انتخاب مشاور مالیاتی معتبر

خدمات حسابرسی مشاور مالیاتی
خدمات حسابرسی مشاوره مالیاتی
آبان ۹, ۱۳۹۸
خدمات مشاوره مالیاتی
مشاور مالیاتی شرکتها
آبان ۹, ۱۳۹۸
انتخاب مشاور مالیاتی خوب

مشاور مالیاتی

مشاور مالیاتی معتبر

مشاوره مالیاتی یکی از بخشهای مهم شرکت می باشد. این امر به تعیین نوع ساختار شرکتی مناسب کمک می کند.

رعایت تعهدات مربوط به رعایت مالیات و تدوین استراتژی قوی مالیاتی برای موفقیت شغل شما بسیار مهم است.  مشاور مالیاتی  معتبر  در امور مالیاتی شرکتها با طیف گسترده ای از مشاغل کار می کنند.

 

از شرکت های نوپا تازه تاسیس تا شرکتهای بزرگ  که از مدتها پیش تأسیس شده اند .

و شرکت ها را در بسیاری از بخش های مختلف مشاوره مالی ومالیاتی می دهد.

.

مشاور مالیاتی معتبر متعهد هست تا راهکارهای مؤثر در برنامه ریزی مالیاتی و رعایت مالیات ، ارائه یک راهکار مقرون به صرفه و به حداقل رساندن ریسک ، به مشتریان خود ارائه کند.

 

مالیات بر ارزش افزوده در ایران بخشی جدایی ناپذیر از یک سیستم مالیاتی می باشد .

که ممکن است به مالیات تشخیصی معترض باشی وبخواهی در دادرسی مالیاتی به هیئت حل اختلاف مالیاتی  مراجعه کنید .

چگونه مشاور مالیاتی معتبر  می تواند کمک کند.

 

مشاوره در مورد تنظیم اظهارنامه وارسال مالیات بر ارزش افزوده .

مشاوره در مورد حسابرسی مالیات بر ارزش افزوده .

 

مشاوره در مورد مدیریت نحوه پرداخت مالیات بر ارزش افزوده وتنظیم لایحه های مالیاتی در هیئتهای حل اختلاف مالیاتی .

ارائه خدمات رعایت مالیات بر ارزش افزوده ، چه در ایران  ، از جمله ثبت نام  مالیات بر ارزش افزوده ، تنظیم وارسال  مالیات بر ارزش افزوده ونحوه پرداخت  مالیات بر ارزش افزوده از خدمات مشاور مالیاتی معتبر  می باشد.

مشاوره درمورد چارچوبهای حاکمیت مالیات
ارائه آموزش های اختصاصی به کارکنان حسابداری

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مسائل مالیات بر ارزش افزوده ، لطفاً باتیم مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  تماس بگیرید.

 

در حال حاضر بسیاری از شرکتها  در ایرانبا بحران مالی وتشدید تحریمها روبرو هستند .

برای برخی ، فقط حفظ موجودیت شرکت  از تغییرات کلان اقتصادی وتحریم اقتصادی به اندازه کافی چالش برانگیز است.

توسعه فن آوری بسیاری از مدلهای تجاری طولانی را ایجاد اختلال می کند .

و در همه جا تقاضای فزاینده ای برای مشاور مالیاتی  وجود دارد.

با این حال ، بارها و بارها دیده ایم که چگونه با مشاور مالیاتی معتبر  درست و تفکر تازه بسیاری از شرکتها می توانند در چنین شرایطی رشد کنند.

وتهدیدها را تبدیل به فرصت کنند

مشاوران مدیریت شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تیمی از متخصصان خبره است

مشاور مالیاتی  نه تنها به شما توصیه می کنند که چه کار کنید ، بلکه بخشی از راهکارهها را انجام می دهد.

مشاور مالیاتی  به شما در تصمیم گیری بهتر ، کاهش هزینه ها ، ایجاد یک  ساختار سازمانی مؤثرتر و تدوین استراتژی های مناسب فناوری کمک کنند.

آنها با درک  عملکرد  شرکت شما ، پویایی رقابتی ، فرهنگ ، اهداف و چالش ها شروع می کنند

مشاور مالیاتی معتبربا توجه به منابع وتوانمندی شرکت استراتژی وایدهای خود را توصیه می کند.

. با این حال ، فرهنگ کنجکاوی ، نوآوری و نوآوری مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری ارمان پرداز خبره   که تفکر شما با یک دیدگاه متمایز به چالش می کشد.

 

مشاور مالیاتی آنچه که در توان دارد  و آنچه انتظار دارید را ارائه خواهد کرد.

 

این می تواند به معنای افزایش ارزش داراییهای شرکت  ، کاهش هزینه ، بهبود گردش پول و درآمد بالاتر باشد.

این می تواند به شما در دستیابی به اهداف جدید ، نفوذ در بازارهای جدید ، ایجاد ادغام موفق و ساده کردن سیستم های مالیاتی  به طور یکسان کمک کند.

 

خرید دارایی ثابت

اگر قصد دارایی ثابت زمین ویا ساختمان  را دارید ، می دانید که بسیاری از سؤالات اساسی وجود دارد که باید به آنها پاسخ دهید از جمله: آیا ما قیمت مناسب را پرداخت می کنیم؟ آیا می توان از طریق معامله سود  ایجاد کرد؟ پیامدهای مالیاتی چیست؟ آیا می توان تجارت را با موفقیت ادغام کرد؟ خطرات چیست؟

چگونه مشاور مالیاتی  می تواند کمک کند

 

خدمات مشاور مالیاتی معتبر شامل موارد زیر است:

ارزیابی پیش از معامله: ارزیابی موقعیت مالی و تجاری یک هدف بالقوه قبل از ارائه پیشنهاد و قبل از انجام تفصیلی دقیق.

مشاور مالیاتی معتبر به شما کمک خواهد کرد به اطلاعات مالی و تجاری تسلط داشته  باشید و به شما امکان می دهد ارزیابی واقع بینانه تری به قیمت پیشنهادی نشان دهید. وقبل از انجام معمله همه بدهی احتمالی از جمله مالیات را بررسی می کند

مشاور مالیاتی چیست؟

مشاور مالیاتی معتبر یک کارشناس مالی است که دارای آموزش پیشرفته و دانش در زمینه حسابداری قانون مالیاتهای مستقیم وامالیات و قانون مالیات بر ارزش افزوده است. خدمات یک مشاور مالیاتی معمولاً برای حداقل رساندن مالیات قابل پرداخت در حالی که مطابق قانون در شرایط پیچیده مالی باقی مانده ، حفظ می شود

 

همچنین ممکن است یک مشاور مالیاتی به عنوان مشاور مالی معتبر نیز  شناخته شود.

 

 

مشاور مالیاتی معتبر یک حرفه ای مالی است که در مورد راهکارها برای به حداقل رساندن بدهی مالیاتی  در زمان ارایه اظهار نامه مالیاتی وحل اختلاف مالیاتی  مشاوره می دهد.

مشاوران مالیاتی ممکن است به عنوان حسابدار ، وکلا یا مشاوران مالی آموزش ببینند ، یا ممکن است به عنوان تیمی متشکل از دو یا چند نوع حرفه ای فعالیت کنند.

صرف نظر از آموزش ، مشاوران مالیاتی در امور مربوط به قانون مالیات و سایر فنون حسابداری وسایر قوانین کار وبیمه وقانون محاسبات عمومی کشور  ، آگاه و به روز هستند.

درک مشاوران مالیاتی

یک شرکت ، مانند یک فرد ، مشارکت ، شرکت ، اعتماد و غیره که وضعیت مالی پیچیده ای دارد (به عنوان مثال ، سرمایه گذاری های پیچیده و کسر) می تواند از تخصص یک مشاور مالیاتی معتبر استفاده کند تا در به حداقل رساندن میزان مالیات مالیات پرداخت شده است.

 

بسته به وضعیت مالیات دهنده ، مشاوره و خدماتی که یک مشاور مالیاتی ارائه می دهد متفاوت خواهد بود. برنامه ریزی فردی برای بازنشستگی توصیه های متفاوتی را از یک کارآفرین به دنبال راه اندازی کارخانه تولیدی  دریافت می کند. به همین ترتیب ، یک سرمایه گذار در املاک و مستغلات احتمالاً نیاز به یک مالیات متفاوت از یک بازرگان  کالا دارد.

 

معاملات یک مشاور مالیاتی معتبر با شرکتی که به دنبال ادغام یا دستیابی به یک شرکت دیگر است ، ممکن است با روابط حرفه ای وی با یک مجری املاک و مستغلات به دنبال به حداقل رساندن مالیات املاک متفاوت باشد.

 

از آنجا که مشاوران مالیاتی به خوبی در قوانین مالیاتی و دستورالعمل های مالیاتی  آگاهی دارند ، مشاغل ممکن است خدمات خود را برای نمایندگی مشاغل در مقابل مقامات مالیاتی و حفظ کنند تا مسائل مربوط به مالیات حل شود. مشاوران مالیاتی قوانینی را که مالیاتهای فردی و تجاری را تنظیم می کند درک می کنند و بنابراین در هدایت مالیات دهندگان در مورد نحوه رعایت قوانین مالیاتی نقش مهمی دارند. مشاوران موظفند در آخرین قوانین مالیاتی به روز باشند تا در هنگام ارائه مشاوره در مورد موضوعات مالیاتی فعلی مؤثر باشند.

 

مشاوران مالیاتی معتبر ممکن است در یک شرکت ویا موسسه  کار کنند یا مستقل باشند. در هر صورت ، آنها وظیفه دارند که روش های کارآمد برای مشتریانی را برای کاهش بدهی مالیاتی قانونی ، محاسبه مالیات بر روی اوراق بهادار سرمایه گذاری متنوع ، پیدا کردن کسر و اعتبار مناسب قابل استفاده و غیره پیدا کنند و همچنین می توانند اظهارنامه مالیاتی را برای مشتری خود تهیه و تنظیم کنند.

 

برای تقویت استراتژی های مالی خود ، معافیتهای  مالیاتی را کشف کنید

قوانین  مالیاتی در حال تغییر ، نیاز به شرکت ها برای داشتن استراتژی های برنامه ریزی مالیاتی برای سرمایه گذاری در معافیت  مالیاتی ، به حداقل رساندن ریسک و ساختار درست مالی خود را نشان می دهد. با افزایش نظارت سازمانی و تغییر مداوم مقررات مالیاتی ، استخدام مشاوران با تجربه در امور مالیاتی که می توانند یک رویکرد جامع و استراتژیک برای برنامه ریزی مالیاتی در طول سال ارائه دهند. مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره روی برنامه ریزی مالیاتی شما تمرکز می کنیم تا بتوانید روی موفقیت شغل خود تمرکز کنید.

 

کارشناسان مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره درک کاملی از بسیاری از محیط های صنعتی ، اقتصادی و نظارتی بی نظیر دارند که می توانند بر عملکرد تأثیر بگذارند. متخصصان خدمات مالیاتی ما برای شناسایی و پیشبرد فرصت های بالقوه برنامه ریزی مالیاتی برای مشتریان و مشتریان خود همکاری می کنند. نتیجه نهایی – ما برای یافتن راه حل های مناسب برای وضعیت منحصر به فرد هر مشتری تلاش می کنیم. مشاوره مالیاتی معتبر و مطمئن مشاوران مالیاتی ما به شما این امکان را می دهد که در انطباق خود اطمینان داشته باشید و بحرانهای مالی ومالیاتی  را به حداقل برسانید.

برنامه ریزی مالیاتی فعال برای حرکت به انطباق معاملات

همچنان که تعداد ادغام ها و مالکیت در صنایع همچنان رو به افزایش است ، بنابراین پیچیدگی های مالیات های مرتبط با این نوع معاملات را نیز انجام دهید. فعالیت فعلی بازار به قوانین مالیاتی و همچنین مقررات بین المللی و وضعیت دلارهای سهام خصوصی وابسته است.

 

با توجه به این قانون متعادل – روند خرید یا فروش یک شرکت می تواند منجر به فرصت های قابل توجهی در صرفه جویی  مالیات و همچنین خطرات احتمالی شود. پیگیری  این فرآیند ، شریک خود را ملزم می کند که در تمام مراحل معامله بهترین وضعیت مالیاتی را راهنمایی کند تا منجر به تصمیم گیری سودمند تجاری شود.

 

مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به خریداران و فروشندگان کمک می کنند تا پیامدهای مالیاتی مربوط به ادغام یا کسب احتمالی آنها را جستجو کنند. تیم ما شما را از طریق پیامدهای احتمالی یک معامله احتمالی راهنمایی می کند .

