جستجوی مشاور مالی شایسته

اصول اخلاقی مشاوره مالیاتی
اصول حرفه ای مشاور مالیاتی
اکتبر 26, 2019
مشاوره مالی
اولویت مشاور مالی
اکتبر 29, 2019
مشاور مالی حرفه ای

مشاوره مالی

جستجوی مشاور مالی شایسته

بعد از همه آشفتگی در بازارها ،و مجموعه ای از رسوایی های مالی دیگر ، ممکن است سرمایه گذاران ودیران شرکتها این سوال را مطرح کنند که آیا آنها مشاور مالی شایسته را انتخاب کرده اند یا خیر.ممکن است کسی باشد که شما دوست دارید ومعتمد شماست ، اما آیا کسی صلاحیت مدیریت دارایی شما را دارد؟

مطالعات اخیر در موردبسیاری از  بانک خصوصی و شرکت های مدیریت دارایی اطمینان بخش نیست. در این تحقیق آمده است: “بحران اقتصادی مدیران ارتباط با مشتری را با چالش هایی مواجه کرده است که آنها نه تجربه و نه مهارت لازم برای مقابله با آنها را ندارند.

اگر کیفیت مشاور مالی شایسته نباشد

پس از مدیریت دارایی باید اطمینان حاصل کنند. که مشاوران آنها مهارت ، دانش فنی وتجربه کافی را دارند.آنچه که مایه نگرانی می باشد. این است که فقط اکنون ، مشاور مالی پس از بحران متوجه شده که برای انجام یک کار بهتر باید آموزش ببیند .

وبیشتر مشاوران مالی معتقدند که صلاحیت مدیریت دارایی مدیراران وسرمایه گذاران را دارند .در حالی که بیشتر انها به آموزشهای روز نیازمند هستند .مشاور مالی باید متعهد ومسولیت پذیر باشد. این بدان معنی است که مشاور در اصل ملزم به ارایه بهترین نوع سرمایه گذاری  را توصیه کند.با بالاترین بازده و همچنین ایجاد موضوعاتی فراتر از سبد سرمایه گذاری شما مانند بیمه عمر و برنامه ریزی دارایی ثابت ومالیاتی می باشد. در گذشته سرمایه گذاران ومدیران بدون مشورت با مشاور اقدام به تجارت نمودند که باضرر زیادی مواجه شدند

 

مشاور مالی شایسته  هستی 

رویکرد عاقلانه‌تر این است که به تدابیر جدی نسبت به مشاور خود عمل کنید.این آسان نیست. این کار به اقدامات زیادی نیاز دارد. مانند بررسی سوابق نظارتی یک مشاور از طرریق مختلف ، جامعه حسابداران رسمی و تماس با بسیاری از مراجع. یک انتظار منطقی تر این است که اطمینان حاصل کنید که ارائه برنامه مالی ، مشخصه خوبی است.

اگر آنها از درک مشخصات ریسک شما آگاه باشند ، آن مشخصه دیگری است.آنچه این کار را انجام می دهد این است که باعث ایجاد نظم و انضباط در روند کار می شود .و شانس شما برای یافتن یک مشاور خوب را افزایش می دهد. انتظارات شما همان اهداف شماست است که قسمت اعظم دارایی خود را از دست ندهید .واکنش طبیعی این است که سرمایه گذاران ارزش فعلی دارایی خود را را حفظ کنند. یک کاری که سرمایه گذاران می توانند اقناع ذهنی خود انجام دهند این است که آنچه را که به آنها ارائه می شود از دلایل آن آگاه شوند.

بازده احتمالی یک سرمایه گذاری باید یک نگرانی اصلی باشد. سرمایه گذاران بر بازده نسبی و واقعی تمرکز می کنند.آنچه را که سرمایه گذاران باید بدانند ، همیشه یکسان نیست.برای این منظور ، سرمایه گذاران باید درک کنند که رتبه بندی خدمات مالی به چه معنی است.اما شاید مهمترین آزمایش صلاحیت مشاور شما در زمینه آنچه افشا اطلاعات مالی نامیده می شود باشد.

مشاوره در زمینه سرمایه گذاری از همه مهمتر باشد.

اما در حالی که یک مشاور مالی شایسته  ممکن است در موردافشا اطلاعات مالی صحبت کند ، سرمایه گذاران باید بدانند معنی آن چیست.مشاور در کجا پول خود را نگه می دارد .مشاور مالی مسایل دیگر را نیز مورد توجه قرار می گیرد .آیا شرکت دارای حسابرسان و وکلای معتبر است؟ چه کارهایی برون سپاری است و از کجا آن را برون سپاری می کند؟  به نحوه بایگانی و رمزگذاری اطلاعات مالی شخصی شما وغیره شامل میشود.

مشخصه بارز مشاور مالی شایسته متعهد رازدار بی طرفی استقلال کاری انصاف صلاحیت مسولیت پذیر ومسلط به دانش فنی روز می باشد.اگر نیاز به مشاور مالی دارید برای حفاظت از از دارایی خود با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تماس بگیرید. ودر واقع داراییهای خود را بیمه و سر مایه گذاری میکنید.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.