چه موقع به وکیل مالیاتی حرفه ای مراجعه کنیم؟

وکیل مالیاتی خبره
وکیل مالیاتی معتبر
تیر ۱۵, ۱۳۹۹
مشاور مالیاتی
چرا به خدمات وکیل دارایی اعتماد کنیم؟
تیر ۱۵, ۱۳۹۹
مشاور مالیاتی

یک وکیل مالیاتی حرفه ای به هر کسی که در دنیای مالیات احساس ضعف ودرماندگی کند کمک خواهد کرد. نه تنها یک کارآفرین بلکه هر شخص حقیقی که در تسویه حساب مالیاتی مشکلی دارد ، می تواند از خدمات وکیل مالیاتی استفاده کند.

چه موقع به وکیل مالیاتی حرفه ای مراجعه کنیم؟

 

یک وکیل مالیاتی حرفه ای به هر کسی که در دنیای مالیات احساس ضعف ودرماندگی کند کمک خواهد کرد. نه تنها یک کارآفرین بلکه هر شخص حقیقی که در تسویه حساب مالیاتی مشکلی دارد ، می تواند از خدمات وکیل مالیاتی استفاده کند.

 

وکیل مالیاتی حرفه ای کیست؟

، یک وکیل مالیاتی به مشتریان کمک می کند که خدمات در زمینه حسابداری و بدهی های مالیاتی. هم کارآفرینان و هم شهروندانی که مشاغل خود را اداره نمی کنند اما در اداره امور مالیاتی پرونده مالیاتی دارندو می توانند از کمک های آن بهره مند شوند.

 

آیا یک مشاور فعال است ، یعنی چه زمانی ارزش استفاده از خدمات وی را دارد؟

این وظیفه هر شهروند است که مالیات بپردازد. اگر در دنیای مقررات مالیاتی احساس گضعف ودرماندگی کند و پر کردن فرم ها و محاسبه بدهی برای مشتریان مشکل دارد ، می توانید به یک وکیل مالیاتی مراجعه کنید.

 

 

البته دامنه صلاحیت وکیل مالیاتی حرفه ای  بسیار گسترده تر از کمک به محاسبه مالیات متعلق است. وکیل مالیاتی همچنین می تواند مشاوره بدهد ، در مورد تعهدات مالیاتی نظر خود را صادر کند. او می تواند اظهارنامه مالیاتی و وکالت را تنظیم کند ، و همچنین قبل از مقامات مالیاتی و هیئت حل اختلاف مالیاتی نمایندگان موکل خود را نمایندگی کند. یک مشاور مالیاتی همچنین ممکن است در زمینه حفظ اسناد مالیاتی کمک کند.

شایان ذکر است که یک وکیل مالیاتی حرفه ای موظف است رازداری حرفه ای را حفظ کند. علاوه بر این ، او ملزم به اخلاق حرفه ای است. مشاور مالیاتی باید کارهای خود را با کوشش ، صداقت و با دقت انجام دهد.

 

هزینه خدمات وکیل مالیاتی حرفه ای چقدر است؟ در اینجا ، متأسفانه ، شما نمی توانید یک جواب قطعی بدهید. مثل این نیست که مثلاً در مورد دفتر اسناد رسمی ، آیین نامه ای اعمال شود که حداکثر نرخ فعالیت آنها را تعیین کند. پاداش وکیل مالیاتی در قرارداد با مشتری تعیین می شود. بنابراین قبل از استفاده از خدمات یک یا مشاور دیگر ، ارزشمند است با لیست قیمتهایی که برای وی اعمال می شود ، آشنا شویم.

 

چه کسی می تواند وکیل مالیاتی شود؟

 

شرط این حرفه دانش بنیادی گسترده و در درجه اول در حوزه حقوق مالی بلکه سایر زمینه های حقوقی است. علاوه بر این ، یک وکیل مالیاتی باید مدام صلاحیت های خود را بهبود ببخشد

درباره وکیل مالیاتی

حرفه وکیل مالیاتی داشتن مدارک تحصیلی بالا – آموزش عالی ، دانش تخصصی و همچنین تجربه گسترده در زمینه حقوق مالی کاملاً آگاه و سایر حوزه های حقوقی است. وهمیشه وکیل مالیاتی است تا با شرکت در کنفرانس ها ، سمینارها و آموزش ها ، حرفه خود را بهبود بخشند. علاوه بر دانش بنیادی گسترده ، مشاور مالیاتی نیز باید دارای ماهیت بی عیب و نقصی باشد و با رفتار حرفه ای عملکرد خود را بهبود بخشد.
شرح کوتاه این حرفه:

خدمات وکیل مالیاتی حرفه ای

 

-وکیل مالیاتی به طور اجباری در حفظ اسرار حرفه ای مسولیت دارد .