تجارب متنوع و گسترده در حرفه ما تضمین می کند که شما با تیمی که تخصص خود را در ارائه ساختار استراتژیک و عملی برای دستیابی به اهداف خود داشته باشد ، کار خواهید کرد. مشارکت با مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برای مشاوره مالیاتی معتبر شما را به سمت حداکثر رساندن ارزش سهام شرکت خود و کاهش هر گونه مسئولیت احتمالی قرار می دهد.

 

چگونه مشاور مالیاتی معتبر کار می کند؟

مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به فروشندگان شرکت ها ، خریداران استراتژیک و سرمایه گذاران سهام خصوصی بخش گسترده ای از خدمات مشاوره مالیاتی را برای پشتیبانی از فعالیت شرکتها را در زیر ارائه می دهد:

 

ادغام

خرید

ساختارهای سرمایه گذاری و تأمین مالی

واگذاری

سازماندهی مجدد

پیاده سازی سیستمهای مالی

با تمرکز بیش از انتظار مشتری ، تیم مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مجموعه گسترده ای از تجربه و دانش مالیاتی را در خود جمع می کند که طیف گسترده ای از بخش های صنعت را در بر می گیرد. با بهره گیری از این تخصص ، ما می توانیم درک کاملی از همه جنبه های معامله برقرار کنیم و رویکردی را تنظیم کنیم که برای وضعیت بی نظیر شما موثرترین باشد. ما مفتخریم که با وکلای ، مشاوران سرمایه گذاری ، بانک ها و سایر وام دهندگان نهادی همکاری کنیم تا نیازهای اهداف مالیاتی مشتری را برآورده کنیم.

 

مالیات شرکت

 

کمک به مشاغل برای کاهش درآمد مشمول مالیات

در زمینه های پیچیدگی  گزارش مالیاتی ، انطباق قوانین مالیاتی و برنامه ریزی مالیاتی – بخشهای مالیاتی شرکتها معمولاً برای پاسخگویی به نیازهای مداوم در حال تغییر روبرو هستند.

 

آگاهی  های اضافی و تخصص در حرفه می تواند به تکمیل منابع موجود در اداره امور مالیاتی کمک کند و آرامش لازم را برای توانمندسازی مؤثر مشتریان برای پرداختن به موضوعات مؤثر بر شرکتها ، امروز و آینده فراهم کند. بررسی گزارشگری مالی در موضوعات  مالیاتی نیاز به سطح بالاتری از کامل بودن ، دقت و کنترل داخلی دارد.

 

کارشناسان خدمات مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به عنوان مشاوران و شرکای قابل اعتماد با مشتریان همکاری می کنند تا درک عمیقی از مشاغل خود ایجاد کنند – از جمله سازمان هایی که در بازارهای جهانی و در حوزه های مالیاتی  شرکت می کنند.

 
شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  موضوعات ریسک را شناسایی می کنیم و راه حل هایی را برای کاهش  ریسک صورت های مالی و مواجهه با رعایت مالیات ارائه می دهیم اعتبار ما از تخصص ، کارآیی ، توجه به جزئیات و خدمات برتر توسط مشتریان و همسالان ما به رسمیت شناخته شده است.

 

این که آیا شرکت شما تازه ثبت شده است یا یک تجارت بزرگ و مستقر ، تیم متخصصان ما سالها تجربه مالیات و منابع خود را به کار می برند:

 

در جلسه حضوری در همه پرونده های مالیاتی کمکهای لازم را به شما می دهیم.

مشاور مالیاتی معتبر تجزیه و تحلیل صورتهای مالی مربوط به حسابداری مالیات بر درآمد را در اختیار شما قرار می دهیم

فرصتهایی را برای به حداقل رساندن و تعویق مالیات بر درآمد ایجاد کنید

ما در زمینه همکاری با شرکت های حسابداری و همچنین شرکت های خارجی منجر به توسعه یک رویکرد مناسب و عملی برای حل مسئله شده است

ما درشرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می دانیم که موفقیت ما به توانایی ما برای فراتر از انتظارات مشتری و ایجاد رابطه ای با اعتماد و پایدار با کسانی که در خدمت آنهاست بستگی دارد. اینجاست که انگیزه ما نهفته است و به همین دلیل است که ما به طور مداوم از عمق تخصص خود بهره می بریم تا نتایج معناداری حاصل کنیم که می توانید روی آنها حساب کنید.

مشاور مالیاتی  به شرکت ها در مرحله اولیه فعالیت های بین المللی و همچنین شرکت هایی که از قبل تأسیس شده اند در خارج از کشور کمک می کند. ما همچنین با شرکتهای خارجی برای بررسی و تقویت ساختارهای مالیاتی ایران برای سرمایه گذاری همکاری می کنیم. ما به طور مرتب تخصص خود را به کار می گیریم تا در جهت تدوین و اجرای استراتژی هایی برای کاهش هزینه ها و کاهش بار تیم مالیاتی شما تلاش کنیم.

 

ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا استراتژی های مالیاتی بین المللی را با خدمات زیر بکار گیرند:

 

ساختار سرمایه گذاری

مشاوره مالیاتی بین المللی

رعایت مالیات و دفاع حسابرسی

برنامه ریزی نقدی مرزی: بازپرداخت سود سهام ، بودجه ، مسائل ارزی

دقت کافی

هماهنگی با مشاوران

 حسابرسی و مالیاتی در سراسر جهان

رعایت مقررات و محدودیتهای مختلف بین المللی در مورد مقامات مختلف مالیاتی ، بازارهای جهانی دشوارتر شده است ، سرمایه گذاران بین المللی و شرکت های چند شاخه ای چالش های جدید مربوط به مالیات و انطباق را معرفی می کنند. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برای پاسخگویی به این خواسته ها و بهره گیری از راهبردهای صحیح از طریق تجربه گسترده مالیات بین المللی و شبکه ای از امور مالیاتی ، حسابداری و روابط حقوقی با شما همکاری می کند.

 

مشاور مالیاتی معتبر چیست؟

از آنجا که یکی از خدمات  شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مشاور مالیاتی می باشد، ما اغلب پیشنهاد می کنیم که مشتریان در رابطه با موضوعات یا تصمیمات خاص ، مشاور مالیاتی را ببینند. دقیقا چه کسی مشاور مالیاتی معتبر است و چگونه باید در انتخاب یک نفر فکر کنید؟

 

یک مشاور خوب مالیاتی باید ارزش بیشتری را نسبت به پر کردن بازده شما فراهم کند. او باید به شما کمک کند تا امور مالی خود را به یک روش بهینه از منظر مالیات ساختار دهید.

 

اکنون فصل مالیات بر عهده ما است. اکنون که احتمالاً همه فرم های مالیاتی خود را دریافت کرده اید ، ممکن است با شما انتخاب کنید که چگونه می توانید پرونده را تشکیل دهید: این کار را با نرم افزار مالیاتی انجام دهید یا یک مشاور مالیاتی حرفه ای استخدام کنید؟

 

اگرچه مطمئناً استفاده از نرم افزار مالیاتی گران تر خواهد بود ، استخدام یک مشاور مالیاتی بسته به شرایط مالی آنها برای افراد خاص معقول است. در اینجا دو عامل مهم در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مشاور مالیاتی برای شما مناسب است در نظر گرفته شده است:

 

زمان: حتی با وجود نرم افزار مالیاتی که شما را راهنمایی می کند ، ثبت مالیات خود می توانید وقت گیر باشد. باید اطمینان حاصل کنید که داده ها را از فرم مالیات خود صحیح وارد کرده یا وارد کرده اید ، که اغلب حداقل حداقل چند ساعت طول می کشد. ما قبلاً در مورد ارزش گذاری وقت شما در اینجا نوشتیم.

هرچه وضعیت مالی شما پیچیده تر باشد ، یک مشاور مالیاتی می تواند به شما کمک کند. درآمد مشارکت یا درآمد شرکت سهامی دارید؟ در سالهای گذشته مشمول حداقل مالیات جایگزین شده اید؟ امسال گزینه های سهام را دریافت یا تمرین کرده اید؟ مشاور مالیاتی می تواند این موارد را برطرف کند ، اما به زمان نیاز دارد و خطر اشتباهات (و حتی ممیزی) افزایش می یابد.

اگر تصمیم گرفتید که وضعیت شما ضمانت حرفه ای داشته باشد ، برخی سؤال های بعدی ارزش تحقیق دارند: مشاور مالیاتی دقیقا چیست و چگونه باید در انتخاب یک فکر کنید؟

چه کسی به عنوان مشاور مالیاتی محسوب می شود؟

. آنچه شما واقعاً می خواهید یک مشاور مالیاتی است ، یک حرفه ای با سطح صدور گواهینامه و تجربه که او را واجد شرایط می کند نه تنها برای تهیه بازده شما ، بلکه از دانش خود در مورد پرونده مالیاتی برای ارائه مشاوره در مورد وضعیت مالی خود استفاده کند.

 

 

 

نحوه انتخاب مشاور مالیاتی معتبر یا مشاور مالیاتی

هیچ مشاور مالیاتی ر بالا لزوماً در هر شرایطی بهتر از سایرین نیست. در عوض ، آنچه مهم است:

 

نحوه نزدیک شدن مشاور به فرایند تهیه مالیات ، از جمله تجربه خاص مشاور مالیاتی با موضوعات مرتبط با وضعیت مالی خاص شما.

چه احساس راحتی با مشاور مالیاتی داشته باشید.

نحوه مشاوره هزینه های خود را تعیین می کند.

ممکن است شما بتوانید مشاوران مالیاتی  بالقوه را در طول چندین بعد از این ابعاد بر اساس اطلاعاتی که می توانید در مورد آنها بصورت آنلاین پیدا کنید ، غربال کنید. برای دیگران ، یک جلسه اولیه برای تعیین اینکه آیا مشاور برای شما مناسب است یا نه مهم است.

 

۱٫ در اینجا یک رویکرد کلی برای ارزیابی مشاوران مالیاتی ارائه شده است.

شما باید در برخورد یک مشاور مالیاتی در ارائه مشاوره مالیاتی ، احساس راحتی و اطمینان داشته باشید. در اینجا چند عامل خاص وجود دارد که باید آنها را با دقت بررسی کنیم.

 

ابتدا باید سعی کنید یک مشاور مالیاتی را معرفی کنید که اخلاقی و با صداقت عمل کند. قبل از تعیین وقت ملاقات با یک مشاور بالقوه مالیات ، بررسی کنید که آیا این مشاور در معرض شکایات ، اقدامات انضباطی یا سایر موارد تخلف اخلاقی قرار گرفته است یا خیر.

هنگام ملاقات با مشاور ، مواظب قول های عجیب باشید: اگر مشاور بدون پرداختن به بازده های شما ، بازپرداخت معینی را به شما تضمین می کند ، باید محتاط باشید (هر قولی که به نظر می رسد خیلی خوب است که احتمالاً درست باشد). اگر مشاور پیشنهاد می کند در مورد اظهارنامه مالیاتی موضع گیری کنید که اعتصاب شما را به شدت پرخاشگر کند (زیرا در وضعیت واقعی مالی شما پایه ریزی نشده است) یا اگر چیزی را که مشاور گفته است درک نمی کنید ، حتماً سؤال کنید و ادامه دهید. تا زمانی که از جواب راضی شوید داشتن یک مشاور مالیاتی برای تهیه اظهارنامه خود مسئولیت صحت اظهارنامه مالیاتی را بر عهده شما نمی گذارد. البته یک مشاور که آگاهانه نسبت به اظهارنامه مالیاتی موضع نادرست بگیرد ، با عواقب روبرو خواهد شد ، اما این بازگشت شماست و شما هم می توانید.

 

یک مشاورمالیاتی معتبر همچنین باید ارزش بیشتری را نسبت به پر کردن بازده شما فراهم کند. او باید به شما کمک کند تا امور مالی خود را به شکلی بهینه از منظر مالیات ساختار دهید. هر مشاور مالیاتی در مورد هرگونه تفاوت در کد مالیاتی تخصص ندارد ، بنابراین می خواهید اطمینان حاصل کنید که مشاور انتخاب شده شما دارای تجربه قابل توجهی با موضوعات خاص است که به دنبال مشاوره تخصصی هستید.

