مشاور مالی خبره

مشاوران مالی متخصص
نوامبر 30, 2019
مشاور مالی تمام وقت چه زمانی نیاز دارید؟
نوامبر 30, 2019

مالی خبره 

مشاور مالی خبره

مشاور مالی خبره با آموزش در مورد گزینه های بازنشستگی و مدیریت دارایی بخشی ضروری برای برنامه ریزی برای آینده مالی شما است. اما صادق باشیم. شما وقت ندارید که یک کارشناس مالی باشید. شما نمی خواهید یک متخصص مالی باشید. ترجیح می دهید برنامه ای آسان داشته باشید که بدون آنکه به طور مداوم نگران تغییرات در قانون یا اقتصاد یا کالاهای مالی نباشید ، عملی کنید. مشاور مالی را وارد کنید.

مشاور مالی خبره – آرمان پرداز

مشاوران مالی خبره یا برنامه ریزان برای مدیریت دارایی و سایر امور مربوط به پول شخصی ، از افراد مشاوره می کنند.

مشاوران مالی فقط می توانند برنامه هایی را تهیه کنند ، یا می توانند محصولات و وسایل نقلیه ویژه سرمایه گذاری را توصیه کنند.

برخی از مشاوران هر بار که معامله انجام می دهند و یا خدماتی  را به شما می دهند ، هزینه دریافت می کنند.. برخی از آنها هزینه ساعتی را ارزیابی می کنند.

در حالی که یک برنامه مالی خوب می تواند یک سرمایه گذاری باشد ، برخی از مشاوران با توصیه گردش مالی مکرر دارایی یا هدایت مشتری به سرمایه گذاری های بهتر  ، هزینه های شما را کاهش می دهند.

همیشه اطمینان حاصل کنید که مشاور مالی خبره شما مطابق با موازین معتبر عمل می کند – قانونی موظف است به نفع شما عمل کند و هرگونه تضاد منافع را فاش کند.

چه زمانی می توانید از مشاوره مالی استفاده کنید

با این وجود ، با وجود تمام اطلاعات موجود در كتاب ها ، رسانه های چاپی و تعداد زیادی وب سایت كه به امور مالی شخصی اختصاص داده شده ، آیا به مشاور مالی خبره احتیاج دارید؟

خوب ، الان چقدر وقت آزاد دارید؟ و علاوه بر این:

آیا دانش کافی نسبت به سرمایه گذاری دارید؟

آیا از خواندن درباره مباحث مربوط به مدیریت دارایی و امور مالی و تحقیق در مورد دارایی های خاص لذت می برید؟

آیا در ابزارهای مالی تخصص دارید؟ آیا وقت برای نظارت ، ارزیابی و ایجاد تغییرات دوره ای در سبد خود دارید؟

تنها رفتن آن امكان پذیر است ، اما برای انجام این كار درست باید وقت زیادی را صرف به روز كردن همه تغییرات در زمینه های سرمایه گذاری ، بیمه و ریسك های زندگی كنید. تغییر در قوانین مالیاتی یا قوانین دیگری که می تواند در امور مالی شما تأثیر بگذارد. و باید تصمیم بگیرید که پول را در کجا قرار دهید). تغییر در میزان پولی که می توانید هر سال به حساب بازنشستگی کمک کنید.

تغییر در انواع خدمات مالی در خارج از کشور یا معرفی خدمات جدید.

رویدادهای زندگی که خواستار برنامه ریزی مالی هستند.

انگیزه ها رایج مراجعه به مشاور مالی خبره

من در حال بازنشستگی هستم و می خواهم اطمینان حاصل کنم که در مسیر صحیحی قرار گرفته ام.
من فقط مقداری پول از والدین به ارث بردم و می خواهم در مورد چگونگی سرمایه گذاری پول مشاوره بگیرم.
من به تازگی ازدواج کرده ام ، و ما به عنوان یک زن و شوهر باید به مدیریت امور مالی خود کمک کنیم.
من به تازگی طلاق گرفته ام یا بیوه هستم و به پیشرفت مالی به عنوان یک فرد مجرد نیاز دارم.
مادر و پدر در حال پیر شدن هستند و آنها برای مدیریت مالی کلی آنها به کمک نیازمندیم.

من از سرمایه گذاری جدید نیاز دارم

بسیاری از برنامه ریزان و مشاوران مالی خبره بصورت یک زمانه با یا پس انداز کار می کنند ، یا برای تهیه یک برنامه مالی یا کمک به یک موضوع یا سوال خاص. به طور کلی ، این مشاوران بصورت ساعتی کار می کنند و یا موافقت می کنند که پروژه را با هزینه ای ثابت کار کنند.

 

به عنوان مثال ، اگر شرکت شما یک بسته خرید را برای بازنشستگی زودرس به شما پیشنهاد داده است ، ممکن است خدمات یک مشاور مالی خبره را نیاز داشته باشید تا به شما در مرتب کردن گزینه های خود کمک کند. او می تواند به شما در ارزیابی مشوق هایی که ممکن است شرکت شما ارائه دهد ، مانند مزایای افزایش بازنشستگی ، کمک کند و به شما در تجسم هزینه های بلند مدت یا مزایای چنین تصمیمی کمک کند.

 

به عنوان نمونه دیگر ، ممکن است از یک مشاور  مالی خبره بخواهید که یک برنامه جامع مالی یا یک بررسی از وضعیت فعلی خود را جمع کند. علاوه بر این که به شما در درک بهتر امور مالی کمک می کند ، احتمالاً با گام های عملی و یا نقشه راه برای پیگیری آن دور خواهید شد.

امروز معماری استراتژی های چالاک برای موفقیت فردا

در یک دنیای سریع و دارای فناوری ، شرکتها ها به استراتژی های بزرگی نیاز دارند که حرکات بزرگ و ایده های جسورانه را باز کنند. برای مقابله با چالش های پیشرو مانند فن آوری های مختل کننده ، رقابت جهانی ، تغییر مدل های کسب و کار و افزایش انتظارات مشتری و کارکنان ، مشاغل امروز باید بازی چابکی خود را بالا ببرند.

 

مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره با متخصصان باتجربه خود کمک می کند تا مشتریان سازمان خود را برای عملکرد بهینه ، فرهنگ های نوآورانه سوخت و تبدیل ارزش برای تبدیل شدن به چابک ، سازمان های متفکر آماده برای هر آنچه در آینده ممکن است تنظیم کنند. مشتریان به ما اعتماد می کنند تا از طریق مسائل مهم و اساسی در کسب و کار به آنها کمک کنیم و موقعیت خود را برای پیشرفت در یک بازار در حال تحول به آنها نشان دهیم. راه حلهای اصلی ما شامل مدیریت مالی ، تحول در عملیات و رشد و تحول به تحول دیجیتال و برنامه های تجاری ، متناسب با صنعت ، نیازها و مقیاس خاص مشتری می باشد.

با کمک مشاور مالی خبره عملیات مالی خود را برای چالش های فردا آماده کنید
عملکرد مالی شما باید از تولید معاملات و گزارشهای سنتی گرفته تا فرآیندهای کارآمدتر ، تحلیلی و مبتنی بر داده ها ، تکامل یابد. مشاوران مدیریت مالی ما می توانند به شما کمک کنند به سمت مدیریت مالی فردا حرکت کنید که ارزش و ارزش را اضافه می کند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. ما با کمک بخش مشاور مالی خبره خود می توانیم با داشتن بینش سریعتر در تصمیم گیری و استراتژی های پویا ، یک راه حل متناسب با هدف را برای کمک به شما در مقابله با بحرانی ترین موضوعات تجاری خود ارائه دهیم

 

ریسک فرآیند تجارت

مشاور مالی خبره با تجربه در زمینه مدیریت ریسک به شرکتها کمک می کند تا عملکردها و برنامه های ریسک عملیاتی خود را به صورت استراتژیک تغییر دهند و آمادگی ریسک خود را تقویت کنند. ما مشتریان را در طراحی و اجرای کنترل های داخلی راهنمایی می کنیم تا از دارایی ها محافظت کرده و برنامه هایی مقرون به صرفه برای رسیدگی به قانون مالیاتهای مستقیم و سایر الزامات ، ضمن افزایش ممیزی داخلی و عملکرد سازمانی فراهم آوریم. توانایی اصلی کمک به سازمانها در چارچوب کنترل استراتژیک است که در مورد اتوماسیون و تجزیه و تحلیل ایجاد شده است.

 

خدمات مشاوره ای

بخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ، دانش ، فن آوری و حسابداری و اجرای را با هم می آمیزند تا از تصمیمات تجاری اصلی مشتری فراتر از انتظارات باشد.

 

کارآفرینان و مشاغل کوچک غالباً برای حفظ رشد با منابع محدود ، چالش برانگیز می دانند. عملکردهای تأمین مالی ، منابع انسانی و بهره برداری برای موفقیت بسیار مهم است.

بخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره جزئیات کسب و کار شما را می آموزند و خدمات مناسب را متناسب با نیازهای خاص شما ارائه می دهند. ما به شما کمک می کنیم تا ریسک را برطرف کنید ، به انطباق برسید و هزینه های خود را لاغر نگه دارید – با افزودن ارزش در همه سطوح ، هم در حال حاضر و هم در آینده

چه موقع و چرا تجارت شما نیاز به بازنگری فرآیند کسب و کار دارد

 

در هر شرکتی فرصت های پیشرفت وجود دارد. فرصت ها برای کوتاه شدن فرآیندها ، ارتقاء فن آوری ها و نقاط درد مورد توجه و تجدید نظر قرار گرفته است. وقتی ما یک بررسی فرآیند کسب و کار را انجام می دهیم ، با ارزیابی ، تجزیه و تحلیل و تهیه توصیه ها شروع می کنیم.

 

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره متوجه می شویم که فرآیندهای خودکار نیستند یا با ابزارهای فناوری منسوخ انجام می شوند. ما نسبت حقوق و درآمد را مطالعه می کنیم. ما درآمد را براساس موقعیت مکانی بررسی می کنیم

آیا فرایندهای تجاری شما از اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت شما پشتیبانی می کنند؟

ویس ارزیابی عینی از نقاط قوت و ضعف فرآیندهای کسب و کار شما را ارائه می دهد ،

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره استراتژی هایی را برای بهینه سازی فرآیند تجارت فراهم می کند تا بتوانید روی رشد شغلی خود متمرکز شوید ..

یک مشاور مالی ماهر و باهوش برای دستیابی به موفقیت در تجارت ضروری است.

متأسفانه ، کارآفرینان و مشاغل کوچک می توانند در جلب نوع مناسب استعداد برای تکمیل این نقش مهم ، مشکل بسزایی داشته باشند و حفظ افراد ماهر می تواند پر هزینه باشد.

 

 

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ضمن اطمینان از اینکه در عین کاهش هزینه ها ، از توانایی های مورد نیاز خود نیز برخوردار هستید. متخصصان ما در تصمیم گیریهای شغلی به شما کمک می کنند که مشکلات امروز را حل کرده و یک مسیر برای آینده موفقیت را ترسیم کنید.

 

گزارشگری مالی و مدیریت

فناوری مدرن داده های به ظاهر بی پایان را ارائه می دهد. بدون وجود سیستم مناسب تجزیه و تحلیل ، این اطلاعات ارزشمند می تواند بسیار نو به نظر برسد.

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره سیستمهای گزارشگری مؤثر را برای شرکتهای طیف وسیعی از صنایع فراهم می کند. ما در خصوص مشخصات هر بخش و اینکه به چه اطلاعاتی نیاز دارند ، آگاه هستیم.

 

بهینه سازی فرآیند بخش حسابداری

سودآوری شما به تخفیف دقیق و اعمال تخفیف در پرداخت زودهنگام بستگی دارد.

