مشاور مالیاتی خبره

شرکت حسابداری خوب
شرکت حسابداری معتبر
خرداد ۲۳, ۱۳۹۹
شرکت حسابداری معتبر
شرکت حسابداری خبره
خرداد ۲۳, ۱۳۹۹
مشاور مالیاتی معتبر

(آسان 3 دقیقه) ابتدا به عنوان حسابدار مالیات MyNavi ثبت نام کنید به طور کلی ، وظیفه یک مشاور مالیاتی خبره تجزیه و تحلیل و قضاوت در مورد وضعیت تجاری شرکت و ارائه پیشنهادات و مشاوره در مورد اقدامات مدیریتی آینده است.

به طور کلی ، وظیفه یک مشاور مالیاتی خبره تجزیه و تحلیل و قضاوت در مورد وضعیت تجاری شرکت و ارائه پیشنهادات و مشاوره در مورد اقدامات مدیریتی آینده است.
از طرف دیگر ، در مورد مشاور مالیاتی  ، وظیفه اصلی ارائه مشاوره به عنوان یک کارشناس قانون مالیات در رابطه با تشکیل پرونده های مالیاتی و اقدامات پس انداز مالیات از اشکال مربوط به حسابداری است.

مزیت یک مشاور مالیاتی با ارائه مشاوره مدیریتی این است که به عنوان یک نهاد قابل اعتماد و انتظار می رود زیرا می تواند مشاوره دقیقی در مورد مدیریت کلی ارائه دهد زیرا وضعیت مالی واقعی شرکتهای مشتری مانند مدیریت جریان پول و مدیریت کتاب را درک می کند.

نکته این است که اگر یک مشاور مالیاتی خبره دانش و مهارت لازم برای انجام مشاوره در زمینه مدیریت مشاغل را داشته باشد ، وی قادر به پاسخگویی به نیازهای این مشتری ها خواهد بود و مطمئناً دامنه عملیات را گسترش می دهد.

تعداد محدود مشاور مالیاتی خبره می توانند مشاور مدیریت باشند

بنابراین مشاور مالیاتی خبره برای تبدیل شدن به یک مشاور مدیریت ، به چه مهارتهایی نیاز دارد؟ خصوصیاتی که معمولاً برای انجام مشاوره تجاری مورد نیاز است شامل موارد زیر است.

مشاور مالیاتی خبره دانش گسترده در مورد مدیریت مهارت شنیداری برای ترسیم اهداف واقعی از مشتری ・ توانایی پردازش اطلاعات (مهارت IT)
مشاور مالیاتی خبره مهارت های ارائه خوبی دارد

 

یک مشاور مالیاتی  که یک حرفه مالیاتی و حسابداری است ممکن است با تجزیه و تحلیل چهره های مالی ، شرایط اقتصادی شرکتهای مشتری را درک کند. اما برای انجام مشاغل مشاوره ، لازم است توانایی ارائه جهت پیشرفت بیشتر داشته باشید و با توجه به وضعیت مالی بهترین اقدامات را برای مدیریت شرکت در نظر بگیرید و یک پیشنهاد ارائه دهید.
به عبارت دیگر ، حتی یک مشاور مالیاتی خبره که دانش زیادی در مورد امور مالیاتی دارد و در محاسبه خوبی دارد ، یک حسابدار مالیاتی که قدرت ارسال آن را دارد ، برای کارهای مشاوره مناسب است.

آنچه یک مشاور مالیاتی نیاز به این دارد که یک مشاور مدیریت باشد

طیف گسترده ای از مشاوره وجود دارد که مدیریت به دنبال مشاور مالیاتی خبره است که در امور مالیاتی قدرتمند هستند ، از جمله حمایت از استارت آپ ، تدوین برنامه مدیریت ، مشاوره مالی ، ارائه خدمات عمومی ، جانشینی در مشاغل ، تغییر ساختار سازمانی ، احیای مشاغل و پشتیبانی از گسترش خارج از کشور. در میان آنها ، باریک کردن زمینه هایی که در آن نقاط قوت داردو تلاش برای گسترش شبکه مخاطبین خود جهت آشنایی با شرایط صنعت ، ضروری است که یک مشاور مالیاتی خبره به عنوان یک مشاور مدیریت تبدیل شود.

یک شرک تحسابداری می تواند کارمشاور مالیاتی خبره را انجام دهد

 

سیستم جامع

مشاور مالیاتی  مشاوره جامع ، کلیه خدمات مرتبط با مدیریت کلی ، از تدوین استراتژیهای تجاری شرکتها تا ساخت سیستم را ارائه می دهد.

راهبردی

مشاور مالیاتی خبره استراتژی عمدتا مشاوره در مورد استراتژی های مدیریت از مدیریت اجرایی را با شرکت های بزرگ و شرکت های خارجی به عنوان مشتری ارائه می دهند.

احیای شرکت / تجارت

مشاور مالیاتی  مشاوره تجدید حیات شرکت / تجارت در احیای شرکتهایی که عملکرد تجاری آنها به طرز چشمگیری بدتر شده است ، تخصص دارد.

سیستم IT

مشاور مالیاتی  خدمات ساخت و ساز سیستم و مشاغل مبتنی بر فناوری اطلاعات را ارائه می دهند.

منابع انسانی

مشاور مالیاتی خبره برای استراتژی منابع انسانی ، استخدام ، ارزیابی و غیره خدمات ارائه می دهد.

از جمله این موارد ، صلاحیت مشاوران مالیاتی توسط مشاوره بنگاههای تجدید حیات جامع و شرکتی / تجاری ، که رابطه تنگاتنگی با امور مالی و حسابداری دارند ارزیابی می شود.
از طرف دیگر ، مشاور مالیاتی خبره که ارتباط زیادی با امور مالیاتی مانند منابع استراتژیک و انسانی دارند ، ارزیابی آنها دشوار است. همچنین توصیه می شود زمینه ای را انتخاب کنید که بتوانید نقاط قوت خود را انجام دهید و شغل خود را تغییر دهید.

یک مدرک جدید بدست آورید

صلاحیت مشاور مالیاتی  نشان می دهد که شما در امور مالیاتی و مالیاتی متخصص هستید. به همین ترتیب ، صلاحیت به عنوان یک متخصص تشخیص کسب و کار کوچک ، صلاحیتی است که نشان می دهد شما دانش مدیریت دارید.
بر خلاف مشاور مالیاتی خبره ، این صلاحیت نیست که یک تجارت انحصاری داشته باشد ، اما می توانید ضمن تحصیل برای کسب مدرک تحصیلی ، دانش لازم برای مشاوره مدیریت را بدست آورید.

علاوه بر این ، اگر شما قصد تبدیل شدن به یک مشاور مالیاتی بین المللی را دارید ، کسب و کار انگلیسی ضروری است.
نمره TOEIC حداقل ۷۰۰ به شما کمک می کند تا شغل خود را به یک شرکت مشاوره که امور مالیاتی بین المللی را انجام می دهد تغییر دهید.