البته موارد متداول مشترکی وجود دارد که هر مشاور خوب باید بداند: برای مثال ، چگونگی به حداکثر رساندن ارزش و کارآیی کمکهای خیرخواهانه شما ، چگونگی اندازه گیری مبادلات مالیاتی بین اجاره و صاحب خانه یا چگونگی پس انداز برای یا هدیه دادن پول به اعضای خانواده با این حال ، برای سایر موارد کمتر متداول ، شما یک مشاور با تجربه خاص می خواهید. اگر صاحب یک تجارت هستید یا خود اشتغالی دارید ، اگر برای یک استارتاپ کار می کنید و تعداد قابل توجهی از گزینه های سهام را در اختیار دارید ، یا برخی از آنها

نحوه انتخاب مشاور مالیاتی یا مشاور مالیاتی

هیچ مشاور مالیاتی با یکی از گواهینامه های گفته شده در بالا لزوماً در هر شرایطی بهتر از سایرین نیست. در عوض ، آنچه مهم است:

 

نحوه نزدیک شدن مشاور به فرایند تهیه مالیات ، از جمله تجربه خاص مشاور مالیاتی با موضوعات مرتبط با وضعیت مالی خاص شما.

چه احساس راحتی با مشاور مالیاتی داشته باشید.

نحوه مشاوره هزینه های خود را تعیین می کند.

ممکن است شما بتوانید مشاوران بالقوه را در طول چندین بعد از این ابعاد بر اساس اطلاعاتی که می توانید در مورد آنها بصورت آنلاین پیدا کنید ، غربال کنید. برای دیگران ، یک جلسه اولیه برای تعیین اینکه آیا مشاور برای شما مناسب است یا نه مهم است.

 

۱٫ در اینجا یک رویکرد کلی برای ارزیابی مشاوران مالیاتی ارائه شده است.

شما باید در برخورد یک مشاور مالیاتی در ارائه مشاوره مالیاتی ، احساس راحتی و اطمینان داشته باشید. در اینجا چند عامل خاص وجود دارد که باید آنها را با دقت بررسی کنیم.

 

ابتدا باید سعی کنید یک مشاور مالیاتی معتبر را معرفی کنید که اخلاقی و با صداقت عمل کند. قبل از تعیین وقت ملاقات با یک مشاور بالقوه مالیات ، بررسی کنید که آیا این مشاور در معرض شکایات ، اقدامات انضباطی یا سایر موارد تخلف اخلاقی قرار گرفته است یا خیر.

هنگام ملاقات با مشاور ، مواظب قول های عجیب باشید: اگر مشاور بدون پرداختن به بازده های شما ، بازپرداخت معینی را به شما تضمین می کند ، باید محتاط باشید (هر قولی که به نظر می رسد خیلی خوب است که احتمالاً درست باشد). اگر مشاورمالیاتی  پیشنهاد می کند در مورد اظهارنامه مالیاتی موضع گیری کنید که شما را به شدت عصبی کند (زیرا در وضعیت واقعی مالی شما پایه ریزی نشده است) یا اگر چیزی را که مشاور گفته است درک نمی کنید ، حتماً سؤال کنید و ادامه دهید. تا زمانی که از جواب راضی شوید داشتن یک مشاور مالیاتی برای تهیه اظهارنامه خود مسئولیت صحت اظهارنامه مالیاتی را بر عهده شما نمی گذارد. البته یک مشاورمالیاتی که آگاهانه نسبت به اظهارنامه مالیاتی موضع نادرست بگیرد ، با عواقب روبرو خواهد شد ، اما این بازگشت شماست و شما هم می توانید.

 

یک مشاور  مالیاتی معتبر همچنین باید ارزش بیشتری را نسبت به پر کردن اظهارنامه مالیاتی  شما فراهم کند. او باید به شما کمک کند تا امور مالی خود را به شکلی بهینه از منظر مالیات ساختار دهید. هر مشاور مالیاتی در مورد هرگونه تفاوت در موضوع مالیاتی تخصص ندارد ، بنابراین می خواهید اطمینان حاصل کنید که مشاور انتخاب شده شما دارای تجربه قابل توجهی با موضوعات خاص است که به دنبال مشاوره تخصصی هستید

. البته موارد متداول مشترکی وجود دارد که هر مشاور خوب باید بداند: برای مثال ، چگونگی به حداکثر رساندن ارزش و کارآیی کمکهای خیرخواهانه شما ، چگونگی اندازه گیری مبادلات مالیاتی بین اجاره و صاحب خانه یا چگونگی پس انداز برای یا هدیه دادن پول به اعضای خانواده با این حال ، برای سایر موارد کمتر متداول ، شما یک مشاور با تجربه خاص می خواهید. اگر صاحب مشاغل هستید یا خود اشتغالی دارید ، اگر برای یک استارتاپ کار می کنید و تعداد قابل توجهی از گزینه های سهام را در اختیار دارید ، یا اینکه بخشی از درآمد شما گزارش شده است، به احتمال زیاد با پیدا کردن یک مشاور که با تعداد قابل توجهی از مشتریان با این مشکلات مالیاتی همکاری کرده است ، بهترین خدمات را خواهید داشت.

 

سرانجام ، حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما از این روزها مهمتر است و ورودی های مالیات شما برخی از حساس ترین اطلاعات شما است. همیشه خطرات نقض داده وجود خواهد داشت ، اما یک مشاور خوب مالیاتی برای محافظت از اطلاعات شما اقداماتی را انجام می دهد.

اطمینان حاصل کنید که در مورد نحوه مشاور مالیاتی اطلاعات شخصی خود را ذخیره می کنید و او از چه روشهایی برای برقراری ارتباط با شما در مورد موضوعات حساس استفاده می کند. همچنین باید در مورد این سوال بپرسید که آیا مشاور تاکنون مورد نقض داده ها قرار گرفته است و مشاور چه اقداماتی را برای محافظت در برابر موارد آینده انجام می دهد یا خیر.

 

۲٫ سطح راحتی خود را با مشاور ارزیابی کنید.

شما می خواهید مطمئن شوید که رابطه خوبی با مشاور مالیاتی معتبر خود دارید و احساس می کنید یکدیگر را درک می کنید. در اولین جلسه خود ، مطمئن شوید که اظهارنامه مالیاتی قدیمی به ارزش سه سال را برای بررسی مشاور خود در نظر بگیرید.

سؤال کنید که آیا معافیت مالیاتی را از دست داده اید یا خیر ،. پاسخ مشاور را در نظر بگیرید. آیا به نظر می رسد مشاور مایل است با شما وقت بگذارد تا سؤالات کاملی را مطرح کند تا وضعیت شما را بطور کامل درک کند؟ یا آیا او به شکلی عجله می کند که باعث می شود احساس کنید که ممکن است مسائل یا نکات خاصی را از دست ندهد؟ آیا مشاور خود را به گونه ای توضیح می دهد که برای شما قابل درک باشد ، حتی اگر پیشینه مالیاتی ندارید؟ یا اینکه مشاور شما را سردرگم می کند؟

 

اما رسیدن به مشاور در اوج فصل مالیات سخت تر است و مشاور ممکن است برای گرفتن نظر دوم در مورد مسائل فریبنده مشکل باشد یا مسائل خارج از حوزه اصلی تخصص او. از طرف دیگر ، گرچه جمعی

۳٫ هزینه مشاوره مالیاتی را ارزیابی کنید.

مسئله نهایی که می خواهید در مورد آن فکر کنید هزینه است. خدمات تهیه مالیات یک تجارت با ریسک پایین است (به ویژه با رقابتی که تهیه کنندگان مالیات از طریق نرم افزار کم هزینه با آن روبرو هستند) ، اما می توانید انتظار داشته باشید که هزینه های بیشتری برای خدمات برنامه ریزی مالیاتی یا مشاوره بپردازید. بهترین ساختار هزینه ای است که در آن مشاور مالیاتی برای وقت خود یا فرم های خاصی که مشاور تکمیل و پرونده می کند منطبق می کند. با پرداخت هزینه برای خود مشاوره و نه نتیجه خاصی ، این ترتیب هزینه به درستی انگیزه ها را بین مشاور مالیاتی و شما تراز می کند.

 

مراقب ساختارهای جبران خسارت باشید که پتانسیل تضاد منافع بین شما و مشاور مالیاتی شما را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، برخی از مشاوران مالیاتی می توانند با فروش سایر خدمات یا خدمات مالی به همراه آمادگی مالیاتی ، از درآمد شما درآمد بیشتری کسب کنند.

 

در نهایت ، وقتی هزینه می شود ، هدف شما نباید صرفاً به حداقل رساندن هزینه برای مشاور شما برای اظهارنامه مالیاتی امسال باشد. در عوض ، شما باید یک دید طولانی تر را در نظر بگیرید ، تشخیص اینکه مشاوره مالیاتی خوب شخصی می تواند به شما کمک کند تا زندگی مالی خود را به روشی با کارآیی مالیاتی شکل دهید که بتواند سود سالهای آینده را پرداخت کند.

مالیات بر درآمد شخصی

برنامه ریزی مالیاتی برای آینده مالی شما

قوانین مالیاتی پیچیده و به طور مداوم در حال تغییر هستند و وقتی برنامه ریزی استراتژی مالیات بر درآمد شخصی شما به وجود می آید ، محیط دلهره آور ایجاد می کند. مدیریت امور مالی برای کاهش بار مالیاتی نیاز به یک شریک مسلح با تخصص در مجتمع و قوانین و مقررات مالیاتی پیچیده و غالباً در حال تغییر در عین پوشیدن کلاه استراتژیک دارد تا شما را از طریق نقشه راه مالیاتی منحصر به فرد خود راهنمایی کند.

 

مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره برای راهنمایی مشتریان خود در سفر شخصی خود به سمت ثبات مالی به عنوان تغییر قوانین مالیاتی ، برنامه های کاملی و انعطاف پذیر را برای تأمین نیازهای جاری مشتریان ایجاد می کند. این رویکرد جامع ، مشارکتی و سفارشی به ما امکان می دهد استراتژی های مالی را تهیه کنیم که در نهایت پس انداز ارائه می شود و بدهی ها را به حداقل می رساند.

>مشاور مالیاتی معتبر ما کل چشم انداز مالی شما را ارزیابی می کند و وضعیت فعلی شما را ارزیابی می کند تا طرحی را ایجاد کند که فرصت های بالقوه و نتایج قابل دستیابی را برجسته کند. ما با شما شریک می شویم تا با تغییر اوضاع در زندگی و شغل خود ، در مرحله عقب ماندن باشید. به طور مداوم و مداوم مرور ، نظارت و تنظیم استراتژی خود را در صورت لزوم.

 

برنامه ریزی و مدیریت املاک

تدوین و حفظ استراتژیهای عملی برای مالیات بر درآمد شخصی شما می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. تیم مالیات بر درآمد شخصی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تیمی را به شما کمک می کند تا در پیچیدگی های تهیه مالیات حرکت کنید و یک نقشه جامع را برای اهداف بلند مدت خود ترسیم کنید.

استهلاک املاک خود را به حداکثر رسانده و بار مالیاتی سرمایه گذاری های املاک خود را به حداقل برسانید

به عنوان یک صاحب مشاغل ، با توجه به تمام فرصتهای پس انداز مالیاتی برای افزایش گردش پول ، درآمد مشمول مالیات خود را کاهش داده و در نهایت رشد کسب و کار شما یک جنبه اصلی برنامه ریزی استراتژیک مالی است. موضوعی  که زمان طراحی وصرفه جویی نمی توان از آن غافل شد ، این واقعیت است که ساختمان ها دارایی های بلند مدت محسوب می شوند. مشاغلی که ساخت ، خرید ، بازسازی یا گسترش هر نوع املاک و مستغلات می توانند از طریق تسریع در استهلاک ساختمان خود – از طریق ایجاد پس انداز قابل توجه در مالیات ، از لحاظ اقتصادی سود ببرند.

 

 

 

تجربه و دانش منحصر به فردمشاور مالیاتی معتبر ما به شرکت شما اجازه می دهد تا از هر فرصتی که منجر به نتایج استثنایی شود بهره ببرد. با توجه به تعهد ما به کیفیت ، تعالی و وفاداری ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به بخشی قابل قبول از تیم شما تبدیل می شود که در آن استراتژی ، برنامه ریزی و اهداف کاملاً هماهنگ هستند

بدهی های مالیاتی را به تعویق انداخته و با جدا کردن اجزای ساختمان به طبقه بندی دارایی های مناسب و دوره های ریکاوری ، جریان نقدی نزدیک را بهینه کنید.

چگونه با مشاور مالیاتی معتبر مسایل مالیاتی را حل کنیم

همه ما می دانیم که نوآوری برای تجارت مهم است و از آنجا که فناوری صنایع و شرکت ها را قادر می سازد سریع تر از همیشه حرکت کنند ، مشاغل دارای نوآوری رشد خواهند کرد یا از آنها عقب می ماند. مشاور مالیاتی معتبر با خلاقیت و نوآوری  شرکتها را قادر سازد تا با فرآیندهای مالیاتی را آسان تر به مشتریان خود ارائه دهند ، سود شرکت بالا برود و در نتیجه شرکتها  رشد کنند. چالش این نیست که مشاور مالیاتی معتبرچگونه می تواند همزمان با انجام کار روزمره نوآوری وخلاقیت در مسایل مالیاتی شرکتها ایجاد کند.