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به شما امکان می دهد تا ضمن به حداکثر رساندن بهره وری ، سربار حسابداری را به حداقل برسانید

 

حسابداری برون سپاری درون-ابر

این که آیا شما یک استارت آپ را راه اندازی کرده اید یا یک شغل مستقر را راه اندازی کرده اید ، هر روز فرصتی برای پیشبرد رقابت خود است. و در حالی که حسابداری مناسب و حسابداری مؤلفه های مهم موفقیت هر مشاغل هستند ، زمان ، منابع و تخصص لازم برای مدیریت این عملیات می تواند انرژی و تمرکز شما را تخلیه کند. Wiss Outsourced Accounti-The

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یک راه حل هوشمندانه است.

 

 

آیا کسب و کار شما از نرم افزار خود پیروز شده است ، باید نرم افزار قدیمی را به روز کنید یا دو سیستم عامل مختلف را ادغام کنید ،

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می تواند به شما در یافتن سیستم مناسب برای رفع نیازهای تجاری شما – اکنون و در آینده – کمک کند.

 

مشاوره نرم افزار سازمانی

 

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ما آماده است تا به شما در انتخاب راه حل مناسب برای شرکت شما کمک کند. ما می توانیم در هر مرحله از راه ، از انتخاب نرم افزار حسابداری، گرفته تا انتخاب فروشنده ، مذاکره و اجرای ، به شما کمک کنیم.

خدمات مدیریت پروژه

منابعی برای مدیریت پیاده سازی سیستم جدید خود ندارید؟

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خدمات مدیریت کامل پروژه را برای کمک به مدیریت و اجرای پروژه شما به موقع و بودجه ارائه می دهد

 

 

مالیات بین المللی

 

برای افراد و خانواده ها

حداکثر رساندن پس انداز مالیاتی و اطمینان از رعایت قوانین مالیاتی می تواند چالش برانگیز باشد ، به خصوص اگر شما و خانواده تان در خارج از مرزهای ایران منافع مالی داشته باشید. برای جلوگیری از جرایم و بهینه سازی استراتژی مالیاتی خود ، به متخصصین مالیاتی با آگاهی گسترده از جدیدترین مقررات نیاز دارید.

 

برای مشاغل بین المللی

هنگام انجام مشاغل در کشورهای خارجی ، داشتن استراتژی های مناسب مالیاتی می تواند به شما در حفظ مزیت رقابتی کمک کند. کارشناسان امور مالیاتی بین المللی ما در تهران به شما کمک می کنند تا یک قدم جلوتر از تغییر مداوم مقررات ، که موقعیت شما را برای استفاده از فرصت ها در بازار بین المللی حفظ می کند ، بمانید.

اگر شرکت شما در چندین حوزه مختلف فعالیت می کند ، رعایت مالیات می تواند چالش برانگیز باشد.

ما دربخش مشاور مالی  خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره ما در تغییر مسائل مالیاتی به روز هستند تا به شما در به حداقل رساندن تعهدات مالیاتی خود و جلوگیری از جرایم مالیاتی  کمک کنند.

یک شرکت مشاور مالی چیست؟

یک شرکت مشاوره یا مشاور مالی است که از بخش متخصصان مالی برخوردار است که مشاوره  مالیحرفه ای را با هزینه یا هزینه خاصی به شخص یا سازمان ارائه می دهند.

 

مشاور مالی خبره فردی است که در حوزه خود مهارت دارد و به اندازه کافی باتجربه و واجد شرایط برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود است.

مشاور مالی خبره در اصل مدیران شرکت را هدف قرار می دهد و مشاورانی را که اغلب به عنوان متخصص صنعت یاد می شود ، در اختیار آنها قرار می دهد.

 

مشاور مالی خبره کسانی هستند که برای دستیابی به اهداف شرکت یا تدوین استراتژی قبل از شروع یک پروژه جدید ، برنامه اقدامات شرکت را راهنمایی می کنند. یک مشاور مالی خبره نیز ممکن است در زمان بحران مفید باشد.

 

چگونه مشاورمالی خبره شویم؟

برای اینکه مشاور مالی خبره شوید ، یک مدرک لیسانس  وبالاتردر رشته حسابداری  یا حوزه مرتبط یک استاندارد است. به غیر از آن ، شما نیاز به ، حداقل ۲۰ سال تجربه و مجموعه مهارت های لازم دارید.

 

مدرک در زمینه حسابداری ، مدیریت ، امور مالی یا اقتصاد پیش نیاز اصلی هنگام برنامه ریزی شغلی در یک شرکت مشاوره است. مهارتهای ارتباطی خوب ، مهارتهای تفکر بین فردی ، تحلیلی و انتقادی ، تواناییهای مدیریتی قوی در زمان ، مهارتهای سازمانی مهارتهای لازم برای مشاور مالی خبره هستند.

 

تجربه و پختگی یکی دیگر از عوامل مهم هنگام ایجاد حرفه به عنوان مشاورمالی خبره است.

 

پس از تکمیل اصول اولیه مشاوره ، باید در مورد حوزه مشاوره ای که مایل به سرپرستی است ، تخصص بیشتری داشته باشید. شش نوع مشاور وجود دارد:

 

مشاور استراتژی

مشاور مدیریتی

مشاور عملیات

مشاور مشاور مالی

مشاور منابع انسانی

فناوری زیربنای دنیای تجارت است و به همین ترتیب ، یک منطقه مهم برای تحول و تحول تحول گرا برای ما است.دربخش مشاور مالی خبره ما در حال استفاده از راه حل ها وپیاده سازی سیستم های حسابداری   برای کمک به حرکت پیچیدگی و ارزش افزوده برای مشتریان هستیم.

 

ما فرصت های چالش برانگیز و پاداش دهنده مشتری را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که بخش خوبی از وقت خود را در سایت بگذرانید. این بدان معناست که شما قادر خواهید بود روابط تجاری و مهارت های تجاری خود را توسعه داده و همچنین دانش تخصصی خود را بسازید و زمینه ای محکم در تجارت ایجاد کنید. تمام آموزش های لازم برای رشد را خواهید داشت و از حمایت یک شرکت  کاری پررونق بهره مند خواهید شد.

در دنیایی که در حال تغییر است ، به طور فزاینده ای پیچیده ، ما به طور شفاف و شفاف با مشتری کار می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا بر چالش هایی که امروز با آنها روبرو هستیم ، و همچنین با مشکلاتی که فردا با آنها روبرو هستیم ، غلبه کنند.

 

تمرکز ما بر افزودن ارزش ، درست از روز اول ، در وسعت مناطقی مانند استراتژی ، ریسک و تنظیم مقررات و مشاوره مدیریت از طریق سایبر و فناوری است. ما این کار را با غوطه ور شدن در سازمان های مشتری خود و اعمال تفکر تازه برای ارائه بهترین نتایج ممکن انجام می دهیم.

 

دربخش مشاور مالی خبره ، ما در صنایع و بخش های متنوعی کار می کنیم ، مشاوره در مورد چگونگی رشد شرکت ها با اطمینان ، جلوگیری از ریسک غیرضروری یا برخورد با غیر منتظره – و موارد دیگر – ارائه می دهیم. سرعت تغییر در فناوری ، همه اینها را تحت تأثیر قرار داده است. این امر باعث ایجاد اختلال در شرکتها می شود و مانند گذشته هرگز تغییر می کند ، بنابراین ما همیشه به این فکر می کنیم که چگونه می توانیم از ابتکاری ترین ، فناوری های فعال و راه حل های مبتنی بر داده استفاده کنیم تا به مشتریانمان ارزش واقعی و مزیت رقابتی ارائه دهیم.

 

به عنوان یک مدیربا ما ، می توانید به دنبال تحریک فکری ناشی از حل مشکلات پیچیده و ایجاد تغییر مثبت برای بسیاری از شرکتهای  مختلف باشید. این دربخش مشاور مالی خبره است که تعادل مناسب از تجربه مشتری ، مسئولیت ، آموزش و پشتیبانی را به شما می دهد.

 

مشاوره در اینجا با همکاری ایجاد می شود. ما دربخش مشاور مالی خبره تخصص ها و تخصص های گسترده ای را برای شما ارائه می دهیم تا “مشاوره متصل” به مشتریان خود ارائه دهیم. این بدان معناست که می توانید در معرض طیف گسترده ای از پروژه ها باشید ، که در کنار – و یادگیری از – برخی از درخشان ترین ذهن مشاغل کار می کنید. شما همچنین می توانید از آموزش رسمی تر ، از جمله پشتیبانی از صلاحیت حرفه ای یا اعتبارنامه های مربوط به برنامه ای که به آن ملحق می شوید بهره مند شوید.

 

ما دربخش مشاور مالی خبره  مفتخریم که بگوییم ، به عبارت ساده تر ، اگر می خواهید حرفه ای مشاوره را در یک شرکت شروع کنید و تجربیات با کیفیتی را که برای پیشرفت در اختیار شما قرار می دهد به شما ارائه دهیم ، می توانیم به شما کمک کنیم تا حرفه ای طولانی مدت داشته باشید و تعیین کنید که کجا می خواهید این کار را انجام دهید. . فرصت های اینجا تقریبا بی حد و حصر است

مشورتی

ماهیت چالش های شغلی شما هر چه باشد ، احتمالاً قبلاً آن را دیده ایم ؛ ما این کار را بیش از ۲۰ سال انجام داده ایم. این بدان معناست که ما بیش از یک۲۰سال به افرادی مانند شما کمک می کنیم.

 

ما با شما همکاری می کنیم تا به مدیریت امور تجاری خود کمک کنیم ، مشاوره روشنگری برای افزایش سود خود ، به حداقل رساندن بدهی های مالیاتی خود ، برنامه ریزی برای آینده اقتصادی مطمئن و رسیدن به اهداف تجاری و شخصی خود داشته باشید.

 

مشتریان ما در بخش مشاور مالی خبره به دلایل مختلف خدمات مشاوره ما را جستجو می کنند. اول از همه ، وقت خود را صرف می کنیم تا به شما گوش دهیم و درک کامل از نیازهای شما را انجام دهیم. ما از تعادل صحیح تخصص فنی و تجربه عملی برای کمک به یافتن راه حل هایی که به تجارت شما کمک می کند کمک می کنیم. به علاوه ، ما از روند کار و دستاوردهای نهایی که در نتیجه پشتیبانی ما حاصل می شود ، یک واقعیت اصلی دریافت می کنیم.

 

ما در بخش مشاور مالی خبره طیف کاملی از خدمات مشاوره را ارائه می دهیم ، و مدام خودمان را به چالش می کشیم تا هم با دانش فنی و هم با جدیدترین تفکر صنعت – از جمله متخصصان در چندین بخش ، مدیریت و رقابت کنیم.

 

تیم تخصصی ما برای تسهیلگران آموزش دیده می توانند از طریق جلسات برنامه ریزی استراتژیک به شما در شناسایی مناطقی در شغل خود که ممکن است شما را عقب نگه دارند ، کمک کنند ، در مورد گزینه های موجود برای شما بحث کنند و به شما در تصمیم گیری در مورد بهترین دوره عملی کمک کنند.

 

ما  در بخش مشاور مالی خبره روابطی را توسعه می دهیم که آرزوها و اهداف خود را – هر دو کسب و کار و همچنین شخصی – برای شما آسان می کند و ما همه تلاش خود را برای کمک به شما در دستیابی به آنها انجام می دهیم

مشاغل امروز هرگز یک بعدی نیستند. برای اطمینان از مسیری روشن در دستیابی به اهداف منحصر به فرد خود ، شما و تیم خود باید آزاد باشید تا نقاط قوت خود را بر آنچه انجام می دهید بهتر متمرکز کنید. این جایی است که بخش مشاور مالی خبره وارد می شود. ما تجربه و بینش لازم را برای مدیریت فرایندهای مهم کسب و کار و ارائه خدمات مشاوره ای و برون سپاری معتبر به شما ارائه می دهیم تا موفقیت خود را به حداکثر برسانید.

