۶ دلیل مهم شما به نیاز مشاوره مالی

مشاور مالی تلفنی
مشاوره مالی تلفنی
دسامبر 1, 2019
مشاور مالی
مزیت مشاوره مالی
دسامبر 1, 2019
نیاز مشاور مالی

مشاوره مالی

۶ دلیل مهم شما نیاز مشاوره  مالی

این که آیا شما یک سرمایه دار اعتماد به نفس و مستقل هستید یا در زمینه سرمایه گذاری تازه هستید. نیاز مشاوره مالی می تواند بینش متخصص را برای کمک به شما در جلوگیری از اشتباهات شایع و پرهزینه ارائه دهد.
مشاوره مالی و برنامه ریزی مالی به معنای چیزی فراتر از هدایت سرمایه گذاری نیست. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، متخصصان برنامه ریزی یک منبع ضروری برای کمک به آموزش شما در بازارهای مالی پیچیده و تکنولوژیکی امروز هستند تا بتوانید بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید.
از بودجه ریزی و برنامه ریزی برای بازنشستگی ، گرفته تا پس انداز و مدیریت مالیات و نیازهای بیمه ای ، برنامه ریزی مالی توسط یک حرفه ای واجد شرایط به شما کمک می کند تا نه تنها برای آینده خود آماده شوید بلکه به شما آرامش می بخشد.

مشاور مالی برتر - آرمان پرداز خبره

آرمان پرداز

در اینجا مهمترین دلایل استخدام یک متخصص مالی ذکر شده است:

۱) دسترسی به حسابهای سرمایه گذاری

به طور صحیح متخصص و دارای مجوز مالی می تواند حساب های سرمایه گذاری و استراتژی هایی را ارائه دهد که به عنوان یک سرمایه گذار جداگانه در دسترس شما نیست. این به شما کمک می کند تا تنوع بهتری داشته باشید و رویکردی آگاهانه تر و متخصص تر داشته باشید. اگر یک کارشناس مالی مناسب را پیدا کنید ، برای دسترسی به بازده نمایی سرمایه گذاری اندک خواهد بود.

۲)روند فعالیت مالی  شما را پیگیری کنید

یک مشاور متخصص شما را برای اهداف مالی خود پاسخگو می داند. در واقع ، تقریباً شبیه این است که یک مشاور  شخصی برای امور مالی خود داشته باشید. این کار متخصص است که به شما کمک کند در برنامه پس انداز و سرمایه گذاری متمرکز شوید و تمرکز خود را بر روی اهداف خود حفظ کنید. پیگیری با خرج ها و اتفاقات زندگی آسان است. داشتن یک شریک مسئولیت پذیری بی طرف برای افق زمان سرمایه گذاری شما مهم است.

۳) هماهنگی دارایی های مالی شما

مشکل عمده سرمایه گذاران مستقل این است هماهنگی بین املاک ، مالیات و برنامه های مالی زندگی آنها وجود ندارد. هماهنگی برای اطمینان از سرمایه گذاری و دارایی های بازنشستگی به صورت استراتژیک با جدول زمانی مناسب برنامه ریزی شده است ، به گونه ای که مبلغی بیش از حد لازم پرداخت نکنید. یک مشاور مالی حرفه ای می تواند هزینه های اضافی شناسایی می کند.

۴) انتقال برنامه ریزی املاک

انتقال دارایی به اعضای خانواده با بسیاری از هزینه های پنهان و پرهزینه ، مجازات و مالیات می تواند دشوار باشد. یک متخصص مالی در امور مالی می تواند به شما کمک کند تا یکپارچه تر در انتقال دارایی حرکت کنید تا از هزینه های غیرضروری خودداری کنید. همچنین گفتگو با کلیه اعضای خانواده در مورد اهداف زندگی ، برنامه ریزی بازنشستگی و انتقال دارایی های ثروت نیاز  مشاوره  مالی حرفه ای به خانواده شما کمک می کند تا از سردرد و سرخوردگی مالی جلوگیری کند.

۵٫) هیئت مدیره آموزش دیده

بسیاری از افراد تصمیمات عاطفی ، بی رویه ای برای سرمایه گذاری می گیرند که می تواند پرهزینه و گاه فاجعه بار باشد. یک مشاور  مالی قابل اعتماد می تواند یک هیئت مدیره صدایی واقع بینانه باشد تا به شما در آموزش واقعیت در بازار مالی کمک کند. چشم انداز همه چیز در هنگام تصمیم گیری های بزرگ مالی است و یک متخصص مالی می تواند به حرکت در آب های حسی کمک کند.

۶٫) آزادی مالی و صلح ذهن

برنامه ریزی برای آینده مالی خود با یک مشاور مالی متخصص – ترجیحا هرچه زودتر در حرفه خود داشته باشید زیرا علاقه مرکب کلید پس انداز بازنشستگی است – به شما آزادی مالی می دهد تا تاریخ بازنشستگی خود را انتخاب کنید و یک برنامه درآمدی برای بازنشستگی نخواهید داشت. زنده ماندن ایجاد سوئیچ آگاهانه از رشد به سرمایه گذاری در زمان مناسب ، نیاز به توجه دقیق و استراتژی منحصر به فرد بازنشستگی نمونه کارها دارد. همچنین ، اطمینان از تأمین مالی خانواده شما ، در صورت اتفاقی غیر منتظره برای شما ، به شما آرامش می بخشد.

