مشاور مالیاتی حرفه ای

مشاور مالیاتی حرفه ای
مشاور مالیاتی مجرب
آذر ۱۹, ۱۳۹۸
راندمان مشاور مالی
کاربردهای مشاور مالی
آذر ۱۹, ۱۳۹۸
مشاور مالیاتی ماهر

مشاور مالیاتی حرفه ای

مشاور مالیاتی حرفه ای

 

کار با یک مشاور مالیاتی حرفه  می تواند شما را از یادگیری از اشتباهات خود نجات دهد. و داشتن مشاور مالیاتی حرفه ای  یک انتخاب هوشمندانه است که می تواند مزایای زیادی را برای تجارت شما به همراه داشته باشد.

گذشته از تهیه مالیات ، یک مشاور مالیاتی می تواند راهنمایی هایی را در زمینه های مختلف تجارت شما ارائه دهد و به شما در جهت دستیابی به سلامت مالی مطلوب کمک کند.

هنگام استخدام یک مشاور مالیاتی ، مهم است که شخصی را انتخاب کنید که مناسب تجارت شما باشد. در اینجا نکاتی برای یافتن بهترین مشاور مالیاتی برای تجارت شما آورده شده است.

هنگام استخدام مشاور مالیاتی حرفه ای می تواند بهترین باشد

 

هر کس وضعیت مالیاتی منحصر به فردی دارد و چشم اندازی منحصر به فرد در مورد آنچه نیاز دارد ، دارد. برخی از مشتری ها می خواهند ۱۰۰٪ خودشان انحام دهند ، برخی دیگر می خواهند از یک مشاور مالیاتی  یاد بگیرند.

به طور کلی ، مردم از ایجاد یک شریک طولانی مدت که می تواند بازخوردی درمورد سلامت مالی آنها داشته باشد ، قدردانی می کنند. کسی که امور مالی آنها را قضاوت نمی کند ، اما برای درک اهداف و خواسته های آنها تلاش می کند.

به عنوان مثال ، مشتریانی داریم که ثبت نام می کنند ، اطلاعات آنها را ارائه می دهند و فقط می خواهیم وقتی که اظهارنامه مالیاتی آنها را انجام دهیم از ما بشنوند.

این مشتری ها می دانند که برای آنها بیشترین اهمیت را دارند: نمایندگی. سپس ، مشتریانی داریم که می خواهند اطلاعات خود را طی کنند ، از طریق اشتباهاتی که می خواهند از آن بپرهیزند صحبت کنند و درباره مکان خود بازخورد بگیرند.

توازنی که باید در استخدام یک مشاور مالیاتی  یا حسابدار داشته باشید این است: چقدر می خواهم در مقابل مشاور یاد بگیرم. در حالی که ممکن است دیدگاه های خود را در مورد مهم تر بودن داشته باشید ، ما به مشتریان توصیه می کنیم تا عناصر هر دو را جستجو کنند.

آیا مالیات من پیچیده است؟

مشاوره مالی بهتر

مشاور مالی بهترین

وکیل مالیاتی برتر

مشاوران مالیاتی برتر

برخی ممکن است ساده و راحت باشند ، در حالی که برخی دیگر پیچیده تر هستند.

غالباً سؤالاتی که شما نمی پرسید باعث بروز مشکل در هنگام تشدید علائم عادت های مالی ناعادلانه یا مشکلات مالیاتی بدون فشار می شود

این مسائل می تواند مالی باشد. مشاغل با دلایل بسیار زیاد می تواند تعهدات بدهی سنگین ایجاد کند.

اگر دقیق نباشد ، این تعهدات می تواند رشد را مختل کند ، همانطور که در بسیاری از موارد مشاهده شده که براساس پیش بینی های بسیار مثبت برای بدهی خدمات تلاش می کنند.

این موضوعات همچنین می تواند ساختاری باشد. که شریک اساساً دارایی های قبلی و درآمد کسب و کار خود را ، از نظر قانونی ، به مشاغل جدید و شریک جدید کمک کرده است. وقتی در حلقه تجارت هستید ، وقت ندارید که تحقیق را انجام دهید.

حرفه مشاورین مالی

تخصص مشاوران

در این مواقع منطقی است که به افرادی که در این موارد متخصص هستند اعتماد کرده و تجربه مشاوره با مشتری در مورد موضوعات بسیار مشابه را داشته باشیم.

شانس این است که چالش های شما برای شما جدید است ، اما نه برای یک مشاور مالی ، مالیاتی یا یک حرفه ای حقوقی که با تجارت شما آشنا باشد ، نیست.

علاوه بر این ، مالیات پیچیده است.

در کنار تأمین اعتبار شغل خود و داشتن ساختار مناسب ، حرکت در منظره پیچیده که قوانین  مالیاتی است بسیار چالش برانگیز است.

من به عنوان یک مشاور مالیاتی  حرفه ای در امور مالیاتی ، می توانم در نظر بگیرم که تفسیر قوانین مالیاتی  کاربردی است و می توان با اطمینان از مشاغل مشتریان من دفاع کرد همراه با سؤالات دیگر ، فهمیدن چگونگی رسیدگی به مالیات – نه فقط در پایان سال بلکه در طول سال – می تواند استرس  آور باشد.

آیا در مورد تعهد مالیاتی خود سؤال دارید؟

آیا در ایالت ها و شهرها تجارت دیگری انجام می دهید؟ آیا از همه معافیتهای  مالیاتی احتمالی که در دسترس شما است استفاده می کنید؟ آیا چندین درآمد دارید؟ اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ مثبت داده اید ، ممکن است به نفع شما باشد که با شخصی کار کنید که می تواند از لیست صحیح انجام کار مطمئن شود.

دانستن آنچه باید به آن اهمیت دهید (و به آن اهمیت ندهید) اولین قدم قدرتمند در اداره امور مالی است

مشاوره مالی متخصص

مشاوران مالی متخصص

کار با مشاور مالیاتی مناسب باید به چند دلیل مفید واقع شود. برای مبتدیان ، می توانید از مالیات خود صرفه جویی کنید. این پس اندازهایی است که می توانید در ریال اندازه بگیرید.

یک مشاور مالیاتی می تواند شما را با یک استراتژی جامع برنامه ریزی مالیاتی به شما کمک کند ، که می تواند با صرفه جویی در وقت با خرید ، درآمد زمان بندی ، معافیت مالیاتی  و ترکیب برای کاهش بدهی مالیاتی به شما کمک کند.

صرفه جویی در پرداخت

یک مشاور مالیاتی همچنین می تواند در صرفه جویی در وقت خود در پرداخت مالیات کمک کند. آنها در قانون مالیات تخصص دارند ، بنابراین مجبور نیستید.

این باعث می شود تا در یادگیری کلیه مقررات مالیاتی خاص که به تجارت شما مربوط می شود ، باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و همچنین این اطمینان را می دهد که مالیات شما به درستی و به موقع ثبت می شود و از پرداخت جریمه های غیرضروری بیش از حد و هرگونه نظارت بیشتر جلوگیری می کنید.

در تجربه ما صرفه جویی در وقت ودر هنگام پرداخت مالیات روشی اثبات شده برای کاهش استرس در طول زمان است.

حتی اگر پاسخی را که از ما می خواهید دریافت نکنید ، دانستن حقیقت در مورد مالیات به شما کمک می کند تا طول عمر آنها را بپردازید ، فارغ از اینکه در کدام دسته مالیاتی قرار دارید.

تفاوت مشاور مالیاتی حرفه ای ومتخصص حسابداری

مشاور ه مالی خبره 

مالی خبره

 

یک متخصص امور مالیاتی با یک متخصص حسابداری متفاوت است.

در حالی که ممکن است یک حرفه ای در هر دو تخصص تخصص کند ، همه متخصصان امور مالیاتی یا متخصصان حسابداری یکسان نیستند.

برخی از مشاوران  امور مالیاتی تصمیم می گیرند که روی تهیه مالیات تمرکز کنند ، در حالی که برخی دیگر روی برنامه ریزی مالیاتی و رعایت مالیات تمرکز دارند.

به همین ترتیب ، برخی از متخصصان حسابداری روی خدمات حسابداری تمرکز می کنند و تهیه مالیات را انجام نمی دهند

 

یا تفاوت های ظریف موجود در قوانین را نمی دانند. فقط به دلیل اینکه کسی حسابدار رسمی  است ، لزوماً به این معنی نیست که آنها قوانین  مالیات را می شناسند. امتحان حسابدار رسمی به شدت روی رسیدگی  های مالی تمرکز دارد و تنها یک بخش از امتحان روی مالیات متمرکز است.

سابقه

حتماً پیشینه مشاوران خود را درک کنید. ما شرایط نامساعدی داشتیم.

که مجبور شدیم بازده های چندین ساله را اصلاح کنیم ، زیرا مشتری فرض می کرد.

مشاور ان مالی  تمام وقت  چه زمانی  نیاز دارید؟

مشاور مالی  تمام وقت

که صاحب حساب آنها قادر به مدیریت همه امور مالی است.

نه تنها مالیات ها نادرست بودند ، بلکه حسابدار آنها نتوانست در مورد برخی از شرایط مالیاتی پیرامون جبران خسارت مالک هشدار دهد که هزینه آن را بیش از مراجعه به یک مشاور  مالیاتی برای صاحبان هزینه می کند.

بهترین مشاور مالیاتی حرفه ای

در حالی که مشکلی با همکاری با یک مشاور مالیاتی که هر دو را انجام می دهد وجود ندارد ، حتما نقاط قوت حرفه ای خود را درک کنید.

ارتباطات جلو و روشن مهم است ، اما همیشه از حسابدار رسمی یا مشاور مالیاتی خود بپرسید: (۱) میزان کار آنها حسابداری یا حسابداری در مقابل مالیات و (۲) میزان کار مالیاتی آنها مطابقت (تکمیل بازده) در مقابل مشاوره است. این ابتدا نشان می دهد که حسابدار متمرکز بر مالیات چیست.

دوم اینکه ، شما می پرسید که کد مالیات را چقدر خوب می شناسند

. یک شرکت مالیاتی که تمام انطباقات را انجام می دهد ، به ندرت فنی و پیشرفته است که مشاوره ای را انجام می دهد ، یعنی برنامه ریزی برای چگونگی کاهش مالیات خود در زمان واقعی. البته ، اگر می توانید بنگاهی را پیدا کنید که دارای کتابفروشان اختصاصی و مشاوران مالیاتی اختصاصی باشد که هم مشاوره و هماهنگی را انجام می دهند .

یافتن یک مشاور  مالیاتی مناسب برای تجارت مشترک اقتصادی خود

 

هنگام تلاش برای یافتن بهترین مشاور مالیاتی حرفه ای  برای مشاغل خود ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که درک کاملی از آنچه می خواهید و از طرف حرفه ای خود نیاز دارید ، دارید. آیا به دنبال کسی هستید که هم برای تهیه مالیات و هم در مراحل حسابداری شما مسئولیت رسیدگی کند؟

زمان مراجعه به مشاورین مالی چیست ؟

مراجعه به مشاور مالی چیست ؟

برنامه ریزی مالیاتی و برنامه ریزی تجاری چیست؟ اهداف خود را ابتدا مشخص کنید.

تا بتوانید در هنگام استخدام یک مشاور مالیاتی برای مشاغل خود ، سؤالات صحیحی را مطرح کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، به دنبال یک مشاور مالیاتی باشید که در زمینه شما تخصص دارد و صنعت شما را می شناسد.

اگر شما با مشاوران مالیاتی شرکت آرمان پرداز خبره تماس بگیرید ، مشاوران مالیاتی وجود دارند که در اقتصاد اشتراکی تخصص دارند ، کسانی که آیین نامه مالیاتی خاصی را که بر شما تأثیر می گذارد می دانند و می توانند در استراتژی سازی به شما کمک کنند ، برنامه ریزی کنید و مالیات خود را پس انداز کنید.

درمی یابیم که مشتریان از چه چیزی بیشتر لذت می برند

پیدا کردن آنچه باید به آنها اهمیت دهند ، و آنچه را که می توانند منتقل شوند ، هستند.

تخصص مشاوران مالی

مشاوره مالی

و اینها فقط برخی از نکات سریع است. درنهایت ، ارزش واقعی برای هر اپراتور تجاری در یادگیری از اشتباهات دیگران است. شما می توانید آن را به تنهایی یاد بگیرید. مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید زمان بیشتری را در پی خواهد داشت.

آنچه واقعاً باید بدانید این است که ، صاحب مشاغل مشابه با دو برابر درآمد من چه کاری انجام می دهد؟

و این همان کاری است که می توانید برای کار با یک شرکت در صنعت خود به دست آورید.

یعنی آموختن از موفق ترین مشتری های ما که با مشاوران مالیاتی  شرکت آرمان پرداز خبره کار کردند وبه همه مشکلات مالی ومالیاتی خود را حل کردند

استخدام مشاور مالیاتی حرفه ای می تواند جایگزین جذابی برای استخدام مدیر مالی تمام وقت  باشد

دلایل مختلف استفاده از مشاور مالیاتی به طور خاص ، ممکن است برای شرکت کوچک یا جدید ویا خارجی جذاب باشد

شرکت هایی که می خواهند وارد بازار ایران شوند اما هنوز آماده حضور ندارند

استفاده از خدمات مشاور مالیاتی حرفهای  ممکن است در حین کار مورد نیاز باشند

هنگامی که یک شرکت نیاز به یک کار خاص انجام داده نیاز به مشاور مالیاتی دارد

یک موضوع خاص با این حال ، بسیاری از قراردادهای کاری  از نظر قانونی مورد بررسی قرار می گیرند

به عنوان قرارداد کاری  کاری ، که ممکن است منجر به عواقب غیر منتظره منجر شود.

رابطه با قانون اشتغال و مالیات. در این مقاله ما این موضوعات (به طور عمده) را نشان می دهیم

مشاور مالیاتی حرفه ای  توضیح می دهد که چگونه مالیات شرکت را به حداقل می رسانید

قرارداد مشاوره مالیاتی  به عنوان توافق نامه اشتغال تلقی می شود.

 

 

وضعیت اشتغال مشاور مالیاتی حرفه ای خود را تعیین کنید

ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که الزامات تعیین شده توسط مشاور مالیاتی حرفه ای را به عنوان یک مشاور مستقل در نظر گرفته اید.

به طور کلی ، مشاور مالیاتی حرفه ای که با شما قرارداد بسته شده است باید راهنمایی هایی را در مورد کارهایی که شما می خواهید انجام دهید انجام دهد ، در حالی که شما تعیین می کنید چگونه این کار را انجام دهید.

اگر نهاد به شما بگوید که آنها می خواهند چه کاری انجام دهند و چگونه باید این کار را انجام دهند ، پس توسط مشاور مالیاتی حرفه ای در نظر گرفته می شوید.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای باید به  سؤالاتی در مورد اینکه مردم می توانند چه موقع ثبت کنند و چه زمانی می توانند بازپرداخت مالیات را دریافت کنند ، زیرا تقویم در تیر هر سال می پردازد

 

پیامدهای عدم پاسخگویی صحیح درمورد مشمولین مالیاتی و بیمه می تواند قابل توجه باشد ، و کارفرمایان باید قبل از تیرهر سال  برای اطمینان از اینکه در معرض مالیات مضاعف قرار نگرفته اند ، قدم های لازم را برداشته و در صورت لزوم مشاور مالیاتی حرفه ای استفاده کند

نکات مالیاتی مشاور مالیاتی حرفه ای

در اقتصاد ایران امروز ، مشاور مالیاتی حرفه ای به عنوان یک مشاور بسیار جذاب است – اما درآمد اضافی بدان معنی است که پیامدهای مالیاتی برای فکر کردن وجود دارد. مشاور مالیاتی حرفه ای برای شرکتهای مختلف کار می کنند ، اما کارمند محسوب نمی شوند. آنها خدمات مالیاتی را از طریق ارتباطات شخصی و به طور مستقیم به مشتریان ارایه ی کنند. آنها همچنین می توانند .

 

مشاور مالیاتی حرفه ای قوانینی را برای نحوه ارائه مالیات های خود دارند. اگر نگران مالیات خود هستید شما احتمالاً ممیزی شود ، این نکات را رعایت کنید و وقتی که فصل مالیات دور می زند ، احساس اطمینان کنید.

.

اعتماد به مشاور مالیاتی عموما دلیل منطقی برای عدم ارائه به موقع اظهار نامه یا پرداخت مالیات محسوب نمی شود.

اعتماد به یک مشاور ممکن است دلیل منطقی با توجه به یک مجازات مربوط به دقت باشد که در آن (۱) مشاور مالیاتی  حرفه ای صلاحیت دارد که برای توجیه اتکاء ، تخصص کافی داشت. (۲) مالیات دهنده اطلاعات لازم و دقیق را به مشاور ارائه می دهد. و (۳) مالیات دهنده در واقع به حسن نیت به رای مشاورمالیاتی حرفه ای  اعتماد کرده است.

مالیات دهندگان موظفند اظهارنامه مالیات بر درآمد را در تاریخ های تعیین شده ثبت کرده و بدهی مالیات را در این تاریخ ها پرداخت کنند.

 

اگر آنها نتوانند بازپرداخت را تسلیم کنند ، پس از موعد مقرر ، آن را تسلیم بدهی مالیاتی خود کنند یا به سادگی نتوانند مالیات متعلق را پرداخت کنند ، سازمان امور مالیاتی می تواند علاوه بر نیاز به پرداخت بدهی مالیاتی ، مجازات را نیز اعمال کند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای با استفاده از قوانین معافیتهای مالیاتی  قوانینی مالیات شرکتها را کاهش  وجرایم مالیاتی را کاهش دهند. یکی از دلایل کاهش جرایم مالیاتی  این است که مالیات دهنده به یک مشاور مالیاتی حرفه ای  اعتماد کرده است. با این وجود ، اتکا به مشاور مالیاتی حرفه ای  تضمین نمی کند که مجازات برداشته می شود.

تأثیر اتکاء مالیات دهندگان به یک مشاور مالیاتی حرفهی  متمرکز می شود. از آنجا که اتکا  به مشاورتضمین نمی کند که جرایم مالیاتی از بین می رود.

 

 

 

اگر مالیات دهندگان مالیات خود را به طور صحیح محاسبه نکنند ، سازمان امور مالیاتی  می تواند جرایم مالیاتی سنگینی تحت عنوان کتمان درآمد اعمال کند. این مجازات می تواند به دلیل سهل انگاری ، بی توجهی به قوانین و مقررات یا عدم درک قانون مالیاتهای مستقیم ومالیات بر ارزش افزوده  قابل توجهی از بدهی مالیات ارزیابی شود.

 

اصطلاح سهل انگاری شامل عدم انجام تلاش منطقی برای رعایت قوانین است. اصطلاح “بی اعتنایی” شامل هرگونه بی توجهی ، یا بی توجهی به قوانین ، از جمله موارد مندرج در آیین نامه ، مقررات مالیاتی  و ودستوراالعملهاو بخشنامه های مالیاتی می باشد.

 

.

 

 

اعتماد به یک مشاور مالیاتی حرفه ای تضمین نمی کند که مالیات دهندگان نسبت به قانون مالیاتهای مستقیم بی توجه باشند.

 

مشاور مالیاتی  کلیه حقایق ، شرایط و دلایل در تعیین این معافیت از مجازات ارزیابی می کند

 

 

اخلاق ومنشور مشاور مالیاتی حرفه ای

مشاور مالیاتی حرفه ای  در یک محیط تجاری و اقتصادی پیچیده فعالیت می کنند. تمرکز روزافزون مردم بر نقش

مالیات در جامعه وسیع به معنای علاقه بیشتر به اقدامات مشاوران مالیاتی و مشتریان است.

این راهنما ، که توسط اعضای حرفه ای برای اعضای خود که در امور مالیاتی مشغول به کار هستند ، نوشته شده است ، ویژگی های برجسته رفتار حرفه ای مشاور مالیاتی حرفه ای را مشخص می کند

مشاور مالیاتی و به ویژه اصول اساسی رفتاری که از اعضای انتظار می رود رعایت میکنند:

مشاور مالیاتی حرفه ای:

مشاور مالیاتی حرفه ای  حرفه ای شناخته شده می باشد که نیاز به تخصص در مالیات نشان داده می شود.

اعضا.

این راهنمایی با هدف روشن شدن تعهد مشاوران مالیاتی برای مشاوره دقیق به مشتریان یا مشاغل خود و

کاملاً از پیامدهای اقدامات آنها ، از جمله معافیتها وجرایم مالیاتی به مشتریان ارایه می کنند.