مشاور مالیاتی خبره کیست؟

قبل از معرفی خدمات مشاور مالیاتی خبره اجازه دهید به طور مختصر کار مشاور مالیاتی را بررسی کنیم. کار انحصاری مشاور مالیاتی تقریباً به کارهای زیر تقسیم می شود.

نماینده مالیات

مشاور مالیاتی خبره برای پاسخگویی یا دفاع ازحسابرسی مالیاتی از طرف مالیات دهندگان در یک حسابرسی مالیاتی شرکت می کند. لایحه مالیاتی تنظیم می کند.
مشاور مالیاتی نه تنها وقتی که مستقیماً برای پرداخت مالیات به اداره امور مالیاتی مراجعه می کند ، می تواند پرونده های الکترونیکی را نیز به نمایندگی از مالیات دهندگان با یک کامپیوتر شخصی ارسال کند. ..

تهیه اسناد مالیاتی

اسناد مالیاتی اسنادی است که برای تشکیل پرونده مالیاتی مانند اسناد مدارک شرکت به اداره امور مالیاتی ارسال می شود. ایجاد و ارسال آن را به نمایندگی از مالیات دهندگان یک کار است که تنها مشاور مالیاتی خبره می تواند انجام دهد.

مشاوره مالیاتی

به دریافت مشاوره مالیاتی از قبیل محاسبه مبلغ پرداخت مالیات ، رویه های لازم برای پرداخت مالیات ، محاسبه اثر صرفه جویی در مالیات و موارد دیگر اشاره دارد. اخیراً به دلیل موارد قابل توجهی مشاهده می شود که افراد فاقد صلاحیت در حال پاسخگویی به مشاوره مالیاتی هستند که به سایتهای سؤال و غیره ارسال می شوند ، اما در اصل چنین کارهایی فقط توسط مشاور مالیاتی خبره تأیید می شود. بنابراین ، اگر شخصی که صلاحیت مشاوره مالیالتی را ندارد ، بسته به پرونده و محتوا ، آن را انجام دهد ، این احتمال وجود دارد که از ضررهای جبران ناپذیری به شرکتها وارد نماید.

کار حسابدار مالیاتی غیر از انحصار

وظایف نمونه حسابداران مالیاتی غیر از وظایف انحصاری موارد زیر را شامل می شود.

حسابداری

حسابداری کسب و کار یک کسب و کار است که به همراه کسب و کار انحصاری حسابدار مالیاتی و ایجاد حسابداری، صورتهای مالی، صورتهای مالی، ترازهای آزمایشی، و غیره به نمایندگی از مالیات دهندگان است. اگرچه اینها خدمات منحصر به فرد حسابداران مالیاتی نیستند ، اما اغلب آنها توسط حسابداران مالیاتی انجام می شوند زیرا ارتباط نزدیکی با خدمات اختصاصی حسابداران مالیاتی دارند.

مشاوره

مشاوره کار شغلی است که براساس صورتهای مالی تهیه شده در کار حسابداری ، مشاوره در مورد مدیریت و گردش پول را ارائه می دهد.

نقش مشاور مالیاتی خبره چیست؟

مشاور مالیاتی خبره موظفند در صورت عدم رعایت قوانین مالیاتی به مشتریان مشاوره دهند و درمورد رفتارهای غیرقانونی مانند فرار مالیاتی ، نباید با آنها مشورت یا همکاری داشته باشند.

حسابدار امور مالیاتی وظیفه محرمانه بودن رازهایی است که در تجارت کسب کرده است ، اما در مورد کارمندی که کارفرمای حسابدار امور مالیاتی نیز هست ، صدق می کند و مشاور مالیاتی خبره وظیفه نظارت بر کارمند را دارد. در نتیجه ، مشتریان می توانند با مشورت و درخواست احساس راحتی کنند.

نقش یک مشاور مالیاتی خبره در حمایت از مالیات دهندگان است تا به درستی تعهدات پرداخت مالیات خود را به درستی انجام دهند و به عملکرد صحیح و روان سیستم برگشت مالیات کمک کنند.

 

مطالب اصلی یک مشاور مالیاتی خبره

مشاور مالیاتی خبره دارای سه خدمات انحصاری است و شغل اصلی حسابدار مالیات است. علاوه بر مشاغل انحصاری ، موارد بسیاری وجود دارد که تجارت با امور مالیاتی از قبیل حسابداری ، محاسبه حقوق و دستمزد ، مشاوره یا سایر مشاغل با وابستگی بالا همراه است.

برای ارائه ارزش افزوده به مشتریان ، برخی از مشاوران مالیاتی در ترکیب مشاغل مستقیمی که مستقیماً با امور مالیاتی مرتبط نیستند ..

نماینده مالیات

این مشاغل است که به نمایندگی از مشتری عمل می کند و امور مالیاتی مانند درخواست تأیید اظهارنامه مالیاتی نهایی و اظهارنامه مالیاتی را انجام می دهد. برای ارسال اظهارنامه مالیاتی از الکترونیکی ارسال می کند.

شما همچنین می توانید در هنگام ورود حسابرسی مالیاتی حضور داشته باشید ، یا اگر در اصلاح یا تصمیم اداره مالیات معترض باشد ، می تواند لایحه مالیاتی را تنظیم  کند

مواردی وجود دارد که شرکت ها ، افراد خود اشتغالی ، مالکین انحصاری و غیره بطور مداوم در قالب قراردادهای مشاوره برون سپاری می کنند یا مواردی را که میراث یا معاملات املاک و مستغلات اتفاق می افتد و درخواست های مجرد انجام می شود.

تهیه اسناد مالیاتی

برای تشکیل پرونده مالیاتی ، به اسناد مختلفی از جمله اظهارنامه مالیاتی ، تشکیل پرونده مالیات بر ارث ، درخواست تأیید تشکیل پرونده نیاز دارید. اسناد مالیاتی را برای ارسال به این دفاتر مالیاتی ایجاد کنید. این مجازات است اگر شخصی غیر از شخص واجد شرایط اقدام به تهیه اسناد مالیاتی کند ، که این یک تجارت انحصاری است.

با این وجود فرقی نمی کند که کارمندی مانند شرکت حسابداری این کار را تحت نظر مشاور مالیاتی خبره انجام دهد. در این حالت مشاور مالیاتی خبره مسئول اسناد مالیاتی تهیه شده است.

مشاوره مالیاتی

این خدمات برای دریافت مشاوره مالیاتی و ارائه مشاوره است. علاوه بر مشاوره قبلی هنگام تصمیم گیری در مورد واگذاری یک حسابدار مالیاتی ، راهی برای مشاوره فقط در مورد پرونده وجود دارد.