 

مشاور مالیاتی معتبرباتوانمندسازی کارآفرینان انفرادی برای مدیریت یکپارچه عملکرد مالی و انجام تعهدات مالیاتی در طول سال با استفاده از فناوری های حسابداری ، مالیاتی و گردش کار شرکت می توان کمک کرد

 

مشاور مالیاتی معتبر با تهیه بسته های برنامه ریزی مالیاتی برای تعداد معینی از مدیران ، سرمایه گذاران و کارآفرینان در اختیار شرکتها قرار می دهد.

مشاور مالیاتی  با تمرکز بر فناوری اهرم سازی برای ارائه راهکارهای پیشبرد مدیریت تجاری و رشدشرکتها کمک می کند

 

 

کارن افزود که ممکن است گروه های صنعت محلی وجود داشته باشند که بتوانند به عنوان تابلوهای صدایی برای جوانب مثبت و ابتکاری عمل کنند. “من بخشی از یک گروه مطالعاتی هستم که هر ماه برای کمک به یکدیگر درمورد سؤالات مربوط به مالیات و موضوعات مرتبط با فناوری جمع می شوم.”

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  با بهره گیری از بهترین نرم افزار های حسابداری تحت وب توانسته است اطلاعات ودادهای شرکتها را بروز نگهداری کند وشبکه مالی امنی برای شرکتها بوجود آورده واطلاعات وگزارشات مالی را را از را راه دور کنترل می کند.

 

چالش های نوآوری

 

در حرفه مشاور مالیاتی  نوآوری کار ساده ای نیست. و سرعت تغییر در قوانین مالیاتی  بزرگترین چالش است.

 

برای کاهش این چالش ، مشاور مالیاتی معتبر سعی می کند نوآوری را تا حد ممکن ساده کند. وی گفت: “آنچه که واقعاً جلب توجه می کند ، گوش دادن و تمرکز است. ما بطور کامل بر مشتریان تمرکزمی کنیم تا آخرین موارد مربوط به صنعت و مشتریان خود را در مورد موضوعات ومسایل مالیاتی مشریان را بشنویم. سپس ، ما بر روی آنچه که برای شرکت و مشتریان ما کار می کند ، تمرکز می کنیم و می توانیم از آن سود کسب کنیم. ما باید محدوده نوآوری خود را کمتر کنیم زیرا نمی توانیم از همه چیز بمانیم ، اما می توانیم از نوآوری هایی که برای مشتری خود بیشترین اهمیت را دارند ، استفاده کنیم. ”

 

ابتکارات وخلاقیت مشاور مالیاتی معتبر برای شرکتهای بزرگ  بسیار سخت است. ” نوآوری های زیادی مشاور مالیاتی ناشی از فکر کردن است “این می تواند بهتر باشد” در حالی که روز به روز در شرکت خود کار می کند ، که به او کمک می کند تا نوآوری ها را در اولویت قرار دهد تا به شرکت و مشتریان خود برسد.

 

برای مشاور مالیاتی معتبر زمان نیز مانع بزرگی برای نوآوری است. “از تحقیق و آزمایش گرفته تا اجرای ، نوآوری به زمان نیاز دارد. این به خصوص یک چالش است

 

چشم انداز ما
تغییر زندگی با توانمندسازی مردم با بهترین استراتژی های مالیاتی در ایران میسر می شود.
شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یک شرکت فعال در حرفه مشاوره مالیاتی  است که استراتژی های مالیاتی مبتکرانه مبتنی بر افراد با ارزش خالص بالا را طراحی می کند ، آنها را به زندگی پرسود مجهز می کند و میراث ماندگار را برای خانواده های خود و خارج از کشور به جا می گذارد.

ارزشهای مشاور مالی معتبر در اصول رعایت قانون مالیاتهای مستقیم ومالیات بر ارزش افزوده  استوار است:

قابلیت اطمینان – اعضای تیم پاسخگو که نتایج با کیفیت ارائه می دهند.
ارتباطات پاک – ساده کردن زندگی مشتری یک استراتژی مالیاتی در یک زمان.
آموزش مداوم – توانمند سازی افراد با دانش.
ماموریت ما:

مشاور مالیاتی معتبر با تطبیق رویکرد مشاوره مالیاتی به این مأموریت دست می یابیم – با مشتریان ، تجارت و نیازهای آنها آشنا می شویم سپس راه حل هایی را برآورده می کنیم که آن نیازها را برآورده سازند.

اهداف مالی مشتریان اشتیاق ما است.

هر مشتری موجود (و مشتری بالقوه) وضعیت شخصی و حرفه ای بی نظیری دارد.

در مالیات ، هدف ما این است که با مشتری های خود آشنا شویم و نیازهای خاص آنها را برآورده کنیم. ارائه رویکردهای شخصی اولویت ما است. تخصص ما از تعهد ما به توسعه حرفه ای و جستجوی و اجرای استراتژی های نوین مالی ناشی می شود.

خدمات مشاور مالیاتی معتبرشامل موارد ذیل است:

برنامه ریزی و مدیریت مالیاتی می تواند ساده و سرراست باشد. ما می توانیم یک رویکرد شخصی تر برای امور مالی شما را توسعه دهیم.

روندکار مشاور مالیاتی:

“اگر اکنون کاری را انجام دهید که دیگران نمی توانند ، بعداً آنچه را دیگران نمی توانند انجام دهند ، انجام می دهید.”

بگذارید به شما نشان دهیم که چگونه راهکارهای مالیاتی مشاور مالیاتی معتبر مثمر ثمر ما می تواند به شما در زندگی سالم بارورکننده کمک کند و میراث ماندگار را به جا بگذارید.

وعده:

شما می توانید به تعهد خود در حمایت از رسالت ، چشم انداز و ارزش های ما اعتماد کنید. ما قول می دهیم با ارتباطات شفاف به شما خدمت کنیم و امور مالی خود را با احتیاط مدیریت کنید.

مشاور مالیاتی معتبر با به دست آوردن و حفظ اعتماد آنها به تحقق اهداف هر مشتری اختصاص دارد.

هدف ما به عنوان یک شرکت مشاوره مالیاتی ایجاد و حفظ اعتماد با هر یک از روابط مشتری است. ما با برقراری ارتباط از طریق پورتال طرح ریزی مالیاتی ابتکاری و مالی خود ، دانش حرفه خود را آشکارا به اشتراک می گذاریم. ما وقت خود را با شیوه های مکاتبات اولویت دار ما احترام می گذاریم خدمات مشتری بی همتای ما ما را به یک تیم مشاوره مالی پیشرو در صنعت تبدیل می کند که می توانید بر روی همه اهداف مالی شخصی و حرفه ای خود حساب کنید.

ما اعتقاد داریم که چون شما بی نظیر هستید ، به رویکردهای بی نظیر مالیات خود نیاز دارید.

به طور خلاصه ، در اینجا مشاور مالیاتی معتبرچگونگی دستیابی به یک رویکرد سفارشی برای اهداف شخصی و حرفه ای شما برآورده می کند
همه خواسته ها و نیازهای شما را می شناسد
ما با شما استراتژی می کنیم که چگونه می توانیم در رسیدن به آن اهداف به شما کمک کنیم.
ما با هم در مورد یک طرح تفصیلی تصمیم می گیریم.
ما طرح را اجرا می کنیم و ارتباط برقرار می کنیم.
ما با شما ارزیابی و تنظیم می کنی

مشاور مالیاتی معتبر

راهبردهای مالیاتی را پیاده سازی می کند ، در مورد قانون مالیات مشاوره می دهد و مدیریت حساب های مرتبط را به نمایندگی از مشتریان و سازمان های خصوصی انجام می دهد.

شرح شغل

مشاوران / مشاوران مالیاتی کارشناسان در ارائه مشاوره مالیاتی با تمرکز تجاری و خدمات مالیاتی به طیف گسترده ای از مشتریانی هستند که در همه بخش های اقتصادی فعالیت می کنند.

 

این شامل طراحی استراتژی های کارآمد مالیاتی برای مشتریان چندملی و مبتنی بر داخلی در موقعیت های شغلی متنوع ، از جمله ادغام ، تصرف و بازسازی شرکت است. مشاوران مالیاتی معتبربطور مداوم کار می کنند تا با توجه به تغییرات مالی و توسعه مالی ، اطمینان حاصل کنند که مشتریانشان بهترین تصمیمات تجاری را می گیرند.

 

آنها نظارت و پیش بینی تغییرات در قوانین مالیاتی را انجام می دهند و سریعاً با توصیه های ویژه در مورد الزامات تجاری خاص مشتری خود ، پاسخ می دهند.

 

مشاوران مالیاتی معتبر توسط شرکتهای بزرگ مالیاتی و حسابداری ، مؤسسات مالی ، شرکتهای حقوقی اصلی ، شرکتهای چند ملیتی و بسیاری از ادارات دولتی استخدام می شوند.

 

 

هنگامی که برای اولین بار به آن ملحق شدید ، احتمالاً یک برنامه القایی خواهید داشت که بینشی از نحوه برخورد با مشتری و همچنین دانش فنی لازم برای پیشرفت حرفه ای شما فراهم می کند. در ابتدا عضو تیم یک تیم خواهید بود و از هم تیمی های ارشد خود یاد خواهید گرفت ، یا شاید یک مربی تعیین شده باشد تا در روزهای ابتدایی به شما کمک کند.

در صورت برخورد با مشتری و همکاران ، احتمالاً همکارانی از شرکتهای خارج از کشور و همچنین مشتری شما چند ملیتی است و در چندین کشور دارای مشکلات است ، در معرض برخورد شما قرار خواهد گرفت. با افزایش سطح دانش و تجربه ، در برخورد با مشتری در معرض دید مسئولیت و مسئولیت بیشتری قرار خواهید گرفت

فعالیتهای کاری مشاور مالیاتی معتبر

کمک به مشاغل و اشخاص برای ایجاد استراتژی هایی برای مقابله با مالیات و آماده شدن برای آینده خود در بازار مالی

مشاوره و مشاوره با مشتری به منظور ارائه مشاوره در مورد قانون مالیات ، به عنوان مثال اطمینان از مشاغل و دارایی به طور صحیح ساختار یافته برای به حداقل رساندن میزان مالیات

مشاوره درمورد طرح های تشویقی کارمندان ، به عنوان مثال گزینه های سهم ، اعتماد به مالکیت سهم ، مزایای کارمندان با مالیات کارآمد و ایجاد اعتماد به نفس کارمندان

مشاوره در مورد جنبه های معاملات ملک ، از جمله تملک دارایی های خارجی و استفاده از ساختارهای کارآمد مالیاتی در معاملات ملک ، از جمله استفاده موثر از مشارکت ها و ساختارهای مالکیت

محاسبه بدهی مالیاتی ، اطمینان از تکمیل سرعت و کارآمد و ارائه اظهارنامه مالیاتی و اسناد مرتبط با مهلت های مناسب.

شرایط ورود

بیشتر شرکتهای بزرگ حسابداری دارای یک بخش تخصصی مشاوره مالیاتی خواهند بود. اینجاست که فارغ التحصیلان جدید به یک تیم مشاوره مالیاتی برده می شوند و یک سرپرست را به آن اختصاص می دهند.

 

مهارت ها و خصوصیات

مشاغل به عنوان مشاور مالیاتی معتبر برای افرادی که به طور مداوم از تحقیق و تجزیه و تحلیل مشکلات لذت می برند ، لذت می برد و از داشتن یک “متخصص” در حوزه خود لذت می برند و این توانایی را دارند که اطلاعات پیچیده ای را به روشی ساده و به راحتی درک کنند. همچنین با مشتریهای کاملاً مسن برخورد خواهید کرد ، بنابراین بلوغ ، اطمینان و توانایی خاصی برای ارتباط با افراد در تمام سطوح نیز لازم است.

رویکرد ما

تیم مشاور مالیاتی معتبر شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره اطمینان حاصل می کند که شما الزامات نظارتی ، داخلی و جهانی را برآورده می کنید ، فقط سطح کارهایی که تیم حسابداری مالیاتی ما انجام می دهد این که آیا شما به دنبال بهبود سودآوری ، توسعه کسب و کار خود هستید یا یک برنامه جانشینی را پیاده سازی می کنید ، ما عملکرد مالیاتی را به عنوان یک ابزار مهم استراتژیک می بینیم .