مشاوره مالیاتی

ارائه مشاوره مالیاتی فعالیتهای مختلفی را در بر می گیرد. این می تواند مستلزم مشاوره با مشتری در مورد انتخابی باشد که به وی داده است

به عنوان مثال ، طبق قانون ، اینکه آیا تجارت به عنوان یک بازرگان ، مشارکت یا شرکت تأسیس شود. مشاور مالیاتی

می تواند در مورد پیامدهای مالیاتی خرید یا فروش دارایی مشاوره دهد

برنامه ریزی.

۴٫۲ در بیشتر مواقع ، مشتریان به دنبال مشاوره در مورد نحوه ساختن امور خود ، چه شخصی و چه هستند

تجاری ، به روشی که کارآیی مالیاتی داشته باشد و از رعایت قوانین و مقررات آنها اطمینان حاصل کند

الزامات. معاملات مبتنی بر مشاوره که درمورد اهداف غیر مالیاتی محور است ، کمتر احتمال دارد

مشاور مالیاتی حرفه ای  در برابر چالش ها یا انتقاد از طرف ذینفعان و به احتمال زیاد در مقابل چالش ها مقاومت می کند.وراه حلهای مناسبی را ارایه می کند.

هرگز در نظر گرفته نشده این اغلب شامل معامله های مصنوعی مصنوعی می شود که به اهداف کمی یا بدون هدف می پردازند

به غیر از تولید این مزیت. این شامل عملکرد درون نامه است – اما نه روح – از

قانون’.

مشاور مالیاتی حرفه ای  باید اطمینان حاصل کند که با این کار مطابقت دارد ، به عنوان مثال با توصیه به مشتری مبنی بر وجود وجود دارد

فرصتهایی که مشتری می تواند از آن استفاده کند ، حتی اگر مشتری  مایل به کمک نباشد ، و

توصیه می کند که مشتری به دنبال راه حل جایگزین باشد. هرگونه بحث از این دست باید به خوبی مستند باشد

در نهایت این تصمیم مشتری است که با در نظر گرفتن مشاوره مالیاتی  ، چه برنامه ای مناسب است

اهداف تجاری گسترده تر و موضع اخلاقی خود را در نظر بگیرد. با این حال مشاور مالیاتی حرفه ای  باید

اطمینان حاصل کنید که مشتری از خطرات و پاداشهای برنامه ریزی آگاه شده است ، از جمله اینکه ممکن است وجود داشته باشد

بعضی وقتها مشتری از مشاور مالیاتی حرفه ای می خواهد که ترتیب برنامه ریزی مالیاتی را انجام دهد

بدون مشورت کامل از مشاور مالیاتی حرفه ای  درمورد موضوعات مربوطه یا علی رغم توصیه هایی که مشاور داده است. که

در چنین مواردی ،مشاورمالیاتی  باید در مورد خطرات احتمالی انجام دادرسی بدون مشاوره کامل به مشتری هشدار دهد

.

نقش های مختلف یک مشاور مالیاتی حرفه ای

مشاور ممکن است به روش های زیر در برنامه ریزی های مالیاتی شرکت کند:

مشاوره در مورد برنامه ریزی.

معرفی برنامه ریزی مشاور دیگر.

خدمات مربوط به انطباق در رابطه با بازده که شامل برنامه ریزی می باشد.

یک مشاور مالیاتی باید همیشه از هر توصیه ای که داده می شود ، به صورت کتبی اعلام کند

مشاور اولیه در مورد برنامه ریزی

هنگامی که یک مشاور مالیاتی حرفه ای  در مورد برنامه ریزی مشاوره می دهد ، مشاور باید از خطرات و مشاوره استفاده کند

پیامدهای برنامه ریزی را برای بررسی مشتری توصیه کند

مشاوره مالیاتی در مورد برنامه ریزی بایدهر گونه  خطرات و پیامدهای آن را در نظر بگیرد.

بیشتر مالیات دهندگان با پیچیدگی های قوانین مالیاتی آشنایی ندارند ، بنابراین مشاوران مالیاتی لازم هستند

که مالیات دهندگان می توانند تعهدات مالیاتی پیچیده خود را انجام دهند. به عنوان مشاور مالیاتی حرفه ای آگاه از مردم ،

مشاوران مالیاتی نیز در تدوین قوانین و مقررات نقش دارند.

مشاوران مالیاتی با مشاوره مالیات دهندگان در مورد نحوه تعهدات قانونی خود خدمت می کنند

منافع عمومی مهم؛ دولت علاقه ای به تقویت و حمایت از این نقش دارد.

حفاظت. خطر این است که چنین مقررات می تواند به جای آن برای محافظت از اقتصادی باشد

منافع کسانی که مجاز به فعالیت به عنوان مشاور مالیاتی هستند ، یا ممکن است ورزش آزاد این کار را خفه کنند

حرفه ای با ایجاد کنترل بوروکراتیک غیرمجاز.

، مشاوران مالیاتی صرفاً در داخل کشور فعالیت نمی کنند و تفاوت دیگری دارند

برای مثال برای شرکت های  خارجی نیز مشاوره می دهند ، رویکرد نظارتی ممکن است مناسب باشد

در داخل یک کشور ، شاید برای یک مشتری خارجی که عمدتا خارجی است. سرانجام ، نقش مشاوران مالیاتی

نمی توان به درستی در انزوا یک کشور و قانونی و اقتصادی آن مشاهده کرد

رویکردهای مشاور مالیاتی حر فه ای  که ممکن است در یک کشور کارمی کند مناسب باشد  کند ، برای کشور دیگر مناسب نباشد

هزینه مشاور مالیاتی حرفه ای  چقدر است؟

قانون مالیات پیچیده است و بسیاری از کارمندان و افراد شاغل در هنگام اظهارنامه مالیاتی عملکرد سالانه خود با نگرانی واسترس تهیه وتنظیم وارسال می کنند. در بسیاری موارد ، ثبت اظهارنامه مالیاتی فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های مالیات شما با معافیتهای مالیاتی  از درآمدها است – با این وجود ، غالباً در مورد اینکه هزینه ها واقعاً واجد شرایط هستند و تا چه اندازه می توان آنها را کاهش داد ، عدم اطمینان وجود دارد. .

 

به طور خاص ، افرادی که برای اولین بار در تشکیل اظهارنامه مالیاتی دست خود را امتحان می کنند ، معمولاً سوالات بیشتری نسبت به پاسخ ها دارند: مثلاً چه چیزی هزینه های مورد قبول  مرتبط با درآمد قرار دارد؟ چه هزینه های به عنوان هزینه حساب می شود؟ چه اسنادی باید نگه داشته شود و تا چه مدت؟

یک روش ساده برای جلوگیری از معضل برگشت هزینه ها  ، جستجوی کمک از مشاور مالیاتی حرفه ای است که با قانون مالیات تسلط دارند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  شما به شما در تهیه صحیح اظهارنامه مالیاتی و سایر موارد مربوط به مالیات مانند حسابرسی به شما کمک می کند.

اگرچه نباید فراموش کرد که کمک یک مشاور مالیاتی با قیمت تمام کالای فروش رفته را نیز شامل می شود.

 

برای اطمینان از اینکه مشاوره خوب در پایان خیلی هزینه ندارد ، باید قبل از پرداخت هزینه های مشاوره مالیاتی ، قبل از این که هزینه و پردازش هزینه های نهایی محاسبه  شود ، در نهایت بیش از پس انداز احتمالی صرفه جویی مالیاتی ، دقت کنید.

هزینه مشاوران مالیاتی شما چقدر هزینه خواهد داشت به نوع مشاور مالیاتی شما بستگی دارد. اگر مشکل مالیاتی پیچیده تری داشته باشید ، یک مشاور مالیاتی می تواند ، کمک کند. در بسیاری از موارد مشاوران مالیاتی خود اشتغالی خواهند بود اما شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خدمات مالی ومالیاتی  ارائه می دهند.

معیارهای اساسی برای هزینه مشاور مالیاتی تخصص آنها و شهرتی است که آنها طی سالها ایجاد کرده است

مشاوران مالیاتی ممکن است هزینه های اضافی را برای برخی از هزینه های انجام شده در طول فعالیت خود ، مانند هزینه های سفر و هزینه های معیشت ، دریافت نمایند.

در انجام تعهدات حسابداری و ثبت مالیات کمک کنید

هزینه های مشاور مالیاتی حرفه ای ناشی از پشتیبانی حسابداری شامل می شوند ، اما فقط به این موارد محدود نمی شوند:

 

ایجاد سیستم حسابداری (هزینه زمان)

حسابداری عمومی (هزینه ثابت ماهانه)

حسابداری حقوق و دستمزد (هزینه های مختلف بسته به فعالیت ، به عنوان مثال تنظیم و نگهداری حساب های حقوق و دستمزد ، انجام حسابداری حقوق و دستمزد)

تهیه صورتهای مالی (ترازنامه و حساب سود و زیان ، یادداشت ها ، باز کردن ترازنامه ، ترازنامه تجاری)

هزینه های مشاوره مالیاتی برای حسابداری حقوق و دستمزد به ویژه به هزینه مشاور مالیاتی و یا کار مقدماتی مشتری بستگی دارد.

 

شرکت در هیات حل اختلاف مالیاتی

اگر خود را در موقعیتی پیدا کردید که برای موضوع مربوط به اظهارنامه مالیاتی یا حسابداری خود ، به نمایندگی قانونی نیاز داشته باشید ، باید در یک دادخواست تجدیدنظر قبل از مراجع اداری ، دادرسی های اجرایی و دادگاه به یک وکیل مشاور مالیاتی مشورت کنید. در حالی که طبعاً هزینه هاحق تمبرمتفاوت خواهد بود ، عادی است مبلغی ناچیز در دادرسی های اجرایی اداری پرداخت شود.

 

 

به ویژه اگر مشاور مالیاتی حرفه ای  آنها نیز به طور مرتب در مراحل حسابداری کمک کند. اما ، تا زمانی که تجارت سودآور باشد ، می توانید در بیشتر موارد با کمک یک مشاور مالیاتی در تلاش و مالیات صرفه جویی کنید.

خدمات مشاوره مالیاتی

 

 

بخش خدمات مشاوره مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به تجربه و تخصص متخصصان خود متکی است تا راه حل های بهینه متناسب با نیازهای هر مشتری بطور جداگانه ارائه دهد.

در یک محیط قانونی که قانون مالیات دائماً مورد بازنگری قرار گیرد ، مشاوران ما کاملاً از اهداف تجاری مشتری پشتیبانی می کنند ، به اجرای ساختار انتخاب شده کمک می کنند و از تمام تعهدات مالیاتی اطمینان حاصل می کنند.

 

 

 

مالیات بر درآمد شرکت

 

ساختار مالیاتی یکی از عناصر اصلی استراتژی تجارت شرکتها در تلاش برای دستیابی به رعایت کامل مالیات و کاهش خطرات است.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  خدمات مالیاتی خاص مشتری ارائه می دهند ، مانند:

 

مشاوره در مورد امور مالیاتی شرکتها

استراتژی های موثر و کارآمد مالیاتی برای مدیریت بهینه مالیات

بررسی تشخیصی مالیاتی در موارد حسابرسی مالیاتی

پشتیبانی و راهنمایی هنگام ممیزی مالیاتی

برنامه ریزی مؤثر و کارآمد برای سرمایه گذاری

ارزیابی و بهینه سازی نرخ نهایی مالیات عملکرد

مشاوره و پشتیبانی در درک و اجرای مقررات دولت

 

 

 

 

مالیاتهای بر ارزش افزوده

 

مدیریت مالیات بر ارزش افزوده پیچیده تر می شود زیرا تأثیر نسبی آنها به راحتی قابل تشخیص نیست ، اگرچه مستقیماً بر نقدینگی یک شرکت تأثیر می گذارد.

 

مشاوره مالیاتی امیر حسین علیزاده رجل راهنمایی و ابزاری برای مدیریت صحیح آنها ارائه می دهد ، از جمله:

 

شناسایی خطرات و فرصتهای احتمالی از طریق بررسیهای تشخیصی مالیات بر ارزش افزوده

اطلاعات مربوط به قوانین مربوطه و همچنین تحولات استراتژی مالیاتی

کمک در برنامه ریزی استراتژیک با توجه به مالیات بر ارزش افزوده به منظور مدیریت تأثیر آنها بر نتایج مالی شرکت ، سبد ریسک و سازمان

پشتیبانی در حین ممیزی مالیاتی یا سایر مراحل مالیاتی

مشاوره در مورد استراتژی و برنامه ریزی با هدف کاهش خطرات و هزینه های مالیات برارزش افزده

مشاوره درمورد رویه های داخلی و مدیریت ریسک غیرمستقیم مرتبط با مالیات

کمک در طی بحث و گفتگو با مقامات مالیاتی و تهیه سوالات فردی مطابق الزامات سازمان امور مالیاتی

 

 

رعایت مالیات

 

تغییرات مداوم در قوانین و مقررات مالیاتی ، انطباق مالیات آگاهانه را بسیار دشوار می کند.

مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره با ارائه طیف گسترده ای از خدمات از جمله اما محدود به موارد زیر ، ساختار بندی و بهترین راه حل های مربوط به تعهدات مربوط به تعهدات مالیاتی شما را ارائه می دهیم:

 

ممیزی منظم و بررسی های مدیریت

هماهنگی مالیاتی فعالیت های خارج از کشور

انطباق مالیات بر درآمد شرکت

انطباق مالیات بر ارزش افزوده

مشاوره و پشتیبانی مالیاتی

بهبود مداوم رویه ها ، از سرمایه گذاری مداوم ما در زمینه فناوری و جمع آوری داده ها و پردازش استفاده می کند

پشتیبانی در طول حسابرسی مالیاتی در پایان سال مشتری و اختلافات مالیاتی با مقامات مالیاتی

دسترسی فوری به اطلاعات فعلی و قابل اعتماد

 

 

ساختار مالیاتی بین المللی

 

کاهش نرخ مالیات جهانی قابل اجرا برای مشاغل فعال در مقیاس بین المللی برای موفقیت آنها بسیار مهم است. شرکت ها باید با استفاده از معیارهایی که فراتر از قوانین مالیات داخلی کشورها است ، به برنامه ریزی مالیاتی خود نزدیک شوند.

 

از تأسیس شرکتهای تابعه و شعب گرفته تا ساختار برای بازپرداخت سود ، مشاور مالیاتی حر فه ای  به شما کمک می کنند یک بار مالیاتی را بهینه کرده و از تحولات مالیاتی تأثیرگذار بر تجارت خود آگاه سازید.

 

خدمات ما برای ساختار مالیاتی بین المللی شامل موارد زیر است:

 

استراتژی های موثر و کارآمد برای مالیات برای سرمایه گذاری های داخلی و بین المللی ، هرگونه معامله ساختاری را پیش و ارسال کنید

به روزرسانی های مربوط به تحولات مالیاتی بین المللی که ممکن است در تجارت شما تأثیر بگذارد

ساختار مالیاتی برای معاملات داخلی و بین المللی

مدیریت مطالبات و بدهی های مالیاتی

مشاوره در مورد امور مالیاتی مانند هماهنگی مالیات

 

 

ادغام و مالکیت

 

در طی بیست سال گذشته ، ادغام و مالکیت به رایج ترین روش های رشد شرکت تبدیل شده است. یک شرکت ممکن است برای تنوع بخشیدن به خدمات و محصولات خود با یک رقیب ، مشتری یا تأمین کننده یا با یک شرکت متفاوت با یک شرکت ادغام شود. یا ممکن است به تصرف دوستانه یا خصمانه بپردازد.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای امیر حسین علیزاده رجل خدمات زیر را ارایه می کند

 

ارزیابی مالیات و مشاوره در مورد چگونگی مدیریت ریسکهای مالیاتی مرتبط با ادغام

مشاوره در مورد ساختار مناسب معاملات به منظور بهبود جریان خالص پول نقد

ارزیابی مالیاتی شرکت قبل از کسب یا فروش (دقت کافی)

ساختار مالیاتی مؤثر معاملات

پشتیبانی از راه حلهای بهبود یافته مالیاتی پس از توافق

 

 

انطباق املاک و مستغلات

 

در املاک بی ثبات امروز ، عملکرد پایدار سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در بازار با ترکیب ساختار مالیاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

از جمله خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت آرمان پرداز خبره در زمینه انطباق املاک ومستغلات شامل موارد ذیل است

 

محاسبه مالیات بر دارایی

تهیه اظهارنامه مالیاتی در املاک و مستغلات

محاسبه مقدار هدف برای اهداف ارزیابی

چگونه مشاور مالیاتی حر فه ای برای  مشاغل کوچک مناسب را برای تجارت خود پیدا کنید

یادداشت تحریریه: شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  برای کمک به شما در تصمیم گیریهای شغلی بهتر وجود دارد. به همین دلیل ما اطمینان می دهیم که صحت تحریریه ما تحت تأثیر تجارت خود ما نیست. نظرات ، تحلیل ها ، بررسی ها یا توصیه های این مقاله تنها مربوط به تیم تحریریه ما است.

تعریف مشاور مالیاتی حرفه ای  مشاغل کوچک

مشاور مالیاتی حرفه ای  مشاغل کوچک ، یک متخصص مالیاتی معتبر است که توسط مشاغل استخدام می شود تا در طول سال در تهیه و تشکیل مالیات مشاغل ، ارائه مالیات و سایر مشاوره مالی و ارائه مشاغل در صورت ممیزی به شما کمک کند. یک مشاورمالیاتی حرفه ای  مشاغل کوچک نه تنها باید صلاحیت و تجربه لازم برای کمک به مالیات را داشته باشد بلکه دانش خاصی در مورد پیچیدگی های مالیات های تجاری نیز داشته باشد.

خدمات مشاوره مالیاتی

مالیات همیشه تقریباً در هر جنبه ای از تجارت قابل اجرا است. برای جلوگیری از ضررهای غافلگیرانه مربوط به مالیات ، قبل از شروع معاملات تجاری باید مشاوره مالیاتی را جستجو کنید.

از این رو ، برنامه ریزی مالیاتی از قبل بهتر است. با این حال ، برخی معاملات ممکن است بدون برنامه ریزی مالیاتی مناسب یا حتی بدون هیچ گونه برنامه ریزی مالیاتی انجام شده باشد.

 

در آن شرایط ، شما باید خطرات مالیاتی را شناسایی کرده و راه هایی برای کاهش آنها بیابید. مشاور مالیاتی حرفه ای ما آماده رفع نیازهای شما هستیم.

 

چگونه شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می تواند به شما کمک کند

ممکن است معاملات یا معاملات پیش بینی شده خود را با مشاور مالیاتی حر فه ای  ما در میان بگذارید. بهتر است اگر می توانید پیش نویس موافقت نامه های مربوطه را به ما ارائه دهید. این به ما کمک می کند تا شغل شما و به ویژه معامله پیش بینی شده را بهتر بشناسیم و از این طریق پیامدهای مالیاتی مربوطه را از منظر ایرانی شناسایی کنیم و راهکارهایی برای کاهش ریسک های مالیاتی مربوطه پیشنهاد کنیم.

شما همچنین ممکن است معاملات یا معامله هایی را که انجام داده اید با ما در میان بگذارید اما درباره اینکه در مورد پیامدهای مالیاتی از منظر مالیات ایران مطمئن نیستید ، درباره آنها اطمینان ندارید. خطرات مالیاتی را شناسایی خواهیم کرد و راههای کاهش آنها را توصیه می کنیم.

راهنمایی برای مسائل پیچیده مالیاتی

با موفقیت در مسائل مالیاتی امروز تجربه و درک قوانین مالیاتی لازم وضروری است. ما به عنوان مشاور مالیاتی حرفه ای  از تخصص بالایی برخوردار هستیم تا به شما در حداکثر رساندن فرصت های برنامه ریزی مالیاتی موجود کمک کنیم.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  برای درک نیازها و چالشهای بی نظیر شما با شما همکاری نزدیکی دارند تا راه حلهای مناسب را برای شما به ارمغان بیاورند.

از ساختار سازمان گرفته تا به حداقل رساندن مالیات ، ما طیف کاملی از راه حلهای مالیاتی را ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم در حالی که مطابق آیین نامه های گزارشگری هستید ، بار مالیاتی خود را به حداقل برسانید.

 

اطلاعات به روز

قوانین و مقررات مالیاتی در معرض تغییر هستند و این امر باعث می شود که از آخرین تحولات و تأثیر آنها بر امور شما آگاه باشید. مادر همه مسایل مالیاتی شرکتها ومشاغل را پشتیبانی می کنیم. برای شفاف سازی در مورد این موضوعات ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  بطور منظم راه حلها وآگاهی های جدیدی را ارائه می کند ، از جمله: جرایم مالیاتی وعافیت مالیاتی

 

سپس ما تغییرات را در عمل گنجانیده ایم ، اطمینان حاصل می کنیم که استراتژی برنامه ریزی مالیاتی شما منعکس کننده و پاسخگوی تحولات جدید است.