کار غیر انحصاری مشاور مالیاتی خبره

مشاور مالیاتی خبره نماینده حسابداری وظایف مرتبط با حسابداری و امور مالی مانند عامل حسابداری حسابداری ، تهیه اسناد مالی و محاسبه حقوق و دستمزد را انجام می دهد.

・ خدمات مشاوره و مشاوره ما خدمات مشاوره ای از قبیل مشاوره و مشاوره در زمینه مدیریت و همچنین مدیریت مالیاتی و همچنین مدیریت عمومی را ارائه می دهد. علاوه بر ارائه مشاوره در زمینه بودجه ، ممکن است با مؤسسات مالی نیز مذاکره کند.

مشاور مالیاتی خبره با بنگاه های کوچک و متوسط ​​به منظور تهیه اسناد حسابداری و افشای آنها به درخواست سهامداران و طلبکاران شرکت با مدیران همکاری می کنند.

-به عنوان یک کارشناس مشاور مالیاتی خبره ، طیف گسترده ای از کارهایی را دارد که از دانش خود برای آنها استفاده می کند.

 

نکاتی برای کاهش استرس مشاور مالیاتی خبره

روش کار را ابداع کنید

بزرگترین دلیل تأخیر در کار حسابدار مالیاتی ، تأخیر در جمع آوری اسناد از مشتریان است. هرچه بعد از جمع آوری مواد ، زمان تحویل کوتاه تر شود. بهترین راه برای جلوگیری از آن ، مدیریت برنامه خود با دقت است ، اما اغلب گفتن مهلت کافی نیست. برقراری ارتباط خوب و راهنمایی مشتریان از زمان اولیه محاسبه شده به عقب از تاریخ تحویل ، بسیار مهم است .

مطالبات غیر منطقی را زیاد گوش ندهید

در صورت سفارش غیر منطقی یا گوش دادن زیاد به درخواست مشتری ، بعداً بار سنگینی نیز خواهد شد. همچنین لازم است که یک استاندارد مشخص تنظیم شود و یک خط بکشید . اگر امتناع یک طرفه به گوشه ای منجر شود ، یکی از راه های ارائه شرایطی مانند تاریخ تحویل و هزینه و مذاکره است .

واگرایی خود را پیدا کنید

ممکن است با کمی تغییر بتوانید استرس را تسکین دهید. علاوه بر اقدامات استاندارد مانند گرفتن استراحت ، کشش سبک یا گرفتن چرت ، می توانید از الگوهای رفتاری غیر منتظره مانند بازگشت از مسیر متفاوت از مسیر معمول نیز استفاده کنید. ایده اصلی این است که از کار دور شوید ، ذهن و بدن خود را شل کنید و سر خود را دوباره تنظیم کنید. حتی اگر استراحت کنید ، اگر به فکر کار خود باشید ، نمی توانید استراحت کنید. تفاوت های فردی وجود دارد ، بنابراین روش واگرایی خود را پیدا کنید.

یک محیط بدون استرس را انتخاب کنید

اگر دلیل استرس در محیط کار وجود داشته باشد ، در وهله اول حل آن دشوار است و به احتمال زیاد همچنان استرس خود را احساس خواهید کرد. قبل از ورود به شرکت ، مهم است که عوامل مؤثر در ایجاد استرس مانند میزان و محتوای کار ، سیاست های مدیریتی و شخصیت نماینده را با دقت شناسایی کنید .

با گوش نکردن زیاد به نحوه انجام کار یا خواسته های غیر منطقی ، علت استرس را حل کنید.
・ از آنجا که برطرف کردن استرس ناشی از محیط کار دشوار است ، مشاور مالیاتی خبره باید شناسایی آن قبل از ورود به شرکت بسیار مهم است.

 

چگونه یک مشاور مالیاتی خبره بدون استرس شویم

مهارت های لازم را برای انجام کارها به دست آورید

هرچه کار شما بهتر باشد ، استرس کمتری خواهید داشت. توانایی برقراری ارتباط با مشتری و هماهنگی در تیم برای پیشرفت روان کار ضروری است. علاوه بر این ، وظایف یکنواخت مانند جدول بندی و محاسبه اعدادی که جدا از کار حسابداران مالیاتی هستند ، غالباً با استفاده از IT می توان ذخیره کرد .

برای تغییر احساسات

عدم موفقیت در کار و مشکلات با مردم به دلیل احساسات منفی ناشی از آن می تواند استرس زا باشد. اگر می توانید احساسات منفی را به حالت مثبت یا صاف تغییر دهید ، مشاور مالیاتی خبره بایداسترس را از بین ببرد . اگر تجربه و نقاط قوت خود را برای دور ریختن داشته باشید آسان تر خواهد بود ، اما ساده تر می توانید با پذیرش علت شکست یا مشکل به روشی مثبت فکر کنید که بتوانید  آن را بهبود بخشد .

یک مقصد تغییر شغل پیدا کنید که مناسب شما باشد

برخی از دلایل استرس وجود دارد که می توانید خود و دیگران را حل کنید که نمی توانید آنها را حل کنید ، اما تغییر سیاست مدیریت دفتر و نحوه تفکر در مورد کار دشوار است . به خصوص در مشاور مالیاتی خبره طرز تفکر نماینده قوی است و استرس وقتی شخص با نماینده موافق نباشد ، بسیار زیاد می شود. همچنین کنترل میزان کار در کل از منظر خود من دشوار خواهد بود.

 

اگر این دلایل استرس است ، همیشه ممکن است احساس استرس کنید و به کار خود ادامه دهید.

می توان گفت تغییر شغل با اطلاعات کافی به عنوان ابزاری برای جستجوی پیشرفت شغلی ، تعادل کار و زندگی و یک محیط کاری مناسب برای شما در آینده موثر است.

<خلاصه تا اینجا

مشاور مالیاتی خبره با بهبود مهارت ها و تغییر احساسات ، استرس را کاهش می دهد
・ اگر نمی توانید علت استرس را برطرف کنید ، می توانید یک محل کار مناسب برای شما پیدا کنید.

استفاده از خدمات مشاور مالیاتی خبره مرکز هزینه  نیست. مرکز سود شرکت با کنترل صحیح تجارت مشاور مالیاتی خبره. این روش تفکر مدیران در این دوره است.

به عنوان مثال ، صرفه جویی در مالیات باعث کاهش هزینه های مالیاتی و افزایش سود در دست شما می شود بلکه باعث افزایش فروش از طریق گسترش صادرات می شود. این یک انتخاب طبیعی خواهد بود.

 

آیا مشاور مالیاتی خبره شما ، وکیل امور مالیاتی در جریان تحقیقات مالیاتی دفاع می کند؟

تعداد فزاینده ای از مشتریان در هنگام حسابرسی مالیاتی از خدمات مشاور مالیاتی خبره درخواست می کنند ، زیرا “برای مشاور مالیاتی خبره قابل اعتماد هستند”.

