مشاوران مالی موفق

مشاورمالی خبره
مشاور مالی ماهر
آذر ۲۶, ۱۳۹۸
مشاوران مالی مختلف
انواع مشاور مالی
آذر ۲۶, ۱۳۹۸
 مشاوران مالی برتر

 مشاوران مالی موفق

 مشاوران مالی موفق

ویژگی های مختلف مشاوران مالی خوب را از بد و موفق را از ناموفق جدا می کند. این که آیا شما می خواهید به عنوان یک مشاور مالی شوید یا به سادگی نیاز به استخدام یکی دارید تا بتوانید در برنامه ریزی مالی خود کمک کنید ، در اینجا پنج ویژگی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید که بیشتر مشاوران مالی موفق دارند.

مشاوران مالی موفق کتاب بزرگی از تجارت مشتری و سابقه ای از عملکرد و خدمات دارند.
به دست آوردن مشتری و داشتن آنها به شما توصیه می شود – به معنای حرفه ای بودن و اولویت دادن به مشتریان است.
در عین حال مشاوران مالی  باید درک عمیقی از بازارها ، مهارت های تحلیلی و آموزش داشته باشید و اشتیاق به امور مالی داشته باشید.نتیجه تصویری برای account
اشتیاق برای برنامه ریزی مالی و مدیریت ثروت مشاوران مالی موفق کسانی هستند که اشتیاق مطلق به موضوع دارند. این مهم است زیرا استانداردها ، قوانین ، روشها و محصولات موجود در جهان مالی و سرمایه گذاری به طور مداوم در حال تحول هستند.

هنگامی که یک مشاور مالی اشتیاق زیادی به موضوع دارد ، آن شخص به طور طبیعی هر روز به سمت یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد صنعت گرایش می یابد. کسانی که بدون آن اشتیاق به طور مداوم عقب می روند و تلاش می کنند تا از پیشرفت های صنعت همگام باشند. این به تنهایی می تواند تفاوت موفقیت و عدم موفقیت به عنوان یک مشاور مالی باشد. یک سؤال خوب برای پرسیدن از مشاوران مالی با هر مکالمه این است: “چه جدیدی در صنعت وجود دارد؟”نتیجه تصویری برای account

 

مشاوران مالی موفق توانایی تحلیلی عمیق

بسیاری از موضوعات  در یک برنامه مالی کامل و کامل هستند. برنامه ریزی جریان نقدی ، برنامه ریزی بازنشستگی ، مدیریت سرمایه گذاری ، برنامه ریزی بیمه ، برنامه ریزی املاک و برنامه ریزی مالیاتی چند بخش اصلی است که یک مشاور مالی صالح می تواند در این زمینه به مشتریان کمک کند. داشتن توانایی تحلیلی عمیق در همه این مناطق ضروری است ، اما شاید در بخش سرمایه گذاری مهمترین باشد.

مشاوران مالی موفق می دانند که رابطه ریسک و بازگشت تقریباً همه جنبه های یک برنامه مالی را در پی دارد. ساختار یک سبد سرمایه گذاری به شیوه مناسب و امکان تغییر مجدد دارایی ها با تغییر زمان و اهداف بسیار مهم است. یک مشاور مالی باید بتواند یک سبد متناسب با انواع مختلفی از قبیل انحراف معیار تخصیص دارایی های استراتژیک ، تخصیص دارایی تاکتیکی و کسر تجزیه و تحلیلنتیجه تصویری برای account و برنامه ریزی کند.

قوانین و مقررات مشاوران مالیاتی

شرکت حسابداری – مشاور مالیاتی – آرمان پرداز خبره

فروش حرفه ای مشاوران مالی موفق

این یک نیاز اساسی برای مشاوران موفق مالی است. مشاوران مالی برای رشد و پیشرفت باید خدمات مشاوره مالی  خود را توسعه دهند. توانایی فروش خدمات خود در کل طیف برنامه ریزی مالی ، از مدیریت سرمایه گذاری گرفته تا برنامه ریزی املاک ، برای موفقیت مشاوران مالی ضروری است. اعطا می شود که فروش خدمات یا محصولات فقط برای فروش انجام نمی شود. این سرویس یا محصول باید واقعاً به مشتری کمک کند.

با این وجود ، ارائه خدمات  لازم است. یک مشاور مالی باید بتواند مشکل یا شکافی را در برنامه مالی خود که وجود دارد ، به مشتری ارتباط برقرار کند ، راه حل را به درستی منتقل کند و به عنوان آخرین مرحله ، تجارت مشتری یا آینده نگری را بخواهد. یک مشاور مالی که نمی تواند شجاعت درخواست کسب و کار را بدست آورد ، بدون شک هیچ کس را نخواهد گرفت. با این حساب ، صفت بعدی بسیار مهم است.

 

اعتقادی که باید به آن علاقه داشته باشد

مشاوران مالی موفق کسانی هستند که منافع مشتریان خود را اول و منافع شخصی خود را در درجه دوم قرار می دهند. مشاور باید معتقد باشد که منافع مالی هر دو طرف باید تراز شود وگرنه ممکن است رابطه مضر ایجاد شود. فروش محصولات مشتری که مشتری به آن احتیاج ندارد ، مانند بیمه نامه های بی ربط یا بیمه نامه های دارای پوشش بیش از حد غیر ضروری و غیر اخلاقی است.نتیجه تصویری برای account

برخی از محصولات سرمایه گذاری نیز در این دسته جای می گیرند ، مانند صندوق های متقابل که بار فروش بالایی دارند ، از آنجا که صندوق های متقابل بیشمار قابل مقایسه و بهتر بدون چنین بارهایی وجود دارد.

علاوه بر این ، شارژ هزینه های مدیریت بالاتر از حد لازم برای سرمایه گذاری روش مناسبی نیست. یک مشاور مالی موفق نباید ۲٪ از داراییهای تحت مدیریت را دریافت  کند در حالی که ۰٫۵٪ برای همان سرویس معمولی است. مشاوران مالی موفق به مردم کمک می کنند و نسبتاً جبران می شوند. آنها مشتری های خود را از پول به دست آورده خود سخت نمی گیرند.

 

کنجکاوی

کشف دقیقاً آنچه مشتری در تمام جنبه های برنامه ریزی مالی به آن نیاز دارد شبیه کارآگاه است. جزئیات کوچک را باید در کنار هم پیدا کرد و تکه تکه کرد ، و راه حل جامع برای یک مسئله بزرگ باید ایجاد و ابلاغ شود. مشاوران مالی موفق کسانی هستند که از این روند لذت می برند و چالش را رونق می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.