– خدمات مشاوره مالیاتی ، از جمله ، ارائه مشاوره ، نظرات و توضیحات؛ نحفظ اسناد و سوابق دیگر؛

– تهیه اظهارنامه مالیاتی و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده،

 

– مستندات تهیه شده توسط وکیلبا نام وی امضا می شود و داده های شناسایی وی را ارائه می دهد ، که ضمانت مسئولیت مشاور را تضمین می کند ،

وکیل مالیاتی می تواند به عنوان نماینده در امور مالیاتی و کنترل قبل از مراجع مالیاتی ، و همچنین در جلسات اداری در دیوان عالی اداری ، همراه با امکان طرح تجدیدنظر در دادخواست ، عمل کند.

– یک مشاور مالیاتی می تواند به شما در استفاده از بودجه اکمک کند

 

یک مشاور مالیاتی نیز موظف است اصول اخلاق حرفه ای را رعایت کند. اصول اساسی تصریح می کند که در میان دیگران ، مشاور مالیاتی انجام وظایف حرفه ای را طبق بهترین اراده و دانش ، صادقانه و قابل اعتماد با دقت کافی ، با در نظر گرفتن مقررات قانونی و خیرخواهی مشتری انجام می دهد.

چگونه وکیل مالیاتی حرفه ای شویم؟ آنچه مورد نیاز شماست را بررسی کنید.

بسیاری از مردم در حال حاضر از کلمه مالیات وحشت دارند. این جای تعجب آور نیست ، همه افراد باید آنها را درک کنند و با آنها آشنا باشند. به همین دلیل است که حرفه وکیل مالیاتی از محبوبیت بالایی برخوردار است. از چه چیزی تشکیل شده است؟ چگونه وکیلمالیاتی شویم؟ آیا این حرفه تخریب شده است؟ ما در این مقاله سعی خواهیم کرد به این سؤالات پاسخ دهیم.

وکیل مالیاتی  کیست و چه کاری انجام می دهد؟

وکیل با ارائه نظرات و مشاوره در مورد تعهدات مالیاتی ، نمایندگی مشتریانی که در کلیه هیئت حل اختلاف مالیاتی شرکت می کنند ، علاوه بر این ، آنها شهادت ها و اظهارنامه ها را تهیه می کنند و در تکمیل آنها کمک می کنند. اسناد مالیاتی و سوابق دیگر را برای اهداف مالیاتی نگه داشته و در مکمل و نگه داشتن آنها ، مشاوره در مورد قوانین بین المللی مالیات  کمک کند. علاوه بر این ، آنها می توانند نه تنها درمورد مالیات ، بلکه در مورد سایر مسائل مالی نیز مشاوره کنند. آنها همچنین می توانند فعالیتهای دیگری را که در قانون مشاوره مالیاتی مشخص شده است ، انجام دهند. بعداً یاد خواهید گرفت که چگونه یک مشاور شغلی شوید.

 

چگونه وکیل مالیاتی حرفه ای شویم؟
ما از قبل می دانیم که یک شخص در این موقعیت چه کاری را انجام می دهد. بگذارید اکنون مسئله چگونگی تبدیل شدن به وکیل مالیاتی را مورد بحث قرار دهیم. چه نیازهایی باید برآورده شود؟ آیا این حرفه تخریب شده است؟

اگرچه او در بخش مشاغل مقرر شده بود ، اما نمی توان گفت این حرفه تنظیم نشده است. مسلماً الزامات لازم برای اجرای آن کمی تغییر کرده است ، اما هنوز هم همه نمی توانند برای این سمت درخواست کنند.