البته بازگرداندن اشتباهی غیرممکن است که هر کسی می تواند مشاهده کند ، اما اغلب تفاوت در تفسیر در بررسی مالیاتی است و اگر اختلاف در تفسیر وجود داشته باشد ، باید نظر مدیریت به صورت علنی ابلاغ شود. اما اگر مقامات مالیاتی در حال تفسیر نادرست آن هستند ، باید دفاع کنید.

بزرگترین هدف مدیران حداکثر سود است. برای این منظور ، این ماموریت مدیر است که تا حد ممکن مالیات را کاهش دهد ، که این یک هزینه است

 

هنگامی که یک مشاور مالیاتی خبره اظهارنامه مالیاتی را تهیه می کند ، وی “مواردی را که محاسبه ، ترتیب یا مشورت شده است” شفاف سازی می کند و “بیانگر مناسب بودن اظهارنامه مالیاتی” است

. به عبارت دیگر ، مشاور مالیاتی خبره کیفیت اظهارنامه مالیاتی را تضمین می کند.
ارسال آن به سازمان امور مالیاتی این امکان را برای مشاور مالیاتی فراهم می کند که اظهارنامه مالیاتی خود را قبل ازحسابرسی مالیاتی اعلام کند. اگر بتوانید در این فرصت مطالب مربوط به تشکیل پرونده مالیاتی شرکت را توضیح داده و درک مقامات مالیاتی را بدست آورید ، بررسی مالیات در این مرحله خاتمه می یابد.

دستورالعملهای اقدام مشاورمالیاتی خبره

هر ماه ، یک متخصص مالیاتی برای شرکت در کارهای بعدی به شما کمک می کند.

 

 1. مشاورمالیاتی خبره از نوآوریهای مهم اقتصادی برای موفقیت مستمر شما پشتیبانی می کند.

مشاورمالیاتی خبره برای دستیابی به سودآوری هر ساله ایجاد مکانیزم داخلی را پیشنهاد می کند.
مشاور از ایجاد اسناد حسابداری که کاملاً مطابق با قوانین و مقررات باشد پشتیبانی می کند.

مشاور مالیاتی با هدف بهبود نسبت سهام و گردش پول ، مشاوره مدیریتی ارائه می دهد.

مشاوربه عنوان یک حرفه ای در امور مالیاتی ، بر اساس قانون ، مشاوره های مناسب را ارائه خواهد کرد.
مشاورمالیاتی به عنوان یک متخصص ، قوانین مالیاتی را با روشی آسان درک می کند و اقدامات مالیاتی صحیح را پیشنهاد می کند.

مشاور مالیاتی خبره ارزش سهام خود و غیره را بر اساس آخرین قوانین مالیاتی و غیره ارزیابی می کند.
مشاوربه سؤالات مالیاتی مربوط به مدیریت املاک شخصی پاسخ می دهد.

مشاور مالیاتی از تحول مدیریت IT پشتیبانی می کند.

مشاور بهترین مدل کسب و کار را از فروشگاههای خرده فروشی گرفته تا بیمارستانهای تخصصی ارائه می دهد.
مشاوراز ایجاد چشم انداز سودآوری و بهره وری سرمایه گذاری ، در ایجاد یک برنامه راه اندازی معتبر کمک می کند.

مشاور مالیاتی
مشاور مالیاتی خبره با پشتیبانی سریع ارائه شده توسط IT ، از تصمیمات مدیریتی مدیریت پشتیبانی می کند.

آیا نگرانی های شما وجود دارد ، “هنگامی که شما تراز ماهانه آزمایش ماهانه را گزارش می کنید ، نمی توانید وضعیت مدیریت زمان واقعی را درک کنید
مشاور مالیاتی خبره تراز آزمایشی را برای ماه قبل ایجاد می کند و سیستمی را ایجاد می کند که به مشتریان امکان می دهد عملکرد اقتصادی و وضعیت مالی را در زمان واقعی درک کنند.
از ابر استفاده کنید تا داده های حسابداری خود را با دید فوری در هر زمان و هر مکان به اشتراک بگذارید. علاوه بر نرم افزار حسابداری ابری ، مشور مالیاتی از خدمات مختلف را برای بازسازی سیستم حسابداری و ایجاد محیطی استفاده خواهیم کرد که مدیریت را قادر می سازد تا تصمیمات شغلی سریع داشته باشد.

ویژگی های خدمات ما

امتیاز خدمات مشاور مالیاتی خبره

به طور خلاصه ، حسابرسی مالیاتی به نظارت و دستورالعمل حسابداری و اسناد یک شرکت اشاره دارد تا ببیند مطابق قوانین مالیاتی عملکرد حسابداری مناسب را انجام می دهند یا خیر.

عموماً  بررسی مشاور مالیاتی خبره مبتنی بر ماهانه یک بار (مشاور ماهانه) است ، اما بسته به محتوای قرارداد ، انتخاب هر سه ماه یکبار ، هر شش ماه یکبار یا سالی یکبار امکان پذیر است.

قیمت اساساً براساس “فروش و تعداد بازدید” است و با در نظر گرفتن محتوای کار و عوامل دیگر تصمیم گیری می شود.

با افزایش تعداد بازدیدها ، هزینه مشاوره ماهانه نیز افزایش می یابد.

با پیشرفت تر شدن فناوری اطلاعات مشاور مالیاتی خبره توصیه می کند از نرم افزار حسابداری استفاده کنید تا هزینه های مشاوره برای مشتریان به حداقل برسد.

·

مشاور مالیاتی خبره با داشتن سیستم حسابداری پیشرفته از مشتریان پشتیبانی می کند ، یکی مسئول پشتیبانی مدیریت و دیگری مسئول پشتیبانی حسابداری.

اگر فقط یک نفر وجود داشته باشد ، ممکن است امکان پذیر نباشد که مشتری هنگام ملاقات یا کار متمرکز ، پاسخگوی مشتری باشد.

از آنجا که از دو نفر تشکیل شده است ، مشاور مالیاتی خبره می تواند سریع پاسخ دهد.

علاوه بر این ، مشاور مالیاتی  ازسایر روشهای ارتباطی  استفاده می کند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کند تا بتواندسریعاً به مشاوره مدیریت / حسابداری آنها پاسخ دهد.

در مقایسه با نامه الکترونیکی مشاورمی تواند ارتباط با مشتریان را فعال کنیم و محیطی را ایجاد کرده ایم که مدیریت بتواند با مشورت راحت باشد.

شعار مشاور مالیاتی این است که خدمات مشاوره مالی که ارائه می دهد به سرعت به مشتریان پاسخ می دهد.

مشاور مالیاتی خبره به این شرط خدمات می دهد که باعث کاهش زمان و تلاش مشتریان و بهبود کارایی کار از جمله معرفی سیستم حسابداری مناسب می دهد.