 

یک رویکرد شخصی

مشتری ها به ما توجه می کنند که چشم جدیدی برای محاسبات مالیاتی شرکتی  است و به آنها کمک می کند تا در بهترین راه حمایت از اهداف کلیدی مشاغل استراتژیک کنند. در برخی موارد ، شرکت ها ۱۰۰ درصد از کار مالیاتی خود و تهیه مالیات را به ما واگذار می کنند.

تخصص مالیاتی

مشاور مالیاتی که در حوزه مالی ومالیاتی دانش گستردهای دارد. این که آیا با ساختار بین المللی یا معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه و مشوق ها سروکار دارد ، ما می توانیم هم انطباق و هم مشاوره ارائه دهیم.

 

فناوری پشتیبانی از بهره وری و استراتژی
خدمات مشاور مالیاتی معتبر با فناوری قوی پشتیبانی می شود و کاری را انجام می دهد که ما در حد امکان کارآمد هستیم. ما هم از راه حلهای فناوری مالیاتی اختصاصی و هم برای شخص ثالث استفاده می کنیم. ما همچنین به شرکتها کمک می کنیم تا از فن آوری داخلی برای ساده سازی گزارش مالیات استفاده کنند.

 

راه حلهای فناوری ما به ما امکان می دهد تا روشهای مختلف مالیاتی را به راحتی محاسبه و ارزیابی کنیم و اطلاعات مشابه را در تمام محاسبات مالیاتی سالانه به اشتراک بگذاریم. در واقع ، ما یک روش اتوماسیون کاملاً تکاملی را برای محاسبه گزاره شما و همچنین مالیات بر ارزش افزوده  ، ارائه می دهیم که به ما امکان می دهد تا بر خلاف کار ، روی استراتژی متمرکز شویم.

ویژگیهای مشاور مالیاتی معتبر

 

۲ مشاور مالیاتی معتبر باید ۱۷ سال تجربه ، تخصص در استراتژی مالیاتی ، امکان ایجاد روابط با مشتریان و مهارت های مدیریت زمان.

 

  1. مشاور مالیاتی معتبر فردی باهوش و توانا است تا از تخصص مالیاتی و اخلاق سخت کار می کند.

ساختار تجاری و استراتژی های مشاور مالیاتی معتبر

علاوه بر ارائه خدمات حسابداری و مالیاتی عمومی ، ما همچنین در مورد استراتژی های ساختاری و مالیاتی مشاغل مشاوره ارائه می دهیم.

آیا این ایجاد یا تحقق یک ایده کسب و کار ، کسب کسب و کار / سرمایه گذاری جدید ، تغییر در حرفه است یا شما را به سمت حرفه بعدی سوق می دهد ،با تیم مشاور مالیاتی معتبر می توانیم اطمینان حاصل کنیم که چرخش های مناسب را در آن راهی که طی می کنید.

 

 

ما با تیم مشاور مالیاتی خود  می توانیم به شما کمک کنیم:

در مورد مناسب ترین ساختار برای تجارت / سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید

ساختار جدید را ایجاد و پیاده سازی می کند

به تهیه یک برنامه تجاری ، پیش بینی های جریان وجوه ، بودجه ها و پیش بینی معاملات کمک می کند

الزامات مالی خود را ارزیابی کنید ، در مورد بهترین منابع مالی مشاوره دهید و پیشنهادهای لازم را تهیه می کند

با بانک خود رابطه کاری خوبی برقرار می کند

یک سیستم ثبت را برای استفاده داخلی و مطابق با شرایط قانونی تنظیم می کند

ممکن است این مورد باشد که کسب و کار شما به یک بررسی سلامت مالی نیاز دارد.

 

تجدید ساختار تجاری

تهیه و اجرای برنامه های استراتژیک تجاری

مدیریت ریسک

راهبردهای خروج

مشاوره در مورد مدیریت شرکت

تووین استراتژی های بهبود تجارت

 

اهداف مشاور مالیاتی معتبر

 

مشاور مالیاتی معتبر با مشتریان یا مشاغل کار می کند تا به آنها کمک کند تا مالیات را با روشی مقرون به صرفه پرداخت کنند. مشاوران مالیاتی در قوانین مالیاتی تخصص دارند و می توانند به افراد در فهمیدن مزایا و معافیت های لازم برای آنها کمک کنند. برای موفقیت در این نقش ، فرد باید با تغییر قوانین مالیاتی در جریان باشد. اگر به عنوان مشاور مالیاتی هستید ، باید یک هدف از سرگیری مناسب ایجاد کنید.

 

آنچه مشاور مشاور امور مالیاتی از سر می گیرد باید به کارفرمایان آینده نگر بگوید

 

هدف از سرگیری برای مشاور مالیاتی معتبر باید شامل اطلاعات مشخصی درباره پیشینه شما ، سابقه کار قبلی و دانش قوانین مالیاتی باشد. همچنین می توانید مناطقی را که در آن تخصص دارید از جمله استراتژی ، ، مالیات شرکت ها و برنامه ریزی املاک را برجسته کنید. هدف باید سرراست باشد و به کارفرمای آینده نگر کمک می کند تا به راحتی درک کند که چرا شما در این کار خوب عمل می کنید.

 

الزامات شغلی مشاور مالیاتی معتبر

  1. مشاور مالیاتی معتبر باید مدرک کارشناسی ارشد ، تخصص در قوانین مالیاتی ، مهارت های برتر تحلیلی و توجه به جزئیات داشته باشد.

 

۴- به عنوان مشاور مالیاتی معتبر باید۱۰ سال تجربه ، تخصص در امور مالیاتی شرکت ها ، مهارت های برتر تحلیلی و ریاضی و توانایی کار مستقل است.

 

۵– مشاور مالیاتی معتبر یک فرد سخت کوش با تخصص در امور مالیاتی و تجربه قبلی در برنامه ریزی املاک به عنوان مشاور مالیاتی باشد

برنامه ریزی استراتژیک تجارت

ما بر ایجاد روابط مشتری متمرکز شده ایم که ارزش طولانی مدت به تجارت شما می افزاید. خدمات تضمین ما کیفیت اطلاعات را بهبود می بخشد و منجر به موفقیت بیشتر در تجارت شما خواهد شد.

 

تجزیه و تحلیل ما می تواند اعتبار سوابق مالی را تضمین کند. ارزیابی رویه های مالی؛ و راهبردهایی را تدوین کنید که به مشتریان کمک کند تا با چالش های بی شماری از برنامه ریزی و اجرای تجارت مواجه شوند مشتریان ما از آنالیزهای عینی بهره مند می شوند که می توانند در کنترل هزینه ها به شما کمک کنند. افزایش بهره وری؛ و اجرای فن آوری ها و رویه های جدیدی که از تحول استانداردهای حسابداری و همچنین تغییر در بازار و قانون مالیات بهره می برد.

 

خدمات استراتژیک مشاور مالیاتی معتبر شامل موارد زیر می شوند:

 

انتخاب ، اجرای و پشتیبانی نرم افزار حسابداری

حسابرسی ، بررسی و تالیفات

برنامه ریزی و اجرای جانشینی تجارت

ارزیابی های تجاری

مشاوره بدهی و تأمین مالی

انتخاب و بازسازی سازمان

پیش بینی های مالی و پیش بینی ها

ادغام و ادغام

ساختار معاملات و مذاکرات

خدمات مدیریت مالیاتی

مشاور مالیاتی معتبر مشتریان خود را از طریق طیف کاملی از تصمیمات برنامه ریزی و تهیه مالیات راهنمایی می کنیم. استراتژی های ما به حداقل رساندن بدهی های مالیاتی شما ، حداکثر رساندن جریان پول نقد و نگه داشتن شما در مسیر رسیدن به اهداف مالی خود متمرکز می شوند.

ما در مورد قوانین مالیات آگاه و به روز هستیم و می توانیم در دریافت ها ، صورتحسابها و اعلامیه های شما حساس باشیم. شما می توانید برای بهینه سازی فرصتهای مالی که در قوانین مالیاتی موجود و همچنین اخیراً تغییر یافته در مالیات یافتید ، به تخصص ، تجربه ، تجزیه و تحلیل و تحقیقات دقیق ما اعتماد کنید.

ارزیابی کسب و کار

عوامل بسیاری وجود دارد که به ارزش درک شده یک تجارت کمک می کند. ارزشگذاری مشاغل برای برنامه ریزی املاک ، انطباق ، خرید و فروش مشاغل ، ، برنامه های مالکیت سهام سهام کارمندان ضروری است. دامنه دلایل ارزشیابی مشاغل همچنان گسترده می شود ، و تجزیه و تحلیل های عمیق مشاور مالیاتی معتبر ما می تواند به شما در شناسایی و تجزیه و تحلیل عواملی که باعث ارزش شرکت شما یا یکی از علاقه های شما می شوند ، کمک کند. مشاور مالیاتی معتبر ما  می توانند شما را به سمت تصمیم گیری های تجاری مطمئن بفرستند.

 

کمک مشاور مالیاتی معتبر

مشاور مالیاتی معتبر می تواند اطلاعات مفیدی و به موقع را در قالب صورت های مالی ، گزارش ها و نمودارها ارائه دهد. با این وجود ، تنها می تواند این اطلاعات را در صورت خرید کالای مناسب و سپس نصب ، تنظیم و استفاده صحیح از آن ارائه دهد. مشاور مالیاتی معتبر ما فقط به شما در استفاده از نرم افزار کمک نمی کنیم ، ما به شما کمک می کنیم تا ازنرم افزارها  کارآمدتر استفاده کنید.

مشاور مالیاتی معتبر راه حل های زیر را برای کمک به رفع نیازهای نرم افزارهای حسابداری  شما ارائه می دهد:

 

آموزش شخصی

مشاور مالیاتی معتبر ما شما را شخصاً آموزش می دهیم! یا یک نفر در یک یا چند شخص در سازمان شما در محل شرکت شما.

 

نصب و راه اندازی

ما نرم افزار حسابداری ها را در رایانه مستقل یا در یک محیط شبکه ، به صورت تک یا چند کاربره نصب می کنیم.

 

برپایی

بسیاری از کاربران مشکلاتی را تجربه می کنند و توانایی تولید و ردیابی اطلاعات مهم در نتیجه راه اندازی ناکافی را ندارند. مشاور مالیاتی معتبرما با تنظیمات اولیه به کاربران نرم افزار حسابداری  جدید کمک می کنیم تا با بهبود راه اندازی فعلی ، مشاغل خود را مدیریت کنند.

 

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی نرم افزار حسابداری مشاور مالیاتی ما می تواند شما را در مورد هرگونه نصب ، راه اندازی یا کمک عملیاتی مورد نیاز خود یاری دهد. علاوه بر این ، پشتیبانی ما همچنین می تواند کمک حسابداری و حقوق و دستمزد ارائه دهد.

 

مرور

بسیاری از شرکت ها از منابع انسانی برای انجام کارهای روزانه حسابداری و حقوق و دستمزد برخوردار هستند ، اما برای بررسی معاملات ، حساب ها و گزارشات شما به یک متخصص حسابداری و حقوق و دستمزد نیاز دارند. خدمات بررسی نرم افزار حسابداری مشاور مالیاتی ما اطمینان می دهد که اطلاعات مالی به موقع ، مرتبط و قابل اعتماد را دریافت می کنید.

 

مشاور مالیاتی معتبر ما همچنین شما را از هرگونه اصلاح ، تعدیل و یا طبقه بندی مجدد مورد نیاز برای اطمینان از اینکه اطلاعات مالی دریافتی منعکس کننده وضعیت مالی صحیح تجارت شما است ، آگاه می کنیم. بررسی ها ممکن است در هر زمان انجام شود ، اما بررسی های ماهانه اطلاعات و بازخورد به روز در مورد شغل خود را به شما ارائه می دهد.

 

جریان نقدی و تحلیل بودجه

برای یک نهاد تجاری ، گردش پول چیزی است که می تواند توانایی بقاء تجارت را بکشد یا بشکند. مدیریت خوب وجه نقد می تواند نقدینگی یک شرکت را بهبود بخشد ، هزینه ها را کاهش داده و سودآوری را افزایش دهد. مشاور مالیاتی معتبر ما می توانیم به شما در تحلیل هزینه های خود ، دوباره تعادل بودجه و / یا بدهی های خود برای بهینه سازی جریان پول کمک کنیم.

