است. در صورت معلوم بودن توصیه نادرست ، هیچکدام از این منابع با عواقب روبرو نخواهند شد. بعلاوه ، آنها به طور كلی اطلاعاتی در مورد میزان كامل وضعیت مالی شما ندارند.

از کاربرد های مشاور مالی معمولاً خدمات خود را با کسب کمیسیون در مورد محصولاتی که به شما می فروشند و یا با پرداخت هزینه تخت ، خدمات دریافت  می کنند. به طور کلی ، کسانی که با هزینه ای مسطح مانند سرمایه گذاری فیشر فعالیت می کنند ، ترجیح داده می شوند. این امر به این دلیل است که مشاور مالی برای فروش چیزی به شما تعلق نمی گیرد ، بلکه به شما توصیه های صحیحی می دهند تا بتوانند شما را به عنوان مشتری حفظ کنند.

اگر برای یافتن یک مشاور مالی به کمک نیاز دارید ، با شرکت آرمان پرداز خبره تماس بگیرید . این می تواند به شما در یافتن یک مشاور مناسب بر اساس پرسشنامه کمک کند

تفاوت بین یک مشاور مالیاتی و مشاور مالی

مشاور مالی ، و مشاور مالیاتی – تفاوت بین این دو چیست؟ بعضی اوقات زیاد ، بعضی اوقات زیاد نیست. هر یک از این سه مورد با توجه به حداقل برخی و بعضی اوقات وضعیت مالی شخصی شما در یک ظرفیت مشاوره خدمت می کنند. بنابراین کدام یک برای شما و وضعیت سرمایه گذاری مناسب است؟

در حقیقت ، بین این سه رشته همپوشانی زیادی وجود دارد. این امر عمدتاً به این دلیل است كه تقریباً هر حوزه مالی شخصی با سایر افراد مرتبط است.

به عنوان مثال ، ایجاد یک برنامه مالی پایدار و بدون در نظر گرفتن پیامدهای مالیاتی یا داشتن یک مشاور مالی برای ارائه راهنمایی های خاص در رابطه با سرمایه گذاری ها غیرممکن خواهد بود. سه مشاور مختلف چه می کنند ، و چگونه می توان آنها را با یکدیگر فرق کرد؟

 

عملکرد مشاور مالی درمشاور مالیاتی

یک مشاور مالیاتی عموماً یک حرفه ای است که دارای تخصص خاصی در زمینه مالیات بر درآمد است. این می تواند شامل یک حسابدار ، یک حسابدار رسمی مجاز (CPA) یا یک وکیل یا مشاور مالیاتی باشد. علاوه بر گواهینامه های حرفه ای شناخته شده ، هرکدام در تهیه و تحقیق مالیات بر درآمد بسیار دخیل هستند.

درگیری آنها در وضعیت مالی شما به ویژه در جنبه های مالیات بر درآمد مالی شخصی شما متمرکز خواهد شد.

با این حال ، از آنجا که مالیات بر درآمد شامل طیف گسترده ای از امور مالی است ، مشاور مالی به طور کلی دانش گسترده ای در مورد سایر زمینه های مالی شخصی نیز دارند. به همین دلیل است که یک برنامه ریز مالیاتی اغلب می تواند با یک برنامه ریز مالی یا مشاور مالی اشتباه گرفته شود.

به طور خاص ، مشاور مالیاتی شخصی است که از وضعیت مالیات بر درآمد شخصی شما آگاهی کامل دارد. با این تفاهم ، او نه تنها می تواند به شما كمك كند كه مالیات بر درآمد را در سال جاری به حداقل برسانید ، بلكه می تواند به شما آموزش دهد كه در آینده كاهش مالیات ها را نیز به شما نشان می دهد.

در حقیقت ، کارکرد  مشاور مالی ، به حداقل رساندن تأثیر مالیات بر درآمد بر وضعیت مالی کلی شما است

کارکردمشاور مالی در برنامه ریزی مالیات بر ارزش افزوده

مقررات مربوط به مالیات بر ارزش افزوده می تواند پیچیده باشد. مشاور مالیاتی  ما برای تجارشرکتهای محدود ، اشخاص در مورد همه چیز مربوط به برنامه ریزی مالیات بر ارزش افزوده پشتیبانی ویژه ای دارند.

 

مشاور مالیاتی  می تواند به شما كمك كند كه آیا شما نیاز به ثبت نام در مالیات بر ارزش افزوده دارید ، اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را از طرف خود تهیه كنید ، و خدمات مشاوره ای را ارائه كنید كه به شما كمك می كنند تا ضمن كاهش مالیات بر ارزش افزوده ، بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده خود را به حداكثر برسانید

.

 

 

 


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.