 

 

 

رویکرد ما

 

هیچ دو مشاغل یکسان نیستند ، بنابراین ما برای تعیین روند خاص شما با شما همکاری می کنیم ، افراد و فناوری نیاز به حسابداری با تجربه بخش مشاور مالی خبره دارند ، مشاوران منابع انسانی و سیستم ها با شما همکاری خواهند کرد تا با استفاده از یک رویکرد ساختاری خطرات و موضوع بالقوه برای بهبود را شناسایی کنند:

 

 

 

ارزیابی ها باید زمینه های خطر یا فرصت هایی را برای پیشرفت شناسایی کند

استراتژی های متناسب با دلخواه را بر اساس یافته های ارزیابی و اولویت های شما ایجاد و پیاده سازی می کند

خدمات مشاوره ای و خدمات برون سپاری را برای حفظ پیشرفت ها و فرآیندهای توسعه یافته ارائه می دهد

 

بگذارید بخش مشاورمالی خبره ما با شما همکاری کند تا مسیری شفاف تر به جلو بگذارد

نترل و خطر

مدیریت ریسک در سازمان برای موفقیت بسیار مهم است. شرکتها می توانند با رعایت سیاستها ، قوانین و مقررات و تعیین فرایندها ، بر رشد مشاغل خود و در عین حال به حداقل رساندن خطرات عملیاتی یا رویه ای متمرکز شوند. بخش مشاورمالی خبره دارای عمق منابع برای ارائه خدمات کنترل كنترل ارزش افزوده و خدمات مشاوره ای در زمینه ریسك برای كمك به سازمان شما در شناسایی ، فهم و مدیریت خطرات شما می باشد.

 

رویکرد ما

تیم ما تجربه گسترده ای در کنترل های داخلی ، مدیریت ریسک ، رعایت نظارتی و فناوری رایانه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا طیف کاملی از خدمات مشاوره کنترل و ریسک را در اختیار سازمان ها قرار دهد. ما کارآیی و انطباق شرکت شما را برای شناسایی خطرات کلیدی و کمک به پیشگیری و کشف تقلب ارزیابی می کنیم.

 

خدمات مشاوره کنترل بخش مشاورمالی خبره شامل موارد زیر است:

تسهیل ارزیابی ریسک: تیم مشاوره و کنترل ریسک بخش مشاورمالی خبره می تواند شرکت شما را در ایجاد یک روش ارزیابی ریسک به منظور شناسایی مناطق با ریسک بالا و ارائه پوشش حسابرسی داخلی بر اساس مشخصات ریسک شما یاری کند.

تسهیل مدیریت ریسک سازمانی: مدیریت ریسک سازمانی یک فرایند استراتژیک است که ریسکها را در همه زمینه های یک سازمان شناسایی و برطرف می کند. بخش مشاورمالی خبره به شرکت شما کمک می کند تا فرایندها را برای به حداکثر رساندن تعادل بین رشد ، بازده ، خطرات ، عدم اطمینان و فرصت ها به کار ببندد.

خدمات تقلب ، زباله و سوءاستفاده: بخش مشاورمالی خبره دارای منابع گسترده ای برای کمک به شرکت شما در زمینه پیشگیری و جلوگیری از کلاهبرداری ، بهبود مستمر کنترل های ضد کلاهبرداری و کشف و نظارت بر کلاهبرداری است. بخش مشاورمالی خبره به پیشگیری و کشف تقلب متمرکز شده است ، بنابراین می توانید بر روی تجارت متمرکز شوید.

بررسی روند بهبود مالی و عملکرد: سازمانها معمولاً بیش از حد مشغول یا بیش از حد در یک فرآیند هستند تا بطور عینی بهترین مراحل برای بهبود فرایند را تعیین کنند. بخش مشاورمالی خبره می تواند فرآیندهای کاری شما را به طور کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد تا توصیه های آگاهانه ای ارائه دهد.

انطباق قرارداد: بخش مشاورمالی خبره می تواند با شرکت شما همکاری کند تا در ارزیابی پیروی از شرایط و ضوابط قرارداد منتخب ، از جمله انطباق فروشنده با قراردادهای سازمان و انطباق شرکت شما با قراردادهای شخص ثالث ، همکاری کند

مدیریت پروژه

بخش عمده ای از خرابی پروژه ها نتیجه برنامه ریزی ضعیف است. بخش مشاورمالی خبره با تلفیق درک عمیق از فعالیت های تجاری با منابع فنی قدرتمند و تیمی از مدیران پروژه با تجربه ، چشم انداز بی نظیری را برای مدیریت پروژه های مشتری به ارمغان می آورد. از آغاز پروژه تا برنامه ریزی ، اجرای ، نظارت و کنترل و بسته شدن ، بخش مشاورمالی خبره نظارت و مدیریت با ارزش پروژه را برای دامنه ، زمان و هزینه فراهم می کند.

 

رویکرد ما

مهم نیست که مرحله یک پروژه باشد ، تیم ما در بخش مشاور مالی خبره می تواند با ارزیابی ارزش وضعیت فعلی پروژه و پیشرفت یک برنامه جامع برای تمرکز در اولویت ها و اهداف کمک کند. تیم مدیریت پروژه ما در برقراری ارتباط با ذینفعان ، احیای شیمی تیم و اعتماد به نفس ، شناسایی شما به شما کمک می کند

 

طیف گسترده ای از خدمات بخش مشاورمالی خبره شامل موارد ذیل می باشد

نقش های مدیریت پروژه برون سپاری (مدیران پروژه ، تسهیلگران ، و غیره)

بررسی و ارزیابی مدیریت پروژه

توسعه نرم افزار

طراحی و مهندسی فرایندهای تجاری

تیم ما اغلب به انواع زیر پروژه ها کمک می کند:

پیاده سازی سیستم ، تبدیل و به روز رسانی ها

محصول جدید راه اندازی می شود

اجرای طرح های استراتژیک

راه حلهای مشورتی

هنگامی که با چالشهای تجاری روبرو هستید ، چشم انداز کسی که تجارت و صنعت شما را می شناسد بسیار ارزشمند است. تجارب مشاوره در زمینه تجارت واقعی بخش مشاور مالی خبره در طیف گسترده ای از صنایع این امکان را برای ما فراهم کرده است که برای رفع نیازهای در حال تغییر شما ، استراتژی های متفکرانه را بهم متصل کنیم.

 

رویکرد کل نگر ما در بخش مشاور مالی خبره هنگامی که شما به دنبال یک مشاور استراتژیک هستید ، ما را از هم جدا می کند. با استفاده از راه حلهای مشاوره ، حسابداری ، فناوری ، مدیریت ثروت و راه حلهای مشاوره عملی از طریق بخش مشاور مالی خبره ، می توانیم به شما در دستیابی به اهداف تجاری و فناوری خود کمک کنیم.

 

ما نقش خود را به عنوان مشاور تجاری معتبر شما مشاهده می کنیم و به شما در غلبه بر چالش ها ، به دست آوردن فرصت ها و ایجاد یک تجارت قوی تر کمک می کنیم.

مدیریت دارایی *

با همکاری بخش مشاورمالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره از تئوری مدرن نمونه کارها برای ساخت اوراق بهادار سرمایه گذاری متناسب با اهداف ، افق زمانی و تحمل ریسک استفاده می شود. شما در صورت به حداقل رساندن ریسک ، راهنمایی برای به حداکثر رساندن سرمایه دریافت خواهید کرد.

 

درباره ابزارهایی که برای کمک به شما در برنامه ریزی برای آینده خود استفاده می کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

مدیریت ریسک*

با همکاری بخش مشاورمالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره متخصصان مالی ما تجزیه و تحلیل مستقل و عینی را ارائه می دهند و یک استراتژی را با استفاده از حامل های بیمه رتبه بالا ، دستی و با دقت توصیه می کنند.

 

کمک می کند تا به اهداف تجاری خود برسید.

علاوه بر برنامه ریزی مالی شخصی ، بخش مشاورمالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یک رویکرد جامع برای صاحبان مشاغل مشابه ارائه می دهد.

 

درک اهداف تجاری خود

اهداف شما برای رشد و جهت گیری مشاغل چیست؟

برنامه جانشینی و مدیریتی شما چیست؟

برای ساختن ارزش شرکت در حال حاضر چه کاری انجام می دهید؟

بررسی فرصتهای شغلی جدید

ارزیابی تأثیرات روی مشاغل موجود و تیم مدیریتی آن

رویه دقت کافی برای کشف قابلیت های دستیابی به فرصت های احتمالی

مالیات و مشوق هایی که قصد دارند بخشی از هزینه سرمایه گذاری جدید شما را پس بگیرند

موفقیت کسب و کار شما را افزایش می دهد

به شما در رفع نیازهای گزارشگری مالی داخلی و خارجی کمک می کند

تجزیه و تحلیل تأثیرات مالی و مالیاتی فرصتهای شغلی جدید

همکاری بخش مشاورمالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در زمینه طراحی و تحلیل استراتژی های برنامه بازنشستگی کارکنان برای کمک به جذب و حفظ پرسنل و به حداکثر رساندن مزایای فردی که شامل موارد ذیل می باشد

به حداقل رساندن هزینه مالیاتی موفقیت شما

با ترکیب برنامه ریزی مالیات بر درآمد شخصی و به حداقل رساندن مالیات خود

برنامه ریزی مالیات ایالتی و محلی برای کاهش اثر مالیاتی فعالیت های چند مکان

مالیات اشتغال و برنامه ریزی جبران خسارت

فروش و استفاده از برنامه ریزی مالیاتی

مالیات بر املاک و مستغلات

موفقیت و استمرار کسب و کار

برنامه ریزی برای انتقال مدیریت

برنامه ریزی خرید سهام

استراتژی های خروج از تجارت

ارزش های کسب و کار شما برای پشتیبانی از استراتژی های برنامه ریزی شده انتقال

کنترل های داخلی

کنترل های داخلی صحیح در مورد گزارشگری مالی برای هر تجارت مهم است. عدم وجود یک کنترل پیشگیرانه یا طراحی یک کنترل ضعیف می تواند منجر به گزارش نادرست مالی شود. ما در بخش مشاور مالی خبره به صاحبان مشاغل مانند شما کمک می کنیم با استفاده از فرآیند بررسی مبتنی بر ریسک که زمینه های ریسک و بهبود را شناسایی می کند ، قدرت محیط کنترل داخلی خود را درک کنید. خدمات  ما در در بخش مشاور مالی خبره شامل موارد زیراست:

 

درک از روند فعلی و خطرات اصلی تجارت از طریق مصاحبه و بررسی مستندات

در صورت لزوم ، سیستم کنونی کنترل داخلی را مستند کنید

طراحی و اثربخشی / بهره وری عملیاتی کنترل های کلیدی را در چرخه های کاری مرتبط با حسابداری انتخاب کنید

ما همچنین به مشتریان خود کمک می کنیم راهنمای سیاست حسابداری را طراحی کنیم ، توضیحات شغلی و مسئولیت ها را توسعه داده و کنترل هایی را برای کمک به اطمینان از تفکیک وظایف ایجاد کنیم.

مشاوره کسب و کار

هیچ کس تجارت شما را بهتر از شما نمی داند. به همین دلیل ما یک رویکرد روابط محور را برای خدمات مشاوره تجاری خود در نظر می گیریم. با نشستن با شما یک به یک ، ما در بخش مشاور مالی خبره می توانیم فرصت هایی را برای افزایش کارآیی و سودآوری مشخص کنیم ، به شما کمک می کنیم درد در حال رشد کسب و کار خود را مدیریت کنید و استراتژی های پس انداز مالیات را برای پیشبرد کسب و کارتان شناسایی کنید

 

در شرایط تجاری امروز ، آینده تجارت شما به توانایی شما برای سازگاری با تغییر بدون از دست دادن اهداف شما بستگی دارد. به عنوان مشاوران تجاری معتبر شما ، ما در بخش مشاور مالی خبره از چالش هایی که شما به عنوان یک تخته سنگ برای توسعه و اجرای استراتژی های مؤثر شناسایی کرده اید استفاده می کنیم تا به شما در حرکت به دنیای پیچیده تجارت کمک کرده و از طرف دیگر با موفقیت بیرون بیایید.

