وجود مشاور مالی در کسب و کار

شرح وظایف مشاوره مالی
شرح وظایف مشاور مالی
آگوست 28, 2019
مشاور مالی ماهر
مشاور مالی کارآمد
آگوست 31, 2019
مشاوره مالی

وجود مشاور مالی

عنوان محتوا:

وجود مشاور مالی در کسب و کار 

کلمه کلیدی اصلی  
کلمه کلیدی مرتبط مشاوره مالی،منابع مالی،دادن مالیات،استخدام مشاور مالی،چه کسی مشاور مالی است؟،کار مشاور مالی،پرسشنامه،پرسش نامه مالی
خلاصه محتوا (۵۰ تا ۷۰ کلمه) ابا وجود  مشاور مالی که دارای تجربه کافی باشد،باید بتواند به راحتی موضوعات مالیاتی شرکت و همچنین انجام امور مالیاتی حقیقی و حقوقی را انجام دهد و اینکه افرادی را زیر دست داشته باشد تا بتواند برای شما کد اقتصادی دریافت کند. مشاوره مالی را نمی توان فقط به منابع اقتصادی یک شرکت خلاصه کرد،بلکه شما مشاور مالی های دیگری برای ثبت و کنترل شرکت نیز،نیاز دارید.

وجود مشاور مالی به هنگامی که در یک شرکت اقدام به فعالیت می کند،با افراد اصلی یک تیم رابطه مستقیم و نزدیکی دارد و یک مشاور مالی با تجربه و مجرب تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با کمترین هزینه،بیشترین بهره را برای یک تیم رقم بزند.

معمولا اگر یک شرکتی دارای بخش های زیادی باشد و کارکنان آن بیش از ۱۰۰ نفر باشد،از چندین مشاور  استفاده می کند و مشاوران مالی در کنار هم اقدام به فکر و تعامل می پردازند که چگونه هزینه های شرکت را کاهش دهند به گونه ای که هیچ کیفیتی از وضع موجود کاسته نشود!.

اگر شما یک شرکت تولیدی محصولات داشته باشید،مطمئنا شما به چندین مشاوره مالی نیاز دارید.

متن جایگزین عکس:محاسبه دخل و خرج به کمک مشاوره مالی

نقش مشاور مالی در شرکت

برای مثال یک مشاور  برای شرکت تولیدی محصولات نیاز است تا بر روی اجناسی که تولید می شود،قیمت گذاری کند،یک مشاور مالی دیگری نیاز است تا ببیند دستمزد کارکنان شرکت به چه صورت است و اگر به اصلاح نیاز داشته باشد،آن را اصلاح کند.

البته اصلاح کردن دستمزد کارکنان به معنی کم کردن دستمزد نیست،اگر مشاور مالی ببیند که وضع به خوبی رو به جلو پیش می رود و کارکنان نیاز به دستمزد بیشتری برای پیدا کردن انگیزش دارند،می تواند دستمزد کارکنان را افزایش دهد و روند تولیدی را بهتر پیش ببرد.

البته تمامی این افزایش قیمت های اجناس و کارکنان شرکت تولیدی محصولات،زیر نظر مشاور و هئیت مدیره صورت می گیرد و کسی نمی تواند بدون اجازه رئیس شرکت اقدام به عمل کند مگر اینکه صلاحیت آن کار را داشته باشد و یا اینکه توافقی مابین مشاوران مالی و هئیت مدیره صورت گرفته باشد!.

حال مشاوره مالی را نمی توان فقط به منابع اقتصادی یک شرکت خلاصه کرد،بلکه شما مشاور های دیگری برای ثبت و کنترل شرکت نیز،نیاز دارید.

یک مشاوره مالی با تجربه باید بتواند مدارک و اسنادی را برای هئیت مدیره آماده کند و در جلسات مختلف ارائه دهد تا هئیت مدیره و کسانی که در یک شرکت/ایده سرمایه گذاری کرده اند بفهمند اوضاع از چه قرار است.

اگر شما کسی را که به عنوان مشاور  استخدام کردید،دارای تجربه کافی باشد،باید بتواند به راحتی موضوعات مالیاتی شرکت و همچنین انجام امور مالیاتی حقیقی و حقوقی را انجام دهد و اینکه افرادی را زیر دست داشته باشد تا بتواند برای شما کد اقتصادی دریافت کند.

متن جایگزین عکس:نقش مشاور منابع اقتصادی در شرکت

دستمزد مشاور  چگونه باید پرداخت شود؟

مشاور مالی نیز همانند باقی کارکنان باید دستمزد دریافت کند،البته شما اگر از کسب و کار خود به گونه ای اطمینان دارید که می توانید بعدا به مشاور  بپردازید،می توانید از مشاور مد نظرتان بخواهید که درصد سهامی از شرکت را به عنوان دستمزد دریافت کند و بعدا شرکت وارد مرحله سود دهی شد،سود خودش را از سهام شرکت دریافت کند و ممکن است ارزش این سهام،چند برابر حقوقی باشد که قرار است شما به او بدهید!.

البته،حال که شما به مشاوره مالی پیشنهاد می دهید به این معنی نیست که او حتما چنین شرایطی را بپذیرد و ممکن است از شما درخواست پرداخت وجه نقدی کند!.

مطمئنا نمی توان گفت که دستمزد یک مشاور چقدر است،همانگونه که شما نمی توانید بگویید کسی که کارمند بانک است چقدر باید حقوق داشته باشد!،اما شما می توانید دستمزد آن را بر اساس تجربه،سابقه کار و سن او پرداخت کنید.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.