با استفاده از نرم افزار حسابداری معتبربرای گزارش های ماهانه ، می توانید وضعیت اقتصادی شرکت خود را در هر زمان و هر زمان و در هر زمان واقعی بررسی کنید.

مشاور مالیاتی خبره عملیات حسابداری شما را در دو مرحله بهبود خواهیم بخشید و محیطی را ایجاد می کنیم که مدیریت بتواند روی مدیریت متمرکز شود.

مشاور مالیاتی خبره از نرم افزار حسابداری  برای ساده تر کردن امور حسابداری و کاهش زمان لازم برای انجام عملیات حسابداری در شرکت استفاده می کند.

مشاور مالیاتی  ، یک تراز آزمایشی برای هر ماه ایجاد می کند تا بتوانیم سیستمی بسازد که به مشتریان امکان می دهد عملکرد اقتصادی و وضعیت مالی را به موقع درک کنند.

مشاور مالیاتی خبره با بررسی سیستم حسابداری هزینه شرکتها را کاهش وکارایی را بهبود می بخشد .

تفاوت بین ویژگی های مشاور مالیاتی خبره و مشاوره مالی

مشاوره مالی خدماتی است که صاحبان مشاغل کوچک برای کمک به آنها در آینده متمرکز می کنند و از منابع مالی خود بهره می گیرند.
مشاور مالیاتی خدماتی با محوریت گذشته و حال است ، در حالی که مشاوره مالی یک سرویس با محوریت آینده است.

 

نمای کلی خدمات تصویر خدمات مشاورمالیاتی خبره

پس از تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی ،مشاور مالیاتی یک برنامه تک ساله ایجاد می کند و مقایسه پیش بینی ماهانه را مدیریت می کند.

همزمان با ایجاد برنامه مدیریت ، جدول گردش پول نیز ایجاد می کند.

اظهارنامه مالیاتی چیست؟

با محاسبه میزان کل درآمد و میزان مالیات بر درآمد و مالیات بر درآمد ویژه برای بازسازی برای هر سال تولید شده از اولفروردین تا اسفند هر سال و ارسال اظهارنامه مالیاتی نهایی تا مهلت تشکیل پرونده ، منبع این یک روش برای تسویه مازاد جمع آوری شده و مالیات های پرداخت شده توسط پرداخت مالیات توسط مشاور مالیاتی خبره برنامه ریزی شده است.

مشاور مالیاتی خبره از اظهار نظر مالیاتی مناسب از مشاوره مشتری در مورد اظهارنامه مالیاتی نهایی تا تهیه صورت های مالی و نحوه اظهار مالیات پشتیبانی خواهد کرد.

محتوای خدمات اظهار نامه مالیاتی

مشاور مالیاتی خبره با ۵ مرحله زیر از مالیات دهندگان جداگانه پشتیبانی می کند.

 1. شنوایی رایگان
 2. قرارداد
 3. پشتیبانی حسابداری
 4. مدیریت و مشاوره مالیاتی
 5. تهیه صورتهای مالی و اظهارنامه مالیاتی نهایی

۱٫ شنوایی رایگان

لطفا در صورت تمایل با مشاور مالیاتی خبره تماس بگیرید تا سوالات مربوط به اظهارنامه مالیاتی ، توضیح مراحل بازپرداخت مالیات ، راهنمایی در مورد هزینه ها ، تأیید اسناد مورد نیاز و غیره را با ما در میان بگذارید. برای اولین بار به مدت ۱ ساعت رایگان است.

۲٫ قرارداد

اظهارنامه مالیاتی طبق درخواست مشتری تکمیل می شود.
ویژگی مشاور مالیاتی این است که ما می توانیم یک طرح بازپرداخت مالیاتی ایجاد کند که متناسب با مشتریان باشد.

هزینه اصلی (مشاوره مدیریت)

الف – برنامه ماهانه

این طرحی است که می توانید هر ماه ملاقات کنید و هر ماه مشاوره مدیریت داشته باشید.
برای کسانی که می خواهند مشاوره ماهانه در زمینه مدیریت داشته باشند توصیه می شود.

ب- برنامه سه ماهه

این طرحی است که می توانید هر سه ماه را ملاقات کنید و هرماه مشاوره مدیریتی داشته باشید.
این یک مشاوره ماهانه نیست ، اما برای افرادی که مایل به دیدن آن به طور مرتب هستند یا افرادی که مایل به پایین نگه داشتن قیمت هستند توصیه می شود.

ج ۱ طرح در سال

مشاوره منظم مدیریتی وجود ندارد و برنامه این است که نتایج مالی سالی یک بار گزارش شود.
از آنجایی که شخص مسئول حسابداری قوی است ، به کسانی که می خواهند درخواست کنند فقط در زمان بستن حساب توصیه شود.
لطفا بسته به تعداد دفعات مشاوره مدیریت مورد نظر خود ، یکی از برنامه های فوق الذکر را انتخاب کنید.

هزینه پشتیبانی حسابداری

الف – برنامه پشتیبانی خود حمایت

مشتریان موظفند با استفاده از نرم افزار حسابداری اسناد خود را ثبت کنند
برای مشتریانی که از نرم افزار حسابداری استفاده نمی کنند ، مشاور مالیاتی خبره از معرفی نرم افزار حسابداری و ایجاد سیستم خود ارزیابی پشتیبانی می کند.

۳٫ پشتیبانی حسابداری

مشاور مالیاتی خبره از حسابداری طبق برنامه ای که مشتری انتخاب کرده است پشتیبانی می کنیم. قدرت ما پشتیبانی حسابداری با استفاده از پیاده سازی سیستم حسابداری تا کنترل حسابها وبستن حسابها را شامل می شود.

۴- مشاوره مدیریت و مالیات

برای مشتریانی که برنامه ماهانه و سه ماهه ای دارند ، مشاور مالیاتی به طور منظم مشاوره های مدیریتی و مالیاتی را انجام می دهد.
بسته به مشتری موضوعات مختلفی وجود دارد ، اما مشاورمالیاتی با استفاده از تجربه و دستاوردهای ۲۰ ساله کاری ، از حل مسئله پشتیبانی خواهد کرد.

۵- صورتهای مالی و اظهارنامه مالیاتی نهایی را تهیه می کند

در سالهای اخیر ، تهیه اظهارنامه مالیاتی بصورت آنلاین امکان پذیر بوده است و مشتریان بیشتر و بیشتری در حال تنظیم اظهارنامه مالیاتی هستند.
با این وجود موارد و مشکلات ویژه زیادی در رویه های مربوط به مالیات و تهیه اسناد وجود دارد ، بنابراین کارشناسان نیاز به حمایت دارند. غیر معمول نیست که مشتریان میلیادها تومان  را با فراموش کرد ن معافیتهای مالیاتیرا ، از دست بدهند.
مشاورمالیاتی پشتیبانی مالیاتی و پشتیبانی ویژه ای را برای مشتریان خود ارائه خواهدداد تا آنها بتوانند اظهارنامه مالیاتی بهینه داشته باشند.