 

با داشتن حسابرسان و مشاوران عمومی معتبر از طرف شما ، ما در بخش مشاور مالی خبره می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین تصمیم را برای تجارت خود می گیرید – موفقیت کسب و کار شما به همان اندازه برای شما مهم است.

 

برنامه ریزی موفقیت کسب و کار

برنامه ریزی موفقیت کسب و کار به معنای چیزهای مختلف برای افراد مختلف است. آنچه برای ما در بخش مشاور مالی خبره معنی دارد ، پنجره ای از فرصت برای صاحبان مشاغل و مدیریت است که از پیش برنامه ریزی کنند برای رویدادهای چرخه زندگی تجاری و شخصی که ممکن است برنامه ریزی شوند ، اما اغلب غیرقابل پیش بینی هستند.

 

مطالعات تفکیک هزینه

ما در بخش مشاور مالی خبره می توانیم یک مطالعه تفکیک هزینه را انجام دهیم تا به شما کمک کنیم از برنامه های کاهش ارزش استهلاک در برخی از اجزای غیر ساختاری املاک خود استفاده کنید و پس انداز مالیاتی قابل توجهی را تحقق بخشید.

مشاوره مالی

الکترونیکی شدن صنعت ، بین المللی سازی ، پایداری – موقعیت یابی موفقیت آمیز در یک محیط با تغییر پویا نیاز به سرمایه گذاری انعطاف پذیر دارد. به عنوان بخشی از توصیه های مالی ما ، متخصصان ما در توسعه بودجه مناسب برای تأمین نیازهای سرمایه شما از شما حمایت می کنند.

 

ما به عنوان یک مشاور مالی خبره ، ما منحصراً به نفع مشتریان خود عمل می کنیم و – بدون آنکه وارد تعارض منافع شویم – بهترین راه حل ممکن را از گزینه های مختلف انتخاب می کنیم. ما در بخش مشاورخبره هر دو شکل کلاسیک و ابتکاری مالی را در نظر می گیرید

خدمات مشاوره مالی

محیط ما به طور فزاینده ای تغییر می کند: هنگام افتتاح بازارهای جدید ، بهینه سازی مناطق تجاری یا کشف گزینه های جدید تجاری ، شرکت ها به طیف گسترده تری از گزینه های مالی نیاز دارند. این چالش نه تنها شرکت های بزرگ بلکه شرکت های متوسط ​​را نیز تحت تأثیر قرار می دهد

بازسازی

تغییر شرایط بازار نیاز به تغییرات ساختاری در شرکت دارد: ما در بخش مشاورخبره تجدید ساختار موفقیت آمیز از ساختارهای بهینه شرکت گرفته تا  را حلهایی را برای مقابله با یک بحران عمیق شرکت ارائه می دهیم.

 

کنار آمدن از یک بحران تقویت شده و با تأمین مالی آینده و ساختار شرکت نیاز به یک بخش مشاورخبره دارد: بهترین دانش مدیریت کسب و کار ، تجربه در برخورد با شرایط پیچیده چارچوب حقوقی ، اغلب بازگشت به نقاط قوت واقعی شرکت و همیشه راه حلهای اختصاصی و شخصی از خدمات ما در بخش مشاور مالی خبره می باشد.

 

خدمات ما در بخش مشاورخبره شامل کلیه مراحل تجدید ساختار – از تجزیه و تحلیل ، ایجاد شفافیت مالی تا توسعه یک مفهوم تغییر ساختار گرفته تا اجرای اقدامات بازسازی است. حتی هنگامی که فشار زیادی وجود دارد ، که معمولاً با بحران همراه است ، متخصصان ما اطمینان می دهند که شما می توانید اقدام کنید.

 

 

ما ما در بخش مشاورخبره شما را با تجربه خود از چندین برنامه تحول از شما پشتیبانی می کنیم و از راه حل های عملی و مهمتر از همه راه حل های پایدار برای مقابله با این کار عظیم و غالباً پیچیده پشتیبانی می کنیم

 

بخش مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  طیف وسیعی از خدمات مشاوره ای را در زمینه های حقوق حمایت از معاملات پیچیده گرفته تا مشاوره در زمینه سرمایه گذاری های مشترک ، بازسازی و مسائل مربوط به حقوق عمومی شرکت را در بر می گیرد.

 

اشتغال و حقوق بازنشستگی

از نظر اقتصادی پرتلاطم شما را ملزم می کند تا در زمینه پرسنل چابک و انعطاف پذیر باشید تا بتوانید رقابت کنید. بخش مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  شرکتها را قادر می سازد تا تصمیمات آگاهانه ای بگیرند ، الزامات نظارتی را برآورده کنند و پتانسیل درگیری را محدود کنند.

 

اشتغال و حقوق بازنشستگی

تجاری

مشاغل با چالشهای شغلی روزافزون در مقیاس جهانی روبرو هستند ، بخش مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  به عنوان یک مشاور با تجربه و با تمرکز عملی قادر به کمک به مشتریان برای تسلط بر این چالش و توسعه رویکردهای مشاوره اقتصادی و راه حلهای مناسب است.

 

تجاری

مشاوره مدیریت حقوقی

بخش مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  ما مجموعه ای از مدل ها ، مفاهیم و سیستم هایی را ارائه می دهیم که از وکلائی شرکت ها در کارآمدتر ساختن بخش حقوقی خود و توانایی پاسخگویی جامع به نیازهای مشتریان داخلی خود خلاصه می شوند.

 

 

حل اختلاف  مالیاتی: مشا بخش مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  . ما سالها تخصص در قانون رویه مالیاتی و یکپارچگی مالیات داریم.

 

فضای کسب و کار صنایع تنظیم شده به طور فزاینده تحت تأثیر مقررات ملی و بین المللی است که نیاز به دانش تخصصی دارند. بخش مشاور مالی خبره شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  از چنین دانش ویژه ای برخوردار است و از مشتریان از بخش های دولتی و خصوصی پشتیبانی می کند

 

شرکتها دائماً با تغییرات ناگهانی روبرو هستند که می تواند منجر به تنگناهای حاد منابع و در نتیجه بارهای سنگین در ادارات مالی شود.

 

دلایل زیادی برای تنگناها وجود دارد که عدم استفاده از مشاور مالی خبره  بویژه انجام به موقع کارهای روزمره را پیچیده می کند:

 

تغییر سیستم حسابداری

پروژه های بهینه سازیسیستمهای حسابداری

خرید / فروش شرکت با کارهای مختلف مختلف در بخش مالی

جابجایی با از دست دادن کارمندان در بخش مالی که نمی توانند بلافاصله در محل جدید ساخته شوند

برون سپاری فعالیت ها منجر به از بین رفتن زودرس کارمندان و دانش فنی می شود

تأمین منابع فعالیت؛ تعداد کافی از منابع انسانی قابل تعیین نیست

نوسانات در بخش مالی به دلایل مختلف (به عنوان مثال به دلیل تحولات جمعیتی ، کمبود کارکنان منطقه و غیره). جای خالی بلافاصله نمی تواند پر شود

در صورت تأخیرها ، به عنوان مثال در اجرای فعالیتهای روتین ، فشار داخلی و خارجی بر بخش مالی افزایش می یابد. استرس دائمی بالا همراه اغلب دارای اثرات منفی مانند افزایش روزهای بیمار و افت رضایت کارکنان است.

 

عواقب عینی کاهش عملکرد مالی می تواند جدی باشد.

 

درونی؛ داخلی:

 

مهلت های از دست رفته ، به عنوان مثال ب) تأخیر در تهیه صورتهای مالی ماهانه و سه ماهه و تأخیر در گزارش داخلی

تعداد کم یا نادرست برنامه ریزی و تصمیمات تجاری را پیچیده می کند

تأخیر در حراج ، افزایش سرمایه در گردش و احتمالاً افت نقدینگی

خارجی:

 

تأخیر در پرداخت فاکتورهای فروشنده ، احتمالاً هزینه های یادآوری یا بهره

عدم رعایت مهلت در مقابل مراجع مالیاتی ، احتمالاً بهره ، جریمه یا پرداخت جریمه های دوره ای

عدم رعایت الزامات افشای ممکن است منجر به نیاز به اعلان های موقت و در نتیجه از دست دادن شهرت شود.

:

مشاوره مدیریت

از ارزیابی شرکت تا تحلیل سودآوری

تغییرات در چارچوب اقتصادی ، حقوقی و مالیاتی مرتباً اساس فرایندهای تصمیم گیری را در شرکتها تغییر می دهد.

 

با ایده های نوآورانه و مفاهیم قابل اجرا ، ما از مشتریان خود پشتیبانی می کنیم تا چالشهای در حال تغییر را به نفع شرکتهایشان بدانند.

 

بخش مشاور مالی خبره  در زمینه مشاوره مدیریت خدمات زیر را ارائه می کند

ارزیابی  سهام شرکت

ایجاد محاسبات برنامه ریزی یکپارچه

توصیه های بازسازی

تخصص برای بهبود بهره وری

خدمات مشاوره ای در زمینه بی نظمی و تخلف

تجزیه و تحلیل سودآوری

محاسبات سرمایه گذاری و سودآوری

تعیین چارچوب حقوقی شرکت

تعیین سیستم های حسابداری

پشتیبانی از مدیریت منظم

مدیریت ریسک و کیفیت

مشاوره در مورد اجرای قوانین و مقررات (مدیریت مقررات)

مشاوره فنی و اقتصادی

صورتهای مالی سالانه و تلفیقی ، بررسی ، حسابرسی مالی و موارد دیگر

 

 

حسابرسی صورتهای مالی سالانه و صورتهای مالی تلفیقی

بر اساس اساسنامه

با توجه به نیاز طلبکاران

خدمات مشاور مالی خبره در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره شامل موارد ذیل می باشد

تدوین استراتژی ها و برنامه های تجاری

تطبیق حسابداری برای مطابقت با استانداردهای حسابداری بین المللی

مدیریت سایت های عامل بین المللی و سرمایه گذاری های مشترک (پیوند: صفحه پیشتاز بین المللی)

برنامه ریزی مالی

تهیه ارزیابی های تجاری

برنامه ریزی سرمایه گذاری و تأمین مالی

تأمین مالی گزینه های دیگر

توسعه تجاری پیش بینی شده (سود ، سرمایه و نقدینگی)

اجرای سیستم های کنترل

گردش مالی ، سودآوری و توسعه نقدینگی

(تجزیه و تحلیل هزینه و سود ، تجزیه و تحلیل مالی ، حداقل گردش مالی و حداقل محاسبات مورد نیاز سود)

مشاوره تجدید ساختار و ورشکستگی

 

 

 

 

ما دربخش مشاور مالی خبره تمام مراحل فرآیند توسعه مشاغل – از شروع تا برنامه ریزی مالی – ما مشاوره شایسته مدیریت کسب و کار را ارائه خواهیم داد.

ما در بخش مشاور مالی خبره ابتکار عمل را به نفع مشتریان خود ضروری می دانیم. ما به مشتری های خود نزدیک می شویم و راه حل ها را می بینیم. ما مشتریان خود را به عنوان شریک زندگی می بینیم و از نزدیک با آنها همکاری می کنیم. از آنجا که همیشه در مورد وضعیت فعلی و برنامه های آینده آنها به روز هستیم ، می توانیم سریعاً به نیازهای جدید پاسخ دهیم. مشتریان ما در پیچ و خم یک سازمان ناشناس گم نمی شوند ، آنها از طریق مدیریت و کارمندان ما خدمات شخصی دریافت می کنند.

