مشاور مالی معتبر

صفت مشاور مالی
مهم ترین ویژگی مشاور مالی
دسامبر 16, 2019
خدمات مشاوره مالی
خدمات مشاور مالی
دسامبر 17, 2019
مشاوره مالی معتبر

مشاور مالی

مشاور مالی معتبر

اگر به فکر استخدام یک مشاور مالی معتبر هستید ، مهم است که تحقیق خود را انجام دهید و برای یافتن مشاور مالی  مناسب برای وضعیت منحصر به فرد خود وقت بگذارید. این روند ممکن است کمی بیشتر از انجام یک جستجوی سریع اینترنتی طول بکشد ، اما سرمایه گذاری زمان با توجه به آرامش خاطر شما که می دانید استخدام درست کرده اید ، ارزش آن را دارد.

شما به احتمال زیاد سالها با مشاور مالی معتبر  یا برنامه ریز همکاری خواهید کرد و آنها به شکل دهی به موفقیت مالی شما کمک می کنند. در اینجا شش مرحله برای کمک به شما در یافتن بهترین مشاور مالی برای شما آورده شده است.

 

۱٫ از پیشنهادهای مختلف خدمات مالی مطلع شوید

 

برنامه ریزی بازنشستگی و مشاوره مالی یک معامله یک اندازه نیست. افراد وضعیت های مالی ، پیش زمینه ها و اهداف مختلفی دارند و نیاز به جستجوی مشاور مالی معتبر  با توجه به نیازهای دلخواه خود دارند. به عنوان مثال ، برخی از مشاوران خدمات برنامه ریزی مالی را ارائه می دهند اما مدیریت سرمایه گذاری و پر سود را ندارند ، اما برخی دیگر سرمایه گذاری ها را مدیریت می کنند و روی برنامه ریزی مالی و بازنشستگی تمرکز نمی کنند. همچنین ، مشاوران روی استراتژی ها و جمعیت شناسی مختلف تمرکز می کنند:

 

برنامه ریزی بازنشستگی در مرحله توزیع دارایی برای مشتریان متمرکز است

 

استراتژی استراتژیک مالی جمعیتی جوان تر روی مرحله انباشت برای مشتریان تمرکز دارد
در نظر بگیرید که چه نوع مشاوره مالی را لازم دارید و می دانید که کدام یک از مشاوران بالقوه خدمات ارائه می دهد. در اینجا خلاصه ای از سه نوع اصلی آورده شده است:

مشاور  مالی به تمام جنبه های زندگی مالی شما متمرکز است از جمله میزان صرفه جویی در هزینه و چه نوع بیمه ای به شما احتیاج دارد. سرمایه گذاری تنها محور نیست.
خدمات مشاوره سرمایه گذاری بر روی کارکردهای مدیریت سرمایه گذاری متمرکز شده اند ، مانند سرمایه گذاری هایی که باید در آن حساب کاربری داشته باشند. سرمایه گذاری بخشی از یک روند برنامه ریزی در حال انجام مالی و سبد سرمایه گذاری است.
برنامه ریزی درآمدهای بازنشستگی متمرکز بر نحوه هماهنگی همه قطعات مانند تأمین اجتماعی ، مالیات ، سرمایه گذاری ، حقوق بازنشستگی ، تاریخ بازنشستگی و غیره است ، بنابراین همه آنها به سمت هدف تحویل بازنشستگی بازنشستگی برای زندگی شما می روند.

۲٫ اطمینان حاصل کنید که مشاور مالی معتبر رزومه  معتبر دارد

رزومه  ها مشکل است. بعضی از سازمان ها رزومه  آسان برای دریافت هزینه و گاه دوره ی كوچك را ارائه می دهند تا فروشندگان بتوانند هزینه دریافت “اعتبار” را بپردازند و به نظر می رسد كه یك متخصص هستند.

شما می خواهید مشاور مالی معتبر  را که با رزومه معتبر برای مدیریت امور مالی خود پیدا کنید ، نه کسی که عنوانی با تجربه کم و یا تجربه مالی مناسب داشته باشد. شما همچنین می خواهید مشاور مالی معتبر  را پیدا کنید که بتواند از وضعیت مالی خاص شما کمک کند و متخصصان مالی با پیشینه های مختلف نیز وجود دارند.

برای یافتن مشاوران مالی یا برنامه ریزان با اعتبار معتبر ، به دنبال شخصی باشید که دارای برخی از مدارک ذیل است:
اگر نزدیک به بازنشستگی هستید ، فردی را که دارای آموزش تخصصی در برنامه ریزی بازنشستگی است ، پیدا کنید ،. برای حفظ نام ، یک مشاور مالی معتبر  باید یک سیاست اخلاقی را رعایت کند و الزامات آموزش مداوم را برآورده سازد.