مشاور مالیاتی معتبر ما همچنین می توانیم با ردیابی منابع و کاربردها ، پیش بینی و بودجه ریزی ، سطح بهینه جریان نقدی را در حفظ و نگهداری به شما کمک کنیم. اگر ساختار تجاری خود را در آینده تغییر دهید ، می توانیم برنامه بودجه را مجددا ارزیابی کنیم تا اطمینان حاصل شود که شما هنوز در یک سطح بهینه کار می کنید. با کمک و راهنمایی ما ، شما همیشه در صدر امور مالی خود و آماده برای آینده خواهید بو

خدمات حسابداری

از شرکت های نوپا تا شرکت های تأسیس شده ، کسب و کار برای حفظ سودآوری و به دست آوردن فرصت های جدید ، به اطلاعات مالی دقیق و روشنگری تکیه می کنند. خدمات مشاور مالیاتی معتبر ما شما را با نگه داشتن سوابق و گزارش گیری دقیق و همچنین پشتیبانی از موضوعات مالی مانند :.

 

تنظیم و پشتیبانی سیستم حسابداری

حسابداری (ماهانه ، سه ماهه یا سالانه)

بودجه و پیش بینی جریان نقدی

برنامه ریزی مالیات شرکت و آماده سازی بازده

تهیه دفترچه راهنما و تهیه صورتهای مالی

پردازش حقوق و دستمزد

صورتهای مالی شخصی

برنامه ریزی مالیاتی

ممیزی ، بررسی و تالیف

خدمات صورتهای مالی ما شامل سه سطح تضمین بسته به نیاز شرکت شما می باشد.

 

حسابرسی

حسابرسی ها بالاترین سطح اطمینان را به اشخاص ثالث ارائه می دهند ، و شامل بررسی های عمیق و تأیید مانده حساب ، موجودی ها و معاملات انتخاب شده است. مشاور مالیاتی معتبر ما برای حذف خطاها و تعیین صحت و اعتبار اطلاعات شما برای شما ممیزی انجام می دهیم.

 

بررسی ها

بررسی ها اطمینان محدودی به علایق خارج از کشور ارائه می دهند. بررسی ها شامل سوالات و روش های تحلیلی است که موارد صورت مالی را تأیید می کند و موارد مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل بیشتر را مشخص می کند. مشاور مالیاتی معتبر ما برای اطمینان از یکپارچگی داده های شما ، بررسی هایی را انجام می دهیم.

 

برنامه ریزی املاک و اعتماد و تهیه مالیات

برنامه ریزی املاک و مؤثر می تواند امنیت مالی عزیزان را تضمین کند. برای مشاغل ، این می تواند یک جانشینی صحیح از مالکیت را حفظ کند. وظیفه مشاور مالیاتی معتبر ما کمک به شما در حرکت در پیچیده و تغییر قوانین مالیاتی برای تسهیل در انتقال دارایی ها و به حداقل رساندن بدهی مالیاتی ذینفعان است.

هرکسی برای جلوگیری از عوارض باید برنامه ای متفکرانه در زمینه پرداخت دارایی خود داشته باشد و مطمئن باشید که خواسته های شما رعایت می شود. ما می توانیم با مشاور حقوقی شما کار کنیم تا مطمئن شویم که مالیات و املاک شما کاملاً و با دقت برنامه ریزی شده است تا عزیزان شما در مواقع ضرر مجبور به مقابله با عوارض غیرضروری نشوند.

 

برنامه ریزی مالی و بازنشستگی

مشاور مالیاتی معتبر ما می توانیم از طریق بازنشستگی راحت به شما در رسیدن به اهداف مالی خود کمک کرده و استقلال مالی را حفظ کنید. مشاور مالیاتی ما می توانیم شما را از طریق فرایندهای تصمیم گیری سخت مانند تخصیص دارایی راهنمایی کنیم.

مشاور مالیاتی معتبر نظارت بر عملکرد سرمایه گذاری؛ بودجه تحصیلات دانشگاهی؛ برنامه های بازنشستگی؛ بیمه؛ و مالیات ، املاک و برنامه ریزی موفقیت در کسب و کار. این که آیا شما در حال تهیه یک استراتژی سرمایه گذاری هستید یا سرمایه گذاری های فعلی را ارزیابی می کنید ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که نمونه کارها شما شامل پیامدهای مالیاتی برای بازده سودمند پس از مالیات است.

 

راه بازنشستگی کوتاهتر از آن چیزی است که فکر می کنید ، و مشاور مالیاتی معتبر ما می توانیم به شما کمک کنیم در جهت دستیابی به اهداف خود گام های درستی بردارید.

 

پشتیبانی دادرسی و حسابداری قانونی

مشاور مالیاتی معتبر خدمات پشتیبانی دادرسی ما می توانند در طیف گسترده ای از موقعیت ها از جمله دادخواست تجاری ، تحقیقات مالی ، ارزیابی مشاغل ، انحلال های تجاری و ورشکستگی استفاده شوند. این خدمات می توانند شامل تعیین میزان ضرر و زیان اقتصادی ، تحلیل سوابق مالی و تحقیقات مربوط به کلاهبرداری و سرقت باشند. سوابق مالی و شخصی غالباً گسترده و گیج کننده هستند.

با آموزش حرفه ای مشاور مالیاتی معتبر می توانیم سوابق و معاملات شما را معقول کنیم و به خط آخر برسیم.

 

حسابداری / نوشتن

ثبت دقیق ثبت نام برای یک تجارت موفق ضروری است اما می تواند پیچیده و وقت گیر باشد. مشاور مالیاتی معتبر ما می توانیم با سازمان حسابداری و کارهای روزانه شما یاری کنیم تا بتوانید روی فعالیت اصلی خود متمرکز شوید.

 

انتخاب و بازسازی سازمان

نوع نهاد تجاری که شما انتخاب می کنید تأثیر قابل توجهی در مالیات و سایر بدهی های شما دارد. از بدو تأسیس شرکت شما از طریق رشد و توسعه آن ، می توانیم به شما توصیه کنیم که کدام نهاد را انتخاب کنید و تجدید ساختار بعدی را به عنوان تکامل تجاری خود توصیه می کنیم. با دانش و تخصص ما می توانید اطمینان داشته باشید که برای عملکردهایی که تجارت شما انجام می دهد ، بیشترین مزیت را دارید.

 

 

مشاوره رایانه

از آنجا که فن آوری ها به پیشرفت خود ادامه می دهند ، شرکت ها دائماً نیاز دارند سیستم های رایانه ای خود را به روز کنند. مشاور مالیاتی معتبر ما می توانیم صلاحیت های سیستم شما را مورد بررسی قرار دهیم ، نیاز به ارتقاء را ارزیابی کرده و در انتخاب و اجرای سیستم های جدید سخت افزاری یا شبکه به شما کمک کنیم. به عنوان کارشناسان این زمینه ، ما می توانیم با بودجه شما کار کنیم تا محدودیتهای  شما را رفع کنیم

مشاور مالیاتی معتبر ایده ها و استراتژی های مربوط به مالیات را به مشتریان ، سایر متخصصان ، ارائه میکند. توانایی نوشتن واضح و صحبت مؤثر برای نقش یک مشاور مالیاتی معتبر بسیار مهم است. مشاور مالیاتی ممکن است به عنوان عضوی از یک گروه مهم مدیریت شرکتها فعالیت کند. در چنین نقش هایی ، مشاور باید به زبان مدیریت یا جنبه های فنی یک فعالیت تجاری یا سازمانی ارتباط برقرار کند. مشاوران باید به سرعت یاد بگیرند و توصیه های خود را با شرایط متنوعی تطبیق دهند.

 

۲

مشاغل ترکیبی

با متنوع کردن تحصیلات و دانش موضوع می توانید چشم انداز شغلی خود را بهبود بخشید. مشاور مالیاتی معتبر می تواند زمینه را برای یک حرفه در دولت یا بخش خصوصی به عنوان مشاور فعالیت کند. نقش مشاور در امور مالیاتی می تواند در زمینه دادرسی ، مالیات ، برنامه ریزی مالیاتی و املاک با مشتریان شرکتی و فردی همکاری کند.

 

مشاور مالیاتی معتبر می تواند یک کارمند ، یک پیمانکار مستقل یا یک فرصت کارآفرینی جهانی باشد. اینترنت تقریباً برای هر حرفه ای شغلی که می توانید به مخاطبان جهانی برسید ، فرصت های مختلف را باز می کند و می توانید فرصت هایی را در هر کجای وب جهانی دنبال کنید. بازاریابی آنلاین با تخیل و تلاش محدود است. قوانین مالیاتی ایرانبر هر کسب و کار یا افرادی که مشاغلی در ایران ، سرزمین ها و یا مشاغل مستقر درایران و افراد مستقر درایران دارند ، تأثیر می گذارد.

مشاور مالیاتی معتبر که مسیرهای مختلفی را در محدوده عمومی خود ارائه می دهد. مشاور مالیاتی معتبر در محیط های متنوعی یافت می شوند. آنها با افراد ، مشاغل کوچک و شرکتهای بزرگ چند ملیتی همکاری می کنند. کار آنها با افراد می تواند به آسانی باشد.

این زمینه شامل کار با قوانین مالیات خارجی و حتی نمایندگی در هیئت حل اختلاف مالیاتی  است. مشاور مالیاتی معتبر که با حقوق بین الملل سر و کار دارند نماینده افرادی است که در خارج از کشور کار کرده اند و همچنین شرکت های جهانی که در هر قاره فعالیت می کنند. به عنوان نمایندگان تایید شده ، متخصصان امور مالیاتی می توانند به مشاغل یا افراد در محافظت از دارایی های خود کمک کنند.

 

مشاور مالیاتی معتبر که با مشاغل کار می کنند به مشتریان یا کارفرمایان خود کمک می کنند تا بار مالیاتی خود را برنامه ریزی کنند. آنها بجای اینکه یک عملیات عمدتا فصلی داشته باشند و به مردم در تیر ماه کمک کنند ، آنها اغلب در تمام سال سخت کار می کنند ، به کارفرمایان خود کمک می کنند تا گزارشات مالیاتی سه ماهه را تشکیل دهند ،معافیتهارا کشف کنند ، و در مورد راه هایی برای کسر بار مالیاتی شرکت ها توصیه می کنند.

مشاور مالیاتی معتبر بر مشاغل: شرکتهای کوچک و تجاری

بسته به اندازه تجارت ، مشاوران مالیاتی مشاغل کوچک غالباً به عنوان مشاور مستقل با چندین مشتری تجاری فعالیت می کنند. آنها به مشتریان خود در تهیه اسناد مالیات بر درآمد کمک می کنند و همچنین در پرداخت مالیات در پرداخت حقوق به آنها کمک می کنند.

 

مشاور مالیاتی معتبر که با شرکتهای بزرگتر کار می کنند ، معمولاً به کارفرمای خود کمک می کند مالیات شرکت را کاهش دهند، اسناد مالیات بر دارایی را تهیه کرده. آنها همچنین ممکن است با مدیریت یا مدیران در مورد چگونگی ایجاد فرصت برای کاهش یا در غیر این صورت کاهش کلی مالیات شرکتها مشورت کنند.

 

 

افراد و مشاغل غالباً اظهارنامه مالیات بر درآمد دارند که منعکس کننده درآمد خارجی و داخلی است. مشاور مالیاتی معتبر نه تنها باید بدانند که چگونه درآمد خارجی را به حساب می آورند و تأثیر آنها بر پرونده های مالیاتی لحاظ کند ، بلکه باید بداند که مالیات در کشور خارجی چگونه کار می کند. موفق ترین شیوه های بین المللی مشاور مالیاتی معتبر اغلب در یک یا چند کشور مرتبط تخصص دارند. یعنی حفظ تخصص درمورد شیوه های مالیاتی چندین ملت بسیار دشوار و وقت گیر است.

 

شیوه های مشاور مالیاتی معتبر با افراد و مشاغل در مورد چگونگی تأسیس اشخاص مالیاتی در کشورهای خارجی ، برنامه ریزی برای پیامدهای مالیاتی از فروش مرزی یا سایر معاملات و مشاغل با شرکت های تابعه مستقر در ایران از شرکت های خارج از کشور مشورت خواهد کرد. مشاوران مالیاتی همچنین ممکن است به مؤسسات داخلی کمک کنند تا از طریق راههای مختلف از جمله مسیریابی معاملات تجارت الکترونیکی تسهیل کنند. سپس مشاور مالیاتی معتبر درآمد حاصل از برون مرزی را ساختار می دهند تا پیامدهای مالیاتی را کاهش دهد.

بسیاری از افراد انتظار دارند با همکاری مشاور مالیاتی معتبر برای تهیه اظهارنامه مالیاتی خود ، مالیات کمتری پرداخت کنند.