 

ما با داشتن مکان در اکثر شهرهای بزرگ ، ما در آمادگی خود هستیم تا بهترین کارهایی را که از سالها تجربه کار با مشاغل ، سازمانهای غیرانتفاعی و افراد کسب کرده ایم ، پشت سر بگذاریم. راه های بسیاری را که می توانیم به شما کمک کنیم کشف کنید. امروز با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره با شماره ۰۹۱۲۰۷۵۴۱۹۹ تماس بگیرید

 

راه حل های مالیاتی

ما منافع شما را قبل از رسیدگی سازمان امور مالیاتی یا سایر دستگاههای نظارتی نمایندگی می کنیم.

ما آیین نامه ها و مشوق های مالیاتی را که بر میزان  تولید شرکت شما تأثیر می گذارد ، مشخص می کنیم.

مالیات بین المللی مجموعه ای از چالش های مالیاتی را ایجاد می کند ، که می تواند از طریق خط کامل راه حل های ما کاهش یابد.

خدمات مشتری خصوصی: یک استراتژی مالیاتی خوب طراحی شده به آینده مالی شما کمک می کند.

مشاور مالیاتی حر فه ای چیست و چگونه انتخاب می کنید؟

یک مشاور مالیاتی حر فه ای می تواند به معنای اختلاف بین شما وسازمان امور مالیاتی را نمایندگی کند

 

یک مشاور مالیاتی حرفه ای همچنین به عنوان یک نماینده ثبت نام شده در امور مالیاتی یا حسابدار رسمی معتبر شناخته می شود ، در حسابداری ومدیریت مالی تخصص دارد است ومشاور مالیاتی حرفه ای در تکیل پرونده مالیاتی تخصص دارد و کسی که از این دانش برای کمک به مالیات دهندگان استفاده می کند تا بار مالیاتی خود را به حداقل برساند در تخصص مشاور مالیاتی حرفه ای است.

 

در بین طبقات مختلف مشاوران مالیاتی اختلافاتی وجود دارد ، هر چند که هر حرفه ای مالیاتی می تواند به مصرف کنندگان در درک مالیات های خود کمک کند.

 

مشاور مالیاتی حر فه ای  همچنین خدمات مالیاتی و تجارت مانند تهیه مالیات بر درآمد و ارائه مشاوره تخصصی برنامه ریزی مالیاتی را ارائه می دهد.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای می تواند در انواع مدل های تجاری کار کنند. برخی از آنها دفاتر خود را اداره می کنند ، برخی برای شرکت های بزرگ و زنجیره های تهیه مالیات و برخی از شعبه ها به عنوان برنامه ریزان مالی معتبر فعالیت می کنند.

اکثر مشاوران مالیاتی که با پرداخت عوارض عمومی و یا بر اساس خدمات پس از خدمت (مانند پس از رسیدگی به پرونده املاک یا کمک به مشتری برای شروع یک تجارت کوچک ، با کلیه هزینه های عمومی کار می کنند) کار می کنند.

 

چگونه مشاور مالیاتی حرفه ای پیدا کنیم

مهم نیست که کدام یک از مشاوران مالیاتی را انتخاب کنید ، پیدا کردن یکی از آنها دشوار نیست. شما یا (از همکاران ، همسایگان ، خانواده و دوستان برای توصیه ها بخواهید) یا از طریق گروه های صنفی صنفی مشاور مالیاتی حرفه ای را انتخاب کنید.

 

چرا به مشاور مشاور مالیاتی حرفه ای  احتیاج دارید

یک مشاور مالیاتی حرفه ای  می تواند پول زیادی را برای شما ذخیره کند که در غیر این صورت سرمایه زیادی را از دست می دهید ویا واحد تولیدی وشرکت شما به ورشکستگی خواهد رسید.

 

یک دلیل خوب برای این احساس وجود دارد – مشاوران مالیاتی مهارت لازم برای درک قوانین مالیاتی گسترده ، پیچیده و غالباً گیج کننده ایران  را دارند.

اما یک مشاور مالیاتی حرفه ای می خواهد.

گذشته از اظهارنامه مالیاتی واقعی ، یک مشاور مالیاتی همچنین می تواند افراد و مشاغل را به سمت انتقال پول به نفع مالیات در موضوعات کلیدی مانند بازنشستگی ، برنامه ریزی املاک ، مدیریت سرمایه گذاری و برنامه ریزی مشاغل کوچک سوق دهد.

 

علاوه بر این ، رویدادهای مهم زندگی ، مانند ازدواج ، تولد فرزند یا خرید خانه نیز می تواند سناریوهایی باشد که افراد در صورت مشورت با یک مشاور مالیاتی حرفه ای ، می توانند در پرداخت هزینه ها صرفه جویی کند

 

چگونه می توانید بیشتر از مشاور مالیاتی حرفه ای خود استفاده کنید

بهترین مشاور مالیاتی حرفه ای را برای شما چگونه انتخاب می کنید؟

 

با اهداف و نیازهای منحصر به فرد خود شروع کنید. به عنوان مثال ، اگر نیاز مالیاتی شما نسبتاً اساسی باشد (به عنوان مثال ، شما فقط برای تهیه اظهارنامه مالیاتی خود به کمک نیاز دارید) ، هر مشاور مالیاتی حرفه ای کافی خواهد کرد.

 

اگر نیازهای شما پیچیده تر است – شما مشاغل کوچک را شروع می کنید ، از پرداخت مالیات خود به سازمان مالیاتی  بدهی مالیاتی دارید یا مثلاً می خواهید بازنشسته شوید ، به احتمال زیاد از یک مشاور مالیاتی حرفه ای که در اطراف آن بوده است بهره مند می شوید.

مشاور می داند که چگونه می توانید به طور تخصصی وضعیت مالیات خود را اداره کنید.

 

گفته می شود ، چند عامل متحد وجود دارد که به فرضیه انتخاب مشاور مالیاتی شما می پردازند که مهم نیست که مشاور مالیاتی در نظر داشته باشید:

 

حتماً مشاور مالیاتی خود را بیابید

متأسفانه ، در سالهای اخیر شاهد افزایش چشمگیر آمادگی مالیاتی در سایه بان و پرواز در شب بوده ایم. بنابراین ، کار اول این است که یک مشاور مالیاتی حرفه ای را به طور کامل تحقیق کنید. از مدارک معتبر و منابع حرفه ای بخواهید – هر مشاور مالیاتی که نتواند در هر یک از جبهه ها شرکت کند ، باید از لیست شما حذف شود. همچنین ، برای انجام هرگونه شکایتی علیه یک مشاور مالیاتی خود را بررسی کنید.

 

تجربه مشاور مالیاتی معتبر را در اولویت قرار دهید

در حالی که مشاوران مالیاتی معتبر ، در سراسر ایران خیلی کم است ، باید در جستجوی شما بر تجربه تأکید شود. داشتن یک مشاور مالیاتی حرفه ای که در زمینه نیاز مالیاتی شما تخصص خاصی دارد ، یک مزیت بزرگ است.

برنامه ریزی مالیاتی و ساختار

برنامه ریزی مالیاتی برای اطمینان از عدم از بین رفتن یا گم شدن تسویه حساب و پرداخت مالیات غیر ضروری برای هر مشاغل مهم است.

 

مادر شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به طور منظم به مشتریان توصیه می کنیم ساختار مالیاتی خود را بهینه کنید و این کار را بطور منظم مرور کنند تا از پیشرفت های فعلی حساب کنند.

 

در آنجا که ساختار بازسازی انجام می شود ، ما به روند کار کمک می کنیم ، نه تنها در مورد مسائل مالیاتی مشاوره می دهیم بلکه در مورد هرگونه حسابداری و مسائل مربوط به قانون شرکتها که به وجود می آیند ، کمک می کنیم.

 

برخی از نمونه هایی از نوع موضوعاتی که در موردمشاور مالیاتی ا توصیه می کنیم به شرح زیر است:

 

برنامه ریزی مالیاتی مشاور مالیاتی حرفه ای برای اطمینان از دارایی ها در مناسب ترین شرکت ها برگزار می شود

بهینه سازی استفاده از ضررهای گروهی

تأمین مالی گروه و خزانه داری

برنامه ریزی برای رفع پذیرش

برنامه ریزی مالی

ساختار قبل و بعد از کسب و دفع مواد

خدمات مشاورمالیاتی حر فه ای برای صنعت نفت و گاز

صنایع کمی تحت تأثیر صنعت انرژی تأثیر می گذارند. با وجود ضرورت انرژی ، صنعت نفت و گاز با چالش ها و فرصت های بی نظیری روبرو است. در کار ما با شرکتهای پیشرو نفت و گاز در بخش خدمات بالادست ، میان رده ، پایین دستی و میدان های نفتی ، مشتریان ما به طور مداوم تعدادی از روندهای متداول را که از دیدگاه مالیاتی تأثیر می گذارد ، ذکر می کنند.

 

 

کاهش عرضه ، نوسان تقاضا ، مقررات نامشخص – شرکتهای نفت و گاز امروز با چالش های بیشمار ، تقریباً همه با پیامدهای مالیاتی موازنه دارند.

اکتشاف در خارج از کشور خطرات و فرصت هایی را ایجاد می کند. افزایش نظارت نظارتی نوار را برای انطباق بالا می برد. اکنون بیش از هر زمان دیگر ، مالیات باید جزئی از هر تصمیم کلیدی باشد.

 

 

 

مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت آرمان پرداز خبره  در زمینه نفت و گاز به مشتریان در بخش های بالادست ، پایین دستی ، میان رده و خدمات میدان نفتی – اعم از شرکت های بزرگ جهانی تا شرکت های نوپا راه اندازی می شوند – خدمات مالیاتی را ارائه می دهند که به هر مشتری کمک می کند تا به اهداف خاص خود برسند و ارزش خود را در هر سازمان اضافه کنند.

گروه مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری  برجسته مالیاتی در ایران است. متخصصان امور مالیاتی ما شامل متخصصان با تجربه در زمینه صنعت می شوند که به بخش های خاص نفت و گاز اختصاص داده شده و یک نیمکت عمیق از متخصصان فنی در رشته ها و حوزه های مالیاتی هستند.

ما در شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می توانیم نیاز شما به دانش تخصصی مالیاتی را برطرف کنیم و ضمن درک جزئیاتی که برای شرکت های نفت و گاز مهم است ، سازمان امور مالیاتی خود را تکمیل کنیم.

ما می توانیم با کمک به درک و مدیریت مشکلات بحرانی مالیاتی ، به شما در کشف روشهای کاهش میزان مالیات خود کمک کنیم تغییرات چشمگیر در حال حاضر در عرصه مالیات رخ می دهد ، شرکت ها را به انجام برنامه ریزی پیشگیرانه تر کمک می کند تا به حفظ مزیت رقابتی کمک کند.

 

گروه مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  در تهران، و همچنین در سراسر ایران که مشتریان ما در آن فعالیت می کنند ، یک جای مطمعن از متخصصان مجرب در امور مالیات بر نفت و گاز داریم.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای راحتی مشتری را برای اطلاع از اینکه توسط متخصصان آشنا با مشاغل مشتریان ما انجام می شود و انعطاف پذیری برای اضافه کردن یا تغییر منابع برای دیدار با شرایط خود را دارند فراهم می کند

تحقق اهداف مشتری

مشاور مالیاتی حرفه ای  در امور مالیاتی ما تجربه عمیق مالیاتی در صنعت را در کمک به مشتریان در برنامه ریزی مالیاتی و الزامات انطباق خود دارند. مثالها عبارتند از:

 

کمک به مشتریانی که در تهران که فعالیت معمول نفتی و گازی دارند ، افزایش بار مالیات بر درآمد دولت را برطرف می کنند و از فرصتهایی برای مدیریت بار مالیاتی ایالت خود استفاده می کنند.

پرداختن به ملاحظات مربوط به مالیات معاملات (به عنوان مثال ، مالیات بر ارزش افزوده) از ملاحظات مربوط به ساختار ، برنامه ریزی معاملات و فعالیتهای مربوط به دقت ، و همچنین تأثیر ارائه کالاها و خدمات در حوزه های مالیاتی جدید یا ارائه کالاها یا خدمات جدید در جایی که شرکت ها در حال حاضر فعالیت می کنند.

مشاور مالیاتی حرفه ای برای کمک به مشتریان در طراحی فرایندها و اجرای پیاده سازی سازی سیستمهای مالی برای تسهیل در مدیریت خود در مورد تعهدات انطباق گزارش مالیاتی و مالی به مشتریان ارایه می کند.

خدمات مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره
مشاوران مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تجربه گسترده ای در حرفه خود  دارند و پیامدهای مالیاتی از روند خاص بخش از جمله قرار گرفتن در معرض مواجهه با شما و فرصت های موجود برای کاهش بار مالیاتی خود را درک می کنند. در مورد بسیاری از خدمات مالیاتی که ما ارائه می دهیم و چگونگی تجربه ما می تواند به سازمان شما در ایران و خارج از کشور سود برساند.

 

 

شرکتهی صنعتی امروزه برای توسعه محصولات جدید ، خدمت به مشتری در حال تغییر و گسترش جهانی در بازارهای جدید به چالش کشیده شده اند – همه در عین حال عقلانی هستند که مارک های خود را برای کاهش هزینه ها و زنجیره های عرضه جهانی آنها به کار می گیرند.

همه این ضرورتهای تجاری پیامدهای مالیاتی اساسی دارند.

تولید محصولات متنوع پیامدهای مالیاتی چند وجهی را با خود به همراه می آورد ، که مهمترین کار مشاور مالیاتی حرفه ای مدیریت بار مالیاتی شرکتهای تولیدی  است: محرک برای نوآوری محصول ، مدیریت هزینه و فشارهای نقدی و هزینه های تولید – برای ذکر چند مورد ، شرکت های مستقر در ایران که  باید با شرکت هایی که در حوزه های صنعت فعالیت می کنند رقابت کنند.

 

دانستن پیچیدگی های مربوط به مسائل مربوط به مالیات شرکت و فرصت های بالقوه می تواند به شرکت شما منجر شود که رقابتی برای تبدیل شدن به آن و ماندن رقابتی باشد. با داشتن یک تیم چند جانبه از متخصصان صنعت تجارت مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره می تواند کمک کند.

 

به تیم با تجربه عمیق در حرفه ، دانش تخصصی مالیاتی و منابع مشاوره گسترده – تیم مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تکیه کنید

فرصت نامحدود

نفت و گاز در مرکز گسترش بازار جهانی قرار دارند. فناوری جدید و یک محیط نظارتی در حال تحول به سرعت در حال تغییر صنعت است. ما به زبان صحبت می کنیم و قوانین تخصصی حسابداری را می شناسیم.

 

مقابله با مسائل پیچیده مشاور مالیاتی حرفه ای را تحت تأثیر قرار می دهد ، چه این تغییر در نوسانات قیمت ، مهار هزینه ، مدیریت زنجیره تأمین ، پیشرفت های فن آوری ، افزایش تقاضای تولید ، مقررات زدایی یا نیاز سرمایه باشد. ما از اهمیت توانایی تطبیق در حین ارائه خدمات با اطمینان می دانیم و تیم ما از متخصصان باتجربه در زنجیره تأمین کار کرده اند – بنابراین آنها چالش های پیش روی شما را درک می کنند.

خدمات حسابداری ومالیاتی صنعت نفت و گاز

صنعت انرژی با عدم اطمینان و ریسک زیادی روبرو است ، اما شرکت ها برای اطمینان از موفقیت مالی و عملیاتی باید روی آینده تمرکز کنند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  دقیقاً ۲۰سال است به شرکتهای نفت و گاز کمک می کندو مشاوران مالیاتی از راههای مختلف برای رشد و شکوفایی شرکتهای فعال در نفت وگاز فعالیت می کنند  راهنمایی می کند.

 

.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای با ارتباط مستقیم با شرکتهای نفت وگاز ومطالعه زیادیدر روند های کار شرکت نفت وگاز انجام می دهددذئ و ما در قوانین تخصصی و پیچیده حسابداری و مالیات نفت و گاز متخصص هستیم.

 

متخصصان ما تجربه گسترده ای در زمینه ممیزی های مالی ، مشاوره مالیاتی و انطباق ، ارزیابی مشاغل ، ممیزی داخلی و تحقیق و تفحص دقیق شرکت های نفت و گاز در کلیه بخش های صنعت دارند.

 

دانش ، تجربه ، منابع و ارتباطات شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در صنعت انرژی به شما کمک می کند تا استراتژی های عملی ایجاد کنید ، از طریق تغییر مداوم ، درها و فرصت های باز حرکت کنید و به شما کمک کند تا در یک بازار گسترش یابد.

خدمات مالیاتی نفت و گاز

مشاور مالیاتی حرفه ای ما از استراتژی های پیش بینی برنامه ریزی مالیاتی برای کاهش بدهی مالیات شما استفاده می کنیم. و خدمات تهیه مالیات ما اطمینان می دهند که شما همیشه مطابقت دارید اما هرگز بیش از آنچه مدیون هستید پرداخت نکنید.

 

خدمات حسابداری نفت و گاز

با خدمات حسابداری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره در بخش نفت و گاز از منابع مالی خود اطمینان کامل کسب کنید. ما می توانیم آسان برای درک صورت های مالی ، کمک به مدیریت جریان پول و موارد دیگر.

 

خدمات مشاوره نفت و گاز

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره با انواع مشاغل کوچک همکاری می کند با بودجه ریزی موثرتر ، کاهش هزینه ها ، بهبود کنترل های داخلی و موارد دیگر ، سود را افزایش می دهد.

 

خدمات تضمین نفت و گاز

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای  قابل اطمینان و ممیزی ما اطلاعات دقیق و قابل اعتماد مالی مورد نیاز سهامداران ، طلبکاران و سرمایه گذاران را انجام می دهد.

 

 

شاید یکی از دشوارترین بخش های مالکیت مشاغل کوچک ، پرداخت مالیات باشد. در صورت انجام اشتباهات ، مالیات نه تنها دشوارترین ، بلکه احتمالاً نیز پیچیده ترین و پر هزینه ترین برای تجارت شما است. به همین دلایل ، بسیاری از دارندگان مشاغل با یک مشاور مالیاتی حر فه ای همکاری می کنند.

 

یک مشاور مالیاتی مشاغل کوچک می تواند بدون هیچ مشکلی از تهیه و تشکیل مالیات برآید ، در عین حال مشاوره مالی نیز به شما ارائه می دهد و در صورت حسابرسی به شما کمک می دهد.

 

اگر فکر می کنید این نوع شخص به نفع تجارت شما سود زیادی خواهد داشت ، شما تنها نیستید ، اما چگونه مشاور مالیاتی حر فه ای برای تجارت خود را پیدا می کنید؟ برای پیدا کردن و استخدام یک مشاور مالیاتی خوب در تجارت ، مواردی وجود دارد که باید بدانید: انواع مشاوران مالیاتی را بفهمید ، دقیقاً چه کاری انجام می دهند و چه تحولی را ایجاد می کند.

 

مشاور مالیاتی حر فه ای مشاغل کوچک چیست؟

قبل از اینکه بتوانید به دنبال یافتن یک مشاور مالیاتی مناسب برای تجارت خود باشید ، باید دقیقاً بدانید که یک مشاور مالیاتی چیست. یک مشاور مالیاتی در تجارت حرفه ای معتبر است که می تواند به شما در زمینه نیازهای مالیاتی شما کمک کند. بنابراین ، نقش مشاور مالیاتی مشاغل کوچک می تواند شامل موارد زیر باشد:

 

ثبت و برنامه ریزی برای اهداف مالیاتی

تهیه مالیات مشاغل

مالیات برای تشکیل پرونده (و احتمالاً شخصی)

حداکثر رساندن اظهارنامه مالیاتی کسب و کار

ارائه مالیات و سایر مشاوره مالی برای مشاغل

نمایندگی مشاغل در صورت حسابرسی

یک مشاور مالیاتی کسب و کار کسی نیست که شما فقط در فصل مالیات با آن کار می کنید ، بلکه شخصی است که در تمام سال برای اهداف مالیات تجاری خود با آن مشورت کرده و از آن استفاده می کنید.

 

انواع مشاوران مالیاتی حرفه ای در تجارت

از نظر فنی ، هر کس می تواند یک مشاور مالیاتی در تجارت کوچک باشد – تمام آنچه که لازم است یک شماره دسترسی به اطلاعات پرونده مالیاتی مشاغل است.

.

اگر به دنبال مشاور مالیاتی در تجارت هستید ، می خواهید یک حرفه ای را پیدا کنید که در یکی از این سه دسته قرار بگیرد. شما همچنین می خواهید به دنبال یک متخصص مالیاتی باشید که تجربه خاصی در رابطه با مالیات های تجاری داشته باشد ، نه فقط مالیات های شخصی. در صورت امکان ، کسی که با مشاغل کوچک ، استارتاپ ها یا صنعت خاص شما آشنایی دارد ، حتی سود بیشتری خواهد داشت.