 

شخصی که می خواهد مشاور مالیاتی شود باید دارای ظرفیت کامل قانونی و حقوق عمومی کاملاً عمومی و همچنین نظر غیرقابل تصور باشد و به گونه ای رفتار کند که حرفه ای صحیح را تضمین کند. علاوه بر این ، شما به یک مدرک دانشگاهی ، در زمینه حسابداری مدیریت مالی نیاز دارید.

 

 

اخلاق حرفه وکیل مالیاتی
یک مشاور مالیاتی موظف است اصول اخلاق حرفه ای را رعایت کند.

 

اصول اساسی ، از جمله دیگر ، بیان می دارد که یک مشاور مالیاتی این است که فعالیت های حرفه ای را مطابق با بهترین اراده و دانش انجام دهد ، صادقانه و با اطمینان ، با دقت کافی ، با در نظر گرفتن قانون و حسن نیت مشتری. شرط انجام حرفه وکیل مالیاتی داشتن مدارک عالی است ، اما وی طبق قانون موظف است مدام مدرک تحصیلی خود را بهبود ببخشد.

وکیل مالیاتی حرفه ای نیز پس از تکمیل خدمات به مشتری ، محرمانه است. این قانون در مورد کارمندان دفتر مشاور مالیاتی نیز صدق می کند.

 

علاوه بر این ، مشاور مالیاتی موظف است به طور صحیح اطلاعات، به ویژه اطلاعات شخصی مربوط به شرکتی را کهدر اختیار وی می باشد و منابع تأمین منابع مالی را به درستی تهیه و ذخیره می کند.

 

 

یک وکیل مالیاتی حرفه ای نمی تواند غیر اخلاقی عمل کند
باید تأکید کرد که مشاور با نمایندگی مالیات دهنده ، اصل قانونی بودن را پیاده سازی می کند. اگر او حرفه خود را غیر اخلاقی و غیرحرفه ای تمرین کند ، ممکن است نه تنها نام خوب خود بلکه قدرت های خود را نیز از دست بدهد و بر همه نمایندگان دیگر این حرفه سایه افکنده باشد.

وکیل مالیاتی متخصصی است که با مفاد قانون مالیاتی کاملاً فهمیده آشنا است ، که سعی دارد پیچیدگیهای خود را برای مالیات دهندگان توضیح دهد ، وی را متقاعد کند که آن را اعمال کند ، وی را از نقض آن منصرف کند ، بلکه با نمایندگی از وی در دادرسی در مراجع قانونی قبل از امور مالیاتی و هیئت حل اختلاف مالیاتی  از منافع خود محافظت می کند. ا

 

 

رقابت بسیار زیاد و انتظارات زیاد مشتریان
علیرغم اینکه وکیل مالیاتی حرفه ای نه ساده ترین شغل است و نه عاری از استرس ، بیشتر و بیشتر علاقه مند به کشف اسرار قانون مالیات هستند. با توجه به نیاز مشتری ، مشاوران مسیرهای خاص خود را برای ارائه اطلاعات به مشتریها به روشی سریع و مؤثر (وب سایتها ، وبلاگها ، کانالهای اطلاع رسانی) ایجاد می کنند.

 

همانطور که وکیل مالیاتی تأکید می کند ، کسی که در ارائه اطلاعات قابل اعتماد کارآیی بالاتری نشان می دهد ، بازخورد مثبت مشتریان فعلی و بالقوه را به دست می آورد. از طرف دیگر ، مشتری برای تأیید مشاور خود ، از امکانات نامحدودی برخوردار است.

 

ضرورت مداوم برای یادگیری
وکیل مالیاتی حرفه ای از توسعه مداوم خدمات اطلاعاتی حقوقی و مالیاتی ، نشریات متعدد و انواع دیگر نشریات (از جمله کتاب) و همچنین از طیف گسترده ای از آموزش ها ادانش در مورد قانون و مالیات را بدست آورند. بنابراین ، دفعات تغییر در قانون مالیات و ماهیت حرفه ای خدمات ارائه شده منجر به آموزش دائم وکلاء مالیاتی می شود. و این فقط مربوط به جمع آوری مقدار مناسب از امتیاز به عنوان بخشی از تعهد توسعه حرفه ای شما نیست. وکیل مالیاتی حرفه ایباید اطمینان حاصل کند که مشتریان خود را به خطر نمی اندازد. از این گذشته ، تعلق به حرفه اعتماد عمومی الزام می کند

وکیل مالیاتی با استراتژی خوب  در پرداخت حد اقل مالیات به شرکتها کمک می کند

 

با تلفیق دانش و تجربه در زمینه حسابداری با دانش جامع در مورد مقررات قانونی ، وکیل مایاتی حرفه ای برنامه های بهینه مالیاتی را برای اجرای اهداف تجاری خاص برای مشتریان خود تهیه می کند.