مزایایی برای مشتریانی که از مشاور مالیاتی خبره درخواست می کنند

سه مشتری اصلی که از ما درخواست می کنند ، سه مزیت عمده دارد.

۱٫ هیچ گونه خطر پرداخت مالیات بیشتر از حد ضروری وجود ندارد

اگر تصمیم دارید اظهارنامه مالیاتی خود را ثبت کنید ، باید هزینه ها را بررسی کنید و اینکه سیستم مالیاتی کاربرد دارد یا خیر.
موارد بسیار اندکی وجود دارد که مشاور مالیاتی خبره فراموش می کند ، حتی اگر با استفاده از موارد ویژه می تواند مالیات را کاهش دهد.

۳٫ با کمک مشاور مالیاتی خبره خود را از دردسر تشکیل پرونده های مالیاتی رهایی بخشید و می توانید بر مشاغل خود متمرکز شوید

تجارت صاحب مشاغل حسابداری نیست بلکه اصلی ترین تجارت (مدیریت) است.
ما مشاور مالیاتی خبره همچنین زحمت تشکیل پرونده های مالیاتی را از بین می برد تا بتوانید روی تجارت اصلی خود متمرکز شوید.
مزیت ترک اظهارنامه مالیاتی فرد به یک متخصص بسیار عالی است. اگر فرایند تشکیل پرونده مالیاتی را دشوار دانستید ، لطفاً آن را جدی در نظر بگیرید.

اظهارنامه مالیاتی ارث

جریان خدمات

اظهارنامه مالیات بر ارث در پنج مرحله زیر اجرا خواهد شد.

 1. مشاوره رایگان
 2. اسناد لازم را ارسال کنید
 3. محاسبه مالیات بر ارث
 4. پیشنهاد تقسیم ارث و تأیید روش تقسیم ارث
 5. اظهارنامه مالیاتی وراثت

۱٫ مشاوره رایگان

مشاوره اول رایگان خواهد بود.
مشاور مالیاتی خبره به وضعیت ملک مشتری گوش خواهیم داد و محتوای خدمات و هزینه آن را توضیح خواهدداد.

۲٫ ارسال اسناد مورد نیاز

مشاور مالیاتی خبره پس از عقد قرارداد ، اسناد لازم برای اظهارنامه مالیات بر ارث را تهیه می کند ، مانند اسنادی که به مشتریان امکان می دهد از موجودی سپرده‌ها و پس اندازها ، جزئیات مالیات بر دارایی / املاک زمین / ساختمان و جزئیات موجودی سهام متعلق به آنها مطلع شوند.

۳٫ محاسبه مالیات بر ارث

مشاور مالیاتی خبره براساس کل اموال ارسالی و وضعیت اقوام ، محاسبه آزمایشی مالیات بر ارث را براساس وراثت اولیه و وراثت ثانویه انجام خواهد داد.
موارد خاص برای کاهش مالیات بر ارث را در زمان محاسبه محاکمه در نظر خواهد گرفت.

۴- پیشنهاد تقسیم ارث و تأیید روش تقسیم وراث

مشاور مالیاتی خبره نتایج محاسبه مالیات بر ارث را برای اولین وراث و وراث دوم توضیح خواهدداد.
و همچنین روش تقسیم ارث را پیشنهاد می کند که برای پس انداز مالیات بر ارث سودمند است.

۵- اظهارنامه مالیات بر ارث

مشاور مالیاتی خبره پس از اتمام مشاوره تقسیم ارث ، اظهارنامه مالیات بر ارث به اداره امور مالیاتی ارسال می شود.

سه ویژگی خدمات مشاور مالیاتی خبره در مالیات بر ارث

۱

۲- به دلیل استفاده از سیستم پیوست سند ، اقدامات بررسی مالیاتی کامل است.

به عبارت ساده تر ، این سیستمی است که با دادن اظهارنامه مالیات بر ارث ، یک مشاور مالیاتی معتبر (شرکت ما) ، اطمینان را تضمین می کند.
اگر درمورد مطالب اظهارنامه بدون پیوست کتبی ، هرگونه سؤال یا شک دارید ، ممکن است در معرض حسابرسی مالیاتی باشید.
اگر به صورت کتبی ضمیمه شود ، مشاور مالیاتی خبره ابتدا به عنوان جلسه رسیدگی با شما تماس خواهد گرفت و اگر نکات یا سؤالاتی نامشخص در آنجا وجود داشته باشد پاسخ می دهد

مشاور مالیاتی خبره با پیاده سازی سیستم ضمیمه اسناد ، که دارای مزایای استاندارد می تواند پرونده مالیات بر ارث را برای مشتریان بی خطر محقق کند.

۳٫ حتی در مشاوره ها که مهلت تشکیل پرونده قریب الوقوع باشد ، مشاور مالیاتی خبره فوراً مطابق میل مشتری پاسخ دهد.

به طور معمول ، تقریباً از زمان مشاوره تا تکمیل تشکیل پرونده مالیات بر ارث می گذرد ، اما حتی اگر مهلت تشکیل پرونده نزدیک شود ،مشاورمالیاتی به سرعت و انعطاف پذیری به درخواست مشتری پاسخ خواهد داد.

مشاور مالیات بر ارزش افزوده

تحویل کالا و خدمات انجام شده در ایران مشمول مالیات بر ارزش افزوده است. اما ، در قانون مالیات بر ارزش افزوده ، صادرات کالا ، تحویل ثبت شده به صادرات ، صادرات خدمات ، تولید و ساخت وسایل نقلیه حمل و نقل دریایی و هوایی مندرج در قانون مالیات بر ارزش افروده پرداخت شده به مودی مسترد می گردد.

 

خدمات مشاور مالیاتی خبره:

 

. تنظیم روابط بین مودیان مالیاتی و اداره امور مالیاتی در چارچوب آیین نامه های تعیین شده توسط اداره امور مالیاتی در روند استرداد مالیات بر ارزش افزوده.

 

. ترتیب به موقع گزارش های مشاوره مالی مورد نیاز

 

. ارائه خدمات مشاوره جهت حل مشکلات پیش آمده در رابطه با استرداد مالیات بر ارزش افزوده

مشاور مالیاتی خبره قانون فعلی در مورد قوانین مالیاتی و تأمین اجتماعی در کشور ما را دنبال می کند و آن را به گونه ای اعمال می کند که ارزش افزوده را به مشتریان خود اضافه کند. ومشاور مالیاتی همیشه با ارائه خدمات متفاوت و واجد شرایط ، با درک حفظ رضایت مشتری در پیش زمینه عمل می کند.