 

مشاور مالیاتی مشاغل کوچک

چگونه یک مشاور مالیاتی حرفه ای در مشاغل کوچک پیدا کنیم

بنابراین ، شما به دنبال یک مشاور مالیاتی در تجارت هستید که در یکی از این سه دسته قرار می گیرد ، اما چگونه این روند را شروع می کنید؟ اگر قبلاً با یک متخصص مالیات کار نکرده اید ، به نظر شما کجاست؟

 

مکان خوبی برای شروع با حسابدار مشاغل یا حسابدار خود است. اگر در حال حاضر برای سایر نیازهای حسابداری خود با مشاور مالیاتی حرفه ای کار می کنید ، ممکن است این تجربه را داشته باشند که به عنوان مشاور مالیات شغلی خود نیز خدمت کنید.

حتی اگر با مشاور مالیاتی حرفه ای کار نکنید ، حسابدار شما ممکن است در شبکه خود همکار یا مراجع داشته باشد که تجربه مورد نیاز شما را دارند.

 

به همین ترتیب ، مراجعه به کل ، یک روش عالی برای یافتن یک مشاور مالیاتی در تجارت کوچک است. با دیگر متخصصان مشاغل مورد استفاده و اعتماد به آنها مشورت کنید یا برای مراجعه به سایر صاحبان مشاغل کوچک صحبت کنی

 

.

 

مشاور مالیاتی حر فه ای از انجام خدمات برای همان مشتری برای مدت نامحدود و بدون استراحت خودداری می کند. خدمات خود را برای انجام کارها و پروژه های متمایز ارائه می دهد و انعطاف پذیری خود را برای کار همزمان برای دیگران حفظ می کند

 

مشاور مالیاتی حر فه ای. از ابزار و تجهیزات خود استفاده می کند ، به عنوان مثال یک لپ تاپ شخصی به جای یک رایانه اداری. از استفاده از منابع مشتری مانند کارمندان پشتیبانی خودداری می کند

 

مشاور مالیاتی حر فه ای در محل کار مشتری ادغامنمی شود ، به عنوان مثال با استفاده از آدرس پست الکترونیکی شرکت یا کارتهای ویزیت شرکت استفاده نمی کند.

 

مشاور مالیاتی حر فه ای – مرخصی یا تعطیلات حقوق دریافت نمی کند. اگر مشاور مالیاتی حر فه ای خدمات شخصی را ارائه نمی دهد ، ممکن است به عنوان کارمند” طبقه بندی شوید

 

ما خدمات حسابداری برون سپاری را در خدمات حسابداری ، حقوق و دستمزد ، مالیات پرداخت و مشاوره مشورتی ارائه می دهیم. کلیه خدمات برای پاسخگویی به نیازهای مشتری خاص طراحی شده اند.

 

حسابداری حسابداری

خدمات حسابداری ماهانه و حسابداری

تحریر دفاتر قانونی

تهیه دفترچه دارایی ثابت

نگهداری از داده های کارشناسی ارشد سیستم حسابداری مبتنی بر رایانه و داده های معامله

خدمات گزارش ماهانه

تهیه صورتهای مالی

بستن  حسابداری در پایان سال

تهیه ترازنامه و صورت درآمد

تهیه و محاسبه داده ها برای اظهارنامه مالیاتی ژاپن.

اظهارنامه مالیاتی اطلاعات و خدمات مرتبط را تشکیل می دهد.

خدمات حقوق و دستمزد

خدمات حقوق و دستمزد اولیه

ثبت شرکت با سیستم های کار و بیمه اجتماعی ژاپن

ثبت نام کارمندان با سیستم های کار و بیمه اجتماعی ژاپن

خدمات مالیاتی

اظهارنامه مالیاتی شرکت

مالیات تجاری و اظهارنامه مالیاتی افراد مسکونی

اظهارنامه مالیاتی مصرفی

اظهارنامه مالیاتی مشاغل

خدمات مرتبط با حسابرسی مالیاتی

خدمات معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه

به همین دلیل انتخاب مشاور مالیاتی خود با دقت بسیار مهم است.

 

مصاحبه با مشاور مالیاتی حرفه ای

وقتی با مشاور مالیاتی حرفه ای  مصاحبه می کنید یک ویژگی مهم وجود دارد که من به دنبال آن هستم و امیدوارم که شما هم این کار را انجام دهید.

 

توجه کنید که آیا این معمول است که شما تمام سؤالات مشاور مالیاتی حر فه ای را بپرسید. یا مشاور مالیاتی شما درمورد وضعیت خود از شما سؤال می کند؟ اگر مشاور مالیاتی همه سؤالات را می پرسد ، می توانید مطمئن باشید که او به دنبال شما و آنچه واقعاً می خواهید است. فقط به یاد داشته باشید ، اگر او از شما سؤال نمی کند ، چگونه می تواند اوضاع خاص شما را بشناسد تا بیشترین هزینه را در مالیات پس انداز کند؟

 

در زیر ویژگیهای یک مشاور مالیاتی حر فه ای آورده شده است:

 

کاملاً درباره قانون مالیات تحصیل کرده است

در مورد کاهش مالیات خود شور و اشتیاق دارید

قانون را به عنوان یک فرصت در آغوش می گیرد

در پس انداز دائم مالیات متمرکز است

از خلاقیت در اعمال قانون به نفع شما استفاده می کند

کل قانون را در هنگام کاهش مالیات می داند ، نه فقط یک قانون واحد

بیش از خودش یا خودش به شما اهمیت می دهد

در مورد وضعیت خاص خود از شما سؤال می کند

مایل به تدریس قوانین مالیاتی

مشاور مالیاتی حرفه ای استخدام کنید

استخدام مشاور مالیاتی حرفه ای فقط نیازی به دانستن سؤالات مناسب برای پرسیدن ندارد ، این بدان معنی است که می دانید مشاور مالیاتی شما باید از شما سوال کند. به یاد داشته باشید ، شما تنها کسی هستید که می توانید مالیات خود را کاهش دهید.

 

شما باید به اندازه کافی یاد بگیرید که چگونه قانون مالیات بر شما اعمال می شود تا بتوانید هر روز از آن سود ببرید.

 

اما در نهایت ، شما می خواهید یک مشاور مالیاتی را استخدام کنید که مایل است و قادر است قوانینی را که باید بشناسید برای کاهش مالیات خود به شما یاد دهد.

 

همچنین یک مشاور مالیاتی حرفه ای پیدا کنید که مالیات شما را نیز آماده کند. از تهیه کننده مالیاتی استفاده نکنید که همچنین مشاور مالیاتی شما نیست.

 

اگر این کار را انجام دهید ، می تواند یک اشتباه بزرگ باشد. شما می توانید از مشاور خود مشاوره مالیاتی خوبی دریافت کنید ، اما ممکن است تهیه کننده نمی داند چگونه از مشاوره در تهیه اظهارنامه مالیاتی استفاده کند.

 

مشاوره در امور مالیاتی ، مزایای احتمالی قابل توجهی را برای مالیات دهندگان ایجاد می کند .

 

 

 

مشاور مالیاتی حرفه ای

شما به عنوان یک کارآفرین مدرن ، به یک مشاور مالیاتی نیاز دارید. این که آیا شما به دنبال ورود به بازار ایران هستید یا سالهاست که در اینجا تجارت می کنید ، به یک مشاور مالیاتی حرفه ای نیاز دارید که بتوانید به آنها اعتماد کنید تا نتیجه بگیرید.

 

شما به یک بنگاه اقتصادی نیاز دارید که تجارت بین المللی را درک کند و پیچیدگی قوانین و مقررات مربوط به مالیات ایران را به صورت صمیمانه بداند.

 

اما مهمتر از همه ، شما به یک مشاور مالیاتی حرفه ای نیاز دارید که از آنچه که برای شما مهم است ، از کوچکترین جزئیات مالی گرفته تا راهبرد راهنمایی و دید در مورد شغل خود استفاده کند.

 

به روز رسانی

 

مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پردازخبره به دنبال توصیه های مالیاتی در مورد کار انجام می دهد. اگر در مورد یکی از خدمات ما سؤال دارید ، لطفاً با شماره ۰۹۱۲۰۷۵۴۱۹۹ تماس بگیرید ، یا از طریق armanpardaz.khobreh@gmail.com برای ما ایمیل بفرستید. ما سعی می کنیم در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم.

 

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای  چه کاری را برای شما انجام می دهد

 

ما مشاور مالیاتی حرفه ای هستیم. ما برای هر مسئله مالی ، مالی و اداری راه حل های عملی و با کیفیتی ارائه می دهیم که ممکن است سازمان شما با آن روبرو شود.

برای این کار ، مشاور مالیاتی حرفه ای ما روشهای نوآورانه را با ، ترکیب می کنیم و به ما این امکان را می دهد که در هر قدم راه ، تجارت خود را تقویت کنیم.

میخواهی بیشتر بدانی؟ لطفاً با خدمات مشاور مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پردازخبره تماس بگیرید و کشف کنید که تیم ما برای شما چه کاری می تواند انجام دهد.

آیا در رابطه با یک مسئله سخت مربوط به مالیات به مشاوره نیاز دارید؟ آیا به دنبال یک متخصص هستید که می تواند در پرداخت مالیات ، امور مالی یا مسئولیت های اداری تجارت شما به شما کمک کند و آیا می خواهید با یکی از مشاوران ما قرار ملاقات کنید؟

 

شما می توانید از طریق پست الکترونیکی و تلفن با خدمات شرکت حسابداری آرمان پردازخبره در تماس باشید.

 

آیا بلافاصله باید یک سؤال بپرسید؟ با تیم ما با شماره ۰۹۱۲۰۷۵۴۱۹۹ تماس بگیرید.

معاهدات مالیاتی

آیا شرکت شما در قبال مالیات شرکتها در ایران مسئولیت دارد؟ آیا می خواهید اطمینان حاصل کنید که بدهی کلی مالیات شما تا حد ممکن کم است و آیا به دنبال مشاور مالیاتی هستید که بتواند در دستیابی به آن هدف به شما کمک کند؟

 

ایرانبه شرکتهای خارجی فرصتهای کافی را برای حداقل رساندن بار مالیاتی آنها ارائه می دهد. یکی از شناخته شده ترین ساز و کارهای جلوگیری از مالیات غیر ضروری ، معاهده اجتناب از مالیات مضاعف مالیاتی است.

 

و از آنجا که ایران پیمان های مالیاتی بیشتری نسبت به هر کشور دیگری در کره زمین دارد ، به احتمال زیاد کشور بومی شرکت شما قبلاً معاهده مالیاتی دارد که برای کار مناسب است.

 

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پردازخبره می تواند به شما در تعیین میزان بدهی مالیاتی و بهینه سازی استراتژی مالی خود کمک کند.

 

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا گزینه های عملی را پیدا کنید تا بار مالیاتی خود را تا حد ممکن پایین نگه دارید.

تعیین بدهی مالیاتی شما

به عنوان یک شرکت خارجی که در خاک ایران فعالیت می کند ، تعیین میزان بدهی مالیات شما می تواند یک کار پیچیده باشد. برای شروع ، شرکت شما فقط برای انواع خاصی از درآمد و دارایی تحت فشار مالیات شرکت ایرانی قرار دارد. به عنوان مثال ، هر املاک و مستغلات شما در ایران باید به طور کلی بخشی از صورت حساب مالیات بر درآمد شرکت شما باشد.

برنامه ریزی مالیاتی

آیا شما گمان می کنید که تجارت شما بیش از حد مالیات می شود؟ آیا به دنبال بهترین روش برای اداره مالیات شرکت های خود در ایران هستید؟ آیا به یک مشاور مالیاتی حرفه ای نیاز دارید که بتواند به شما در یافتن بهترین استراتژی مالیاتی کمک کند و اطمینان حاصل کند که مزایای مالی جالب را از دست نمی دهید؟

 

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره درک می کند که شما می خواهید بدهی مالیاتی شرکت خود را تا حد ممکن کاهش دهید.

 

به همین دلیل ما برنامه ریزی مالیاتی را برای مشاغل به عنوان بخشی از خدمات مالی ارائه می دهیم. برنامه ریزی مالیات شرکت تضمین می کند که مالیات شما همیشه در حد مطلوب خود باشد ، هرچند وضعیت مالیات شما پیچیده باشد.

 

آیا می خواهید از مزایای خدمات برنامه ریزی مالیاتی سفارشی ما بهره مند شوید؟ با تشکر از رویکرد شخصی منحصر به فرد ما ، خدمات شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره همیشه راه حل مناسبی را برای شرکت شما پیدا می کنند. ما پیچیدگی های مالیات شرکت های ایرانی را درک می کنیم و می توانیم در این زمینه به شما توصیه کنیم.

 

برنامه ریزی مالیاتی چیست؟

برنامه ریزی مالیاتی به گونه ای طراحی شده است که حداکثر میزان پرداخت سالانه شما به اداره امور مالیاتی و گمرک ایران را تا حد ممکن به حداقل برساند.

 

برای این منظور ، مشاور مالیاتی حرفه ای شما با دقت وضعیت مالی شما را ترسیم می کند و با شما مشورت می کند تا بهترین روش برای کاهش بدهی خود را پیدا کنید.

 

از آنجا که برنامه ریزی مالیاتی شرکت به آینده و همچنین وضعیت فعلی شما نگاه می کند ، این تنها راهی عالی برای به حداقل رساندن بدهی کوتاه مدت شما نیست.

 

برنامه ریزی مالیاتی یک رویکرد مناسب برای به حداقل رساندن بدهی بلند مدت شما است. و همه چیز به طور خاص به تجارت شما اختصاص داده شده است

مشاور مالیاتی حرفه ای طیف گسترده ای از خدمات مشاوره مالیاتی را در ایران از طریق متخصصانی که دانش عمیق در مورد مالیات محلی و محیط تجاری دارند ارائه می دهد.

به عنوان بخشی از شبکه جهانی حرفه ای های مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره، ترکیبی از روش های مالیاتی در دسترس مشتریان را قادر می سازد تا ضمن حداقل کردن میزان مواجهه کلی مالیاتی ، خدمات ارائه شده به مشتریان را افزایش دهند.

 

در دنیای تحول پویا امروز ، تیم های نزدیک ما با متخصصان صنعت و خدمات مالیاتی بر مسائل کلیدی مالیاتی و تجاری در سراسر ایرانن نظارت می کنند.

ما معتقدیم در همه زمینه های مورد نیاز در بازار تخصص داریم: از جمله: رعایت مالیات ، مشاوره مالیاتی ، مشاوره مالیاتی بین المللی ، ارزیابی سهام شرکتها ، گمرک و عوارض ، برون سپاری فرایند حسابداری ، کمک های مالی و تشویقی و خدمات مالیاتی انجام می دهیم.

 

شرکت حسابداری آرمان پردازخبره شیوه مالیاتی ما را برای خدمت به مشاغل چند ملیتی ساختار داده است و ما به عنوان یک تیم خدمات مشتری در سراسر جهان فعالیت می کنیم.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای برای درک نیازهای مشتری ، انتظارات ، مشاغل و صنایع کار می کند.

می توانید مطمئن باشید که مشاور مالیاتی حرفه ای شما در هر مرحله با شما همراه است. مشاور مالیاتی شما را در مورد آخرین تغییراتی که روی استراتژی مالیاتی کسب و کار شما تأثیر می گذارد ، نگه می دارد. به این ترتیب ، در حالی که ما به الزامات مالیاتی شما توجه می کنیم می توانید روی تجارت و بازار جدید خود تمرکز کنید.

 

 

راهنمایی استراتژیک مالیاتی

مشاور مالیاتی حرفه ای به مشتریان در ساختار معاملات تجاری کمک می کند تا سود پس از مالیات را به حداکثر برساند. متخصصان امور مالیاتی ما ، متخصص در صنایع مختلف ، فعالیتهای تجاری شما را تجزیه و تحلیل می کنند ، گزینه های متناسب با الزامات تجاری و قوانین قابل اجرا را توصیه می کنند و آنها برای دستیابی به نتایج بهینه شما را در اجرای برنامه

کمک می کنند.

 

 

مشاورمالیاتی حرفه ای در مورد طیف گسترده ای از خدمات و برنامه ریزی مالیاتی بین المللی می توانند به سود خوبی باشند.

معاملات مربوط به معاملات قبل و پس از خرید ، ادغام ، ادغام مجدد ، انحلال ، انتقال مشاغل و املاک و مستغلات ، از جمله امور مالیاتی را از منظر مالیاتی بررسی کنید.

با مشاور مالیاتی حرفه ای ما بازده های بالاتر را روی سرمایه گذاری های نوآوری هدایت کنید
منابع جدید درآمد از جمله مفاهیم رشد ، مدل های تجاری و سیستم عامل ها را ایجاد کنید
سرعت بخشیدن به کارها را از طریق نمونه های اولیه که به هم ترازی شرکت و کمک به آزمایش کاربر کمک می کند
نیازهای برآورده نشده مشتریان فعلی و آینده را کشف کنید
اثربخشی نوآوری را از طریق قابلیت های نوآوری متناسب حفظ کنید
پیشنهادات و مشاغل جدید ایجاد کنید.

نوآوری
سه راه برای به دست آوردن ارزش بیشتر
از انواع مختلفی از نوآوری استفاده کنید. به دنبال منابع جدید برای دستیابی به موفقیت در محصولات جدید باشید.

چارچوب نوآوری شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره به شرکتها کمک می کند تا با معرفی نه نوع قدرتمند نوآوری دیگر که می توانند برای یک مزیت رقابتی تر ترکیب شوند ، فراتر از نوآوری محصول باشند.

نگاهی متعادل داشته باشید. برای مشخص کردن فرصتها و اولویت بندی اقدامات ابتکاری خاص ، مشتری را در مقابل نقاط قوت شرکت مهم کنید.

 

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که شرکتهایی که قویترین سوابق نوآوری در نوآوری را دارند ، یک سبد متعادل از سرمایه گذاری های نوآوری را در نوآوری های اصلی ، مجاور و تحول مدیریت می کنند.

نمونه اولیه برای ساخت تراز. برای توسعه ، آزمایش ، تکرار و بهبود مفاهیم جدید از تجسم ، جلسات داستانی و سایر تکنیک های مصور استفاده کنید. در کار ما ، با ارائه جزئیات بیشتر ، ما با مشاور مالیاتی حرفه ای خود بهتر می توانیم الزامات اجرای از جمله مهارت ها ، فناوری ، تحقیقات ارزشیابی ، پالایش ها ، راهها و رویکردهای راه اندازی را تشریح کنیم.

 

ما با مشاور مالیاتی حرفه ای خود مشاوره مدیریت اسناد را برای شرکتها ایجاد می کنیم

مدت طولانی است که با طرح معافیت مالیاتی دولت ،معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه ، که برای پاداش تحقیق و توسعه طراحی شده است ، یک مشکل مداوم وجود دارد. بسیاری از شرکت ها در ایران فکر نمی کنند که واجد شرایط دریافت آن باشند.

این امر باعث شده است که بسیاری از شرکتها حتی اقدام به تهیه یک برنامه نکنند و معافیت های مهم مالیاتی را که می تواند از نظر اقتصادی آنها را پشتیبانی کند ، از دست ندهند.

شرکت شما احتمالاً بیشتر از آن که فکر می کنید ، مجبور به گرفتن آن هستید!
تعاریف و دستورالعمل های سازمان امور مالیاتی  ارائه شده توسط آیین نامه های مربوط به معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه نسبت به بسیاری از شرکت ها انتظار دارند انعطاف پذیرتر باشند.

 

یک تصور غلط رایج وجود دارد که یک شرکت برای به دست آوردن این مزایای مالیاتی ، باید یک شرکت بزرگ با فناوری پیشرفته و آزمایشگاه های عظیم باشد.

این کاملا اتفاق نمی افتد ، و هر مشاور مالیاتی حرفه ای به شما اطلاع می دهد که به احتمال زیاد شرکت شما از طریق فعالیتهایی که به طور منظم انجام می دهد ، معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه واجد شرایط می شود.

 

معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه از همه به منظور تشویق و پاداش صنعت برای نوآوری و توسعه طراحی شده است.

 

هیچ محدودیتی در نوع صنعت قابل قبول بودن وجود ندارد و اینمعافیتها است که دقیقاً به همان اندازه برای شرکت های بخش دولتی قابل اجرا است همانطور که برای شرکت های خصوصی که هم اکنون از آن سود زیادی می برند .

