مشاور مالی خبره

مشاوره مالی متخصص
مشاوران مالی متخصص
نوامبر 30, 2019
مشاور ان مالی  تمام وقت  چه زمانی  نیاز دارید؟
مشاور مالی تمام وقت چه زمانی نیاز دارید؟
نوامبر 30, 2019
مشاور ه مالی خبره 

مالی خبره 

مشاور مالی خبره

مشاور مالی خبره با آموزش در مورد گزینه های بازنشستگی و مدیریت دارایی بخشی ضروری برای برنامه ریزی برای آینده مالی شما است. اما صادق باشیم. شما وقت ندارید که یک کارشناس مالی باشید. شما نمی خواهید یک متخصص مالی باشید. ترجیح می دهید برنامه ای آسان داشته باشید که بدون آنکه به طور مداوم نگران تغییرات در قانون یا اقتصاد یا کالاهای مالی نباشید ، عملی کنید. مشاور مالی را وارد کنید.

مشاور مالی - آرمان پرداز

مشاور مالی خبره – آرمان پرداز

مشاوران مالی خبره یا برنامه ریزان برای مدیریت دارایی و سایر امور مربوط به پول شخصی ، از افراد مشاوره می کنند.

مشاوران مالی فقط می توانند برنامه هایی را تهیه کنند ، یا می توانند محصولات و وسایل نقلیه ویژه سرمایه گذاری را توصیه کنند.

برخی از مشاوران هر بار که معامله انجام می دهند و یا خدماتی  را به شما می دهند ، هزینه دریافت می کنند.. برخی از آنها هزینه ساعتی را ارزیابی می کنند.

در حالی که یک برنامه مالی خوب می تواند یک سرمایه گذاری باشد ، برخی از مشاوران با توصیه گردش مالی مکرر دارایی یا هدایت مشتری به سرمایه گذاری های بهتر  ، هزینه های شما را کاهش می دهند.

همیشه اطمینان حاصل کنید که مشاور مالی خبره شما مطابق با موازین معتبر عمل می کند – قانونی موظف است به نفع شما عمل کند و هرگونه تضاد منافع را فاش کند.

چه زمانی می توانید از مشاوره مالی استفاده کنید

با این وجود ، با وجود تمام اطلاعات موجود در كتاب ها ، رسانه های چاپی و تعداد زیادی وب سایت كه به امور مالی شخصی اختصاص داده شده ، آیا به مشاور مالی خبره احتیاج دارید؟

خوب ، الان چقدر وقت آزاد دارید؟ و علاوه بر این:

آیا دانش کافی نسبت به سرمایه گذاری دارید؟

آیا از خواندن درباره مباحث مربوط به مدیریت دارایی و امور مالی و تحقیق در مورد دارایی های خاص لذت می برید؟

آیا در ابزارهای مالی تخصص دارید؟ آیا وقت برای نظارت ، ارزیابی و ایجاد تغییرات دوره ای در سبد خود دارید؟

تنها رفتن آن امكان پذیر است ، اما برای انجام این كار درست باید وقت زیادی را صرف به روز كردن همه تغییرات در زمینه های سرمایه گذاری ، بیمه و ریسك های زندگی كنید. تغییر در قوانین مالیاتی یا قوانین دیگری که می تواند در امور مالی شما تأثیر بگذارد. و باید تصمیم بگیرید که پول را در کجا قرار دهید). تغییر در میزان پولی که می توانید هر سال به حساب بازنشستگی کمک کنید.

تغییر در انواع خدمات مالی در خارج از کشور یا معرفی خدمات جدید.

رویدادهای زندگی که خواستار برنامه ریزی مالی هستند.

انگیزه ها رایج مراجعه به مشاور مالی خبره

من در حال بازنشستگی هستم و می خواهم اطمینان حاصل کنم که در مسیر صحیحی قرار گرفته ام.
من فقط مقداری پول از والدین به ارث بردم و می خواهم در مورد چگونگی سرمایه گذاری پول مشاوره بگیرم.
من به تازگی ازدواج کرده ام ، و ما به عنوان یک زن و شوهر باید به مدیریت امور مالی خود کمک کنیم.
من به تازگی طلاق گرفته ام یا بیوه هستم و به پیشرفت مالی به عنوان یک فرد مجرد نیاز دارم.
مادر و پدر در حال پیر شدن هستند و آنها برای مدیریت مالی کلی آنها به کمک نیازمندیم.

من از سرمایه گذاری جدید نیاز دارم

بسیاری از برنامه ریزان و مشاوران مالی خبره بصورت یک زمانه با یا پس انداز کار می کنند ، یا برای تهیه یک برنامه مالی یا کمک به یک موضوع یا سوال خاص. به طور کلی ، این مشاوران بصورت ساعتی کار می کنند و یا موافقت می کنند که پروژه را با هزینه ای ثابت کار کنند.

 

به عنوان مثال ، اگر شرکت شما یک بسته خرید را برای بازنشستگی زودرس به شما پیشنهاد داده است ، ممکن است خدمات یک مشاور مالی خبره را نیاز داشته باشید تا به شما در مرتب کردن گزینه های خود کمک کند. او می تواند به شما در ارزیابی مشوق هایی که ممکن است شرکت شما ارائه دهد ، مانند مزایای افزایش بازنشستگی ، کمک کند و به شما در تجسم هزینه های بلند مدت یا مزایای چنین تصمیمی کمک کند.

 

به عنوان نمونه دیگر ، ممکن است از یک مشاور  مالی خبره بخواهید که یک برنامه جامع مالی یا یک بررسی از وضعیت فعلی خود را جمع کند. علاوه بر این که به شما در درک بهتر امور مالی کمک می کند ، احتمالاً با گام های عملی و یا نقشه راه برای پیگیری آن دور خواهید شد.

 


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.