هدف مشاور مالیاتی خبره ارائه خدمات با کیفیتی است که مشتریان می توانند با تجزیه و تحلیل نیازها و انتظارات خود به بهترین روش از آن بهره مند شوند. مشاور مالیاتی ، که به منظور ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان ، از ساختار پرسنلی مداوم در حال نوسازی برخوردار است. همواره به برنامه های آموزش و توسعه ارائه شده توسط مؤسسات مختلف اهمیت زیادی می دهد.

مشاور مالیاتی خبره ، در راستای ارائه خدمات منظم به مشتریان ، در یک برنامه منسجم ودقیق عمل می کند ، این انعطاف پذیری را دارد که به تغییرات ممکن است در اسرع وقت پاسخ دهد.

در حالی که رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد ، اصلی ترین اصل مشاور مالیاتی این است که وظایف خود را بدون نقض قوانین مالیاتی وبیمه وکار طبق خواسته مسئولیت عمومی ما انجام دهد. مشاور با درک درستی از مشاغل کار می کند که در دستیابی به نتایج فنی و تجزیه و تحلیل تکنیک های مؤثر و تعیین کننده را انجام می دهد که تصمیمات تجاری شرکتهایی را که تفاوت های بخش را در نظر می گیرند راهنمایی می کند.

 

ماموریت مشاور مالیاتی خبره

به منظور اطمینان از بهره مندی مشتریان و عموم مردم در بالاترین سطح ، در بخش حسابداری ، مشاوره مالی ، تأمین اجتماعی و حسابرسی ، پیروی از کشور و جهان از نزدیک با توجه به خواسته ها و انتظارات مشتریان مطابق با خواسته ها و انتظارات مشتریان؛ به عنوان یک مشاور مالیاتی خبره که خدمات اصولی ، اخلاقی و قابل اعتماد خدمات ارائه می کند.

دیدگاه مشاور مالیاتی خبره

مشتری مداری و مشتری مداری ، ارائه خدمات باکیفیت با تکنیک های راه حل خلاق به صورت سریع و به موقع. توجه به اعتماد متقابل ، اخلاق برتر تجاری و رفتار صادقانه در روابط تجاری و اجتماعی مشاور مالیاتی خبره اهمیت دارد

افزایش فضای رقابتی زندگی تجاری و مقررات قانونی در حال تغییر و تحول باعث می شود شرکت ها مجبور شوند فرآیندهای امور مالی خود (حسابداری ، مالیات ، گزارشگری مالی ، حقوق و دستمزد و غیره) را با کارآمدترین و صحیح مدیریت کنند.

 

مدیریت شرکت می تواند با تمرکز روی زمینه های فعالیت خود و تحویل فرایندهای حسابداری مالی که برای آینده و آینده شرکت بسیار مهم است به “خدمات حسابداری و مشاوره مالی” ، به اهداف خود از جمله رشد ، سودآوری و گشایش در بازارهای بین المللی برسد.

 

مشاور مالیاتی خبره با ارائه راه حل های بیشمار در زمینه های حسابداری و مشاوره مالی با کارمندان و مدیران متخصص خود به مشتریان خود کمک می کند.

خدمات حسابداری ، مشاوره امور مالی و حقوق و دستمزد

 

خدمات اصلی ارائه شده توسط بخش مشاور مالیاتی خبره

 

تهیه سوابق حسابداری شرکتها مطابق جدول حسابهای یکسان

تحلیل مالی و مالی

جداول تهیه و کنترل پول نقد

تأسیس سازمان حسابداری

ایجاد و کنترل سیستم بودجه ریزی پول نقد

ضبط معاملات نقدی ، بانکی و حساب جاری در رابطه با فاکتورهای خرید ، هزینه و فروش و فعالیتهای شرکت در سیستم حسابداری.

بررسی سوابق حسابداری مطابق قوانین مالیاتی مربوطه

بررسی صحت مانده حسابهای جاری با انجام حساب های نقدی ، بانکی ، مشتری و فروشنده.

تهیه صورتهای مالی شرکتها مطابق با نمودار یکسان حسابها ، ماهانه ، سه ماهه و سالانه (ترازنامه ، صورت درآمد ، صورت جریان وجه و غیره)

تهیه کلیه اظهارنامه های مالیاتی (مالیات شرکت ، مالیات بر درآمد ، مالیات بر ارزش افزوده ، مختصرا ، تمبر وظیفه ، مالیات موقت شرکت و غیره) مطابق با دوره قانونی آنها ، ثبت در سیستم و گرفتن تعهدات آنها

نظارت برتحریر دفاتر قانونی

تشکیل وتکمیل پرونده الکترونیکی

تحویل معاملات فصلی و سه ماهه و لیست مالیات حقوق و بیمه ای که به صورت الکترونیکی به مشتری تعلق می گیرد

پاسخگویی به سؤالات روزانه در مورد روشهای حسابداری و مقررات مالی شرکتهایی که حسابداری آنها توسط کارمندان خودشان برگزار می شود و مشاوره در مورد پروژه های جدید حسابداری.

تهیه حقوق و دستمزد ماهیانه شرکتها مطابق با داده های دریافت شده از شرکت ، تهیه کمک هزینه ، کسر ، بیمه ، مالیات ، محاسبه دستمزد خالص و تهیه انواع گزارش در مورد حقوق و دستمزد

خدمات مالی

در مشاوره مالیاتی ما در بخش مشاور مالیاتی خبره ، وظایف مالیاتی و مالیاتی شرکت شما را از یک دیدگاه جهانی و استراتژیک ، با هدف ارائه برنامه ریزی مالیاتی  خدمات مشاوره مالیاتی ارائه می کنیم وبه شما امکان می دهیم تا با بهره گیری از راه حلهای مشاوره و مشاوره حسابداری ، مزایای تجارت خود رادر مالی ، مدیریت حسابداری و مالیات بر مشاغل بهینه کنید.

 

مشاوره و مدیریت مالیاتی در در بخش مشاور مالیاتی خبره یکی از اصلی ترین تخصص های ما است که با استفاده از آن می توانیم کارایی عالی شما را در اقدامات خود تضمین کنیم و به طور مداوم در مورد همه پیشرفت های مالیاتی توصیه می کنیم تا بتوانید میزان پرداخت مالیاتی خود را کاهش دهید.

 

 

خدمات مشاوره مالیاتی ما در در بخش مشاور مالیاتی خبره شامل موارد زیر است:

تهیه کلیه اظهارنامه های مالیاتی که باید انجام شودمشاوره عمومی در مورد مواد مالیاتی در سطح ایالتی ، خودمختار و شهرداری.

تجزیه و تحلیل و مشاوره در مورد مالیات.

مشاوره و مدیریت جامع مالیاتی شرکتها

برنامه ریزی مالیاتی فردی

تهیه وتنظیم وارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

حسابرسی کامل مالیاتی شرکتها

اعلامیه عملیات درون جامعه

مشاوره در استرداد مالیاتی

مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی که مشاور مالیاتی خبره به مشتریان خود ارائه می دهد ، در نظر گرفته شده است که به یک پشتیبانی واقعی از شرکت ها تبدیل شود تا آنها بتوانند با موفقیت مقررات مقررات مالیاتی را رعایت کنند تا مدیران آنها با توجه به تأثیرات تصمیم گیری های به موقع و دقیق بگیرند.

