چگونه به یک مشاور مالیاتی موفق تبدیل شویم

استخدام مشاور مالیاتی
تفاوت نقش مشاور مالیاتی در حیطه های مختلف
جولای 10, 2019
به طور کلی مشاوره مالیاتی به یکی از شاخه های مشاوره گفته می شود که تمامی آنچه را مربوط به امور حسابداری و مالیاتی است به فرد آموزش
همه چیز درباره مشاور مالیاتی
جولای 10, 2019
مشاور مالیاتی موفق و متخصص مشغول به کار هستند و نتایج پرباری در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند

مشاور مالیاتی موفق و متخصص مشغول به کار هستند و نتایج پرباری در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند

۱-   عنوان محتوا:

چگونه به یک مشاور مالیاتی موفق تبدیل شویم

۲-   کلمه کلیدی اصلی مشاور مالیاتی
۳-   کلمه کلیدی مرتبط مشاور مالیاتی موفق
۴-   خلاصه محتوا (۵۰ تا ۷۰ کلمه) می توان گفت تمامی افرادی که به عنوان یک مشاور مالیاتی موفق و متخصص مشغول به کار هستند و نتایج پرباری در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند همواره دارای یک سری صفات و ویژگی های مثبت مشترکی هستند. برای اینکه شما هم در این راه موفق شوید و بتوانید به عنوان یک مشاور مالیاتی موفق در جامعه ظاهر شوید ما راهکارهایی را برای شروع به شما توصیه می کنیم.

آیا شما هم یک مشاور مالیاتی تازه کار هستید و آشنایی چندانی با پیچ و خم این حرفه ندارید؟ آیا شما هم دلتان می خواهد به یک مشاور مالیاتی موفق تبدیل شوید به نحوی که به نتایج پرثمر و رضایت بخش در کارهایتان برسید؟ اگر چنین است و دلتان می خواهد به مشاوران مالی قدرتمند و موفق ملحق شوید پیشنهاد می کنیم مطلب ما را از دست ندهید.

می توان گفت تمامی افرادی که به عنوان یک مشاور مالیاتی موفق و متخصص مشغول به کار هستند و نتایج پرباری در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند همواره دارای یک سری صفات و ویژگی های مثبت مشترکی هستند.

  • اطلاعات حقوقی مافی که بتواند تمامی مطالبات مالی را بر انجام برساند
  • روابط عمومی بالا در جهت شروع مذاکره با مشتریان و افراد جدید
  • ارائه راه کارهای جدید تجاری که بتواند صاحبان یک کسب و کار را از ضرر و زیان های احتمالی نجات دهد
  • ارائه بازاریابی های متناسب با یک سازمان یا ارگان

و… همه و همه از جمله صفاتی هستند که می توان تمامی آن ها را در یک مشاور مالی متخصص و حرفه ای جست و جو کرد. برای اینکه شما هم به عنوان یک شخص تازه کاری که به تازگی وارد حرفه مشاوره مالیاتی شده ای بتوانید به جمع مشاوران امور مالی حرفه ای ملحق شوید چند راه کار پیشنهادی را برایتان به اختصار توضیح می دهیم.

راه های تبدیل شدن به یک مشاور مالیاتی موفق

  1. اهدافتان را مشخص و برنامه ریزی کنید: برای شروع کاری که در پیش گرفته اید و قصد دارید در آینده ای نزدیک به آن دست پیدا کنید بایستی هدفتان را مشخص و برای رسیدن به آن برنامه ریزی داشته باشید. با انجام این کار متوجه خواهید شد هدفتان ظرف مدت زمان بسیار کوتاهی به یک نقطه عطف در زندگیتان تبدیل شده است و باعث شده تا امید و انگیزه در وجودتان دو برابر شود. برای رسیدن به این کار سعی کنید تلاش سخت کوشانه را برای رسیدن به هدف هایتان به اجبار تبدیل کنید.
  2. از شبکه های و فضاهای اجتماعی مختلف به منظور بسط دادن به مشتریانتان استفاده کنید: برای شروع این کار می توانید از اعضای خانواده، دوستان و اقوام نزدیک خود شروع کنید. زیرا آن ها سال های طولانی است که شما را می شناسند و به کارهای خوبی که انجام می دهید اعتماد کامل دارند. سعی کنید خجالت و کمرویی را کنار بگذارید و در ملاقات های متعددی که دارید فعالیت خود را بی پروا برای اطرافیانتان توضیح دهید. همچنین می توانید در انواع نمایشگاه های مختلف، کنفرانس ها و همایش های متنوع شرکت کنید تا سایرین نیز شما را بشناساند و با کمک هایی که قرار است به عنوان یک مشاور مالیاتی ارائه دهید آشنا شوند.

ظاهر حرفه ای خود را حفظ کنید. به این صورت که در قرار ملاقات های خود با مشتریانتان دارید با تیپ رسمی و کاملاً حرفه ای ظاهر شوید تا در اولین نگاه بتوانید توجه آنان را به سمت خود جلب کنید. زیرا هیچ کسی نمی تواند به افرادی با ظاهر نامرتب و شلخته اعتماد کند


ثبت آنلاین درخواست خدمات حسابداری

جهت درخواست هرگونه خدمات حسابداری و مالیاتی لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید

arman
arman
شرکت آرمان پرداز خبره بیش از 15سال سابقه فعالیت در زمینه حسابداری وحسابرسی وخدمات مشاوره مالی ومالیاتی

دیدگاه ها بسته شده است