همه استراتژی ها صرفاً براساس اعمال ماهرانه قانون مالیات و همچنین صنایع وابسته ، به عنوان مثال قانون مدنی یا تجاری استوار است. با تشکر از این ، راه حل های وکیل مالیاتیبه شرکتها اجازه می دهد بدهی مالیاتی را به روشی کاملاً قانونی و ایمن کاهش داده یا کاملاً از بین ببرد.
طبق تجربه وکیل مالیاتی ، کارآفرینان غالباً از این امر آگاه نیستند که مشاغل تجاری آنها تحت مدلهای مختلف حقوقی و سازمانی قابل اجرا باشد. اغلب مشاور مالیاتی   برای همان فعالیت های عملیاتی یا سرمایه گذاری ، ساخت و سازهای حقوقی جایگزین ایجاد می کند که منجر به افزایش سود نهایی با به حداقل رساندن مالیات می شود. این امر به این دلیل است که با توجه به قوانین مالیاتی می توان با وقایع اقتصادی یکسان رفتار می کند و بدین ترتیب بار مالی مختلفی را ایجاد می کند.
تیم مشاورین مالیاتی ما با استفاده از دانش ساختارهای حقوقی موجود در معاملات تجاری و مقررات مربوط به عملکرد شرکتهای تجاری:
– در انتخاب شکل بهینه کار مشاوره انجام می دهد.
– مالیات را هنگام پرداخت سود سهام یا به دست آوردن سایر اشکال درآمد از یک شرکت سرمایه به حداقل می رساند.
با توجه به پیاده سازی طرح جامع مالیاتی والکترونیکی شدن پرونده مالیاتی ،تجزیه وتحلیل  مالیاتی از مقررات ارائه شده در اتخاذ جرایم سنگین مالیاتی توسط سازمان امور مالیاتی برای جلو گیری ازعدم رعایت  تعهدات قانون عمومی ، باعث بالا رفتن مدیریت ریسک مالیاتی  شرکتها شده است.

وکیل مالیاتی  به عنوان بخشی از خدمات خود ، نه تنها پشتیبانی قابل ملاحظه ای در زمینه تسویه حساب های مالیاتی ، بلکه حسابرسی های تخصصی را نیز ارائه می دهید .وکیل مالیاتی بررسی های جامع اسناد حسابداری و مالیاتی را انجام می دهد ، از جمله مفاد قراردادهای  و رویه های مورد استفاده در اجرای تعهدات قانون عمومیرا شامل می شود. هدف ازحسابرسی وکنترل اسناد توسط وکیل مالیاتی شمل موارد ذیل می باشد  .

 

– تشخیص بی نظمی دراسناد مالیاتی و به ویژه خطاهای ناشی از تفسیر نادرست مقررات است.

 

– نشان دادن فعالیتهای تجاری پرخطر که ممکن است منجر به رسیدگی مالیاتی یا افزایش احتمال حسابرسی مالیاتی شود.

– شناسایی کلیه تهدیدها و سوءاستفاده های احتمالی ، به ویژه اقدامات به ظاهر قانونی که می تواند به عنوان دور زدن قانون به معنای قانون مالیات تلقی شود.

 

این مطالعه با گزارشی به پایان می رسد که در آن بی نظمی های تشخیص داده شده ، بخشهای خطرزا و عوامل آن را ارائه می دهد مشاور مالیاتی  در مورد چگونگی رفع خطاها بدون تحمل عواقب منفی توصیه می کندو در شرایط بحرانی راه هایی را برای رهایی خود از مسئولیت کیفری مالی پیشنهاد می کند. وکیل مالیاتی حرفه ای  از روشها و ابزارهای منتخب برای به حداقل رساندن ریسک مالیاتی استفاده می کند.