 

 

تهیه مالیات خدماتی است که به شما کمک می کند اظهارنامه مالیاتی خود را تهیه کنید. هدف اصلی این است که اطمینان حاصل کنید که گزارش مالیاتی شما با قوانین مالیاتی مطابقت دارد.

 

یکی از خدمات مشاور مالیاتی معتبر برنامه ریزی مالیاتی است که به شما کمک می کند قبل از گزارش ، وضعیت مالیاتی خود را بهینه کنید. هدف استفاده از روشهای قانونی برای بهینه سازی پیامدهای احتمالی مالیاتی بر اساس اهداف و برنامه های شما برای آینده است.

 

ممکن است برخی از مشاور مالیاتی معتبر براساس اظهارنامه مالیاتی سالهای اخیر ، راهنمایی مالیاتی عمومی و مشاوره پس انداز مالیاتی را به شما ارائه دهند. یا آنها فقط در صورت درخواست شما به سؤالات خاص مربوط به مالیات پاسخ می دهند.

 

بنابراین مشاور مالیاتی معتبر ، چگونه مشاور مالیاتی معتبر می تواند در صورت لزوم مشاوره جامع برنامه ریزی مالیاتی را دریافت کنید؟

تهیه کنندگان حرفه ای مالیات به عنوان متخصصان انطباق قوانین مالیاتی آموزش دیده اند. با این حال ، بسیاری از استراتژی های پیشرفته برنامه ریزی مالیاتی نیاز به درک عمیق سایر مباحث برنامه ریزی مالی مانند برنامه ریزی سرمایه گذاری ، بهینه سازی مزایای اشتغال ، برنامه ریزی بیمه ، برنامه ریزی بازنشستگی ، برنامه ریزی تجاری و برنامه ریزی املاک دارد.

به نظر من ، یک حرفه ای یا تیمی از متخصصین که در زمینه تهیه مالیات و برنامه ریزی جامع مالی دانش و تجربه دارند ، برای افرادی که به مشاوره صحیح برنامه ریزی مالیاتی نیاز دارند ، ایده آل است.

 

 

بیشتر مشاور مالیاتی معتبر ،خدمات مالیاتی و برنامه ریزی مالیاتی را به عنوان یک سرویس ارائه می دهند. برنامه ریزی جامع مالیاتی نیاز به جمع آوری ، تحقیقات و تجزیه و تحلیل داده های اضافی زیادی دارد که معمولاً برای تهیه مالیات لازم نیست. وقتی مشاور مالیاتی  مناسب را شناسایی کردید ، باید به طور خاص به او اطلاع دهید که دنبال خدمات برنامه ریزی مالیاتی مستقل همراه با تهیه مالیات هستید. همه خدمات را دریافت خواهید کرد.

خدمات مشاوره مالیاتی

هرچه جاه طلبی شما برای آینده باشد ، امور مربوط به مالیات می تواند موانع مهمی را در هدف پیش رو ایجاد کند. با توجه به این نکته ، خدمات مشاوره مالیاتی ما بطور خاص طراحی شده اند تا به شما در غلبه بر مسائل مربوط به مالیات و دستیابی به اهداف خود به روشی که قصد دارید کمک کنند.

 

مشاوره مالیاتی جامع برای استفاده از هرگونه وقفه

ایران محل زندگی یکی از پیچیده ترین سیستم های مالیاتی در جهان است و امکان حرکت با موفقیت در این پیچیدگی ها می تواند فواید مالی قابل توجهی را به همراه آورد. به همین ترتیب ، تیم مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تجربه گسترده ای را در کار با مشاغل و افراد با انواع مختلف ارائه می دهد و خدمات مشاور مالیاتی ما را متناسب با شرایط منحصر به فرد خود ارائه می دهد.

 

با داشتن تجربه ترکیبی صدها ساله در شرکت ، دانش گسترده ما در مورد امور مالیاتی بدان معنی است که با تیم مشاور مالیاتی معتبر می توانیم تقریباً در مورد هر مسئله مالیاتی قابل تصور به شما توصیه کنیم. از رعایت ساده مالیات گرفته تا موارد بسیار پیچیده مربوط به برنامه ریزی مالیاتی ، می توانیم نتایج را از منظر شخصی و تجاری ارائه دهیم. مناطقی که ما در مورد آنها توصیه می کنیم شامل موارد زیر است:

 

مالیات تجاری

مشاغل مدرن در مدیریت پیامدهای قانون مالیات شرکتها با طیف گسترده ای از چالش ها روبرو هستند. گذشته از راهنمایی مشاغل در مورد مسائل مربوط به انطباق ، تیم مشاور مالیاتی ما همچنین راه حل های خلاقانه ای را ارائه می دهد که به منظور به حداکثر رساندن هرگونه تخفیف مالیاتی در دسترس ، کاهش بار مالی شما در این راه است. علاوه بر این ،مشاور مالیاتی معتبر ما همچنین می توانیم در مورد امور تخصصی مربوط به ،معافیت  مالیاتی تحقیق و توسعه (، بازسازی شرکت ها و موارد دیگر مشاوره دهیم.

 

 

تنظیم مالیات و برنامه ریزی املاک

برنامه ریزی املاک با هدف کاهش بار مالی ناشی از مالیات وراثت می تواند در به حداکثر رساندن دارایی که شما به نسل بعدی منتقل می کنید ، مسیری طولانی طی کند. چه یک شغل و چه یک شخص خصوصی باشید ، تیم مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره دانش ویژه ای را در رابطه با هر جنبه ای از برنامه ریزی املاک جمع می کند تا به حداقل ممکن در معرض دید شما کمک کند.

 

با توجه به اینکه دولت ایران طرح جامع مالیاتی را پیاده سازی کرده  ، قانون جدید پیرامون مالیات به معنای این است که مشاغل دارای ثبت پرونده الکترونیکی  در سراسر ایران در حال تغییر جهت مدیریت الکترونیکی مالیات های خود هستند. گذشته از ارائه طیف وسیعی از راه حل های مبتنی بر ابر که به کارآمدتر شدن امور مالیاتی کمک می کند ، تیم مشاور مالیاتی معتبر ما می تواند در مورد مراحل لازم برای تضمین  آینده تجارت خود در این زمینه به شما توصیه کند

مشاغل با کیفیت شخصی

اگر در آستانه شروع یک سرمایه گذاری جدیدی داشته باشید مشاور مالیاتی ما می تواند با راهنماییهای تخصصی مشاغل موجود را نیز حفظ نمایید .

 

 

امروزه مالیات به یکی از جنبه های اصلی هر مشاغل تبدیل شده است ، بنابراین برنامه ریزی مناسب مالیات می تواند بار مالیاتی را به حداقل برساند تا منابع اقتصادی در دسترس برای هر شرکتی بهینه شود. از دیدگاه تیم مشاور مالیاتی معتبر  ما ، بهینه‌سازی مالیات با استفاده از قوانین مالیاتی با مشخصات و نیازهای خاص هر شغل یا شکل تجاری به منظور به حداقل رساندن بار مالیاتی حاصل می شود.

مشاوره مالیاتی

 

علاوه بر این ، با توجه به مطالبات دقیق تر مسئولان امور مالیاتی ، داشتن مشاوره و برنامه ریزی مالیاتی ضروری است ، نه تنها بهینه سازی مالیات هایمان بلکه در ساده ترین ، شکل و ثبت کلیه اطلاعاتی که هر روز ، با حجم و جزئیات بیشتر ، توسط مقامات مالیاتی و سایر ارگانهای اداری بانک غیره مورد نیاز است.

 

 

مشاور مالیاتی معتبر ما برای تحقق اهداف خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 

نظارت و مشاوره مالیاتی مستمر در فعالیتهای تجاری و خدمات مالیاتی آنلاین (در صورت نیاز).

 

خدمات حل و فصل مالیات

 

خدمات مالیات بر درآمد

 

خدمات پر کردن مالیات

 

حل استعلام مالیات مربوط به هر دو تجارت و به ویژه

 

بازنگری در مورد تعهدات مالیاتی.

 

گزینه هایی برای به حداقل رساندن بار مالیاتی و تهیه پیش نویس اظهارنامه مالیاتی مربوطه ، هم از نظر مالیات مستقیم و هم مالیات بر ارزش افزوده

 

مشاوره در مورد عملیات خاص ، افراد ، کارفرمایان خود و شرکت ها و گروه های تجاری ، هم در زمینه مالیات مستقیم (مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی ، مالیات بر درآمد ، مالیات بر ارث) و هم غیر مستقیم (مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر ارزش افزوده).

 

قبول وکالت در دادرسی قبل از سازمان امور مالیاتی ، مراحل تأیید داده ها ، مراحل تأیید محدود ، دیوان عدالت اداری  ، وحل اختلاف مالیاتی

 

تجزیه و تحلیل عملیات فردی که گزینه های دیگری برای پس انداز بیشتر مالیات و اجرای آنها دارد.

 

برنامه ریزی و اجرای عملیات و دارایی های تجاری تحت ضوابط بازسازی ساختار بهینه سازی مالیات.

 

مدیریت و اجرای کسب و / یا فروش شرکت ها و دارایی ها.

مزایای برنامه ریزی مالیاتی چیست؟

هدف اصلی برنامه ریزی مالیاتی کاهش یا تعویق قانونی میزان مالیات قابل پرداخت و استفاده از این پول برای تولید درآمد و تنظیم جریان پول است.

 

مشاور مالیاتی معتبر با برنامه ریزی مداوم و صحیح می تواند در پرداخت بسیاری از مالیات هایی که پرداخت می کنید صرفه جویی کرده یا به تأخیر بیاندازد: ارزش افزوده ، سود یا درآمد شخصی. تهیه صحیح و اجرای مداوم به طور کلی خطری برای مالیات برای شرکت یا مدیر حساب ایجاد نمی کند.

 

رویکردهای استراتژیک مشاور مالیاتی معتبر در رابطه با اوضاع

هیچ مالیاتی دقیقاً همان الزامات را ندارد. بنابراین ، شرایط فردی مالیات دهنده باید مبنایی برای برنامه ریزی مالیاتی متناسب با شرایط باشد.

 

رویکردهای استراتژیک مشاور مالیاتی معتبر برای برنامه ریزی بهینه مالیاتی در رابطه با وضعیت مربوط به مشتری می تواند مهمتر از همه باشد.

 

پیچیدگی ساده

افزایش پیچیدگی قوانین  احتمال بروز عوارض را ایجاد می کند. گروه خدمات مشاور مالیاتی معتبر ما در ساده تر ساختن این مجموعه با باقی ماندن از نظر فنی در شرایط کاری چالش برانگیز و تغییر محیط کار امروز متمرکز شده است.

 

تیم مشاور مالیاتی معتبر ما خدمات تخصصی را برای کمک به مشتریان در زمینه مسائل پیچیده ، پیچیده تجاری و مالی ارائه می دهیم. این خدمات فراتر از راهکارهای حسابرسی سنتی و مالیاتی است ، زیرا ما به شرکتهای خصوصی برای ارائه خدمات بهتر و دستیابی به اهداف مالی خود ، تخصص فنی و مشاوره مستقل ارائه می دهیم.

 

تفاوت تیم مشاور مالیاتی  شرکت آرمان پرداز خبره با سایر شرکتها

با احساس مسئولیت بیشتربرای مشتریان ، همکاران و آینده ، ما متعهد به ارائه بالاترین سطح صداقت حرفه ای هستیم. ما تجربه و الهام بخش را برای کمک به مشاغل ، سازمانها و افراد در پذیرش فرصتهای نوظهور و سرمایه گذاری در راهبردهای موفق ترکیب می کنیم

مالیات تغییر مداوم است

قوانین و الزامات مالیاتی در حال تغییر است. با افزایش روزافزون قانون مالیات ، اصلاحات مالیاتی و به روزرسانی های مقرراتی ما با تیم مشاور مالیاتی معتبر با شما کار می کنیم تا از طریق برنامه ریزی خلاق ، پیش بینی مالی و نظارت مداوم بر تغییرات در قوانین مالیاتی ، فرصت ها را شناسایی و ارزیابی کنید تا یک استراتژی را تدوین کنید که به شما در به حداقل رساندن نگرانی های مالیاتی خود کمک کند.

 

چه شما یک شرکت بزرگ باشید و چه فردی با برنامه ریزی مالیاتی و نیازهای آماده سازی بازگشت ، ما با تیم مشاور مالیاتی معتبر این تخصص را داریم که طیف کاملی از خدمات مربوط به انطباق مالیاتی و مشاوره مورد نیاز خود را ارائه دهیم.