 

ما در بخش مشاور مالی خبره هرگونه تغییر در قانون و موارد قانونی جدید را مورد توجه قرار می دهیم تا بتوانیم به همراه مشتری خود بتوانیم مسیر آینده ای مطمئن را تعیین کنیم.

 

 

 

بینش عمیق سنگ بنای مشاوره دوراندیش است

تعامل مداوم با مشتریان و درک عمیق در مورد شرایط مالی آنها برای ارائه مشاوره دوراندیشی بسیار مهم است. بنابراین کارمندان ما در بخش مشاور مالی خبره ملزم به تهیه حساب های دقیق ، اظهارنامه مالیاتی و ترازنامه هستند. این یک تصویر دقیق از درآمد ، دارایی و بار مالیاتی به عنوان سنگ بنای ارائه خدمات مشاوره ای عمیق تر به ما می دهد.

 

 

 

هدف ما حداکثر رساندن دارایی های شما به طور پایدار است

ما در بخش مشاور مالی خبره بهمراه مشتریهای خود راه حلهای دوراندیشی را توسعه می دهیم. این چشم اندازهای جدیدی را به وجود می آورد و برای تأمین پایدار شرکت ها و دارایی های آنها مؤثر است. کلیه خدمات مشاوره ما از رویکرد کاملی برای نیازهای مشتریان پیروی می کنند. تمرکز ما روی پس انداز سریع مالیات نیست بلکه به حداکثر رساندن بلند مدت دارایی های آنها است.

 

ما در بخش مشاور مالی خبره در زمینه حسابرسی و حسابداری قوی و مستقل ، مشاوره مالیاتی و موسسات حقوقی ، ما قادریم بهترین خدمات مشاوره ای ممکن را برای مشتریان خود در سراسر ایران ترتیب داده و به آنها در تحقق راه حل ها کمک کنیم

 

 

 

ما در بخش مشاور مالی خبره به عنوان یک مشاغل متوسط ​​و متوسط ​​، چالش های بزرگی را در این بخش و نحوه برخورد با آنها می داند. از این رو ، ما می توانیم در سطح چشم ارتباط برقرار کنیم. ما خدمات مشاوره ای جامع را در زمینه های قانون مالیات ، حسابداری و مدیریت مشاغل ارائه می دهیم که شامل موارد ذیل می باشد.

 

مشاوره مالیاتی

صورتهای مالیاتی و بازده

پیش بینی بار مالیاتی با مدیریت نقدینگی

سیاست ترازنامه مالی

بهینه سازی مالیات از طریق فعالیت های خارج از کشور

برنامه ریزی مالیاتی در صورت تغییر ساختار

برنامه ریزی مالیاتی

دفاع در حسابرسیهای مالیاتی و دادرسی های مالی

مشاوره مالی

مشاوره در مورد معاملات ، سازماندهی مجدد و بازسازی موفقیت آمیز ، و همچنین ارزیابی ارزش شرکت بسیاردانش ویژه تخصص تجاری بلکه سرعت وتجربه  زیاد می خواهد

 

 

ما در بخش مشاور مالی خبره همه این موارد را در زمینه مشاوره مالی ارائه می دهیم. بهره مندی از تجربه ما از معاملات و پروژه های بیشمار. توصیه ما در درجه اول برای شرکت های متوسط ​​است

مشاوره مالیاتی

ما از مطالبات و شرکتهای متوسط ​​و کارآفرینان در زمینه های زیر حمایت می کنیم.

 

ارزیابی کسب و کار: متخصصان ارزشیابی ما بیست سال تجربه دارند و تجارت خود را می شناسند. ارزش گذاری در تجارت نیاز به صرفاً آشنایی با مدلهای مالی و ارزشگذاری دارد. تجربه ما

حسابرسی ، مشاوره مالیاتی و حسابداری: مشتریان حسابرسی ما در بخش مشاور مالی خبره شامل شرکت های متوسط ​​و بزرگ خصوصی و همچنین اشخاص بخش دولتی می شوند و شامل بخش های مهندسی برق ، خدمات مالی ، مسکن و مهندسی مکانیک می شوند. ما علاوه بر ممیزی صورت های مالی سالانه ، ممیزی های ویژه ای را نیز انجام می دهیم. کارمندان متخصص حسابداری مالی ما در بخش مشاور مالی خبره می توانند حساب های مالی و حقوق و دستمزد خود را با استفاده از برنامه های نرم افزاری به صورت ماهانه ، هفتگی یا روزانه به صورت دلخواه تهیه کنند. صورتهای مالی سالانه و صورتهای مالیاتی توسط مشاورین مالیاتی ما به صورت سریع تهیه می شود. ما هر زمان در دسترس هستیم تا به سؤالات مربوط به مالیات پاسخ دهیم.

 

حسابرسی ، مشاوره مالیاتی و حسابداری

کارکنان واجد شرایط ما حساب های مالی و حقوق و دستمزد شما را با استفاده از برنامه های نرم افزاری حسابداری – به صورت ماهانه ، هفتگی یا روزانه به صورت دلخواه آماده می کنند. تیم ما در بخش مشاور مالی خبره همچنین ممکن است از انتقال وجوه برای شما مراقبت کند. این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر کجا که هستید به حساب های خود دسترسی پیدا کنید. در صورت تمایل ، می توانیم حسابهای شما را در محل شما آماده کنیم. در صورتی که حساب های خود را توسط کارمندان خود تهیه کرده باشید ، ما در بخش مشاور مالی خبره  به بررسی ماهانه ارسال های مربوطه را برای پیشبرد اظهارنامه مالیاتی در گردش ارائه می دهیم. صورتهای مالی سالانه و صورتهای مالیاتی توسط مشاورین مالیاتی ما به صورت سریع تهیه می شود. ما هر زمان در دسترس هستیم تا به سؤالات مربوط به مالیات پاسخ دهیم.

 

ما بررسی موفقیت آمیز مورد نیاز برای عملکرد حسابرسی ها در سال ۱۳۹۸ را با موفقیت انجام دادیم. ما از نرم افزار حسابداری مدرن  برای مشاغل حسابرسی خود استفاده می کنیم. مشتریان ما در بخش مشاور مالی خبره شامل شرکت های متوسط ​​و بزرگ خصوصی و همچنین نهادهای دولتی می شوند و بخش های مهندسی برق ، خدمات مالی ، مسکن و مهندسی مکانیک را شامل می شوند. ما علاوه بر ممیزی صورت های مالی سالانه ،حسابرسی های ویژه ای را نیز انجام می دهیم.

بر اساس فعالیت های کلاسیک یک مشاور مالیاتی یا حسابرس ، به طور جدی حوزه مشاوره کسب و کار و مدیریت را دنبال می کند. مشاور مالی خبره از ابتدای راه اندازی و کل توسعه شرکت گرفته تا واگذاری ، در کنار شما می باشد.

 

در شرایط اقتصادی خوب ، مشاور مالی خبره تلاش می کند تا با هماهنگی بیشتر شما – با همکاری نزدیک با شما – با تطبیق شرکت خود در وضعیت اقتصادی به بهترین شکل ممکن سودآوری شرکت شما را بهبود بخشیده و از این طریق آن را تا حد امکان انعطاف پذیر با تغییرات آینده تطبیق دهیم. در مواقع بد اقتصادی ، مشاور مالی خبره با کشف نقاط ضعف احتمالی از طریق تحلیل های مداوم و عمیق و از بین بردن دائمی آنها با راه حل های مناسب ، سعی در بازگرداندن سودآوری دارد.

 

 

خدمات مشاور مالی خبره در زمینه مشاوره شغلی و مدیریتی:

مشاوره و برنامه ریزی تجاری

راه اندازی یک تجارت با پشتیبانی فعال

مشاوره در زمینه تأمین اعتبار ، رتبه بندی و بازل دوم

مشاوره در تجارت

مشاوره دربرنامه ریزی دارایی

مدیریت کیفیت و کنترل

مشاوره مالیاتی

در زمینه مشاوره اظهارنامه مالیاتی – که به عنوان انجام یکی از تکالیف قوانین مالیاتی نیز شناخته می شود – مشاور مالی خبره حساب های سالانه و اظهارنامه مالیاتی را برای شما آماده می کند. این شامل کلیه اظهارنامه های مالیاتی جاری و ترازنامه های مالیاتی برای اشخاص حقیقی ، و شرکتها از کلیه اشکال قانونی است. تهیه ترازنامه های تجاری و همچنین حسابرسی دستمزد و مالی همچنان بخشی از خدمات مشاور مالی خبره را تشکیل می دهند ، علاوه بر این ، مشاور مالی  از شما در مراحل درمان قانونی حمایت می کند و مکاتبات مداوم و همچنین مذاکرات مداوم با مسئولان مالی مسئول را انجام می دهد. جمع آوری اطلاعات حقوقی و اطلاعات الزام آور برای مشاورموضوعی مهم است.

 

در مشاوره طراحی مالیات گرا ، مشاور مالی خبره با توجه به مشخصات مالیاتی (به عنوان مثال مزایای مالیاتی) و جهت گیری شرکت به سمت تحولات و چالش های آینده ، از شرکت ها  پشتیبانی می کند هر طراحی مبتنی بر دانش گسترده در مورد ساختارهای موجود و ایده ها و امکانات شماست. فردیت و خلاقیت در صدر هرگونه مشاوره طراحی است.

 

از تجربه گسترده مشاور مالی خبره در زمینه بهینه سازی طراحی ملی و بین المللی استفاده کنید. با کمک متخصصان (خارجی) ساختارها و راه حلهایی را برای اهداف شما تهیه می کندو در ممیزی مالیاتی تمرکز نهایی روی مشاوره و پشتیبانی قرار می دهد.

 

مشاوره کسب و کار

در زمینه مشاوره کسب و کار ، مشاور مالی خبره امکان آموزش مداوم برای کارمندان داخلی و خارجی (به عنوان مثال سمینارهای مشتری در مورد موضوعات فعلی) را به شما ارائه می دهد. ومشاور گزینه های مختلفی را برای معاملات شرکتی (ادغام و جمع آوری) به شما نشان می دهدو / یا به شما توصیه کامل در مورد “بازسازیساختارهای مالی ومالیاتی شرکت” می دهد.

مشاور مالی خبره با استفاده از خدمات حسابرسی و مشاوره ای در هنگام تصمیم گیری بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد و راه حلهای مناسب برای رفع چالشهای موجود  به آنها ارائه می دهد.

 

 

مشاور مالی خبره همچنین بررسی های دقیق برای ، بهینه سازی شده ساختار مالیاتی در مورد تملک شرکت و تعیین ارزش های شرکت عینی ارائه می دهد.

 

مشاور مالی در زمینه مشکلات فردی به مشتریان ارائه می کند .

مشاوره مالیاتی

 

به دلیل فزاینده و پیچیده و مداوم در حال تحول در قانون مالیات و عوارض ، بسیاری از افراد مسئول در شرکتهایشان احساس ورشکستگی  می کنند. مشاورمالی خبره به شما پشتیبانی حرفه ای و قابل اعتماد ارائه می دهد.

 

به عنوان مشاور مالی خبره شما در کلیه امور مالیاتی ، ما خوشحال می شویم علاوه بر حسابداری فعلی ، حقوق و دستمزد و تهیه صورت های مالی سالانه ، از مشکلات مالیاتی و قانون مالیات شما نیز مراقبت کنیم.