همه در آماده سازی:
به دلیل ماهیت اسناد و مدارکی که در هنگام مطالبه برای این معافیت مالیاتی توسط سازمان امور مالیاتی  مورد نیاز است ، ضروری است که یک استراتژی شرکت در حال انجام برای اطمینان از ارائه آن وجود داشته باشد.

 

این بدان معناست که از منابع شرکت خود استفاده کنید و امیدوار باشید که شما دانش داخلی را برای انجام درست آن و یا داشتن ما با مشاور مالیاتی حرفه ای خود برای دستیابی به آنها داشته باشید.

گزینه دوم می تواند باعث شود کل فرآیند ادعا باعث اتلاف وقت و در نتیجه هزینه کمتری برای شرکت شود.

حل سریع مسائل:
شرکتها دریافت معافیت مالیاتی تحقیق وتوسعه معتقدند که مشکلات بوجود می آیند در صورت عدم تفاهم در مورد الزامات خاص برای دستیابی به این معافیت مالیاتی و همچنین نگهداری آنها داشتن پشتیبانی مناسب برای اطمینان از دستیابی شرکتها به امور مالی مورد نیاز خود ضروری است و بنابراین سوء تفاهم در مورد الزامات اسنادی یا عدم وجود فرایندها برای اطمینان از موجود بودن اسناد و مدارک می تواند برای تجارت شما هزینه بر باشد.

یک تیم مشاور مالیاتی حرفه ای می تواند شما را در مورد آنچه مورد نیاز شما است راهنمایی کند تا اطمینان حاصل شود که همه مطالبات به راحتی با آنها برخورد می شود و در صورت حسابرسی شرکت شما می توان پرداخت ها را حفظ کرد. دانش از همه قدرت است.

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا سؤالی در مورد صلاحیت شرکت خود برای معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه دارید ، لطفاً فرم تماس با ما را تکمیل کنید و یکی از کارشناسان ما از پاسخگویی به سؤالات شما خوشحال خواهد شد

 

با اطمینان از اینکه معافیتهای مالیاتی تحقیق و توسعه خود را می گیرید
تهیه ادعای معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه شامل موارد زیر است:

جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات فنی؛
تهیه اسناد رسمی دولت و مستندات فنی اضافی.
استفاده از روشهای دقیق حسابداری؛ و
استفاده از معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه و فرآیندهای اداری سازمان مالیاتی
چه کسی واجد شرایط اعتبار مالیات تحقیق و توسعه است؟
اعتبار این شرکت برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​و همچنین شرکتهای بزرگ است. معیارهایی که برای واجد شرایط بودن باید رعایت شود فعالیتهای مشاور مایاتی حرفه ای شامل موارد زیر است

طراحی و توسعه خدمات جدید
تغییر در جریان کار و فرآیندها
طراحی و نصب نرم افزارهای جدید و سیستمهای رایانه ای
توسعه محصولاتی که هنوز به مرحله تولید نرسیده اند
بهبود خدمات موجود

به جای اینکه فقط به معافیتها بپردازید که شرکت شما می تواند مطالبه کند ، مهم است که از اعتبار آن نیز برای حفظ اعتبار اطمینان حاصل شود.

 

این بدان معناست که درک بیشتری از فرآیندها و فعالیتهای شرکت شما مورد نیاز است به گونه ای که می توان در مورد ایجاد اسناد و مدارک مورد نیاز جهت حمایت از مطالبات آینده و حفظ معافیت مالیاتی ، توصیهای لازم را ارائه داد.

 

تیم حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره از تخصص و دانش لازم برای پشتیبانی از کلیه مطالبات مربوط به معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه برخوردار است و اطمینان حاصل می کند که منافع کامل مالی را که به شما تعلق می گیرد دریافت می کنید.

مزایا ی استفاده از معافیت مالیاتی چیست؟

این دلیل بر این است که هر شرکتی که از معافیت مالیاتی اضافی بهره مند شود ، جریان نقدی بهبود یافته و همچنین از بدهی های مالیاتی پایین تر برخوردار خواهد شد.

 

این همچنین بدان معنی است که شرکت هایی که دریافت این منابع مالی اضافی را دارند ، به خوبی برای سرمایه گذاری در مشاغل شخصی خود و اولویت بندی فعالیت های خود ، امکان رشد و توسعه را دارند.

 

در طولانی مدت ، این یک رونق بزرگ برای اقتصاد شرکتها ایجاد می کند. علاوه بر این ، نتیجه افزایش تحقیق و توسعه به محصولات جدید و تکنیک های تولید ، به نفع کل مردم است.

آیا واجد شرایط معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه هستید؟ با شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره با شماره ۰۹۱۲۰۷۵۴۱۹۹تماس بگیرید

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خدمات تخصصی و مشاوره مالیاتی در زمینه طرح دعوی  با سازمان امور مالیاتی  ارائه می دهد:

 

نوشتن و کمک به برنامه ریزی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره تیم اختصاصی ما به تهیه مستندات مورد نیاز برای تدوین و اجرای فعالیت های تجربی کمک خواهد کرد. این فرایند با هدف تقویت پتانسیل ادعای معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه شما انجام می شود.

دفاع ازمعافیت مالیاتی: تیم ما از متخصصان حسابرسی به شما در تهیه ممیزی و استراتژی های دفاعی کمک می کند.

برای ارزیابی صلاحیت شرکت خود برای معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه لطفا به سایت www.armanpardaz.com کلیک کنید

 

چرا برای مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت خود شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره را انتخاب می کنید؟

 

با دفاتر سراسر کشور ، شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره مدیریت کلیه جنبه های برنامه معافیت مالیاتی تحقیق و توسعه ، از آماده سازی ادعا و انطباق حسابرسی گرفته تا مدیریت اختلافات کامل در مورد ادعا را بر عهده دارد.

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره محرمانه بودن مشتری و ریسک مالیاتی مشتری را جدی می گیریم:

 

.

کلیه مطالبات تحت بررسی فنی شامل مشاور مالیاتی حرفه ای  واجد شرایط قرار می گیرد.

مشاور مالیاتی حرفه ای ما خطرات مالیاتی و سیاستها و فرآیندهای مدیریت ریسک کلی ما هر سال مستقل مورد بررسی قرار می گیرد.

 

تیم مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره خدماتی  شامل مشاوره مالیاتی در مورد ساختارهای مفید برای شرکتها و اشخاص خصوصی  شرکتهای کوچک و متوسط ​​انجام می دهد.

 

از آنجا که ایران سرزمین اصلی ویکی از بازارهای مهم در آسیا هستند ، توصیه های پیچیده مالیاتی با هدف کاهش مالیات بر درآمد (شرکت ها) در ایران و جاهای دیگر تقاضا می شود. علاوه بر این ، در نتیجه فشارهای سازمان دولتی ، تصمیم گرفته اند که تبادل اطلاعات باید جزئی از سیستم قانونی آنها باشد.

 

تا امکان تبادل گسترده اطلاعات در مورد افراد “مالیاتی” را فراهم کند و همچنین چندین معاهده مالیاتی مضاعف  بین کشورهای دیگرمنعقد کرده است علاوه بر این ، بسیاری از حوزه های اقتصادی دیگر در حال تغییر سیستم مالیاتی خود هستند تا این موارد به طور کلی در معرض فرار یا جلوگیری از فرار قرار بگیرند.

 

بنابراین ، تحولات فوق نیاز به برنامه ریزی پیچیده مالیاتی توسط مشاور مالیاتی حرفه ای را لازم وضروری برای شرکتها ومشاغل می باشد.

 

چشم انداز ما

 

همه ما می دانیم  که مشاوره و اجرای امور مالیاتی همه درمورد یافتن راه حل هایی برای شرکت ها و اشخاص خصوصی است تا اطمینان حاصل کند که تجارت آنها به آسانی و به همان میزان ممکن مقرون به صرفه است.

مشاور مالیاتی حرفه ای برای اینکه بتواند این کار را انجام دهد ، باید مشاغل مردم را درک کرد ، قوانین حقوقی و مالیاتی مربوطه را درک کرد ، در بخش های مالیاتی دارای مخاطبین مربوطه بود و همزمان خلاق بود.

 

در قانون مالیات های مستقیم ومالیات بر ارزش افزوده وبیمه و یک مشاور مالیاتی حرفه ای واجد شرایط در ایران هستیم که ، همه این عناصر را با هم ترکیب می کنیم و رسیدن به نتیجه ای برای مشتریان ما رضایت زیادی به ما می دهد.

 

 

به طور خلاصه آنچه انجام می دهیم

 

سیستم مالیاتی در پیچیده است. مشاور مالیاتی حرفه ای برای کمک به شما در یافتن راه حل مناسب مالیاتی برای شما و شرکت های خود از طریق ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شما کمک می کند.

 

علاوه بر این ، ما در سایر خدمات مالیاتی نیز مانند حل اختلافات مالیاتی بین بخش مالیاتی (اداره امور مالیاتی و مشتریان تخصص داریم. در ایران ، جدا از مشاوره و رعایت مالیات در ایران، ما در اینجا هستیم تا شما را در زمینه حسابداری خود نیز به شما کمک کند و هم زمان خدمات خدمات حسابداری  را انجام دهیم.

 

تیم ما از افراد متخصص در امور مالیاتی با سوابق مختلف حسابداری و حقوقی حرفه ای در ایران برخوردار است .

 

 

مالیات بین المللی
برای شرکتهای  بین المللی که دارای فعالیت در داخل یا ایران هستند ، برنامه ریزی و مشاوره مالیاتی مناسب بسیار توصیه می شود. در اینجا باید توجه داشت که ایران در حال حاضر دهها قرارداد مالیات مضاعف با دیگر کشورهای اروپایی وآسیایی به طور موثری برقرار کرده است. در همین زمان ، ایرانر به طور فعال در حال مذاکره با کشورهای  دیگر است.

پس از موارد فوق ، آشکار است که ایران درهای خود را برای تبادل تجارت باز کرده است و از این رو شناسایی ریسک های مالیاتی و قرار گرفتن در معرض ضرورت تبدیل شده است.

ما با تیم مشاور مالیاتی حرفه ای خود می توانیم در مورد مسائل مختلف مالیاتی ، مشاوره مالیاتی ارائه دهیم:

مشاوره مالیاتی

پیشنهاد ساختارمالی مناسب برای شرکتهای  هلدینگ گروهی به منظور دستیابی به راندمان مالیاتی در حوزه های مالیاتی  مربوطه

مشاوره در مورد معاملات مرزی و موضوعات مربوط  به مالیات
مشاوره درمورد بسته دستمزد مدیران و مدیریت ارشد برای دستیابی به بهره وری مالیاتی
تهیه سیاست تسویه حساب مالیاتی و محاسبات
کمک به سیاست های مالیاتی شرکتها
بررسی پرونده مالیاتی شرکتها ومشاغل
رعایت مالیات

تهیه و تکمیل اظهارنامه مالیاتی شرکتها / افراد و محاسبات مالیاتی برای برآورده کردن الزامات قانونی.

ثبت سوابق کارمندان وتشکیل پرونده پرسنلی شرکت
تهیه صورتهای مالی
به عنوان نمایندگان برای رسیدگی به امور مربوط به مالیات سود و مالیات فردی ، از طرف و از طرف مشتری فعالیت می کنند
تهیه و تشکیل اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
مدیریت و مشاوره در مورد تعهدات مالیاتی شرکتها

چرا مشاور مالیاتی حرفه ای؟

. تیم مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یکی از بزرگترین و سریعترین ارائه دهنده خدمات مشاوره مالیاتی در ایران است.

ما طیف گسترده ای از خدمات مالیات بر شغل و شخصی را برای طیف گسترده ای از مشتری ها ، از بزرگترین شرکت های هلدینگ گرفته تا مشاغل خانوادگی و افراد خصوصی ، ارائه می دهیم

مشاوره مالیاتی همه چیز در مورد حل چالش های پیچیده فکری است. ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا با همکاری مشترک و خلاقانه ، تصمیمات تجاری صحیحی را در مقیاس ملی بگیرند. این بدان معنی است که شما می توانید تصویر بزرگتر را ببینید و در زمینه تخصصی خود متخصص شوید.

 

مالیات به طور مداوم در حال توسعه است و موضوع و هزینه تجاری قابل توجهی برای مشتریان به ویژه در شرایط فعلی است.

 

با همکاری با تیم های مشاور مالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره، می توانید به مشکلات پیچیده مالیاتی خود را رفع کنید و برای امور روزمره تر پشتیبانی مقرون به صرفه را ارائه دهید.

 

مالیات در حال تغییر است؛ این از همه بااهمیت ومهم است ما نوآوری در مشاوره مالیاتی وتاثیر ماندگار در ساختارهای مالیاتی شرکتها فکر می کنیم

 

 

 

چرا با مشاور مالیاتی حرفه ای کار می کنید

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره یکی از بزرگترین و سریعترین ارائه دهنده خدمات مشاوره مالیاتی در ایران می باشد

از کمیته های اجتماعی و غیرمجاز مالیاتی لذت ببرید. ترتیب دادن رویدادهای مکرر ورزشی و اجتماعی.

مشاور مالیاتی حرفه ای  می تواند در یک محیط پویا و با سرعت سریع راه حل هایی را برای مشتریان خود تهیه کند.

 

۱۰ دلیل برتر ما برای همکاری با تیم مشاورمالیاتی حرفه ای شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره شامل موارد ذیل می باشد.

 

یادگیری و توسعه

تعهد مشاورمالیاتی حرفه ای ما به پیشرفت حرفه‌ای مردم ما مطلق است. با تمرکز بر روی مهارتهای فنی ، ارتباط با مشتری و فناوری و تقویت آن با یادگیری شغلی ، رویکرد مناسب “مادام العمر” ما به شما اطمینان می دهد که همچنان به پیشرفت در حرفه خود ادامه دهید و رهبری شوید که می دانید می توانید باشید.

 

محتوای آموزش مشاورمالیاتی حرفه ای به نقش شما بستگی دارد.

 

درباره روش یادگیری ، موفقیت و پشتیبانی ما شما را کمک می کنیم.

 

 

مالیات شرکت

متخصصان صنعت خدمات مشاورمالیاتی حرفه ای ما راه حل های جامع مالیاتی را برای بخش های بانکی و اوراق بهادار ، بیمه و مدیریت سرمایه گذاری ارائه می دهند.

 

متخصصان امور مالیاتی شرکتها و بین المللی ما راه حل هایی را برای شرکتهای ایرانی و چند ملیتی ارائه می دهند و به شرکتها در مورد تأثیر مالیات سازماندهی مجدد مشاغل ، ادغام و جمع آوری و ساختارهای مالی توصیه می کنند.

مشتری های خصوصی

 

واحد تجاری مشاورمالیاتی حرفه ای مشتریان خصوصی” به افراد کمک می کند تا دارایی شخصی خود را برای محافظت از مشاغل خانوادگی و ثروت خانواده در آینده مدیریت کنند. اعضای تیم مشتریان خصوصی سوابق مختلفی دارند و شامل وکلا ، حسابداران و مشاوران مالیاتی می شوند.

 

مالیات غیر مستقیم (مالیات بر ارزش افزوده)

 

به عنوان یک متخصص مالیات بر ارزش افزوده که بر مشاغل تأثیر می گذارد ، از مالیات بر ارزش افزوده گرفته تا ، به مشتریان کمک می کند که هزینه‌ها را در هر زمان ، هر کجا و هرچند که انجام دهند ، به حداقل برسانند.

 

با مشاور مالیاتی حرفه ای خود ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا ضمن مدیریت مالیات تأثیرگذاری بر تجارت خود ، به انجام تعهدات مالیاتی خود عمل کنید. ، در حالی که مشاور مالیاتی حرفه ای  به عنوان یک مشاور استراتژیک مربوط به تجزیه و تحلیل تجارت ، مدیریت سرمایه در گردش و تقسیم سود برای شرکا فعالیت می کند.

 

مشاورمالیاتی حرفه ای همچنین به سازمانها کمک خواهد کرد تا پیامدهای قیمت گذاری کالاها و خدمات بین طرف های مرتبط و همچنین مشاوره در مورد پیامدهای مالیاتی معاملات را درک کنید.

 

تیم مشاورمالیاتی حرفه ای ما به مشتریان کمک می کند تا عملکرد مالیاتی خود را برای کنترل ریسک و تسهیل تصمیم گیری بهتر بهبود بخشند.

مشاورمالیاتی حرفه ای در کمک به مشاغل در استراتژی مالیاتی ، اطمینان از رعایت مالیات ، افزایش سود مالیاتی پس از آن و ارائه پشتیبانی برنامه برای دستیابی به بهترین روش های مالیاتی شرکت ها متمرکز می شود.

 

 

 

مشاورمالیاتی حرفه ای ما به مشتریان خدمات مالی ما کمک می کند تا در محیط متغیر و پیچیده مالیاتی ملی و بین المللی که در رابطه با الزامات شدید سرمایه ، مدیریت ریسک های مالیاتی عملیاتی و پیامدهای مالیاتی از سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در حال تغییر است ، بطور مداوم تغییر دهند.

 

مشاورمالیاتی حرفه ای ما در ساختار مالیاتی خود ضمن کمک به رفع چالش های دنیای مالیاتی مداوم در حال تغییر ، به صورت محلی و جهانی ، به مشتریان کمک خواهد کرد.

 

 

 

خدمات شرکت خصوصی

 

مشاغل موجود در خدمات شرکت خصوصی ، فرصتی برای کمک به شرکتهای خصوصی با طیف وسیعی از نیازهای مشاوره تجاری مانند ممیزی ، انطباق مالیات و برنامه ریزی برای کمک به بهبود بهره وری عملیاتی خود و آزاد کردن وقت است که می تواند با تمرکز بر استراتژی تجاری صرف شود .

مشاورمالیاتی حرفه ای می تواند کل چرخه فعالیت تجاری یک شرکت خصوصی را از آغازتاسیس تا رشد ، بلوغ و انتقال تجربه کنید. مشاورمالیاتی حرفه ای ما به مشتریان ما کمک می کند تا برنامه های خدمات شخصی و سفارشی منحصر به فرد برای اشخاص خصوصی ، کارآفرینان و افراد دارای ارزش خالص بالا را طراحی و پیاده سازی کنند.

مشاورمالیاتی حرفه ای به شرکتها کمک می کند تا روی موضوعات کلیدی مانند مدیریت ثروت ، انطباق ، مدیریت جریان پول ، گسترش سهام ، استراتژی های واگذاری و خروج از کشور تمرکز کنند.

 

 

 

. مشاورمالیاتی حرفه ای ما به مشتریان کمک می کند تا سال به سالخودشان را با قوانین مالیات  سازگار کنند.

 

مشاور به مشتریان کمک می کند تا پس انداز مالیات نقدی و فرصتهای بازپرداخت واجد شرایط را ارزیابی کنند و تأثیر کسرها و اعتبارها را بر نرخ مالیات مؤثر ارزیابی کنند. نقل و انتقالات و کمک به مشتریان در بحث توزیع مالیات کمک می کند.

مشاور مالیاتی حرفه ای می تواند به ارزیابی بار مالیاتی کمک کنید و راه حلهایی را پیشنهاد می کند که از اهداف کلی تجاری خود پشتیبانی می کنند تا اطمینان حاصل شود که جایگاه های پر شده آنها مطابق با شیوه های خوب تجاری و با قوانین و قوانین مالیاتی قابل اجرا است.

.

 

عملکرد مالیاتی آینده

در حرفه مالیات ، استفاده از تجزیه و تحلیل اطلاعات هم برای انطباق و هم برای مشاوره به زودی تبدیل به یک رفتار خواهد شد.

مشاورمالیاتی حرفه ای نیز تحلیلگر می باشد. و متخصصان ما را برای انجام کارهای استراتژیک با استفاده از داده ها به روش های جدید انجام می دهد. اکنون مشاورمالیاتی حرفه ای می تواندکل مجموعه اطلاعات را بر خلاف نمونه های کوچکتر تجزیه و تحلیل کند و بر اساس آنها تصمیم گیری کند.

 

طی چند سال آینده ، تیم مشاور مالیاتی حرفه ای ما اساساً راهی را که در مورد انطباق مالیات پیش می رویم تغییر خواهیم داد.

این تحول به متخصصان ما امکان می دهد تا بیشتر در مورد منطق موجود در نمایش داده ها ، تنظیم دقیق مهارت های تحلیلی و ارتقاء دانش آنها در مورد مالیات فنی و صنعت مشتری و روند کار خود در بررسی نتایج خود تمرکز کنند. این مورد کار با استفاده از نوآوری و فناوری محقق می شود

مشاور مالیاتی چه کاری انجام می دهد؟

مشاور مالیاتی

برای به حداقل رساندن بدهی مالیاتی خود و سرمایه گذاری در کاهش مالیات ، یک مشاورمالیاتی حرفه ای می تواند راهی برای این کار باشد.