 

در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره فصل مالیات” در تاریخ ۳۱تیر پایان نمی یابد. تیم مشاور مالیاتی ما برای ماندگار شدن از تغییرات ، ما خدمات بدون توقف در طول سال ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید بر این اساس پاسخ دهید دامنه خدمات تیم مشاورمالیاتی معتبر ما شامل موارد زیر است:

 

مشاوره مالیاتی: ارائه خدمات مشاوره ای فردی در کلیه زمینه های مالیاتی از جمله ساختار مالیاتی ، ارائه نظرات مالیاتی ، هماهنگی کار مشاوران مالیاتی محلی در معاملات فرامرزی ، ، و کمک به مشتریان در حین ممیزی مالیاتی و همچنین انجام بررسی های بین المللی مالیاتی ، برنامه ریزی املاک و

 

قیمت گذاری نقل و انتقالات: ارائه مشاوره استراتژیک ، تهیه گزارش قیمت گذاری نقل و انتقالات برای سهام شرکتها و بخش های مختلف ، از جمله انجام تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش ، تجزیه و تحلیل عملکردی و ریسک ، محک و تعیین توافق نامه های قیمت گذاری قبلی.

 

انطباق مالیاتی: ارائه خدمات مربوط به تعهدات مالیاتی شرکتها برای مالیاتهای مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده (از جمله اظهارنامه مالیاتی اولیه و دوره ای و محاسبه مقررات مالیاتی) ، انجام محتاطانه در امور مالیاتی و کمک به مشتریان با  گزارشگری استاندارد.

 

تنمظیم لایحه مالیاتی: اجرای دادخواست در کلیه زمینه های مالیات از جمله مالیات بر ارزش افزوده .

مشاور مالیاتی معتبر تخصص زیادی در زمینه مالیات بر ارزش افزوده ، ارائه طیف گسترده ای از خدمات مالیات بر ارزش افزوده ، از مشاوره گرفته تا تهیه وتنظیم لایحه مالیاتی  ، دارد. تیم مشاور مالیاتی ما همچنین در مشاوره با مشتریان خصوصی شرکتها  و کارآفرینان – در مورد کلیه امور مالیاتی مربوط به ساختار دارایی  آنها و همچنین کمک به املاک و برنامه های موفقیت در کسب و کار ، یک رهبر هستیم.

 

تیم مشاورمالیاتی ما با متخصصان مالی ما همکاری نزدیکی می کند تا در زمینه حسابداری معاملات پیچیده برای شرکتهای تولیدی وپیمانکاری  کمک کند.

تخصص تیم مشاور مالیاتی ما خدمات سایر شیوه های شرکت را تکمیل می کند ، که در زمینه موضوعات موضوعه مربوط به مالیات بر درآمد شرکت ها ، مالیات بر درآمد شخصی ، مالیات بر ارزش افزوده و وظایف ثبت ، مشاوره حیاتی را ارائه می دهند.
تجربه عمیق ما در زمینه مالیات بر ارزش افزوده می تواند از خدمات ارزش افزوده با کیفیت عالی را به مشتریان خود ارائه دهد.

مشاوره مالیاتی که موفقیت را پشتیبانی می کند
مالیاتها تقریباً بر هر جنبه اقتصادی مربوط به فعالیت تجاری تأثیر می گذارند. با وجود تغییرات قانونی زیادی که هم اکنون در حال انجام است ، انعطاف پذیری ، خلاقیت و دانش روزانه مشاور مالیاتی معتبر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و توصیه های مالیاتی مناسب را به یک عامل تعیین کننده در موفقیت یک شرکت تبدیل می کند.

دانش گسترده ای
مشاوران مالیاتی  شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره شما را با معاملات پیچیده شرکتها از جمله فروش شرکت و خرید شرکت ، خریدهای مدیریتی  ، بازسازی شرکت پشتیبانی می کنند. ما همچنین با تیم مشاور مالیاتی معتبر خود می توانیم در اجرای الگوهای مشارکت کارمندان یا برنامه ریزی تأمین مالی بهینه مالی و بازنشستگی به شما کمک کنیم.

مشاوره مالیاتی

اکنون زمان دیگری برای مشاوره مؤثر در امور مالیاتی در شرکتها و افراد وجود ندارد. مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره گزینه های جایگزین مورد نظر خود را ارائه می دهند و برای نیازهای برنامه ریزی مالیاتی شما به کارآمدترین نتایج دست می یابند.

 

مشاوره مالیاتی

 

مشتریان ما ، چه مشاغل و چه شرکتر ، با طیف گسترده ای از چالش ها در رابطه با قوانین مالیاتی روبرو هستند. شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره بامشاوره درامور مالیاتی موثر، برنامه ریزی نوآورانه برای کاهش بار مالیاتی خدمات ارائه می کندو عملکرد مالی شرکت را ارتقا می بخشید .

 

تیم مشاور مالیاتی ما شما را در مورد آخرین تغییراتی که بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد ، راه حل های مالیاتی ارائه می دهیم که عملی و در عین حال خلاق هستیم. به عنوان مشاور مالیاتی برای تعداد فزاینده ای از شرکت های خصوصی و عمومی ، مشتریان تشخیص می دهند که تحقیقات ما ، توسعه پرونده و تخصص غیرقابل انکار ما ، راه حل های فراگیر و شاداب را ایجاد می کند.

 

این که آیا برای مقابله با شرایط پیچیده پیرامون یک معامله ، تغییر ساختار ، تأثیر تغییر سریع قوانین مالیاتی ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تجربه لازم را برای کمک به شما در بهینه سازی دارد موقعیت مالیاتی شما از تیم مشاور مالیاتی معتبر  می تواند یک استراتژی پایدار مالیاتی بسازید.

 

خدمات مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  به منظور پاسخگویی به انطباق پیچیده و متنوع مالیات شرکتها ، معاملات و نیازهای مشاوره مشتریان ما طراحی شده است. متخصصان امور مالیاتی ما بر این باورند که مدیریت تعهدات مالیاتی شما به صورت فعال و مسئولانه می تواند تفاوت اساسی ایجاد کند.

 

تیم مشاور مالیاتی ما از کارشناسان امور مالیاتی از سراسر کشور به مشتریان توصیه می کند و این کار را با دانش فنی برتر ، تجربه کسب و کار و روش های مداوم پشتیبانی می کند.

 

موفقیت اصلی مشاور مالیاتی معتبر درک عمیق فنی ما از قوانین قانونی و قوانین مالیاتی و کاربردهای مناسب راه حلهای پیشنهادی است. رعایت مالیات ، بار قابل توجهی را برای شرکتهایی که مشاغل تجاری در این کشور دارند و برای به حداقل رساندن مالیاتهای پرداخت شده در حال حاضر و در آینده ، نشان می دهد ، در توسعه کارآمدترین و پایدارترین مالیات ضروری است..

 

راه حل های نوین برنامه ریزی مالیاتی ما همه مشاغل را در نظر می گیرد. شفافیت در مورد مشوق های شخصی یا شغلی ضمن بررسی و اعمال قوانین مالیاتی ، به دستیابی بهینه برای رسیدگی مالیاتی و آشکار کردن فرصت های پس انداز مالیاتی کمک می کند. تیم مشاور مالیاتی ما بیشتر از راه حل های مورد نیاز خود را در محیط مالیاتی در حال تغییر و پیچیده تر ارائه می دهیم.

 

بیایید در مورد چگونگی کار مشاور مالیاتی معتبر برای کارآمدترین ساختارهای مالیاتی صحبت کنیم.

 

برنامه ریزی مالیاتی شرکت های

برنامه ریزی ساختاری مالیاتی

برنامه ریزی املاک و مستغلات

برنامه ریزی مالیات شخصی

معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه

خدمات مشاوره مالیاتی و ریسکی

مالیات تراکنش و خدمات مرتبط با آن برای حمایت از اختلافات مالیاتی ادغام و ادغام

تهیه لایحه مالیاتی

مشاور مالیاتی چیست و چگونه می توان مشاور مالیاتی معتبر را انتخاب کرد؟

مشاوره مالیاتی یک خدمات مالی ومالیاتی  مهم ، ضروری برای هر شرکت یا جامعه است ، از نظر ابعاد ، فعالیت ها یا اهداف آن ، پشتیبانی لازم برای عملکرد صحیح اینها در جامعه امروز است.

 

مشاور مالیاتی معتبر حرفه ای است و هزینه ها را صرفه جویی می کند و مالیات کمتری به دولت می پردازد ،مشاور مالیاتی معتبر فردی است که به قوانین مالی ومالیاتی مسلط است ، این اطمینان را به وجود می آورد که ما قوانین مالیاتی را رعایت کنیم. این روش در طولانی مدت در بهینه سازی بار مالیاتی اشخاص حقیقی یا حقوقی واز پرداخت هزینه های غیر ضروری صرفه جویی می کند. بنابراین همکاری واستفاده ازنظرات  مشاور مالیاتی معتبر  یک سرمایه گذاری خوب برای اشخاص حقوقی وحقیقی  است.

 

ما در مورد مشاوره مالیاتی بحث می کنیم وقتی که به حرفه ای (یا حرفه ای ها) که مسئولیت اطمینان از اینکه شخص حقیقی یا حقوقی از تعهدات مالیاتی خود آگاه است ، بحث می کنیم ، با تمام آنچه قانون لازم می داند مطابقت دارد و مطابق با آیین نامه فعلی است.

 

علاوه بر رعایت اظهارنامه مالیاتی عملکرد وامالیات بر ارزش افزوده ، مشاور مالیاتی معتبرهمچنین می تواند افراد و شرکت ها را در دستیابی به مزایای مالیاتی در زمینه های کلیدی مانند مالیات بر سود و سود ، برنامه ریزی املاک ، مدیریت مالیات بر سرمایه گذاری و برنامه ریزی مالیات شرکتها راهنمایی کند.

 

تیم مشاور مالیاتی ما به مشتریان کمک می کند تا در یک محیط مالیاتی که اغلب در حال تغییر و پیچیده است ، مربوط به الزامات شدید سرمایه ، مدیریت ریسک مالیاتی عملیاتی و پیامدهای مالیاتی از سرمایه گذاری در موضوعات مختلف ، حرکت می کند. چالش ما این است که به مشتریان خود کمک کنیم تا ضمن پرداختن به چالش های جهان در حال تغییر مالیات ، چه از نظر محلی و چه در سطح جهان ، به حداقل رساندن مالیات خود بپردازیم.

مزایای مشاوره حقوقی مشاور مالیاتی معتبر در زمینه مالیات

مشاوره حقوقی در حوزه مالیات بیش از پیش ضروری می شود ، زیرا قانونی بودن روز به روز پیچیده تر می شود و سرعت زندگی روزمره اغلب به ما اجازه نمی دهد که از تجزیه و تحلیل قانون و رویه های اداری فعالیت اقتصادی خود دست بکشیم.

 

مشاور مالیاتی معتبرتضمین هایی را به مشتری خود ارائه می دهد. مشاور به مشتریان اطمینان می دهد که همیشه قانون را رعایت می کند ، وخود را در معرض خطر قرار نگیرد و. در حدود مجاز قانون ، مشاور مالیاتی باید حداکثر بار مالیاتی شخص نماینده را بهینه کند و راه حلهای ابتکاری ونوآورانه ، ایمن و در نهایت سودآور ارائه دهد.

 

مشاور مالیاتی معتبروظیفه تجزیه و تحلیل ، تضاد ، تحقیق و شفاف سازی اطلاعاتی را که توسط مشتری خود به دست آورده و یا ارائه سازوکاری برای به حداقل رساندن تسویه حساب های مالیاتی انجام داده است وی در صورت وجود هرگونه اقدام یا عمل مشکوک در خارج از قانون ، همواره مشتری  خود را از مسئولیت های خود در برابر سازمان امور مالیاتی  مطلع می کند.

 

مشاوران حقوقی در حوزه مالیاتی نقش مهمی در درک پیامدهای قیمت کالاها و خدمات بین طرفهای مرتبط و همچنین در ارائه مشاوره درمورد پیامدهای مالیاتی عملیات دارند.

 

برخی از عملکردهای تحت پوشش مشاوره مالیاتی

– انجام برنامه ریزی های مالی کوتاه مدت و میان مدت طبق خواسته مشتری ، به منظور تهیه منابع لازم و امکان سازماندهی پرداخت های مختلفی که در ماه های آینده انجام می شود.

مشاور مالیاتی معتبردرک معقول و متناسب از قانون و مالیات ، همیشه مطابق با مقررات مالیاتی و منافع مشتری خود را تنظیم می کند.

 

– نظارت و پیگیری تسویه حساب های مالیاتی مورد نیاز به منظو