برای شناسایی یک شرکت حسابداری خوب عوامل مختلفی وجود دارد که مهم ترین آن تسلط کامل به تمام روش های حسابداری، جدیدترین به روز رسانی ها و تغییران آن، روش های حل اختلاف های مالی و غیره است.علم حسابداری زبان تجارت است و از زیر شاخه های رشته مهندسی میباشد.تهیه گزارش های مالی اطلاعات کاملی در اختیار طرفین مالی قرار میدهد…

ارایه خدمات مشاوره ای در شرکت حسابداری

ادامه مقاله

 

چگونه در صورت نیاز مشاوره مالی مشاوره مالی مناسب را انتخاب کنید

استخدام یک مشاور رایگان نیست ، بنابراین ساختار هزینه آنها را با دقت در نظر بگیرید. اما با توجه به “هزینه” خدمات آنها بیش از حد خسته نشوید ، بدون اینکه ارزش آنها را برای زندگی شما در نظر بگیرید. در اینجا بهترین سؤالاتی است که باید قبل از استخدام نیاز  مشاوره مالی بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که یک مشاور مالی را پیدا کرده اید که مناسب وضعیت بی نظیر شما باشد.

آیا مشاور مالی شما معتمد است؟

آیاشرکت شما نیازبه مشاور ه مالی آ وفاداراست ، شگفت زده شده اند. ۱ اگر تعجب کرده اید ، در اینجا روش های روشنی برای کشف وجود دارد.

یک مشاور مالی که وفادار است ، مزایای زیادی را به مشتری می دهد زیرا یک فرد معتمد ، کسی است که از نظر قانونی و اخلاقی موظف است همیشه شما را در اولویت قرار دهد. این ساده تر از آن است که در بازار پیچیده مالی انجام شود.

چگونه دریابیم که مشاورمالی شما یک مؤسسه معتبر است یا خیر
دنیای سرمایه گذاری گرفتار منازعات ، افشای مبهم و فقدان شفافیت کلی است. یافتن یک مشاور سرمایه گذاری یا مالی که به عنوان نمایندهه شما عمل کند می تواند به رفع بسیاری از مشکلات مرتبط با فروشندگان محور یا کمیسیون محصول کمک کند.

در اینجا چند سوال داستان برای پرسیدن از مشاور خود برای کشف اینکه آیا او یک فرد معتمد است ، ارائه می شود:

۱٫ آیا شما نوع دیگری از دستمزد را علاوه بر آنچه من به شما پرداخت می کنم دریافت می کنید؟

معتمدین باید فاش کنند که هزینه های آنها ، چگونگی جبران دستمزد و هرگونه تعارض احتمالی دیگر که ممکن است بر تصمیم شخص برای استفاده از خدمات خود تأثیر بگذارد ، فاش می کنند.

به خاطر داشته باشید که برخی از مشاوران وقتی مشتری خود را برای خدمات  خاص استفاده می کنند ، مانند صندوق های متقابل ، سالیانه ها و سالیانه های متغیر ، کمیسیون یا جبران خسارت مبتنی بر خدمات  دریافت می کنند. این یک تعارض آشکار در منافع است و می تواند نشان دهد که مشاور یک مؤسسه معتبر نیست.

اطمینان حاصل کنید که مشاور شما مشاوره ای بی طرفانه ارائه می دهد و نه صرفاً محصولات سرمایه گذاری را به شما می فروشد.

۲٫ چه رزومه دیگری دارید؟

معتمدین برای دریافت مدارک تحصیلی باید آموزش های خاصی را پشت سر بگذارند ، بنابراین مستقیماً در مورد سوابق مالی و اعتبار آنها سوال کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین تحقیق کنید تا در مورد مدارک معتبر آنها و اینکه آیا آنها یک وام دهنده هستند ، بیشتر بدانید.
درباره اطلاعات و اعتبار مشاور نیاز مشاوره مالی بیشتر بیاموزید.

۳٫ آیا شما دوگانه ثبت نام کرده اید؟

برخی از مشاوران مالی به عنوان مشاور سرمایه گذاری و دلالان کارگزار ثبت می شوند. غالباً یک دلال دلال در نقش فروشنده فعالیت می کند و این نشان دهنده این است که وی وکالت نیست.

اگر مشاور شما همچنین دلالی است ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که چه خدماتی را به شما ارائه می دهند ، بنابراین حتماً سؤالات خاصی بپرسید و درباره سرمایه گذاری و هرگونه هزینه مرتبط با آن توضیحات مفصلی بگیرید.

۴- زمینه های تخصص شما چیست؟

نیاز مشاوره مالی  فقط در زمینه هایی كه صلاحیت آنها را ارائه می دهند مشاوره ارائه دهند.

۵- آیا به دلایل انضباطی آیا تاکنون از سوی یک سازمان حرفه ای یا نظارتی مورد استناد قرار گرفته اند؟

که آنها شکایتی دارند یا خیر. مراقب شکایات مربوط به ارائه خدمات مالی و مشاوره ای باشید و مراقب باشید.

۶٫ آیا شما مؤسس هستید؟

تلاش برای درک همه متخصصان خدمات مالی مختلف و تخصص آنها می تواند گیج کننده باشد. اگر می خواهید با پول خود به یک مشاور مالی بالقوه اعتماد کنید ، داشتن ارتباطات باز و اعتماد بسیار مهم است. مستقیم باشید و از جلو بپرسید که آیا او یک مؤسس مؤسسه است.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.