پشتیبان قانونی و مالی ثابت

مشاور مالیاتی بر کار و ، همه تصمیمات شما را از نظر اثرات مالیاتی نظارت وتایید می کند
تقریباً هر قدم در تجارت تحت قانون مالیات عواقب خاصی دارد. که کارآفرینان کوچک و همچنین شرکت های بزرگ را با بخش های مالی و حسابداری خود بسیاری از معضلات مربوط به ارزیابی عواقب مالیاتی فعالیت های اجرا شده را پویایی وگردش مالی اقتصادی فراهم می کند.

چگونه کار می کند؟

نظارت مداوم فرصتی را برای مشاوره با مشاور – مشاور مالیاتی ، وکالت یا مشاور حقوقی متخصص در امور مالیاتی در هر زمان فراهم می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در تفسیر یا شک در مورد پیامدهای مالیاتی عملیات ، شما از طریق تلفن یا به صورت الکترونیکی به تیم متخصصان وکیل مالیاتی گزارش می دهید. پاسخی که حاکی از صلاحیت صحیح مالیات قانونی به شکلی در دسترس ، روشن و قابل فهم است ، بلافاصله و در مورد مسائل پیچیده ای که نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق دارند ، حداکثر ظرف مدت سه روز کاری ارائه می شود.

آنچه به دست می آورید

همه نظرات با سرعت و قابل اطمینان توسط متخصصان تهیه شده به روش اساسی برای حل مسائل پیچیده قانون مدنی تهیه می شود. در مقابل وکیل مالیاتی می تواند، در مورد قراردادهای تجاری از نظر اثرات مالیاتی اظهار نظر کند و در عین حال برای کاهش بار مالیاتی ، و همچنین در زمینه حقوق شرکت های تجاری تخصص داردکه به وکیل این امکان را می دهد تا مشکلات مالیاتی از جمله افزایش سرمایه  عملکرد را حل نماید

دفاع با اختیارات مالیاتی

چشم انداز اختلاف با ممیزان مالیاتی باعث افزایش استرس برای مدیران شرکتها و جلوگیری از ابتکار عمل برای توسعه اقتصادی می شود. صرف نظر از نتیجه نهایی پرونده ، انجام دادرسی طولانی مالیات موجب اختلال در فعالیت های تجاری می شود ، در حالی که تصمیم صادر شده پس از خاتمه آن ممکن است ضرر شرکت را برای از دست دادن نقدینگی مالی به همراه داشته باشد و در موارد شدید حتی منجر به فروپاشی آن شود. بنابراین ، صرف نظر از نوع خدمات ارائه شده ،وکیل مالیاتی حرفه ای  در اولویت قرار دادن امنیت مالیاتی مشتریان خود ، تلاش می کند وخطر هرگونه درگیری با مقامات مالیاتی را از بین می برد.

وکیل مالیاتی از منافع دفاع می کند و از کارآفرینان و اشخاص خصوصی در اختلافات با اداره امور مالیاتی در همه مراحل و با شروع فعالیت های بازرسی ، نمایندگی می کند.

-مشاور مالیاتی  درمورد تبرگ تشخیص مالیاتی اعتراض می کندو حقوق مشتری را در هیئت حل اختلاف مالیاتی دفاع می کند.

– نقدینگی مالی را با تهیه برنامه های مؤثر برای تعلیق در اجرای برگ تشخیص، و همچنین سرعت بخشیدن به مهلت بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده ، بازیابی می کند

کمک حقوقی مؤثر در امور مالیاتی.

آنچه وکیل مالیاتی معتبر را از سایر موسسات حقوقی یا شرکت حسابداری معمولی متمایز می کند ، تیمی از متخصصان در حوزه قانون مالیات است. در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره هر مشتری می تواند به کمکهای حقوقی ارائه شده توسط یک مشاور مالیاتی حرفه ای ، که در اختیار دارد، اعتماد کند. از آنجا که این حرفه نسبتاً جوانی در ایران است و دارای تخصص محدودی در حوزه فعالیت خود است ، بنابراین می توان توضیح داد که شخصی که این حرفه این حرفه را داشته باشد چه صلاحیتی دارد.