 

با داشتن تخصص بیشتر نسبت به تهیه کنندگان مالیات استاندارد ، مشاوران مالیاتی می توانند در زمینه برنامه ریزی مالیاتی ، مسائل مربوط به وراثت ، اعطای خیرخواهانه و سایر شرایط پیچیده مالیاتی کمک کنند.

غالباً این مشاوران دارای آموزش در قانون مالیات یا حسابداری هستند.

 

مشاورمالیاتی حرفه ای چه کاری انجام می دهد

 

مشاوران مالیاتی متخصصانی هستند که در قانون مالیات و مشاوره مالی مرتبط هستند. آنها به مشتریان درمورد اظهارنامه مالیات بر درآمد و طیف وسیعی از امور مالی از جمله ، دارایی و مالیات بازنشستگی مشاوره می دهند. علاوه بر ارائه مشاوره مفید در رابطه با مالیات ، مشاوران مالیاتی نیز وظیفه دارند در مورد آخرین الزامات مالیاتی اعم از سطح عملکرد وارزش افزوده آگاه باشند.

 

علاوه بر این ، مسئولیت های آنها ممکن است شامل مسافرت به محل مشتری برای مشاوره یا کمک به شخصی در کاهش بدهی مالیاتی باشد. یکی از ویژگی های مهم مشاورمالیاتی حرفه ای مهارت های عالی ارتباط کتبی و کلامی است.

 

مشاور باید بتواند یافته های فعلی قانون مالیات و تحقیقات مشتری خود را در یک استراتژی مالیاتی قرار دهد که درک مشتری برای آن آسان است. این ویژگی ها هنگام اطمینان از درک کامل استراتژی مالیاتی از اهمیت حیاتی برخوردار هستند.

 

این کارشناسان مالیاتی به طور معمول برای شرکتهای مشاوره مالی ، شرکتهای حسابداری عمومی یا سازمانهای دولتی فعالیت می کنند. یا ممکن است مستقل کار کنند. همچنین ، مشاوران مالیاتی ممکن است بصورت آنلاین کار کنند. مشتری از افراد و خانواده ها گرفته تا سازمان ها و شرکت ها.

.

هزینه مشاور مالیاتی

هزینه مشاوران مالیاتی بر اساس چندین عامل متفاوت است. موقعیت مکانی نقش عمده ای را ایفا می کند که قیمت های آن در جایی که هزینه زندگی در آن قرار دارد افزایش می یابد

مشاورمالیاتی حرفه ای برای اداره همه مشاغل بسیار حیاتی هستند. آنها اطلاعات قابل اعتماد در مورد سوابق مالی را تحلیل و ارائه می دهند.

 

این می تواند آنها را در گزارشگری مالی ، مالیات ، حسابرسی ، حسابداری پزشکی قانونی ، مالی شرکت ها ، بازیابی و ورشکستگی تجاری یا سیستم ها و فرآیندهای حسابداری درگیر کند.

 

بسته به نوع مشاوره مالیاتی که می خواهید تخصص خود را انتخاب کنید ، وظایف معمولی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 

مدیریت مداوم سیستم ها و بودجه ها.

انجام حسابرسی های مالی: یک بررسی مستقل از وضعیت مالی یک شرکت.

ارتباط با مشتریان برای ارائه اطلاعات و مشاوره مالی.

 

مشاورمالیاتی حرفه ای در انجام تجزیه و تحلیل بودجه ، برنامه ریزی مالی و پیش بینی شرکت کنید.

تأکید مشاورمالیاتی حرفه ای بر برنامه ریزی های آینده و دستیابی به اهداف مالی است.

 

مشاورمالیاتی حرفه ای اطلاعات مربوط به استفاده افراد خارجی در یک شرکت ، مانند سهامداران ، سرمایه گذاران و طلبکاران را ارائه می دهد.

 

مشاورمالیاتی حرفه ای بیشتر روی جمع بندی موقعیت فعلی شرکت تمرکز می کنند ، و در مورد سودآوری ، نقدینگی ، پرداخت بدهی و ثبات یک شرکت گزارش می دهند

 

.

فعالیتهای معمولی که مشاورمالیاتی حرفه ای انجام می دهد شامل تجزیه و تحلیل ریسک ، آشنایی با شغل مشتری ، ایجاد روابط با مشتری و بررسی مواردی است که در صورت های مالی موجود است. در نتیجه نتایج مشاوره می توان پیشنهادهایی در مورد چگونگی بهبود تجارت و کنترل فرآیندهای تجاری خود ارائه داد.

خدمات مشاوره مالیاتی به شرکتهایی که با فرصت هایی برای رشد مانند ادغام یا کسب یا چالش های اساسی مانند کلاهبرداری ، دادخواست یا سازماندهی مجدد ، کمک می کنند ، کمک می کند.

.

امور مالی شرکت و مدیریت ریسک

مشاوران مالیاتی که در این زمینه ادغام فعالیت می کنند: آنها سلامت مالی یک شرکت هدف را ارزیابی می کنند تا ارزش شرکت را برای یک ادغام یا تصاحب احتمالی محاسبه کنند.

مدیریت ریسک شناسایی ، تجزیه و تحلیل و کنترل اقتصادی ریسکهایی است که دارایی ها یا ظرفیت کسب یک تجارت را تهدید می کند.

سرمایه گذاران و فعالیت می کنند از ارزیابی ریسک استفاده می کنند تا تعیین کنند که آیا سرمایه گذاری خاصی انجام دهند ، چه میزان بازده مورد نیاز برای سودآوری و چگونگی به حداقل رساندن ضررهای احتمالی یک فعالیت هستند.

علاوه بر ویژگی های تحقیق و تحلیلی ،مشاور مالیاتی حرفه ای باید امکان برقراری ارتباط موثر هم به صورت کتبی و هم کلامی در سازمان امور مالیاتی داشته باشد. مشاور مالیاتی حرفه ای باید طیف گسترده ای ازنیازهای مراجعه کنندگان را توسعه دهند.

مشاوران مالیاتی با رعایت قوانین مالیاتی کار می کنند ، که شامل تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی برای افراد و شرکت ها است.

آنها همچنین درگیر مشاوره و برنامه ریزی مالیاتی هستند ، که شامل تجزیه و تحلیل و توصیه تغییر در نحوه ساخت افراد و شرکت ها در امور مالی خود می باشد تا در چارچوب قانون بتوانند مالیات شرکتهای خود را به حداقل برسانند. این مسأله باعث ایجاد سؤالات اخلاقی می شود و این امر باعث می شود که اخلاق موضوع مهمی برای مشاوران مالیاتی باشد.

توضیحات شغلی مشاور مالیاتی حرفه ای

مشاوران مالیاتی ، که به عنوان مشاور مالیاتی حرفه ای نیز شناخته می شوند ، کارشناسان قانون مالیات ، برنامه ریزی و انطباق هستند. آنها با در نظر گرفتن قوانین جدید مالیات و تعیین موقعیت مالیات دهندگان برای بهینه سازی مالیات های کوتاه مدت و بلند مدت ، آنها به مشاغل و اشخاص یکسان خدمت می کنند.

 

یک مشاور مالیاتی حرفه ای به طور معمول نقش تهیه کننده مالیات را گسترش می دهد.

در حالی که مشاوران مالیاتی اظهارنامه مالیاتی را تهیه می کنند ، آنها همچنین اغلب در طول سال با مشتریان همکاری می کنند تا از حداقل مالیات بدهی مشتری اطمینان حاصل کنند.

مشاوران مالیاتی ارتباطات کتبی و کلامی قوی ای هستند که قادر به توضیح قانون و راهکارهای مالیاتی به روشی هستند که درک و دسترسی برای مشتریان آسان باشد.

مشاوران مالیاتی برای شرکتهای حسابداری عمومی ، دفاتر حقوقی ، شرکتهای مشاوره مالی و بسیاری از آنها حتی مشاغل آماده سازی و مشاوره مالیاتی مستقل خود را نیز فعالیت می کنند.

در کلیه تنظیمات ، از مشاورین مالیاتی انتظار می رود وظایفی را انجام دهند که عبارتند از:

 

انجام تحقیقات درمورد قوانین مالیاتی

حداقل رساندن بدهی مالیاتی مشتری

برقراری ارتباط با مشتری برای توضیح مسائل مالیاتی

تهیه اظهارنامه مالیاتی

برنامه ریزی املاک

مطابقت مشتریان با تعهدات مالیاتی خود مطابقت دارد

تولید محتوای نوشتاری بخش مهمی از کار است ، زیرا مشاوران مالیاتی باید یافته های تحقیق خود را از جمله تغییر در قوانین مالیاتی که فرصت هایی را برای استراتژی جدید مالیاتی ایجاد می کند ، ارتباط دهند.

 

از آنجا که یک مشاور مالیاتی حرفه ای ممکن است بسیاری از مراجعان را تحت تأثیر همین موضوع قرار دهد ، توانایی تهیه نامه خوب و مکتوب به طور خلاصه اغلب مؤثرترین وسیله برای پخش اطلاعات برای تعدادی از مشتری های مختلف است.

 

آموزش لازم است

 

مشاوران مالیاتی عموما دارای مدرک لیسانس حسابداری ، امور مالی یا یک رشته مرتبط هستند. اما ، به دلیل عدم صدور گواهینامه رسمی ، افراد غالباً پس از سالها تجربه در حرفه دیگر مربوط به امور مالیاتی ، نقش مشورتی را بر عهده می گیرند.

درنهایت ، متخصصان دارای تحصیلات رسمی و تجربه مالیاتی بهترین موقعیت را برای این مشاغل دارند.. با این حال ، کارمندان خدمات درآمدی داخلی ممکن است سالها تجربه داشته باشند ، اما هنوز هیچ آموزش رسمی ندارند و برای نقشهای مشاوره ای که به آنها اجازه می دهد به دلیل داشتن تجربه مرتبط با خود ، به عنوان مشاور مالیاتی دست یابند ، بسیار مناسب است.

 

تحصیلات کارشناسی ارشد همچنین می تواند برای مسیر شغلی مشاور مالیاتی حرفه ای سودمند باشد و بسیاری از آنها کارشناسی ارشد حسابداری  را دنبال می کنند.

این مدرک پیشرفته دانش عمیق در مورد قانون مالیات را فراهم می کند و به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا به عنوان وکلای امور مالیاتی فعالیت کنند

صاحبان مشاغل و متخصصان شاغل نیز برای کمک های پولی به مشاور مالیاتی حرفه ای مراجعه می کنند.

شما به عنوان یک مشاور مالیاتی آینده نگر ، فرصت های بی شماری برای مشتری در آینده دارید. با این حال ، شما نیز رقابت دارید. برای پیروزی در رقابت خود در تلاشهای آینده خود ، باید بهترین تخصص را ارائه دهید.

 

علاوه بر این ، شما باید با افراد مناسب ملاقات کرده و برداشت های طولانی و مثبتی از خود به جا بگذارید. برای دستیابی به بهترین مشاوره شغلی مشاور مالیاتی حرفه ای ادامه تحصیل کنید.

فعالیتهای خارج از برنامه مربوطه را انتخاب کنید

به عنوان یک مشاور مالیاتی حرفه ای ، باید دانش خود را گسترش دهید. وقتی در دانشگاه شرکت می کنید ، در معرض دنیایی از فرصتها قرار خواهید گرفت.

هر کلاس مالی مطالب جدیدی را برای کمک به شما در گسترش دانش خود ارائه می دهد. در حالی که این امر مهارت های کافی را برای شما ایجاد می کند ، شما باید آن را یک قدم فراتر بردارید تا به تمام اهداف خود برسید.

 

در فعالیتهای فوق برنامه ای که مربوط به آینده شغلی شماست ، شرکت کنید. آماده سازی اظهارنامه مالیات بر درآمد. در چنین فعالیتهایی شرکت کنید تا خود را در مسیر موفقیت مشاور مالیاتی حرفه ای تنظیم کنید.

ساختار پرداخت را منطقی انتخاب کنید

 

مشاور مالیاتی حرفه ای ساختارهای پرداخت خود را با عاقلانه انتخاب می کنند. چنین مشاوران می دانند که مشتریان بالقوه وقتی به دنبال بهترین مشاور هستند ، ساختارهای پرداخت را در نظر می گیرند.

در حالی که هزینه های واقعی بر تصمیمات مشتری تأثیر می گذارد ، آنها در درجه اول روی ساختار متمرکز می شوند. بیشتر فرمت را بینش در مورد هدف مشاور می دانند.

 

هنگامی که مشاوران بر اساس کمیسیون درآمد کسب می کنند ، آنها به طور معمول مشتری را در جهت مطلوب سوق می دهند. به همین دلیل ، بیشتر صاحبان مشاغل و افراد نیاز به کمک مالیاتی به مشاوران مالیات مالی مراجعه می کنند که نرخ ساعتی تخت ارائه می دهند.

اگر می خواهید مشتری را حفظ کنید و به طور مداوم افراد جدیدی را به دست آورید ، ساختار پرداخت نرخ تخت را انتخاب کنید.

تبدیل به یک برنامه ریز مالی معتبر شوید
یکی دیگر از اطلاعات ارزشمند که باید به عنوان یک مشاور مالیاتی حرفه ای در نظر بگیرید ، تبدیل شدن به یک برنامه ریز مالی معتبر  است.

مشتریانی که به دنبال کمک مالی هستند اغلب به کمکهای مالی دیگری نیز نیاز دارند. برای پاسخگویی به تمام نیازهای آنها ، شما باید در مورد عناصر پولی متعدد آگاهی داشته باشید. مشاوران مالیات نیز هستند ، اثبات مدرکی مبنی بر ارائه خدمات برای نیازهای مختلف مالی را ارائه داده اند.

 

بیشتر ، مشتریان به دنبال مشاورانی هستند که دارای مجوز باشند زیرا این نشان می دهد که آنها اختصاص داده شده اند.

 

همچنین کار سخت و دانش گسترده ای را به تصویر می کشد. در طول دوره های خود ، شما یاد می گیرید که چگونه مشتری ها را برای مهلت های ثبت نام  و نحوه انجام سایر خدمات آماده کنید. بنابراین ، مشاوران آتی مالیات مالی باید هنگام فرا رسیدن زمان ، این توصیه را دنبال کنند.

. بسیاری از مشاوران مالیاتی سعی می کنند در وب سایت های خود هوشمندانه عمل کنند. در حالی که آنها به هدف خود می رسند ، آنها اغلب مشتری را دور می کنند.

 

از این گذشته ، مشتری ها نمی خواهند با مشاورانی که از کلماتی استفاده می کنند که حتی قادر به درک آنها نیستند ، همکاری کنند.

 

سپس ، آنها هیچ اطلاعاتی در مورد وضعیت مالی فعلی خود درک نمی کنند. با نوشتن مطالب جذاب و طبیعی ، مشتریان بالقوه را در سایت مشاور مالیاتی حرفه ای خود درگیر کنید.

برای برقراری ارتباط در کنفرانس شرکت کنید

سرانجام ، در کنفرانس های سراسر مشاور مالیاتی حرفه ای خود شرکت کنید.

 

با انجام این کار ، ارتباطات بیشماری برقرار خواهید کرد. این ارتباطاتمی تواند منجر به گسترش شرکت شما شود. علاوه بر این ، آنها می توانند به تنهایی منجر به فرصت های سودآور شوند. بسیاری از کنفرانس ها خواستار حرفه ای های مختلف در صنعت مالی هستند.

در چنین همایش هایی می توانید با سایر مشاوران مالی ملاقات کنید. اگر با یکدیگر در ارتباط باشید و اهداف خود را تراز کنید ، می توانید با آنها شریک شوید. در نتیجه ، می توانید مراجعه کنید و سود بیشتری کسب کنید

. شما می توانید ضمن افزایش جریان وجه نقد خود ، اطلاعات ارزشمندی را در مورد مباحثی از قبیل کمک مالیات کسر مالیات بیاموزید. مشاوران مالیاتی مالی که با هماهنگی ذهن در همایش ها شرکت می کنند ، به اهداف شغلی خود دست می یابند.

مشاور مالیاتی حرفه ای کیست؟

وظیفه مشاور مالیاتی حرفه ای در درجه اول تهیه دقیق و تشکیل اسناد مالیاتی  را بر عهده دارند.

علاوه بر این ، مشاور مالیاتی حرفه ای استراتژی ها و سیاست های مالیاتی را توسعه می دهند که به مشتری یا تجارت کمک می کند تا قوانین و مقررات مالیاتی را حفظ کند.

 

سرانجام ، مشاور مالیاتی حرفه ای برای شناسایی مشکلات مالیاتی و ارائه راه حلها تلاش می کنند. مشاور مالیاتی  می تواند برای مشاغل داخلی مشغول به کار شوند یا به عنوان مشاور برای چندین مشتری کار کنند.

مشاور مالیاتی حرفه ای عموما دارای مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد حسابداری ، تجارت ، اقتصاد یا امور مالی هستند.

بررسی اجمالی شغل مشاور مالیاتی حرفه ای

ما به دنبال یک مشاور مالیاتی حرفه ای برای مدیریت و تسهیل در تهیه و تنظیم دقیق فرم های مالیات رکت ما هستیم.

مشاور مالیاتی حرفه ای که تیم مالیاتی را برای عملکرد بیشتر مدیریت می کند ، برنامه های مالیاتی را ایجاد و پیاده سازی می کند و با تیم های حسابداری و رهبری همکاری می کند تا فرصت های لازم برای بهبود روند و مناطق بالقوه ریسک را شناسایی کند.

مشاور مالیاتی حرفه ای از طریق مجموعه ای از سیستم ها و کنترل های سیستمی که برای اطمینان از گزارش دقیق و به موقع طراحی شده اند ، مطابقت با قوانین مالیاتی را تضمین می کند.

آنها تغییرات فعلی و قریب الوقوع در تنظیم مالیات را تحت نظر دارند و به روزرسانی های مناسب در سیاست ها و استراتژی ها را انجام می دهند.

کاندیدای ایده آل در تلاش برای اطمینان از پیروی از عقاید مجرد بوده و از طریق بهینه سازی مراحل گزارشگری و هدایت عملکرد موفق تیم مالیاتی ، به این هدف می رسند.

مشاور مالیاتی حرفه ای برای هدایت و مدیریت چندین عملیات منطقه عملیاتی و ارائه خدمات مالیاتی با کیفیت  می باشدکه باعث افزایش اعتبار شرکت می شود.

شما با هدف به حداکثر رساندن تعامل و دستیابی به نتایج کیفی ، به عنوان مشاور مالیاتی مشاغل برای مشتریان خود خدمت خواهد کرد

مسئولیت های مشاور مالیاتی حرفه ای

تهیه و بررسی اظهارنامه های مالیاتی شرکت و تشکیل دقیق و به موقع کلیه فرم های مالیاتی.
اطمینان از تشکیل پرونده دقیق و به موقع اظهارنامه مالیاتی درآمدی و سایر پرونده های مربوط به مشاغل.
یافتن و اجرای فرصت هایی برای بهبود فرآیند در مراحل مالیات شرکت.
برنامه ریزی استراتژیک مالیاتی برای کلیه مالیات ها را تدوین و پیاده سازی می کند.
مشاور مالیاتی حرفه ای اعضای تیم مالیاتی را هنگام تهیه مؤلفه های اظهارنامه مالیاتی درآمدی و سایر اسناد مالیاتی مدیریت می کند.
برنامه ریزی و تهیه تقویم بازده کلی و هماهنگی زمان بندی و ورودی با تیم مالیاتی.

رویه های کنترل مؤثر را بر تمام جنبه های روند مالیات حفظ می کند.

مدیریت و تسهیل حسابرسی مالیات بر درآمد: تهیه پاسخ ، ایجاد برنامه و غیره
نظارت بر تحولات قانون مالیاتی قانونی و نظارتی ، اثرات این تحولات را به مدیریت و تیم مالیاتی ابلاغ می کند و راهکارهایی را برای سرمایه گذاری در تغییر در قانون مالیات ایجاد می کند.
با حسابرسی های مختلف داخلی و پروژه های مالیاتی ویژه ، پشتیبانی را ارائه می دهد.
مشاور مالیاتی حرفه ای اظهارنامه مالیاتی و پیش بینی های مالیاتی سه ماهه / سال را بررسی می کند.
مدیریت وآموزش اعضای تیم مالیاتی تا سطوح بیشتر اثربخشی و تعامل انجام می دهد.

ارائه طیف گسترده ای از خدمات مالیاتی با رعایت قوانین و مقررات در بازه زمانی

مشاور مالیاتی حرفه ای ایجاد روابط و تعامل با مشتریان برای ارائه برنامه ریزی ، مشاوره و تخصص عالی دارد.