 

۳٫ دستمزد خدمات مشاور مالی معتبر  را درک کنید

 

 

برای استخدام یک مشاور مالی معتبربرای شما ، باید تمام راه های دستمزد یک مشاور مالی احتمالی را بدانید و تصمیم بگیرید که کدام روش پرداخت دستمزد برای شما بهتر است. در اینجا چند روش برای پرداخت دستمزد مشاوران و برنامه ریزان مالی آورده شده است:

هزینه مبتنی بر دارایی را شارژ کنید
هزینه ساعتی را شارژ کنید
در کمیسیون ها شرکت کنید
نرخ ساعتی را شارژ کنید
شما همچنین می خواهید تفاوت بین:

مشاوران فقط هزینه ای – نمی توانند کمیسیون را بپذیرند
مشاوران بدون هزینه – ممکن است بتوانند براساس تحقق اهداف فروش یا اهداف فروش انواع دیگری از بک های ضربان یا مشوق ها را از شرکت خود دریافت کنند.
روش پرداخت دستمزد که برای شما مناسب است به وضعیت بی نظیر شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر در حال خرید سرمایه گذاری هستید که برای مدت طولانی در نظر دارید – و به مشاوره مداوم نیاز نخواهید داشت – پرداخت کمیسیون ممکن است مقرون به صرفه ترین روش باشد.

با این حال ، اگر تمایل دارید فردی را به راحتی در اختیار داشته باشید تا برنامه مالی خود را به روز کند و به سؤالات جاری بپردازد ، یک ساختار هزینه ممکن است بهینه باشد. نکته اصلی این است که شما می دانید آنچه را که برای خدمات شما از مشاور مالی دریافت خواهید کرد ، دریافت خواهید کرد.

 

۴- مصاحبه با کاندیداهای مشاور بالقوه مالی

 

قبل از استخدام شخصی برای مدیریت امور مالی شما باید سوالات مهم را بپرسید. سؤالات درست می تواند به شما کمک کند مشاوران مالی را که با آنها ارتباط خوبی ندارید از بین ببرید ، یا معمولاً با آنها ارتباط برقرار نمی کنی

در حالی که مشاور مالی معتبر  قادر به قرار دادن معاملات و ارائه خدمات بر روی حساب خواهد بود ، فقط متولی گزارش معاملات را به شما گزارش می دهد ، امضاها را تأیید می کند و غیره. این از هر دو طرف محافظت می کند.

۵- رزومه ها را تأیید کنید و شکایات را بررسی کنید

 

با انجام جستجوی اینترنتی می توانید در مورد یک مشاور مالی معتبر اطلاعات زیادی کسب کنید. با کمی تحقیق آنلاین بفهمید که آیا مشاور دارای توضیحات یا شکایاتی است. همچنین ، فقط وقتی از رابطه با شخصی که می خواهد پول شما را اداره کند ، این سؤالات را از مشاور مالی بپرسید زیرا شفافیت مهم است.

 

آیا هرگز به جرمی محکوم شده اید؟

 

آیا تاکنون هیچ نهاد نظارتی یا گروه صنعت سرمایه گذاری شما را تحت تحقیق قرار داده است ، حتی اگر شما مقصر یا مسئولیت پذیر نبودید؟
برای اطمینان از اینکه مشاور مالی معتبر  است و سابقه خدمات خوبی را قبل از استخدام آنها دارد ، می توانیدرزومه  و سابقه شکایت مشاور مالی بالقوه را با بررسی سوابق خود ، بررسی کنید.

از طریق تجارتشان در ارتباط است. شکایات رسمی مشتری برای مدت طولانی در رکورد مشاور مالی می ماند ، بنابراین معمولاً برای افرادی که کمی بررسی می کنند ، برای یافتن مشکلات احتمالی آسان است.

اگر یک مشاور مالی معتبر  تمام مراحل نمایش را تا کنون گذرانده است ، از مراجعین فعلی بخواهید که اهداف و امور مالی شما با شما مطابقت دارند .
۶٫ خود را در مورد تقلب آموزش دهید.
مهم است که بدانید چگونه تقلب را تشخیص دهید. سرقت هویت و کلاهبرداری در عصر دیجیتال بسیار رواج دارد ، بنابراین مهم نیست که یک مشاور مالی بالقوه دارای مشکلات تقلب بوده باشد. برای جلوگیری از حضانت وجوه مشتری ، بیشتر مشاوران مالی معتبر از آنچه “نگهبان شخص ثالث” نامیده می شود برای نگهداری دارایی های شما استفاده می کنند.

 

۷٫ یک مشاور مالی معتبر را انتخاب کنید

 

مشاوران مالی معتمد و قانونی از نظر قانونی و اخلاقی موظفند که بهترین علاقه شما را قبل از خودشان قرار دهند. در بازار مالی ، مشاوران معتمد بهترین نوع مشاوران هستند زیرا به طور معمول تعارض منافع کمتری دارند و با مشتریان خود رابطه اعتماد دارند.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.