 

 

خدمات مشاور مالی خبره در زمینه مشاوره مالیاتی:

 

تهیه ترازنامه مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی برای اشخاص حقوقی و حقیقی

کمک به ممیزی های مالیاتی خارجی

درخواست تجدید نظر

نمایندگی در دادرسی مالیاتی و دادرسی  در هیئت تجدید نظرمالیاتی

برنامه ریزی مالیاتی ، تأثیر و مشاوره طراحی در حقوق ملی و بین المللی

تهیه قراردادهای شرکت (خرید) ، قراردادهای شرکت ، اساسنامه ، اشتغال و سایر قراردادها از دیدگاه مالیاتی

انتخاب فرم قانونی شرکت

ترکیبات تجاری

مشاوره در مورد ساختار مالیاتی برای شروع کار و برنامه ریزی موفقیت کسب و کار

تأسیس شرکتهای هلدینگ ملی و بین المللی ، محلهای تجاری ، شرکتهای تابعه و غیره از منظر مالیات

مشاوره مالیاتی در رابطه با تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری و تأمین مالی (لیزینگ ، کارخانه سازی ، مشتقات).

مشاوره کسب و کار

 

مشاورمالی خبره در کلیه سؤالات مربوط به مدیریت اقتصادی از مشتریان خود پشتیبانی می کند تا از طریق آنالیزهای عمیق و از طریق برنامه ریزی ، پیاده سازی و کنترل در کلیه مراحل شرکت مانند تأسیس و ادغام ، بلکه در مدیریت بحران و برنامه ریزی های متوالی ، اهداف شرکت را بهینه و تحقق بخشد.

 

 

مشاورمالی خبره به عنوان بخشی از توصیه های ما برای شرکت شما با اقدامات زیر از شما حمایت می کند:

 

مشاوره در زمینه های حسابداری (حسابداری مالی ، حسابداری هزینه ، کنترل) و سازمان

برنامه ریزی مالی و نقدینگی

برنامه ریزی سرمایه گذاری

امکان سنجی / مطالعات اقتصادی

برنامه ریزی استراتژیک ، تاکتیکی و عملیاتی شرکت ها

مشاوره در مورد تشکیل و جانشینی شرکت

مشاوره بازسازی / سازماندهی مجدد

توسعه و پشتیبانی از الگوهای مشارکت کارمندان

مشاوره در مورد اجرای سیستم های مدیریت ریسک

فرض عملکردهای حسابرسی داخلی

نصب سیستم های اطلاعات مدیریت

مشاوره کسب و کار

مشاورمالی خبره فعالیتهای در زمینه  کمک به راه اندازی شرکتهای جدید ، بررسی قراردادهای شرکتها و بندهای قانونی ، تهیه انواع قراردادها ، ادغام ، مشارکت و سایر معاملات فوق العاده ، در مذاکرات بین سهامداران و بین شرکتهای مختلف ، در انجام اقدامات دقیق به منظور دستیابی به شرکتها یا واحدهای تجاری ، در ایجاد یا تجدید نظر در قراردادهای سهامداران ، در انحلال و انحلال شرکتها ، در موسسه و مدیریت اعتماد و اعتماد ، در تأسیس شرکت های هلدینگ و گروه های شرکتی ، در امور ورشکستگی به شرکتها مشاوره مالی می دهد.

عملیات فوق العاده مشاورمالی خبره

مشاورمالی خبره کمک به جنبه های اقتصادی-شرکتی ، مالیاتی و شرکتی مربوط به معاملات فوق العاده ای از قبیل سازماندهی مجدد شرکت ها ، انحلال ، سهم ، ادغام ،مشاوره مالی به مشتریان می دهد. حسابداری و دقت کافی در امور مالیاتی (شناسایی ریسکهای مالیاتی ، بررسی تفسیر صحیح و کاربرد قوانین). برنامه ریزی املاک و مستغلات (دارایی و مشاغلاز خدمات دیگر مشاور مالی خبره می باشد.

خدمات مشاور مالی خبره در زمان ورشکستگی شرکتها شامل موارد ذیل می باشد

 

کمک در تهیه برنامه های بهبودی برای شرایط بحران شرکت

تهیه گزارش خبرگان در توافق با طلبکاران و توافق نامه های بازسازی بدهی

مدیریت کلیه مشکلات مربوط به ورشکستگی شرکت های تجاری

تنظیم و مدیریت برنامه های کاربردی برای دسترسی به مراحل ورشکستگی ، از جمله مراحل سازماندهی مجدد مانند توافق نامه های بازسازی بدهی و برآوردهای توافق شده.

حسابرسی حسابها در درجه اول ناشی از نیاز سهامداران یا سهامداران به یک نهاد مستقل است تا بررسی کند که آنچه در صورتهای مالی گزارش شده با واقعیت مطابقت دارد یا خیر. تقریباً همیشه سهامداران یک شرکت به دلایل عملی و حفظ محرمانه بودن تجارت شرکت حق ندارند شخصاً حساب ها را بررسی کنند.

 

مشاوره ، برنامه ریزی و واقعی سازی پروژه ها

مقایسه با بازار و بروزرسانی مداوم راه حلها برای برآورده کردن نیازهای پیش بینی شده توسط تحول آئین نامه ، انعطاف پذیری و سرعت بالایی را از طرف مشاور مالی خبره می طلبد. توانایی واکنش سریع در برابر تغییرات نیاز به پشتیبانی از یک سیستم اطلاعاتی کارآمد دارد .

 

حسابرسی داخلی

مشاور مالی رویکرد حسابرسی داخلی “مبتنی بر ریسک” را پیاده سازی می کند.ارزیابی ریسک مالی ، عملیاتی و انطباق ارزیابی شکاف کنترل وکمک به مدیریت در اجرای برنامه اصلاح مقرون به صرفهو مهندسی مجدد و اجرای فرایندهای تجاری اقداماتی است که مشاور مالی خبره برای بهبود فرایند کنترل مالی شرکتها انجام می دهد.

 

مدیریت و حسابرسی عملیاتی

مشاور مالی خبره با بررسی منظم از اثربخشی ، کارآیی و اقتصاد عملیاتی است که از طرف مدیریت برای بررسی حسابهای هدف خاص ، حسابرسی مرکز هزینه ، کارکردهای عملیاتی (خرید ، فروش ، موجودی ، داراییهای ثابت و غیره) با هدف بهبود کارایی کلی شرکتها انجام می دهد

مشاور مالی خبره

مشاور مالی خبره کنترل مالی شرکتها را به منظور اطمینان از از معقول بودن گزارشگری مالی و تهیه صورتهای مالی مطابق اصول پذیرفته شده حسابداری  و اثربخشی عملکرد آنها طراحی می کند.

 

استراتژی

مشاور مالی خبره به شرکتها در توسعه استراتژی های بلند مدت خود ، ارزیابی فرصت های رشد داخلی و خارجی احتمالی ، تجزیه و تحلیل روند بازار ، گزینه های استراتژیک و عوامل کلان و خرد اقتصادی کمک می کند تا پویایی بخش را تحت تأثیر قرار دهند.

 

مشاور مالی خبره مؤثرترین ساختار شرکت را برای دستیابی به اهداف استراتژیک و عملیاتی طراحی می کند مشاور مالی خبره مهارت های مورد نیاز برای دستیابی به اهداف شرکت ها ، اندازه گیری عملکرد و توسعه برنامه ها را برای جذب ، حفظ و توسعه مهارت ها و استعدادها شناسایی می کند.

 

بازار یابی

مشاور مالی خبره استراتژی های بازاریابی ، توزیع و فروش را با هدف تجارت به مصرف کننده و تجارت به بازارهای تجارت توسعه می دهد.

 

علاوه بر مهارت های عملکردی مشاور مالی خبره همچنین ابزارها و رویکردهای اختصاصی توسعه یافته در مورد موضوعات دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می دهد تا به آنها در تجزیه و تحلیل اهرم های موجود ، کمیت بالقوه آنها و اجرای موثر آنها کمک کند.

 

فناوری کسب و کار

مشاور مالی خبره مهارت های فناوری و فناوری اطلاعات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا به آنها کمک کند با معرفی فن آوری های دیجیتال کسب و کار از فرصت های موجود استفاده کنند.

تجزیه و تحلیل

مشاور مالی خبره از تکنیک های پیشرفته تحلیلی برای بهبود فرآیندهای تصمیم گیری مشتریان استفاده می کند و مدلهایی را توسعه می دهد که عملکرد تجاری ، عملیاتی و مدیریت ریسک آنها را بهینه می کنند. ما دارایی های اطلاعاتی را در دسترس مشتریان خود قرار داده و آنها را با داده های خارجی ادغام می کند و آن را به یک مزیت رقابتی واقعی تبدیل می کند

روشهای کار انعطاف پذیر

مشاور مالی خبره خدمات مشاوره ای به مشتریان خود را بر اساس تکنیک های پیشرفته تحلیلی و کمی (به عنوان مثال یادگیری ماشین) ، چه در قالب پروژه های اختصاص داده شده به توسعه مدل ها و موتورهای تصمیم گیری و چه در زمینه ابتکارات استراتژیک گسترده تر که نیاز به پشتیبانی دارند ارائه می دهد.

 

مشاور مالی خبره علاوه بر توسعه و بهینه سازی مدلهای تحلیلی ، خدمات دوره ای بررسی ، اعتبار سنجی و به روز رسانی را نیز ارائه می دهند.

 

شناسایی فرصتها

مشاور مالیا با مشتریان خود بطور جدی همکاری می کند و از مهارتهای بخشی ، کاربردی و تحلیلی خود استفاده می کند تا از آنها در تعمیق درک آنها از پویایی بخش مرجع ، شناسایی فرصتهای احتمالی تجاری و غلبه بر موانع احتمالی ایجاد استفاده کند.

 

توسعه مدل ها

مشاور مالی خبره که تجربه گسترده ای در پروژه های ایجاد شده برای مشتریان ایرانی و بین المللی در زمینه های مختلف مانند توسعه مدل های متقابل فروش کسب کرده اند. به عنوان مثال در بخش بانکی یا بهینه سازی زنجیره تأمین مشتریان صنعتی ارائه می کند.

 

مهارت های بالای تحلیلی ، همراه با حل مسئله و قابلیت های بزرگ پردازش داده ، به مشاور مالی خبره امکان می دهد مدل هایی با کارایی بالا بسازد.

 

پیاده سازی و مدیریت تغییر

مشاور مالی خبره همچنین از مشتریان پس از تکمیل و آزمایش مدلهای تحلیلی خود ، پشتیبانی می کند تا آنها را به طور مداوم در فرآیندهای تصمیم گیری و مدیریتی شرکت ادغام می کند.

 

علاوه بر تعریف و توسعه معیارها برای نظارت بر پیشرفت ، مشاور مالی خبره ابزارهایی را ایجاد می کنند که کاربران نهایی را به اتخاذ مدل ها ترغیب می کند.

 

مشاور مالی خبره برای کمک به شرکتها در دستیابی به تغییرات پایدار سیستمیک ،و همچنین با کارکردهای مختلف و واحدهای تجاری برای طراحی مجدد فرایندها ، سازماندهی آموزش کاربر نهایی و توسعه مهارت های تحلیلی در تمام سطوح سازمان همکاری می کند

امور مالی شرکت

شرکت ها وقتی می توانند ارزش واقعی اقتصادی را برای همه سهامداران عمده ایجاد کنند ، از سهامداران خود شروع می کنند. مشاور مالی خبره ، ترکیب مهارت های استراتژیک ، صنعتی ، مالی و سازمانی ، اتخاذ چشم انداز جهانی ، اطمینان از سازگاری بین رشد معدنی و استراتژی های شرکت ، در کلیه بخش های اصلی ،کمک می کند.

 

بازارهای سرمایه ای و مدیریت ارزش

مشاور مالی در شناسایی راه حل های بهینه برای تراز تصمیم گیری های استراتژیک با عملکرد در بازار سرمایه پشتیبانی می کنیم.