مشاور مالیاتی بیش از هر چیز یک وکیل عالی است که با مسائل حسابداری آشنا است. با این حال ، شما نمی توانید یک حسابدار را با یک مشاور مالیاتی اشتباه بگیرید.

دومی حق دارد به عنوان نماینده در دادرسی در زمینه رسیدگی قضایی به تصمیمات اداری در امور مربوط به تعهدات مالیاتی عمل کند. بنابراین ، یک وکیل مالیاتی حرفه ای می تواند با انجام پرونده های خود در هیئت حل اختلاف مالیاتی  ، موکل خود را در مقابل مقامات اداره امور مالیاتی – در هر مرحله از دادرسی ، بلکه همچنین بیشتر – نمایندگی کند.

با توجه به اینکه بررسی مؤثر استدلالهای شما در اختلاف با مقامات مالیاتی نه تنها به دانش کافی از قوانین رویه ای نیاز دارد ، بلکه به مقررات مربوط به قانون مالیات  و حسابداری نیز نیاز دارد ،بدون شک مشاور مالیاتی  می تواند راحلهای مناسبی ارائه کند.

در سالهای اخیر ، ما شاهد تغییرات مداوم در قانون مالیات هستیم. عدم ثبات و وضوح مقررات مالیاتی تفسیر صحیح نه تنها مالیات دهندگان ، بلکه مقامات مالیاتی و مشاوران مالیاتی را نیز دشوار می کند.  

مدیران به طور فزاینده ای از این واقعیت آگاه هستند که سیاست مالیاتی آنها بر عملکرد مؤثر تجارت آنها تأثیر دارد. در این شرایط ، مالیات دهندگان به دنبال موکیل مالیاتی حرفه ای هستند که دفاتر مالیاتی و حسابداری را اداره می کنند.

 

با همکاری با یک مشاور مالیاتی می توانید مطمئن باشید که چنین فردی بسیار ماهر است. برای به دست آوردن صلاحیت های لازم برای انجام حرفه ، یک مشاور مالیاتی مجبور بود برای امتحان دشوار بگذرد. همچنین وظیفه وکیل مالیاتی حرفه ای است که مدام مهارت های حرفه ای را بهبود ببخشد.

 

وکیل مالیاتی حرفه ای و کارمندان وی تحت پوشش رازداری حرفه ای هستند. مشاور تمام تلاشهای معقول را انجام می دهد تا ازاطلاعات مشتری و کارکنان آنها به درستی محافظت شود .

بنابراین امنیت مشتری را تضمین می کند. مشاور مالیاتی  را نمی توان در مورد حقایق و اطلاعاتی که با وی در ارائه خدمات با آنها آشنا شده ، از سوی مقامات مالیاتی ، پلیس و دادگاهها مورد سؤال قرار گرفت. افراد بدون مجوز از اسرار حرفه ای معاف هستند و نمی توانند از حق شهادت و پاسخ دادن به سوالات فردی استفاده کنند.

وکیل مالیاتی   نتیجه کار سخت و مداوماز اعتماد زیادی برخوردار است. مزیت وکیل مالیاتی معتبر قابلیت اطمینان و به موقع بودن کارها و همچنین امکان جستجوی راه حلهای نوآورانه برای مشکلات مالیاتی ، بسته به نیازهای فردی مشتریان عمل می کند.

وکیل مالیاتی حرفه ای در زمینه سیستمهای اطلاعاتی وحسابداری خدمات ذیل را به شرکتها ارائه می دهد:

  • طراحی و اجرای فرآیندهای اطلاعاتی واحدهای حسابداری
  • ایجاد دستورالعمل های حسابداری و رویه های حسابداری “متناسب” ، تهیه اصول و اصول حوزه های حسابداری داخلی
  • همکاری در زمینه روش حسابداری
  • مکانیسم های کنترل و ارزیابی
  • محاسبات هزینه ، مدیریت هزینه و حسابداری مدیریتی
  • تحلیل و تحلیل مالی ، برنامه های تجاری
  • همکاری در مدیریت جریانهای مالی
  • پردازش اسناد مالی برای نیازهای تأمین مالی موسسات بانکی

ارزش گذاری شرکت یا دارایی های آنها (از جمله ارائه نظرات کارشناسی توسط کارشناسان رسمی دادگستری) و غیره

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.