ارائه برنامه ریزی مالیاتی نوآورانه و بررسی اظهارنامه های پیچیده مالیات بر درآمد

ارائه خدمات کامل خدمات مالیاتی با رعایت قوانین و مقررات در بازه زمانی

ایجاد روابط و تعامل با مشتریان برای ارائه برنامه ریزی عالی ، مشاوره و تخصص

برنامه ریزی مالیاتی نوآورانه ارائه دهید و بازده های پیچیده مالیات بر درآمد را بررسی می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای خطرات مالیاتی را شناسایی و کاهش می دهد

کارمندان حسابداری را هماهنگ کرده و عملکرد آنها را ارزیابی کنید

روند تأمین مالیات و روند انطباق مالیات را مدیریت کنید

مشاور مالیاتی حرفه ای فرایندها را با توسعه یا اجرای بهترین روشها بهبود می بخشد

مدیریت و هماهنگی حسابرسی مالیاتی

مانده حسابهای مالیاتی را در بورس عمومی حفظ کنید

کلیه اوراق مالیاتی را بطور منظم آماده کرده و کلیه درخواست های داده اطلاعات را انجام می دهد

الزامات

تجربه کاری اثبات شده به عنوان مشاور مالیاتی حرفه ای

مشاور مالیاتی حرفه ای دانش عالی در مورد حسابداری مالیاتی ، رعایت مالیات و انواع اظهارنامه های مالیاتی دارد.

دانش نرم افزار مالیاتی و دفتر کارشناسی ارشد

در دیدار با مهلت ها و حل مشکلات خوب است

خدمات مشتری استثنایی و همچنین امکان توسعه روابط عالی مشتری

مهارتهای مدیریتی و رهبری شدید

مهارت های تحلیلی با جهت گیری جزئیات

لیسانس حسابداری یا کارشناسی ارشد در امور مالیاتی

 

 

.

صلاحیت های مشاور مالیاتی حرفه ای

دانش مالی مالی گسترده ای در شرکت ها و شرکا
مهارت های قوی حسابداری ، تحلیلی و تحقیقاتی.
مهارتهای عالی ارتباط کتبی و شفاهی.
دانش شدید در مورد کد مالیاتی ، انطباق و رویه شرکتها.
آشنایی با الزامات گزارش دهی فدرال ، ایالتی و محلی ایالات متحده.
تجربه ای قوی با انواع عملیات مالیاتی و توانایی رانندگی در بهبود روند.
توانایی قوی در استفاده از مدیریت پروژه و حسابداری از بهترین شیوه ها برای ساماندهی و اولویت بندی کارها و وظایف سایر اعضای تیم مالیاتی.
توانایی کار خوب به طور مستقل و همچنین توانایی همکاری خوب با ذینفعان و برقراری ارتباط مزایای طرح های مالیاتی.
مهارت های سازمانی و بین فردی قوی.

مهارت و تجربه قوی با Word ، Outlook ، Excel ،
تسلط به  نرم افزاهای حسابداری

مشاور مالیاتی حرفه ای  به تجارت شما کمک می کند تا تعهدات اداره امور مالیاتی را رعایت کنید. کارکردن بدون پرونده مالیاتی یا عدم تسویه حساب به موقع ، به طور بالقوه تجارت شما را در معرض جرایم سنگین مالیاتی  قرار می دهد.

 

این مهم است که تعهدات خود را ، از جمله هرگونه ثبت و گزارش الزامات ، چه برای امور مالیاتی و چه برای سایر تنظیم کننده ها ، درک کنید. تعهدات نظارتی و مالیاتی با توجه به نوع ساختار واحد که انتخاب می کنید متفاوت است.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  روشهایی را برای ضبط کلیه تعهدات اداره امور مالیاتی برای کسب وکار شما ایجاد می کند و هر سال آنها را برای هرگونه تغییر و تأثیر در کسب و کار شما بررسی می کند.

 

فرآیندهای تصمیم گیری صحیح برای رفع خطرات مالیاتی توسط مشاور مالیاتی حرفه ای

 

اتخاذ تصمیم گیری مناسب و شفاف و پاسخگو و مطابق با سیاست ها و رویه های شرکت ها ، این کار خوب است. مشاور مالیاتی حرفه ای  یک مدل حاکمیت مؤثر ، ریسکهای مالیاتی به طور صحیح در تصمیم گیری ، بویژه برای معاملات بزرگتر ، جدید یا یک طرفه ، مانند کسب یا دفع مشاغل و داراییها ، مورد استفاده قرار می دهد.

 

نحوه مستند کردن خط مشی ها و رویه های شما به اندازه و نیازهای تجاری شما بستگی دارد.

هر چه شرایط شما باشد ، یک نقطه شروع خوب این است که مشاور مالیاتی حرفه ای  اصول و سیاست های حاکمیت مالیات را در چارچوب کلی مدیریت خود ، و رویه های روزانه اداره امور مالیاتی در مراحل عملیاتی کار خود انجام می دهد.

 

بسیاری از گروه های خصوصی دارای “هیئت مدیره خانواده” با فرآیندهای تصمیم گیری رسمی کمتر هستند. کسب و کار شما باید سیاست ها و رویه های روشنی برای تصمیم گیری و ثبت تصمیمات کلیدی داشته باشد.

این ممکن است شامل پرونده های دائمی با جزئیات مربوط به کلیه جلسات برگزار شده (رسمی و غیررسمی) جهت بحث در مورد امور تجاری باشد. تشریفات چنین فرایندهایی به طور کلی با اندازه و پیچیدگی یک تجارت مطابقت دارد.

 

شما همچنین می توانید بررسی های عینی یا مشاوران مالیاتی را در فرآیندهای تصمیم گیری خود قرار دهید. از جمله مشاور مالیاتی حرفه ای  در تصمیم گیری کمک می کند تا به درستی رسیدگی به موضوعات صورت گرفته و تصمیمات کافی ثبت شود.

راهنمایی و مشاوره مالیاتی  شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره

مشاور مالیاتی حرفه ای  هنگام تعیین رفتارهای مالیاتی مناسب برای معاملات یا ترتیبات نشان داده می شود. با محصولات راهنمایی و مشاوره فعلی ما مانند هشدارهای مالیاتی ، احکام مالیاتی و تصمیمات تفسیری مشورت کنید.

 

اگر شما مورد چگونگی اعمال قانون در مورد شرایط خود نیستید یا مطمئن نیستید که چطور اعمال می شود ، می توانید قبل از تسویه حساب اظهارنامه مالیاتی مستقیماً با مشاور مالیاتی حرفه ای  مشورت کنید.

 

مشاوره مالیاتی حرفه ای

داشتن مشاوران مالیاتی حرفه ای واجد شرایط که مشاغل شما را درک می کنند می تواند:

 

اطمینان حاصل کنید که شغل شما از ساختار مناسب برخوردار است

به شما در انجام تعهدات نظارتی کمک می کند

خطرات مالیاتی جاری را کاهش دهید ، و

منبعی برای تشدید مسائل مالیاتی آینده فراهم کنید.

همچنین وقتی مسائل مالیاتی پیچیده تر هستند و به یقین نیاز دارند ، می توانید مستقیماً برای مشاوره با مشاور مالیاتی حرفه ای  تماس بگیرید.

 

 

به عنوان بخشی از روند انطباق پایان سال ، در رابطه با مشاور مشاور مالیاتی حرفه ای  شما:

 

معاملات غیرمعمول یا مهم (مانند خرید عمده دارایی و معاملات خصوصی یا تمهیدات مرتبط با تجارت) را برای گفتگو با مشاوران شناسایی کنید.

اگر تغییراتی در عملکردهای تجاری که ممکن است بر وضعیت پرونده مالیاتی تأثیر بگذارد ، مستند کنید

معاملات عادی و خارق العاده ای را تشخیص دهید که در آن وضعیت مالیاتی نامشخص ، بحث برانگیز باشد یا ممکن است منطقاً بحث برانگیز باشد.

 

یک مسئله فنی را با استفاده ازخدمات مشاوره و راهنمایی مشاور مالیاتی حرفه ای  تحقیق کنید

 

 

:

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  برای ایجاد چارچوب های کنترل مالیاتی برای شرکت های متوسط ​​و کوچک انجام می دهد

نگهداری و ثبت اسناد

مشاور مالیاتی حرفه ای  طبق قانون مالیات ، سوابق را برای حمایت از بدهی ها و مطالبات ، از جمله اسنادی که نشان دهنده قصد ، ، تعیین ، ارزیابی یا محاسبه است ، نگه می دارد.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  سیستم ها و شیوه هایی را برای نگه داشتن سابقه را متناسب با اندازه ، مقیاس و پیچیدگی شغل خود ایجاد می کند. برای اطمینان از صحت کلیه سوابق حسابداری ، اجرای کنترلهای داخلی مانند موارد ورود به سیستم ثانویه و تطبیق را در نظر می گیرد.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  اطمینان می دهد که کلیه اسناد و هرگونه اصلاح یا تغییرات بعدی کامل ، اجرا یا امضا شده و برای دسترسی آسان در صورت لزوم ذخیره می شوند. سوابق مربوط به تعهدات مالیاتی سالانه خود ، از جمله ثبت دارایی ها را حفظ کنید.

 

اسنادی که لازم است آنها را نگه دارید می توانند به صورت کتبی یا الکترونیکی باشند. اگر سوابق خود را به صورت الکترونیکی ذخیره می کنید ، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اطمینان حاصل شود که اگر اصل غیرقابل دسترسی یا غیرقابل خواندن باشد ، شواهد به راحتی در دسترس است.

 

عمل خوب شامل اطمینان از دسترسی کامل تصمیم گیرندگان و مشاوران کسب و کار به اسناد کلیدی است.

 

مستند کردن تصمیمات اصلی برای حمایت از مسایل مالیاتی

شیوه هایی را اتخاذ کنید که اطمینان از تصمیمات کلیدی را در زمان تصمیم گیری مستند سازد. تصمیمات کلیدی اتخاذ شده در تشکیل یک تجارت و در آغاز معاملات ، اغلب بر نتایج مالیات آتی تأثیر می گذارد. سوابق معاصر چنین تصمیماتی می توانند شواهد مهمی برای حمایت از رسیدگی مالیاتی شما به معاملات عمده تشکیل دهند و در صورت بررسی بعضاً امور مالیاتی شما ممکن است ارزشمند باشند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای  سوابق مالی مورد بررسی قرار می دهد ، رسیدگی های کلیدی مالیاتی آماده می کند.

 

مشاور مالیاتی  حرفه ای چه کاری انجام می دهد؟” پاسخ ساده است: یک حرفه مشاوره موفق مالیاتی روابط مثبت با مشتری را ایجاد می کند.

 

مشاور مالیاتی  حرفه ای با آگاهی اجتماعی ، درک خدمات به مشتری و مهارت های ارتباطی ، مشتری را جذب می کند. از آنجا که مشاور مالیاتی  حرفه ای با مردم کار می کند ، آنها برای درک نیازهای مالیاتی مشتریان خود باید به طور جدی گوش دهد و از آنها سؤال کند. مهارت صحبت کردن و نوشتن قوی به ارتباط دقیق اطلاعات با مشتری ، همکار و دیگران کمک می کند.

 

 

تفکر انتقادی و مهارتهای پیچیده حل مسئله نیز در صنعت مشاوره مالیاتی دارای اهمیت هستند.

هنگام کار بر روی مسائل پیچیده مالیاتی ، مشاور مالیاتی  حرفه ای از منطق برای شناسایی راه حل های یک مشکل استفاده می کند.

موفقیت در زمینه مشاوره مالیاتی نیز مستلزم قضاوت و تصمیم گیری برتر ، استعداد ریاضیات و توانایی ارزیابی عملکرد و اقدامات اصلاحی است. کار با اطلاعات پیچیده مالیاتی ، به جزئیات و توانایی کار با درجه بالایی از دقت نیاز دارد.

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای

 

 

هرچه سیستم مالیاتی در ایران پیچیده تر می شود ، مشاغل و اشخاص نیاز به راه حل های به موقع و بدون در نظر گرفتن قانون مالیات پیچیده دارند.
مشاور مالیاتی حرفه ای که در ارائه راه حل های مالیاتی عملی و با هزینه کارآمد – بدون جرایم مالیاتی تخصص دارند.

ما در تیم مشاور مالیاتی حرفه ای خود درک می کنیم که مشتریان می خواهند به سرعت به راه حل برسند .

و متخصصان خدمات مالیاتی ما برای مدیریت ریسک مالیاتی ، مشکلات مالیاتی و ارائه راهکارهایی برای استفاده از امتیازات مالیاتی و فرصت های برنامه ریزی ، توصیهای واضح و مختصر ارائه می دهند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای ما به فکر تجارت هستند و در مورد مسائل مالیاتی اعم از ادغام مالیات گرفته تا قیمت گذاری و برنامه ریزی جانشینی تا پاداش اجرایی ، مشاوره ای در زمینه تجارت ارائه می دهند.

تیم مشاور مالیاتی حرفه ای ما تأکید قابل توجهی بر آموزش توسعه حرفه ای می گذاریم و مرتباً آموزش مالیاتی تخصصی را به سایر شرکتهای حسابداری ارائه می دهیم. ما با شرکتهای پیشرو در امور مالیاتی حرفه ای در تماس هستیم.

 

خدمات مالیاتی اجرایی

 

 

همانطور که ارزش دارایی شما نیز رشد می کند تعداد عوارض و مشکلاتی که باید برطرف شود نیز افزایش می یابد. که روز به روز اداره امور ، مقررات قانونی و انطباق از طریق برنامه ریزی املاک و ارزیابی سرمایه گذاری ها و استراتژی های فوق برنامه ریزی ، هر عامل نقش مهمی دارد.

 

با گذشت سالها از انباشت دارایی خود از طریق تجارت یا سرمایه گذاری ، بسیاری از مدیران و افراد با ارزش خالص بالا می فهمند که از امور مالی شخصی خود غافل شده اند. روشهای حفاظت از ثروت ، برنامه ریزی املاک و الزامات بیمه غالباً مورد غفلت قرار می گیرند.

 

برای اکثر مدیران و افراد دارای ارزش دارایی بالا ، مالیات در اولویت اصلی است. با توجه به سطح بالای درآمد کسب شده ، بسیاری از معافیت های مالیاتی ارائه شده در دسترس نیست. با این حال مشاور مالیاتی حرفه ای با برنامه ریزی موثر مالیاتی می تواند بدهی مالیاتی شما را به حداقل برساند.

 

بخش خدمات مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره  به طور ویژه برای مدیران و افراد با ارزش دار ایی بالا تهیه شده است تا بتواند طیف وسیعی از خدمات شخصی سازی شده را با توجه به نیازهای مشتری ارائه دهد.

 

تیم مشاور مالیاتی حرفه ای ما از مدیران و مشاوران با تجربه و مجرب تشکیل شده است. مشاور مالیاتی حرفه ای ما اولویت اصلی خود را برای شناختن بهترین مشتریها و امورشان به منظور شناسایی بهترین راهکارهای مالیاتی ، فرسوده و سرمایه گذاری برای هر فرد می دانند.

 

مشاوران مالیاتی  ما همچنین به چالش های روزمره مرتبط با مدیریت موثر و مالی امور مالی مشتریان از طرف آنها کمک می کنند. این امر به مشتریان ما مدیریت دانش: از این عبارات نمونه استفاده کنید تا ارزیابی های عملکردی معنی دار ، تغییر بخشها و ایجاد انگیزه در نیروی کار خود را انجام دهید.

 

ویژگیهای فردی مشاور مالیاتی حرفه ای به شرح ذیل می باشد

مشاور مالیاتی حرفه ای درک عمیق از نحوه استفاده از تکنیک های یادگیری را نشان می دهد و منجر به کمک به دیگران با دانش می شود

 

مشاور مالیاتی حرفه ای آگاهی از تمام دانش مربوط به نقشهای تعیین شده را نشان می دهد و همیشه دانش مورد نیاز کارهای جدید را می شناسد

طیف گسترده ای از منابع مربوط به یک کار را درک می کند و توانایی استثنایی در انتخاب بهترین منابع را نشان می دهد

مشاور مالیاتی حرفه ای اهمیت حیاتی دانش فعلی را تشخیص می دهد و مکانیسم هایی را برای هشدارها برای دانش جدید ایجاد می کند

آگاهی از مسئولیت شخصی برای مدیریت دانش را نشان می دهد و از مجموعه دستورالعمل ها ، فرآیندها و استانداردها برای مدیریت دانش استفاده می کند

قبل از استفاده از آن ، اطلاعات و دانش را به صورت انتقادی ارزیابی می کند و خطرات ناشی از سوء استفاده از اطلاعات را تشخیص می دهد

اهمیت اشتراک دانش را به درستی قدردانی می کند و فعالیتهایی را آغاز می کند که به اشتراک گذاری دانش را تسهیل و تشویق می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای دانش و عملکرد شغلی استثنایی را در اختیار دارد ، و با هدف یادگیری از دیگران فرصت هایی برای شبکه در سراسر مرزها ایجاد می کند

ارتباط بطور مؤثر و موجد برقرار می کند ، مخاطبان را به صورت شفاهی و کتبی ارتباط برقرار می کند و در هنگام انجام همه کارها از رویکردهای استثنایی استفاده می کند

مسئولیت استثنایی در جهت توسعه مهارتهای مدیریت دانش را نشان می دهد و بهترین روشها را برای بهبود دانش همکاران دارد این امکان را می دهد تا در دستیابی به اهداف خود تمرکز کنند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای می داند که آیا به دنبال دانش اضافی هستید و دانش موردنیاز برای یک کار خاص را ارزیابی می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای از استراتژی های جستجوی مؤثر برای جستجوی منابع جدید دانش و اطلاعات مرتبط با یک کار معین استفاده می کند

تمایل به بررسی دانش فعلی را قبل از استفاده نشان می دهد و با دیگران کار می کند تا در مورد دانش جدید به روز شود

مشاور مالیاتی حرفه ای همکاران را ترغیب به رعایت معیارهای مدیریت دانش می کند و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای مربوط را نشان می دهد

اطلاعات را از منابع مختلف برای کمک به تصمیم گیری جمع می کند و اگر شواهد موجود غیرقانونی به نظر می رسد ، اطلاعات بیشتری را جستجو می کند

تمایل به اشتراک دانش خود را نشان می دهد و به منابع دانش تیم کمک می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای قبل از شروع کار جدید ، دانش و تجربه همکاران را بررسی می کند

به دنبال فرصت های شبکه ای است و دیگران را ترغیب می کند تا برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگران ، همین کار را انجام دهند

کاستی های عدم برقراری ارتباط خوب را می فهمد و به دنبال رویکردهای ارتباطی بهتر است

به دنبال ایده هایی است که می تواند در بهبود قابلیت های دانش خود کمک کند و پیشنهادات مفیدی را می پذیرد

 

 

 

دیدن مشکلات بالقوه توانایی ساختار موقعیت های فعلی و شناسایی تحولاتی است که می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در آینده شود.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای زمان را می گیرد تا به جای پرش سریع به حالت راه حل ، مشکل را به وضوح تعریف می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای تعریف مسئله را از همه زوایا به چالش می کشد. برای تصمیم گیری در مورد بهترین راه حل ، از همه جهات به مسئله نگاه می کند

بررسی می شود که علت اصلی مشکل را داشته باشد و قبل از ایجاد مشکل با آن سر و کار داشته باشد

به منظور دستیابی به راه درست ، چندین روش ممکن برای جلوگیری از بروز مشکل ایجاد می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای بررسی می کند که آیا مشکل به نظر می رسد فرصتی برای مبدل کردن قبل از هر اقدامی باشد

مشاور مالیاتی حرفه ای بررسی می کند که اعضای تیم متوجه شده اند که مسئولیت های آنها چیست و آنها بخشی از پروژه خود را برای جلوگیری از مشکلات آینده درک می کنند

مشاور مالیاتی حرفه ای جلسات یک به یک را با اعضای تیم به منظور افزایش شفافیت در ارتباطات و حل مشکلات قبل از وقوع ، انجام می دهد

به منظور ماندن در مسیر و جلوگیری از مفقود شدن مهلت ، مهلت ها و نقاط عطف پروژه های واقع بینانه را ایجاد می کند

این تیم را تشویق می کند تا در زمینه کیفیت تحویل شرکت به منظور جلوگیری از مشکلات آینده با مشتریان کار کنند

بررسی می کند که چه تأثیراتی ممکن است با تأثیر بسیار زیاد در پروژه رخ دهد و شرایط اضطراری را برای آنها ایجاد می کند

 

مشاور مالیاتی حرفه ای از اعضای تیم می خواهد تا درک خود راجع به پروژه و نقش آنها در آن و همچنین عواقب عدم تکمیل آن را به صورت پاراگراف بیان کنند.