 

مشاور مالی خبره از طریق استراتژی نمونه کارها و تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری و تأمین مالی ، حداکثر ارزش بلند مدت شرکت را به حداکثر برسانند ،مشور در لیست عملکردها و در تدوین استراتژی های ارتباطی با سرمایه گذاران به آنها کمک می کند

 

مشاور مالی  در کلیه مراحل معاملات به مشتریان خود خدمت می کند ، تا اطمینان حاصل کند که هر عملیات واحد با استراتژی شرکت سازگار است و حداکثر ارزش را ایجاد می کند.

 

مشاور مالی خبره فعالیت های استراتژیک لازم را انجام می دهد، برای درک اهرم ها و پتانسیل های ایجاد ارزش و همچنین موقعیت یابی آینده شرکت ، نظر مستقلی در مورد ایجاد ارزش برای شرکت ، هم افزایی صنعتی و مدیریت پس از آن ارائه می دهد.

 

آنالیز مالی و کارآیی

مشاور مالی خبره دانش عمیق مالی و ، ابزارهای عملی و روشهای قابل اعتماد را به مشتریان ارائه می دهد تا به آنها در تبدیل عملکرد مالی ، تعریف نقش ها ، فرآیندها و ساختارها ، تعریف آنها و هدایت آنها به سمت اتخاذ سیستمهای سختگیرانه کمک می کند.

 

مشاور مالی خبره تیمی از متخصصان با سالها تجربه مدیریت در بخش صنعت را به کار می گیرد تا به مشتریان خود در اجرای استراتژی ها و برنامه های عملکرد کمک کند. مشاور تا زمان دستیابی به نتایج مطلوب به طور مستقیم کار می کند و مهارتهای لازم برای استقلال عملیاتی کامل را تشکیل می دهد. مشاور مالی مدلهای همکاری انعطاف پذیر و شخصی ارائه می دهد که به صورت پویا با نیاز مشتری سازگار است.

. مدیریت ریسک

هر شرکتی با خطرات فزاینده ای پیچیده روبرو است و تصمیمات اتخاذ شده توسط مدیریت برای مدیریت آنها می تواند تأثیر بسزایی در عملکرد اقتصادی شرکت داشته باشد. در بخش های مالی ، انرژی و صنعتی ، مشاور مالی خبره به مشتریان خود کمک می کند تا از مدیریت صحیح خطرات موجود در کلیه جنبه های زندگی شرکت ، از گزینه های مربوط به استراتژی شرکتی گرفته تا سرمایه گذاری ، از تأمین مالی تا تهیه ، مدیریت و استخراج کنند.

 

مشاور مالی همیشه کمک های تخصصی و اختصاصی ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد ، از مهارت های عمیق کارکردی و بخشی و شبکه ای از متخصصان در سراسر جهان ، چه در بخش مالی و انرژی و چه در صنعت ، استفاده می کند. مشاور همچنین برای داشتن مدل ها و ارزیابی های پیچیده تر ، شبکه ای از متخصصان تحلیلی پیشرفته دارد.

 

 

چرا باید مشاور مالی خبره را انتخاب کنیم؟

مشاور مالی از چندین روش برای افزایش سود و رشد شغل خود به شما کمک می کند. وبدهی های مالیاتی شما با خیال راحت و قانونی به حداقل می رساند.

به عنوان یک مشاور ، بدهی های مالیاتی شما با خیال راحت و قانونی به حداقل می رسد.

مشاور مالی همیشه سعی می کند از طریق تجزیه و تحلیل مشکلات سازمانی موجود و تدوین برنامه هایی برای بهبود ، از روش های مختلفی برای بهبود عملکرد آنها از مشتریان خود پشتیبانیمی کند واقداماتی را جهت رشد وتوسعه شرکتها انجام می دهد

 

مشاوره مدیریت: تشخیص و اجرای یک برنامه سازماندهی مجدد ، کمک به نظارت بر بودجه و توسعه داشبورد. برای اجرای یک سرویس کنترل مدیریت کمک می کند.

مشاوره مدیریت مالی: مشاورمالی به مدیریت وجه نقد ، کمک به تهیه بودجه گردش پول ، جستجوی تامین مالی و روابط با سازمانهای بانکی و مالی ، کمک به تعطیلی طرحهای تأمین مالی یا مذاکره در مورد شرایط بانکی سودمندکمک می کند.

آموزش: اجرای یک برنامه آموزشی برای مدیران حسابداری و کمک به استخدام کارمندان حسابداری یا مالی. (

هیئت مدیره شرکت در مشکل: تغییر ساختار ، برنامه ادامه و ترتیبات پالایش مالی

ارزیابی شرکتها در زمینه ادغام ، واگذاری ، مشارکت ، پی در پی یا انتقال.

مشاور مالی خبره برای ایجاد یک سازمان مالی و حسابداری ، راه‌اندازی سیستم حسابداری تحلیلی ، پردازش دفترچه حسابداری مطابق با سیستم حسابداری شرکتها مشاوره می دهد.

حسابرسی استراتژیک شرکتها: مشاور مالی خبره اهداف استراتژیک شرکت ، توسعه الگوهای حاکمیتی ، بررسی روند سازمانی و روشهای کار را ارزیابی می کند.

ایجاد واحد حسابرسی سالانه:مشاور با تهیه منشور حسابرسی داخلی ، تدوین مراحل حسابرسی داخلی و کمک به تنظیم یک برنامه حسابرسی که زمینه های اصلی ریسک را شامل می شود.

مشاوره کسب و کار

بهینه سازی فرآیند ، تجزیه و تحلیل تجاری.

مشاور مالی خبره از مطالعه داده ها و فرایندها تا مطالعات بخش پشتیبانی کاملی ارائه می دهد. بنابراین مشاورمالی در ارزیابی استراتژیک خدمات تجاری ، بازاریابی و کمک ارائه می دهد.

 

هر شرکت برای دستیابی به نتیجه تعیین شده ، به راه حلهای خاص احتیاج دارد.

 

مشاور مالی می تواندعملکرد شغلی شما را بهبود بخشیده و فرصتهای جدید رشد را توسعه دهد.

مهمترین مزیتهای همکاری با مشاور مالی خبره به شرح ذیل می باشد

حسابرسی قانونی صورتهای مالی معمولی و تلفیقی

 

حسابرسی داخلی صورتهای مالی سالانه و تلفیقی

 

√ بررسی صورتهای مالی میان دوره ای

 

√ مطالعه و ارزیابی سیستم کنترل داخلی و مراحل حسابداری و مدیریت

 

√ کمک به تهیه صورتهای مالی و تلفیق صورتهای مالی با استفاده از آیین نامه های لازم

 

√ کمک به تهیه صورتهای مالی و صورتهای مالی تلفیقی با استانداردهای حسابداری بین المللی

 

√ حسابداری لازم برای شرکت یا شعب شرکت

 

√ حسابرسی در مورد گزارش گزارش

 

√ بازسازی موقعیت های حسابداری

 

√ پشتیبانی از بخش حسابداری اداری

 

بررسی ورسیگی موجودی فیزیکی دارایی های ثابت و موجودی ها

 

√ تأیید صحت کاربرد صحیح روشهای ارزیابی انبار

پشتیبانی فنی-حسابداری برای تنظیم لایحه مالیاتی

 

مشاور مالی خبره با مشاوره کسب و کار عملی برای کمک به شرکتها برای بهبود عملکرد آنها است که در درجه اول از طریق تحلیل مشکلات شرکتی موجود و تدوین برنامه های بهبود کار می کند. سازمانها می توانند به دلایل مختلف از جمله به دست آوردن توصیه های مشاور مالی خبره و دسترسی به مهارت های تخصصی مشاوران ، از خدمات مدیریت مشاوره استفاده کنند.

 

به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض آنها و روابط با شرکتهای متعدد ، مشاوره ها معمولاً از صنعت “بهترین عمل” آگاه هستند. با این وجود ، ویژگی موقعیت های مورد نظر ممکن است توانایی انتقال این شیوه ها از یک سازمان به سازمان دیگر را محدود کند.

 

مشاور مالی خبره همچنین می تواند کمک به مدیریت تغییر سازمانی ، توسعه مهارت های مدیریت ، تجزیه و تحلیل فرآیند ، فناوری اجرای ، استراتژی توسعه یا خدمات بهبود عملکرد را ارائه دهد. مشاوران مدیریت غالباً روش شناسان یا چارچوبهایی را برای راهنمایی در شناسایی مسئله به صاحبان خود می آورند و به عنوان مبنایی برای توصیه ها برای راههای مؤثرتر یا کارآمدتر در انجام کارها ارائه می دهند.

.

 

مشاور مالی خبره می تواندبه عنوان پل اطلاعات و دانش عمل کنند. مشاوران مالی می توانند بدون فشار خارجی و واکنشی با فشار خارجی مشغول فعالیت باشند. مشارکت مشاور مالی خبره به طور عمده با هدف پیدا کردن نقاط ضعف پنهان و بهبود عملکرد سروکار دارد ، و تا حد زیادی در حل مشکلات شناسایی شده توسط ذینفعان خارجی است.

 

مشاوران مالی مهارت های تخصصی در مورد کارهایی دارند که منجر به هزینه های بالای هماهنگی داخلی برای مشتری ها می شود ، مانند تغییر در سازمان یا اجرای فناوری اطلاعات. علاوه بر این ، با توجه به مقیاس های اقتصادی ، توجه و تجربه آنها در جمع آوری اطلاعات در سراسر جهان و از همه بخش ها باعث می شود که جستجوی آنها برای اطلاعات کم هزینه تر باشد.

مشاوره استراتژیک

مشاور مالی خبره با ایجاد ارزش در همه زمینه های شرکت با هدف موفقیت شرکت هایی که به عنوان مشتری به سمت آن سوق می یابند.

 

سنگ بنای اساسی که فعالیتهای مشاوره استراتژیک خود را پایه گذاری کرده از یک سو حضور متخصصان شایسته و واجد شرایط است و از سوی دیگر رویکردی نوآورانه که قادر به ایجاد یک دید کاملاً جدید و غیر قابل کشف است و مزیت رقابتی مداوم نسبت به رقابت را فراهم می کند.

 

تجربه و حرفه ای بودن این امکان را به مشاور مالی خبره می دهد تا با هر نوع مشکلی که در جلسات با مدیریت پدید می آید ، روبرو شود و راه حل هایی را برای شرکت تعیین کننده با کمترین هزینه انرژی ممکن. ارائه می دهد ،

امور مالی و کنترل مدیریت

کنترل مدیریت مشاور مالی خبره ، شرکتهای مشتری را به سمت دستیابی به اهدافی که در مرحله برنامه ریزی عملیاتی تعیین شده اند ، راهنمایی می کند.

 

تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده از طریق اندازه گیری شاخص های خاص به شما امکان می دهد فاصله بین نتایج به دست آمده و اهداف برنامه ریزی شده را به طور دقیق تأیید کنید و اطلاعات مهم را در اختیار مسئولان مسئول قرار دهید که براساس آنها بتوانند بهترین تصمیم گیری و اقدامات اصلاحی را انجام دهند.

 

مشاور مالی خبره خود را به عنوان شرکت مشاوره کنترل مدیریت پیشنهاد می کند و در زمینه های زیر فعالیتی ارائه می دهد:

 

تدوین اهداف و برنامه ها در کوتاه مدت و بلند مدت

 

اندازه گیری سیستماتیک از نتایج به دست آمده

 

تجزیه و تحلیل شکاف بین اهداف و نتایج

 

تدوین اقدامات اصلاحی

 

شناسایی بهترین ابزار مداخله: حسابداری تحلیلی ، حسابداری عمومی ، بودجه بندی ، گزارش دهی)

 

راه حلهای ما

آنالیز بودجه

آنالیز داده های حسابداری

تجزیه و تحلیل مراکز هزینه و درآمد

حسابداری-مدیریت-حسابداری

گزارش نویسی

ارزیابی شرکت

مشاوره سازمانی

خدمات مشاوره سازمانی مشاور مالی خبره با هدف بهبود عملکرد شرکتهایی که نیاز به بررسی مدیریت دارند ، انجام شده است.