 

تشخیص انطباق مالیاتی

حل ناسازگاری های مالیاتی

استفاده از قراردادهای مالیات مضاعف

نمایندگی در زمان رسیدگی مالیاتی

مشاور مالیاتی خبره با طراحی صحیح ، سازماندهی و برنامه ریزی مالیاتی به شرکت ها این امکان را می دهد تا با رعایت درست تعهدات مالیاتی خود ، از منابع خود استفاده بهینه کرده و خطرات را به حداقل برساند. این موضوع یکی از نقاط قوت اصلی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره را تشکیل می دهد.

 

از جمله خدمات مالیاتی که در تشخیص هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

خدمات مشاوره مالیاتی دائمی.

تهیه و تشکیل اظهارنامه مالیاتی.

تشخیص رعایت مالیات.

برنامه ریزی و حسابرسی مالیاتی.

سازماندهی مجدد ساختارهای شرکت.

تحلیل مالیاتی قراردادهای تجاری.

فواید ااستفاده از مشاور مالیاتی خبره عبارتند از

مشاوره دائم مالیات و مشاوره خاص مالیاتی با هدف تجزیه و تحلیل وضعیت خاص هر یک از مودیان مالیاتی و سپس حضور در انجام تعهدات مالیاتی آنها برای پیش بینی هرگونه شرایط احتمالی که بر شرکت و شرکای آن پیش بینی از فواید مشاور مالیاتی خبره می باشد

حسابداری شرکت خود را در دست متخصص بگذارید

همانطور که ممکن است از قبل بدانید ، فرایندهای حسابداری موفقیت یا عدم موفقیت اهداف شرکت شما را مشخص می کنند. بنابراین ، این یک نکته اساسی در تجارت شما است. و دقیقاً به همین دلیل بسیار مهم است که بدانید که چگونه حسابداری از نهاد خود را انجام می دهید.

 

تعهد اصلی شرکت ها داشتن یک مشاور مالیاتی خبره است که در طی مراحل مختلف شغلی به آنها کمک می کند. اگرچه اجباری نیست ، اما توصیه می شود از متخصصان این نوع موضوع کمک بگیرید.

 

همکاری با یک مشاور مالیاتی خبره می تواند زندگی شما را با توجه به شرکت شما بسیار آسانتر و آرامتر کند و مشاور مالیاتی خبره بیشتر روی جنبه های مورد علاقه شما متمرکز شود. بنابراین شما حسابداری معتبر و مربوط به بازرسی مالیاتی را به متخصصان واگذار خواهید کرد. همچنین راهی برای اطمینان از این که کار درستی در همه زمان ها انجام می شود.

 

در بخش مشاور مالیاتی خبره، مدیریت حسابداری شرکت شما را با یک برنامه صدور صورت حساب و حسابداری خوب توسعه می دهیم ، تا بتوانید آنچه را که وارد می کنید و آنچه را خرج می کنید ، پیگیری کنید. علاوه بر این ، در بخش مشاور مالیاتی خبره بازرسی های مالیاتی ، نه تنها بررسی می کنند که حساب ها به ترتیب هستند ، بلکه باید گزارشات مختلفی را ارائه دهند و به اداره مراجعه کنند.

 

برای انجام کارآمد و با اطمینان ، داشتن یک متخصص در دست برای توضیح وضعیت و انجام مراحل باعث کاهش مالیات  شما خواهد شد.

 

در بخش مشاور مالیاتی خبره راه حل شخصی کاملی برای شما و تجارت شما دارد. با ما تماس بگیرید.

مشاوره مالیاتی

در بخش مشاور مالیاتی خبره توصیه می کند تا شغل شما دارای برنامه ریزی مالیاتی کافی باشد و شما از این امنیت و آرامش برخوردار باشید که شرکت شما از کلیه مقررات فعلی پیروی کند.

 

خدمات مشاوره مالیاتی برای شرکت ها

در بخش مشاور مالیاتی خبره ما  در گروههای متوسط ​​و بزرگ ، گروههای تجاری و ثروت و همچنین شرکتهای بزرگ متخصص هستیم.

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره که در بخش مشاورمالیاتی در مورد همه امور مربوط به مالیات مشاغل به شما مشاوره ای با کیفیت بالا ارائه می دهد.

 

در بخش مشاور مالیاتی خبره کار خود را به عنوان مشاوره مالیاتی برای تولید ارزش برای شرکت شما درک می کندکه به شما امکان می دهد حداکثر صرفه جویی در مالیات را داشته باشید ، ضمن اینکه از رعایت به موقع کلیه تعهدات مالیاتی با توجه به قانونی بودن و با حداکثر کارایی اطمینان حاصل می کنید.

در بخش مشاور مالیاتی خبره رویدادها وچالشهای مالی را پیش بینی می کند و مناسب ترین راه حل را برای هر وضعیت پیشنهاد می کند.

 

در بخش مشاور مالیاتی خبره تیمی از مشاوران حرفه ای مالیاتی را در اختیار مشتری قرار می دهد که تجربه گسترده ای در زمینه مالیات دارند.که مهمترین اقدامات آن به شرح ذیل می باشد

 

برنامه ریزی مالیاتی شرکت ها و دارایی ها.

مشاوره دائم به اداره امور مالیاتی خود.

اطلاعات مداوم در مورد اخبار و مقررات مالیاتی.

گزارش مالیاتی و ارزیابی احتمالات.

کمک قبل از مراحل مالیاتی.

گزارش پروژه های تجاری.

بررسی مالیات و حسابرسی  برای مالیات بر ارزش افزوده

مشاوره حسابداری

مدیریت مؤثر تجارت نیاز به جریان مداوم اطلاعات حسابداری شما و تفسیر مناسب برای انتخاب بهترین تصمیمات دارد.

خدمات مشاور مالیاتی خبره

این شرکت دارای تیم گسترده ای از مشاوران مالیاتی  است. به عنوان بخشی از سیاست شرکت ، کلیه فعالیت های حسابداری ، حسابداری حقوق و مشاوره مالیاتی توسط مشاوران مالیاتی خبره انجام می شود.

 

مشاوره مالیاتی

.

حسابداری حقوق – تیم مشاور مالیاتی خبره به کلیه حقوق و دستمزد و قانون کار آگاهی دارد و این شرکت همچنین با تعدادی از وکلای متخصص در قانون کار همکاری می کند.

مشاور مالیاتی خبره به کلیه قوانین  مختلف ، از جمله تأمین اجتماعی ، مالیات بر درآمد ، مالیات بر ارزش افزوده ، همه موارد مورد نیاز آگاهی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.