مشاور مالیاتی به منظور حفظ برنامه های دقیق ، هر یک از اعضای تیم را در مهارت های تخمین زمان مناسب آموزش می دهد

به اعضای تیم مهلت می دهد برای پروژه هایی که خیلی زودتر از آنچه که در واقع به آن نیاز دارد به منظور ایجاد زمان برای تغییرات و بررسی های دیگر

از سیستم های مدیریت پروژه استفاده می کند که قابلیت مشاهده منابع و ابزارهای پیش بینی را فراهم می کند تا در نهایت برنامه کاهش یابد

به دنبال تغییراتی می شود که بر الزامات پروژه تأثیر بگذارد و در اولین راه حل برای یافتن پروژه ها پیدا کند

مشاور مالیاتی حرفه ای برای تعیین حکم آن ، هر بار که چیز جدیدی به پروژه اضافه می کند

افرادی را که عقب تر از برنامه هستند و افرادی که پیشرفت خود را گزارش نمی دهند را شناسایی می کند تا متوجه شود مشکل چیست

مشاور مالیاتی حرفه ای به طور منظم اعضای تیم را بصورت حضوری یا از طریق تلفن بررسی می کنید تا ببینید شرایط چگونه پیش می رود و مشکلات را برطرف می کند

به کارمندان و همکاران این امکان را می دهد تا بدانند که در پشت صحنه چه می گذرد تا به آنها در آماده سازی تغییرات کمک کند

بازخورد سازنده از کارکنان را تشویق می کند تا بدانند چه اتفاقی درسیستم مالی می افتد

 

 

 

 

مهارت های مدیریتی همچنین به عنوان مهارت های رهبری شناخته می شود و شامل برنامه ریزی ، تصمیم گیری ، تفویض زمان ، مدیریت زمان و مدیریت زمان می باشد تا از بهینه سازی سازمان در کانون توجه و فنی نحوه و چرایی انجام وظایف اطمینان حاصل شود.

 

ویژگیهای مدیریتی مشاور مالیاتی حرفه ای شامل موارد ذیل می باشد

مشاور مالیاتی حرفه ای تیم اختصاص داده شده را به شیوه ای عالی و بدون نقص مدیریت می کند

مهارت های مدیریت صدا باعث می شود تیم به خوبی وظایف خود را انجام دهند

مشاور مالیاتی حرفه ای از مهارت شخصی و توانایی مدیریت یک تیم کثیف برای ظهور یکی از بهترین ها استفاده می کند

اظهارات و بازخورد بسیار خوبی به همه اعضای تیم می دهد که خودشان را در خارج از خانه قرار می دهند

مشاور مالیاتی حرفه ای در آموزش کارمندان عالی است و آنها را راهنمایی می کند تا از قدرت خود برای بهتر کارایی خود استفاده کنند

سه نقش اساسی را در مدیریت دیگران بازی می کنید؟ مشاور ، دوست و رئیس در حالی که مدیریت هر سه کارآمد

متخصص در ارائه مهارت های مدیریت خوب به کارمندان و مدیریت

مشاور مالیاتی حرفه ای در حل  سریع مشکلات و مشکلاتی که در این راه اتفاق می افتد سریع است

توانایی درک هر یک از نگرش های شخصی و برخورد با آن به صورت حرفه ای

مشاور مالیاتی حرفه ای توانایی تبدیل انرژی منفی به انرژی مثبت از طریق ایجاد انگیزه و پاداش کار خوب به خوبی انجام می دهد.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای همیشه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و دانش برای توسعه مشترک کارگران آماده است

مشاور مالیاتی حرفه ای سازماندهی ، راهنمایی ، راهنمایی و بازخورد به زیردستان و همکاران را در اسرع وقت انجام می دهد.

مشاور مالیاتی حرفه ای با مسئولیت بسیار زیاد پرسنل همیشه از آنچه اتفاق می افتد در زندگی حرفه ای و شخصی آنها مطلع شده است

برقراری ارتباط همه جانبه باز بین کارمندان و مدیران

مشاور مالیاتی حرفه ای ضمن قدردانی از مشارکتهایشان ، از موفقیت هر کارمند قدردانی می کند

برنامه های عملیاتی را پیش بینی می کند و همه کارمندان را در آنجا سوار می کند

کارمندان را تشویق می کند که یاد بگیرند مسئولیت عملکرد خود را به عهده بگیرند

مشاور مالیاتی حرفه ای منابع را بسته به اولویت پروژه ها به طور مناسب توزیع می کند

فرهنگ سازمانی از قابلیت اطمینان و مراقبت را ایجاد و حفظ می کند

مشاور مالیاتی حرفه ای احترام کارمند را با احترام به هر یک از آنها بدون نفع گرایی به دست می آورد

شفافیت مالیاتی و محیط کسب و کار:

 

فضای کسب و کار جهانی دولت ها را وادار کرده است که ضمن هزینه کردن بودجه خود ، استانداردهای خود را افزایش دهند و نرخ مالیات و درآمدها را برای تعادل و کسری بودجه خود افزایش دهند.

 

سرمایه گذاران ، سازمان های غیردولتی و رسانه ها همچنین دولت ها را به شفاف تر بودن در بیان قوانین و مقررات اعمال شده واقعی خود و اینکه چگونه شرکت ها در کمک به رفع کسری بدهی های عمومی از طریق سهم خود در امور مالیاتی کمک می کنند ، فشار می آورند.

 

قوانین گزارش مالیاتی:

 

شرکت ها با کمک مشاور مالیاتی حرفه ای خودباید شفافیت مالیاتی را در نظر می گیرندد و از فرصت استفاده می کنند و در مسیر رسیدن به راه حل موثر تر بلند مدت گزارش شفاف تأثیر بگذارند. در حین انجام این کار ، شرکت ها باید به معیارهای اخلاقی ، الزامات حاکمیت و همچنین حفظ حقوق ذینفعان پاسخ دهند ، جایی که این امر دیر یا زود بر روی اقتصاد به طور کلی تأثیر خواهد گذاشت.

 

شفافیت مالیاتی ممکن است معانی مختلفی را در زمینه های مختلف نشان دهد ، اما مشاور مالیاتی حرفه ای با  برنامه ریزی مالیاتی ، رعایت قوانین مالیاتی و پرداخت های مالیاتی عناصر قابل توجهی از شفافیت مالیاتی را نشان می دهد.

پرداخت کنندگان مالیات ممکن است مسائل مالیاتی خود را مشروط به اینکه مطابق با الزامات قانونی باشند ، مدیریت کنند.

همچنین مالیات دهندگان حق دارند در مورد مسائل مالیاتی خود از مشاور مالیاتی حرفه ای  استفاده کنند.

رفتار مشاور مالیاتی حرفه ای شامل موارد ذیل می باشد

 

درک و پیروی از الزامات قانونی و مقررات مالیاتی.

راه حل های کارآمد در مورد مالیات تجاری و تصمیمات مالی ارائه دهید.

هنگام حل اختلافات مالیاتی از قوانین و مقررات محلی و قطعنامه های پیمان های کاربردی استفاده کنید.

کنترل های داخلی مالیاتی آنها را بررسی کنید تا از کارآیی آن در کاهش ریسک های مالیاتی اطمینان حاصل شود

مشتریانی که ما در خدمت آنها هستیم:

 

 

اصول مشاور مالیاتی حرفه ای شامل موارد ذیل می باشد

 

مشاوره مالیاتی مشتریان مربوط به اظهارنامه باید با استناد به قوانین قابل اعتماد در قانون مالیات پشتیبانی شود.

توصیه ما بر این اساس است که مقامات مالیاتی حقایق و اطلاعات کاملی را به دست می آورند و مشتری در ارائه افشای کامل با رعایت قوانین و مقررات شفاف عمل می کند.

گزینه های مناسب را با توجه به اصول رفتارهای مالیاتی ما ارائه می دهد.

مشاوره ما مطابق با حقایق دقیق ارائه شده توسط مشتریان برای ارائه نظر ما ارائه می شود.

ما از تیمهای خود اعتقاد داریم و می خواهیم که اصول اخلاق مالیاتی خود را تصویب و اعمال کنند و از آنها تشویق می کنیم هر زمان که مورد تردید هستند به ما مراجعه کنند.

 

خدمات مالیاتی شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره:

 

شرکت حسابداری آرمان پرداز خبره با ارائه خدمات گسترده ای به خدمات مالیاتی ، به مشتریان خود ارائه می دهد. ما درک وفهم مشتریان  را با نوآوری در رشته های مختلف با تجارت و دانش صنعت مرتبط می کنیم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا در سطح بین المللی توسعه و رشد پیدا کنند.

 

خدمات مالیاتی ما شامل مالیات مشاغل ، مالیات جهانی ، قیمت گذاری نقل و انتقالات ، بازسازی و مدیریت مالیات ، مالیات بر خدمات معاملات می باشد. ادغام و جمع آوری ، مالیات خرید و فروش ، مالیات تحقیق و توسعه ، مالیات شرکت های خصوصی ، خدمات مالیاتی بین المللی کارفرمایان ، خدمات مالیاتی دیجیتال و خدمات مالیاتی راه حل های تجاری.

 

مالیات تجاری:

 

مشاور مالیاتی حرفه ای ما دانش جدی در مورد مالیات و مقررات نظارتی ارائه می دهیم. همچنین ما یک تجربه گسترده در شیوه های کاربردی جهانی داریم. ما اطمینان حاصل می کنیم که یک سطح خدمات ثابت و پایدار را در کلیه حوزه های مالیاتی ارائه دهیم ، جایی که توصیه های ما را با چارچوب بهترین تمرین و رویکرد معتبر خود در ارتباط می دانیم.

 

ما در تیم مشاور مالیاتی حرفه ای خود تمایل داریم تا ضمن ارائه توصیه های خود برای اتخاذ قطعنامه های استراتژیک در مواردی که شرکا و همکاران ما تجربه لازم را برای ارائه خدمات ، امور مالیاتی را ساده تر نماییم.

بازسازی مدیریت مالیاتی:

 

برنامه ریزی مالیاتی شرکت ها با افزایش عوارض در جهان روز به روز پیچیده تر می شود و با تیم مشاور مالیاتی حرفه ای ما از کارشناسان امور مالیاتی در بازسازی مدیریت ، می تواند به مشتریان خود در دستیابی به بهترین مدیریت برنامه مالیاتی کمک می کند.

مشاور مالیاتی حرفه ای می تواند به مشتریان خود در ساختن جنبه های کلیدی مالیات در حوزه های مختلف مالیاتی خود و چگونگی اعمال مقررات در عمل ، و چگونگی ترتیب انتقال دارایی از یک شرکت به شرکت دیگر و همچنین راهنمایی در مورد توزیع در خارج از کشور و توضیح روابط وام کمک کند.

 

مالیات بر خدمات معاملات؛ ادغام و ادغام ، خرید و خرید:

 

مالیات مربوط به ادغام و تملک ، سرمایه گذاری های مشترک ، سرمایه گذاری سهام و خرید از آن پیچیده است و آنها نسبت  به دیگری متفاوت هستند ، این جایی است که مشاور مالیاتی حرفه ای به مشتریان خود کمک می کند تا راحت ترین و قانونی ترین چارچوب را در تنظیم اعمال کنند.

معاملات برای جلوگیری از مالیات های غیر ضروری بر روی مشتریان خود در هنگام خرید و بازپرداخت و بازیابی مالیات به عنوان یک مشارکت طبقه بندی می شوند ، تمایز قائل می شوند.

این موضوع در سایر حوزه های مختلف اما به روش ها و تکنیک های دیگری کاربرد دارد. مشاور مالیاتی حرفه ای به مشتریان کمک می کنند تا با عوارض مالیات از جمله مدیریت ریسک انطباق مالیات ها و گزارشگری و همچنین در برخورد با مسائل حسابداری ، قانونی ، نظارتی ، فرهنگی و کارگری به آنها کمک کنند.

 

 

مالیات شرکت های خصوصی:

 

مشاور مالیاتی حرفه ای به مشتریان خود در طیف وسیعی از خدمات مرتبط با موفقیت و سود شرکت ها ، اهداف شخصی صاحبان و اهداف حرفه ای کمک می کند.

در صورت عدم برنامه ریزی صحیح منجر به مالیات های بسیار بالا شود. مشاور مالیاتی حرفه ای برای جلوگیری از مالیات های غیر ضروری به مشاغل کمک می کنیم تا برای مالیات آنها برنامه ریزی و استراتژی کنند.

مدیریت مالیات مسئله پیچیده ای است که آیا برای یک تجارت یا مالیات شخصی است. در صورت عدم مدیریت صحیح و برنامه ریزی ، مجازاتهای افزایش یافته و مجازاتها سنگین می شوند.

 

خدمات مالیاتی بین المللی کارفرمایان:

 

امروزه شرکت ها به شکلی غیرمنتظره رشد می کنند و مرزهای مرزی را گسترش می دهند ، به همین دلیل چالش های مربوط به تجارت ، پیروی از سیستم ها و مقررات مالیاتی مختلف ، همراه با مسائل مربوط به اشتغال است که در در صورت عدم رسیدگی به این چالش ها ادامه توانایی شرکت ها تأثیر می گذارد ،.

مشاور مالیاتی حرفه ای برنامه هایی را برای کمک به شرکت ها در استراتژی های خود برای تبدیل بسته های اشتغال جهانی به یک مالیات منطقی و روشی صالح ارائه می دهد. ما مزایای جبران خسارت و همچنین تکالیف بین المللی و معاهدات مالیاتی مضاعف را امضا و اعمال می کنیم.

خدمات مالیاتی راه حل های تجاری:

 

رویکرد مشاور مالیاتی حرفه ای بهبود مدیریت ، چشم انداز ، کنترل حسابداری ، مالیات ها و منابع انسانی است.

مشاور مالیاتی حرفه ای ثبت معاملات ، تهیه صورتهای مالی ، بررسی صورت حسابهای اعتباری و اولیه صورتحساب ، پرداختها و کسب درآمد از حسابها و همچنین ثبت کل دارایی های کوتاه مدت و بلند مدت را ارائه می دهد. خدمات شامل پردازش حقوق و دستمزد ، پرداخت مزایا و پشتیبانی از منابع انسانی است.

 

 

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای شامل موارد زیر است:

 

به منظور ترکیب با ابزارهای مالیاتی فنی ، الزامات مالیاتی با داده های مالیاتی موجود را تراز می کند

ارزیابی ادارات مالیاتی به منظور ارائه راهکارها و راهکارهایی که باعث افزایش عملکرد مالیاتی می شود

بهبود فرآیندهای داده های موجود در امور مالیاتی ، کنترل ها و فناوری های ارائه مالیاتی که نیازهای حسابداری پیچیده را برطرف می کند

سازماندهی و اتوماسیون داده های مالیاتی برای اهرم داده ها

 

 

آنالیز مالیاتی مشاور مالیاتی حرفه ای:

 

خدمات تجزیه و تحلیل مالیاتی ما به سرعت به عنوان ابزاری برای آنچه برای تجزیه و تحلیل مالیات لازم است انجام شد و خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای شامل استفاده از روش های حسابداری ، تجزیه و تحلیل هزینه معاملات ، مشوق های ابتکار انرژی و خدمات تطبیقو اعتبار سنجی دارایی ها ، بررسی دارایی های ثابت و تفکیک هزینه است.

در اصل مشاور مالیاتی حرفه ای از بهترین شیوه ها و موفقیت هایی که برای استخراج نرخ استاندارد مالیات استفاده می شود استفاده می کنیم و معمولاً کار مشاور مالیاتی حرفه ای در سه مرحله انجام می شود.

 

مرحله ۱ جمع آوری اسناد و بررسی

 

تجزیه و تحلیل فاز ۲ و مستندات

 

مرحله ۳ نتیجه گیری و تحویل پروژه

خدمات حقوقی مالیاتی:

مشاور مالیاتی حرفه ای مشاوره مالیاتی و مشاوره حقوقی را به شرکتهای محلی و بین المللی ارائه می دهد که در چندین فعالیت اقتصادی تخصص دارد.

ارائه خدمات حقوقی مالیاتی بخشی از مأموریت ما با توجه به عدم به خطر انداختن استقلال یا ارزشهای یکپارچگی ماست. تیم مشاور مالیاتی حرفه ای متشکل از وکلا ، حسابرسان و کارشناسان امور مالیاتی است.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای خدمات چند وظیفه ای خود را از طریق تیم های حرفه ای ارائه می دهد که ضمن ارائه راه حل های قانونی مالیاتی ، به یکدیگر و تلاشها و طوفان مغزی با هم پیوستند.

 

تجربه طولانی مشاور مالیاتی حرفه ای در بازار بین المللی و همچنین حرفه ای های واجد شرایط با تمرین و احترام طولانی باعث تقویت وعده برای ارائه خدمات کلاس جهانی می شود. خدمات حقوقی مالیاتی ما موارد زیر را شامل می شود:

 

مشاوره در مورد وراث مالیات و کمکهای مالی

ساختار تجاری

خدمات شرکتی

قراردادها

ساختار سهام

استراتژی های تأمین مالی

نظرات حقوقی در امور مالیاتی و تجاری

خدمات مشاوره کار و تأمین اجتماعی

کار و پشتکار اجتماعی

خدمات مشاوره کار

توزیع سود

قیمت گذاری نقل و انتقالات

رسیدگی مالیاتی به حل اختلاف مالیاتی

 

 

انطباق و گزارش مالیاتی:

 

مشاور مالیاتی حرفه ای ممکن است به شرکتها کمک کنند تا با مالیات بر درآمد شرکت ها ، حق امتیاز حق بیمه ، مالیات تولید و محاسبات و گزارش های مالیاتی ، مطابقت داشته باشند.

مطابقت و گزارشگری مالیات برای شرکتهایی که پیچیدگی صنایع مختلف برای دسترسی به دید و کنترل را درک می کنند ، دردسر بزرگی است و بنابراین مشاور مالیاتی حرفه ای رویکرد خود را به کار می برد که ترکیبی از نیازهای محلی با الزامات بهترین روش بین المللی است.

 

مشاجره مالیاتی و حل اختلاف:

 

مقامات رسمی امور مالیاتی ممیزی مالیاتی خود را انجام می دهند و ارزیابی های مالیاتی ، جریمه ها و مجازات های آنها را صادر می کنند ، اما آنها اشتباه می کنند و همیشه درست نیستند ، مشاور مالیاتی حرفه ای به مشتریان کمک می کند تا اختلافات مالیاتی ، اختلاف نظرها و مسائل دادرسی را حل و فصل کنند.

 

مشاور مالیاتی حرفه ای ما تجربه ای عمیق در کمک به مشتریان در دفاع از موضع خود در برابر ارزیابی مالیاتی دارند. ما به مشتریان کمک می کنیم تا مشکلات بالقوه را درک کرده.

 

خدمات مشاور مالیاتی حرفه ای ما شامل موارد زیر است:

 

درخواست های ارزیابی مالیات از طریق نمایندگی برای تسریع در برگ تشخیص ها برای کاهش ارزیابی های مالیاتی

جمع آوری از طریق کمک در تعیین صحت بدهی مالیات و کمک به حذف بدهی و مالیات مهم است

بررسی از طریق مدیریت فرآیند و محدود کردن دامنه حسابرسی مالیات برای حل سریع و صالح حسابرسی

کاهش مجازات خواه مربوط به تأخیر تشکیل پرونده یا پرداخت دیرهنگام باشد یا اطلاعات لازم را از دست نمی دهد

برنامه ریزی پیشگیرانه مالیاتی که در آن ما قبل از تبدیل به اختلافات ، در کاهش موارد مالیاتی شناسایی و کمک می کند

مدافع مالیات دهندگان از طریق مشارکت از طرف مشتری برای کمک به حل و فصل در امور دادرسی با ادارات مالیاتی درخواست می کند

 

 

بهبود مدل کسب و کار مالیاتی:

 

تغییر مالیات جهانی در حال انجام است و سؤالهای بزرگی که شرکت ها باید بپرسند این است که آیا مدل مالیات آنها الگوی درست مالیات است یا خیر و آیا استفاده از آن باعث می شود تا حداکثر شکوفا شود؟ در مشاور مالیاتی حرفه ای به شرکتها کمک می کند تا الگوی عملیاتی خود را با اهداف مالیات جهانی تراز کنند تا سودآوری و ارزش آنها را بهینه کند.

 

 

 

سرمایه گذاران که مایل به کشف شرایط عملیاتی بهتر و محیط سرمایه گذاری هستند ، در آنجا مشاور مالیاتی حرفه ای راهنمایی ارائه می دهد کهگزینه های متعدد را در اختیار آنها قرار می دهد و در آنجا مهمترین موضوعات مربوط به شرایط مالیاتی و سرمایه گذاری را برجسته می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.