 

با تشکر از شبکه مشاوران خبره ما قادر به تحلیل و تأیید مسائل مهم فرآیندهای تجاری هستیم که می تواند ناشی از اتلاف منابع ، تولید زیاد و هزینه های کار و مدیریت بد انبار ، ارائه راه حل های مناسب و سفارشی باشد.

 

برنامه ریزی و کنترل

برنامه ریزی تجاری و کنترل مدیریت دو فعالیت اساسی است که باید قبل از سرمایه گذاری در هر نوع پروژه اقتصادی انجام شود.

 

ارزیابی در دسترس بودن منابع مالی ، فنی ، سازمانی ، دانش و سایر منابع اساسی است.

 

مشاور مالی خبره خود را به عنوان شریک زندگی کارآفرین در این مرحله ظریف از زندگی شرکت ها ارائه می دهد.

 

برنامه ریزی شامل تعریف استراتژی های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت برای دستیابی به اهداف خاص است.

 

کنترل مدیریت فعالیتی است که برای تأیید اینکه آیا آنچه در ابتدا تأسیس شده است حاصل شده است ، لازم است.

 

مشاور مالی خبره ارائه خدمات مؤثر و کارآمد شامل موارد ذیل می باشد

 

برنامه تجاری

 

روش تدوین برنامه های استراتژیک و عملیاتی

 

تدوین مراحل بودجه ریزی

 

طراحی و اجرای سیستم های حسابداری تحلیلی و صنعتی

 

تعریف منطق سیستم کنترل مدیریت

 

سیستمهای گزارشگری مدیریت و سیستمهای اطلاعاتی تجاری

 

بودجه بندی

برنامه ریزی عملیاتی کسب و کار

مشاور مالی خبره که چرخه مدیریتی را در شرکتها ایجاد می کند و از دستیابی به اهداف مدیریتی ترسیم شده توسط مدیریت پشتیبانی می کند.
در حالی که مشاوران مالیاتی بر خدمات گذشته و حال متمرکز هستند ، مشاور مالی خبره بر آینده تمرکز دارد.
مشاور مالی خبره علاوه بر پشتیبانی از برنامه ریزی مدیریت ، پشتیبانی مالی ، اقدامات مؤسسه مالی ، مدیریت استراتژی مدیریت ، شرکت را به سمت رشد سوق خواهد داد.

پس از تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی ، مشاور مالی خبره یک برنامه مدیریت یک ساله ایجاد می کندو مقایسه ماهانه را با پیش بینی واقعی مدیریت خواهدکرد. علاوه بر مدیریت عددی ، رفتار را نیز مدیریت خواهدکرد.

با انجام مدیریت رفتار ، احتمال دستیابی به اهداف مدیریت به یکباره افزایش می یابد.
مشاور مالی خبره شرکت را در پنج مرحله ، به صورت عددی و هم از نظر عملکرد ، به سمت رشد سوق می دهد.

 

.

۵ قدم برای رشد شرکتشما

  • وضعیت فعلی را تحلیل می کند
  • یک برنامه تجاری ایجاد می کند واهداف مشخصی را تعیین می کند
  • اجرای برنامه عمل واجرای برنامه
  • هر ماه شکاف بین اهداف و وضعیت فعلی را مدیریت کرده و تفاوت ها را تجسم می کند
  • درمورد اقدامات بهبودی تصمیم می گیرد تا شکاف فعلی را با هدف پر کند

·

مرحله۰۱وضعیت فعلی را تجزیه و تحلیل کنید

اگر نمی دانید شرکت شما چه کاری انجام می دهد ، نمی توانید اهدافی را تعیین کنید.

مشاور مالی خبره با انجام تشخیص صورتهای مالی ، موضوعات مدیریتی فعلی شرکت مشخص می شود. پس از مشخص شدن مسائل مدیریتی شرکت ، اهداف مدیریتی را تعیین خواهد کرد.

·

مرحله۰۲یک برنامه مدیریت ایجاد می کند
اهداف مشخصی تعیین می کند

·

مرحله۰۳برنامه مدیریت راتحققمی بخشد
برنامه را انجام می دهد

مشاور مالی خبره از آنچه می خواهیم در آینده باشیم ، آینده خود را به عقب محاسبه می کنیم و یک برنامه عملی مشخص تر برای کاری که باید در دوره بعدی انجام می دهد برای دستیابی به آن تدوین خواهد کرد.

برنامه عمل ایجاد شده را عملی می کند

·

مرحله۰۴هر ماه شکاف بین هدف و وضعیت فعلی را مدیریت می کند ،
تفاوت را تجسم می کند

هر فروشگاه به چه هدفهایی رسیده است؟ ، کدام محصولات را می فروشند و چه مقدار تولید می کنند؟ چنین،

مشاور مالی خبره تفاوت بین اهداف تعیین شده در برنامه مدیریت یک ساله و وضعیت فعلی به طور مفصل مشاهده می شود و ماهانه مدیریت می کند.

·

مرحله۰۵ در مورد اقدامات بهبود برای پر کردن شکاف فعلی با هدف تصمیم می گیرد

مشاور مالی خبره هنگامی که تفاوت بین هدف و وضعیت فعلی را درک کند، اقدامات لازم را برای ایجاد اختلاف در نظر می گیرد.

مشاور به شما کمک می کند با ترسیم کارهایی که باید برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید ، به اهداف خود برسید.

سطح بالایی از صداقت و صداقت.

 

داشتن تجربه قبلی در زمینه های مرتبط از جمله امور مالی یا خدمات به مشتریان ، ارزش افزوده ای را به مشاور مالی خبره می دهد ، زیرا این کار نه تنها کنترل مداوم اعداد ، بلکه تماس مستقیم با مشتری را شامل می شود ، از این نظر ، توصیه می شود شروع شود

 

مشاوره حسابداری

مشاوره حسابداری با کمک و پشتیبانی در مدیریت حسابداری که مشاور مالی خبره از طریق کلیه خدمات ارائه شده به مشتریان خود ارائه می دهد ، مطابقت دارد. تمرکز مشاورکار شخصی سازی شده است و برای دستیابی به این هدف تلاش می کند.

 

بروزرسانی حسابداری

مشاور مالی خبره مبتنی بر برون سپاری یا برون سپاری خدمات به شرکتها این امکان را می دهد تا روی مشاغل خود تمرکز کنند ، فرآیندهای اداری تخصصی را به شخص ثالث واگذار می کنند ، که همچنین به عنوان یک همتای دیگر برای کارمندان اداری تبدیل می شود که ارزش زیادی به مدیریت کسب و کار می بخشد. .

 

برون سپاری خدمات حسابداری برای شرکتهای کوچک که پرسنل اداری تخصصی ندارند ، مناسب است. دربخش مشاور مالی خبره ما یک تیم متخصص داریم که کلیه مراحل حسابداری ماهانه و سالانه را برای شرکت شما انجام می دهد ، از جمله:

 

مشاوره ماهانه و حسابداری.

انتساب تحلیلگر حسابداری برای شرکت شما.

فعال کردن سیستم حسابداری آنلاین با دسترسی مشتری.

ثبت اطلاعات در سیستم حسابداری آنلاین.

تحلیل و اعتبار حسابهای حسابداری و تطبیق حسابهای بانکی.

تهیه گزارشهای مالی دوره ای ، ترازنامه و صورت درآمد.

تهیه و ارائه اظهارنامه های مالیاتی

خدمات مشاور مالی خبره مبتنی بر مشاوره مالی ، اقتصادی و استراتژیک برای شرکتهایی است که با چالشها یا معاملات پیچیده تجاری مواجه هستند.

 

مشاور مالی که برای به حداکثر رساندن ارزش شرکتی با مشتریان کار می کند :

 

خدمات مشاور مالی خبره شامل موارد زیر است:

  • مشاوره استراتژیک مالی
  • مشاوره ادغام و خرید
  • مدل سازی و ارزیابی مالی
  • مطالعات امکان سنجی و ارزیابی بازار
  • کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود فرایندهای مالی

خدمات ما

هدف مشاور مالی خبره این است که در هر کجا که باشید در کنار شما باشد ، مشاور مالی خدمات خود را در زمینه حسابداری و حسابرسی برای همه افراد درداخل و خارج از کشور ارائه می دهد زیرا بخشی از یک شرکت حسابداری معتبرمی باشد ، به سرعت به شما می رسد و با تکنولوژی پیشرفته در توسعه ، تعالی را در کار خود به عنوان یک شعار تعیین می کند و کیفیت راهی برای جلب رضایت مشتری است.

ما اطمینان حاصل کردیم که رویکرد کار ما در شرکت مشاور مالی خبره ، رویکردی واقع بینانه به همه سوالات شما پاسخ می دهد واهداف شما را برآورده می کند.

مشاوره اقتصادی و تجاری

مشاوره اقتصادی و تجاری یک زمینه حرفه ای و پیچیده است که برای رسیدن به مشاغل به سطح بعدی ، تقویت رشد اقتصادی و ادامه به پیشرفت بسیارضروری است.

 

هر مشاغل جایی برای پیشرفت و رشد دارد. این برای هر تجارت صادق است ، از کارآفرین تنها که مشاغل خود را از خانه خصوصی اش اداره می کند ، به یک شرکت بین المللی که میلیارد ها دلار می پردازد. این برای هر دو مشاغل خصوصی و غیرانتفاعی مرتبط است.

 

بنابراین مرحله بعدی در مسیر رشد چیست؟ بهبود مستمر در یک تجارت ، شرکت یا سازمان متکی به تعهد مدیران و کارمندان و تمایل آنها به یادگیری و بهبود و همچنین کیفیت دانش آنها – دانش قدرت است. از این رو ، همکاری با مشاورمالی خبره که تجربه و تخصص در پیشبرد انواع مختلف شرکت ها را به مرحله بعدی دارند ، موثرترین و توصیه شده ترین روش برای بهبود است.

 

همانطور که گفته شد هدف مشاور مالی خبره از مشاوره اقتصادی و تجاری ، بهبود مشاغل و کمک به رشد آن و در کوتاه مدت – ساده سازی آن و بهبود سود آن است. دانستن اینکه کنترل مالی ، اقتصادی و تجاری برای به دست آوردن محصول یا خدمات ضروری است ، هرچند که کیفیت بالایی داشته باشد ، سودآوری است ، استفاده از مشاورمالی خبره برای انجام دقیق ترین کار ممکن بسیار مهم است.

 

باید تأکید کرد: کار مشاورمالی خبره این نیست که حساب های کار خود را مدیریت کند. در حالی که حسابدار وظیفه دارند هزینه‌ها و درآمدهای خود را به مسئولان ارائه دهند و از سوابق دقیق کلیه عملیات مالی مشاغل اطمینان حاصل کنند – مشاور مالی خبره اطلاعات را تجزیه و تحلیل کرده و تعیین می کند که بهترین مرحله مالی بعدی برای تجارت است.

 

انتخاب مشاورمالی خبره مناسب برای شما یک کار اساسی است. قدم های نادرست می تواند بین رسیدن و عدم دستیابی به اهداف اقتصادی آنها تفاوت ایجاد کند. دارایی اصلی صاحب مشاغل – خود تجارت – بیشترین خطر را برای صاحب خود و در عین حال ظرفیت بالقوه سود را نشان می دهد. در صورت عدم موفقیت ، صاحب آن معمولاً خود را بی نتیجه می بیند ، اگر به طور کامل از بین نرود و از نظر مالی فروپاشی شود – در حالی که در صورت موفقیت ، شخص می تواند خود را از نظر مالی رفاه و بدون نگرانی مالی پیدا کند.


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.